Főoldal » Meccsek » 2019. november 8.

Meccsek - 2019. november 8.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. november 8.)


1 mérkőzés
nov. 8. 21:00
Real Sociedad - Leganés
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 8. 21:00
Norwich - Watford
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 8. 20:55
Dulwich Hamlet - Carlisle
1:4 (0:2)

1 mérkőzés
nov. 8. 20:45
Sassuolo - Bologna
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 8. 20:30
1. FC Köln - Hoffenheim
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 8. 20:45
Nice - Bordeaux
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 8. 20:00
Saint-Georges - CSC Cayenne
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 8. 20:00
Vitesse - Groningen
1:2 (0:2)
nov. 8. 18:30
Dynamo Dresden - Wehen Wiesbaden
1:0 (1:0)
nov. 8. 18:30
St. Pauli - Bochum
1:1 (1:1)
nov. 8. 21:00
Girona - Tenerife
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 8. 21:00
Crotone - Ascoli
3:1 (2:1)
nov. 8. 21:30
Aves - Gil Vicente
1:2 (1:2)

1 mérkőzés
nov. 8. 17:30
Akhmat Grozny - FK Ural
0:0
nov. 8. 20:00
Auxerre - Caen
1:1 (0:0)
nov. 8. 20:00
Chambly - Clermont
0:1 (0:0)
nov. 8. 20:00
Valenciennes - Chateauroux
0:1 (0:0)
nov. 8. 20:00
Le Mans - Grenoble
0:0
nov. 8. 20:00
Nancy - Troyes
0:0
nov. 8. 20:00
Lorient - Chamois Niortais
4:1 (4:1)
nov. 8. 20:00
Sochaux - Le Havre
2:0 (1:0)
nov. 8. 20:00
US Orléans - Paris FC
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 8. 17:00
Astra Giurgiu - Voluntari
1:0 (1:0)
nov. 8. 19:30
Hermannstadt - Viitorul Constanta
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 8. 00:00
Botafogo - Flamengo RJ
0:1 (0:0)
nov. 8. 01:00
Gremio Porto Alegre - CSA
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 8. 18:30
Fenerbahce - Kasimpasa
3:2 (2:1)
1 mérkőzés
nov. 8. 20:30
Zulte-Waregem - Anderlecht
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 8. 19:00
Viktoria Köln - Carl Zeiss Jena
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 8. 23:00
Estudiantes - Talleres Córdoba
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 8. 18:00
Lódzki - Slask Wroclaw
0:1 (0:1)
nov. 8. 20:30
Piast Gliwice - Jagiellonia
3:1 (2:0)

1 mérkőzés
nov. 8. 18:00
Istra 1961 - NK Gorica
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 8. 19:00
Randers - Aalborg
3:3 (2:1)
nov. 8. 20:00
Volendam - Utrecht II
1:0 (0:0)
nov. 8. 20:00
Excelsior Rotterdam - Eindhoven
5:4 (3:3)
nov. 8. 20:00
Roda - Cambuur
1:2 (1:1)
nov. 8. 20:00
Ajax II - Den Bosch
5:1 (2:0)
nov. 8. 20:00
Almere City - NAC Breda
1:0 (0:0)
nov. 8. 20:00
Helmond - De Graafschap
1:2 (0:0)
nov. 8. 20:00
Alkmaar II - MVV
3:2 (2:1)
nov. 8. 20:00
PSV Eindhoven II - Telstar
1:1 (0:0)
nov. 8. 20:00
Nijmegen - Top Oss
3:0 (1:0)
nov. 8. 20:00
Go Ahead Eagles - Dordrecht
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 8. 18:00
Banik Ostrava - Karvina
3:0 (1:0)
nov. 8. 18:00
Mlada Boleslav - Bohemians 1905
2:1 (0:1)
nov. 8. 20:00
Winterthur - Grasshoppers
1:1 (1:1)
nov. 8. 00:00
Paraguay U17 - Argentína U17
3:2 (0:2)
1 mérkőzés
nov. 8. 19:00
Brann - Odd Grenland
1:0 (0:0)
nov. 8. 19:10
FAC Team für Wien - Ried
1:2 (1:2)
nov. 8. 19:10
Amstetten - Austria Lustenau
2:0 (1:0)
nov. 8. 19:10
Austria Wien II - Kapfenberg
4:1 (1:0)
nov. 8. 19:10
Horn - Juniors OÖ
1:3 (0:1)

1 mérkőzés
nov. 8. 18:00
KF Tiranë - Vllaznia
0:0
nov. 8. 23:15
Botafogo/SP - Bragantino
2:3 (0:1)
nov. 8. 23:15
Paraná - EC Vitória
0:0
1 mérkőzés
nov. 8. 18:00
AEK Larnaka - Doxa Katokopia
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 8. 16:30
Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa
2:0 (1:0)
nov. 8. 20:30
Union St. Gilloise - Westerlo
0:2 (0:1)
nov. 8. 20:30
Lommel - Beerschot-Wilrijk
1:0 (0:0)
nov. 8. 20:30
Roeselare - Lokeren
2:1 (0:0)
nov. 8. 20:30
Excelsior Virton - Oud-Heverlee
0:1 (0:1)
nov. 8. 18:00
Avranches - Dunkerque
2:0 (1:0)
nov. 8. 20:00
Boulogne - Red Star FC 93
0:1 (0:0)
nov. 8. 20:00
Cholet - Béziers
2:1 (0:0)
nov. 8. 20:00
Laval - Gazélec Ajaccio
2:0 (2:0)
nov. 8. 20:00
Lyon-Duchére - Quevilly
1:2 (1:1)
nov. 8. 20:00
Concarneau - Pau
0:1 (0:1)
nov. 8. 20:00
Créteil - Villefranche/Saone
2:2 (2:1)
nov. 8. 20:00
Bastia-Borgo - Bourg-Péronnas
1:2 (1:1)
nov. 8. 20:00
Le Puy - Toulon
0:0
nov. 8. 16:00
Dinamo Minsk - Dnyapro Mahiljov
3:0 (1:0)
nov. 8. 17:00
Adana Demirspor - Eskisehirspor
2:3 (1:1)

2 mérkőzés
nov. 8. 18:00
Jihlava - Vlasim
4:1 (2:0)
nov. 8. 19:00
Zbrojovka Brno - Prostejov
5:0 (1:0)
nov. 8. 20:45
Dundee FC - Dundee United
0:2 (0:0)
nov. 8. 16:00
Kissamikos - PAS Giannina
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 8. 16:00
Dinamo Batumi - Sioni Bolnisi
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 8. 18:00
Viborg - Naestved
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 8. 12:00
Gandzasar Kapan - Banants
2:4 (1:1)
nov. 8. 15:30
Pyunik - Shirak
1:0 (1:0)
nov. 8. 01:30
The Strongest - Oriente Petrolero
elhalasztva
nov. 8. 01:30
Club Aurora - Jorge Wilstermann
elhalasztva
2 mérkőzés
nov. 8. 20:45
Newtown AFC - Caernarfon Town
3:1 (2:0)
nov. 8. 21:00
Aberystwyth - Bala
0:5 (0:2)

3 mérkőzés
nov. 8. 15:00
Al Fujairah - Hatta
0:1 (0:1)
nov. 8. 15:00
Ajman - Al Khaleej
1:1 (0:0)
nov. 8. 17:45
Al-Wahda - Al-Wasl Dubai
2:2 (1:2)
3 mérkőzés
nov. 8. 18:00
Balzan - Mosta
5:0 (3:0)
nov. 8. 19:00
Valletta - Senglea Athletic
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 8. 17:00
Atlantas - Panevezys
1:4 (1:1)
nov. 8. 18:00
Zalgiris Vilnius - Riteriai
1:3 (1:2)
1 mérkőzés
nov. 8. 13:30
Dubrava - Bijelo Brdo
0:0
2 mérkőzés
nov. 8. 15:10
Al-Wakra - Al Ahli Doha
2:1 (0:1)
nov. 8. 17:20
Al Khor - Al Duhail
2:3 (2:1)
1 mérkőzés
nov. 8. 03:30
Saprissa - Motagua
1:0 (1:0)
nov. 8. 19:00
Bidvest Wits - SuperSport United
0:1 (0:0)
nov. 8. 19:00
Maritzburg United - Bloemfontein
2:2 (0:0)
nov. 8. 13:15
Al Draih - Al Khaleej
0:2 (0:0)
nov. 8. 13:45
Al-Ain - Al-Sadd
2:0 (0:0)
nov. 8. 15:35
Al Nahdha - Al Akhdoud
4:5 (0:0)
nov. 8. 16:00
Al Arabi - Al Baten
2:1 (0:0)
nov. 8. 18:00
Al-Ittihad - Al Riyadh
4:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 8. 12:30
Machine Sazi - Zob Ahan
2:1 (0:1)
nov. 8. 13:30
Shahr Khodrou - Pars Jam Bushehr
1:0 (0:0)
nov. 8. 15:15
Shahin Bushehr - Gol Gohar
1:1 (0:0)
nov. 8. 02:00
Nicaragua - Kuba
0:0
nov. 8. 17:00
Häcken - Ljungskile
1:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
114
16 (14%)
42 (37%)
164
   Szabiö7
113
16 (14%)
42 (37%)
164
   Zajac
115
16 (14%)
42 (37%)
164
4. AltT
115
14 (12%)
44 (38%)
158
   Damian72
115
12 (10%)
49 (43%)
158
115
11 (10%)
51 (44%)
157
115
9 (8%)
55 (48%)
155
115
12 (10%)
47 (41%)
154
115
12 (10%)
46 (40%)
152
114
13 (11%)
42 (37%)
149

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


ArgumCity 970