Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 11.

Meccsek - 2019. augusztus 11.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 11.)


3 mérkőzés
aug. 11. 15:00
Newcastle United - Arsenal
0:1 (0:0)
aug. 11. 15:00
Leicester - Wolverhampton
0:0
aug. 11. 17:30
Manchester United - Chelsea
4:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 18:00
Debreceni VSC - Kisvárda
4:1 (2:1)
aug. 11. 18:00
Puskás Akadémia - Vidi
0:2 (0:0)
aug. 11. 18:00
Paks - Budapest Honvéd
3:1 (2:0)
19 mérkőzés
aug. 11. 18:00
Spezia - Aurora Pro Patria
5:0 (2:0)
aug. 11. 18:30
Chievo - Ravenna
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (1:0)
aug. 11. 19:00
Venezia - Catania
2:1 (1:1)
aug. 11. 20:30
Perugia - Triestina
1:0 (1:0)
aug. 11. 20:30
Pescara - Mantova
3:2 (1:0)
aug. 11. 20:30
Cremonese - Virtus Francavilla
4:0 (2:0)
aug. 11. 20:30
Empoli - Reggina
2:1 (1:1)
aug. 11. 20:30
Benevento - Monza
3:4 (0:2)
aug. 11. 20:30
Cittadella - Padova
3:0 (2:0)
aug. 11. 20:30
Trapani - Piacenza
3:1 (1:1)
aug. 11. 20:30
Frosinone - Carrarese
4:0 (2:0)
aug. 11. 20:30
Monopoli - Cosenza 1914
1:0 (0:0)
aug. 11. 20:30
Entella - Südtirol
1:2 (1:1)
aug. 11. 20:30
Pordenone - Feralpisalo
1:2 (1:1)
aug. 11. 20:45
Livorno - Carpi
0:1 (0:0)
aug. 11. 20:45
Juve Stabia - Imolese
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
aug. 11. 20:45
Pisa - Potenza
3:0 (1:0)
aug. 11. 20:45
Salernitana - Catanzaro
3:1 (2:0)
aug. 11. 20:45
Crotone - Arezzo
4:3 (3:3)

12 mérkőzés
aug. 11. 15:30
Eichstätt - Hertha BSC
1:5 (0:3)
aug. 11. 15:30
Osnabrück - RB Leipzig
2:3 (1:3)
aug. 11. 15:30
Rödinghausen - Paderborn
3:3 / tizenegyesekkel 2:4 (0:2)
aug. 11. 15:30
Oberneuland - Darmstadt
1:6 (0:3)
aug. 11. 15:30
Lübeck - St. Pauli
3:3 / tizenegyesekkel 3:4 (1:0)
aug. 11. 15:30
Salmrohr - Holstein Kiel
0:6 (0:1)
aug. 11. 15:30
Saarbrücken - Regensburg
3:2 (0:0)
aug. 11. 18:30
Wehen Wiesbaden - 1. FC Köln
3:3 / tizenegyesekkel 2:3 (0:2)
aug. 11. 18:30
Chemnitzer - Hamburger SV
2:2 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
aug. 11. 18:30
Duisburg - Greuther Fürth
2:0 (2:0)
8 mérkőzés
aug. 11. 17:30
Soroksár - Nyíregyháza
3:2 (1:1)
aug. 11. 17:30
Dorog - MTK
0:4 (0:1)
aug. 11. 17:30
Budaörs - Vác
4:1 (1:1)
aug. 11. 19:00
Siófok - Gyirmót
2:1 (2:1)
aug. 11. 19:00
Ajka - Kazincbarcika
0:2 (0:2)
aug. 11. 19:00
Csákvár - Budafok
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 11. 15:00
Lille - Nantes
2:1 (1:0)
aug. 11. 17:00
Strasbourg - Metz
1:1 (1:0)
aug. 11. 21:00
Paris St. Germain - Nimes
3:0 (1:0)

5 mérkőzés
aug. 11. 12:15
Fortuna Sittard - Heracles
1:1 (0:0)
aug. 11. 14:30
Heerenveen - Feyenoord
1:1 (0:1)
aug. 11. 14:30
Waalwijk - Alkmaar
0:2 (0:2)
aug. 11. 16:45
Utrecht - Zwolle
3:1 (0:1)
aug. 11. 20:00
PSV Eindhoven - Den Haag
3:1 (1:1)
aug. 11. 11:00
Vidi II - Balatonlelle
3:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Lipót - Mosonmagyaróvár
0:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Pápai Perutz - Veszprém
2:1 (0:0)
aug. 11. 17:00
Sárvár - Érd
0:3 (0:0)
aug. 11. 17:00
Komárom - Nagykanizsai TE
4:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Hévíz - Bicske
0:2 (0:0)
aug. 11. 17:30
Ménfőcsanak - BKV Előre
1:1 (0:0)
aug. 11. 17:00
Kozármisleny - Pécsi MFC
1:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Rákosmenti KSK - Kecskeméti TE
2:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Dabas-Gyón - Budapest Honvéd II
1:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Kelen - Dunaújváros
0:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Iváncsa - Monor
0:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Taksony - THSE-Szabadkikötő
0:1 (0:0)
aug. 11. 17:00
Szekszárd - Dunaharaszti
2:1 (0:0)
aug. 11. 17:00
Szentlőrinc - FC Dabas
1:0 (0:0)

aug. 11. 15:30
DVSC-DEAC - Balassagyarmat
0:1 (0:0)
aug. 11. 17:00
Gyöngyös - Jászberény
2:6 (0:0)
aug. 11. 17:00
Putnok - Sényő
0:0
aug. 11. 17:00
Füzesgyarmat - Cegléd
1:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Eger - ESMTK
3:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Hatvan - Ózd
4:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Tállya - Debreceni EAC
1:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
DVTK II - Tiszaújváros
0:4 (0:0)
aug. 11. 17:00
Boavista Porto - Aves
2:1 (1:1)
aug. 11. 19:30
Marítimo - Sporting CP
1:1 (1:1)
aug. 11. 22:00
Braga - Moreirense
3:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 11. 13:00
Arsenal-Tula - Ufa
1:0 (1:0)
aug. 11. 15:30
Lokomotiv Moszkva - FK Ural
4:0 (2:0)
aug. 11. 18:00
CSKA Moszkva - PFC Sochi
0:0
aug. 11. 20:30
Akhmat Grozny - Szpartak Moszkva
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
aug. 11. 17:00
CS U Craiova - Sepsi
0:1 (0:0)
aug. 11. 20:00
Steaua Bukarest - Voluntari
1:3 (0:1)
6 mérkőzés
aug. 11. 00:00
Flamengo RJ - Gremio Porto Alegre
3:1 (1:1)
aug. 11. 02:00
Atlético Mineiro - Fluminense
2:1 (1:0)
aug. 11. 21:00
Botafogo - Atlético PR
2:1 (1:1)
aug. 11. 21:00
Palmeiras - Bahia
2:2 (1:0)
aug. 11. 21:00
Avaí - Cruzeiro
2:2 (1:0)

35 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Wijgmaal - Oupeye
7:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Wingene - Loenhout
0:0 / tizenegyesekkel 2:4
aug. 11. 16:00
Temse - Jong Zulte
2:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Sint-Job - ASV Geel
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
aug. 11. 16:00
Mariekerke - Herstal
2:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Dikkelvenne - Sporting Kampenhout
5:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Borinage - Weerstand Koersel
4:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Avanti - Torhout
1:2 (0:0)
aug. 11. 16:00
Pepingen-Halle - Verlaine
0:2 (0:0)
aug. 11. 16:00
Svelta Melsele - Royal Knokke
0:2 (0:0)
aug. 11. 16:00
Gullegem - Montignies
3:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
RUS Givry - Eendracht Termien
4:4 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
aug. 11. 16:00
Dender - KWS Lauwe
2:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Union Namur - Lixhe-Lanaye
2:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Aalst - Lierse Kempenzonen
2:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Dessel Sport - Raeren
3:3 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
aug. 11. 16:00
Oostkamp - Berchem Sport
3:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Oostnieuwkerke - Liege
0:3 (0:0)
aug. 11. 16:00
Tempo Overijse - Oudenaarde
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
aug. 11. 16:00
Onhaye - Braine
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
aug. 11. 16:00
Tienen - Sint-Eloois-Winkel
2:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Stade Everois - Cité Sport
1:4 (0:0)
aug. 11. 16:00
UCE Liege - Deinze
0:3 (0:0)
aug. 11. 16:00
Oppagne-Wéris - RFC Wetteren
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
aug. 11. 16:00
Zelzate - La Louviére Centre
1:2 (0:0)
aug. 11. 16:00
VW Hamme - Beloeil
5:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Ronse - Waremme
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
aug. 11. 16:00
Menen - Durbuy
1:2 (0:0)
aug. 11. 16:00
Rhodienne-De Hoek - Rapid Symphorinois
2:2 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Waltwilder - Eendracht Aalter
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
aug. 11. 16:00
Blankenberge - Templiers Nandrin
2:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Bocholter VV - Mandel United
1:2 (0:0)
aug. 11. 16:00
Soliéres Sport - Seraing United
0:2 (0:0)
aug. 11. 16:00
Vosselaar - Patro Eisden
1:0 (0:0)
aug. 11. 17:00
Olsa Brakel - Heist
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 11. 14:30
Sint-Truidense - Standard Liege
2:1 (2:0)
aug. 11. 18:00
Sporting Charleroi - Royal Antwerp
2:1 (0:0)
aug. 11. 20:00
Mouscron-Péruwelz - Gent
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Rangers FC - Hibernian
6:1 (2:1)
aug. 11. 16:00
St. Mirren - Aberdeen
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Dnipro-1 - Desna
0:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Kolos Kovalivka - Zorya Lugansk
1:3 (1:2)
aug. 11. 18:30
Karpaty Lviv - Illichivets
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 11. 17:00
Mattersburg - Austria Wien
1:5 (0:2)
aug. 11. 17:00
Hartberg - Sturm Graz
1:0 (0:0)
aug. 11. 17:00
Wattens - St. Pölten
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 16:00
FC Zürich - Neuchatel Xamax FC
2:2 (1:0)
aug. 11. 16:00
Lugano - Sion
0:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Luzern - Thun
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
aug. 11. 01:30
Toronto FC - Orlando City
1:1 (0:0)
aug. 11. 01:30
Columbus Crew - FC Cincinnati
2:2 (1:2)
aug. 11. 02:00
FC Dallas - Minnesota United
5:3 (3:2)
aug. 11. 02:30
Kansas - Real Salt Lake
1:2 (1:1)
aug. 11. 03:00
Chicago Fire - Montreal Impact
3:2 (2:1)
aug. 11. 21:55
Atlanta United - New York City
2:1 (1:0)

2 mérkőzés
aug. 11. 15:00
Lódzki - Piast Gliwice
0:1 (0:0)
aug. 11. 17:30
Cracovia Krakow - Korona Kielce
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 18:00
Slaven Belupo - Hajduk Split
2:1 (1:0)
aug. 11. 20:00
NK Gorica - Rijeka
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 11. 12:00
Nordsjaelland - Silkeborg
2:2 (0:2)
aug. 11. 14:00
Aalborg - Esbjerg
4:0 (4:0)
aug. 11. 16:00
Horsens - Midtjylland
0:2 (0:1)
aug. 11. 18:00
Hobro - Bröndby
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 11. 18:00
Pohronie - Trnava
2:2 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 11. 15:00
Häcken - Malmö FF
1:1 (0:0)
aug. 11. 15:00
AFC Eskilstuna - AIK
2:4 (1:1)
aug. 11. 17:30
Hammarby - Helsingborg
2:1 (2:0)
aug. 11. 17:30
Norrköping - Elfsborg
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 19:00
Napredak - Partizan
2:2 (2:1)
aug. 11. 20:00
Radnik Surdulica - Vojvodina
0:4 (0:3)
3 mérkőzés
aug. 11. 16:30
Viktoria Plzen - Slovácko
0:2 (0:1)
aug. 11. 16:30
Jablonec - Opava
2:1 (0:0)
aug. 11. 19:00
Mlada Boleslav - Sparta Praha
4:3 (2:1)
aug. 11. 14:30
Wil - Stade Lausanne-Ouchy
2:0 (1:0)
aug. 11. 16:00
FC Vaduz - Winterthur
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
aug. 11. 18:00
Bodo/Glimt - Viking
2:1 (2:0)
aug. 11. 18:00
Haugesund - Ranheim
0:1 (0:0)
aug. 11. 18:00
Kristiansund - Odd Grenland
1:1 (0:1)
aug. 11. 20:00
Stromsgodset - Valerenga
3:2 (1:0)
aug. 11. 10:30
Ried - Amstetten
4:1 (2:0)
aug. 11. 12:15
Académica - Leixőes
3:2 (1:0)
aug. 11. 17:00
Feirense - Vilafranquense
2:0 (1:0)
aug. 11. 19:00
Benfica II - Estoril
2:1 (1:1)
aug. 11. 19:00
Covilha - FC Porto II
2:0 (0:0)
aug. 11. 19:00
Penafiel - Academico Viseu
0:2 (0:1)
aug. 11. 00:00
EC Vitória - Paraná
2:0 (2:0)
aug. 11. 00:00
Cuiabá - Sao Bento
3:2 (1:0)
aug. 11. 16:00
Ponte Preta - Guarani FC
1:0 (1:0)
aug. 11. 21:00
Criciúma - Sport Recife
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 11. 12:00
Lucan - Killester
2:1 (1:0)
aug. 11. 15:00
Collinstown - Galway United
1:2 (1:2)
aug. 11. 15:00
UC Dublin - Letterkenny
5:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Maynooth University - Waterford
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Mariehamn - Ilves
0:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Rovaniemi - Vaasa
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 16:45
Arda Kardzhali - Lokomotiv Plovdiv
2:5 (0:3)
aug. 11. 19:30
Ludogorets - CSKA Szófia
0:0

2 mérkőzés
aug. 11. 18:00
Domzale - Celje
3:5 (0:3)
aug. 11. 20:10
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
0:3 (0:2)
aug. 11. 15:00
Brage - Öster
5:1 (1:1)
aug. 11. 15:00
Trelleborg - Brommapojkarna
1:1 (0:0)
aug. 11. 17:30
GAIS Göteborg - Mjällby
1:2 (0:0)
aug. 11. 17:30
Västeras SK - Örgryte
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 11:00
Cerezo Osaka - Sagan Tosu
1:2 (1:0)
aug. 11. 12:00
Jubilo Iwata - Shonan Bellmare
2:3 (1:0)
aug. 11. 17:45
Podbeskidzie - Stal Mielec
4:1 (1:1)
aug. 11. 18:00
Wigry Suwalki - Warta Poznan
1:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Lokeren - Lommel
0:0
aug. 11. 16:00
Vitebsk - Gorodeya
0:2 (0:0)
aug. 11. 17:45
BATE Borisov - Energetik-BGU Minsk
4:1 (4:1)
aug. 11. 19:45
Dinamo Minsk - FK Minsk
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
5 mérkőzés
aug. 11. 00:00
Querétaro - Pachuca
2:1 (0:1)
aug. 11. 00:00
Cruz Azul - Juárez
2:0 (0:0)
aug. 11. 02:00
Tigres - Club Necaxa
3:1 (3:1)
aug. 11. 19:00
Toluca - CF América
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 11. 14:00
Tulevik - Paide
1:2 (0:1)

14 mérkőzés
aug. 11. 13:30
Fosa Juniors - Pamplemousses
1:0 (0:0)
aug. 11. 14:00
Matlama - Petro de Luanda
0:2 (0:0)
aug. 11. 14:00
Fomboni Club - Cote d'Or
2:2 (0:0)
aug. 11. 15:00
Aigle Noir - Gor Mahia
0:0
aug. 11. 15:00
Rayon Sports - Al Hilal Omdurman
1:1 (0:0)
aug. 11. 15:30
Otoho d'Oyo - Mamelodi Sundowns
2:1 (0:0)
aug. 11. 16:30
UMS de Loum - Vita Club
0:0
aug. 11. 17:30
Buffles - Kara
1:1 (0:0)
aug. 11. 17:30
LPRC Oilers - Génération Foot
1:0 (0:0)
aug. 11. 17:30
SOA - Nouadhibou
0:0
aug. 11. 18:00
Tempete Mocaf - Al-Nasr
1:0 (0:0)
aug. 11. 18:00
Atlabara - Al Ahly
0:4 (0:0)
aug. 11. 18:00
Hafia - Étoile Sahel
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 10:15
Viktoria Zizkov - Vitkovice
2:0 (0:0)
aug. 11. 17:00
Vlasim - Lisen
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 15:30
Torpedo Kutaisi - Rustavi
0:1 (0:0)
aug. 11. 15:30
Chikhura - Sioni Bolnisi
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 11. 02:00
Audax Italiano - Huachipato
0:1 (0:1)
aug. 11. 18:30
Palestino - Unión La Calera
1:1 (1:1)
aug. 11. 21:00
O'Higgins - Colo Colo
1:0 (1:0)
aug. 11. 23:30
Universidad Católica - Coquimbo
1:1 (1:0)

4 mérkőzés
aug. 11. 15:30
Shakter Karaganda - Ordabasy
1:2 (0:1)
aug. 11. 15:30
Taraz - Kairat Almaty
0:1 (0:0)
aug. 11. 15:30
Irtysh Pavlodar - Tobol
0:2 (0:0)
aug. 11. 16:00
Aktobe - FK Astana
2:3 (0:1)
aug. 11. 15:00
Kongsvinger - Raufoss
1:0 (0:0)
aug. 11. 18:00
Aalesund - Strommen
3:1 (2:0)
aug. 11. 18:00
Jerv - Ham-Kam
1:0 (1:0)
aug. 11. 18:00
Notodden - Sogndal
1:3 (1:1)
aug. 11. 18:00
Ullensaker/Kisa - Nest-Sotra
1:1 (0:1)
aug. 11. 18:00
Tromsdalen - Skeid
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
aug. 11. 18:00
KA Akureyri - Stjarnan
4:2 (2:1)
aug. 11. 18:00
Akranes - Breidablik
1:2 (1:2)
aug. 11. 18:00
Kopavogur - KR Reykjavik
4:1 (3:1)
aug. 11. 22:00
Valur - Hafnarfjördur
2:3 (0:0)
5 mérkőzés
aug. 11. 13:45
Fremad Amager - Skive
0:0
aug. 11. 14:00
Fredericia - Naestved
3:1 (1:1)
aug. 11. 15:00
Viborg - HB Koge
0:0
aug. 11. 15:00
Kolding - Roskilde
4:3 (3:3)
aug. 11. 18:00
Nyköbing - Hvidovre
2:2 (0:1)
aug. 11. 13:00
Bolton City - Galaxy
3:1 (0:0)
aug. 11. 15:00
Mogadishu City - Malindi
0:0
aug. 11. 15:00
TS Galaxy - St. Louis Suns United
1:0 (0:0)
aug. 11. 15:00
Fasil Kenema - Azam
1:0 (0:0)
aug. 11. 17:00
Maranatha Fiokpo - LISCR
3:0 (0:0)
aug. 11. 17:30
Ben Guerdane - Amarat United
5:1 (0:0)
aug. 11. 18:00
USGN - Al-Ittihad
1:1 (0:0)
aug. 11. 18:00
Triangle United - Rukinzo
5:0 (0:0)
aug. 11. 18:00
Arta / SIHD - Al Khartoum
1:1 (0:0)

aug. 11. 17:30
Brda - NS Drava
2:3 (2:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Liepaja - BFC Daugavpils
1:2 (0:2)
aug. 11. 18:00
Rigas FS - Riga
1:2 (1:1)
aug. 11. 11:00
Gifu - Avispa Fukuoka
0:2 (0:1)
aug. 11. 12:00
Tokyo Verdy - Kagoshima
3:3 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 15:00
Lori - Alashkert
2:1 (1:1)
aug. 11. 17:30
Banants - Pyunik
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 13:35
Beijing Guoan - Guangzhou
1:3 (1:1)
aug. 11. 16:00
AB Argir - Fuglafjordur
3:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
B36 Torshavn - EB Streymur
3:0 (1:0)
aug. 11. 16:00
TB Tvoroyri - Skála
0:2 (0:1)
aug. 11. 20:00
Runavik - HB Torshavn
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 11. 01:30
Club Destroyers - Real Potosí
1:1 (1:0)
aug. 11. 21:00
The Strongest - Royal Pari
4:0 (3:0)
aug. 11. 21:00
Club Aurora - Oriente Petrolero
2:1 (1:0)
aug. 11. 23:15
San José - Jorge Wilstermann
1:2 (0:2)

2 mérkőzés
aug. 11. 17:00
Dinamo-Auto - Sheriff Tiraspol
0:3 (0:1)
aug. 11. 19:00
Zimbru - Speranta Nisporeni
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 14:00
Palanga - Stumbras
3:0*
aug. 11. 18:00
Zalgiris Vilnius - Kauno Zalgiris
3:0 (2:0)
aug. 11. 16:00
Hostert - Progres Niedercorn
3:5 (0:3)
aug. 11. 16:00
Jeunesse Esch - RFCU Luxemburg
3:2 (1:0)
aug. 11. 16:00
Etzella Ettelbruck - Rodange
5:2 (3:1)
aug. 11. 16:00
Differdange - Mondorf-les-Bains
1:1 (1:0)
aug. 11. 18:00
UNA Strassen - Fola Esch
2:4 (1:2)
aug. 11. 18:30
Palesztina - Szíria
4:3 (0:0)
aug. 11. 21:30
Irak - Jemen
2:1 (2:0)
aug. 11. 00:30
Sol de América - Cerro Porteno
0:2 (0:0)
aug. 11. 22:00
Club Olimpia - Sportivo Luqueno
3:1 (2:0)
aug. 11. 12:30
Ulsan Hyundai - Daegu
1:1 (1:0)
aug. 11. 13:00
Pohang - Jeonbuk
1:2 (0:0)
aug. 11. 13:00
FC Seoul - Gangwon
0:0

aug. 11. 02:00
Santos Guápiles - Pérez Zeledón
4:1 (1:1)
aug. 11. 03:00
Alajuelense - Saprissa
1:2 (1:1)
aug. 11. 19:05
Grecia - UCR
3:3 (3:2)
aug. 11. 23:00
Jicaral - AD San Carlos
1:1 (1:1)
aug. 11. 15:00
Bloemfontein - Golden Arrows
5:0 (3:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 17:00
Nasaf Qarshi - Bunyodkor
3:1 (1:0)
aug. 11. 17:00
Sogdiana - Qizilqum
1:0 (1:0)
aug. 11. 17:00
Metalourg - Andijan
0:2 (0:1)
aug. 11. 01:00
UPNFM - Real de Minas
1:0 (0:0)
aug. 11. 01:00
Honduras Progreso - Real Espana
1:1 (0:1)
12 mérkőzés
aug. 11. 02:00
Nashville - Bethlehem Steel
0:0
aug. 11. 02:30
Memphis 901 - North Carolina
1:2 (1:1)
aug. 11. 02:30
Saint Louis - Charleston Battery
1:1 (0:1)
aug. 11. 03:00
OKC Energy - Fresno
1:2 (1:1)
aug. 11. 03:00
Austin Bold - L. A. Galaxy II
1:3 (1:0)
aug. 11. 04:00
Real Monarchs - Tulsa Roughnecks
4:1 (1:0)
aug. 11. 04:30
Phoenix Rising - El Paso Locomotive
2:1 (1:1)
aug. 11. 04:30
Reno 1868 - San Antonio
1:4 (0:2)
aug. 11. 21:00
Louisville City - Atlanta United II
5:1 (2:0)
aug. 11. 13:00
Busan I'Park - Daejeon Citizen
2:0 (0:0)
aug. 11. 13:00
Anyang - Jeonnam Dragons
4:2 (3:0)
aug. 11. 11:00
Marbella - Melilla
5:0 (2:0)
aug. 11. 17:30
PAS Giannina - Panaitolikos
2:0 (1:0)
aug. 11. 17:45
Pelister - Tikves Kavadarci
1:4 (0:1)
aug. 11. 18:00
Panionios Athen - Asteras Tripolis
1:0 (0:0)
aug. 11. 18:00
Uniao Torreense - Oriental
1:0 (0:0)
aug. 11. 18:30
Xanthi - Larisa
1:0 (1:0)
aug. 11. 19:00
Racing Villalbés - Pontevedra
1:1 (1:0)
aug. 11. 20:00
AS Roma - Real Madrid
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (2:2)
aug. 11. 21:00
Fiorentina - Galatasaray
4:1 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
320
34 (11%)
122 (38%)
414
323
29 (9%)
132 (41%)
409
314
32 (10%)
123 (39%)
406
4. Xxy
324
27 (8%)
135 (42%)
405
323
24 (7%)
140 (43%)
400
6. BeZo
309
40 (13%)
99 (32%)
398
317
29 (9%)
124 (39%)
393
320
34 (11%)
111 (35%)
392
9. AltT
321
31 (10%)
118 (37%)
391
10. Sió
322
29 (9%)
121 (38%)
387

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont