Főoldal » Meccsek » 2019. július 23.

Meccsek - 2019. július 23.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. július 23.)


júl. 23. 19:30
Saburtalo - Dinamo Zágráb
0:2 (0:0)
júl. 23. 20:00
PSV Eindhoven - Basel
3:2 (1:1)
júl. 23. 20:00
The New Saints - FC Kobenhavn
0:2 (0:1)
júl. 23. 20:15
Sutjeska Niksic - APOEL Nikosia
0:1 (0:1)
júl. 23. 17:00
Ararat-Armenia - Lincoln Red Imps
2:0 (2:0)
júl. 23. 17:45
HB Torshavn - Linfield
2:2 (1:1)
júl. 23. 17:55
Shkendija - F91 Dudelange
1:2 (1:0)
júl. 23. 20:00
FC Santa Coloma - FK Astana
0:0
júl. 23. 20:30
Tre Penne - Suduva
0:5 (0:2)
1 mérkőzés
júl. 23. 22:00
Zulia - Sporting Cristal
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
júl. 23. 01:00
Sao Paulo - Chapecoense
4:0 (0:0)
11 mérkőzés
júl. 23. 20:45
Albion - St. Mirren
0:0 / tizenegyesekkel 3:4
júl. 23. 20:45
Hibernian - Arbroath
3:0 (2:0)
júl. 23. 20:45
Dundee United - East Fife
0:2 (0:1)
júl. 23. 20:45
Dumbarton - Motherwell
0:2 (0:1)
júl. 23. 20:45
Berwick - Falkirk
0:3 (0:1)
júl. 23. 20:45
Inverness - Cove Rangers
3:2 (1:1)
júl. 23. 20:45
Stranraer - Livingston
1:2 (0:2)
júl. 23. 20:45
Alloa - Stirling Albion
2:1 (0:0)
júl. 23. 20:45
Raith - Peterhead
3:1 (2:0)
júl. 23. 20:45
Edinburgh City - East Kilbride
0:1 (0:0)
júl. 23. 20:45
Annan - Greenock Morton
0:5 (0:3)
júl. 23. 19:00
Jönköpings Södra - Västeras SK
2:1 (1:0)
júl. 23. 03:00
La Equidad - Independiente Medellín
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
4 mérkőzés
júl. 23. 16:00
Al Bahri - Al Shorta
3:1 (0:0)
júl. 23. 16:00
Al Hudod - Naft Al-Wasat
2:2 (0:0)
júl. 23. 16:00
Al Hussein - Al Talaba
2:0 (0:0)
júl. 23. 17:00
Al-Quwa Al-Jawiya - Naft Al-Janoob
2:1 (0:0)

júl. 23. 09:00
Botev Plovdiv - Maritsa
3:1 (1:0)
júl. 23. 10:30
OFK Petrovac - Decic
2:1 (1:0)
júl. 23. 11:30
Oakleigh Cannons - Melbourne City
3:4 (2:2)
júl. 23. 12:30
FC Barcelona - Chelsea
1:2 (0:1)
júl. 23. 13:00
Perth SC - Perth Glory
0:2 (0:0)
júl. 23. 14:00
Guangzhou - Southampton
0:4 (0:3)
júl. 23. 14:00
Guangzhou R&F - Southampton
0:4 (0:3)
júl. 23. 15:30
Paradou AC - ZTE
3:2 (2:1)
júl. 23. 15:30
Alanyaspor - Antalyaspor
0:0
júl. 23. 17:30
NK Gorica - Vardar Skopje
3:0 (2:0)
júl. 23. 17:45
Larisa - Volos NFC
1:1 (0:0)
júl. 23. 18:00
Anderlecht - PAOK Saloniki
1:3 (0:1)
júl. 23. 18:00
Lucko - Brezice
5:1 (2:0)
júl. 23. 18:00
Rapid Wien II - First Vienna
2:1 (1:0)
júl. 23. 18:30
Drassburg - Gyirmót
7:0 (3:0)
júl. 23. 18:30
OFK Petrovac - Krupa na Vrbasu
1:1 (1:0)
júl. 23. 18:30
Rude Zágráb - Lokomotiv Zágráb
0:1 (0:1)
júl. 23. 18:45
Sion - Valencia
0:3 (0:2)
júl. 23. 18:45
Salzburg - Kayserispor
3:0 (2:0)
júl. 23. 19:00
Twente - Schalke 04
1:1 (0:0)
júl. 23. 19:00
Groningen - Eindhoven
3:0 (3:0)
júl. 23. 19:00
NAC Breda - Waalwijk
0:2 (0:2)
júl. 23. 19:00
Echt - Helmond
1:4 (0:2)
júl. 23. 19:00
Go Ahead Eagles - FC Emmen
2:3 (1:2)
júl. 23. 19:00
Brest - Stade Rennes
1:0 (0:0)
júl. 23. 19:00
Heracles - Asteras Tripolis
2:0 (1:0)
júl. 23. 19:00
Todesfelde - Eintracht Norderstedt
1:2 (1:1)
júl. 23. 19:00
Ljungskile - Uddevalla
2:0 (0:0)
júl. 23. 19:30
Real Murcia - Levante
0:1 (0:1)
júl. 23. 19:30
De Treffers - Top Oss
1:4 (0:2)
júl. 23. 20:00
Notts - Ipswich
1:1 (1:0)
júl. 23. 20:00
Dover Athletic - Gillingham
2:2 (1:0)
júl. 23. 20:15
Knockbreda - Glentoran
0:1 (0:0)
júl. 23. 20:30
Aldershot - Portsmouth
4:0 (0:0)
júl. 23. 20:30
Chesterfield - Sheffield United
0:5 (0:1)
júl. 23. 20:30
Alfreton - Scunthorpe
1:4 (1:1)
júl. 23. 20:30
Bedford Town - Peterborough
0:3 (0:3)
júl. 23. 20:30
Carlisle - Tranmere
3:0 (2:0)
júl. 23. 20:30
Salford - Middlesbrough
1:3 (1:2)
júl. 23. 20:30
Colchester - Charlton Athletic
1:2 (0:0)
júl. 23. 20:30
Los Barrios - Cádiz
0:1 (0:1)
júl. 23. 20:30
Wealdstone - Wycombe
0:1 (0:1)
júl. 23. 20:30
Carrick Rangers - PSNI
1:0 (1:0)
júl. 23. 20:30
Scarborough - Grimsby
1:2 (0:2)
júl. 23. 20:30
Ashton - Oldham
2:2 (1:0)
júl. 23. 20:30
Hendon - Billericay
1:2 (0:1)
júl. 23. 20:30
Marine - Southport
0:2 (0:1)
júl. 23. 20:30
Foligno - Ascoli
0:4 (0:2)
júl. 23. 20:40
Cambridge United - Leicester
0:3 (0:0)
júl. 23. 20:45
Oxford United - Fulham
1:1 (0:1)
júl. 23. 20:45
Fleetwood - Burnley
0:2 (0:1)
júl. 23. 20:45
Bristol Rovers - Swansea
0:3 (0:1)
júl. 23. 20:45
Rotherham - West Bromwich
1:1 (1:0)
júl. 23. 20:45
Bishop's Stortford - Leyton
3:3 (0:3)
júl. 23. 20:45
Metropolitan Police - Wimbledon
1:3 (0:3)
júl. 23. 20:45
Sutton - Dulwich Hamlet
2:0 (0:0)
júl. 23. 20:45
Taunton Town - Yeovil
0:2 (0:0)
júl. 23. 20:45
United of Manchester - Fylde
1:4 (0:3)
júl. 23. 20:45
Biggleswade - Boreham Wood
0:0
júl. 23. 20:45
Bala - Crewe
2:5 (0:4)
júl. 23. 20:45
Cheltenham - Shrewsbury
2:2 (1:1)
júl. 23. 20:45
Hemel Hempstead - Milton Keynes Dons
0:1 (0:0)
júl. 23. 20:45
Maidenhead - Stevenage
1:0 (0:0)
júl. 23. 20:45
Maidstone - Dagenham & Redbridge
1:1 (1:0)
júl. 23. 20:45
Altrincham - Stockport
1:2 (1:1)
júl. 23. 20:45
Brackley - Northampton
1:0 (0:0)
júl. 23. 20:45
Dartford - Bromley
3:1 (1:1)
júl. 23. 20:45
Gateshead - Harrogate Town
1:0 (1:0)
júl. 23. 20:45
Lancaster - Barrow
3:3 (1:2)
júl. 23. 20:45
Leek - Macclesfield
0:0
júl. 23. 20:45
Newry City FC - Warrenpoint
1:1 (0:0)
júl. 23. 20:45
Salisbury - Eastleigh
0:7 (0:4)
júl. 23. 20:45
Dunston - Spennymoor
2:0 (0:0)
júl. 23. 20:45
Northwich - Chester
1:4 (1:1)
júl. 23. 20:45
Barwell - Kettering
0:3 (0:1)
júl. 23. 20:45
Eastbourne Town - Horsham
4:2 (1:1)
júl. 23. 20:45
Grantham - Boston United
0:0
júl. 23. 20:45
Preston - Accrington Stanley
1:1 (1:1)
júl. 23. 20:45
Weymouth - Poole
2:1 (0:0)
júl. 23. 20:45
Whitehawk - Kingstonian
1:2 (1:1)
júl. 23. 22:00
Académica - Leiria
2:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
100
14 (14%)
45 (45%)
160
99
14 (14%)
43 (43%)
156
99
15 (15%)
40 (40%)
155
99
14 (14%)
41 (41%)
152
100
11 (11%)
47 (47%)
149
   Xxy
100
13 (13%)
42 (42%)
149
99
9 (9%)
50 (51%)
145
8. AltT
100
9 (9%)
49 (49%)
143
9. Rati
100
14 (14%)
35 (35%)
140
100
10 (10%)
44 (44%)
138

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont