Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 18.

Meccsek - 2019. augusztus 18.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 18.)


4 mérkőzés
aug. 18. 17:00
Alavés - Levante
1:0 (0:0)
aug. 18. 19:00
Espanyol - Sevilla
0:2 (0:1)
aug. 18. 21:00
Betis - Valladolid
1:2 (0:0)
aug. 18. 22:00
Atlético Madrid - Getafe
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 18. 15:00
Sheffield United - Crystal Palace
1:0 (0:0)
aug. 18. 17:30
Chelsea - Leicester
1:1 (1:0)
14 mérkőzés
aug. 18. 18:00
Perugia - Brescia
2:1 (0:1)
aug. 18. 18:15
Fiorentina - Monza
3:1 (0:1)
aug. 18. 20:30
Cagliari - Chievo
2:1 (2:1)
aug. 18. 20:30
Udinese - Südtirol
3:1 (0:0)
aug. 18. 20:30
Hellas Verona - Cremonese
1:2 (1:0)
aug. 18. 20:30
Ascoli - Trapani
2:0 (1:0)
aug. 18. 20:30
Empoli - Pescara
2:1 (1:1)
aug. 18. 20:30
Frosinone - Monopoli
5:1 (2:0)
aug. 18. 20:30
Cittadella - Carpi
3:3 / tizenegyesekkel 5:4 (1:1)
aug. 18. 20:45
Pisa - Bologna
0:3 (0:1)
aug. 18. 20:45
Lecce - Salernitana
4:0 (1:0)
aug. 18. 20:45
Sassuolo - Spezia
1:0 (1:0)
aug. 18. 20:45
SPAL - Feralpisalo
3:1 (3:1)
aug. 18. 21:00
Crotone - Sampdoria
1:3 (1:2)

2 mérkőzés
aug. 18. 15:30
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
1:0 (1:0)
aug. 18. 18:00
Union Berlin - RB Leipzig
0:4 (0:3)
9 mérkőzés
aug. 18. 17:30
Vác - Dorog
2:0 (1:0)
aug. 18. 18:00
MTK - Soroksár
3:2 (3:0)
aug. 18. 19:00
Vasas - Ajka
1:1 (1:1)
aug. 18. 19:00
Siófok - Győri ETO
1:0 (1:0)
aug. 18. 19:00
Budafok - Budaörs
2:3 (1:2)
aug. 18. 19:00
Gyirmót - Szeged 2011
0:0
3 mérkőzés
aug. 18. 15:00
St. Etienne - Brest
1:1 (0:1)
aug. 18. 17:00
Reims - Strasbourg
0:0
aug. 18. 21:00
Stade Rennes - Paris St. Germain
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
aug. 18. 12:15
Fortuna Sittard - Willem II
2:3 (1:3)
aug. 18. 14:30
Twente - Waalwijk
3:3 (0:1)
aug. 18. 16:45
Feyenoord - Utrecht
1:1 (0:1)
aug. 18. 16:45
Alkmaar - Groningen
0:0
aug. 18. 20:00
Heracles - PSV Eindhoven
0:2 (0:1)
aug. 18. 13:30
Holstein Kiel - Karlsruhe
2:1 (1:1)
aug. 18. 13:30
Dynamo Dresden - Heidenheim
2:1 (0:0)
aug. 18. 13:30
Greuther Fürth - Regensburg
1:0 (0:0)

aug. 18. 18:00
Deportivo La Coruna - Real Oviedo
3:2 (1:0)
aug. 18. 18:00
Numancia - Alcorcón
0:1 (0:0)
aug. 18. 18:30
Girona - Sporting Gijón
1:1 (0:0)
aug. 18. 20:00
Las Palmas - Huesca
0:1 (0:0)
aug. 18. 20:00
Cádiz - Ponferradina
3:1 (0:1)
aug. 18. 17:00
Cegléd - Gyöngyös
3:3 (0:0)
aug. 18. 17:00
Tiszaújváros - DVSC-DEAC
4:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
Balassagyarmat - Putnok
1:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
ESMTK - Füzesgyarmat
0:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
Jászberény - DVTK II
2:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
Debreceni EAC - Ózd
4:0 (0:0)
aug. 18. 17:00
Hatvan - Eger
4:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
Sényő - Tállya
2:2 (0:0)
aug. 18. 16:00
Iváncsa - Kelen
4:0 (0:0)
aug. 18. 17:00
FC Dabas - Szekszárd
2:0 (0:0)
aug. 18. 17:00
Dunaharaszti - Kozármisleny
1:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
Kecskeméti TE - Monor
1:2 (0:0)
aug. 18. 17:00
Pécsi MFC - Taksony
8:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
THSE-Szabadkikötő - Dabas-Gyón
1:1 (0:0)
aug. 18. 19:00
Dunaújváros - Szentlőrinc
2:3 (0:0)

aug. 18. 17:00
Veszprém - Vidi II
0:0
aug. 18. 17:00
Érd - Pápai Perutz
1:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
Mosonmagyaróvár - Komárom
5:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
Balatonlelle - Ménfőcsanak
2:0 (0:0)
aug. 18. 17:00
BKV Előre - Lipót
1:3 (0:0)
aug. 18. 17:00
III. Kerületi TUE UPE - Bicske
3:2 (0:0)
aug. 18. 17:00
Hévíz - Sárvár
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 18. 13:00
Reading - Cardiff
3:0 (2:0)
aug. 18. 17:00
Aves - Marítimo
3:1 (2:1)
aug. 18. 17:00
Pacos de Ferreira - Santa Clara
0:1 (0:1)
aug. 18. 19:30
Guimaraes - Boavista Porto
1:1 (1:0)
aug. 18. 22:00
Sporting CP - Braga
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 18. 13:00
Rubin Kazan - Arsenal-Tula
1:0 (0:0)
aug. 18. 15:30
Ufa - FK Rostov
2:0 (1:0)
aug. 18. 18:00
Dinamo Moszkva - Lokomotiv Moszkva
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 18. 17:00
Botosani - CS U Craiova
1:1 (1:1)
aug. 18. 20:00
Steaua Bukarest - CSMS Iasi
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 18. 18:15
Konyaspor - Ankaragücü
0:0
aug. 18. 20:45
Göztepe Izmir - Antalyaspor
0:1 (0:1)
aug. 18. 20:45
Kasimpasa - Trabzonspor
1:1 (1:1)
aug. 18. 20:45
Malatyaspor - Istanbul Basaksehir
3:0 (0:0)

7 mérkőzés
aug. 18. 00:00
Vasco da Gama - Flamengo RJ
1:4 (0:1)
aug. 18. 00:00
Atlético PR - Atlético Mineiro
1:0 (1:0)
aug. 18. 02:00
Gremio Porto Alegre - Palmeiras
1:1 (0:1)
aug. 18. 21:00
Sao Paulo - Ceará
1:0 (1:0)
aug. 18. 21:00
Cruzeiro - Santos
2:0 (1:0)
aug. 18. 21:00
Bahia - Goiás
1:1 (0:1)
aug. 18. 21:00
Fluminense - CSA
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 18. 15:00
Colville Park - Whitehill Welfare
0:4 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 18. 16:00
East Fife - Rangers FC
0:3 (0:1)
aug. 18. 16:00
Dundee FC - Aberdeen
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 18. 18:00
Royal Antwerp - Sint-Truidense
2:0 (1:0)
aug. 18. 20:00
Gent - KV Oostende
2:0 (0:0)
21 mérkőzés
aug. 18. 16:00
Borinage - Liege
2:1 (0:0)
aug. 18. 16:00
Londerzeel - Aalst
2:4 (0:0)
aug. 18. 16:00
Rhodienne-De Hoek - Onhaye
0:2 (0:0)
aug. 18. 16:00
Gullegem - Oostkamp
3:1 (0:0)
aug. 18. 16:00
Cité Sport - Tienen
5:3 (0:0)
aug. 18. 16:00
Torhout - Stade Brainois
2:1 (0:0)
aug. 18. 16:00
Charleroi-Marchienne - Bambrugge
1:2 (0:0)
aug. 18. 16:00
Blankenberge - Vosselaar
0:2 (0:0)
aug. 18. 16:00
Oudenaarde - Temse
1:2 (0:0)
aug. 18. 16:00
Loenhout - Dikkelvenne
1:4 (0:0)
aug. 18. 16:00
Union Namur - Verlaine
1:2 (0:0)
aug. 18. 16:00
Sint-Job - Rupel Boom
3:4 (0:0)
aug. 18. 16:00
RFC Wetteren - Durbuy
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
aug. 18. 16:00
Deinze - Heist
0:0 / tizenegyesekkel 7:8
aug. 18. 16:00
Mariekerke - Ronse
0:3 (0:0)
aug. 18. 16:00
VW Hamme - Tubize
1:0 (0:0)
aug. 18. 16:00
Wijgmaal - Nijlen
2:0 (0:0)
aug. 18. 16:00
Rebecq - Lyra-Lierse Berlaar
2:0 (0:0)
aug. 18. 16:00
Mandel United - Habay-la-Neuve
5:0 (0:0)
aug. 18. 16:00
RUS Givry - Duffel
1:5 (0:0)
aug. 18. 16:00
Meux - Cappellen
0:2 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 18. 16:00
Olimpik Donetsk - Karpaty Lviv
1:3 (0:2)
aug. 18. 18:30
Lviv - Shakhtar Donetsk
0:2 (0:2)
aug. 18. 18:30
Zorya Lugansk - Oleksandria
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 18. 17:00
Sturm Graz - Rapid Wien
0:1 (0:1)
aug. 18. 17:00
Austria Wien - Admira
1:1 (1:0)
aug. 18. 17:00
Altach - Hartberg
3:3 (0:3)
2 mérkőzés
aug. 18. 13:00
Kaiserslautern - Braunschweig
0:3 (0:0)
aug. 18. 14:00
Carl Zeiss Jena - Waldhof Mannheim
1:2 (1:1)
9 mérkőzés
aug. 18. 14:00
Linth - FC Schaffhausen
3:1 (0:0)
aug. 18. 14:00
Cham - Aarau
2:2 / tizenegyesekkel 1:3 (0:0)
aug. 18. 14:00
Béroche-Gorgier - Olten
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
aug. 18. 15:00
Signal Bernex-Confignon - Thun
0:2 (0:0)
aug. 18. 15:00
Escholzmatt-Marbach - Bavois
0:14 (0:0)
aug. 18. 15:00
Schoenberg - Olympique de Geneve
1:5 (0:0)
aug. 18. 15:00
Uster - Lancy
1:3 (0:0)
aug. 18. 16:00
Yverdon - Neuchatel Xamax FC
1:2 (0:0)
aug. 18. 16:00
Calcio Kreuzlingen - Luzern
0:2 (0:0)
aug. 18. 09:00
Luch-Energia - Fakel
3:0 (1:0)
aug. 18. 16:00
Khimki - Neftekhimik
3:2 (1:1)
aug. 18. 17:00
Torpedo Moszkva - Tekstilshchik
3:1 (1:0)
aug. 18. 17:00
Avangard Kursk - Chayka
1:1 (1:0)
aug. 18. 17:00
Rotor Volgograd - Shinnik
2:3 (1:2)
aug. 18. 18:00
Krasnodar II - Tomsk
0:1 (0:1)

3 mérkőzés
aug. 18. 15:00
Piast Gliwice - Wisla Plock
1:0 (1:0)
aug. 18. 17:30
Legia Warszawa - Zaglebie Lubin
1:0 (1:0)
aug. 18. 17:30
Rakow Czestochowa - Lechia Gdansk
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 18. 01:00
Racing Club - River Plate
1:6 (1:3)
aug. 18. 16:00
Patronato - Huracán
2:1 (1:0)
aug. 18. 20:30
Defensa y Justicia - Arsenal FC
0:3 (0:2)
aug. 18. 22:45
Lanus - Vélez Sársfield
3:1 (0:0)
11 mérkőzés
aug. 18. 01:00
New York Red Bulls - New England
1:1 (1:0)
aug. 18. 01:30
FC Cincinnati - New York City
1:4 (1:2)
aug. 18. 01:30
Columbus Crew - Toronto FC
2:2 (0:1)
aug. 18. 01:30
Montreal Impact - FC Dallas
3:3 (2:0)
aug. 18. 02:00
Chicago Fire - Philadelphia
2:0 (2:0)
aug. 18. 02:00
Minnesota United - Orlando City
1:1 (0:0)
aug. 18. 02:30
Kansas - San Jose Earthquakes
2:1 (0:1)
aug. 18. 03:00
Houston Dynamo - Colorado Rapids
2:2 (0:2)
aug. 18. 04:00
L. A. Galaxy - Seattle Sounders
2:2 (1:1)
aug. 18. 04:00
Real Salt Lake - Los Angeles FC
0:2 (0:0)
aug. 18. 04:00
Vancouver Whitecaps - D.C. United
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 18. 18:00
Hajduk Split - NK Gorica
3:0 (1:0)
aug. 18. 20:00
Rijeka - Osijek
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 18. 12:00
Silkeborg - SonderjyskE
3:3 (1:0)
aug. 18. 14:00
Esbjerg - Lyngby
1:0 (1:0)
aug. 18. 16:00
Midtjylland - Hobro
1:1 (0:0)
aug. 18. 18:00
Bröndby - Aalborg
2:1 (1:0)

1 mérkőzés
aug. 18. 18:00
Dunaszerdahely - Zemplín Michalovce
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 18. 15:00
AIK - Kalmar
1:2 (0:2)
aug. 18. 15:00
Örebro - Häcken
1:2 (0:1)
aug. 18. 15:00
Sirius - Norrköping
0:2 (0:0)
aug. 18. 17:30
Malmö FF - Falkenberg
5:0 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 18. 19:00
Partizan - Rad Belgrád
3:0 (1:0)
aug. 18. 20:00
Vojvodina - Backa Topola
2:2 (0:0)
aug. 18. 20:00
Macva Sabac - Napredak
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 18. 15:00
Sparta Praha - Banik Ostrava
2:0 (2:0)
aug. 18. 17:00
Jablonec - Mlada Boleslav
2:1 (1:0)
aug. 18. 17:00
Karvina - Slovan Liberec
0:1 (0:1)
aug. 18. 19:00
Teplice - Viktoria Plzen
1:1 (0:1)
6 mérkőzés
aug. 18. 16:00
Stabaek - Kristiansund
2:0 (1:0)
aug. 18. 18:00
Ranheim - Molde
2:3 (1:2)
aug. 18. 18:00
Valerenga - Haugesund
1:2 (1:0)
aug. 18. 18:00
Tromso - Lilleström
1:1 (0:1)
aug. 18. 18:00
Mjondalen - Brann
2:1 (1:1)
aug. 18. 20:00
Viking - Stromsgodset
4:0 (2:0)
aug. 18. 10:30
Austria Lustenau - Grazer
0:2 (0:1)
aug. 18. 12:15
Estoril - Farense
1:2 (1:1)
aug. 18. 17:00
Cova Piedade - Feirense
2:1 (1:0)
aug. 18. 17:00
FC Porto II - Varzim
1:1 (1:0)
aug. 18. 17:00
Leixőes - Nacional
1:1 (0:1)
aug. 18. 19:15
Vilafranquense - Benfica II
4:0 (3:0)

aug. 18. 00:00
América MG - Cuiabá
2:1 (2:0)
aug. 18. 21:00
CRB - EC Vitória
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 18. 16:00
KPV Kokkola - HJK Helsinki
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 18. 19:00
Partizani Tirana - Kukësi
4:2 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 18. 17:00
CSKA Szófia - Arda Kardzhali
3:2 (1:1)
aug. 18. 19:30
Cherno More Varna - Ludogorets
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 18. 16:00
Bravo - Domzale
0:0
aug. 18. 18:00
NS Mura - Rudar Velenje
2:0 (0:0)
aug. 18. 20:15
Aluminij - Olimpija Ljubljana
1:0 (0:0)
aug. 18. 15:00
Dalkurd - GAIS Göteborg
3:0 (2:0)
aug. 18. 17:30
Brommapojkarna - Öster
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 18. 11:00
Matsumoto Yamaga - Nagoya Grampus
1:1 (0:0)
aug. 18. 12:00
Gamba Osaka - Jubilo Iwata
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 18. 20:30
Tuzla City - Zrinjski
0:0
aug. 18. 18:00
Almagro - San Martín Tucumán
elhalasztva
aug. 18. 20:05
Guillermo Brown - Barracas Central
0:2 (0:1)
aug. 18. 20:30
Deportivo Riestra - GyE Jujuy
2:1 (0:1)
aug. 18. 22:05
Tigre - Quilmes
1:2 (0:2)
aug. 18. 23:00
Alvarado - Agropecuario
1:2 (0:2)

aug. 18. 16:00
Union St. Gilloise - Lokeren
3:1 (1:0)
aug. 18.
Tarpeda - Vitebsk
0:3*
aug. 18. 18:45
Gorodeya - Dinamo Minsk
3:1 (2:0)
aug. 18. 15:30
Hatayspor - Altinordu
1:0 (0:0)
aug. 18. 18:15
Erzurum BB - Istanbulspor
2:2 (0:2)
aug. 18. 20:45
Akhisar Belediyespor - Adanaspor
1:0 (0:0)
aug. 18. 20:45
Altay Izmir - Ümraniyespor
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
1 mérkőzés
aug. 18. 14:00
Nőmme Kalju - Tulevik
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 18. 16:00
Notts - Wrexham
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 18. 18:00
Sabail - Zira
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
aug. 18. 00:00
Atlético San Luis - Tigres
1:1 (0:0)
aug. 18. 02:00
Club León - Club Guadalajara
4:3 (2:1)
aug. 18. 04:05
CF América - Monarcas Morelia
1:0 (0:0)
aug. 18. 04:06
Monterrey - Toluca
2:0 (1:0)
aug. 18. 19:00
UNAM Pumas - Veracruz
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 18. 17:00
Varnsdorf - Jihlava
2:1 (0:0)

aug. 18. 15:00
Ham-Kam - KFUM Oslo
4:4 (2:2)
aug. 18. 18:00
Start - Tromsdalen
2:0 (1:0)
aug. 18. 18:00
Nest-Sotra - Kongsvinger
3:0 (0:0)
aug. 18. 18:00
Raufoss - Ullensaker/Kisa
4:2 (2:2)
aug. 18. 18:00
Sandnes Ulf - Jerv
2:3 (1:1)
aug. 18. 18:00
Strommen - Notodden
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 18.
Atyrau - FK Astana
elhalasztva
aug. 18. 14:00
Zhetysu - Aktobe
5:0 (2:0)
4 mérkőzés
aug. 18. 18:00
ÍB Vestmannaeyja - KA Akureyri
1:1 (0:1)
aug. 18. 19:00
UMF Grindavik - Kopavogur
1:1 (0:1)
aug. 18. 20:00
Hafnarfjördur - Fylkir Reykjavik
2:1 (0:0)
aug. 18. 21:15
Stjarnan - Akranes
3:1 (1:1)
aug. 18. 01:30
Royal Pari - Nacional Potosí
0:2 (0:0)
aug. 18. 21:00
Sport Boys Warnes - Guabirá
2:0 (1:0)
aug. 18. 21:00
Real Potosí - Blooming
5:1 (4:0)
aug. 18. 21:30
Club Bolívar - San José
1:4 (0:2)
aug. 18. 23:15
Jorge Wilstermann - Club Aurora
5:1 (1:0)
aug. 18. 19:00
Koper - Nafta
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 18. 13:45
Roskilde - Vendsyssel
2:0 (1:0)
aug. 18. 13:45
Naestved - Hvidovre
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
aug. 18. 15:15
Noah - Ararat-Armenia
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 18. 21:00
Antofagasta - Cobresal
2:0 (1:0)
aug. 18. 23:30
Audax Italiano - Palestino
2:3 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 18. 16:00
Ventspils - Rigas FS
3:0 (1:0)
aug. 18. 18:00
Riga - Liepaja
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 18. 17:00
Sileks Kratovo - Shkendija
1:0 (0:0)
aug. 18. 17:00
Borec - Vardar Skopje
0:0
aug. 18. 17:00
Renova - Struga
2:1 (1:0)
aug. 18. 12:00
Omiya Ardija - JEF United
2:1 (2:0)
aug. 18. 16:00
AB Argir - Runavik
1:5 (1:1)
aug. 18. 16:00
HB Torshavn - Fuglafjordur
6:0 (2:0)
aug. 18. 16:00
Vikingur Gota - EB Streymur
2:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
Zeta - Iskra Danilovgrad
0:1 (0:1)
aug. 18. 17:00
Rudar Pljevlja - Sutjeska Niksic
0:4 (0:2)
aug. 18. 17:00
Kom Podgorica - Grbalj
1:1 (0:1)
aug. 18. 19:30
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica
0:3 (0:0)

1 mérkőzés
aug. 18. 15:30
The New Saints - Caernarfon Town
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 18. 18:00
Petrocub - Sfintul Gheorghe
0:2 (0:0)
aug. 18. 19:00
Sheriff Tiraspol - Milsami
2:1 (2:1)
4 mérkőzés
aug. 18. 00:45
Academia Cantolao - Huancayo
0:2 (0:0)
aug. 18. 22:30
Sporting Cristal - Sport Boys
4:2 (1:2)
aug. 18. 16:00
Fola Esch - Etzella Ettelbruck
3:1 (0:0)
aug. 18. 16:00
Victoria Rosport - UT Pétange
1:2 (0:0)
aug. 18. 16:00
Rodange - Blue Boys Muhlenbach
1:3 (0:0)
aug. 18. 18:30
Differdange - Hostert
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 18. 16:00
Atlantas - Panevezys
0:2 (0:1)
aug. 18. 12:00
Incheon - Jeju
0:0
aug. 18. 13:00
Sangju Sangmu - Pohang
2:1 (1:0)

aug. 18. 22:00
Deportivo Capiatá - Guaraní
1:2 (0:1)
aug. 18. 17:30
Croatia Zmijavci - Dubrava
2:0 (1:0)
aug. 18. 17:30
Bijelo Brdo - Rude Zágráb
0:2 (0:1)
aug. 18. 17:30
Dinamo Zágráb II - Osijek II
1:1 (1:1)
aug. 18. 02:00
Santos Guápiles - Grecia
1:1 (0:1)
aug. 18. 04:00
Herediano - Guadalupe
2:0 (1:0)
aug. 18. 04:00
Saprissa - Cartaginés
2:2 (1:1)
aug. 18. 23:00
Jicaral - Pérez Zeledón
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 18. 14:00
Bunyodkor - Metalourg
1:0 (0:0)
aug. 18. 15:00
Andijan - Navbahor
0:1 (0:0)
aug. 18. 16:15
Qizilqum - Dinamo Samarqand
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 18. 15:00
Bidvest Wits - SuperSport United
0:3 (0:0)
11 mérkőzés
aug. 18. 01:00
Charlotte Independence - Nashville
1:3 (1:1)
aug. 18. 01:30
Charleston Battery - Louisville City
1:2 (1:1)
aug. 18. 01:30
Loudoun United - Ottawa Fury
1:3 (1:2)
aug. 18. 02:00
Birmingham Legion - Memphis 901
1:0 (0:0)
aug. 18. 02:30
San Antonio - Rio Grande Valley
2:2 (2:0)
aug. 18. 03:00
Austin Bold - Tulsa Roughnecks
5:1 (4:1)
aug. 18. 03:30
New Mexico United - L. A. Galaxy II
2:2 (1:1)
aug. 18. 03:30
El Paso Locomotive - Tacoma Defiance
2:0 (1:0)
aug. 18. 04:00
Orange County SC - Las Vegas Lights
3:0 (0:0)

aug. 18. 17:00
Drita Gijlan - Ferizaj
0:1 (0:0)
aug. 18. 17:00
Dukagjini - Ballkani
0:0
aug. 18. 17:00
Trepca'89 - Gjilani
4:1 (0:0)
aug. 18. 03:00
Real Espana - Real de Minas
5:1 (1:1)
aug. 18. 03:00
UPNFM - Marathón
0:1 (0:0)
aug. 18. 03:15
Vida - Real Sociedad
2:1 (1:0)
aug. 18. 03:30
CD Olimpia - Motagua
elhalasztva
aug. 18. 12:00
Seoul E-Land - Anyang
2:0 (1:0)
aug. 18. 22:00
Estudiantes Mérida - Aragua
0:2 (0:0)
aug. 18. 23:00
Caracas - Academica Puerto Cabello
4:1 (2:1)
aug. 18. 12:45
Ibarra - Las Palmas Atlético
1:2 (0:1)
aug. 18. 18:00
Panionios Athen - Levadiakos
1:2 (1:2)
aug. 18. 18:45
Lamia - Volos NFC
0:0
aug. 18. 19:00
Burgos - Real Madrid II
3:2 (1:1)
aug. 18. 19:00
Valencia Mestalla - Gimnastic
3:1 (1:1)
aug. 18. 20:00
Arosa - Pontevedra
0:4 (0:2)
aug. 18. 20:45
Algeciras - AD Ceuta
0:1 (0:1)
aug. 18. 21:00
Linares Deportivo - Córdoba
1:2 (0:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
335
37 (11%)
117 (35%)
419
335
35 (10%)
114 (34%)
403
336
35 (10%)
110 (33%)
395
336
36 (11%)
107 (32%)
394
336
34 (10%)
111 (33%)
392
336
31 (9%)
118 (35%)
391
   Pifti84
335
27 (8%)
128 (38%)
391
8. AltT
329
31 (9%)
117 (36%)
389
335
28 (8%)
124 (37%)
388
   Drufusz
337
36 (11%)
104 (31%)
388

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont