Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 17.

Meccsek - 2019. augusztus 17.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 17.)


5 mérkőzés
aug. 17. 17:00
Celta Vigo - Real Madrid
1:3 (0:1)
aug. 17. 19:00
Valencia - Real Sociedad
1:1 (0:0)
aug. 17. 20:00
Mallorca - Eibar
2:1 (1:0)
aug. 17. 21:00
Villarreal - Granada
4:4 (1:1)
aug. 17. 21:00
Leganés - Osasuna
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
aug. 17. 13:30
Arsenal - Burnley
2:1 (1:1)
aug. 17. 16:00
Southampton - Liverpool
1:2 (0:1)
aug. 17. 16:00
Norwich - Newcastle United
3:1 (1:0)
aug. 17. 16:00
Everton - Watford
1:0 (1:0)
aug. 17. 16:00
Aston Villa - Bournemouth
1:2 (0:2)
aug. 17. 18:30
Manchester City - Tottenham
2:2 (2:1)

6 mérkőzés
aug. 17. 17:00
Debreceni VSC - ZTE
3:2 (2:1)
aug. 17. 19:30
Ferencváros - Kaposvár
1:0 (1:0)
aug. 17. 19:30
Vidi - Diósgyőr
5:1 (1:1)
aug. 17. 19:30
Újpest - Paks
1:1 (0:0)
aug. 17. 19:30
Budapest Honvéd - Kisvárda
1:3 (0:1)
aug. 17. 19:30
Mezőkövesd - Puskás Akadémia
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 18:00
Parma - Venezia
3:1 (2:1)
6 mérkőzés
aug. 17. 15:30
Borussia Dortmund - Augsburg
5:1 (1:1)
aug. 17. 15:30
Bayer Leverkusen - Paderborn
3:2 (2:2)
aug. 17. 15:30
Wolfsburg - 1. FC Köln
2:1 (1:0)
aug. 17. 15:30
Freiburg - Mainz
3:0 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 17. 20:00
Metz - AS Monaco
3:0 (1:0)
aug. 17. 20:00
Bordeaux - Montpellier HSC
1:1 (0:1)
aug. 17. 20:00
Amiens SC - Lille
1:0 (0:0)
aug. 17. 20:00
Toulouse - Dijon
1:0 (0:0)
aug. 17. 20:00
Nimes - Nice
1:2 (1:2)
27 mérkőzés
aug. 17. 14:00
Hoogland - Jodan Boys
1:3 (1:1)
aug. 17. 14:30
DOVO - OFC Oostzaan
2:4 (1:3)
aug. 17. 14:30
Ter Leede - Fortuna Wormerveer
1:4 (1:2)
aug. 17. 14:30
Huizen - Goes
2:3 (0:3)
aug. 17. 14:30
ODIN '59 - Gemert
3:1 (2:1)
aug. 17. 14:30
Achilles Veen - USV Hercules
6:0 (4:0)
aug. 17. 14:30
DVS '33 - HV & CV Quick
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
aug. 17. 14:30
VVOG - Minor
3:0 (1:0)
aug. 17. 14:30
Vroomshoopse Boys - EVV
0:4 (0:1)
aug. 17. 14:30
Barendrecht - Wittenhorst
6:0 (2:0)
aug. 17. 14:30
Sint Bavo - Harkemase
2:4 (1:1)
aug. 17. 14:30
Rijnvogels - OSS '20
0:4 (0:1)
aug. 17. 14:30
FC's-Gravenzande - Heeze
2:0 (1:0)
aug. 17. 14:30
Lisse - Ajax Amateurs
1:2 (1:0)
aug. 17. 15:00
VEV '67 - Silvolde
0:3 (0:0)
aug. 17. 15:00
Nijkerk - UNA
3:2 (0:1)
aug. 17. 15:00
Excelsior '31 - DEM
2:1 (1:0)
aug. 17. 16:00
ROHDA Raalte - DUNO
1:2 (1:1)
aug. 17. 16:00
SDO - ARC
1:0 (1:0)
aug. 17. 17:00
Drachtster - Dongen
0:4 (0:0)
aug. 17. 17:00
Westlandia - Zuidvogels
2:0 (0:0)
aug. 17. 17:00
Kloetinge - Lienden
1:0 (0:0)
aug. 17. 18:00
HSC '21 - SteDoCo
2:4 (1:3)
aug. 17. 18:00
Mierlo-Hout - Flevo Boys
2:3 (1:1)
aug. 17. 18:00
Groene Ster - Winsum
5:0 (2:0)
aug. 17. 18:00
TOP Oss Amateurs - Hoek
2:6 (1:1)
aug. 17. 19:00
Blauw Geel '38 - Sliedrecht
2:1 (0:1)

3 mérkőzés
aug. 17. 18:30
Venlo - Ajax
1:4 (0:1)
aug. 17. 18:30
Den Haag - Sparta Rotterdam
1:2 (0:2)
aug. 17. 20:45
FC Emmen - Heerenveen
2:0 (2:0)
aug. 17. 13:00
VfB Stuttgart - St. Pauli
2:1 (0:1)
aug. 17. 13:00
Arminia Bielefeld - Aue
3:1 (1:0)
aug. 17. 13:00
Wehen Wiesbaden - Hannover 96
0:3 (0:1)
aug. 17. 18:00
Racing Santander - Málaga
0:1 (0:0)
aug. 17. 18:00
Lugo - Extremadura
0:0
aug. 17. 19:00
Almería - Albacete
3:0 (0:0)
aug. 17. 20:00
Elche - Fuenlabrada
0:2 (0:2)
aug. 17. 21:00
Rayo Vallecano - Mirandés
2:2 (2:1)
aug. 17. 21:00
Zaragoza - Tenerife
2:0 (1:0)
10 mérkőzés
aug. 17. 16:00
Bristol City - Queens Park
2:0 (1:0)
aug. 17. 16:00
Stoke - Derby
2:2 (1:1)
aug. 17. 16:00
Nottingham Forest - Birmingham
3:0 (2:0)
aug. 17. 16:00
Swansea - Preston
3:2 (1:1)
aug. 17. 16:00
Wigan - Leeds United
0:2 (0:1)
aug. 17. 16:00
Blackburn Rovers - Middlesbrough
1:0 (1:0)
aug. 17. 16:00
Brentford - Hull
1:1 (0:0)
aug. 17. 16:00
Luton - West Bromwich
1:2 (1:0)
aug. 17. 16:00
Barnsley - Charlton Athletic
2:2 (1:1)
aug. 17. 16:00
Millwall - Sheffield Wednesday
1:0 (1:0)

aug. 17. 17:30
Moreirense - Gil Vicente
3:0 (2:0)
aug. 17. 20:00
Belenenses - Benfica
0:2 (0:0)
aug. 17. 22:30
FC Porto - Setúbal
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 17. 13:00
FK Ural - Sovjetov
1:3 (0:1)
aug. 17. 15:30
FK Tambov - FK Krasnodar
0:2 (0:1)
aug. 17. 15:00
Lens - Le Havre
1:3 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 20:00
Sepsi - CFR Cluj
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 17. 18:15
Genclerbirligi - Rizespor
0:1 (0:0)
aug. 17. 20:45
Kayserispor - Alanyaspor
0:1 (0:0)
aug. 17. 20:45
Sivasspor - Besiktas
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 17. 22:00
Corinthians - Botafogo
2:0 (1:0)
aug. 17. 22:00
Fortaleza - Internacional RS
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
5 mérkőzés
aug. 17. 16:00
Celtic - Dunfermline
2:1 (0:0)
aug. 17. 16:00
Hibernian - Greenock Morton
5:3 (2:2)
aug. 17. 16:00
Kilmarnock - Hamilton
1:0 (0:0)
aug. 17. 16:00
Partick Thistle - Ross County
3:2 (0:0)
aug. 17. 16:00
Forfar - Livingston
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 17. 13:00
Vorskla Poltava - Dnipro-1
1:1 (0:0)
aug. 17. 16:00
Desna - Kolos Kovalivka
0:0

3 mérkőzés
aug. 17. 18:00
Kortrijk - Anderlecht
4:2 (0:1)
aug. 17. 20:00
Mechelen - Cercle Brugge
3:1 (0:1)
aug. 17. 20:30
Waasland-Beveren - Genk
0:4 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 17. 19:00
Dessel Sport - RWDM
4:2 (0:0)
aug. 17. 19:00
La Louviére Centre - De Kempen
7:2 (0:0)
aug. 17. 19:00
Dender - Seraing United
1:3 (0:0)
aug. 17. 19:00
Royal Knokke - Waltwilder
5:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 17. 17:00
St. Pölten - Salzburg
0:6 (0:2)
aug. 17. 17:00
Wolfsberger - Mattersburg
5:0 (2:0)
aug. 17. 17:00
LASK Linz - Wattens
1:1 (0:1)
6 mérkőzés
aug. 17. 14:00
Uerdingen - Ingolstadt
0:3 (0:1)
aug. 17. 14:00
1860 München - Meppen
0:0
aug. 17. 14:00
Viktoria Köln - Unterhaching
0:2 (0:0)
aug. 17. 14:00
Duisburg - Zwickau
3:1 (0:0)
11 mérkőzés
aug. 17. 13:30
Sunderland AFC - Portsmouth
2:1 (2:1)
aug. 17. 16:00
Wimbledon - Accrington Stanley
1:1 (1:0)
aug. 17. 16:00
Blackpool - Oxford United
2:1 (2:1)
aug. 17. 16:00
Burton Albion - Rotherham
0:1 (0:1)
aug. 17. 16:00
Coventry - Bristol Rovers
2:0 (1:0)
aug. 17. 16:00
Peterborough - Ipswich
2:2 (1:1)
aug. 17. 16:00
Tranmere - Bolton Wanderers
5:0 (2:0)
aug. 17. 16:00
Doncaster - Fleetwood
3:2 (2:1)
aug. 17. 16:00
Lincoln City - Southend
4:0 (2:0)
aug. 17. 16:00
Shrewsbury - Rochdale
0:0
aug. 17. 16:00
Wycombe - Milton Keynes Dons
3:2 (2:1)

21 mérkőzés
aug. 17. 16:00
YF Juventus - Winterthur
0:3 (0:0)
aug. 17. 16:00
Red Star Zürich - Wil
1:3 (0:0)
aug. 17. 16:00
Wetzikon - Meyrin
1:3 (0:0)
aug. 17. 16:00
Wohlen - Wettswil-Bonstetten
2:1 (0:0)
aug. 17. 17:00
Pully - Basel
1:4 (0:0)
aug. 17. 17:00
Black Stars Basel - FC Zürich
1:2 (0:0)
aug. 17. 17:00
Seefeld Zürich - Grasshoppers
1:9 (0:0)
aug. 17. 17:00
Echallens - Servette
0:6 (0:0)
aug. 17. 17:00
Rothorn - Sursee
1:3 (0:0)
aug. 17. 17:00
Altstätten - Bassecourt
1:3 (0:0)
aug. 17. 18:00
Taverne - Kriens
1:4 (0:0)
aug. 17. 18:00
Iliria - Lausanne
1:6 (0:0)
aug. 17. 18:00
Allschwil - Sion
1:10 (0:0)
aug. 17. 18:00
Bulle - Chiasso
2:1 (0:0)
aug. 17. 18:00
Saxon - Spiez
2:4 (0:0)
aug. 17. 18:00
Muri - Rapperswil-Jona
2:3 (0:0)
aug. 17. 18:00
Rotkreuz - Freienbach
0:2 (0:0)
aug. 17. 18:30
Gambarogno Contone - Bellinzona
0:5 (0:0)
aug. 17. 19:00
Monthey - St. Gallen
1:4 (0:0)
aug. 17. 19:00
Mutschellen - Stade Nyonnais
0:3 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 17. 15:00
Slask Wroclaw - Cracovia Krakow
2:1 (1:0)
aug. 17. 17:30
Arka Gdynia - Lech Poznan
0:0
aug. 17. 20:00
Jagiellonia - Górnik Zabrze
3:1 (2:0)
4 mérkőzés
aug. 17. 00:00
Argentinos Juniors - Banfield
3:2 (2:1)
aug. 17. 22:45
San Lorenzo - Rosario Central
2:2 (2:2)
2 mérkőzés
aug. 17. 19:00
Varazdin - Lokomotiv Zágráb
1:1 (1:0)
aug. 17. 21:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
2:3 (2:2)
5 mérkőzés
aug. 17. 18:00
Trnava - Trencín
1:2 (1:1)
aug. 17. 19:00
Sered - Slovan Bratislava
0:4 (0:2)
aug. 17. 19:00
Zilina - Nitra
3:0 (2:0)
aug. 17. 19:00
Zlate Moravce - Pohronie
0:0
aug. 17. 19:00
FK Senica - Ruzomberok
2:2 (2:1)
1 mérkőzés
aug. 17. 16:00
Hammarby - Sundsvall
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
aug. 17. 17:00
Indjija - Radnik Surdulica
2:1 (1:1)
aug. 17. 20:00
Spartak Subotica - Crvena Zvezda
2:3 (1:1)
aug. 17. 20:00
Cukaricki - Proleter Novi Sad
2:1 (1:0)
aug. 17. 20:00
FK Mladost Lucani - Radnicki Nis
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 17. 17:00
Slovácko - Pribram
2:0 (0:0)
aug. 17. 17:00
Opava - Zlín
0:3 (0:1)
aug. 17. 19:30
Bohemians 1905 - Sigma Olomouc
3:2 (0:1)

12 mérkőzés
aug. 17. 16:00
Carlisle - Mansfield
0:2 (0:2)
aug. 17. 16:00
Bradford - Oldham
3:0 (2:0)
aug. 17. 16:00
Colchester - Cambridge United
1:2 (1:0)
aug. 17. 16:00
Exeter - Swindon
1:1 (0:0)
aug. 17. 16:00
Leyton - Stevenage
0:0
aug. 17. 16:00
Northampton - Macclesfield
1:2 (0:1)
aug. 17. 16:00
Crewe - Walsall
1:0 (0:0)
aug. 17. 16:00
Forest Green Rovers - Grimsby
1:0 (0:0)
aug. 17. 16:00
Morecambe - Cheltenham
0:0
aug. 17. 16:00
Newport - Plymouth
1:0 (0:0)
aug. 17. 16:00
Salford - Port Vale
1:1 (0:0)
aug. 17. 16:00
Scunthorpe - Crawley
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 17. 18:00
Odd Grenland - Rosenborg
1:1 (1:0)
aug. 17. 17:00
UD Oliveirense - Covilha
0:2 (0:0)
aug. 17. 19:15
Chaves - Mafra
2:1 (1:0)
aug. 17. 19:15
Casa Pia - Penafiel
1:2 (1:2)
aug. 17. 00:15
Londrina - Criciúma
1:1 (1:1)
aug. 17. 02:30
Guarani FC - Vila Nova
0:2 (0:1)
aug. 17. 16:00
Sao Bento - Paraná
2:1 (0:1)
aug. 17. 21:30
Sport Recife - Botafogo/SP
3:0 (1:0)

2 mérkőzés
aug. 17. 17:00
Beroe - Botev Plovdiv
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 17. 17:00
Tabor Sezana - Triglav
2:0 (1:0)
aug. 17. 20:10
Celje - Maribor
2:1 (1:0)
aug. 17. 13:30
Västeras SK - Halmstad
2:3 (0:2)
aug. 17. 16:00
Örgryte - Mjällby
1:1 (0:1)
aug. 17. 16:00
Syrianska FC - Norrby
4:4 (1:1)
aug. 17. 18:00
Degerfors - Trelleborg
2:2 (1:1)
7 mérkőzés
aug. 17. 11:00
Shimizu - Consadole Sapporo
0:8 (0:2)
aug. 17. 12:00
Yokohama F. Marinos - Cerezo Osaka
1:2 (0:1)
aug. 17. 12:00
FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima
0:1 (0:0)
aug. 17. 12:00
Oita Trinita - Kashima Antlers
0:1 (0:0)
aug. 17. 12:00
Shonan Bellmare - Sagan Tosu
2:3 (1:2)
aug. 17. 12:00
Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale
2:2 (0:1)
aug. 17. 12:00
Vissel Kobe - Urawa Red Diamonds
3:0 (1:0)
aug. 17. 15:00
Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica
1:0 (1:0)
aug. 17. 18:00
Radomiak Radom - Warta Poznan
0:2 (0:0)
aug. 17. 19:00
Wigry Suwalki - Podbeskidzie
1:0 (1:0)
aug. 17. 20:00
Jastrzebie - Belchatow
1:1 (0:0)
4 mérkőzés

aug. 17. 17:00
Lommel - Excelsior Virton
0:3 (0:1)
aug. 17. 20:30
Westerlo - Roeselare
4:1 (4:1)
aug. 17. 02:30
Estudiantes Río Cuarto - Temperley
3:0 (2:0)
aug. 17. 18:05
Atlanta - Independiente Rivadavia
4:1 (3:1)
aug. 17. 20:30
Villa Dálmine - Instituto
2:0 (1:0)
aug. 17. 23:00
Belgrano - San Martín
1:1 (0:1)
aug. 17. 20:00
Bourg-Péronnas - Red Star FC 93
1:4 (0:2)
aug. 17. 15:45
Slavia Mozyr - Dnyapro Mahiljov
1:0 (1:0)
aug. 17. 17:45
FK Minsk - Torpedo Zhodino
2:0 (0:0)
aug. 17. 18:15
Fatih Karagümrük - Bursaspor
3:1 (1:0)
aug. 17. 20:45
Adana Demirspor - Balikesirspor
2:0 (0:0)
aug. 17. 20:45
Osmanlispor - Boluspor
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 17. 18:00
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Hadera
0:0 / tizenegyesekkel 8:9
aug. 17. 19:00
Hapoel Ra'anana - Hapoel Haifa
1:0 (0:0)
aug. 17. 19:30
Maccabi Netanya - Maccabi Haifa
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 17. 15:00
Maardu - Kuressaare
2:1 (1:0)
aug. 17. 18:00
FCI Levadia - Paide
3:2 (1:0)
11 mérkőzés
aug. 17. 16:00
Aldershot - Halifax
1:1 (1:0)
aug. 17. 16:00
Fylde - Woking
1:4 (0:2)
aug. 17. 16:00
Barnet - Chesterfield
2:2 (1:1)
aug. 17. 16:00
Dover Athletic - Torquay
1:2 (0:0)
aug. 17. 16:00
Hartlepool - Bromley
2:3 (2:2)
aug. 17. 16:00
Boreham Wood - Sutton
0:1 (0:0)
aug. 17. 16:00
Maidenhead - Chorley
4:1 (2:1)
aug. 17. 16:00
Solihull Moors - Ebbsfleet
2:1 (1:1)
aug. 17. 16:00
Stockport - Eastleigh
2:0 (0:0)
aug. 17. 18:20
Barrow - Yeovil
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
aug. 17. 17:00
Rustavi - Sioni Bolnisi
2:1 (1:1)
aug. 17. 19:00
Dinamo Batumi - Chikhura
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 17:00
Qabala - Sumgayit Shekher
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
aug. 17. 02:00
Puebla - Pachuca
0:4 (0:2)
aug. 17. 04:00
Club Atlas - Cruz Azul
1:3 (0:2)
6 mérkőzés
aug. 17. 10:15
Banik Sokolov - Vlasim
2:1 (1:0)
aug. 17. 10:15
Dukla Praha - Zbrojovka Brno
2:1 (0:0)
aug. 17. 10:15
Chrudim - Viktoria Zizkov
0:3 (0:2)
aug. 17. 10:15
Trinec - Hradec Králové
1:1 (0:0)
aug. 17. 17:00
Vitkovice - Prostejov
2:2 (0:1)
aug. 17. 17:00
Lisen - Slavoj Vysehrad
0:0
aug. 17. 15:30
Sogndal - Aalesund
2:3 (1:0)
aug. 17. 15:30
Skeid - Sandefjord
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 17. 13:00
Okzhetpes - Ordabasy
0:4 (0:2)
aug. 17. 14:00
Irtysh Pavlodar - Tobol
0:0
aug. 17. 15:00
Taraz - Kairat Almaty
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 20:30
Longford - Shelbourne
0:2 (0:1)
aug. 17. 17:00
NS Drava - ND Gorica
1:2 (0:0)
aug. 17. 17:00
Bilje - NK Krka
3:3 (0:0)
aug. 17. 17:00
Krsko - Jadran Dekani
3:0 (0:0)
aug. 17. 17:00
Radomlje - Beltinci
4:0 (0:0)
aug. 17. 17:00
Dravograd - Brezice
5:1 (0:0)
aug. 17. 17:00
Roltek Dob - Brda
1:1 (0:0)
aug. 17. 17:00
Rogaska - Fuzinar
2:1 (0:0)

aug. 17. 21:00
Always Ready - Club Destroyers
6:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 17. 15:00
Valmieras - Jelgava
3:1 (1:1)
aug. 17. 17:00
BFC Daugavpils - Spartaks Jürmala
2:3 (0:2)
2 mérkőzés
aug. 17. 15:15
Alashkert - Banants
2:1 (1:1)
aug. 17. 17:00
Gandzasar Kapan - Lori
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 17. 01:30
Colo Colo - Unión Espanola
1:0 (1:0)
aug. 17. 18:30
O'Higgins - Deportes Iquique
4:1 (4:0)
aug. 17. 21:00
Coquimbo - Curicó Unido
2:1 (2:1)
aug. 17. 23:30
Universidad Católica - Everton FC
1:0 (0:0)
aug. 17. 11:00
V-Varen Nagasaki - Kashiwa Reysol
1:2 (0:1)
aug. 17. 11:00
Mito Hollyhock - Kyoto Sanga
3:0 (2:0)
aug. 17. 11:00
Tochigi - Machida Zelvia
0:0
aug. 17. 11:00
Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi
0:1 (0:0)
aug. 17. 11:00
Zweigen Kanazawa - Gifu
2:1 (2:0)
aug. 17. 12:00
Ryukyu - Yokohama FC
1:3 (1:3)
aug. 17. 12:00
Albirex Niigata - Fagiano Okayama
0:3 (0:1)
aug. 17. 12:00
Avispa Fukuoka - Tokushima Vortis
0:1 (0:1)
aug. 17. 12:00
Kagoshima - Ehime
4:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 17. 17:00
Rabotnicki - Shkupi
2:0 (1:0)
aug. 17. 16:00
B36 Torshavn - TB Tvoroyri
3:1 (2:1)
aug. 17. 20:45
Klaksvík - Skála
2:2 (2:2)

1 mérkőzés
aug. 17. 16:00
Jaro - EIF Ekenas
4:1 (2:1)
1 mérkőzés
aug. 17. 15:30
Connah's Quay - Cardiff MU
1:1 (0:0)
aug. 17. 16:00
Cliftonville - Crusaders
0:2 (0:0)
aug. 17. 16:00
Dungannon Swifts - Glentoran
3:1 (1:0)
aug. 17. 16:00
Glenavon - Warrenpoint
2:0 (2:0)
aug. 17. 16:00
Institute - Carrick Rangers
0:2 (0:1)
aug. 17. 16:00
Larne - Ballymena
2:4 (1:2)
aug. 17. 16:00
Linfield - Coleraine
2:4 (0:2)
2 mérkőzés
aug. 17. 17:00
Speranta Nisporeni - Codru Lozova
1:0 (0:0)
aug. 17. 19:00
Zimbru - Dinamo-Auto
2:2 (1:1)
aug. 17. 02:30
Patriotas - Envigado
3:0 (0:0)
aug. 17. 22:15
Millonarios - La Equidad
3:2 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 18:00
Kauno Zalgiris - Riteriai
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 17. 22:30
Cajamarca - Melgar
0:2 (0:0)
aug. 17. 17:00
F91 Dudelange - Jeunesse Esch
1:3 (0:0)

aug. 17. 17:30
Solin - Hrvatski Dragovoljac
2:1 (1:0)
aug. 17. 17:30
Kustosija - Dugopolje
2:3 (1:2)
aug. 17. 19:00
Sibenik - Hajduk Split II
3:2 (3:1)
aug. 17. 12:00
Gangwon - Suwon Blue Wings
1:3 (0:1)
aug. 17. 12:00
Seongnam Ilhwa - FC Seoul
1:0 (0:0)
aug. 17. 12:30
Daegu - Gyeongnam
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 17. 15:00
Cape Town City - Polokwane City
0:2 (0:1)
aug. 17. 18:00
Orlando Pirates - Highlands Park
0:1 (0:0)
aug. 17. 20:15
Mamelodi Sundowns - Bloemfontein
3:1 (0:0)
aug. 17. 23:05
Limón - AD San Carlos
3:4 (1:1)
4 mérkőzés
aug. 17. 04:30
Phoenix Rising - Reno 1868
4:2 (1:0)
aug. 17. 04:30
Portland Timbers II - OKC Energy
2:4 (2:1)
aug. 17. 04:30
Fresno - Real Monarchs
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 17. 14:00
Kokand-1912 - Surkhon
2:1 (1:1)
aug. 17. 16:15
Buxoro - Sogdiana
1:1 (0:0)
aug. 17. 16:15
Lokomotiv Tashkent - Nasaf Qarshi
1:0 (0:0)
aug. 17. 16:15
AGMK - Pakhtakor
0:3 (0:1)
aug. 17. 17:00
Flamurtari - Prishtina
1:1 (0:0)
aug. 17. 17:00
Feronikeli - Drenica Skënderaj
4:1 (0:0)
aug. 17. 17:00
Llapi - Vushtrria
4:1 (0:0)

1 mérkőzés
aug. 17. 19:00
CS Sfaxien - Étoile Sahel
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
aug. 17. 21:45
MC Oran - USM Bel Abbés
3:1 (1:0)
aug. 17. 18:00
Magni Grenivik - Afturelding
3:1 (0:1)
aug. 17. 22:00
Carabobo - LALA
0:0
aug. 17. 23:00
Mineros Guyana - Zamora FC
3:0 (1:0)
aug. 17. 12:00
Gwangju - Busan I'Park
1:1 (0:0)
aug. 17. 12:00
Suwon City - Ansan Greeners
2:3 (1:2)
aug. 17. 02:00
Venados - Universidad Guadalajara
1:0 (0:0)
aug. 17. 11:00
Ebro - Tudelano
1:0 (0:0)
aug. 17. 11:00
Amorebieta - Real Unión
3:2 (2:1)
aug. 17. 17:30
Volos NFC - Apollon Smyrnis
0:3 (0:2)
aug. 17. 18:00
Asteras Tripolis - Panaitolikos
0:2 (0:0)
aug. 17. 18:00
Ergotelis - OFI Heraklion
2:2 (0:2)
aug. 17. 18:00
Pafos FC - Anorthosis
2:1 (1:0)
aug. 17. 18:30
Nea Salamina - Omonia Nikosia
1:1 (0:1)
aug. 17. 19:00
Barakaldo - Athletic Bilbao II
2:0 (0:0)
aug. 17. 19:00
Rayo Majadahonda - S.S. Reyes
2:1 (0:0)
aug. 17. 19:00
Real Oviedo II - Racing Ferrol
2:1 (2:1)
aug. 17. 19:00
UD Logronés - Ejea
4:0 (1:0)
aug. 17. 19:00
Yeclano - Selección AFE
2:1 (1:0)
aug. 17. 19:30
Panathinaikosz - Xanthi
3:0 (2:0)
aug. 17. 19:30
Arezzo - AS Roma
1:3 (0:0)
aug. 17. 20:00
Hércules - UCAM Murcia
0:0
aug. 17. 20:30
Alcoyano - Castellón
1:2 (0:0)
aug. 17. 20:30
Triestina - Juventus
0:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
349
35 (10%)
141 (40%)
457
2. AltT
350
35 (10%)
133 (38%)
441
347
37 (11%)
127 (37%)
439
349
30 (9%)
139 (40%)
428
349
29 (8%)
140 (40%)
425
350
36 (10%)
122 (35%)
424
349
25 (7%)
147 (42%)
419
350
34 (10%)
123 (35%)
416
350
28 (8%)
136 (39%)
412
10. Xxy
349
27 (8%)
138 (40%)
411

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont