Főoldal » Meccsek » 2019. október 19.

Meccsek - 2019. október 19.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. október 19.)


4 mérkőzés
okt. 19. 13:00
Eibar - FC Barcelona
0:3 (0:1)
okt. 19. 16:00
Atlético Madrid - Valencia
1:1 (1:0)
okt. 19. 18:30
Getafe - Leganés
2:0 (0:0)
okt. 19. 21:00
Mallorca - Real Madrid
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
okt. 19. 13:30
Everton - West Ham United
2:0 (1:0)
okt. 19. 16:00
Chelsea - Newcastle United
1:0 (0:0)
okt. 19. 16:00
Tottenham - Watford
1:1 (0:1)
okt. 19. 16:00
Leicester - Burnley
2:1 (1:1)
okt. 19. 16:00
Bournemouth - Norwich
0:0
okt. 19. 16:00
Wolverhampton - Southampton
1:1 (0:0)
okt. 19. 18:30
Crystal Palace - Manchester City
0:2 (0:2)

6 mérkőzés
okt. 19. 17:00
Debreceni VSC - Diósgyőr
2:1 (1:0)
okt. 19. 17:00
Mezőkövesd - Fehérvár
0:0
okt. 19. 17:00
Puskás Akadémia - Paks
4:2 (2:1)
okt. 19. 17:00
ZTE - Budapest Honvéd
0:1 (0:0)
okt. 19. 17:00
Kaposvár - Kisvárda
0:2 (0:1)
okt. 19. 19:30
Ferencváros - Újpest
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 19. 15:00
Lazio - Atalanta
3:3 (0:3)
okt. 19. 18:00
Napoli - Hellas Verona
2:0 (1:0)
okt. 19. 20:45
Juventus - Bologna
2:1 (1:1)
6 mérkőzés
okt. 19. 15:30
Augsburg - Bayern München
2:2 (1:1)
okt. 19. 15:30
RB Leipzig - Wolfsburg
1:1 (0:0)
okt. 19. 15:30
Werder Bremen - Hertha BSC
1:1 (1:0)
okt. 19. 15:30
Fortuna Düsseldorf - Mainz
1:0 (0:0)
okt. 19. 15:30
Union Berlin - Freiburg
2:0 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 19. 17:30
Lyon - Dijon
0:0
okt. 19. 20:00
Metz - Nantes
1:0 (0:0)
okt. 19. 20:00
Toulouse - Lille
2:1 (0:0)
okt. 19. 20:00
Reims - Montpellier HSC
1:0 (1:0)
okt. 19. 20:00
Angers - Brest
0:1 (0:0)
okt. 19. 20:00
Nimes - Amiens SC
1:1 (1:0)

1 mérkőzés
okt. 19. 14:30
FC's-Gravenzande - SteDoCo
1:3 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 19. 18:30
Waalwijk - Ajax
1:2 (0:0)
okt. 19. 18:30
Alkmaar - Heerenveen
2:4 (1:3)
okt. 19. 19:45
Twente - Willem II
0:1 (0:1)
okt. 19. 20:45
Utrecht - PSV Eindhoven
3:0 (0:0)
okt. 19. 20:45
Venlo - Vitesse
0:4 (0:3)
okt. 19. 13:00
St. Pauli - Darmstadt
0:1 (0:0)
okt. 19. 13:00
Regensburg - Sandhausen
1:0 (0:0)
okt. 19. 16:00
Alcorcón - Almería
2:2 (1:0)
okt. 19. 16:00
Ponferradina - Numancia
1:1 (1:0)
okt. 19. 18:00
Elche - Sporting Gijón
0:1 (0:1)
okt. 19. 18:00
Lugo - Huesca
3:2 (2:0)
okt. 19. 20:00
Extremadura - Rayo Vallecano
0:3 (0:1)
10 mérkőzés
okt. 19. 13:30
Blackburn Rovers - Huddersfield
2:2 (2:1)
okt. 19. 16:00
Hull - Queens Park
2:3 (1:1)
okt. 19. 16:00
Leeds United - Birmingham
1:0 (0:0)
okt. 19. 16:00
Brentford - Millwall
3:2 (0:1)
okt. 19. 16:00
Middlesbrough - West Bromwich
0:1 (0:0)
okt. 19. 16:00
Stoke - Fulham
2:0 (1:0)
okt. 19. 16:00
Barnsley - Swansea
1:1 (0:0)
okt. 19. 16:00
Charlton Athletic - Derby
3:0 (1:0)
okt. 19. 16:00
Luton - Bristol City
3:0 (0:0)
okt. 19. 16:00
Reading - Preston
1:0 (0:0)

5 mérkőzés
okt. 19. 15:00
Juve Stabia - Pordenone
4:2 (4:1)
okt. 19. 15:00
Pescara - Spezia
1:2 (1:0)
okt. 19. 15:00
Venezia - Salernitana
1:0 (1:0)
okt. 19. 15:00
Entella - Trapani
1:1 (1:0)
okt. 19. 18:00
Benevento - Perugia
1:0 (1:0)
14 mérkőzés
okt. 19. 12:15
Condeixa - Rio Ave
0:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Sintra - Guimaraes
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
okt. 19. 16:00
Fabril Barreiro - Moreirense
1:3 (0:0)
okt. 19. 16:00
Pevidem - Belenenses
0:2 (0:0)
okt. 19. 16:00
Louletano - Pacos de Ferreira
1:2 (0:0)
okt. 19. 16:00
Espinho - Vilafranquense
2:1 (0:0)
okt. 19. 16:00
Academico Viseu - Real SC
3:1 (0:0)
okt. 19. 16:00
Amora - Sanjoanense
0:1 (0:0)
okt. 19. 17:00
Penafiel - Gil Vicente
0:2 (0:0)
okt. 19. 18:00
Farense - Aves
5:2 (0:0)
okt. 19. 18:00
Feirense - Tondela
3:0 (0:0)
okt. 19. 19:00
Académica - Portimonense
2:1 (0:0)
okt. 19. 19:45
Coimbrőes - FC Porto
0:5 (0:0)
okt. 19. 21:45
Leca - Braga
1:3 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 19. 13:00
FK Tambov - FK Ural
1:2 (0:0)
okt. 19. 18:00
Zenit Szentpétervár - FK Rostov
6:1 (3:0)

okt. 19. 15:00
Le Havre - Lorient
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
okt. 19. 19:30
CFR Cluj - CS U Craiova
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 19. 22:00
Fortaleza - Gremio Porto Alegre
2:1 (2:1)
4 mérkőzés
okt. 19. 14:00
Antalyaspor - Genclerbirligi
0:6 (0:5)
okt. 19. 16:30
Trabzonspor - Gazisehir Gaziantep
4:1 (2:0)
okt. 19. 19:00
Ankaragücü - Besiktas
0:0
4 mérkőzés
okt. 19. 18:00
Standard Liege - Genk
1:0 (0:0)
okt. 19. 20:00
Kortrijk - Zulte-Waregem
2:0 (1:0)
okt. 19. 20:00
KV Oostende - AS Eupen
2:3 (2:1)
okt. 19. 20:30
Gent - Waasland-Beveren
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 19. 16:00
Celtic - Ross County
6:0 (1:0)
okt. 19. 16:00
Motherwell - Aberdeen
0:3 (0:1)
okt. 19. 16:00
Hamilton - Hibernian
1:1 (0:1)
okt. 19. 16:00
Kilmarnock - Livingston
2:1 (1:0)
okt. 19. 16:00
St. Mirren - St. Johnstone
2:0 (1:0)
12 mérkőzés
okt. 19. 15:30
Auchinleck Talbot - Cove Rangers
1:0 (0:0)
okt. 19. 16:00
Lochee United - BSC Glasgow
1:1 (1:0)
okt. 19. 16:00
Annan - Brechin
2:2 (2:0)
okt. 19. 16:00
Elgin - Berwick
3:1 (1:1)
okt. 19. 16:00
Rothes - Inverurie Loco Works
1:3 (0:2)
okt. 19. 16:00
Formartine - Gala Fairydean
2:2 (0:1)
okt. 19. 16:00
Cowdenbeath - Broxburn Athletic
1:1 (0:0)
okt. 19. 16:00
East Kilbride - Gretna
3:1 (2:1)
okt. 19. 16:00
Albion - Fort William
1:1 (1:0)
okt. 19. 16:00
Spartans - Queen's Park
0:2 (0:2)
okt. 19. 16:00
Clachnacuddin - Brora Rangers
0:7 (0:4)

2 mérkőzés
okt. 19. 13:00
Karpaty Lviv - Lviv
0:0
okt. 19. 16:00
Zorya Lugansk - Desna
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 19. 17:00
Sturm Graz - Salzburg
1:1 (1:0)
okt. 19. 17:00
LASK Linz - Mattersburg
7:2 (3:2)
okt. 19. 17:00
Altach - Admira
1:4 (0:3)
2 mérkőzés
okt. 19. 19:00
Basel - Thun
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 19. 18:30
Olympiakos Pireus - OFI Heraklion
2:1 (1:1)
okt. 19. 19:00
Panaitolikos - Larisa
2:2 (1:1)
6 mérkőzés
okt. 19. 14:00
Braunschweig - Unterhaching
0:0
okt. 19. 14:00
Ingolstadt - Chemnitzer
1:1 (1:0)
okt. 19. 14:00
1860 München - Uerdingen
0:1 (0:0)
okt. 19. 14:00
Magdeburg - Hansa Rostock
0:1 (0:1)
okt. 19. 14:00
Waldhof Mannheim - Hallescher
0:4 (0:2)
8 mérkőzés
okt. 19. 16:00
Wimbledon - Portsmouth
1:0 (0:0)
okt. 19. 16:00
Bolton Wanderers - Rochdale
1:3 (0:0)
okt. 19. 16:00
Doncaster - Bristol Rovers
2:0 (1:0)
okt. 19. 16:00
Fleetwood - Burton Albion
4:1 (1:1)
okt. 19. 16:00
Gillingham - Peterborough
1:2 (0:1)
okt. 19. 16:00
Rotherham - Oxford United
1:2 (1:1)
okt. 19. 16:00
Wycombe - Sunderland AFC
1:0 (1:0)

okt. 19. 17:30
Llagostera - Barcelona II
1:1 (1:0)
okt. 19. 18:00
Levante II - Cornella
3:1 (2:1)
okt. 19. 18:00
Villarreal II - Lleida Esportiu
1:3 (1:2)
10 mérkőzés
okt. 19. 08:00
Luch-Energia - Yenisey
0:1 (0:0)
okt. 19. 08:00
SKA-Energia Khabarovsk - Tomsk
1:1 (1:1)
okt. 19. 14:00
Mordovia Saransk - Krasnodar II
0:3 (0:1)
okt. 19. 14:00
Olimpiyets - Khimki
1:0 (0:0)
okt. 19. 14:00
Avangard Kursk - Tekstilshchik
2:1 (0:1)
okt. 19. 16:00
Fakel - Shinnik
0:4 (0:1)
okt. 19. 16:00
Chayka - Szpartak Moszkva II
2:1 (1:1)
okt. 19. 17:00
Baltika Kaliningrad - Neftekhimik
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 19. 19:00
Atlanta United - New England
1:0 (0:0)
okt. 19. 21:30
Seattle Sounders - FC Dallas
4:3 (2:1)
5 mérkőzés
okt. 19. 00:00
Arsenal FC - River Plate
3:3 (2:0)
okt. 19. 02:10
Boca Juniors - Racing Club
0:1 (0:1)
okt. 19. 18:15
Banfield - Atlético Tucumán
1:2 (1:1)
okt. 19. 22:45
Patronato - Newell's Old Boys
1:3 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 19. 15:00
Korona Kielce - Wisla Plock
0:1 (0:1)
okt. 19. 17:30
Legia Warszawa - Lech Poznan
2:1 (0:0)
okt. 19. 20:00
Jagiellonia - Cracovia Krakow
3:2 (1:1)

2 mérkőzés
okt. 19. 15:00
Varazdin - Istra 1961
1:0 (0:0)
okt. 19. 17:30
Slaven Belupo - Rijeka
1:2 (1:0)
okt. 19. 15:00
Südtirol - Gubbio
3:0 (1:0)
okt. 19. 18:30
Ravenna - Arzignano Valchiampo
1:2 (1:1)
okt. 19. 20:45
Sambenedettese - Virtus Verona
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 19. 17:00
Slovan Bratislava - Pohronie
2:1 (1:0)
okt. 19. 17:00
Nitra - Ruzomberok
1:2 (0:1)
okt. 19. 17:00
Sered - Trnava
2:1 (1:0)
okt. 19. 17:00
Zilina - Zemplín Michalovce
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 19. 13:30
Helsingborg - Häcken
0:2 (0:1)
okt. 19. 16:00
Östersunds - Sirius
2:0 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 19. 15:00
FK Mladost Lucani - Partizan
1:0 (0:0)
okt. 19. 18:00
Javor - Backa Topola
3:2 (1:2)
okt. 19. 18:00
Spartak Subotica - Indjija
3:0 (2:0)
okt. 19. 18:00
Vozdovac - Macva Sabac
2:0 (1:0)
okt. 19. 18:00
Radnicki Nis - Napredak
4:1 (3:0)
4 mérkőzés
okt. 19. 14:30
Slovan Liberec - Jablonec
2:2 (0:1)
okt. 19. 16:30
Sigma Olomouc - Budejovice
1:3 (0:1)
okt. 19. 16:30
Zlín - Mlada Boleslav
0:2 (0:1)
okt. 19. 19:00
Slavia Praha - Pribram
3:1 (0:1)

okt. 19. 15:00
Uganda - Burundi
3:0 (0:0)
okt. 19. 15:00
Zambia - Szváziföld
2:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Namíbia - Madagaszkár
2:0 (0:0)
okt. 19. 15:30
Ruanda - Etiópia
1:1 (0:0)
okt. 19. 17:00
Nigéria - Togo
2:0 (0:0)
okt. 19. 21:00
Marokkó - Algéria
3:0 (0:0)
12 mérkőzés
okt. 19. 16:00
Plymouth - Carlisle
2:0 (1:0)
okt. 19. 16:00
Cambridge United - Exeter
4:0 (1:0)
okt. 19. 16:00
Crewe - Swindon
3:1 (0:1)
okt. 19. 16:00
Forest Green Rovers - Mansfield
2:2 (1:0)
okt. 19. 16:00
Oldham - Macclesfield
0:1 (0:0)
okt. 19. 16:00
Walsall - Cheltenham
1:2 (0:1)
okt. 19. 16:00
Bradford - Crawley
2:1 (1:0)
okt. 19. 16:00
Colchester - Morecambe
0:1 (0:0)
okt. 19. 16:00
Grimsby - Leyton
0:4 (0:2)
okt. 19. 16:00
Newport - Scunthorpe
2:1 (1:0)
okt. 19. 16:00
Port Vale - Stevenage
1:1 (1:1)
okt. 19. 16:00
Northampton - Salford
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 19. 18:00
Kristiansund - Rosenborg
2:2 (1:1)
okt. 19. 20:30
Valerenga - Stabaek
0:2 (0:2)
okt. 19. 17:00
Chiasso - Kriens
0:1 (0:1)
okt. 19. 17:00
Stade Lausanne-Ouchy - Wil
0:3 (0:2)
okt. 19. 18:00
Winterthur - FC Vaduz
1:0 (1:0)
okt. 19. 19:00
FC Schaffhausen - Grasshoppers
1:1 (1:1)

okt. 19. 18:30
Viterbese Castrense - Rende
6:1 (1:1)
okt. 19. 14:30
Liefering - Ried
0:1 (0:0)
okt. 19. 16:00
Dornbirn - Juniors OÖ
2:2 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 19. 17:00
KF Tiranë - Laci
2:1 (2:1)
okt. 19. 17:00
Vllaznia - Partizani Tirana
1:3 (1:1)
okt. 19. 17:00
Skenderbeu - Kukësi
0:0
okt. 19. 15:00
Aurora Pro Patria - Pro Vercelli
1:1 (1:0)
okt. 19. 15:00
Pianese - Monza
1:1 (0:0)
okt. 19. 20:45
Arezzo - Alessandria
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 19. 20:45
Sligo Rovers - Derry City
1:2 (1:2)
okt. 19. 00:15
Criciúma - CRB
0:1 (0:0)
okt. 19. 02:30
EC Vitória - Londrina
0:1 (0:0)
okt. 19. 21:30
Vila Nova - Coritiba
2:2 (2:0)
okt. 19. 21:30
Ponte Preta - Bragantino
1:1 (0:0)
okt. 19. 21:30
Oeste - América MG
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 19. 17:30
APOEL Nikosia - Doxa Katokopia
2:0 (1:0)
okt. 19. 19:00
Ethnikos Achna - Apollon Limassol
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 19. 14:00
Inter Turku - Kuopion
0:2 (0:0)
okt. 19. 14:00
Ilves - HJK Helsinki
2:1 (0:1)
okt. 19. 14:00
SJK - Lahti
0:0
okt. 19. 14:00
HIFK Helsinki - Rovaniemi
2:0 (1:0)
okt. 19. 14:00
Honka - Mariehamn
3:0 (1:0)
okt. 19. 14:00
KPV Kokkola - Vaasa
2:3 (1:1)

okt. 19. 16:00
Real Unión - Athletic Bilbao II
0:1 (0:1)
okt. 19. 16:30
Amorebieta - UD Logronés
0:1 (0:1)
okt. 19. 17:00
Real Valladolid II - CD Alavés II
1:0 (0:0)
okt. 19. 18:00
Arenas de Getxo - Burgos
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 19. 16:30
Botev Plovdiv - Ludogorets
0:1 (0:1)
okt. 19. 19:00
Levszki Szófia - Arda Kardzhali
2:1 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 19. 06:00
Vissel Kobe - FC Tokyo
1:3 (0:3)
okt. 19. 07:00
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale
2:2 (1:0)
okt. 19. 07:00
Shimizu - Sanfrecce Hiroshima
1:2 (1:0)
okt. 19. 07:00
Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
0:2 (0:1)
okt. 19. 08:00
Jubilo Iwata - Sagan Tosu
2:2 (1:1)
okt. 19. 13:30
GAIS Göteborg - Varberg
0:1 (0:0)
okt. 19. 16:00
Brommapojkarna - Dalkurd
2:1 (0:1)
okt. 19. 16:00
Västeras SK - Mjällby
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 19. 14:30
NS Mura - Triglav
2:2 (0:1)
okt. 19. 16:45
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje
6:0 (4:0)
okt. 19. 18:45
Celje - Domzale
2:1 (1:1)
okt. 19. 17:00
Olimpia Grudziadz - Radomiak Radom
2:2 (2:0)
okt. 19. 17:45
Warta Poznan - Zaglebie Sosnowiec
2:3 (0:1)
okt. 19. 18:00
Podbeskidzie - Jastrzebie
0:2 (0:1)
okt. 19. 19:00
Nieciecza - Belchatow
2:1 (1:0)

okt. 19. 20:30
Nueva Chicago - Alvarado
0:1 (0:1)
okt. 19. 22:10
Estudiantes Río Cuarto - Belgrano
1:1 (0:0)
okt. 19. 17:00
Roeselare - Union St. Gilloise
3:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 19. 15:00
Velez Mostar - Zrinjski
1:0 (0:0)
okt. 19. 15:00
Tuzla City - Radnik Bijeljina
0:3 (0:0)
okt. 19. 13:00
Slavia Mozyr - Neman Grodno
0:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
BATE Borisov - FK Gomel
1:1 (0:1)
okt. 19. 17:00
Dinamo Minsk - Vitebsk
0:2 (0:1)
okt. 19. 13:00
Hatayspor - Adana Demirspor
2:1 (0:1)
okt. 19. 15:30
Bursaspor - Ümraniyespor
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 19. 02:00
Puebla - Club Atlas
0:1 (0:0)
okt. 19. 04:00
Veracruz - Tigres
1:3 (0:3)
okt. 19. 04:06
Santos Laguna - Club Tijuana
4:1 (3:0)
4 mérkőzés

4 mérkőzés
okt. 19. 10:15
FK Pardubice - Trinec
1:0 (1:0)
okt. 19. 10:15
Banik Sokolov - Lisen
1:2 (1:0)
okt. 19. 10:15
Slavoj Vysehrad - Jihlava
1:1 (0:0)
okt. 19. 14:30
Prostejov - Viktoria Zizkov
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 19. 12:00
FCI Levadia - Kuressaare
2:1 (1:0)
okt. 19. 12:00
Paide - Kalev Tallinn
2:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Trans Narva - Maardu
5:2 (3:1)
2 mérkőzés
okt. 19. 15:00
Qabala - Karabakh
1:1 (1:1)
okt. 19. 17:15
Kesla - Sabah FK
1:1 (1:0)
okt. 19. 08:00
Western United - Perth Glory
1:1 (0:0)
okt. 19. 16:00
Dundee FC - Partick Thistle
1:3 (1:0)
okt. 19. 16:00
Inverness - Alloa
2:2 (0:1)
okt. 19. 16:00
Queen Of The South - Dundee United
4:0 (2:0)
okt. 19. 16:00
Arbroath - Greenock Morton
1:0 (0:0)
okt. 19. 16:00
Dunfermline - Ayr
3:2 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 19. 13:00
Torpedo Kutaisi - Saburtalo
0:2 (0:0)
okt. 19. 16:00
Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 19. 12:00
Atyrau - Zhetysu
0:3 (0:3)
okt. 19. 12:00
Irtysh Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
2:1 (1:0)
okt. 19. 15:30
Kongsvinger - Ham-Kam
2:1 (1:0)

1 mérkőzés
okt. 19. 16:15
Vejle Boldklub - Kolding
3:0 (3:0)
okt. 19. 15:00
Rogaska - NS Drava
3:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Fuzinar - Koper
2:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Radomlje - Bilje
1:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Krsko - Roltek Dob
1:3 (0:0)
okt. 19. 15:00
Jadran Dekani - Dravograd
5:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
NK Krka - Beltinci
2:0 (0:0)
okt. 19. 18:00
ND Gorica - Nafta
1:3 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 19. 11:30
Guangzhou R&F - Shandong Luneng
1:3 (0:2)
okt. 19. 13:35
Beijing Guoan - Shanghai East Asia
0:2 (0:0)
okt. 19. 20:00
Al Ahly - Zamalek
elhalasztva
okt. 19. 20:00
Zamalek - Al Mokawloon
2:1 (2:1)
okt. 19. 07:00
Kyoto Sanga - Yokohama FC
3:0 (2:0)
okt. 19. 07:00
Avispa Fukuoka - Albirex Niigata
2:1 (1:0)
okt. 19. 08:00
Tokyo Verdy - Ventforet Kofu
2:1 (2:0)
okt. 19. 09:00
Omiya Ardija - Tokushima Vortis
2:3 (1:2)
okt. 19. 01:00
Envigado - La Equidad
0:0
okt. 19. 21:00
Patriotas - Deportivo Pasto
1:0 (0:0)
okt. 19. 23:00
Once Caldas - Atlético Huila
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 19. 13:00
Shirak - Ararat Yerevan
2:1 (1:0)

2 mérkőzés
okt. 19. 13:00
Ventspils - Riga
2:1 (0:1)
okt. 19. 15:00
Rigas FS - BFC Daugavpils
2:0 (1:0)
35 mérkőzés
okt. 19. 15:00
Greenfield - Caersws
3:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Holyhead Hotspur - Montgomery Town
4:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Llanrhaeadr - Prestatyn
1:4 (0:0)
okt. 19. 15:00
Briton Ferry - Undy Athletic
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
okt. 19. 15:00
Trefelin - Llanidloes Town
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
okt. 19. 15:00
Garden Village - Goytre United
1:3 (0:0)
okt. 19. 15:00
Guilsfield - Brymbo
2:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Holywell - Llandudno
2:3 (0:0)
okt. 19. 15:00
Conwy Borough - Ruthin Town
1:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Waterloo Rovers - Mold Alexandra
1:8 (0:0)
okt. 19. 15:00
Bangor 1876 - Penycae
3:3 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Nefyn United - Bangor City
0:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Flint - Four Crosses
9:0 (0:0)
okt. 19. 15:00
Corwen - Colwyn Bay
2:3 (0:0)
okt. 19. 15:00
Dyffryn Nantlle Vale - Rhydymwyn
2:0 (0:0)
okt. 19. 15:00
Rhyl - Llangefni Town
2:0 (0:0)
okt. 19. 15:00
Cefn Cribwr - Tredegar Town
2:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Pontypridd - Caerau
3:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Cwmbran Celtic - Pontardawe Town
2:3 (0:0)
okt. 19. 15:00
Ammanford - Cardiff Draconians
4:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Builth Wells - Ton Pentre
2:3 (0:0)
okt. 19. 15:00
Haverfordwest County - Penlan Club
5:0 (0:0)
okt. 19. 15:00
Chepstow Town - Taff's Well
3:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Penrhyncoch - Cardiff Corinthians
2:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Swansea University - Caerleon
4:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Abertillery Bluebirds - Penparcau
3:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Llantwit Major - Llandrindod Wells
0:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Chirk AAA - Llanefydd
0:3 (0:0)
okt. 19. 15:00
FC Cwmaman - STM Sports
2:6 (0:0)
okt. 19. 15:00
Prestatyn Sports - Queens Park
2:3 (0:0)
okt. 19. 15:00
Aberbargoed Buds - Aberaeron
3:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Blaenau Ffestiniog Amat - Buckley
0:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Afan Lido - Monmouth Town
3:1 (0:0)

4 mérkőzés
okt. 19. 15:30
Bala - Barry Town
1:1 (1:1)
okt. 19. 15:30
Penybont - The New Saints
2:3 (1:2)
okt. 19. 15:30
Airbus UK Broughton - Newtown AFC
2:0 (1:0)
okt. 19. 15:30
Cardiff MU - Connah's Quay
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 19. 16:30
Al-Wahda - Al-Nasr Dubai
1:3 (1:0)
okt. 19. 16:30
Al-Ahli Dubai - Baniyas
2:0 (2:0)
okt. 19. 16:30
Al Khaleej - Al-Jazira Club
1:3 (0:2)
okt. 19. 16:30
Al Ain - Hatta
2:1 (1:0)
okt. 19. 19:00
Al-Wasl Dubai - Sharjah
1:5 (0:3)
okt. 19. 00:15
Jorge Wilstermann - Real Potosí
3:1 (1:0)
okt. 19. 02:30
Oriente Petrolero - Always Ready
1:1 (1:1)
okt. 19. 02:30
Nacional Potosí - San José
1:1 (1:1)
okt. 19. 21:00
The Strongest - Club Aurora
2:2 (1:1)
okt. 19. 23:15
Sport Boys Warnes - Blooming
2:3 (2:2)
okt. 19. 13:30
Zeta - OFK Petrovac
1:1 (1:0)
okt. 19. 17:00
Mladost Ljeskopolje - Grbalj
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 19. 14:30
Sileks Kratovo - Renova
3:0 (0:0)
okt. 19. 14:30
Rabotnicki - Struga
1:2 (0:1)
okt. 19. 14:30
Borec - Shkupi
2:1 (1:1)

2 mérkőzés
okt. 19. 13:00
Dinamo-Auto - Zimbru
4:0 (1:0)
okt. 19. 15:00
Milsami - Sheriff Tiraspol
1:1 (1:0)
okt. 19. 16:00
Crusaders - Coleraine
0:2 (0:1)
okt. 19. 16:00
Institute - Cliftonville
0:3 (0:1)
okt. 19. 16:00
Carrick Rangers - Dungannon Swifts
1:0 (1:0)
okt. 19. 16:00
Linfield - Ballymena
2:1 (2:0)
okt. 19. 16:00
Warrenpoint - Glenavon
1:3 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 19. 16:25
Al-Rayyan - Qatar SC
5:0 (4:0)
okt. 19. 16:25
Al Sailiya - Al-Wakra
3:1 (1:1)
okt. 19. 18:35
Al Ahli Doha - Al Shahaniya
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
okt. 19. 03:00
Alianza Lima - Carlos Manucci
2:2 (2:1)
okt. 19. 22:30
Ayacucho - Unión Comercio
1:1 (0:0)
okt. 19. 18:30
Differdange - Progres Niedercorn
1:5 (0:2)
2 mérkőzés
okt. 19. 15:00
Sirens - Floriana
1:4 (1:0)
okt. 19. 17:15
Birkirkara - Gzira
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 19. 12:00
Riteriai - Kauno Zalgiris
0:0
okt. 19. 16:00
Panevezys - Atlantas
1:1 (1:1)
okt. 19. 13:00
Orijent 1919 - Rude Zágráb
2:0 (0:0)
okt. 19. 15:00
Cibalia Vinkovci - Osijek II
0:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Solin - Dubrava
0:2 (0:0)

okt. 19. 07:00
Suwon Blue Wings - Gyeongnam
2:1 (1:1)
okt. 19. 09:00
Seongnam Ilhwa - Incheon
0:1 (0:0)
okt. 19. 11:00
Sangju Sangmu - Jeju
2:1 (1:1)
okt. 19. 23:10
Libertad - Sol de América
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 19. 04:30
Phoenix Rising - OKC Energy
3:1 (2:0)
okt. 19. 20:00
Charleston Battery - Bethlehem Steel
5:1 (1:0)
okt. 19. 21:00
Real Monarchs - Sacramento Republic
3:0 (1:0)
okt. 19. 22:00
Tulsa Roughnecks - Reno 1868
0:3 (0:2)
okt. 19. 17:05
Al-Shabab Riyadh - Al Ittifaq
2:1 (1:0)
okt. 19. 17:10
Al Raed - Al-Nassr
0:2 (0:1)
okt. 19. 19:00
Al Wehda - Al-Ittihad
1:0 (1:0)
okt. 19. 08:30
Tai Po - Kitchee
1:1 (1:0)
okt. 19. 08:30
R&F - Yuen Long
8:0 (4:0)
okt. 19. 15:00
Virtus - Libertas
2:4 (0:0)
okt. 19. 15:00
Tre Penne - Fiorentino
4:2 (0:0)
okt. 19. 15:00
Cailungo - Cosmos
2:1 (0:0)
okt. 19. 15:00
Golden Arrows - Polokwane City
1:0 (0:0)
okt. 19. 15:00
Cape Town City - Kaizer Chiefs
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (1:0)
okt. 19. 18:00
Orlando Pirates - Stellenbosch
1:0 (0:0)
okt. 19. 20:15
SuperSport United - Baroka
1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)

4 mérkőzés
okt. 19. 12:15
Surkhon - Navbahor
0:0
okt. 19. 13:30
Dinamo Samarqand - Pakhtakor
1:4 (1:2)
okt. 19. 13:30
Lokomotiv Tashkent - Buxoro
2:0 (0:0)
okt. 19. 14:30
Nasaf Qarshi - Andijan
3:0 (1:0)
okt. 19. 14:00
Kalamata - Ionikos Nikea
1:0 (0:0)
okt. 19. 15:00
Olympiakos Volos - Thesprotos
1:1 (0:0)
okt. 19. 15:30
GVVV - Amsterdamsche
1:3 (0:1)
okt. 19. 23:00
Aragua - Deportivo Lara
2:2 (2:1)
okt. 19. 23:00
Monagas - Estudiantes Caracas
0:1 (0:1)
okt. 19. 06:00
Gwangju - Anyang
4:0 (3:0)
okt. 19. 08:00
Jeonnam Dragons - Bucheon 1995
0:1 (0:1)
okt. 19. 10:00
Asan Mugunghwa - Daejeon Citizen
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
449
53 (12%)
153 (34%)
571
447
50 (11%)
155 (35%)
560
3. Xxy
448
44 (10%)
169 (38%)
558
441
45 (10%)
162 (37%)
549
439
42 (10%)
160 (36%)
530
440
43 (10%)
157 (36%)
529
7. AltT
449
41 (9%)
161 (36%)
527
435
42 (10%)
157 (36%)
524
448
49 (11%)
138 (31%)
521
449
36 (8%)
162 (36%)
504

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont