Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 15.

Meccsek - 2019. szeptember 15.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. szeptember 15.)


5 mérkőzés
szept. 15. 12:00
Eibar - Espanyol
1:2 (0:0)
szept. 15. 14:00
Alavés - Sevilla
0:1 (0:1)
szept. 15. 16:00
Celta Vigo - Granada
0:2 (0:1)
szept. 15. 18:30
Valladolid - Osasuna
1:1 (0:0)
szept. 15. 21:00
Betis - Getafe
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Bournemouth - Everton
3:1 (1:1)
szept. 15. 17:30
Watford - Arsenal
2:2 (0:2)
6 mérkőzés
szept. 15. 12:30
Genoa - Atalanta
1:2 (0:0)
szept. 15. 15:00
SPAL - Lazio
2:1 (0:1)
szept. 15. 15:00
Brescia - Bologna
3:4 (3:1)
szept. 15. 15:00
Parma - Cagliari
1:3 (0:2)
szept. 15. 18:00
AS Roma - Sassuolo
4:2 (4:0)
szept. 15. 20:45
Hellas Verona - AC Milan
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 15. 15:30
Hoffenheim - Freiburg
0:3 (0:2)
szept. 15. 18:00
Paderborn - Schalke 04
1:5 (1:1)
9 mérkőzés
szept. 15. 17:00
Nyíregyháza - Vasas
0:2 (0:0)
szept. 15. 17:00
Szolnoki MÁV - Győri ETO
0:2 (0:1)
szept. 15. 17:00
MTK - Kazincbarcika
1:0 (1:0)
szept. 15. 17:00
Szombathelyi Haladás - Soroksár
0:1 (0:1)
szept. 15. 17:00
Siófok - Budaörs
2:0 (0:0)
szept. 15. 17:00
Budafok - Ajka
1:3 (1:1)
szept. 15. 17:00
Gyirmót - Dorog
1:2 (1:2)
szept. 15. 18:00
Szeged 2011 - Csákvár
5:3 (3:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Nantes - Reims
1:0 (0:0)
szept. 15. 17:00
St. Etienne - Toulouse
2:2 (1:2)
szept. 15. 21:00
AS Monaco - Olympique Marseille
3:4 (2:2)
4 mérkőzés
szept. 15. 12:15
Zwolle - Waalwijk
6:2 (1:2)
szept. 15. 14:30
Feyenoord - Den Haag
3:2 (3:0)
szept. 15. 14:30
Heracles - Willem II
4:1 (2:1)
szept. 15. 16:45
Fortuna Sittard - Twente
2:3 (0:2)
szept. 15. 13:30
Bochum - Dynamo Dresden
2:2 (0:0)
szept. 15. 13:30
Darmstadt - FC Nürnberg
3:3 (1:2)
szept. 15. 13:30
Aue - Osnabrück
1:0 (1:0)

szept. 15. 12:00
Albacete - Tenerife
0:4 (0:2)
szept. 15. 16:00
Real Oviedo - Elche
0:2 (0:1)
szept. 15. 18:00
Zaragoza - Extremadura
3:1 (1:0)
szept. 15. 20:00
Lugo - Fuenlabrada
2:0 (2:0)
szept. 15. 21:00
Sporting Gijón - Deportivo La Coruna
1:1 (1:0)
szept. 15. 16:00
Dunaharaszti - Monor
0:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
Kelen - Taksony
2:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
FC Dabas - Rákosmenti KSK
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Pécsi MFC - Kecskeméti TE
3:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Szentlőrinc - Kozármisleny
1:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Iváncsa - Szekszárd
3:1 (0:0)
szept. 15. 18:00
Dunaújváros - Dabas-Gyón
2:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
Cegléd - Tállya
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Tiszaújváros - Debreceni EAC
2:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Balassagyarmat - Sényő
3:3 (0:0)
szept. 15. 16:00
ESMTK - Putnok
0:0
szept. 15. 16:00
Jászberény - Ózd
1:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Eger - DVSC-DEAC
1:3 (0:0)
szept. 15. 16:00
Hatvan - Gyöngyös
1:3 (0:3)
szept. 15. 16:00
Füzesgyarmat - DVTK II
4:0 (1:0)

szept. 15. 16:00
Érd - Komárom
2:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Veszprém - Puskás Akadémia II.
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Pápai Perutz - Ménfőcsanak
0:3 (0:0)
szept. 15. 16:00
Balatonlelle - Bicske
2:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
Mosonmagyaróvár - Nagykanizsai TE
2:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Sárvár - Lipót
0:0
szept. 15. 16:00
Hévíz - Vidi II
2:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
BKV Előre - III. Kerületi TUE UPE
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 13:00
Huddersfield - Sheffield Wednesday
0:2 (0:1)
szept. 15. 13:30
Barnsley - Leeds United
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Crotone - Empoli
0:0
szept. 15. 15:00
Cosenza 1914 - Pescara
1:2 (0:1)
szept. 15. 21:00
Pisa - Cremonese
4:1 (1:0)
szept. 15. 17:00
Rio Ave - Tondela
2:4 (1:2)
szept. 15. 17:00
Marítimo - Belenenses
1:3 (0:2)
szept. 15. 17:00
Santa Clara - Moreirense
2:0 (1:0)
szept. 15. 19:00
Portimonense - FC Porto
2:3 (0:2)
szept. 15. 21:00
Boavista Porto - Sporting CP
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 12:30
Velense - Alcochetense
0:5 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 13:00
Gazovik Orenburg - Rubin Kazan
2:1 (0:0)
szept. 15. 15:30
FK Tambov - CSKA Moszkva
0:2 (0:0)
szept. 15. 18:00
FK Krasnodar - Sovjetov
4:2 (1:1)

2 mérkőzés
szept. 15. 17:00
CSMS Iasi - Hermannstadt
0:0
szept. 15. 20:00
CS U Craiova - Steaua Bukarest
0:1 (0:0)
8 mérkőzés
szept. 15. 00:00
Chapecoense - Vasco da Gama
1:2 (0:1)
szept. 15. 00:00
Palmeiras - Cruzeiro
1:0 (1:0)
szept. 15. 02:00
Ceará - Botafogo
0:0
szept. 15. 16:00
Atlético Mineiro - Internacional RS
1:3 (0:1)
szept. 15. 16:00
Atlético PR - Avaí
0:1 (0:1)
szept. 15. 21:00
Gremio Porto Alegre - Goiás
3:0 (3:0)
szept. 15. 21:00
Fluminense - Corinthians
1:0 (1:0)
szept. 15. 21:00
Bahia - Fortaleza
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Rizespor - Göztepe Izmir
0:0
szept. 15. 16:00
Ankaragücü - Malatyaspor
0:4 (0:3)
szept. 15. 19:00
Denizlispor - Konyaspor
0:1 (0:0)
szept. 15. 19:00
Trabzonspor - Genclerbirligi
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 15. 14:30
Anderlecht - Royal Antwerp
1:2 (0:0)
szept. 15. 18:00
Gent - Mechelen
3:0 (3:0)
szept. 15. 20:30
Mouscron-Péruwelz - Kortrijk
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 13:00
Illichivets - Olimpik Donetsk
1:1 (1:0)
szept. 15. 16:00
Dinamo Kiev - Desna
1:2 (0:1)
szept. 15. 18:30
Kolos Kovalivka - Lviv
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 14:30
Rapid Wien - Admira
5:0 (1:0)
szept. 15. 14:30
Altach - St. Pölten
6:0 (3:0)
szept. 15. 17:00
Wolfsberger - Austria Wien
3:0 (0:0)

6 mérkőzés
szept. 15. 14:00
Episkopi - Trikala
1:2 (0:0)
szept. 15. 15:00
Panthiraikos - OF Ierapetra
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
szept. 15. 15:00
Thinaliakos - Kavala
0:1 (0:0)
szept. 15. 15:00
Pandramaikos - Ionikos Nikea
0:3 (0:0)
szept. 15. 15:00
Xenophon Krestena - Egaleo AO Athens
1:2 (0:0)
szept. 15. 19:00
Panserraikos - Triglia
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 15. 18:00
Xanthi - Asteras Tripolis
2:1 (1:0)
szept. 15. 18:15
AEK Athen - Lamia
2:0 (2:0)
szept. 15. 18:15
Panionios Athen - Larisa
1:0 (0:0)
szept. 15. 20:30
Aris Saloniki - Panathinaikosz
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 13:00
Ingolstadt - Hallescher
2:3 (0:0)
szept. 15. 14:00
Braunschweig - Hansa Rostock
1:2 (1:2)
szept. 15. 12:00
Ebro - Gimnastic
0:2 (0:0)
szept. 15. 12:00
FC Andorra - Ejea
3:0 (0:0)
szept. 15. 18:00
Lleida Esportiu - Espanyol II
2:1 (1:0)
szept. 15. 19:00
Castellón - Olot
1:0 (0:0)
szept. 15. 19:30
Hércules - Sabadell
0:2 (0:0)
szept. 15. 20:00
Cornella - Badalona
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 15. 14:30
Stade Nyonnais - Thun
0:1 (0:1)
szept. 15. 15:00
Bellinzona - Neuchatel Xamax FC
1:2 (0:1)
szept. 15. 15:30
Bassecourt - Rapperswil-Jona
0:3 (0:1)
szept. 15. 16:00
Aarau - Sion
1:2 (1:1)
szept. 15. 16:00
Wohlen - Luzern
0:4 (0:0)

szept. 15. 16:30
Torpedo Armavir - Chertanovo Moszkva
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 15. 01:00
Huracán - River Plate
0:4 (0:3)
szept. 15. 16:00
Gimnasia La Plata - Racing Club
1:2 (0:1)
szept. 15. 18:15
Banfield - Talleres Córdoba
0:1 (0:1)
szept. 15. 20:30
Rosario Central - Newell's Old Boys
1:1 (0:0)
szept. 15. 22:45
CA Independiente - Lanus
2:2 (1:0)
8 mérkőzés
szept. 15. 01:00
Atlanta United - Columbus Crew
1:3 (1:0)
szept. 15. 01:30
Montreal Impact - FC Cincinnati
0:1 (0:1)
szept. 15. 01:30
Orlando City - New England
3:3 (1:3)
szept. 15. 01:30
Philadelphia - Los Angeles FC
1:1 (1:1)
szept. 15. 04:00
Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo
2:1 (0:0)
szept. 15. 21:30
Portland Timbers - D.C. United
0:1 (0:1)
szept. 15. 23:00
Toronto FC - Colorado Rapids
3:2 (2:1)
szept. 15. 23:30
Minnesota United - Real Salt Lake
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Pogon Szczecin - Lódzki
1:0 (0:0)
szept. 15. 17:30
Górnik Zabrze - Slask Wroclaw
0:0
2 mérkőzés
szept. 15. 16:30
Osijek - Varazdin
2:2 (2:0)
szept. 15. 19:00
Rijeka - Hajduk Split
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 15. 12:00
Aarhus - Aalborg
3:0 (2:0)
szept. 15. 14:00
Lyngby - Midtjylland
0:3 (0:1)
szept. 15. 14:00
Esbjerg - Randers
0:3 (0:1)
szept. 15. 16:00
Hobro - FC Kobenhavn
2:1 (2:1)
szept. 15. 18:00
Bröndby - Nordsjaelland
4:2 (2:0)

szept. 15. 15:00
Imolese - Modena
0:1 (0:1)
szept. 15. 15:00
Piacenza - Fermana
0:1 (0:0)
szept. 15. 15:00
Sambenedettese - Arzignano Valchiampo
2:1 (0:1)
szept. 15. 15:00
Südtirol - Reggio Audace
0:3 (0:1)
szept. 15. 17:30
Padova - Carpi
0:0
szept. 15. 17:30
Cesena - Triestina
3:2 (1:0)
szept. 15. 17:30
Feralpisalo - Virtus Verona
2:1 (1:0)
szept. 15. 17:30
Ravenna - Vis Pesaro
2:1 (0:0)
szept. 15. 17:30
Vicenza - Rimini
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 18:00
Slovan Bratislava - Trnava
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Hammarby - IFK Göteborg
6:2 (3:1)
szept. 15. 15:00
Häcken - AIK
1:2 (0:1)
szept. 15. 17:30
Malmö FF - Norrköping
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 19:00
Backa Topola - Macva Sabac
0:0
szept. 15. 19:00
FK Mladost Lucani - Spartak Subotica
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Zlín - Sparta Praha
0:2 (0:2)
szept. 15. 15:00
Karvina - Bohemians 1905
0:0
szept. 15. 17:00
Banik Ostrava - Budejovice
2:1 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 15. 18:00
Molde - Tromso
3:0 (1:0)
szept. 15. 18:00
Bodo/Glimt - Stabaek
3:3 (1:2)
szept. 15. 18:00
Stromsgodset - Ranheim
1:0 (0:0)
szept. 15. 18:00
Viking - Odd Grenland
2:0 (1:0)
szept. 15. 18:00
Haugesund - Mjondalen
0:0
szept. 15. 20:00
Kristiansund - Brann
1:0 (1:0)

szept. 15. 15:00
Catania - Viterbese Castrense
1:0 (0:0)
szept. 15. 15:00
Teramo - Cavese
2:0 (1:0)
szept. 15. 15:00
Ternana - Monopoli
0:2 (0:0)
szept. 15. 15:00
Paganese - Virtus Francavilla
2:2 (0:0)
szept. 15. 17:30
Catanzaro - Sicula Leonzio
3:1 (0:0)
szept. 15. 17:30
Vibonese - Rende
3:0 (2:0)
szept. 15. 17:30
Picerno - Avellino
2:3 (1:2)
szept. 15. 17:30
Bisceglie - Potenza
0:3 (0:2)
szept. 15. 10:30
Juniors OÖ - Blau-Weiss Linz
0:5 (0:2)
szept. 15. 12:15
Académica - Nacional
1:2 (0:1)
szept. 15. 17:00
Covilha - Leixőes
2:3 (0:0)
szept. 15. 19:15
Penafiel - Mafra
2:1 (1:1)
szept. 15. 19:15
Casa Pia - UD Oliveirense
1:3 (0:1)
szept. 15. 15:00
AlbinoLeffe - Pianese
0:0
szept. 15. 15:00
Carrarese - Pistoiese
2:1 (0:1)
szept. 15. 15:00
Lecco - Siena
0:2 (0:2)
szept. 15. 15:00
Pontedera - Novara
0:0
szept. 15. 15:00
Olbia - Alessandria
0:3 (0:1)
szept. 15. 17:30
Renate - Como
2:1 (0:1)
szept. 15. 17:30
Juventus II - Aurora Pro Patria
2:2 (1:1)
szept. 15. 17:30
Pergolettese - Arezzo
1:1 (0:0)
szept. 15. 17:30
Gozzano - Giana Erminio
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Laci - Partizani Tirana
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Bylis Ballsh - Kukësi
2:1 (1:1)
szept. 15. 00:00
Paraná - Cuiabá
0:0
szept. 15. 21:00
Figueirense - Sport Recife
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Inter Turku - Mariehamn
2:0 (0:0)
szept. 15. 17:30
Kuopion - HJK Helsinki
1:0 (1:0)
szept. 15. 17:30
Ilves - Honka
0:2 (0:1)
szept. 15. 11:30
Getafe II - Pena Deportiva
0:1 (0:0)
szept. 15. 12:00
Sporting Gijón II - Coruxo
0:1 (0:0)
szept. 15. 12:00
UD Ibiza - Pontevedra
2:1 (1:0)
szept. 15. 12:00
Atlético Baleares - S.S. Reyes
3:2 (1:1)
szept. 15. 12:00
Real Oviedo II - Rayo Majadahonda
2:2 (1:1)
szept. 15. 12:00
Melilla - Las Rozas
0:0
szept. 15. 12:00
Atlético Madrid II - Las Palmas II
4:0 (2:0)
szept. 15. 12:00
Celta Vigo II - Marino de Luanco
0:2 (0:0)
szept. 15. 17:00
Racing Ferrol - CF Internacional
1:1 (1:0)
szept. 15. 17:00
Burgos - Calahorra
0:1 (0:1)
szept. 15. 18:00
UD Logronés - Leonesa
3:2 (2:1)
szept. 15. 18:00
Real Unión - Tudelano
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 15. 16:45
Dunav Ruse - Slavia Szófia
0:0
szept. 15. 19:15
Levszki Szófia - Cherno More Varna
3:0 (3:0)

3 mérkőzés
szept. 15. 17:00
AEK Larnaka - Omonia Nikosia
2:2 (1:1)
szept. 15. 17:00
Doxa Katokopia - Ethnikos Achna
1:1 (0:1)
szept. 15. 18:00
Enosis - Anorthosis
1:2 (0:1)
szept. 15. 15:00
Brage - Dalkurd
3:1 (1:1)
szept. 15. 17:30
Norrby - Varberg
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 14:00
Triglav - Domzale
2:3 (1:1)
szept. 15. 16:15
Olimpija Ljubljana - Celje
2:2 (1:0)
szept. 15. 18:00
NS Mura - Tabor Sezana
1:0 (0:0)
szept. 15. 12:45
Miedz Legnica - Olimpia Grudziadz
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
szept. 15. 19:30
FK Sarajevo - Zvijezda '09 Brgule
2:0 (1:0)
szept. 15. 19:30
Siroki Brijeg - Tuzla City
1:3 (1:1)
szept. 15. 02:00
Quilmes - All Boys
3:1 (1:1)
szept. 15. 21:00
Club Atlético Mitre - Agropecuario
2:1 (0:0)
szept. 15. 21:00
Gimnasia Mendoza - Atlético Rafaela
1:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Roeselare - Excelsior Virton
0:5 (0:0)
szept. 15. 14:00
Slavia Mozyr - Energetik-BGU Minsk
2:2 (2:1)
szept. 15. 16:00
Isloch - Shakhter Soligorsk
0:1 (0:0)
szept. 15. 18:00
Dinamo Minsk - Slutsk
2:1 (0:0)
szept. 15. 11:00
Sevilla Atlético - Cádiz II
0:1 (0:0)
szept. 15. 11:00
Granada II - Villarrobledo
2:1 (0:0)
szept. 15. 11:30
Marbella - Mérida AD
3:2 (1:1)
szept. 15. 18:00
Atletico Sanluqueno - FC Cartagena
0:1 (0:0)
szept. 15. 18:00
Real Murcia - San Fernando
1:2 (0:1)
szept. 15. 18:30
Yeclano - Córdoba
2:2 (1:0)
szept. 15. 19:00
Linense - Don Benito
1:0 (1:0)
szept. 15. 19:00
Huelva - UCAM Murcia
1:0 (1:0)
szept. 15. 19:00
Badajoz - Algeciras
2:1 (0:0)

szept. 15. 15:30
Bursaspor - Osmanlispor
3:1 (2:0)
szept. 15. 15:30
Istanbulspor - Giresunspor
2:1 (0:0)
szept. 15. 18:00
Adanaspor - Adana Demirspor
0:0
5 mérkőzés
szept. 15. 00:00
Monterrey - Club Necaxa
0:2 (0:1)
szept. 15. 02:00
Club Guadalajara - Club Atlas
1:0 (0:0)
szept. 15. 02:00
Club León - Juárez
3:1 (0:1)
szept. 15. 04:06
CF América - UNAM Pumas
1:1 (0:0)
szept. 15. 19:00
Toluca - Monarcas Morelia
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 19:15
Ashdod - Hapoel Be'er Sheva
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 15. 14:00
Maardu - Tammeka
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Kesla - Sabail
1:2 (0:2)
szept. 15. 18:30
Karabakh - Neftchi
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 10:15
Viktoria Zizkov - Hradec Králové
1:2 (0:2)
szept. 15. 17:00
Vlasim - Vitkovice
2:1 (1:0)
szept. 15. 13:30
Fosa Juniors - Mazembe
0:0
szept. 15. 16:30
Elect-Sport - ES Tunis
1:1 (0:0)
szept. 15. 17:00
Enyimba - Al Hilal Omdurman
0:0
szept. 15. 17:00
Asante Kotoko - Étoile Sahel
2:0 (0:0)
szept. 15. 18:00
Kara - Vita Club
0:0
szept. 15. 19:00
Nouadhibou - Wydad Casablanca
0:2 (0:0)
szept. 15. 20:00
Al-Nasr - Raja Casablanca
1:3 (0:0)
szept. 15. 21:45
USM Alger - Gor Mahia
4:1 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 15. 16:00
WIT Georgia Tbiliszi - Dinamo Tbilisi
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 15. 17:30
Universidad de Concepcion - Colo Colo
3:1 (1:0)
szept. 15. 20:00
Cobresal - Everton FC
2:1 (2:1)
6 mérkőzés
szept. 15. 14:00
Irtysh Pavlodar - Taraz
1:0 (1:0)
szept. 15. 14:00
Ordabasy - Kaisar Kyzylorda
0:2 (0:2)
szept. 15. 14:00
Tobol - Okzhetpes
1:0 (0:0)
szept. 15. 15:00
FK Astana - Shakter Karaganda
2:1 (0:1)
szept. 15. 15:00
Aktobe - Atyrau
3:2 (1:2)
szept. 15. 15:00
Kairat Almaty - Zhetysu
4:1 (3:0)
szept. 15. 15:00
Jerv - Raufoss
1:0 (1:0)
szept. 15. 15:00
Strommen - Start
0:0
szept. 15. 15:00
Nest-Sotra - Tromsdalen
2:0 (1:0)
szept. 15. 15:00
KFUM Oslo - Skeid
2:1 (1:1)
szept. 15. 18:00
Ham-Kam - Ullensaker/Kisa
2:0 (0:0)
szept. 15. 18:00
Sogndal - Sandefjord
1:1 (1:0)
szept. 15. 18:00
Sandnes Ulf - Notodden
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 18:45
KA Akureyri - Kopavogur
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 15. 13:45
Roskilde - Nyköbing
3:1 (2:0)
szept. 15. 14:00
HB Koge - Naestved
1:1 (1:1)
szept. 15. 15:00
Vejle Boldklub - Hvidovre
3:0 (0:0)
szept. 15. 18:00
Vendsyssel - Kolding
2:0 (2:0)

szept. 15. 13:00
Bolton City - Zanaco
1:2 (0:0)
szept. 15. 15:00
TS Galaxy - CNaPS Sport
1:0 (0:0)
szept. 15. 15:00
Azam - Triangle United
0:1 (0:0)
szept. 15. 15:15
Malindi - Al Masry
1:4 (0:0)
szept. 15. 17:00
Esae - Salitas
0:0
szept. 15. 18:00
Santoba - San-Pédro
0:0
szept. 15. 21:45
Paradou AC - CS Sfaxien
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 17:00
Rigas FS - Spartaks Jürmala
6:0 (4:0)
szept. 15. 16:00
Krsko - Nafta
3:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Radomlje - Koper
0:2 (0:0)
szept. 15. 00:00
Once Caldas - Santa Fe
0:1 (0:0)
szept. 15. 00:30
La Equidad - Patriotas
1:0 (1:0)
szept. 15. 02:45
Atlético Nacional - Cúcuta
2:3 (2:1)
szept. 15. 11:00
Yokohama FC - Omiya Ardija
0:0
szept. 15. 12:00
Kagoshima - Montedio Yamagata
0:3 (0:3)
1 mérkőzés
szept. 15. 14:15
Ararat Yerevan - Noah
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 11:30
Shanghai Shenhua - Tianjin Teda
0:3 (0:2)
szept. 15. 13:35
Wuhan Zall - Dalian Aerbin
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
HB Torshavn - Skála
3:0 (2:0)
szept. 15. 16:00
Vikingur Gota - AB Argir
1:1 (1:1)
szept. 15. 17:45
Klaksvík - TB Tvoroyri
3:0 (2:0)
szept. 15. 18:00
Fuglafjordur - EB Streymur
2:3 (1:2)
szept. 15. 20:00
Runavik - B36 Torshavn
0:3 (0:2)

szept. 15. 01:30
Sport Boys Warnes - Jorge Wilstermann
1:2 (0:1)
szept. 15. 21:00
Nacional Potosí - Club Bolívar
0:3 (0:0)
szept. 15. 21:00
San José - Club Destroyers
7:0 (4:0)
szept. 15. 23:15
Guabirá - Blooming
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 15. 12:00
Engordany - Sant Julia
2:5 (0:0)
szept. 15. 16:00
Ordino - UE Santa Coloma
2:1 (0:0)
szept. 15. 18:00
Inter Club d'Escaldes - Carroi
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Sfintul Gheorghe - Dinamo-Auto
1:0 (0:0)
szept. 15. 18:00
Milsami - Speranta Nisporeni
0:0
szept. 15. 16:00
Etzella Ettelbruck - UNA Strassen
3:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
RFCU Luxemburg - Victoria Rosport
2:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
Jeunesse Esch - Fola Esch
0:3 (0:0)
szept. 15. 16:00
UT Pétange - Mondorf-les-Bains
3:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
Blue Boys Muhlenbach - Differdange
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 18:00
Gharb Rangers - Xewkija Tigers
0:2 (0:0)
szept. 15. 18:00
Msida St. Joseph - Attard
1:2 (0:0)
szept. 15. 20:00
Xaghra United - Ghajnsielem
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 15. 03:00
Universitario - Deportivo Binacional
2:0 (1:0)
szept. 15. 20:30
Carlos Manucci - Unión Comercio
2:1 (2:1)
szept. 15. 23:00
Deportivo Municipal - Sporting Cristal
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 15. 18:00
Gudja United - Santa Lucia
1:1 (0:1)
szept. 15. 20:00
Valletta - Floriana
1:1 (0:0)
szept. 15. 16:30
Rude Zágráb - Croatia Zmijavci
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 18:05
Al Duhail - Al-Rayyan
1:1 (0:0)
szept. 15. 00:30
Sol de América - Guaraní
0:1 (0:1)
szept. 15. 10:00
FC Seoul - Incheon
3:1 (0:1)
szept. 15. 10:00
Gangwon - Jeju
2:0 (2:0)
szept. 15. 15:00
Black Leopards - Baroka
0:2 (0:1)
szept. 15. 15:00
Bloemfontein - Stellenbosch
2:1 (0:1)
szept. 15. 04:00
Saprissa - UCR
4:0 (3:0)
szept. 15. 22:00
MC Oran - MC Alger
2:3 (0:2)

szept. 15. 04:00
Cimarrones de Sonora - Venados
2:1 (0:1)
szept. 15. 19:00
Universidad Guadalajara - Celaya
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 13:15
Kokand-1912 - Bunyodkor
3:0 (1:0)
szept. 15. 15:30
Lokomotiv Tashkent - Metalourg
1:1 (1:0)
szept. 15. 15:30
Navbahor - Pakhtakor
0:1 (0:1)
szept. 15. 17:50
Al Hazm - Al Ittifaq
0:6 (0:3)
szept. 15. 19:10
Al Faisaly - Al Fateh
3:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Ferizaj - Vushtrria
0:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Flamurtari - Dukagjini
2:0 (0:0)
szept. 15. 14:30
Sparta Rotterdam II - TEC
3:1 (2:1)
4 mérkőzés
szept. 15. 17:15
Naft Masjed Soleyman - Esteghlal
1:1 (0:1)
szept. 15. 17:15
Saipa - Nassaji Mazandaran
4:3 (2:0)
szept. 15. 17:15
Shahin Bushehr - Paykan
1:1 (0:0)
szept. 15. 17:15
Zob Ahan - Tractor Sazi
0:0
szept. 15. 10:00
Bucheon 1995 - Suwon City
1:1 (0:1)
szept. 15. 12:00
Gwangju - Asan Mugunghwa
3:1 (1:0)
szept. 15. 12:00
Ansan Greeners - Anyang
1:3 (0:3)
szept. 15. 08:30
Rangers FC - Happy Valley
0:1 (0:0)
szept. 15. 08:30
Warriors - Southern District
2:2 (1:1)

szept. 15. 03:15
Vida - Honduras Progreso
3:0 (2:0)
10 mérkőzés
szept. 15. 01:00
Indy Eleven - Bethlehem Steel
2:1 (0:0)
szept. 15. 01:00
Hartford Athletic - Louisville City
0:1 (0:0)
szept. 15. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Atlanta United II
1:1 (1:1)
szept. 15. 02:30
San Antonio - OKC Energy
3:1 (2:0)
szept. 15. 03:30
New Mexico United - Colorado Springs
3:1 (1:0)
szept. 15. 04:00
Orange County SC - El Paso Locomotive
2:0 (1:0)
szept. 15. 04:30
Phoenix Rising - L. A. Galaxy II
4:1 (3:0)
szept. 15. 04:30
Las Vegas Lights - Fresno
3:1 (1:1)
szept. 15. 23:00
Sacramento Republic - Rio Grande Valley
2:1 (1:1)
szept. 15. 17:00
Caracas - Monagas
1:0 (0:0)
szept. 15. 22:00
Zulia - Mineros Guyana
4:1 (2:0)
szept. 15. 22:00
Deportivo Lara - LALA
2:0 (0:0)
szept. 15. 23:00
Aragua - Estudiantes Caracas
3:0 (0:0)
szept. 15. 23:00
Deportivo Táchira - Carabobo
2:2 (1:1)
szept. 15. 16:00
Jordánia U19 - Üzbegisztán U19
0:2 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
383
42 (11%)
154 (40%)
518
2. AltT
383
42 (11%)
141 (37%)
492
383
40 (10%)
145 (38%)
490
385
37 (10%)
147 (38%)
479
385
40 (10%)
139 (36%)
478
385
35 (9%)
151 (39%)
477
385
39 (10%)
140 (36%)
475
385
45 (12%)
123 (32%)
471
9. Xxy
385
30 (8%)
158 (41%)
466
10. Somi12
385
42 (11%)
127 (33%)
464

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont