Főoldal » Meccsek » 2019. december 7.

Meccsek - 2019. december 7.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. december 7.)


4 mérkőzés
dec. 7. 13:00
Real Madrid - Espanyol
2:0 (1:0)
dec. 7. 16:00
Granada - Alavés
3:0 (0:0)
dec. 7. 18:30
Levante - Valencia
2:4 (3:0)
dec. 7. 21:00
FC Barcelona - Mallorca
5:2 (4:1)
5 mérkőzés
dec. 7. 13:30
Everton - Chelsea
3:1 (1:0)
dec. 7. 16:00
Bournemouth - Liverpool
0:3 (0:2)
dec. 7. 16:00
Tottenham - Burnley
5:0 (3:0)
dec. 7. 16:00
Watford - Crystal Palace
0:0
5 mérkőzés
dec. 7. 14:30
Mezőkövesd - Diósgyőr
0:1 (0:0)
dec. 7. 17:00
Debreceni VSC - Budapest Honvéd
1:1 (0:1)
dec. 7. 17:00
Fehérvár - Paks
0:2 (0:0)
dec. 7. 17:00
Újpest - Kisvárda
1:0 (1:0)
dec. 7. 17:00
ZTE - Kaposvár
2:0 (2:0)

3 mérkőzés
dec. 7. 15:00
Atalanta - Hellas Verona
3:2 (1:1)
dec. 7. 18:00
Udinese - Napoli
1:1 (1:0)
dec. 7. 20:45
Lazio - Juventus
3:1 (1:1)
6 mérkőzés
dec. 7. 15:30
Mönchengladbach - Bayern München
2:1 (0:0)
dec. 7. 15:30
RB Leipzig - Hoffenheim
3:1 (1:0)
dec. 7. 15:30
Freiburg - Wolfsburg
1:0 (0:0)
dec. 7. 15:30
Augsburg - Mainz
2:1 (1:1)
dec. 7. 18:30
Bayer Leverkusen - Schalke 04
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
dec. 7. 20:00
AS Monaco - Amiens SC
3:0 (0:0)
dec. 7. 20:00
Nice - Metz
4:1 (2:0)
dec. 7. 20:00
Strasbourg - Toulouse
4:2 (2:1)
dec. 7. 20:00
Stade Rennes - Angers
2:1 (1:0)
33 mérkőzés
dec. 7. 13:30
Vandoeuvre - Red Star FC 93
2:3 (0:0)
dec. 7. 13:30
Cote Chaude - Le Puy
0:1 (0:1)
dec. 7. 13:30
4 Riviéres 70 - Bourg-Péronnas
0:2 (0:1)
dec. 7. 13:30
Prix-lés-Méziéres - Quevilly
3:1 (1:0)
dec. 7. 14:00
Annecy FC - Chambly
1:2 (0:0)
dec. 7. 14:15
C' Chartres - Caen
0:1 (0:1)
dec. 7. 14:15
Stade Pontivy - Lorient
0:1 (0:0)
dec. 7. 15:00
Hombourg-Haut - Auxerre
2:1 (0:0)
dec. 7. 15:00
Cournon - Chamois Niortais
0:2 (0:1)
dec. 7. 15:00
Tours - Club Franciscain
2:1 (0:1)
dec. 7. 16:00
Guichen - Le Rheu
2:1 (0:0)
dec. 7. 16:30
Raon-l'Etape - Boulay
6:2 (0:0)
dec. 7. 17:00
Poitiers - Rodez
1:3 (1:0)
dec. 7. 17:00
Chilly - Fabregues
0:1 (0:0)
dec. 7. 17:00
Mulhouse - Épinal
2:3 (0:0)
dec. 7. 17:00
Saint-Quentin - Grande-Synthe
1:3 (0:0)
dec. 7. 18:00
Rouen - US Orléans
1:0 (0:0)
dec. 7. 18:00
Limonest - Villefranche/Saone
2:1 (0:0)
dec. 7. 18:00
Sablé - Concarneau
2:0 (0:0)
dec. 7. 18:00
Montceau - Besancon
3:0 (1:0)
dec. 7. 18:00
Angouleme - Saint-Flour
5:1 (2:0)
dec. 7. 18:00
Challans - Colomiers
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (0:1)
dec. 7. 18:00
Grasse - Consolat Marseille
1:2 (0:1)
dec. 7. 18:00
Bergerac - Trélissac
0:0 / tizenegyesekkel 6:7
dec. 7. 18:00
Voltigeurs - Stade Briochin
0:0 / tizenegyesekkel 5:6
dec. 7. 18:00
Plabennec - Granville
0:2 (0:1)
dec. 7. 18:00
Jeunesse Evolution - ASM Belfort
0:2 (0:0)
dec. 7. 18:00
Gonfreville - Créteil
5:2 (1:1)
dec. 7. 18:00
Bayonne - Fontenay
4:1 (1:1)
dec. 7. 18:00
Iris Club de Croix - Entente SSG
0:1 (0:0)
dec. 7. 18:30
Fréjus St. Raphaël - Ales
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (1:0)
dec. 7. 19:00
Marssac SRDT - Pau
1:4 (0:3)

4 mérkőzés
dec. 7. 18:30
Den Haag - Twente
0:0
dec. 7. 19:45
PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
5:0 (3:0)
dec. 7. 19:45
Venlo - FC Emmen
2:0 (1:0)
dec. 7. 20:45
Zwolle - Alkmaar
0:3 (0:2)
dec. 7. 13:00
Hannover 96 - Aue
3:2 (1:1)
dec. 7. 13:00
Holstein Kiel - Osnabrück
2:4 (2:1)
dec. 7. 13:00
Greuther Fürth - Bochum
3:1 (1:0)
dec. 7. 16:00
Huesca - Rayo Vallecano
0:2 (0:1)
dec. 7. 18:00
Sporting Gijón - Ponferradina
1:0 (0:0)
dec. 7. 20:00
Almería - Mirandés
3:1 (0:1)
10 mérkőzés
dec. 7. 13:30
Huddersfield - Leeds United
0:2 (0:0)
dec. 7. 16:00
Blackburn Rovers - Derby
1:0 (0:0)
dec. 7. 16:00
Fulham - Bristol City
1:2 (0:1)
dec. 7. 16:00
Cardiff - Barnsley
3:2 (1:1)
dec. 7. 16:00
Middlesbrough - Charlton Athletic
1:0 (1:0)
dec. 7. 16:00
Hull - Stoke
2:1 (0:1)
dec. 7. 16:00
Luton - Wigan
2:1 (0:1)
dec. 7. 16:00
Queens Park - Preston
2:0 (1:0)
dec. 7. 16:00
Reading - Birmingham
2:3 (1:1)
dec. 7. 16:00
Sheffield Wednesday - Brentford
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
dec. 7. 15:00
Cittadella - Salernitana
4:3 (3:1)
dec. 7. 15:00
Spezia - Livorno
2:0 (1:0)
dec. 7. 15:00
Empoli - Ascoli
2:1 (0:1)
dec. 7. 15:00
Pescara - Venezia
2:2 (1:0)
dec. 7. 18:00
Chievo - Cremonese
1:0 (0:0)

dec. 7. 16:00
Marítimo - Santa Clara
2:2 (1:1)
dec. 7. 19:00
Famalicao - Tondela
2:3 (1:2)
dec. 7. 21:30
Aves - Braga
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 7. 12:00
FK Tambov - Gazovik Orenburg
3:0 (0:0)
dec. 7. 14:30
FK Krasnodar - CSKA Moszkva
1:1 (0:1)
dec. 7. 17:00
Akhmat Grozny - Ufa
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 7. 17:00
Chindia Targoviste - CSMS Iasi
2:1 (0:0)
dec. 7. 19:30
Hermannstadt - Dinamo Bukarest
4:2 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 7. 13:00
Malatyaspor - Sivasspor
1:3 (1:2)
dec. 7. 15:30
Ankaragücü - Göztepe Izmir
1:3 (1:1)
dec. 7. 18:00
Galatasaray - Alanyaspor
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 7. 18:00
Mechelen - Kortrijk
1:1 (0:0)
dec. 7. 20:00
Gent - Zulte-Waregem
2:0 (2:0)
dec. 7. 20:00
Cercle Brugge - Genk
1:2 (0:1)
dec. 7. 20:30
Sint-Truidense - Club Brugge
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
dec. 7. 16:00
Hamilton - St. Mirren
0:1 (0:0)
dec. 7. 16:00
Hibernian - Aberdeen
3:0 (0:0)
dec. 7. 16:00
Motherwell - Heart of Midlothian
1:0 (1:0)
dec. 7. 16:00
Livingston - Kilmarnock
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 7. 13:00
Oleksandria - Vorskla Poltava
3:0 (0:0)
dec. 7. 16:00
Kolos Kovalivka - Dnipro-1
4:0 (1:0)

3 mérkőzés
dec. 7. 17:00
Salzburg - Wattens
5:1 (3:0)
dec. 7. 17:00
Wolfsberger - LASK Linz
1:3 (0:2)
dec. 7. 17:00
Hartberg - St. Pölten
3:2 (2:0)
2 mérkőzés
dec. 7. 19:00
BSC Young Boys - Luzern
1:0 (0:0)
dec. 7. 19:00
Neuchatel Xamax FC - Lugano
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 7. 17:00
PAOK Saloniki - Xanthi
2:0 (0:0)
dec. 7. 18:30
AEK Athen - Panionios Athen
5:0 (2:0)
dec. 7. 19:00
Panaitolikos - Olympiakos Pireus
0:3 (0:3)
11 mérkőzés
dec. 7. 16:00
Blackpool - Fleetwood
3:1 (1:0)
dec. 7. 16:00
Bristol Rovers - Southend
4:2 (0:2)
dec. 7. 16:00
Doncaster - Milton Keynes Dons
1:1 (0:0)
dec. 7. 16:00
Bolton Wanderers - Wimbledon
2:2 (0:1)
dec. 7. 16:00
Coventry - Ipswich
1:1 (0:1)
dec. 7. 16:00
Gillingham - Sunderland AFC
1:0 (0:0)
dec. 7. 16:00
Portsmouth - Peterborough
2:2 (1:1)
dec. 7. 16:00
Burton Albion - Lincoln City
0:2 (0:1)
dec. 7. 16:00
Rotherham - Rochdale
0:1 (0:1)
dec. 7. 16:00
Tranmere - Accrington Stanley
1:1 (1:1)
6 mérkőzés
dec. 7. 14:00
Uerdingen - Hansa Rostock
4:1 (1:2)
dec. 7. 14:00
Carl Zeiss Jena - Unterhaching
0:3 (0:2)
dec. 7. 14:00
Magdeburg - Ingolstadt
0:2 (0:1)
dec. 7. 14:00
Kaiserslautern - Hallescher
1:0 (0:0)

dec. 7. 20:00
Cornella - Sabadell
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 7. 15:00
Jagiellonia - Zaglebie Lubin
0:1 (0:1)
dec. 7. 17:30
Lech Poznan - Lódzki
2:0 (0:0)
dec. 7. 20:00
Lechia Gdansk - Wisla Plock
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 7. 01:10
CA Independiente - Banfield
0:1 (0:0)
dec. 7. 21:35
Huracán - Arsenal FC
0:2 (0:0)
dec. 7. 20:45
Cesena - Fano
0:4 (0:2)
2 mérkőzés
dec. 7. 15:00
NK Gorica - Slaven Belupo
2:0 (2:0)
dec. 7. 17:30
Inter Zapresic - Hajduk Split
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
dec. 7. 14:00
Nitra - Trencín
1:1 (0:0)
dec. 7. 14:00
Zemplín Michalovce - Trnava
2:0 (1:0)
dec. 7. 14:00
Pohronie - Sered
2:1 (1:0)
dec. 7. 15:30
Slovan Bratislava - Dunaszerdahely
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
dec. 7. 15:30
Crvena Zvezda - Spartak Subotica
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
dec. 7. 14:30
Opava - Jablonec
1:2 (0:0)
dec. 7. 14:30
Teplice - Zlín
2:1 (0:0)
dec. 7. 17:00
Slovácko - Viktoria Plzen
2:1 (1:1)
11 mérkőzés
dec. 7. 16:00
Cambridge United - Plymouth
1:0 (1:0)
dec. 7. 16:00
Exeter - Northampton
3:2 (1:1)
dec. 7. 16:00
Bradford - Newport
1:0 (0:0)
dec. 7. 16:00
Colchester - Salford
1:0 (0:0)
dec. 7. 16:00
Forest Green Rovers - Scunthorpe
0:2 (0:0)
dec. 7. 16:00
Oldham - Leyton
1:1 (1:1)
dec. 7. 16:00
Port Vale - Walsall
0:1 (0:0)
dec. 7. 16:00
Grimsby - Swindon
0:3 (0:2)
dec. 7. 16:00
Mansfield - Cheltenham
0:3 (0:1)
dec. 7. 16:00
Stevenage - Crawley
0:0
dec. 7. 16:00
Morecambe - Carlisle
1:1 (0:0)

dec. 7. 17:30
Paganese - Catanzaro
1:1 (1:0)
dec. 7. 17:00
Chiasso - Grasshoppers
0:1 (0:0)
dec. 7. 17:30
Kriens - Wil
2:1 (2:0)
dec. 7. 15:00
Pro Vercelli - Pistoiese
0:0
dec. 7. 15:00
Pianese - Pontedera
1:2 (0:1)
dec. 7. 20:45
Siena - Como
1:0 (0:0)
dec. 7. 12:00
Penafiel - FC Porto II
2:2 (1:1)
dec. 7. 16:00
Nacional - Farense
1:0 (1:0)
dec. 7. 18:15
Chaves - UD Oliveirense
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
dec. 7. 13:30
Bylis Ballsh - Partizani Tirana
2:1 (1:1)
dec. 7. 16:30
KF Tiranë - Kukësi
1:3 (1:0)
dec. 7. 16:00
Real Sociedad II - Amorebieta
4:2 (2:1)
dec. 7. 17:00
Guijuelo - Burgos
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 7. 16:00
Anorthosis - AEL Limassol
2:0 (2:0)
dec. 7. 18:00
Olympiakos Nicosia - APOEL Nikosia
2:0 (1:0)
dec. 7. 19:00
Real Madrid II - CF Internacional
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
dec. 7. 13:15
Botev Plovdiv - Beroe
3:1 (1:1)
dec. 7. 15:30
Ludogorets - Cherno More Varna
1:1 (0:1)

9 mérkőzés
dec. 7. 06:00
Nagoya Grampus - Kashima Antlers
0:1 (0:1)
dec. 7. 06:00
Oita Trinita - Cerezo Osaka
0:2 (0:1)
dec. 7. 06:00
Shimizu - Sagan Tosu
1:0 (0:0)
dec. 7. 06:00
Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka
2:3 (0:1)
dec. 7. 06:00
Yokohama F. Marinos - FC Tokyo
3:0 (2:0)
dec. 7. 06:00
Vissel Kobe - Jubilo Iwata
4:1 (1:0)
dec. 7. 20:30
Lokeren - Roeselare
1:3 (1:0)
dec. 7. 23:10
Almagro - Tigre
0:3 (0:0)
5 mérkőzés
dec. 7. 13:00
Tuzla City - Siroki Brijeg
1:0 (0:0)
dec. 7. 13:00
Zvijezda '09 Brgule - FK Sarajevo
1:1 (0:0)
dec. 7. 13:00
Zrinjski - Radnik Bijeljina
1:0 (0:0)
dec. 7. 12:00
Hatayspor - Boluspor
3:0 (1:0)
12 mérkőzés
dec. 7. 16:00
Chesterfield - Bromley
1:2 (1:0)
dec. 7. 16:00
Dover Athletic - Boreham Wood
0:2 (0:1)
dec. 7. 16:00
Harrogate Town - Torquay
2:1 (1:0)
dec. 7. 16:00
Notts - Sutton
1:1 (1:0)
dec. 7. 16:00
Yeovil - Halifax
2:0 (1:0)
dec. 7. 16:00
Barrow - Aldershot
1:0 (1:0)
dec. 7. 16:00
Dagenham & Redbridge - Maidenhead
1:2 (0:1)
dec. 7. 16:00
Eastleigh - Ebbsfleet
1:1 (1:1)
dec. 7. 16:00
Stockport - Chorley
4:2 (2:1)
dec. 7. 16:00
Woking - Hartlepool
2:1 (0:1)
dec. 7. 16:00
Wrexham - Solihull Moors
2:0 (2:0)
dec. 7. 18:20
Barnet - Fylde
2:1 (1:0)

dec. 7. 12:00
Sevilla Atlético - Huelva
1:3 (1:3)
dec. 7. 14:00
Platinum - Étoile Sahel
0:3 (0:1)
dec. 7. 14:00
Petro de Luanda - USM Alger
1:1 (0:0)
dec. 7. 17:00
ZESCO - Mazembe
1:2 (0:1)
dec. 7. 20:00
Zamalek - 1º de Agosto
2:0 (1:0)
dec. 7. 16:00
Arbroath - Dundee FC
1:1 (1:0)
dec. 7. 16:00
Dundee United - Alloa
2:1 (1:1)
dec. 7. 16:00
Dunfermline - Greenock Morton
3:1 (1:0)
dec. 7. 16:00
Inverness - Ayr
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 7. 13:30
Abha - Al Arabi
1:0 (0:0)
dec. 7. 15:25
Al Safa - Al-Ittihad
1:4 (0:0)
dec. 7. 15:45
Al-Hilal - Al Jabalain
4:2 (0:0)

13 mérkőzés
dec. 7. 14:30
Pontardawe Town - Buckley
3:1 (0:0)
dec. 7. 14:30
Rhyl - STM Sports
2:0 (0:0)
dec. 7. 15:30
Penrhyncoch - Prestatyn
1:2 (0:0)
dec. 7. 15:30
Afan Lido - Llandudno
5:1 (0:0)
dec. 7. 15:30
The New Saints - Mold Alexandra
9:0 (0:0)
dec. 7. 15:30
Barry Town - Newtown AFC
0:1 (0:0)
dec. 7. 15:30
Cardiff MU - Pontypridd
1:0 (0:0)
dec. 7. 15:30
Aberystwyth - Ruthin Town
2:1 (0:0)
dec. 7. 15:30
Cefn Druids - Guilsfield
2:0 (0:0)
dec. 7. 15:30
Goytre United - Caernarfon Town
0:4 (0:0)
dec. 7. 15:30
Flint - Bala
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 7. 16:10
Qatar SC - Al Khor
0:1 (0:0)
dec. 7. 16:10
Al Arabi Doha - Al Duhail
2:2 (1:1)
dec. 7. 16:10
Al Sailiya - Al-Gharrafa
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
dec. 7. 13:00
Sileks Kratovo - Akademija Pandev
3:1 (1:0)
dec. 7. 07:30
R&F - Happy Valley
2:0 (1:0)
dec. 7. 16:00
Carrick Rangers - Institute
3:0 (1:0)
dec. 7. 16:00
Crusaders - Ballymena
0:1 (0:0)
dec. 7. 16:00
Linfield - Cliftonville
1:0 (0:0)
dec. 7. 16:00
Coleraine - Glentoran
2:2 (0:2)
dec. 7. 16:00
Dungannon Swifts - Warrenpoint
3:1 (1:1)
dec. 7. 16:00
Glenavon - Larne
1:3 (0:2)

2 mérkőzés
dec. 7. 16:00
F91 Dudelange - Mondorf-les-Bains
4:1 (0:0)
dec. 7. 18:00
Wiltz - Jeunesse Esch
3:0 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 7. 14:00
Floriana - Santa Lucia
2:1 (0:0)
dec. 7. 14:00
Gzira - Mosta
3:1 (2:0)
dec. 7. 16:00
Sliema Wanderers - Birkirkara
2:1 (1:1)
dec. 7. 16:15
Gudja United - Senglea Athletic
4:1 (1:1)
dec. 7. 15:00
Belouizdad - Saoura
1:0 (1:0)
dec. 7. 15:00
USM Bel Abbés - MC Alger
3:1 (1:1)
dec. 7. 15:00
ES Sétif - Ain M'lila
4:0 (3:0)
dec. 7. 15:00
Hussein Dey - Magra
0:1 (0:0)
dec. 7. 13:30
Hrvatski Dragovoljac - Solin
1:0 (0:0)
dec. 7. 13:30
Dubrava - Croatia Zmijavci
1:0 (0:0)
dec. 7. 13:30
Dugopolje - Kustosija
2:2 (0:0)
dec. 7. 14:30
Orijent 1919 - Medimurje Cakovec
0:2 (0:0)
dec. 7. 14:00
Bizertin - Métlaoui
1:1 (0:1)
dec. 7. 15:00
FUS Rabat - Moghreb Tétouan
1:0 (0:0)
dec. 7. 17:00
Rapide Oued Zem - Olympique Safi
3:1 (0:0)

dec. 7. 14:30
Black Leopards - AmaZulu
0:0
dec. 7. 14:30
Baroka - Orlando Pirates
2:2 (0:1)
dec. 7. 17:00
Cape Town City - Chippa United
0:1 (0:1)
dec. 7. 19:15
Kaizer Chiefs - Bloemfontein
5:3 (2:3)
dec. 7. 15:00
Murata - La Fiorita
1:2 (0:2)
dec. 7. 15:00
Tre Fiori - Tre Penne
3:3 (1:1)
dec. 7. 15:00
Virtus - Cailungo
1:3 (0:1)
dec. 7. 15:00
Libertas - Folgore / Falciano
1:1 (0:0)
dec. 7. 14:00
Amsterdamsche - Scheveningen
0:1 (0:0)
dec. 7. 15:00
Volendam II - Sparta Rotterdam II
5:0 (2:0)
dec. 7. 15:00
Ijsselmeervogels - Noordwijk
4:2 (3:0)
dec. 7. 15:00
Rijnsburgse - TEC
1:0 (0:0)
dec. 7. 15:00
Ido-Ambacht - Hardenberg
0:4 (0:0)
dec. 7. 15:00
Quick Boys - Maassluis
1:1 (0:1)
dec. 7. 15:30
Kozakken Boys - GVVV
4:2 (2:1)
dec. 7. 15:30
Koninklijke - Katwijk
1:1 (0:1)
dec. 7. 18:00
De Treffers - Spakenburg
4:0 (2:0)
dec. 7. 14:00
Kalamata - Trikala
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
305
44 (14%)
112 (37%)
444
303
32 (11%)
130 (43%)
420
305
31 (10%)
129 (42%)
413
305
35 (11%)
119 (39%)
413
   Pelya
305
31 (10%)
129 (42%)
413
302
31 (10%)
127 (42%)
409
7. Xxy
305
31 (10%)
125 (41%)
405
305
36 (12%)
109 (36%)
398
9. AltT
302
29 (10%)
122 (40%)
389
305
34 (11%)
108 (35%)
386

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


ArgumCity 970