Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 13.

Meccsek - 2019. szeptember 13.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. szeptember 13.)


1 mérkőzés
szept. 13. 21:00
Mallorca - Athletic Bilbao
0:0
1 mérkőzés
szept. 13. 20:30
Fortuna Düsseldorf - Wolfsburg
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 13. 19:00
Lille - Angers
2:1 (1:0)
szept. 13. 20:45
Amiens SC - Lyon
2:2 (1:2)

szept. 13. 18:30
Karlsruhe - Sandhausen
1:0 (0:0)
szept. 13. 18:30
Greuther Fürth - Wehen Wiesbaden
2:1 (0:0)
szept. 13. 21:00
Rayo Vallecano - Racing Santander
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 21:00
Pordenone - Spezia
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 20:45
Derby - Cardiff
1:1 (1:1)
szept. 13. 21:30
Setúbal - Braga
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 19:00
Zenit Szentpétervár - Arsenal-Tula
3:1 (1:0)
szept. 13. 20:00
Le Havre - Paris FC
0:0
szept. 13. 20:00
Ajaccio - US Orléans
0:0
szept. 13. 20:00
Troyes - Caen
2:1 (1:0)
szept. 13. 20:00
Guingamp - Nancy
1:1 (1:1)
szept. 13. 20:00
Chambly - Auxerre
1:4 (0:0)
szept. 13. 20:00
Chamois Niortais - Grenoble
0:1 (0:0)
szept. 13. 20:00
Sochaux - Valenciennes
0:0
szept. 13. 20:00
Rodez - Le Mans
4:1 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 13. 16:30
Academica Clinceni - Astra Giurgiu
1:1 (1:1)
szept. 13. 20:00
CFR Cluj - Voluntari
5:0 (3:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 19:30
Galatasaray - Kasimpasa
1:0 (1:0)

1 mérkőzés
szept. 13. 20:30
Sporting Charleroi - Genk
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 19:00
Magdeburg - Duisburg
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 13. 19:00
Grasshoppers - Servette
1:0 (0:0)
szept. 13. 20:00
Winterthur - St. Gallen
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 13. 18:00
Zaglebie Lubin - Wisla Plock
5:0 (3:0)
szept. 13. 20:30
Jagiellonia - Legia Warszawa
0:0
1 mérkőzés
szept. 13. 18:00
Dinamo Zágráb - Istra 1961
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 19:00
SonderjyskE - Horsens
0:0
1 mérkőzés
szept. 13. 19:00
Sirius - Falkenberg
2:0 (1:0)
szept. 13. 20:00
Eindhoven - Roda
1:1 (1:0)
szept. 13. 20:00
NAC Breda - Utrecht II
0:0
szept. 13. 20:00
De Graafschap - Ajax II
3:2 (0:2)
szept. 13. 20:00
Den Bosch - Nijmegen
2:2 (1:0)
szept. 13. 20:00
Cambuur - Helmond
5:1 (3:0)
szept. 13. 20:00
Excelsior Rotterdam - Almere City
4:2 (0:0)
szept. 13. 20:00
PSV Eindhoven II - Alkmaar II
3:2 (0:2)
szept. 13. 20:00
Volendam - Dordrecht
1:1 (1:1)
szept. 13. 20:00
MVV - Telstar
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 18:00
Radnicki Nis - Vojvodina
1:2 (1:1)

1 mérkőzés
szept. 13. 18:00
Sigma Olomouc - Opava
2:0 (0:0)
szept. 13. 18:30
Amstetten - Vorwärts Steyr
2:1 (1:0)
szept. 13. 19:10
Austria Klagenfurt - Austria Lustenau
3:3 (1:1)
szept. 13. 19:10
FAC Team für Wien - Lafnitz
1:1 (0:0)
szept. 13. 19:10
Austria Wien II - Ried
0:0
szept. 13. 19:10
Horn - Kapfenberg
5:1 (3:1)
3 mérkőzés
szept. 13. 20:45
Bohemian - Waterford
1:2 (0:1)
szept. 13. 20:45
St. Patricks - UC Dublin
0:0
szept. 13. 21:00
Sligo Rovers - Finn Harps
3:1 (3:0)
szept. 13. 20:00
Benfica II - Academico Viseu
0:0
szept. 13. 02:30
Ponte Preta - Vila Nova
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 13. 17:30
HIFK Helsinki - KPV Kokkola
3:1 (0:0)
szept. 13. 17:30
SJK - Vaasa
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 13. 16:30
Tsarsko Selo - Lokomotiv Plovdiv
2:3 (0:1)
szept. 13. 19:00
Arda Kardzhali - Botev Vratsa
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 18:00
Rudar Velenje - Bravo
1:4 (0:2)
szept. 13. 19:00
GAIS Göteborg - Halmstad
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 13. 12:30
Shimizu - Nagoya Grampus
3:2 (1:1)
szept. 13. 12:30
Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
1:2 (0:0)
szept. 13. 19:00
Chojniczanka Chojnice - Belchatow
3:0 (2:0)
szept. 13. 19:45
Odra Opole - Sandecja Nowy Sacz
1:1 (1:1)
szept. 13. 19:45
Stomil Olsztyn - Stal Mielec
1:0 (0:0)
szept. 13. 02:10
Belgrano - Temperley
3:1 (1:0)
szept. 13. 20:30
Lokeren - Westerlo
1:1 (1:1)
szept. 13. 18:00
Laval - Red Star FC 93
0:2 (0:1)
szept. 13. 20:00
Pau - Bourg-Péronnas
2:1 (0:1)
szept. 13. 20:00
Avranches - Lyon-Duchére
2:1 (0:0)
szept. 13. 20:00
Créteil - Béziers
3:1 (2:1)
szept. 13. 20:00
Le Puy - Boulogne
0:2 (0:0)
szept. 13. 20:00
Dunkerque - Gazélec Ajaccio
0:1 (0:1)
szept. 13. 20:00
Villefranche/Saone - Toulon
2:1 (0:1)
szept. 13. 20:00
Concarneau - Quevilly
0:0
szept. 13. 20:00
Bastia-Borgo - Cholet
3:2 (0:0)
szept. 13. 18:00
Balikesirspor - Ümraniyespor
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 18:30
Flora Tallinn - Kalev Tallinn
5:0 (1:0)
szept. 13. 20:05
Arbroath - Partick Thistle
1:1 (1:0)

2 mérkőzés
szept. 13. 18:00
Jihlava - Chrudim
4:2 (2:2)
szept. 13. 18:00
Usti nad Labem - Banik Sokolov
2:2 (1:1)
szept. 13. 16:00
Fuzinar - Brda
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 13. 20:45
Drogheda - Shelbourne
1:3 (0:0)
szept. 13. 20:45
Cabinteely - Athlone
3:1 (3:0)
szept. 13. 20:45
Galway United - Cobh Ramblers
7:1 (0:1)
szept. 13. 20:45
Limerick - Wexford Youths
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 19:00
Skive - Fredericia
2:2 (1:2)
3 mérkőzés
szept. 13. 14:00
FC Yerevan - Lori
0:1 (0:0)
szept. 13. 17:15
Banants - Ararat-Armenia
1:1 (1:0)
szept. 13. 17:15
Pyunik - Alashkert
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 13. 15:00
Akademija Pandev - Renova
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 13. 13:35
Shenzhen - Beijing Guoan
1:1 (1:0)
szept. 13. 13:35
Jiangsu Suning - Guangzhou
3:1 (1:0)
szept. 13. 13:35
Shandong Luneng - Shanghai East Asia
3:1 (3:1)
szept. 13. 19:00
Al Khartoum - Motema Pembe
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 20:45
Connah's Quay - Aberystwyth
4:1 (2:0)

1 mérkőzés
szept. 13. 19:00
Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 13. 18:00
Kercem Ajax - Munxar Falcons
5:0 (0:0)
szept. 13. 20:00
Nadur Youngsters - Oratory Youths
4:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 13. 01:00
Deportivo Pereira - Deportivo Pasto
2:0 (1:0)
szept. 13. 03:15
Atlético Junior - Deportivo Cali
2:1 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 13. 22:00
Ayacucho - Sport Boys
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 13. 15:55
Al Khor - Al Ahli Doha
2:3 (1:0)
szept. 13. 18:05
Umm-Salal - Al Arabi Doha
1:5 (1:2)
2 mérkőzés
szept. 13. 18:00
Atlantas - Suduva
0:4 (0:3)
szept. 13. 18:00
Zalgiris Vilnius - Panevezys
5:0 (1:0)
szept. 13. 22:30
General Díaz - Sportivo Luqueno
3:0 (2:0)
szept. 13. 16:00
Hrvatski Dragovoljac - Bijelo Brdo
3:0 (0:0)
szept. 13. 16:30
Radnik Sesvete - Dinamo Zágráb II
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 00:45
Ovetense - Deportivo Capiatá
0:1 (0:0)

szept. 13. 17:50
Al Taawoun - Al Adalh
3:2 (1:2)
szept. 13. 17:50
Dhamk - Al-Ittihad
2:1 (2:1)
szept. 13. 19:35
Al-Nassr - Al-Shabab Riyadh
0:0
szept. 13. 04:00
Santos Guápiles - Cartaginés
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 13. 15:00
Andijan - Sogdiana
0:0
szept. 13. 15:30
Buxoro - Surkhon
0:2 (0:0)
szept. 13. 16:00
Ballkani - Trepca'89
3:2 (0:0)
szept. 13. 19:00
Prishtina - Llapi
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 13. 16:45
Gol Gohar - Pars Jam Bushehr
1:1 (1:0)
szept. 13. 03:30
Atlante - Tampico Madero
0:0
szept. 13. 03:00
Real Espana - UPNFM
1:2 (1:1)
szept. 13. 03:00
Honduras Progreso - Motagua
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
120
13 (11%)
45 (38%)
155
120
9 (8%)
50 (42%)
145
120
9 (8%)
48 (40%)
141
4. G76
120
12 (10%)
40 (33%)
140
   Szabiö7
120
12 (10%)
40 (33%)
140
120
11 (9%)
42 (35%)
139
   Toni52
120
5 (4%)
57 (48%)
139
120
8 (7%)
49 (41%)
138
9. Sió
120
11 (9%)
41 (34%)
137
   Tatrai
120
9 (8%)
46 (38%)
137

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont