Főoldal » Meccsek » 2019. október 20.

Meccsek - 2019. október 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. október 20.)


5 mérkőzés
2019. okt. 20. 12:00
Alavés - Celta Vigo
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 14:00
Real Sociedad - Betis
3:1 (1:2)
2019. okt. 20. 16:00
Espanyol - Villarreal
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 18:30
Athletic Bilbao - Valladolid
1:1 (1:0)
2019. okt. 20. 21:00
Sevilla - Levante
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2019. okt. 20. 17:30
Manchester United - Liverpool
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
2019. okt. 20. 12:30
Sassuolo - Inter
3:4 (1:3)
2019. okt. 20. 15:00
Sampdoria - AS Roma
0:0
2019. okt. 20. 15:00
Udinese - Torino
1:0 (1:0)
2019. okt. 20. 15:00
Cagliari - SPAL
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 18:00
Parma - Genoa
5:1 (3:0)
2019. okt. 20. 20:45
AC Milan - Lecce
2:2 (1:0)

2 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:30
1. FC Köln - Paderborn
3:0 (1:0)
2019. okt. 20. 18:00
Hoffenheim - Schalke 04
2:0 (0:0)
9 mérkőzés
2019. okt. 20. 14:30
Dorog - Budaörs
3:0 (2:0)
2019. okt. 20. 14:30
Soroksár - Csákvár
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 14:30
Kazincbarcika - Gyirmót
1:2 (0:1)
2019. okt. 20. 17:00
Győri ETO - Vác
0:0
2019. okt. 20. 17:00
Vasas - Szombathelyi Haladás
3:2 (0:0)
2019. okt. 20. 17:00
Duna Aszfalt Tiszakécske - Siófok
2:1 (0:0)
2019. okt. 20. 17:00
Ajka - Szeged 2011
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 17:00
Békéscsabai Előre - Szolnoki MÁV
1:1 (0:1)
2019. okt. 20. 18:00
MTK - Budafok
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:00
Bordeaux - St. Etienne
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 17:00
AS Monaco - Stade Rennes
3:2 (1:1)
2019. okt. 20. 21:00
Olympique Marseille - Strasbourg
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
2019. okt. 20. 12:15
Zwolle - Den Haag
3:1 (1:1)
2019. okt. 20. 14:30
Groningen - Sparta Rotterdam
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 14:30
FC Emmen - Fortuna Sittard
2:1 (0:1)
2019. okt. 20. 16:45
Feyenoord - Heracles
1:1 (1:0)
2019. okt. 20. 13:30
VfB Stuttgart - Holstein Kiel
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 13:30
Bochum - Karlsruhe
3:3 (3:2)
2019. okt. 20. 13:30
Hannover 96 - Osnabrück
0:0

2019. okt. 20. 12:00
Fuenlabrada - Albacete
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Deportivo La Coruna - Málaga
0:2 (0:1)
2019. okt. 20. 18:00
Real Oviedo - Girona
4:2 (2:1)
2019. okt. 20. 18:00
Tenerife - Racing Santander
3:3 (2:1)
2019. okt. 20. 21:00
Zaragoza - Mirandés
1:2 (0:1)
2019. okt. 20. 11:00
Vidi II - Puskás Akadémia II.
1:2 (1:1)
2019. okt. 20. 14:00
Érd - Nagykanizsai TE
2:2 (2:0)
2019. okt. 20. 14:00
Pápai Perutz - Bicske
1:2 (1:0)
2019. okt. 20. 14:00
Sárvár - III. Kerületi TUE UPE
1:2 (1:2)
2019. okt. 20. 14:00
Veszprém - Mosonmagyaróvár
3:0 (1:0)
2019. okt. 20. 14:00
Balatonlelle - BKV Előre
1:1 (0:1)
2019. okt. 20. 14:00
Hévíz - Lipót
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 16:30
Ménfőcsanak - Komárom
1:1 (1:0)
2019. okt. 20. 14:00
Eger - Debreceni EAC
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 14:00
Gyöngyös - Tállya
0:2 (0:0)
2019. okt. 20. 14:00
ESMTK - Sényő
2:2 (2:1)
2019. okt. 20. 14:00
Jászberény - Tiszaújváros
1:2 (1:1)
2019. okt. 20. 14:00
Hatvan - DVSC-DEAC
0:2 (0:2)
2019. okt. 20. 14:00
Cegléd - Balassagyarmat
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 14:00
DVTK II - Putnok
1:2 (0:1)
2019. okt. 20. 14:00
Dunaharaszti - Pécsi MFC
0:7 (0:4)
2019. okt. 20. 14:00
Kozármisleny - Dabas-Gyón
3:2 (1:0)
2019. okt. 20. 14:00
Szekszárd - Rákosmenti KSK
1:3 (0:0)
2019. okt. 20. 14:00
Szentlőrinc - Monor
0:0
2019. okt. 20. 14:00
Kelen - Kecskeméti TE
1:1 (0:1)
2019. okt. 20. 14:00
FC Dabas - THSE-Szabadkikötő
2:1 (1:1)
2019. okt. 20. 14:00
Iváncsa - Taksony
4:1 (3:0)
2019. okt. 20. 17:00
Dunaújváros - Budapest Honvéd II
2:1 (2:1)

1 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:00
Wigan - Nottingham Forest
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:00
Chievo - Ascoli
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 15:00
Pisa - Crotone
1:1 (1:0)
2019. okt. 20. 21:00
Empoli - Cremonese
1:1 (1:0)
16 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:00
Águias do Moradal - Setúbal
0:5 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Arouca - Merelinense
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
AD Oliveirense - Santa Clara
0:3 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Lusitania - Famalicao
1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Varzim - Estoril
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Mafra - Fafe
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Casa Pia - Vizela
1:3 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Olímpico do Montijo - Anadia
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Marinhense - Fátima
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Vitória de Sernache - Sertanense
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
2019. okt. 20. 16:00
Loures - Benfica Castelo Branco
4:2 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Pedras Salgadas - Agueda
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 17:00
Chaves - Boavista Porto
2:1 (0:0)
2019. okt. 20. 17:30
Valadares Gaia - Canelas 2010
0:0 / tizenegyesekkel 10:11
2019. okt. 20. 18:00
Beira-Mar - Marítimo
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2019. okt. 20. 20:45
Leixőes - Praiense
4:2 (0:0)
4 mérkőzés
2019. okt. 20. 10:30
Gazovik Orenburg - Sovjetov
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 13:00
Ufa - CSKA Moszkva
1:1 (0:1)
2019. okt. 20. 15:30
Arsenal-Tula - PFC Sochi
1:1 (1:1)
2019. okt. 20. 18:00
Dinamo Moszkva - FK Krasnodar
1:1 (1:1)

3 mérkőzés
2019. okt. 20. 16:45
Sepsi - Astra Giurgiu
2:3 (1:2)
2019. okt. 20. 19:30
Chindia Targoviste - Steaua Bukarest
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 13:00
Kayserispor - Kasimpasa
1:1 (0:1)
2019. okt. 20. 15:30
Alanyaspor - Rizespor
5:2 (2:0)
2019. okt. 20. 18:00
Denizlispor - Fenerbahce
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 14:30
Mechelen - Royal Antwerp
3:1 (2:1)
2019. okt. 20. 18:00
Anderlecht - Sint-Truidense
4:1 (2:0)
2019. okt. 20. 20:00
Cercle Brugge - Sporting Charleroi
0:3 (0:3)
5 mérkőzés
2019. okt. 20. 00:00
Corinthians - Cruzeiro
1:2 (1:1)
2019. okt. 20. 21:00
Atlético Mineiro - Santos
2:0 (2:0)
2019. okt. 20. 21:00
Internacional RS - Vasco da Gama
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 21:00
Sao Paulo - Avaí
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 23:00
Flamengo RJ - Fluminense
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2019. okt. 20. 16:00
Stirling University - Linlithgow Rose
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
2019. okt. 20. 13:15
Heart of Midlothian - Rangers FC
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 14:30
St. Pölten - Austria Wien
2:2 (0:1)
2019. okt. 20. 14:30
Swarovski Tirol - Hartberg
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 17:00
Rapid Wien - Wolfsberger
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 13:00
Illichivets - Dnipro-1
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Dinamo Kiev - Oleksandria
1:0 (1:0)
2019. okt. 20. 18:30
Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava
2:0 (0:0)

1 mérkőzés
2019. okt. 20. 13:00
Accrington Stanley - Ipswich
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 13:00
Zwickau - Bayern München II
3:0 (1:0)
2019. okt. 20. 14:00
Carl Zeiss Jena - Würzburger Kickers
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 16:00
Lugano - FC Zürich
0:0
2019. okt. 20. 16:00
Luzern - Sion
3:1 (0:1)
2019. okt. 20. 16:00
Servette - St. Gallen
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:45
Panionios Athen - Asteras Tripolis
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 16:00
Xanthi - Aris Saloniki
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 17:00
PAOK Saloniki - Lamia
3:0 (3:0)
2019. okt. 20. 18:30
AEK Athen - Volos NFC
3:2 (1:1)
2019. okt. 20. 19:00
Atromitos - Panathinaikosz
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 12:00
Ejea - Valencia II
2:0 (2:0)
2019. okt. 20. 12:00
Gimnastic - La Nucía
2:1 (2:1)
2019. okt. 20. 12:00
Prat - Castellón
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 17:00
Badalona - Olot
0:0
2019. okt. 20. 17:00
Orihuela - FC Andorra
1:1 (0:0)
2019. okt. 20. 17:30
Sabadell - Espanyol II
3:1 (1:0)
2019. okt. 20. 19:00
Hércules - Ebro
3:0 (0:0)
5 mérkőzés
2019. okt. 20. 01:00
Talleres Córdoba - Lanus
2:4 (1:2)
2019. okt. 20. 16:00
Aldosivi - Defensa y Justicia
1:0 (1:0)
2019. okt. 20. 18:15
Gimnasia La Plata - Unión de Santa Fe
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 20:30
Huracán - San Lorenzo
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 22:45
Rosario Central - Vélez Sársfield
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
2019. okt. 20. 00:00
Toronto FC - D.C. United
5:1 (1:0)
2019. okt. 20. 04:00
Real Salt Lake - Portland Timbers
2:1 (1:0)
2019. okt. 20. 21:00
Philadelphia - New York Red Bulls
4:3 (1:3)
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:00
Arka Gdynia - Lechia Gdansk
2:2 (0:0)
2019. okt. 20. 17:30
Górnik Zabrze - Lódzki
1:1 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Rimini - Cesena
1:1 (1:1)
2019. okt. 20. 15:00
Triestina - Padova
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 15:00
Imolese - Feralpisalo
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 17:30
Vicenza - Reggiana
1:0 (1:0)
2019. okt. 20. 17:30
Carpi - Fano
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 17:30
Vis Pesaro - Piacenza
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Vibonese - Catania
5:0 (2:0)
2019. okt. 20. 15:00
Avellino - Bari
2:2 (1:0)
2019. okt. 20. 15:00
Bisceglie - Ternana
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 15:00
Monopoli - Reggina
1:2 (1:1)
2019. okt. 20. 15:00
Sicula Leonzio - Rieti
1:2 (0:0)
2019. okt. 20. 17:30
Catanzaro - Potenza
0:2 (0:1)
2019. okt. 20. 17:30
Cavese - Casertana
0:0
2019. okt. 20. 17:30
Teramo - Paganese
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:00
Inter Zapresic - Osijek
3:3 (2:1)
2019. okt. 20. 17:30
Lokomotiv Zágráb - Hajduk Split
0:0

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 17:00
Trencín - FK Senica
2:3 (1:1)
2019. okt. 20. 18:00
Dunaszerdahely - Zlate Moravce
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
2019. okt. 20. 12:00
Horsens - Hobro
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 14:00
SonderjyskE - Nordsjaelland
1:4 (1:1)
2019. okt. 20. 14:00
Aarhus - Silkeborg
3:4 (2:2)
2019. okt. 20. 16:00
FC Kobenhavn - Esbjerg
3:1 (1:0)
2019. okt. 20. 18:00
Lyngby - Bröndby
0:3 (0:1)
2019. okt. 20. 12:00
UD Ibiza - Atlético Baleares
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 12:00
Sporting Gijón II - Real Oviedo II
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 12:00
S.S. Reyes - Celta Vigo II
0:3 (0:2)
2019. okt. 20. 12:00
Rayo Majadahonda - Melilla
2:2 (1:2)
2019. okt. 20. 12:00
CF Internacional - Pena Deportiva
1:1 (0:1)
2019. okt. 20. 13:00
Las Palmas II - Las Rozas
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 17:00
Racing Ferrol - Atlético Madrid II
1:1 (1:0)
2019. okt. 20. 17:00
Pontevedra - Getafe II
2:3 (2:3)
2019. okt. 20. 17:00
Union Langreo - Marino de Luanco
1:1 (1:0)
2019. okt. 20. 18:00
Coruxo - Real Madrid II
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:00
Falkenberg - AIK
1:5 (0:2)
2019. okt. 20. 15:00
Hammarby - Malmö FF
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 17:30
Norrköping - Kalmar
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:30
Viktoria Plzen - Banik Ostrava
3:0 (0:0)
2019. okt. 20. 15:30
Bohemians 1905 - Opava
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 15:30
Karvina - Slovácko
0:2 (0:1)
2019. okt. 20. 18:00
Teplice - Sparta Praha
1:1 (0:0)

Mindegy milyen állatod van
2019. okt. 20. 15:00
Lesotho - Zimbabwe
0:0
2019. okt. 20. 17:00
Elefántcsontpart - Niger
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 18:00
Guinea - Szenegál
1:0 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
2019. okt. 20. 18:00
Burkina Faso - Ghána
0:0
2019. okt. 20. 18:00
Mali - Mauritánia
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 18:00
Líbia - Tunézia
1:2 (0:0)
2019. okt. 20. 13:00
Ausztria U17 - Bulgária U17
4:1 (1:0)
2019. okt. 20. 17:30
Norvégia U17 - Málta U17
8:0 (6:0)
2019. okt. 20. 00:00
Paraná - Figueirense
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 00:00
Operário PR - Sao Bento
2:1 (1:1)
2019. okt. 20. 21:00
Brasil de Pelotas - Sport Recife
0:0
2019. okt. 20. 10:30
Kapfenberg - Grazer
2:0 (0:0)
5 mérkőzés
2019. okt. 20. 18:00
Molde - Haugesund
3:1 (1:1)
2019. okt. 20. 18:00
Ranheim - Odd Grenland
4:1 (2:1)
2019. okt. 20. 18:00
Stromsgodset - Lilleström
1:1 (0:0)
2019. okt. 20. 18:00
Viking - Tromso
2:1 (1:0)
2019. okt. 20. 20:00
Sarpsborg 08 - Brann
1:1 (0:1)
2019. okt. 20. 15:00
Como - Pontedera
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Novara - Carrarese
2:1 (2:0)
2019. okt. 20. 15:00
Pistoiese - Giana Erminio
1:1 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Gozzano - Olbia
0:0
2019. okt. 20. 15:00
Pergolettese - Siena
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 17:30
AlbinoLeffe - Lecco
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 17:30
Juventus II - Renate
2:1 (0:1)

Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK
2019. okt. 20. 16:30
Tudelano - Guijuelo
1:1 (0:0)
2019. okt. 20. 17:00
Haro Deportivo - Real Sociedad II
2:0 (2:0)
2019. okt. 20. 17:00
Salamanca CF UDS - Izarra
1:1 (0:0)
2019. okt. 20. 17:00
Calahorra - Barakaldo
3:3 (1:0)
2019. okt. 20. 18:00
Leonesa - Leioa
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 16:00
Enosis - Nea Salamina
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 17:00
Anorthosis - Omonia Nikosia
0:0
2019. okt. 20. 18:00
Olympiakos Nicosia - Paphos FC
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
2019. okt. 20. 16:45
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Szófia
1:0 (1:0)
2019. okt. 20. 13:30
Torpedo Zhodino - Isloch
1:3 (0:1)
2019. okt. 20. 16:00
Dnyapro Mahiljov - Shakhter Soligorsk
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 18:00
Dinamo Brest - Slutsk
3:2 (0:1)
2019. okt. 20. 16:00
Lommel - Oud-Heverlee
0:2 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Guillermo Brown - Club Atlético Mitre
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 20:30
Atlanta - San Martín
3:1 (2:0)
2019. okt. 20. 22:00
San Martín Tucumán - Atlético Rafaela
3:0 (0:0)
2019. okt. 20. 23:00
Almagro - Quilmes
2:1 (0:0)
2019. okt. 20. 23:00
Instituto - All Boys
1:1 (1:1)
2019. okt. 20. 23:30
Independiente Rivadavia - Agropecuario
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
2019. okt. 20. 00:00
Cruz Azul - Monarcas Morelia
2:3 (1:1)
2019. okt. 20. 02:00
Pachuca - Juárez
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 04:00
Club Necaxa - CF América
2:2 (0:0)
2019. okt. 20. 19:00
UNAM Pumas - Club León
1:2 (1:1)

Magány ellen közösség
2019. okt. 20. 15:00
Brage - Jönköpings Södra
3:1 (1:0)
2019. okt. 20. 17:30
Norrby - Trelleborg
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 14:30
Tabor Sezana - Maribor
4:1 (1:1)
2019. okt. 20. 16:30
Aluminij - Bravo
5:1 (2:0)
1 mérkőzés
2019. okt. 20. 17:00
Siroki Brijeg - Sloboda Tuzla
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 15:00
Nest-Sotra - Sandnes Ulf
3:0 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Strommen - Raufoss
2:1 (2:0)
2019. okt. 20. 18:00
Sandefjord - Notodden
3:0 (0:0)
2019. okt. 20. 18:00
Tromsdalen - Aalesund
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 18:00
Start - KFUM Oslo
0:0
2019. okt. 20. 18:00
Sogndal - Jerv
4:0 (2:0)
2019. okt. 20. 18:00
Skeid - Ullensaker/Kisa
1:2 (1:0)
2019. okt. 20. 13:00
Keciörengücü - Balikesirspor
1:0 (1:0)
2019. okt. 20. 15:30
Boluspor - Giresunspor
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 18:00
Adanaspor - Istanbulspor
2:2 (0:1)
2019. okt. 20. 18:00
Altinordu - Altay Izmir
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:00
Neftchi - Zira
3:0 (1:0)
2019. okt. 20. 17:30
Sabail - Sumgayit Shekher
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 12:00
Tammeka - Tulevik
1:3 (1:0)
2019. okt. 20. 14:00
Nőmme Kalju - Flora Tallinn
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 13:00
Chikhura - Rustavi
3:2 (1:2)
2019. okt. 20. 15:00
WIT Georgia Tbiliszi - Sioni Bolnisi
0:0
2019. okt. 20. 17:00
Dila Gori - Dinamo Batumi
0:0

2 mérkőzés
2019. okt. 20. 16:25
Umm-Salal - Al Duhail
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 18:35
Al Arabi Doha - Al-Gharrafa
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 12:00
UCAM Murcia - Badajoz
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 12:00
Villarrobledo - Sevilla Atlético
3:2 (1:1)
2019. okt. 20. 17:00
Linense - Granada II
1:1 (1:1)
2019. okt. 20. 17:30
Atletico Sanluqueno - Villarrubia
1:2 (0:0)
2019. okt. 20. 18:00
Marbella - Huelva
2:1 (1:0)
2019. okt. 20. 18:00
Don Benito - Real Murcia
2:1 (1:1)
2019. okt. 20. 18:00
Talavera - Cádiz II
0:2 (0:1)
2019. okt. 20. 18:00
FC Cartagena - Córdoba
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 18:00
Mérida AD - Yeclano
2:2 (1:2)
2019. okt. 20. 18:00
San Fernando - Algeciras
2:0 (2:0)
2019. okt. 20. 16:00
HB Torshavn - TB Tvoroyri
3:0 (2:0)
2019. okt. 20. 16:00
Fuglafjordur - Skála
1:3 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Klaksvík - Runavik
3:2 (2:1)
2019. okt. 20. 16:00
Vikingur Gota - B36 Torshavn
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 16:00
EB Streymur - AB Argir
1:2 (1:1)
2019. okt. 20. 07:00
Melbourne City - Adelaide United
2:1 (2:0)
2019. okt. 20. 09:00
Sydney FC - Wellington Phoenix
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:30
Vlasim - Hradec Králové
0:2 (0:0)
2019. okt. 20. 17:25
Abha - Al Feiha
1:1 (1:0)
2019. okt. 20. 19:00
Al Faisaly - Al Hazm
1:0 (0:0)

2019. okt. 20. 16:00
Fola Esch - F91 Dudelange
2:1 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Etzella Ettelbruck - UT Pétange
1:2 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Mondorf-les-Bains - RFCU Luxemburg
0:4 (0:0)
2019. okt. 20. 01:30
Royal Pari - Club Destroyers
1:1 (0:1)
2019. okt. 20. 00:00
América de Cali - Atlético Nacional
2:1 (1:0)
2019. okt. 20. 01:00
Deportes Tolima - Cúcuta
2:1 (1:1)
2019. okt. 20. 03:00
Atlético Junior - Millonarios
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 22:15
Águilas Doradas - Deportivo Cali
1:4 (1:2)
2019. okt. 20. 15:00
Brda - Brezice
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 16:00
FAR Rabat - Rapide Oued Zem
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 18:00
Khemis Zemamra - Olympique Safi
1:1 (1:0)
2019. okt. 20. 20:00
Olympique Khouribga - FUS Rabat
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 13:00
Alashkert - Lori
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 15:30
Pyunik - Urartu
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 13:45
Naestved - Skive
1:0 (1:0)
2019. okt. 20. 14:00
HB Koge - Roskilde
2:1 (1:0)
2019. okt. 20. 14:00
Nyköbing - Fredericia
0:5 (0:2)
5 mérkőzés
2019. okt. 20. 00:45
Academia Cantolao - Cusco
1:2 (1:0)
2019. okt. 20. 03:00
Sport Boys - Universidad San Martín
0:0
2019. okt. 20. 18:15
Sporting Cristal - Molinos El Pirata
4:0 (1:0)
2019. okt. 20. 20:30
Deportivo Municipal - Cajamarca
0:0

5 mérkőzés
2019. okt. 20. 13:00
Turku - MuSa
0:0
2019. okt. 20. 13:00
TPV Tampere - KTP Kotka
1:0 (1:0)
2019. okt. 20. 13:00
EIF Ekenas - Oulu
2:2 (1:2)
2019. okt. 20. 13:00
Jaro - AC Kajaani
3:0 (2:0)
2019. okt. 20. 13:00
Haka - MyPa
2:1 (2:0)
2019. okt. 20. 02:00
Correcaminos - Alebrijes de Oaxaca
2:3 (0:1)
2019. okt. 20. 19:00
Celaya - Loros Universidad
4:0 (1:0)
4 mérkőzés
2019. okt. 20. 09:30
Tianjin Teda - Guizhou Renhe
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 13:35
Henan Jianye - Chongqing Dangdai Lifan
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 13:35
Jiangsu Suning - Hebei CFFC
4:1 (3:0)
2019. okt. 20. 13:35
Shanghai Shenhua - Dalian Aerbin
2:1 (2:1)
2019. okt. 20. 15:00
Highlands Park - Black Leopards
0:0 / tizenegyesekkel 6:5
2019. okt. 20. 15:00
Mamelodi Sundowns - AmaZulu
5:0 (1:0)
2019. okt. 20. 06:00
Kagoshima - Renofa Yamaguchi
0:0
2019. okt. 20. 07:00
Gifu - Ehime
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 07:00
Mito Hollyhock - Machida Zelvia
1:1 (1:1)
2019. okt. 20. 07:00
Zweigen Kanazawa - Montedio Yamagata
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 07:00
Tochigi - Ryukyu
0:2 (0:0)
2019. okt. 20. 08:00
JEF United - Kashiwa Reysol
0:3 (0:2)
2019. okt. 20. 09:00
Fagiano Okayama - V-Varen Nagasaki
2:1 (2:0)

4 mérkőzés
2019. okt. 20. 10:00
Tobol - Ordabasy
1:2 (1:1)
2019. okt. 20. 12:00
Taraz - Shakter Karaganda
0:0
2019. okt. 20. 13:00
Aktobe - Okzhetpes
1:2 (1:1)
2019. okt. 20. 16:00
FK Astana - Kairat Almaty
3:1 (1:0)
12 mérkőzés
2019. okt. 20. 01:00
Hartford Athletic - Tampa Bay Rowdies
2:1 (0:0)
2019. okt. 20. 01:00
North Carolina - Saint Louis
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 01:00
Charlotte Independence - Ottawa Fury
3:1 (1:0)
2019. okt. 20. 01:30
Loudoun United - New York RB II
7:3 (5:1)
2019. okt. 20. 02:00
Memphis 901 - Louisville City
1:2 (1:1)
2019. okt. 20. 02:00
Nashville - Atlanta United II
3:0 (3:0)
2019. okt. 20. 02:30
San Antonio - Colorado Springs
2:2 (1:0)
2019. okt. 20. 03:30
New Mexico United - Las Vegas Lights
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 04:00
L. A. Galaxy II - El Paso Locomotive
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 04:00
Tacoma Defiance - Austin Bold
3:1 (1:0)
2019. okt. 20. 04:00
Orange County SC - Fresno
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 23:30
Birmingham Legion - Pittsburgh Riverhounds
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 01:15
River Plate - Club Olimpia
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 22:45
Cerro Porteno - Sportivo San Lorenzo
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 14:00
Ialysos - Niki Volos
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Aspropyrgos Enosis - Egaleo AO Athens
1:1 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Kavala - Veria
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Triglia - Trikala
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
OF Ierapetra - Diagoras
0:0

2019. okt. 20. 15:00
Bijelo Brdo - Sibenik
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 15:00
Dinamo Zágráb II - Kustosija
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 07:00
Gangwon - FC Seoul
3:2 (0:1)
2019. okt. 20. 09:00
Jeonbuk - Pohang
3:0 (1:0)
2019. okt. 20. 11:00
Daegu - Ulsan Hyundai
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 12:00
Codru Lozova - Speranta Nisporeni
0:0
2019. okt. 20. 13:00
Sfintul Gheorghe - Petrocub
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 13:00
Spartaks Jürmala - FS METTA/LU Riga
2:2 (0:1)
2019. okt. 20. 16:00
Liepaja - Valmieras
2:3 (1:1)
4 mérkőzés
2019. okt. 20. 12:00
Sant Julia - Carroi
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 14:00
Engordany - Ordino
3:1 (0:0)
2019. okt. 20. 16:00
Inter Club d'Escaldes - FC Santa Coloma
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 18:00
Atlétic Club d'Escaldes - UE Santa Coloma
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 04:05
Herediano - AD San Carlos
3:1 (2:0)
2019. okt. 20. 19:05
UCR - Pérez Zeledón
1:1 (1:1)
2019. okt. 20. 19:10
Grecia - Cartaginés
0:1 (0:0)
2019. okt. 20. 23:05
Santos Guápiles - Alajuelense
0:2 (0:0)
2019. okt. 20. 23:05
Jicaral - Guadalupe
2:0 (1:0)
2019. okt. 20. 09:30
Shaanxi Chang'an - Changchun Yatai
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
2019. okt. 20. 15:00
Gudja United - Valletta
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 17:15
Tarxien Rainbows - Balzan
1:3 (0:1)

1 mérkőzés
2019. okt. 20. 18:00
Zalgiris Vilnius - Suduva
1:3 (1:2)
2019. okt. 20. 08:30
Happy Valley - Pegasus
3:3 (2:0)
2019. okt. 20. 08:30
Warriors - Rangers FC
1:0 (1:0)
2019. okt. 20. 11:30
Eastern - Southern District
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2019. okt. 20. 14:30
Machine Sazi - Foolad Khuzestan
2:3 (2:3)
2019. okt. 20. 16:30
Pars Jam Bushehr - Sanat Naft
0:0
2019. okt. 20. 16:30
Persepolis - Paykan
2:1 (1:1)
2019. okt. 20. 15:00
La Fiorita - Faetano
2:1 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Tre Fiori - Folgore / Falciano
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Murata - Pennarossa
2:1 (0:0)
2019. okt. 20. 15:00
Domagnano - Juvenes/Dogana
2:1 (0:0)
2019. okt. 20. 22:00
Trujillanos - Deportivo La Guaira
1:1 (1:0)
2019. okt. 20. 22:00
Zulia - LALA
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 22:00
Estudiantes Mérida - Carabobo
2:1 (2:1)
2019. okt. 20. 23:00
Caracas - Portuguesa FC
3:1 (1:0)
2019. okt. 20. 23:00
Deportivo Táchira - Zamora FC
1:1 (1:1)
2019. okt. 20. 23:00
Mineros Guyana - Atlético Venezuela
1:0 (0:0)
2019. okt. 20. 14:00
Ferizaj - Prishtina
0:2 (0:0)
2019. okt. 20. 14:00
Drita Gijlan - Ballkani
2:0 (0:0)
2019. okt. 20. 03:15
Honduras Progreso - Real Sociedad
0:1 (0:1)
2019. okt. 20. 06:00
Busan I'Park - Ansan Greeners
0:2 (0:1)
2019. okt. 20. 08:00
Suwon City - Seoul E-Land
1:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
385
44 (11%)
149 (39%)
518
391
46 (12%)
136 (35%)
502
391
52 (13%)
119 (30%)
498
383
40 (10%)
144 (38%)
488
391
38 (10%)
138 (35%)
466
391
42 (11%)
127 (32%)
464
7. Xxy
391
30 (8%)
156 (40%)
462
8. BeZo
391
39 (10%)
133 (34%)
461
9. Rati
368
44 (12%)
120 (33%)
460
10. Miki69
384
43 (11%)
122 (32%)
459

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont