Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 21.

Meccsek - 2019. augusztus 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 21.)


aug. 21. 21:00
Dinamo Zágráb - Rosenborg
2:0 (2:0)
aug. 21. 21:00
BSC Young Boys - Crvena Zvezda
2:2 (1:1)
aug. 21. 21:00
Olympiakos Pireus - FK Krasnodar
4:0 (1:0)
7 mérkőzés
aug. 21. 20:45
Fulham - Millwall
4:0 (2:0)
aug. 21. 20:45
Leeds United - Brentford
1:0 (0:0)
aug. 21. 20:45
Cardiff - Huddersfield
2:1 (1:0)
aug. 21. 20:45
Queens Park - Swansea
1:3 (0:1)
aug. 21. 20:45
Preston - Stoke
3:1 (2:0)
aug. 21. 21:00
West Bromwich - Reading
1:1 (0:0)
13 mérkőzés
aug. 21. 11:00
Chita - Luch-Energia
0:1 (0:1)
aug. 21. 16:00
Ararat Moszkva - Olimpiyets
0:3 (0:2)
aug. 21. 17:00
Veles - Torpedo Moszkva
3:3 / tizenegyesekkel 5:6 (1:1)
aug. 21. 17:00
Inter Cherkessk - Chayka
2:5 (1:3)
aug. 21. 17:00
Akron - Mordovia Saransk
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
aug. 21. 17:30
Leningradets - Baltika Kaliningrad
1:2 (0:1)
aug. 21. 17:30
Zvezda Ryazan - Chertanovo Moszkva
1:4 (0:2)
aug. 21. 17:30
Shinnik - Tekstilshchik
1:0 (1:0)
aug. 21. 17:30
Salyut Belgorod - Fakel
1:3 (1:1)
aug. 21. 17:30
Kamaz - Neftekhimik
2:0 (0:0)
aug. 21. 18:00
Khimki - Avangard Kursk
4:1 (3:1)

1 mérkőzés
aug. 21. 02:30
Gremio Porto Alegre - Palmeiras
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 21. 02:30
Atlético Mineiro - La Equidad
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 21. 20:30
All Boys - Central Córdoba SdE
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
aug. 21. 17:00
Gelnica - Spisské Podhradie
0:2 (0:0)
aug. 21. 17:00
Demjata - Sarisské Michalany
1:2 (0:0)
aug. 21. 17:00
Spartak Medzev - Slávia TU Kosice
1:2 (0:0)
aug. 21. 17:00
Príbelce - Komarno
1:2 (0:0)
aug. 21. 17:00
Hornád Zdana - Mladost Kalsa
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
22 mérkőzés
aug. 21. 17:30
Gottne - Brommapojkarna
2:4 (0:1)
aug. 21. 18:00
Tvaaker - Trelleborg
2:0 (1:0)
aug. 21. 18:00
Qviding - Häcken
1:3 (0:1)
aug. 21. 18:30
Nyköping - Örebro
0:1 (0:1)
aug. 21. 18:30
Enskede - AIK
elhalasztva
aug. 21. 18:30
Utsikten - Örgryte
0:1 (0:1)
aug. 21. 18:30
Timra - Norrköping
1:6 (0:3)
aug. 21. 18:30
Gute - Dalkurd
2:4 (1:2)
aug. 21. 18:30
Rosengard - Kalmar
1:2 (0:2)
aug. 21. 18:30
Husqvarna - Mjällby
0:4 (0:0)
aug. 21. 18:30
Karlskrona AIF - Öster
2:1 (2:0)
aug. 21. 18:30
Lulea - Hammarby
1:3 (1:2)
aug. 21. 18:30
Sandviken - Frej
2:1 (0:1)
aug. 21. 18:30
Eskilsminne - Norrby
1:0 (0:0)
aug. 21. 18:30
Raslatts - GAIS Göteborg
0:1 (0:1)
aug. 21. 18:30
Sollentuna - Degerfors
4:3 (1:1)
aug. 21. 18:30
FC Trollhättan - Halmstad
1:2 (1:0)
aug. 21. 18:30
Forssa - Syrianska FC
2:4 (2:2)
aug. 21. 18:30
Karlstad - Sirius
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
aug. 21. 18:30
Gamla Upsala - Västeras SK
1:3 (0:2)
aug. 21. 18:30
Lidingö - Sundsvall
1:3 (0:0)
aug. 21. 18:30
Torns - Jönköpings Södra
1:2 (1:1)

aug. 21. 00:15
Botafogo/SP - Londrina
2:1 (1:1)
aug. 21. 00:15
Operário PR - Guarani FC
1:0 (1:0)
aug. 21. 00:15
Brasil de Pelotas - Sao Bento
2:1 (1:0)
aug. 21. 01:30
Paraná - Atlético GO
0:0
aug. 21. 02:30
Cuiabá - Figueirense
3:0 (0:0)
aug. 21. 02:30
Vila Nova - Sport Recife
0:2 (0:0)
aug. 21. 17:00
Warta Poznan - Podbeskidzie
2:1 (2:1)
aug. 21. 17:30
Radomiak Radom - Jastrzebie
2:2 (1:0)
aug. 21. 19:00
Olimpia Grudziadz - Wigry Suwalki
1:2 (1:1)
aug. 21. 19:00
Tychy - Chrobry Glogów
5:1 (2:0)
aug. 21. 19:00
Belchatow - Odra Opole
1:0 (1:0)
aug. 21. 20:00
Nieciecza - Stal Mielec
1:2 (0:2)
aug. 21. 20:30
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sacz
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 21. 18:00
Nőmme Kalju - Keila
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 21. 11:30
Marconi Stallions - Melbourne City
1:2 (0:2)
aug. 21. 11:30
Olympic - Adelaide United
2:3 (1:2)
aug. 21. 11:30
Edgeworth Eagles - Newcastle Jets
1:5 (1:3)
aug. 21. 18:00
Kongsvinger - Strommen
3:2 (1:2)
aug. 21. 18:00
Sandefjord - Raufoss
1:0 (0:0)
aug. 21. 18:00
Tromsdalen - Sogndal
0:1 (0:0)
aug. 21. 18:00
Jerv - KFUM Oslo
2:2 (0:2)
aug. 21. 18:00
Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf
2:1 (2:0)
aug. 21. 18:00
Notodden - Nest-Sotra
2:3 (1:1)

6 mérkőzés
aug. 21. 18:30
Viborg - Fredericia
2:2 (0:1)
aug. 21. 19:00
Roskilde - HB Koge
2:3 (1:1)
aug. 21. 19:00
Nyköbing - Naestved
0:1 (0:0)
aug. 21. 19:00
Vendsyssel - Skive
0:1 (0:1)
aug. 21. 19:00
Kolding - Vejle Boldklub
1:1 (1:0)
aug. 21. 19:00
Hvidovre - Fremad Amager
0:0
2 mérkőzés
aug. 21. 16:00
BFC Daugavpils - Jelgava
1:2 (0:1)
aug. 21. 18:00
Liepaja - Rigas FS
1:2 (1:0)
10 mérkőzés
aug. 21. 17:00
Fortuna Skopje - Sileks Kratovo
0:4 (0:0)
aug. 21. 17:00
Ohrid 2004 - Belasica
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
aug. 21. 17:00
Kravari - Labunishta
1:4 (0:0)
aug. 21. 17:00
Gostivar - Shkendija
1:4 (0:0)
aug. 21. 17:00
Osogovo - Pobeda
1:0 (0:0)
aug. 21. 17:00
Velazerimi 77 - Rabotnicki
0:4 (0:0)
aug. 21. 17:00
Prevalec - Borec
0:4 (0:0)
aug. 21. 17:00
Lokomotiva Skopje - Struga
1:5 (0:0)
aug. 21. 17:00
Kozuv Gevgelija - Renova
3:3 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
aug. 21. 17:00
Teteks - Shkupi
1:5 (0:0)
aug. 21. 20:00
Klaksvík - B36 Torshavn
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 21. 16:20
Al-Sadd - Al-Wakra
4:1 (1:1)
aug. 21. 18:30
Qatar SC - Al Duhail
1:2 (0:0)

2 mérkőzés
aug. 21. 00:30
Sportivo Luqueno - Rubio Nu
1:0 (1:0)
aug. 21. 22:15
RI 3 Corrales - Nacional Asunción
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 21. 14:00
Oq-tepa - AGMK
3:4 (0:0)
aug. 21. 16:15
Sogdiana - Bunyodkor
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 21. 02:00
Robin Hood - Independiente
1:1 (0:0)
aug. 21. 02:00
Santa Tecla - AD San Carlos
0:0
aug. 21. 04:00
Managua - Motagua
1:2 (0:1)
aug. 21. 15:00
Corumspor - Erokspor
1:1 (1:1)
aug. 21. 16:00
Tire 1922 - Nazilli
1:2 (1:1)
aug. 21. 16:30
Ayia Napa - Omonia Aradippou
2:1 (0:0)
aug. 21. 19:15
Kuwait SC - Salmiya
1:1 (1:1)
aug. 21. 19:30
Hoogstraten - Dessel Sport
3:5 (2:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
100
11 (11%)
49 (49%)
153
   Ptomy
100
11 (11%)
49 (49%)
153
100
9 (9%)
48 (48%)
141
100
9 (9%)
47 (47%)
139
100
11 (11%)
41 (41%)
137
100
8 (8%)
48 (48%)
136
7. Xxy
100
6 (6%)
52 (52%)
134
100
5 (5%)
53 (53%)
131
   Somi12
100
11 (11%)
38 (38%)
131
10. Heurek
100
6 (6%)
50 (50%)
130

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont