Főoldal » Meccsek » 2019. november 3.

Meccsek - 2019. november 3.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. november 3.)


6 mérkőzés
2019. nov. 3. 12:00
Valladolid - Mallorca
3:0 (1:0)
2019. nov. 3. 14:00
Villarreal - Athletic Bilbao
0:0
2019. nov. 3. 16:00
Osasuna - Alavés
4:2 (3:1)
2019. nov. 3. 18:30
Celta Vigo - Getafe
0:1 (0:1)
2019. nov. 3. 18:30
Leganés - Eibar
1:2 (1:1)
2019. nov. 3. 21:00
Granada - Real Sociedad
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 15:00
Crystal Palace - Leicester
0:2 (0:0)
2019. nov. 3. 17:30
Everton - Tottenham
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
2019. nov. 3. 12:30
Atalanta - Cagliari
0:2 (0:1)
2019. nov. 3. 15:00
Genoa - Udinese
1:3 (1:1)
2019. nov. 3. 15:00
Hellas Verona - Brescia
2:1 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
Lecce - Sassuolo
2:2 (2:1)
2019. nov. 3. 18:00
Fiorentina - Parma
1:1 (0:1)
2019. nov. 3. 20:45
AC Milan - Lazio
1:2 (1:1)

2 mérkőzés
2019. nov. 3. 15:30
Fortuna Düsseldorf - 1. FC Köln
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 18:00
Augsburg - Schalke 04
2:3 (1:1)
9 mérkőzés
2019. nov. 3. 13:30
Békéscsabai Előre - Budaörs
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 13:30
Soroksár - Dorog
1:3 (1:1)
2019. nov. 3. 13:30
Kazincbarcika - Szeged 2011
3:2 (2:2)
2019. nov. 3. 16:30
Vasas - Siófok
2:2 (1:1)
2019. nov. 3. 17:00
Ajka - Csákvár
0:2 (0:1)
2019. nov. 3. 17:00
MTK - Szombathelyi Haladás
3:0 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
Nyíregyháza - Gyirmót
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
Győri ETO - Budafok
1:3 (0:1)
2019. nov. 3. 17:00
Duna Aszfalt Tiszakécske - Szolnoki MÁV
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 15:00
Bordeaux - Nantes
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 17:00
Nice - Reims
2:0 (2:0)
2019. nov. 3. 21:00
St. Etienne - AS Monaco
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
2019. nov. 3. 12:15
FC Emmen - Vitesse
2:1 (2:1)
2019. nov. 3. 14:30
Venlo - Feyenoord
0:3 (0:2)
2019. nov. 3. 14:30
Utrecht - Fortuna Sittard
6:0 (3:0)
2019. nov. 3. 14:30
Groningen - Willem II
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 16:45
Den Haag - Heerenveen
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 13:30
VfB Stuttgart - Dynamo Dresden
3:1 (2:0)
2019. nov. 3. 13:30
Arminia Bielefeld - Holstein Kiel
2:1 (1:0)
2019. nov. 3. 13:30
Wehen Wiesbaden - Hamburger SV
1:1 (0:0)

2019. nov. 3. 12:00
Extremadura - Girona
1:3 (0:2)
2019. nov. 3. 16:00
Lugo - Rayo Vallecano
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 18:30
Zaragoza - Las Palmas
3:0 (2:0)
2019. nov. 3. 20:00
Elche - Mirandés
4:2 (2:1)
2019. nov. 3. 13:30
DVSC-DEAC - Tállya
0:3 (0:2)
2019. nov. 3. 13:30
Gyöngyös - Debreceni EAC
3:2 (3:1)
2019. nov. 3. 13:30
ESMTK - Tiszaújváros
2:2 (0:0)
2019. nov. 3. 13:30
Cegléd - Jászberény
2:2 (1:0)
2019. nov. 3. 13:30
Füzesgyarmat - Sényő
2:1 (2:1)
2019. nov. 3. 13:30
Eger - Balassagyarmat
2:1 (0:1)
2019. nov. 3. 13:30
Hatvan - Putnok
0:4 (0:1)
2019. nov. 3. 13:30
Kozármisleny - Monor
2:2 (1:0)
2019. nov. 3. 13:30
FC Dabas - Dunaharaszti
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 13:30
Taksony - Rákosmenti KSK
1:2 (0:2)
2019. nov. 3. 13:30
Szekszárd - Kecskeméti TE
0:3 (0:0)
2019. nov. 3. 13:30
Szentlőrinc - Budapest Honvéd II
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 13:30
Iváncsa - Dabas-Gyón
2:0 (2:0)
2019. nov. 3. 13:30
Kelen - THSE-Szabadkikötő
7:0 (3:0)
2019. nov. 3. 16:00
Dunaújváros - Pécsi MFC
0:2 (0:0)
2019. nov. 3. 11:00
Vidi II - III. Kerületi TUE UPE
0:2 (0:0)
2019. nov. 3. 13:30
Érd - BKV Előre
2:1 (1:1)
2019. nov. 3. 13:30
Veszprém - Balatonlelle
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 13:30
Lipót - Puskás Akadémia II.
2:1 (1:0)
2019. nov. 3. 13:30
Sárvár - Mosonmagyaróvár
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 13:30
Hévíz - Komárom
2:2 (0:1)
2019. nov. 3. 13:30
Pápai Perutz - Nagykanizsai TE
0:2 (0:0)
2019. nov. 3. 15:30
Ménfőcsanak - Bicske
2:0 (0:0)

1 mérkőzés
2019. nov. 3. 13:00
Charlton Athletic - Preston
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 15:00
Cittadella - Frosinone
0:0
2019. nov. 3. 15:00
Pordenone - Trapani
2:1 (1:0)
2019. nov. 3. 21:00
Benevento - Empoli
2:0 (2:0)
2019. nov. 3. 16:00
Gil Vicente - Marítimo
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 18:30
Tondela - Sporting CP
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 21:00
FC Porto - Aves
1:0 (1:0)
2019. nov. 3. 21:15
Braga - Famalicao
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
2019. nov. 3. 14:30
FK Krasnodar - FK Rostov
2:2 (0:2)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 15:30
Voluntari - Botosani
1:2 (1:0)
2019. nov. 3. 20:00
Steaua Bukarest - Sepsi
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 12:00
Denizlispor - Sivasspor
0:2 (0:1)
2019. nov. 3. 14:30
Kasimpasa - Malatyaspor
2:2 (1:0)
2019. nov. 3. 17:00
Kayserispor - Fenerbahce
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 14:30
Anderlecht - Cercle Brugge
2:1 (2:1)
2019. nov. 3. 18:00
Gent - Standard Liege
3:1 (0:1)
2019. nov. 3. 20:00
Mechelen - Sporting Charleroi
2:2 (2:2)
7 mérkőzés
2019. nov. 3. 01:00
Chapecoense - Sao Paulo
0:3 (0:2)
2019. nov. 3. 20:00
Flamengo RJ - Corinthians
4:1 (2:0)
2019. nov. 3. 22:00
Atlético PR - CSA
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 22:00
Gremio Porto Alegre - Internacional RS
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 23:00
Santos - Botafogo
4:1 (2:1)
2019. nov. 3. 23:00
Cruzeiro - Bahia
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 23:30
Goiás - Avaí
2:0 (0:0)

1 mérkőzés
2019. nov. 3. 16:00
Rangers FC - Heart of Midlothian
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 14:30
Swarovski Tirol - Altach
0:4 (0:1)
2019. nov. 3. 14:30
Admira - Hartberg
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
LASK Linz - Austria Wien
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
2019. nov. 3. 13:00
Oleksandria - Illichivets
3:1 (0:0)
2019. nov. 3. 13:00
Dnipro-1 - Zorya Lugansk
1:4 (0:2)
2019. nov. 3. 16:00
Dinamo Kiev - Lviv
4:0 (2:0)
2019. nov. 3. 18:30
Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 13:00
Meppen - Bayern München II
5:3 (1:1)
2019. nov. 3. 14:00
Carl Zeiss Jena - Hansa Rostock
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 16:00
Luzern - Lugano
1:2 (0:0)
2019. nov. 3. 16:00
Basel - Neuchatel Xamax FC
1:1 (0:1)
2019. nov. 3. 16:00
Servette - BSC Young Boys
3:0 (0:0)
4 mérkőzés
2019. nov. 3. 14:00
Larisa - OFI Heraklion
3:2 (1:2)
2019. nov. 3. 16:00
Panaitolikos - Asteras Tripolis
1:1 (1:1)
2019. nov. 3. 18:30
AEK Athen - Atromitos
3:2 (0:1)
2019. nov. 3. 19:00
PAOK Saloniki - Panathinaikosz
2:2 (0:1)
2019. nov. 3. 12:00
Levante II - Castellón
0:2 (0:1)
2019. nov. 3. 12:00
Gimnastic - Espanyol II
2:2 (0:1)
2019. nov. 3. 12:00
Prat - La Nucía
0:3 (0:1)
2019. nov. 3. 12:00
Ejea - Olot
0:2 (0:1)
2019. nov. 3. 17:00
Sabadell - Badalona
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
Orihuela - Cornella
1:2 (1:0)
2019. nov. 3. 18:00
Barcelona II - FC Andorra
0:0
2019. nov. 3. 18:00
Hércules - Lleida Esportiu
1:1 (0:1)

2019. nov. 3. 10:00
Tomsk - Luch-Energia
4:0 (1:0)
2019. nov. 3. 12:00
Szpartak Moszkva II - Mordovia Saransk
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 12:00
Shinnik - FK Nizhny Novgorod
1:3 (0:2)
2019. nov. 3. 12:00
Neftekhimik - Armavir
2:1 (0:0)
2019. nov. 3. 13:00
Chertanovo Moszkva - Fakel
4:0 (2:0)
2019. nov. 3. 13:00
Rotor Volgograd - Yenisey
2:1 (1:0)
2019. nov. 3. 14:00
Chayka - Baltika Kaliningrad
1:0 (1:0)
2019. nov. 3. 15:00
Khimki - Tekstilshchik
2:1 (1:0)
2019. nov. 3. 17:30
Torpedo Moszkva - SKA-Energia Khabarovsk
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
2019. nov. 3. 00:00
Aldosivi - River Plate
1:2 (0:1)
2019. nov. 3. 15:00
Boca Juniors - Arsenal FC
5:1 (2:0)
2019. nov. 3. 17:15
Banfield - Unión de Santa Fe
3:3 (1:1)
2019. nov. 3. 19:30
Talleres Córdoba - Newell's Old Boys
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 21:45
Patronato - Racing Club
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 12:30
Jagiellonia - Lódzki
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 17:30
Arka Gdynia - Legia Warszawa
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
Gubbio - Modena
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
Imolese - Südtirol
2:2 (1:1)
2019. nov. 3. 15:00
Vicenza - Padova
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
Fano - Arzignano Valchiampo
0:2 (0:1)
2019. nov. 3. 17:30
Carpi - Ravenna
4:1 (2:0)
2019. nov. 3. 17:30
Fermana - Cesena
3:3 (1:2)
2019. nov. 3. 17:30
Virtus Verona - Piacenza
0:0
2019. nov. 3. 17:30
Reggiana - Sambenedettese
2:1 (0:0)

2019. nov. 3. 15:00
Bari - Vibonese
2:2 (1:0)
2019. nov. 3. 15:00
Rende - Monopoli
1:2 (1:2)
2019. nov. 3. 15:00
Rieti - Virtus Francavilla
1:1 (1:1)
2019. nov. 3. 15:00
Ternana - Picerno
2:1 (1:1)
2019. nov. 3. 15:00
Sicula Leonzio - Cavese
3:1 (2:0)
2019. nov. 3. 17:30
Potenza - Reggina
0:3 (0:2)
2019. nov. 3. 17:30
Casertana - Viterbese Castrense
2:2 (0:1)
2019. nov. 3. 17:30
Teramo - Bisceglie
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 15:00
Slaven Belupo - Istra 1961
0:0
2019. nov. 3. 17:30
Osijek - Rijeka
3:2 (0:2)
1 mérkőzés
2019. nov. 3. 15:00
Trencín - Zilina
3:0 (0:0)
5 mérkőzés
2019. nov. 3. 12:00
Randers - Lyngby
2:1 (1:0)
2019. nov. 3. 14:00
Nordsjaelland - Aarhus
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Odense BK - Hobro
2:1 (2:1)
2019. nov. 3. 16:00
Aalborg - Midtjylland
0:1 (0:1)
2019. nov. 3. 18:00
FC Kobenhavn - SonderjyskE
3:0 (1:0)
2019. nov. 3. 12:00
Atlético Baleares - Real Oviedo II
3:1 (3:1)
2019. nov. 3. 12:00
UD Ibiza - Atlético Madrid II
1:2 (0:1)
2019. nov. 3. 12:00
Sporting Gijón II - Real Madrid II
4:2 (3:0)
2019. nov. 3. 12:00
Pontevedra - Melilla
3:1 (2:0)
2019. nov. 3. 12:00
Rayo Majadahonda - Marino de Luanco
2:1 (1:0)
2019. nov. 3. 12:00
CF Internacional - Union Langreo
3:0 (0:0)
2019. nov. 3. 13:00
Las Palmas II - Pena Deportiva
3:0 (2:0)
2019. nov. 3. 17:00
Racing Ferrol - Getafe II
3:1 (1:0)
2019. nov. 3. 17:00
S.S. Reyes - Las Rozas
0:4 (0:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
6 mérkőzés
2019. nov. 3. 13:00
Indjija - Javor
2:3 (0:1)
2019. nov. 3. 15:00
Backa Topola - Radnicki Nis
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
Macva Sabac - Cukaricki
0:0
2019. nov. 3. 15:00
Napredak - Spartak Subotica
0:1 (0:1)
2019. nov. 3. 15:00
Rad Belgrád - FK Mladost Lucani
0:0
2019. nov. 3. 15:00
Radnik Surdulica - Vozdovac
2:2 (0:0)
4 mérkőzés
2019. nov. 3. 14:30
Karvina - Jablonec
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 14:30
Slovan Liberec - Pribram
3:2 (2:1)
2019. nov. 3. 14:30
Teplice - Budejovice
1:3 (0:3)
2019. nov. 3. 17:00
Opava - Sparta Praha
0:1 (0:1)
2019. nov. 3. 00:00
Szenegál U17 - Japán U17
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 21:00
Argentína U17 - Tádzsikisztán U17
3:1 (1:0)
2019. nov. 3. 21:00
Kamerun U17 - Spanyolország U17
0:2 (0:2)
2019. nov. 3. 14:30
Chiasso - Lausanne
3:2 (2:0)
2019. nov. 3. 16:00
FC Vaduz - Wil
4:2 (1:1)
2019. nov. 3. 10:30
Austria Lustenau - Wacker Innsbruck
2:3 (0:1)
5 mérkőzés
2019. nov. 3. 18:00
Ranheim - Stabaek
0:2 (0:0)
2019. nov. 3. 18:00
Sarpsborg 08 - Tromso
3:2 (1:1)
2019. nov. 3. 18:00
Bodo/Glimt - Haugesund
2:2 (2:1)
2019. nov. 3. 18:00
Viking - Lilleström
3:0 (2:0)
2019. nov. 3. 20:00
Valerenga - Brann
1:0 (1:0)

BODORRÓZSA LEVÉL TEA
1 mérkőzés
2019. nov. 3. 16:40
Dundalk - Shamrock Rovers
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
Gozzano - AlbinoLeffe
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 15:00
Olbia - Pro Vercelli
1:1 (0:1)
2019. nov. 3. 15:00
Renate - Siena
0:0
2019. nov. 3. 17:30
Pontedera - Arezzo
2:1 (1:1)
2019. nov. 3. 17:30
Giana Erminio - Juventus II
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 17:30
Pistoiese - Pianese
1:0 (1:0)
2019. nov. 3. 17:30
Pergolettese - Monza
0:2 (0:0)
2019. nov. 3. 17:30
Carrarese - Lecco
0:2 (0:1)
2019. nov. 3. 17:30
Como - Aurora Pro Patria
0:0
2019. nov. 3. 12:15
FC Porto II - Leixőes
1:3 (1:2)
2019. nov. 3. 12:15
Farense - Mafra
2:1 (1:0)
2019. nov. 3. 16:00
Benfica II - Chaves
1:3 (1:3)
2019. nov. 3. 16:00
Feirense - Nacional
1:1 (1:0)
2019. nov. 3. 16:00
Estoril - Academico Viseu
3:1 (2:0)
2019. nov. 3. 16:00
UD Oliveirense - Cova Piedade
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 18:15
Varzim - Académica
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 14:00
Kukësi - Flamurtari Vlorë
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
Partizani Tirana - Luftëtari Gjirokastër
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2019. nov. 3. 12:00
Honka - Mariehamn
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 16:00
Enosis - Apollon Limassol
0:3 (0:1)
2019. nov. 3. 17:00
Anorthosis - Olympiakos Nicosia
4:0 (1:0)

2019. nov. 3. 11:00
Athletic Bilbao II - UD Logronés
3:1 (1:0)
2019. nov. 3. 12:00
Tudelano - Leioa
2:1 (1:1)
2019. nov. 3. 17:00
Real Unión - Burgos
0:1 (0:1)
2019. nov. 3. 17:00
Calahorra - CD Alavés II
1:1 (1:1)
2019. nov. 3. 18:00
Leonesa - Real Sociedad II
3:0 (1:0)
2019. nov. 3. 12:00
Torpedo Zhodino - Dinamo Minsk
4:0 (1:0)
2019. nov. 3. 14:00
Dnyapro Mahiljov - Vitebsk
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 16:00
Dinamo Brest - Shakhter Soligorsk
1:1 (1:1)
2019. nov. 3. 17:45
BATE Borisov - Isloch
2:4 (2:1)
2019. nov. 3. 16:00
Lokeren - Excelsior Virton
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
2019. nov. 3. 08:00
Shonan Bellmare - Gamba Osaka
0:3 (0:2)
2019. nov. 3. 19:10
CA Defensores de Belgrano - Sarmiento
3:0 (2:0)
2019. nov. 3. 19:30
Barracas Central - Independiente Rivadavia
1:0 (1:0)
2019. nov. 3. 21:00
GyE Jujuy - Instituto
3:0 (1:0)
2019. nov. 3. 21:30
Alvarado - Guillermo Brown
0:0
2019. nov. 3. 12:40
Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sacz
3:1 (1:1)
2019. nov. 3. 13:00
Warta Poznan - Chojniczanka Chojnice
2:0 (2:0)
2019. nov. 3. 15:00
Puszcza Niepolomice - Belchatow
1:4 (0:1)
2019. nov. 3. 15:00
Tychy - Stomil Olsztyn
1:0 (1:0)
2019. nov. 3. 16:00
Wigry Suwalki - Chrobry Glogów
1:1 (1:0)
2019. nov. 3. 17:00
Stal Mielec - Zaglebie Sosnowiec
1:1 (0:0)

5 mérkőzés
2019. nov. 3. 00:00
Querétaro - Tigres
0:0
2019. nov. 3. 02:00
CF América - Santos Laguna
1:2 (1:0)
2019. nov. 3. 02:06
Monterrey - Veracruz
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 04:05
Club Necaxa - Pachuca
1:2 (0:1)
2019. nov. 3. 19:00
Toluca - Club Guadalajara
1:3 (1:2)
2019. nov. 3. 15:00
Norrby - Örgryte
4:4 (2:2)
2019. nov. 3. 15:00
Brage - Västeras SK
2:1 (2:1)
2019. nov. 3. 15:00
GAIS Göteborg - Trelleborg
0:0
2019. nov. 3. 15:00
Jönköpings Södra - Brommapojkarna
2:2 (0:1)
2019. nov. 3. 15:00
Syrianska FC - Halmstad
0:2 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
Dalkurd - Degerfors
1:3 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
Öster - Frej
4:0 (2:0)
2019. nov. 3. 15:00
Varberg - Mjällby
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 16:00
Borac Banja Luka - Radnik Bijeljina
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 16:30
Zeljeznicar Sarajevo - Celik Zenica
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 14:00
Tabor Sezana - Rudar Velenje
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 16:45
NS Mura - Olimpija Ljubljana
3:1 (0:0)
2019. nov. 3. 19:00
Aluminij - Domzale
4:2 (1:1)
2019. nov. 3. 20:15
Central Córdoba - Sportivo Las Parejas
2:2 (1:1)
2019. nov. 3. 12:00
Keciörengücü - Giresunspor
0:0
2019. nov. 3. 14:30
Eskisehirspor - Osmanlispor
3:2 (1:1)
2019. nov. 3. 14:30
Fatih Karagümrük - Erzurum BB
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
Altinordu - Istanbulspor
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
2019. nov. 3. 12:00
Zira - Sumgayit Shekher
2:2 (1:1)
2019. nov. 3. 14:00
Qabala - Sabah FK
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 12:00
Tulevik - Maardu
2:1 (1:0)
2019. nov. 3. 14:00
Flora Tallinn - Kuressaare
7:0 (2:0)
2019. nov. 3. 18:00
Tammeka - Paide
3:2 (0:1)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 18:00
Ashdod - Sektzia Nes Tziona
2:2 (0:1)
2019. nov. 3. 19:15
Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Netanya
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 13:00
Dila Gori - Saburtalo
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 16:00
Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
2:1 (2:0)
2019. nov. 3. 14:30
Koninklijke - Sparta Rotterdam II
3:2 (3:0)
2019. nov. 3. 13:00
Bandari - Horoya
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Triangle United - Nouadhibou
3:2 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Proline - Al-Nasr
0:2 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
TS Galaxy - Enyimba
1:2 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Zanaco - Cano Sport
5:1 (0:0)
2019. nov. 3. 15:30
Motema Pembe - Gor Mahia
2:1 (0:0)
2019. nov. 3. 16:00
Enugu Rangers - Kara
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
San-Pédro - Asante Kotoko
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
Bidvest Wits - Songo
6:0 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
Djoliba - Elect-Sport
4:0 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
Hassania Agadir - Green Eagles
2:1 (0:0)
2019. nov. 3. 19:00
Pyramids - Young Africans
3:0 (0:0)
2019. nov. 3. 19:00
Renaissance Berkane - Fosa Juniors
5:0 (0:0)
2019. nov. 3. 19:00
Al Masry - Cote d'Or
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 20:45
Paradou AC - KCCA
4:1 (0:0)

2019. nov. 3. 12:00
UCAM Murcia - Cádiz II
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 12:00
Villarrobledo - Algeciras
1:1 (1:0)
2019. nov. 3. 16:30
Atletico Sanluqueno - Yeclano
0:2 (0:1)
2019. nov. 3. 17:00
Linense - Real Murcia
1:1 (1:0)
2019. nov. 3. 17:00
Don Benito - Badajoz
1:4 (0:0)
2019. nov. 3. 17:00
Talavera - Córdoba
2:1 (1:0)
2019. nov. 3. 17:00
Huelva - Granada II
1:2 (1:1)
2019. nov. 3. 17:00
Marbella - Villarrubia
2:1 (0:1)
2019. nov. 3. 17:00
Mérida AD - Sevilla Atlético
0:0
2019. nov. 3. 18:00
FC Cartagena - San Fernando
0:0
2019. nov. 3. 06:00
Melbourne City - Wellington Phoenix
3:2 (2:1)
2019. nov. 3. 08:00
Perth Glory - Central Coast Mariners
1:2 (1:2)
1 mérkőzés
2019. nov. 3. 14:00
Vlasim - Viktoria Zizkov
2:1 (0:0)
2019. nov. 3. 13:45
Platanias - Kissamikos
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Levadiakos - Kerkyra
1:0 (1:0)
2019. nov. 3. 14:00
Panachaiki - Giorgos Karaiskakis
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 14:00
Apollon Smyrnis - Apollon Pontou
4:0 (2:0)
2019. nov. 3. 15:00
Fola Esch - Rodange
5:0 (0:0)
2019. nov. 3. 16:00
Differdange - F91 Dudelange
0:3 (0:0)
2019. nov. 3. 16:00
Mondorf-les-Bains - Victoria Rosport
1:2 (0:0)
2019. nov. 3. 16:00
UT Pétange - Hostert
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 16:00
Blue Boys Muhlenbach - Jeunesse Esch
4:2 (0:0)
2019. nov. 3. 16:00
Etzella Ettelbruck - Progres Niedercorn
0:4 (0:0)
2019. nov. 3. 16:00
UNA Strassen - RFCU Luxemburg
2:1 (0:0)

2019. nov. 3. 00:00
Celaya - Cafetaleros de Chiapas
3:0 (0:0)
2019. nov. 3. 04:00
Cimarrones de Sonora - Leones Negros UdeG
1:2 (0:1)
2019. nov. 3. 04:00
Dorados Sinaloa - Alebrijes de Oaxaca
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 13:50
Jeddah Club - Hottain
2:1 (0:0)
2019. nov. 3. 17:45
Al-Hilal - Arar
4:1 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
FAR Rabat - Difaa El Jadidi
1:3 (0:0)
1 mérkőzés
2019. nov. 3. 00:00
Deportivo Cali - Independiente Medellín
2:2 (1:2)
2019. nov. 3. 13:00
Koper - NK Krka
4:0 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Radomlje - Krsko
3:1 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Bilje - Rogaska
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 11:30
West Armenia - Ararat-Armenia
0:5 (0:2)
2019. nov. 3. 12:00
Torpedo Yerevan - Alashkert
1:3 (0:1)
2019. nov. 3. 13:00
Noah - Ararat Yerevan
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 13:45
Naestved - Fredericia
1:1 (1:0)
2019. nov. 3. 15:00
Vendsyssel - Nyköbing
0:0
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 02:00
Alianza Lima - Alianza Universidad
1:1 (1:1)
2019. nov. 3. 17:00
Sporting Cristal - Carlos Manucci
1:2 (1:0)
2019. nov. 3. 21:30
Deportivo Municipal - Universitario
3:0 (1:0)
2019. nov. 3. 06:00
Yokohama FC - V-Varen Nagasaki
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 06:00
JEF United - Zweigen Kanazawa
2:1 (1:1)
2019. nov. 3. 06:00
Tochigi - Albirex Niigata
2:1 (1:1)
2019. nov. 3. 07:00
Ehime - Machida Zelvia
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 08:00
Renofa Yamaguchi - Ryukyu
1:2 (1:1)

2019. nov. 3. 14:00
Chippa United - Mamelodi Sundowns
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (1:0)
2019. nov. 3. 22:30
Sportivo Luqueno - Club Olimpia
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 3. 00:00
Pittsburgh Riverhounds - Louisville City
1:2 (1:0)
2019. nov. 3. 01:00
Nashville - Indy Eleven
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 02:30
El Paso Locomotive - Sacramento Republic
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
2019. nov. 3. 13:30
Vardar Skopje - Renova
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 13:30
Makedonija Gjorce Petrov - Sileks Kratovo
0:1 (0:1)
2019. nov. 3. 13:30
Shkendija - Borec
4:0 (3:0)
2019. nov. 3. 13:30
Shkupi - Struga
0:0
6 mérkőzés
2019. nov. 3. 10:00
Aktobe - Shakter Karaganda
3:2 (2:0)
2019. nov. 3. 10:00
Irtysh Pavlodar - Kairat Almaty
5:0 (1:0)
2019. nov. 3. 10:00
Tobol - FK Astana
0:1 (0:1)
2019. nov. 3. 10:00
Atyrau - Ordabasy
1:3 (1:1)
2019. nov. 3. 10:00
Okzhetpes - Zhetysu
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 10:00
Taraz - Kaisar Kyzylorda
2:1 (2:1)
2019. nov. 3. 14:00
Aspropyrgos Enosis - Trikala
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Ialysos - Diagoras
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Kavala - Thesprotos
4:1 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Kalamata - Olympiakos Volos
1:2 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Triglia - OF Ierapetra
0:2 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Veria - Egaleo AO Athens
3:1 (0:0)

2019. nov. 3. 13:00
Dinamo Zágráb II - Dubrava
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Hrvatski Dragovoljac - Osijek II
2:1 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Bijelo Brdo - Croatia Zmijavci
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 06:00
Pohang - Gangwon
2:2 (0:1)
2019. nov. 3. 07:00
FC Seoul - Ulsan Hyundai
0:1 (0:0)
2019. nov. 3. 10:00
Daegu - Jeonbuk
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
2019. nov. 3. 13:00
Rigas FS - Ventspils
2:1 (1:1)
2019. nov. 3. 13:00
Liepaja - Riga
2:2 (0:0)
2019. nov. 3. 13:00
Jelgava - Valmieras
0:0
2019. nov. 3. 13:00
Spartaks Jürmala - BFC Daugavpils
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 02:30
AD San Carlos - Alajuelense
3:1 (2:0)
2019. nov. 3. 03:00
Herediano - Santos Guápiles
6:2 (4:1)
2019. nov. 3. 18:00
Cartaginés - Guadalupe
2:1 (1:1)
2019. nov. 3. 18:05
Grecia - Pérez Zeledón
0:0
2019. nov. 3. 22:00
Jicaral - Limón
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
2019. nov. 3. 12:00
UE Santa Coloma - Carroi
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 14:00
Atlétic Club d'Escaldes - Ordino
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 16:00
Engordany - Inter Club d'Escaldes
1:1 (0:0)
2019. nov. 3. 18:00
Sant Julia - FC Santa Coloma
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
2019. nov. 3. 16:00
Panevezys - Suduva
1:5 (0:3)
2 mérkőzés
2019. nov. 3. 14:00
Sirens - Valletta
0:0
2019. nov. 3. 16:00
Hibernians - Sliema Wanderers
1:0 (0:0)

2019. nov. 3. 07:30
Rangers FC - Kitchee
1:1 (0:1)
2019. nov. 3. 07:30
Happy Valley - Eastern
1:2 (1:2)
2019. nov. 3. 13:00
Flamurtari - Drita Gijlan
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 13:00
Gjilani - Ferizaj
4:0 (0:0)
2019. nov. 3. 15:00
San Giovanni - Virtus
1:3 (0:1)
2019. nov. 3. 15:00
Libertas - Cailungo
3:1 (1:1)
2019. nov. 3. 15:00
Fiorentino - Cosmos
3:0 (2:0)
2019. nov. 3. 02:00
Team Wellington - Hamilton Wanderers
5:1 (2:1)
2019. nov. 3. 04:00
Eastern Suburbs - Canterbury United
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 21:00
Caracas - Deportivo La Guaira
1:2 (1:1)
2019. nov. 3. 21:00
Estudiantes Mérida - LALA
2:0 (1:0)
2019. nov. 3. 21:00
Mineros Guyana - Carabobo
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 21:00
Monagas - Portuguesa FC
0:2 (0:1)
2019. nov. 3. 21:00
Academica Puerto Cabello - Zamora FC
2:2 (1:1)
2019. nov. 3. 21:00
Trujillanos - Deportivo Lara
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 21:00
Zulia - Llaneros de Guanare
2:4 (2:4)
2019. nov. 3. 14:30
Ben Guerdane - Hammam-Lif
4:2 (3:1)
2019. nov. 3. 14:30
Slimane - CS Sfaxien
1:2 (1:1)
2019. nov. 3. 14:30
Métlaoui - Monastir
2:2 (0:1)
2019. nov. 3. 14:30
Tataouine - Club Africain Tunis
0:2 (0:2)

8 mérkőzés
2019. nov. 3. 18:00
Credicoop San Cristobal - Octavio Espinoza
4:0 (0:0)
2019. nov. 3. 18:00
Carlos Stein - Miguel Grau
2:0 (0:0)
2019. nov. 3. 19:00
Sport Estrella - Escuela JTR
4:0 (0:0)
2019. nov. 3. 19:00
Deportivo Garcilaso - Sport Áncash
3:0 (0:0)
2019. nov. 3. 21:20
Nacional - AD Comerciantes
2:4 (0:0)
2019. nov. 3. 21:30
Deportivo Llacuaba - Las Palmas
2:2 (0:0)
2019. nov. 3. 21:30
Sport Chavelines Juniors - Sport Huanta
5:0 (0:0)
2019. nov. 3. 21:30
Municipal de Agomarca - ADT
1:0 (0:0)
2019. nov. 3. 02:00
Real Espana - Honduras Progreso
3:0 (1:0)
2019. nov. 3. 02:15
Vida - CD Platense
3:4 (1:3)
2019. nov. 3. 22:30
Real de Minas - UPNFM
3:2 (1:0)
2019. nov. 3. 05:00
Busan I'Park - Chungnam Asan
3:2 (1:2)
2019. nov. 3. 07:00
Gwangju - Jeonnam Dragons
1:2 (1:1)
2019. nov. 3. 07:00
Ansan Greeners - Suwon City
1:2 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
408
37 (9%)
171 (42%)
527
2. Xxy
409
38 (9%)
167 (41%)
524
404
43 (11%)
153 (38%)
521
407
36 (9%)
168 (41%)
516
409
39 (10%)
152 (37%)
499
409
42 (10%)
144 (35%)
498
408
28 (7%)
177 (43%)
494
409
38 (9%)
150 (37%)
490
   Herki
401
40 (10%)
145 (36%)
490
409
44 (11%)
134 (33%)
488

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont