Főoldal » Meccsek » 2019. július 21.

Meccsek - 2019. július 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. július 21.)


júl. 21. 00:00
Arsenal - Fiorentina
3:0 (1:0)
júl. 21. 02:00
Bayern München - Real Madrid
3:1 (1:0)
júl. 21. 13:30
Juventus - Tottenham
2:3 (0:1)
4 mérkőzés
júl. 21. 13:00
FK Ural - Akhmat Grozny
3:0 (1:0)
júl. 21. 15:30
Lokomotiv Moszkva - FK Tambov
2:1 (2:1)
júl. 21. 18:00
Dinamo Moszkva - Rubin Kazan
0:1 (0:0)
júl. 21. 20:30
PFC Sochi - Zenit Szentpétervár
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 21. 16:00
Kolomna - Saturn
2:1 (2:1)

2 mérkőzés
júl. 21. 17:00
CSMS Iasi - Astra Giurgiu
1:0 (1:0)
júl. 21. 20:00
Dinamo Bukarest - CS U Craiova
0:2 (0:1)
6 mérkőzés
júl. 21. 00:00
Ceará - Palmeiras
2:0 (1:0)
júl. 21. 00:00
CSA - Atlético PR
0:4 (0:1)
júl. 21. 16:00
Botafogo - Santos
0:1 (0:0)
júl. 21. 21:00
Atlético Mineiro - Fortaleza
2:2 (2:0)
júl. 21. 21:00
Corinthians - Flamengo RJ
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 16:00
St. Johnstone - Ross County
1:2 (1:2)
júl. 21. 16:00
Clyde - Airdrieonians
2:3 (0:2)
2 mérkőzés
júl. 21. 17:15
Allerheiligen - Rapid Wien
1:9 (0:3)
júl. 21. 18:00
Schwaz - Kapfenberg
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 21. 16:00
BSC Young Boys - Servette
1:1 (1:1)
júl. 21. 16:00
FC Zürich - Lugano
0:4 (0:3)
2 mérkőzés
júl. 21. 13:00
Chemnitzer - Waldhof Mannheim
1:1 (0:1)
júl. 21. 14:00
Uerdingen - Hallescher
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 02:10
Lanus - Independiente Rivadavia
1:0 (0:0)
júl. 21. 22:10
Racing Club - Boca Unidos
0:0 / tizenegyesekkel 3:4
8 mérkőzés
júl. 21. 01:30
Columbus Crew - Montreal Impact
2:1 (1:1)
júl. 21. 01:30
Philadelphia - Chicago Fire
2:0 (1:0)
júl. 21. 01:30
Toronto FC - Houston Dynamo
1:3 (0:2)
júl. 21. 02:30
Kansas - FC Dallas
0:2 (0:1)
júl. 21. 03:00
Colorado Rapids - New York City
1:2 (1:1)
júl. 21. 04:00
Real Salt Lake - Minnesota United
1:1 (0:0)
júl. 21. 22:00
Atlanta United - D.C. United
2:0 (0:0)

2 mérkőzés
júl. 21. 15:00
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow
1:1 (1:1)
júl. 21. 17:30
Legia Warszawa - Pogon Szczecin
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 21. 20:00
Hajduk Split - Istra 1961
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
júl. 21. 12:00
Silkeborg - Horsens
0:3 (0:2)
júl. 21. 14:00
Aalborg - SonderjyskE
1:1 (0:0)
júl. 21. 14:00
Esbjerg - Hobro
1:1 (1:0)
júl. 21. 16:00
Randers - Bröndby
2:2 (1:1)
júl. 21. 18:00
Midtjylland - Nordsjaelland
2:1 (1:1)
21 mérkőzés
júl. 21. 16:00
Jasenov - Strázske
3:4 (0:0)
júl. 21. 17:00
Sacurov - Vranov
0:10 (0:0)
júl. 21. 17:00
Tatran Lubica - Stará Lubovna
0:4 (0:0)
júl. 21. 17:00
Slavoj Spisská Belá - Lipany
0:2 (0:0)
júl. 21. 17:00
Druzstevník Cecejovce - Tahanovce
2:6 (0:0)
júl. 21. 17:00
Slovan Poproc - Spartak Medzev
0:2 (0:0)
júl. 21. 17:00
Geca - Slávia TU Kosice
1:4 (0:0)
júl. 21. 17:00
Sokol Gemtex Rudná - Krásnohorské Podhradie
0:0 / tizenegyesekkel 1:4
júl. 21. 17:00
Slovan Sabinov - Tesla Stropkov
0:5 (0:0)
júl. 21. 17:00
Demjata - Fintice
8:1 (0:0)
júl. 21. 17:00
Tatran Kracúnovce - Giraltovce
3:2 (0:0)
júl. 21. 17:00
Levoca - Spisské Podhradie
3:4 (0:0)
júl. 21. 17:00
Harichovce - Rudnany
1:3 (0:0)
júl. 21. 17:00
Start Hrabusice - Velká Lomnica
5:0 (0:0)
júl. 21. 17:00
Budkovce - Mladost Kalsa
3:5 (0:0)
júl. 21. 17:00
Hornád Zdana - Cana
4:2 (0:0)
júl. 21. 17:00
Kosická Nová Ves - Kechnec
1:3 (0:0)
júl. 21. 17:00
Siroké - Sarisské Michalany
2:5 (0:0)
júl. 21. 17:30
Pivovar Velky Saris - Gerlachov
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
júl. 21. 19:00
Zlate Moravce - Dunaszerdahely
1:2 (1:0)
júl. 21. 19:00
Ruzomberok - Nitra
1:0 (0:0)
júl. 21. 19:00
Trnava - Sered
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 21. 15:00
IFK Göteborg - AFC Eskilstuna
1:0 (1:0)
júl. 21. 15:00
Malmö FF - Sirius
1:1 (1:1)
júl. 21. 17:30
Norrköping - Östersunds
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 18:00
Indjija - Partizan
0:1 (0:1)
júl. 21. 20:00
Radnicki Nis - Proleter Novi Sad
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 16:30
Bohemians 1905 - Mlada Boleslav
3:0 (3:0)
júl. 21. 19:00
Teplice - Slavia Praha
1:5 (0:3)
júl. 21. 16:00
Kriens - FC Vaduz
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 18:00
Brann - Stabaek
2:1 (0:0)
júl. 21. 20:00
Molde - Sarpsborg 08
2:1 (1:0)
júl. 21. 00:00
Botafogo/SP - Guarani FC
0:0
júl. 21. 00:00
Operário PR - CRB
2:1 (0:1)
júl. 21. 19:00
Franciaország U19 - Norvégia U19
1:0 (0:0)
júl. 21. 19:00
Írország U19 - Csehország U19
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 16:00
Bohemian - St. Patricks
3:0 (1:0)
júl. 21. 17:00
Shamrock Rovers - UC Dublin
7:0 (4:0)

3 mérkőzés
júl. 21. 16:00
Inter Turku - Honka
3:1 (1:0)
júl. 21. 16:00
HIFK Helsinki - Rovaniemi
1:0 (1:0)
júl. 21. 16:00
Kuopion - Mariehamn
0:0
2 mérkőzés
júl. 21. 17:45
Botev Plovdiv - Dunav Ruse
3:1 (1:1)
júl. 21. 15:00
Mjällby - Halmstad
2:0 (1:0)
júl. 21. 17:30
Öster - Trelleborg
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 21. 18:00
NS Mura - Bravo
4:3 (2:1)
júl. 21. 20:10
Olimpija Ljubljana - Domzale
4:2 (2:2)
2 mérkőzés
júl. 21. 19:00
FK Sarajevo - Zrinjski
1:0 (0:0)
júl. 21. 20:30
Sloboda Tuzla - Radnik Bijeljina
2:1 (1:0)
júl. 21. 19:45
Vitebsk - FK Minsk
1:1 (1:0)
júl. 21. 20:00
Ben Hur - Central Córdoba
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
júl. 21. 00:00
Atlético San Luis - UNAM Pumas
0:2 (0:0)
júl. 21. 00:00
Pachuca - Club León
1:3 (0:2)
júl. 21. 02:05
CF América - Monterrey
4:2 (2:2)
júl. 21. 04:00
Tigres - Monarcas Morelia
4:2 (3:0)
júl. 21. 04:00
Club Necaxa - Cruz Azul
0:0
júl. 21. 19:00
Toluca - Querétaro
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 21. 15:00
Trans Narva - Tulevik
3:2 (3:1)
júl. 21. 18:00
Flora Tallinn - Maardu
3:0 (2:0)
júl. 21. 18:00
Kuressaare - FCI Levadia
0:3 (0:2)

2 mérkőzés
júl. 21. 18:00
Barnechea - Colo Colo
0:3 (0:1)
júl. 21. 21:00
Nublense - Unión La Calera
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 21. 14:00
Tobol - Kairat Almaty
3:5 (2:1)
júl. 21. 15:30
Taraz - Zhetysu
2:0 (0:0)
júl. 21. 16:00
Atyrau - Ordabasy
1:0 (0:0)
júl. 21. 18:00
Start - Ham-Kam
4:1 (3:0)
júl. 21. 18:00
Raufoss - Jerv
4:2 (1:0)
júl. 21. 18:00
KFUM Oslo - Aalesund
2:4 (1:0)
júl. 21. 18:00
Nest-Sotra - Notodden
2:1 (0:1)
júl. 21. 18:00
Sandnes Ulf - Ullensaker/Kisa
2:0 (2:0)
júl. 21. 18:00
Sogndal - Tromsdalen
5:2 (3:1)
júl. 21. 18:00
Strommen - Skeid
1:1 (1:0)
júl. 21. 20:00
Sandefjord - Kongsvinger
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 21. 18:00
Fylkir Reykjavik - ÍB Vestmannaeyja
3:0 (2:0)
júl. 21. 19:00
KA Akureyri - Akranes
1:1 (0:1)
júl. 21. 21:15
Víkingur Reykjavík - Valur
2:2 (0:1)
júl. 21. 21:15
KR Reykjavik - Stjarnan
2:2 (0:1)
júl. 21. 20:00
El Gounah - Zamalek
2:2 (0:0)
júl. 21. 00:30
Cúcuta - Santa Fe
1:0 (0:0)
júl. 21. 02:45
Deportes Tolima - América de Cali
0:1 (0:1)

júl. 21. 11:00
Machida Zelvia - Tokushima Vortis
0:3 (0:2)
júl. 21. 11:00
Mito Hollyhock - Ryukyu
3:1 (2:0)
júl. 21. 12:00
Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
júl. 21. 12:00
Guizhou Renhe - Shanghai Shenhua
1:4 (0:3)
júl. 21. 13:35
Shandong Luneng - Shenzhen
3:0 (2:0)
júl. 21. 13:35
Hebei CFFC - Tianjin Quanjian
2:2 (0:0)
júl. 21. 13:35
Henan Jianye - Wuhan Zall
0:0
júl. 21. 14:00
Jiangsu Suning - Beijing Guoan
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 21. 15:00
FS METTA/LU Riga - Rigas FS
1:1 (0:0)
júl. 21. 16:00
Ventspils - Valmieras
2:2 (1:1)
júl. 21. 17:30
Jelgava - Liepaja
0:0
júl. 21. 21:00
The Strongest - San José
1:1 (0:1)
júl. 21. 23:15
Jorge Wilstermann - Club Bolívar
3:2 (3:0)
6 mérkőzés
júl. 21. 00:45
Carlos Manucci - Cajamarca
2:1 (1:0)
júl. 21. 03:00
Melgar - Ayacucho
3:0 (1:0)
júl. 21. 20:30
Unión Comercio - Sport Boys
1:1 (0:0)
júl. 21. 23:00
Molinos El Pirata - Universitario
0:1 (0:0)
júl. 21. 12:00
Sangju Sangmu - Daegu
2:0 (1:0)
júl. 21. 12:00
Ulsan Hyundai - Gangwon
2:1 (0:1)
júl. 21. 12:00
Suwon Blue Wings - Seongnam Ilhwa
1:2 (0:1)

13 mérkőzés
júl. 21. 01:00
Louisville City - Bethlehem Steel
0:1 (0:1)
júl. 21. 01:00
Ottawa Fury - Swope Park Rangers
4:0 (2:0)
júl. 21. 01:00
Indy Eleven - Loudoun United
2:0 (0:0)
júl. 21. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Saint Louis
4:1 (2:0)
júl. 21. 02:00
Birmingham Legion - Atlanta United II
4:0 (2:0)
júl. 21. 02:00
Colorado Springs - OKC Energy
1:0 (0:0)
júl. 21. 02:30
Memphis 901 - New York RB II
2:2 (0:2)
júl. 21. 04:00
L. A. Galaxy II - Reno 1868
1:2 (0:1)
júl. 21. 04:30
Fresno - Portland Timbers II
2:1 (2:0)
júl. 21. 00:30
Libertad - Guaraní
1:0 (1:0)
júl. 21. 21:00
Deportivo Santaní - General Díaz
1:1 (0:1)
júl. 21. 23:30
River Plate - Sol de América
2:2 (1:1)
júl. 21. 02:00
UCR - Herediano
0:1 (0:0)
júl. 21. 04:00
AD San Carlos - Saprissa
1:0 (1:0)
júl. 21. 21:30
Grecia - Jicaral
1:0 (0:0)
júl. 21. 22:00
Guadalupe - Alajuelense
1:1 (1:1)

júl. 21. 21:15
Fram Reykjavik - Keflavík
1:2 (0:1)
júl. 21. 12:00
Asan Mugunghwa - Seoul E-Land
3:2 (2:0)
júl. 21. 12:00
Daejeon Citizen - Suwon City
2:4 (1:1)
júl. 21. 12:00
Ansan Greeners - Jeonnam Dragons
1:0 (0:0)
júl. 21. 03:05
Cardiff - Valladolid
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (1:0)
júl. 21. 09:00
Balkan Botevgrad - Bnei Sakhnin
0:2 (0:2)
júl. 21. 11:00
Al-Hilal - Ilirija Ljubljana
2:0 (1:0)
júl. 21. 12:00
FC Porto II - Al Duhail
3:1 (1:0)
júl. 21. 12:30
Portimonense - Betis
1:2 (0:1)
júl. 21. 13:00
Naestved - B.93 Kobenhavn
3:3 (1:3)
júl. 21. 13:00
Vendsyssel - Thisted
1:0 (0:0)
júl. 21. 14:00
Chemie Leipzig - Inter Leipzig
1:2 (1:1)
júl. 21. 14:00
Gillingham - Millwall
1:2 (0:1)
júl. 21. 14:00
Lotte - Werder Bremen II
1:0 (0:0)
júl. 21. 14:00
Lippstadt - Baunatal
4:1 (0:0)
júl. 21. 14:30
Holstein Kiel - Sheffield Wednesday
2:3 (2:1)
júl. 21. 15:00
Standard Liege - Nice
2:1 (1:0)
júl. 21. 15:00
Shrewsbury - Aston Villa
0:1 (0:0)
júl. 21. 15:00
Verl - Arminia Bielefeld
1:2 (1:0)
júl. 21. 15:00
Homberg - Kray
3:0 (1:0)
júl. 21. 15:00
Wehen Wiesbaden - Boavista Porto
3:0 (1:0)
júl. 21. 16:00
Rangers FC - Blackburn Rovers
1:1 (1:0)
júl. 21. 16:00
Westerlo - Genk
2:1 (1:1)
júl. 21. 16:15
Mainz - Regensburg
1:2 (0:2)
júl. 21. 17:00
Lazio - Triestina
5:2 (3:0)
júl. 21. 17:00
SPAL - Pordenone
2:0 (1:0)
júl. 21. 17:00
Atalanta - Renate
6:0 (3:0)
júl. 21. 17:00
Vorskla Poltava - Dnipro-1
3:4 (0:2)
júl. 21. 17:30
Besiktas - Kocaelispor
7:1 (2:1)
júl. 21. 17:30
Cagliari - Feralpisalo
1:1 (0:0)
júl. 21. 18:00
KV Oostende - Panachaiki
4:1 (2:1)
júl. 21. 18:00
Eibar - Kayserispor
5:2 (2:1)
júl. 21. 19:00
Palamós - Al-Sadd
1:1 (0:0)
júl. 21. 21:00
Farense - Belenenses
1:1 (0:0)
júl. 21. 21:15
Talleres Córdoba - Central Córdoba
1:1 (1:0)
júl. 21. 21:30
FC Porto - Getafe
2:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
198
24 (12%)
80 (40%)
280
198
21 (11%)
82 (41%)
269
197
27 (14%)
66 (34%)
267
4. AltT
198
25 (13%)
69 (35%)
263
196
18 (9%)
84 (43%)
258
198
26 (13%)
63 (32%)
256
7. Xxy
198
19 (10%)
80 (40%)
255
8. BeZo
188
27 (14%)
58 (31%)
251
   Nadin
198
23 (12%)
68 (34%)
251
196
19 (10%)
77 (39%)
249

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont