Főoldal » Meccsek » 2019. október 23.

Meccsek - 2019. október 23.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. október 23.)


8 mérkőzés
okt. 23. 18:55
Ajax - Chelsea
0:1 (0:0)
okt. 23. 18:55
RB Leipzig - Zenit Szentpétervár
2:1 (0:1)
okt. 23. 21:00
Slavia Praha - FC Barcelona
1:2 (0:1)
okt. 23. 21:00
Genk - Liverpool
1:4 (0:1)
okt. 23. 21:00
Inter - Borussia Dortmund
2:0 (1:0)
okt. 23. 21:00
Salzburg - Napoli
2:3 (1:1)
okt. 23. 21:00
Benfica - Lyon
2:1 (1:0)
okt. 23. 21:00
Lille - Valencia
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 23. 20:45
Fulham - Luton
3:2 (1:0)
okt. 23. 20:45
Nottingham Forest - Hull
1:2 (0:1)
okt. 23. 20:45
Derby - Wigan
1:0 (0:0)
okt. 23. 20:45
Bristol City - Charlton Athletic
2:1 (0:0)

1 mérkőzés
okt. 23. 02:30
Boca Juniors - River Plate
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 23. 15:00
Aiolikos - Apollon Smyrnis
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 23. 20:45
Ipswich - Rotherham
0:2 (0:1)
okt. 23. 20:45
Peterborough - Accrington Stanley
4:0 (0:0)
okt. 23. 20:45
Coventry - Fleetwood
2:1 (0:1)
10 mérkőzés
okt. 23. 13:30
Tomsk - Mordovia Saransk
2:0 (0:0)
okt. 23. 14:00
Yenisey - Avangard Kursk
1:1 (0:1)
okt. 23. 14:00
Szpartak Moszkva II - Fakel
7:2 (5:1)
okt. 23. 15:00
Krasnodar II - Olimpiyets
2:2 (1:2)
okt. 23. 17:00
Rotor Volgograd - Luch-Energia
2:0 (2:0)
okt. 23. 17:30
Khimki - Torpedo Armavir
1:0 (0:0)
okt. 23. 17:30
Shinnik - Baltika Kaliningrad
0:2 (0:1)
okt. 23. 18:00
Torpedo Moszkva - Chayka
2:1 (1:0)
okt. 23. 18:00
Chertanovo Moszkva - Tekstilshchik
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 23. 17:00
Zadar - Osijek
0:3 (0:2)
okt. 23. 18:30
Cesena - Südtirol
0:1 (0:0)
okt. 23. 18:30
Gubbio - Imolese
1:1 (1:0)
okt. 23. 18:30
Virtus Verona - Ravenna
3:0 (2:0)
okt. 23. 20:45
Arzignano Valchiampo - Vicenza
0:1 (0:1)
okt. 23. 20:45
Feralpisalo - Piacenza
0:0
okt. 23. 20:45
Padova - Sambenedettese
2:0 (0:0)
okt. 23. 20:45
Reggio Audace - Rimini
2:2 (2:2)

8 mérkőzés
okt. 23.
Partizan - Spartak Subotica
elhalasztva
okt. 23.
Crvena Zvezda - Macva Sabac
elhalasztva
okt. 23. 14:00
Teleoptik - Cukaricki
0:1 (0:1)
okt. 23. 14:00
Indjija - Proleter Novi Sad
2:1 (2:0)
okt. 23. 14:00
Radnicki Nis - Backa Palanka
2:0 (0:0)
okt. 23. 14:00
OFK Belgrád - Radnik Surdulica
1:2 (1:1)
okt. 23. 18:00
FK Mladost Lucani - Backa Topola
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (1:0)
okt. 23. 18:00
Vojvodina - Sindjelic Beograd
4:0 (2:0)
okt. 23. 17:00
Norvégia U17 - Ausztria U17
0:1 (0:0)
okt. 23. 17:00
Málta U17 - Bulgária U17
0:4 (0:1)
okt. 23. 15:00
Virtus Francavilla - Teramo
0:2 (0:1)
okt. 23. 18:30
Paganese - Vibonese
2:2 (0:1)
okt. 23. 18:30
Potenza - Cavese
0:0
okt. 23. 18:30
Rende - Sicula Leonzio
2:0 (2:0)
okt. 23. 18:30
Ternana - Avellino
0:1 (0:1)
okt. 23. 20:45
Bari - Catanzaro
2:0 (1:0)
okt. 23. 20:45
Casertana - Monopoli
2:1 (0:0)
okt. 23. 20:45
Catania - Bisceglie
1:1 (1:0)
okt. 23. 20:45
Reggina - Picerno
4:1 (2:1)
okt. 23. 20:45
Rieti - Viterbese Castrense
4:2 (3:1)
4 mérkőzés
okt. 23. 13:00
Laci - Teuta Durres
3:0 (2:0)
okt. 23. 13:00
Kukësi - Luftëtari Gjirokastër
4:1 (2:0)
okt. 23. 13:00
Bylis Ballsh - KF Tiranë
3:1 (2:0)
okt. 23. 16:00
Flamurtari Vlorë - Vllaznia
1:3 (1:1)

okt. 23. 15:00
Olbia - AlbinoLeffe
1:1 (1:0)
okt. 23. 18:30
Carrarese - Como
2:0 (0:0)
okt. 23. 18:30
Pontedera - Aurora Pro Patria
2:1 (1:0)
okt. 23. 18:30
Renate - Novara
1:1 (0:1)
okt. 23. 18:30
Lecco - Juventus II
1:1 (0:0)
okt. 23. 18:30
Giana Erminio - Pergolettese
1:1 (0:1)
okt. 23. 20:45
Pro Vercelli - Arezzo
1:1 (0:1)
okt. 23. 20:45
Monza - Gozzano
1:0 (0:0)
okt. 23. 20:45
Siena - Pianese
2:0 (1:0)
okt. 23. 20:45
Alessandria - Pistoiese
1:1 (1:0)
okt. 23. 14:00
Guangzhou - Urawa Red Diamonds
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 23. 17:30
HJK Helsinki - Lahti
2:2 / tizenegyesekkel 4:1 (2:0)
okt. 23. 17:30
Mariehamn - HIFK Helsinki
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
okt. 23. 12:00
Kashima Antlers - Honda FC
1:0 (0:0)
okt. 23. 12:00
Sagan Tosu - Shimizu
0:1 (0:1)
okt. 23. 12:00
V-Varen Nagasaki - Ventforet Kofu
2:1 (2:1)
okt. 23. 12:00
Vissel Kobe - Oita Trinita
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 23. 02:00
Veracruz - Alebrijes de Oaxaca
1:0 (1:0)
okt. 23. 04:00
Correcaminos - Santos Laguna
0:4 (0:4)
okt. 23. 04:00
Dorados Sinaloa - Club Necaxa
2:1 (1:1)

3 mérkőzés
okt. 23. 18:00
Maardu - Flora Tallinn
0:7 (0:0)
okt. 23. 19:30
FCI Levadia - Nőmme Kalju
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 23. 10:30
Adelaide United - Melbourne City
4:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 23. 12:00
Gareji - Lokomotiv Tbilisi
2:3 (1:0)
okt. 23. 12:30
Saburtalo - Torpedo Kutaisi
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 23. 14:00
Jelgava - Riga
0:0
1 mérkőzés
okt. 23. 15:00
Llanelli - Cwmamman United
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 23. 14:30
Vardar Skopje - Borec
2:0 (1:0)
okt. 23. 14:30
Shkendija - Sileks Kratovo
3:0 (1:0)
okt. 23. 14:30
Shkupi - Rabotnicki
2:0 (1:0)
okt. 23. 14:30
Struga - Renova
1:0 (0:0)
okt. 23. 21:00
Guabirá - The Strongest
elhalasztva
7 mérkőzés
okt. 23. 13:30
Iskra Danilovgrad - Grbalj
4:1 (0:0)
okt. 23. 13:30
Zeta - Ibar
3:0 (0:0)
okt. 23. 13:30
Lovcen - Sutjeska Niksic
0:3 (0:0)
okt. 23. 13:30
Drezga - OFK Petrovac
2:0 / tizenegyesekkel 9:10 (0:0)
okt. 23. 13:30
Titograd Podgorica - Bokelj
2:1 (0:0)

okt. 23. 20:45
Glenavon - Newry City FC
2:3 (0:0)
okt. 23. 16:00
Ain M'lila - Biskra
3:0 (3:0)
okt. 23. 18:00
MC Alger - Hussein Dey
3:0 (0:0)
okt. 23. 18:00
USM Alger - Bordj Bou Arreridj
3:0 (0:0)
okt. 23. 19:00
MC Oran - Paradou AC
0:1 (0:0)
okt. 23. 19:00
USM Bel Abbés - Belouizdad
0:1 (0:1)
okt. 23. 19:00
ES Sétif - Chlef
0:1 (0:1)
okt. 23. 19:45
Constantine - Kabylie
3:1 (0:0)
okt. 23. 20:00
Saoura - Magra
3:0 (2:0)
okt. 23. 18:00
Mouloudia Oujda - Wydad Casablanca
1:1 (1:1)
okt. 23. 19:30
Mamelodi Sundowns - Highlands Park
1:0 (0:0)
okt. 23. 14:00
Gjilani - Llapi
3:0 (0:0)
okt. 23. 14:00
Trepca'89 - Ferizaj
1:0 (0:0)
okt. 23. 14:00
Drenica Skënderaj - Dukagjini
3:0 (0:0)
okt. 23. 15:30
Kairouan - Stade Tunisien
0:1 (0:1)
okt. 23. 15:30
Bizertin - CS Sfaxien
1:2 (1:0)
okt. 23. 15:30
Slimane - Hammam-Lif
1:2 (0:0)
okt. 23. 19:00
Monastir - Chebba
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 23. 22:00
Metropolitanos - Caracas
0:0
okt. 23. 23:00
Monagas - Deportivo La Guaira
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 23. 14:00
Al Hudod - Al Najaf
0:0
okt. 23. 14:00
Al Talaba - Naft Al-Janoob
4:4 (0:0)

20 mérkőzés
okt. 23. 14:00
Ajax U19 - Chelsea U19
0:1 (0:1)
okt. 23. 14:00
Lille U19 - Valencia U19
1:0 (1:0)
okt. 23. 14:00
KRC Genk U19 - Liverpool U19
0:2 (0:1)
okt. 23. 14:30
Shkendija U19 - Dinamo Kiev U19
2:2 (1:0)
okt. 23. 14:30
Zrinjski U19 - MTK U19
2:0 (1:0)
okt. 23. 15:00
Salzburg U19 - Napoli U19
7:2 (2:1)
okt. 23. 16:00
Inter U19 - Borussia Dortmund U19
4:1 (2:1)
okt. 23. 16:00
Benfica U19 - Olympique Lyon U19
1:2 (1:1)
okt. 23. 16:30
Levadia Tallinn U19 - ÍA U19
1:12 (0:6)
okt. 23. 17:00
PAOK Saloniki U19 - Bohemians U19
1:0 (0:0)
okt. 23. 17:00
Ludogorets U19 - Slovan Bratislava U19
1:0 / tizenegyesekkel 2:4 (1:0)
okt. 23. 17:00
Liepaja U19 - FC Porto U19
0:3 (0:1)
okt. 23. 18:30
Midtjylland U19 - Elfsborg U19
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
143
22 (15%)
58 (41%)
226
143
23 (16%)
55 (38%)
225
141
20 (14%)
62 (44%)
224
141
20 (14%)
58 (41%)
216
143
16 (11%)
64 (45%)
208
   Zozoka42
142
20 (14%)
54 (38%)
208
141
17 (12%)
61 (43%)
207
141
16 (11%)
63 (45%)
206
140
18 (13%)
57 (41%)
204
   Ptomy
141
16 (11%)
62 (44%)
204

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont