Főoldal » Meccsek » 2019. október 6.

Meccsek - 2019. október 6.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. október 6.)


5 mérkőzés
okt. 6. 12:00
Mallorca - Espanyol
2:0 (1:0)
okt. 6. 14:00
Celta Vigo - Athletic Bilbao
1:0 (0:0)
okt. 6. 18:30
Real Sociedad - Getafe
1:2 (1:0)
okt. 6. 21:00
FC Barcelona - Sevilla
4:0 (3:0)
4 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Southampton - Chelsea
1:4 (1:3)
okt. 6. 15:00
Arsenal - Bournemouth
1:0 (1:0)
okt. 6. 15:00
Manchester City - Wolverhampton
0:2 (0:0)
1 mérkőzés

6 mérkőzés
okt. 6. 12:30
Fiorentina - Udinese
1:0 (0:0)
okt. 6. 15:00
AS Roma - Cagliari
1:1 (1:1)
okt. 6. 15:00
Bologna - Lazio
2:2 (2:2)
okt. 6. 15:00
Atalanta - Lecce
3:1 (2:0)
okt. 6. 18:00
Torino - Napoli
0:0
okt. 6. 20:45
Inter - Juventus
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 6. 13:30
Mönchengladbach - Augsburg
5:1 (4:0)
okt. 6. 15:30
Wolfsburg - Union Berlin
1:0 (0:0)
9 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Budaörs - Győri ETO
2:2 (1:1)
okt. 6. 15:00
Vác - MTK
1:3 (1:1)
okt. 6. 17:00
Szolnoki MÁV - Soroksár
1:2 (1:0)
okt. 6. 17:00
Csákvár - Dorog
2:1 (0:0)
okt. 6. 17:00
Siófok - Ajka
2:2 (0:1)
okt. 6. 17:00
Budafok - Nyíregyháza
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Lille - Nimes
2:2 (1:1)
okt. 6. 17:00
Stade Rennes - Reims
0:1 (0:0)
okt. 6. 21:00
St. Etienne - Lyon
1:0 (0:0)

4 mérkőzés
okt. 6. 12:15
Den Haag - Ajax
0:2 (0:1)
okt. 6. 14:30
Fortuna Sittard - Feyenoord
4:2 (3:1)
okt. 6. 16:45
PSV Eindhoven - Venlo
4:1 (0:0)
okt. 6. 16:45
Willem II - Alkmaar
1:1 (1:1)
okt. 6. 13:30
FC Nürnberg - St. Pauli
1:1 (0:1)
okt. 6. 13:30
Heidenheim - Bochum
2:3 (1:2)
okt. 6. 13:30
Holstein Kiel - Regensburg
1:2 (1:1)
okt. 6. 12:00
Fuenlabrada - Sporting Gijón
2:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
Real Oviedo - Numancia
1:1 (1:0)
okt. 6. 16:00
Zaragoza - Cádiz
0:2 (0:0)
okt. 6. 20:00
Huesca - Málaga
2:0 (2:0)
okt. 6. 20:30
Racing Santander - Girona
0:3 (0:1)
okt. 6. 14:30
Cegléd - Debreceni EAC
0:3 (0:0)
okt. 6. 14:30
Tiszaújváros - Balassagyarmat
1:3 (1:1)
okt. 6. 14:30
Gyöngyös - DVSC-DEAC
3:1 (2:1)
okt. 6. 14:30
Hatvan - DVTK II
1:1 (0:1)
okt. 6. 14:30
ESMTK - Ózd
2:2 (1:2)
okt. 6. 14:30
Jászberény - Sényő
3:0 (2:0)
okt. 6. 14:30
Füzesgyarmat - Putnok
3:2 (1:1)
okt. 6. 14:30
Eger - Tállya
1:0 (0:0)

okt. 6. 11:00
Vidi II - Lipót
1:5 (1:2)
okt. 6. 14:30
Pápai Perutz - Komárom
1:1 (1:1)
okt. 6. 14:30
Érd - Bicske
2:1 (0:0)
okt. 6. 14:30
Balatonlelle - Nagykanizsai TE
0:3 (0:2)
okt. 6. 14:30
BKV Előre - Mosonmagyaróvár
2:1 (0:1)
okt. 6. 14:30
Sárvár - Puskás Akadémia II.
1:4 (0:0)
okt. 6. 14:30
Hévíz - Ménfőcsanak
2:3 (0:1)
okt. 6. 14:30
Pécsi MFC - THSE-Szabadkikötő
4:0 (2:0)
okt. 6. 14:30
Szekszárd - Taksony
0:0
okt. 6. 14:30
Szentlőrinc - Dabas-Gyón
1:0 (1:0)
okt. 6. 14:30
Kelen - Rákosmenti KSK
1:4 (0:0)
okt. 6. 14:30
FC Dabas - Kecskeméti TE
1:0 (1:0)
okt. 6. 14:30
Iváncsa - Kozármisleny
2:2 (1:1)
okt. 6. 17:00
Dunaújváros - Monor
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Cremonese - Cittadella
0:2 (0:1)
okt. 6. 15:00
Salernitana - Frosinone
1:1 (1:0)
okt. 6. 21:00
Ascoli - Pescara
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 6. 10:30
FK Ural - Zenit Szentpétervár
1:3 (0:2)
okt. 6. 13:00
Lokomotiv Moszkva - Arsenal-Tula
2:1 (2:1)
okt. 6. 15:30
CSKA Moszkva - FK Rostov
1:3 (0:2)
okt. 6. 18:00
FK Krasnodar - Szpartak Moszkva
2:1 (2:1)

1 mérkőzés
okt. 6. 19:30
Viitorul Constanta - CFR Cluj
3:1 (2:0)
7 mérkőzés
okt. 6. 00:00
Bahia - Atlético PR
1:2 (0:0)
okt. 6. 02:00
Cruzeiro - Internacional RS
1:1 (0:1)
okt. 6. 16:00
Chapecoense - Flamengo RJ
0:1 (0:1)
okt. 6. 21:00
Botafogo - Fluminense
0:1 (0:1)
okt. 6. 21:00
Palmeiras - Atlético Mineiro
1:1 (0:1)
okt. 6. 21:00
Ceará - Goiás
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 6. 13:00
Sivasspor - Ankaragücü
3:1 (1:1)
okt. 6. 15:30
Besiktas - Alanyaspor
2:0 (0:0)
okt. 6. 18:00
Rizespor - Trabzonspor
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 14:30
Club Brugge - Gent
4:0 (2:0)
okt. 6. 18:00
Royal Antwerp - Standard Liege
2:2 (1:0)
okt. 6. 20:00
Genk - Mouscron-Péruwelz
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 6. 13:00
Livingston - Celtic
2:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
Rangers FC - Hamilton
5:0 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 13:00
Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk
0:2 (0:1)
okt. 6. 16:00
Kolos Kovalivka - Dinamo Kiev
0:4 (0:0)
okt. 6. 18:30
Oleksandria - Karpaty Lviv
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 14:30
Wolfsberger - St. Pölten
4:0 (2:0)
okt. 6. 14:30
Hartberg - LASK Linz
1:2 (0:0)
okt. 6. 17:00
Austria Wien - Sturm Graz
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
okt. 6. 16:00
St. Gallen - Basel
0:0
okt. 6. 16:00
FC Zürich - BSC Young Boys
0:4 (0:1)
okt. 6. 16:00
Sion - Lugano
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 6. 14:00
Volos NFC - Atromitos
2:3 (2:2)
okt. 6. 16:15
Asteras Tripolis - PAOK Saloniki
1:2 (0:1)
okt. 6. 16:15
OFI Heraklion - Panionios Athen
4:1 (1:1)
okt. 6. 18:30
Aris Saloniki - Olympiakos Pireus
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
okt. 6. 13:00
Bayern München II - Braunschweig
2:0 (1:0)
okt. 6. 14:00
Chemnitzer - Duisburg
3:1 (0:0)
okt. 6. 12:00
Villarreal II - Ebro
1:1 (0:0)
okt. 6. 12:00
Gimnastic - Castellón
1:1 (0:0)
okt. 6. 12:00
Prat - Cornella
1:2 (0:0)
okt. 6. 12:00
Ejea - Lleida Esportiu
0:0
okt. 6. 17:00
Badalona - Valencia II
1:2 (0:1)
okt. 6. 18:00
Sabadell - Olot
1:1 (1:0)
okt. 6. 19:00
Hércules - Barcelona II
4:1 (2:0)
12 mérkőzés
okt. 6. 22:00
Houston Dynamo - L. A. Galaxy
4:2 (1:1)
okt. 6. 22:00
Atlanta United - New England
3:1 (1:1)
okt. 6. 22:00
FC Dallas - Kansas
6:0 (2:0)
okt. 6. 22:00
Los Angeles FC - Colorado Rapids
3:1 (2:1)
okt. 6. 22:00
Orlando City - Chicago Fire
2:5 (1:1)
okt. 6. 22:00
Philadelphia - New York City
1:2 (0:2)
okt. 6. 22:00
Toronto FC - Columbus Crew
1:0 (0:0)

5 mérkőzés
okt. 6. 01:00
Racing Club - Aldosivi
2:0 (1:0)
okt. 6. 18:15
Lanus - Rosario Central
1:1 (0:0)
okt. 6. 20:30
Unión de Santa Fe - Colón
1:0 (0:0)
okt. 6. 22:45
River Plate - Patronato
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 12:30
Lódzki - Korona Kielce
4:1 (2:1)
okt. 6. 15:00
Cracovia Krakow - Górnik Zabrze
1:1 (1:1)
okt. 6. 17:30
Piast Gliwice - Legia Warszawa
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 6. 19:00
Rijeka - Lokomotiv Zágráb
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 6. 12:00
Esbjerg - SonderjyskE
1:2 (0:0)
okt. 6. 14:00
Bröndby - FC Kobenhavn
3:1 (2:1)
okt. 6. 14:00
Odense BK - Horsens
3:0 (2:0)
okt. 6. 16:00
Randers - Aarhus
2:0 (0:0)
okt. 6. 18:00
Silkeborg - Midtjylland
1:2 (0:1)
okt. 6. 15:00
Sambenedettese - Piacenza
4:2 (1:1)
okt. 6. 15:00
Triestina - Ravenna
0:1 (0:0)
okt. 6. 15:00
Südtirol - Modena
4:3 (2:2)
okt. 6. 15:00
Reggio Audace - Gubbio
1:1 (0:1)
okt. 6. 17:30
Carpi - Feralpisalo
1:0 (1:0)
okt. 6. 17:30
Imolese - Fano
0:1 (0:0)
okt. 6. 17:30
Padova - Arzignano Valchiampo
2:0 (1:0)
okt. 6. 17:30
Rimini - Virtus Verona
1:2 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 6. 17:00
Trencín - Zlate Moravce
2:2 (1:1)
okt. 6. 18:00
Ruzomberok - Slovan Bratislava
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Kalmar - AFC Eskilstuna
0:0
okt. 6. 15:00
Djurgarden - Hammarby
1:2 (0:0)
okt. 6. 15:00
Häcken - Östersunds
1:1 (1:0)
okt. 6. 17:30
Malmö FF - IFK Göteborg
1:0 (0:0)
okt. 6. 17:30
Elfsborg - Falkenberg
4:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Indjija - FK Mladost Lucani
0:2 (0:1)
okt. 6. 16:00
Napredak - Crvena Zvezda
0:1 (0:0)
okt. 6. 18:00
Partizan - Vozdovac
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 6. 15:30
Mlada Boleslav - Viktoria Plzen
2:1 (0:1)
okt. 6. 15:30
Budejovice - Bohemians 1905
3:2 (1:0)
okt. 6. 18:00
Jablonec - Slavia Praha
0:2 (0:0)
okt. 6. 16:00
FC Vaduz - Stade Lausanne-Ouchy
3:2 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 6. 18:00
Haugesund - Rosenborg
2:1 (0:0)
okt. 6. 18:00
Lilleström - Bodo/Glimt
0:0
okt. 6. 18:00
Tromso - Kristiansund
5:0 (3:0)
okt. 6. 18:00
Ranheim - Sarpsborg 08
0:2 (0:1)
okt. 6. 18:00
Stabaek - Viking
0:0
okt. 6. 20:00
Brann - Molde
0:0
okt. 6. 15:00
Ternana - Catania
3:2 (1:1)
okt. 6. 15:00
Bari - Cavese
4:0 (2:0)
okt. 6. 15:00
Potenza - Viterbese Castrense
3:0 (1:0)
okt. 6. 15:00
Avellino - Rende
0:0
okt. 6. 17:30
Paganese - Reggina
1:1 (0:1)
okt. 6. 17:30
Catanzaro - Virtus Francavilla
3:1 (1:1)
okt. 6. 17:30
Sicula Leonzio - Monopoli
1:2 (1:1)
okt. 6. 17:30
Vibonese - Casertana
3:1 (2:1)
okt. 6. 17:30
Bisceglie - Picerno
2:2 (2:1)

okt. 6. 10:30
Austria Lustenau - Liefering
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
okt. 6. 14:00
Laci - Bylis Ballsh
0:0
okt. 6. 17:00
Kukësi - Vllaznia
1:2 (0:1)
okt. 6. 15:00
AlbinoLeffe - Siena
0:1 (0:1)
okt. 6. 15:00
Pianese - Juventus II
0:1 (0:0)
okt. 6. 15:00
Aurora Pro Patria - Lecco
1:0 (1:0)
okt. 6. 15:00
Gozzano - Carrarese
1:1 (1:1)
okt. 6. 15:00
Pistoiese - Olbia
2:1 (1:1)
okt. 6. 17:30
Arezzo - Monza
0:4 (0:4)
okt. 6. 17:30
Alessandria - Pontedera
0:2 (0:0)
okt. 6. 17:30
Pergolettese - Renate
0:1 (0:1)
okt. 6. 00:00
Cuiabá - Londrina
0:1 (0:1)
okt. 6. 00:00
Operário PR - Brasil de Pelotas
1:2 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 6. 15:00
HJK Helsinki - Inter Turku
0:1 (0:0)
okt. 6. 15:00
Lahti - KPV Kokkola
1:4 (1:0)
okt. 6. 15:00
Vaasa - HIFK Helsinki
2:3 (1:0)
okt. 6. 15:00
Kuopion - Honka
1:1 (1:0)
okt. 6. 15:00
Mariehamn - Ilves
2:2 (0:0)
okt. 6. 15:00
Rovaniemi - SJK
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 6. 12:00
S.S. Reyes - Real Madrid II
1:1 (0:0)
okt. 6. 12:00
Sporting Gijón II - UD Ibiza
0:2 (0:1)
okt. 6. 12:00
Rayo Majadahonda - Getafe II
2:0 (0:0)
okt. 6. 12:00
Union Langreo - Melilla
0:1 (0:0)
okt. 6. 12:00
Pena Deportiva - Las Rozas
2:1 (2:1)
okt. 6. 17:00
Pontevedra - Atlético Madrid II
1:5 (0:3)
okt. 6. 18:00
Coruxo - Real Oviedo II
1:0 (1:0)

3 mérkőzés
okt. 6. 08:00
Cerezo Osaka - Kashima Antlers
0:1 (0:1)
okt. 6. 10:00
Urawa Red Diamonds - Shimizu
2:1 (1:1)
okt. 6. 12:00
Osasuna II - UD Logronés
0:1 (0:0)
okt. 6. 17:00
Tudelano - Burgos
2:2 (0:1)
okt. 6. 17:00
Calahorra - Izarra
1:0 (1:0)
okt. 6. 17:00
Haro Deportivo - Leioa
0:0
2 mérkőzés
okt. 6. 16:30
Arda Kardzhali - Dunav Ruse
0:2 (0:1)
okt. 6. 19:15
Ludogorets - Levszki Szófia
2:0 (1:0)
okt. 6. 15:00
Dalkurd - Frej
1:1 (1:0)
okt. 6. 15:00
Halmstad - Norrby
3:0 (1:0)
okt. 6. 15:00
Syrianska FC - Örgryte
1:0 (1:0)
okt. 6. 17:30
Trelleborg - Brage
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 6. 15:30
Triglav - Olimpija Ljubljana
2:3 (1:0)
okt. 6. 18:00
Rudar Velenje - Aluminij
1:2 (1:0)

2 mérkőzés
okt. 6. 13:00
Isloch - Dinamo Minsk
1:1 (0:1)
okt. 6. 15:00
Energetik-BGU Minsk - Vitebsk
2:0 (1:0)
okt. 6. 13:00
Ümraniyespor - Adanaspor
2:1 (1:0)
okt. 6. 15:30
Erzurum BB - Altinordu
1:0 (1:0)
okt. 6. 15:30
Osmanlispor - Hatayspor
0:1 (0:1)
okt. 6. 12:00
UCAM Murcia - Real Murcia
0:0
okt. 6. 12:00
Villarrobledo - Yeclano
1:1 (1:0)
okt. 6. 17:00
Linense - Marbella
1:1 (1:1)
okt. 6. 17:30
Atletico Sanluqueno - Huelva
1:1 (0:0)
okt. 6. 18:00
Córdoba - Cádiz II
1:0 (0:0)
okt. 6. 18:00
Talavera - Badajoz
0:2 (0:1)
okt. 6. 18:00
Don Benito - Granada II
3:0 (1:0)
okt. 6. 18:00
San Fernando - Sevilla Atlético
1:2 (1:1)
okt. 6. 18:00
Mérida AD - Villarrubia
1:3 (0:2)
okt. 6. 18:00
FC Cartagena - Algeciras
2:0 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 6. 00:00
Club León - Veracruz
1:1 (0:0)
okt. 6. 02:00
Cruz Azul - CF América
5:2 (1:2)
okt. 6. 02:00
Tigres - Santos Laguna
4:0 (2:0)
okt. 6. 04:05
Club Guadalajara - UNAM Pumas
1:1 (1:0)
okt. 6. 04:06
Club Tijuana - Club Atlas
2:2 (1:1)
okt. 6. 19:00
Toluca - Puebla
1:1 (0:0)

3 mérkőzés
okt. 6. 18:00
Bnei Yehuda - Hapoel Kfar Saba
0:1 (0:1)
okt. 6. 19:00
Hapoel Ra'anana - Hapoel Tel Aviv
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 6. 16:00
Zira - Qabala
1:1 (0:0)
okt. 6. 18:30
Karabakh - Sabah FK
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 6. 10:15
Viktoria Zizkov - Slavoj Vysehrad
1:0 (1:0)
okt. 6. 16:00
Varnsdorf - Vlasim
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 6. 12:00
Paide - Nőmme Kalju
0:1 (0:0)
okt. 6. 14:00
FCI Levadia - Tammeka
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 20:00
Palestino - Curicó Unido
4:2 (2:2)
okt. 6. 22:30
Universidad Católica - Cobresal
5:0 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 12:00
Chikhura - WIT Georgia Tbiliszi
2:1 (1:0)
okt. 6. 14:00
Rustavi - Saburtalo
0:3 (0:1)
okt. 6. 18:00
Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 6. 11:00
Kaisar Kyzylorda - Atyrau
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 6. 14:00
Ordabasy - FK Astana
1:1 (0:1)
okt. 6. 15:00
Ham-Kam - Skeid
2:1 (0:1)
okt. 6. 15:00
KFUM Oslo - Tromsdalen
1:1 (1:0)
okt. 6. 15:00
Strommen - Nest-Sotra
0:2 (0:0)
okt. 6. 18:00
Aalesund - Raufoss
3:1 (2:0)
okt. 6. 18:00
Kongsvinger - Sandefjord
2:3 (1:2)
okt. 6. 18:00
Sandnes Ulf - Sogndal
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
okt. 6. 13:45
Roskilde - Viborg
0:2 (0:2)
okt. 6. 14:00
HB Koge - Skive
0:2 (0:0)
okt. 6. 14:00
Nyköbing - Fremad Amager
2:2 (1:2)
okt. 6. 15:00
Vejle Boldklub - Vendsyssel
1:0 (0:0)
okt. 6. 15:30
Brda - ND Gorica
0:1 (0:0)
okt. 6. 15:00
El Gounah - Misr Lel Makasa
1:0 (1:0)
okt. 6. 17:30
Tala'ea El Geish - Pyramids
2:2 (0:0)
okt. 6. 17:30
Haras El Hodood - Tanta
1:1 (1:1)
okt. 6. 20:00
Zamalek - Masri Club
1:1 (1:1)
okt. 6. 07:00
Yokohama FC - Kashiwa Reysol
1:0 (0:0)
okt. 6. 07:00
Kyoto Sanga - Ehime
2:2 (1:0)
okt. 6. 07:00
Mito Hollyhock - Omiya Ardija
2:3 (2:0)
okt. 6. 07:00
Tochigi - Tokushima Vortis
1:1 (1:0)
okt. 6. 07:00
Zweigen Kanazawa - Ventforet Kofu
2:3 (2:1)
okt. 6. 08:00
JEF United - Montedio Yamagata
1:4 (0:1)
okt. 6. 12:00
Gifu - Renofa Yamaguchi
1:1 (1:0)

1 mérkőzés
okt. 6. 13:00
Noah - Gandzasar Kapan
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 6. 14:00
Carroi - Engordany
0:3 (0:0)
okt. 6. 16:00
UE Santa Coloma - Sant Julia
1:0 (0:0)
okt. 6. 18:00
Ordino - FC Santa Coloma
0:5 (0:0)
okt. 6. 01:30
Blooming - Nacional Potosí
4:0 (1:0)
okt. 6. 21:00
Guabirá - Club Aurora
3:1 (1:0)
okt. 6. 21:00
Real Potosí - Oriente Petrolero
0:1 (0:0)
okt. 6. 21:30
Club Bolívar - Jorge Wilstermann
1:1 (0:1)
okt. 6. 23:15
San José - The Strongest
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 6. 12:00
Codru Lozova - Sfintul Gheorghe
0:4 (0:2)
okt. 6. 19:00
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto
2:0 (2:0)
okt. 6. 19:00
Petrocub - Milsami
1:1 (0:0)
okt. 6. 16:00
F91 Dudelange - Rodange
4:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
Hostert - Victoria Rosport
2:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
RFCU Luxemburg - Fola Esch
2:2 (0:0)
okt. 6. 16:00
UT Pétange - UNA Strassen
2:2 (0:0)

5 mérkőzés
2 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Floriana - Tarxien Rainbows
2:1 (1:1)
okt. 6. 17:00
Hamrun Spartans - Mosta
0:2 (0:1)
okt. 6. 15:30
Bijelo Brdo - Cibalia Vinkovci
1:1 (1:0)
okt. 6. 15:30
Croatia Zmijavci - Solin
2:1 (0:0)
okt. 6. 15:30
Rude Zágráb - Osijek II
1:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
Orijent 1919 - Hajduk Split II
0:2 (0:0)
okt. 6. 17:00
Hussein Dey - Ain M'lila
1:1 (0:0)
okt. 6. 18:00
Kabylie - ES Sétif
1:0 (0:0)
okt. 6. 18:00
Bordj Bou Arreridj - Saoura
1:2 (1:1)
okt. 6. 19:45
Paradou AC - Belouizdad
0:0

14 mérkőzés
okt. 6. 07:00
Incheon - Jeonbuk
0:0
okt. 6. 07:00
Jeju - Gyeongnam
1:2 (0:0)
okt. 6. 07:00
Pohang - Ulsan Hyundai
2:1 (0:0)
okt. 6. 07:00
Sangju Sangmu - Gangwon
2:1 (0:1)
okt. 6. 07:00
Seongnam Ilhwa - Daegu
1:2 (0:0)
okt. 6. 07:00
Suwon Blue Wings - FC Seoul
1:2 (0:1)
okt. 6. 08:30
Tai Po - Happy Valley
elhalasztva
okt. 6. 11:30
Eastern - Rangers FC
elhalasztva

okt. 6. 19:00
Saprissa - Alajuelense
2:5 (2:2)
okt. 6. 19:00
UCR - Grecia
2:1 (1:1)
okt. 6. 23:05
Limón - Guadalupe
2:1 (1:0)
okt. 6. 15:00
Faetano - Pennarossa
0:1 (0:1)
okt. 6. 15:00
Juvenes/Dogana - Murata
0:3 (0:1)
okt. 6. 14:00
Kalamata - Ialysos
2:0 (0:0)
okt. 6. 14:00
OF Ierapetra - Niki Volos
2:1 (0:0)
okt. 6. 14:00
Olympiakos Volos - Veria
0:2 (0:0)
okt. 6. 15:00
Triglia - Aspropyrgos Enosis
2:0 (0:0)
okt. 6. 15:00
Thesprotos - Ionikos Nikea
0:2 (0:0)
okt. 6. 15:00
Diagoras - Trikala
1:2 (0:0)
okt. 6. 00:00
Caracas - Estudiantes Caracas
2:2 (1:2)
okt. 6. 22:00
Trujillanos - Portuguesa FC
1:1 (1:0)
okt. 6. 22:00
Zulia - Carabobo
1:2 (1:1)
okt. 6. 23:00
Real Sociedad - Vida
1:3 (1:2)
okt. 6. 10:00
Asan Mugunghwa - Gwangju
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
391
43 (11%)
129 (33%)
473
391
40 (10%)
131 (34%)
462
3. Sió
397
42 (11%)
121 (30%)
452
389
35 (9%)
138 (35%)
451
397
42 (11%)
120 (30%)
450
397
39 (10%)
126 (32%)
447
7. AltT
392
42 (11%)
118 (30%)
446
   Pifti84
397
42 (11%)
118 (30%)
446
397
43 (11%)
112 (28%)
439
396
41 (10%)
115 (29%)
435

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont