Főoldal » Meccsek » 2019. július 20.

Meccsek - 2019. július 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. július 20.)


júl. 20. 13:30
Manchester United - Inter
1:0 (0:0)
júl. 20. 22:00
Benfica - Club Guadalajara
3:0 (1:0)
10 mérkőzés
júl. 20. 14:00
Lada Tolyatti - Akron
1:3 (0:2)
júl. 20. 15:00
Strogino Moszkva - Rodina Moszkva
2:3 (0:1)
júl. 20. 15:00
Legion Dynamo - Makhachkala
3:0 (2:0)
júl. 20. 15:00
Khimik-Avgust - Lada SOK
2:0 (1:0)
júl. 20. 15:30
Vaynah Shali - Alania Vladikavkaz II
1:3 (0:2)
júl. 20. 16:00
Olimp Khimki - Ararat Moszkva
2:3 (0:0)
júl. 20. 17:00
Kuban Kholding - Rostov-na-Donu
2:0 (0:0)
júl. 20. 17:00
Urozhay - Druzhba
1:3 (0:2)
júl. 20. 17:30
Kvant - Dolgie Prudy
3:4 (2:0)
júl. 20. 18:00
Inter Cherkessk - Dinamo Stavropol
4:2 (0:0)

4 mérkőzés
júl. 20. 13:00
Ufa - FK Krasnodar
2:3 (2:0)
júl. 20. 15:30
Sovjetov - Arsenal-Tula
2:3 (1:2)
júl. 20. 18:00
CSKA Moszkva - Gazovik Orenburg
2:1 (2:1)
júl. 20. 20:30
FK Rostov - Szpartak Moszkva
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 20. 17:00
Botosani - Voluntari
4:1 (2:1)
júl. 20. 20:00
Academica Clinceni - CFR Cluj
1:4 (0:3)
2 mérkőzés
júl. 20. 16:00
Vasco da Gama - Fluminense
2:1 (0:1)
júl. 20. 22:00
Bahia - Cruzeiro
0:0
1 mérkőzés
júl. 20. 20:30
Genk - Mechelen
3:0 (1:0)
12 mérkőzés
júl. 20. 16:00
Hibernian - Alloa
2:0 (0:0)
júl. 20. 16:00
Dundee FC - Peterhead
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
júl. 20. 16:00
Inverness - Raith
4:1 (1:0)
júl. 20. 16:00
East Kilbride - St. Mirren
0:0 / tizenegyesekkel 6:5
júl. 20. 16:00
Edinburgh City - Dunfermline
1:0 (0:0)
júl. 20. 16:00
Hamilton - Partick Thistle
2:2 / tizenegyesekkel 6:5 (1:1)
júl. 20. 16:00
Dumbarton - Queen Of The South
1:4 (1:4)
júl. 20. 16:00
Elgin - Stirling Albion
3:0 (2:0)
júl. 20. 16:00
Ayr - Falkirk
2:1 (1:1)
júl. 20. 16:00
Stranraer - Berwick
6:0 (4:0)
júl. 20. 16:00
East Fife - Stenhousemuir
2:0 (0:0)
júl. 20. 16:00
Montrose - Forfar
1:4 (1:2)

15 mérkőzés
júl. 20. 17:00
Wolfurt - FAC Team für Wien
0:3 (0:2)
júl. 20. 17:30
Köttmannsdorf - Austria Wien
0:9 (0:3)
júl. 20. 17:30
Wiener Viktoria - Hartberg
2:2 / tizenegyesekkel 5:3 (0:1)
júl. 20. 17:30
Pinkafeld - Mattersburg
0:10 (0:3)
júl. 20. 17:30
Gloggnitz - St. Pölten
1:2 (0:1)
júl. 20. 18:00
Stadl-Paura - Austria Lustenau
0:5 (0:2)
júl. 20. 18:00
Hertha Wels - Hohenems
1:0 (1:0)
júl. 20. 18:30
Klagenfurt - Wolfsberger
0:9 (0:4)
júl. 20. 18:30
Kufstein - Altach
1:6 (1:2)
júl. 20. 19:00
Traiskirchen - Horn
1:5 (0:3)
júl. 20. 19:00
Union Vöcklamarkt - LASK Linz
2:6 (1:1)
júl. 20. 19:00
St. Anna - Kalsdorf
1:0 (1:0)
júl. 20. 19:00
Union Edelweiß - Admira
0:5 (0:3)
júl. 20. 19:00
Leobendorf - Blau-Weiss Linz
0:5 (0:0)
júl. 20. 20:30
Neusiedl - Grazer
1:6 (1:2)
2 mérkőzés
júl. 20. 19:00
St. Gallen - Luzern
0:2 (0:0)
júl. 20. 19:00
Thun - Neuchatel Xamax FC
2:2 (0:1)
6 mérkőzés
júl. 20. 14:00
Kaiserslautern - Unterhaching
1:1 (1:0)
júl. 20. 14:00
Duisburg - Sonnenhof Großaspach
4:1 (1:1)
júl. 20. 14:00
Meppen - Zwickau
0:2 (0:0)
júl. 20. 14:00
Hansa Rostock - Viktoria Köln
3:3 (3:1)
júl. 20. 17:45
Magdeburg - Braunschweig
2:4 (1:3)

júl. 20. 09:00
Luch-Energia - Tomsk
1:1 (0:0)
júl. 20. 10:00
Yenisey - Rotor Volgograd
0:3 (0:1)
júl. 20. 15:00
Tekstilshchik - Khimki
1:4 (0:0)
júl. 20. 16:00
Fakel - Chertanovo Moszkva
0:0
júl. 20. 17:00
Avangard Kursk - Krasnodar II
1:1 (0:0)
júl. 20. 18:00
Torpedo Armavir - Neftekhimik
0:2 (0:1)
júl. 20. 18:00
Baltika Kaliningrad - Chayka
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 20. 15:00
Rakow Czestochowa - Korona Kielce
0:1 (0:0)
júl. 20. 17:30
Wisla Kraków - Slask Wroclaw
0:1 (0:0)
júl. 20. 20:00
Piast Gliwice - Lech Poznan
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 20. 18:10
Club Atlético Mitre - Estudiantes
0:2 (0:1)
júl. 20. 22:10
Gimnasia La Plata - Defensa y Justicia
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 20. 04:00
L. A. Galaxy - Los Angeles FC
3:2 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 20. 19:00
Rijeka - Varazdin
2:1 (1:1)
júl. 20. 21:00
NK Gorica - Inter Zapresic
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 20. 17:00
Kamenica nad Cirochou - Snina
1:0 (0:0)
júl. 20. 17:00
Secovská Polianka - Tatran Bystré
4:4 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 20. 18:00
Zemplín Michalovce - Zilina
0:3 (0:3)
júl. 20. 19:00
FK Senica - Trencín
3:1 (0:1)
júl. 20. 20:00
Pohronie - Slovan Bratislava
1:3 (0:1)

3 mérkőzés
júl. 20. 16:00
Örebro - Falkenberg
4:0 (3:0)
júl. 20. 16:00
AIK - Helsingborg
2:0 (1:0)
júl. 20. 18:00
Sundsvall - Häcken
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
júl. 20. 18:00
Spartak Subotica - Rad Belgrád
2:1 (0:1)
júl. 20. 20:00
Crvena Zvezda - Javor
2:0 (2:0)
júl. 20. 20:00
FK Mladost Lucani - Radnik Surdulica
2:1 (0:1)
júl. 20. 20:00
Cukaricki - Napredak
1:0 (1:0)
júl. 20. 20:00
Vojvodina - Macva Sabac
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 20. 17:00
Opava - Pribram
1:0 (0:0)
júl. 20. 17:00
Sigma Olomouc - Zlín
1:0 (0:0)
júl. 20. 17:00
Slovácko - Budejovice
0:2 (0:1)
júl. 20. 19:30
Sparta Praha - Jablonec
2:0 (0:0)
júl. 20. 17:00
Winterthur - Aarau
1:1 (0:1)
júl. 20. 17:30
Grasshoppers - Stade Lausanne-Ouchy
2:1 (1:0)
júl. 20. 18:30
Chiasso - Wil
0:1 (0:0)
júl. 20. 19:00
FC Schaffhausen - Lausanne
2:2 (0:0)
júl. 20. 00:15
Figueirense - Londrina
1:1 (0:1)
júl. 20. 02:30
EC Vitória - Criciúma
2:0 (0:0)
júl. 20. 16:00
Oeste - Bragantino
0:0
júl. 20. 21:30
Vila Nova - América MG
1:1 (0:0)

3 mérkőzés
júl. 20. 16:00
Vaasa - Lahti
1:1 (1:1)
júl. 20. 16:00
Ilves - HJK Helsinki
1:1 (0:0)
júl. 20. 16:00
KPV Kokkola - SJK
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 20. 17:45
CSKA Szófia - Cherno More Varna
1:3 (0:2)
júl. 20. 20:00
Beroe - Ludogorets
2:4 (1:2)
8 mérkőzés
júl. 20. 06:00
Consadole Sapporo - Shonan Bellmare
5:2 (2:1)
júl. 20. 11:00
Nagoya Grampus - Gamba Osaka
2:2 (2:1)
júl. 20. 11:00
Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos
0:2 (0:1)
júl. 20. 11:30
Kashima Antlers - Sagan Tosu
2:1 (2:1)
júl. 20. 12:00
Jubilo Iwata - Urawa Red Diamonds
1:3 (0:3)
júl. 20. 12:00
Shimizu - FC Tokyo
0:2 (0:2)
júl. 20. 16:00
Brommapojkarna - Norrby
3:1 (0:0)
júl. 20. 16:00
Dalkurd - Varberg
1:0 (1:0)
júl. 20. 16:00
Degerfors - GAIS Göteborg
0:1 (0:1)
júl. 20. 16:00
Syrianska FC - Brage
0:2 (0:0)
júl. 20. 18:00
Frej - Örgryte
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 20. 18:00
Tabor Sezana - Celje
1:0 (1:0)
júl. 20. 20:15
Rudar Velenje - Maribor
1:1 (0:1)
3 mérkőzés

júl. 20. 16:00
Gorodeya - Isloch
1:2 (0:1)
júl. 20. 19:45
Dinamo Brest - Torpedo Zhodino
4:1 (1:1)
júl. 20. 20:15
Sportivo Las Parejas - Colón
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 20. 02:00
Puebla - Club Tijuana
1:3 (1:1)
júl. 20. 04:45
Club Atlas - Juárez
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 20. 18:30
Unión San Felipe - Audax Italiano
0:1 (0:1)
júl. 20. 21:00
Cobresal - Deportes Iquique
3:1 (2:1)
júl. 20. 23:30
O'Higgins - Everton FC
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 20. 15:00
Tammeka - Kalev Tallinn
2:2 (0:2)
5 mérkőzés
júl. 20. 10:15
Dukla Praha - Trinec
2:3 (1:2)
júl. 20. 10:15
FK Pardubice - Viktoria Zizkov
2:1 (2:0)
júl. 20. 17:00
Lisen - Varnsdorf
2:2 (2:1)
júl. 20. 17:00
Prostejov - Slavoj Vysehrad
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 20. 15:00
Shakter Karaganda - Okzhetpes
1:0 (0:0)
júl. 20. 17:00
Kaisar Kyzylorda - Aktobe
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 20. 20:00
Cobh Ramblers - Wexford Youths
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 20. 19:30
Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda
1:0 (1:0)

júl. 20. 02:30
Envigado - Deportivo Pasto
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 20. 13:35
Guangzhou R&F - Guangzhou
0:5 (0:2)
júl. 20. 13:35
Tianjin Teda - Dalian Aerbin
3:3 (2:1)
júl. 20. 11:00
V-Varen Nagasaki - Ventforet Kofu
1:0 (0:0)
júl. 20. 11:00
Yokohama FC - Tochigi
2:1 (0:1)
júl. 20. 11:00
JEF United - Avispa Fukuoka
3:0 (1:0)
júl. 20. 12:00
Renofa Yamaguchi - Albirex Niigata
2:2 (0:0)
júl. 20. 12:00
Tokyo Verdy - Ehime
3:2 (0:2)
júl. 20. 12:00
Kashiwa Reysol - Zweigen Kanazawa
1:0 (1:0)
júl. 20. 12:00
Kyoto Sanga - Omiya Ardija
3:2 (2:0)
1 mérkőzés
júl. 20. 17:00
Riga - BFC Daugavpils
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
júl. 20. 16:00
EIF Ekenas - AC Kajaani
0:2 (0:2)
júl. 20. 16:00
Turku - Haka
2:3 (0:2)
2 mérkőzés
júl. 20. 03:00
Alianza Lima - Sporting Cristal
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 20. 04:30
Phoenix Rising - Austin Bold
6:0 (1:0)
júl. 20. 00:15
Nacional Asunción - Club Olimpia
1:3 (0:0)
júl. 20. 22:00
Cerro Porteno - Deportivo Capiatá
3:0 (2:0)
júl. 20. 12:00
Gyeongnam - Jeju
2:2 (1:2)
júl. 20. 12:00
Pohang - Incheon
1:2 (0:0)
júl. 20. 12:00
FC Seoul - Jeonbuk
2:4 (1:1)

júl. 20. 16:00
Grotta - Vikingur Olafsvik
2:2 (0:0)
júl. 20. 16:00
Haukar - Fjölnir
1:5 (1:3)
júl. 20. 16:00
Njardvik - Thróttur Reykjavík
2:3 (1:1)
júl. 20. 18:00
Afturelding - Thor Akureyri
1:2 (0:1)
júl. 20. 18:00
Magni Grenivik - Leiknir Reykjavik
0:3 (0:1)
júl. 20. 12:00
Anyang - Gwangju
7:1 (3:1)
júl. 20. 13:00
Busan I'Park - Bucheon 1995
2:2 (0:1)
júl. 20. 02:05
Liverpool - Borussia Dortmund
2:3 (1:1)
júl. 20. 07:00
Brisbane Roar - Brisbane City
4:0 (3:0)
júl. 20. 09:00
Leganés - Fuenlabrada
2:0 (2:0)
júl. 20. 10:00
Debreceni VSC - Kazincbarcika
1:2 (0:0)
júl. 20. 10:00
Soroksár - Paks
2:5 (0:3)
júl. 20. 10:00
Banik Ostrava II - Hlucin
1:2 (0:0)
júl. 20. 10:00
Nesebar - Sozopol
1:7 (1:1)
júl. 20. 10:00
Timisoara - Scolar Resita
1:1 (1:0)
júl. 20. 10:00
Makó - Tiszasziget
7:0 (2:0)
júl. 20. 10:30
Osasuna - Osasuna II
3:0 (1:0)
júl. 20. 10:30
Plymouth - Wimbledon
2:0 (2:0)
júl. 20. 10:30
Pelikan Lowicz - Znicz Pruszkow
2:4 (1:3)
júl. 20. 11:00
Newcastle United - West Ham United
1:0 (1:0)
júl. 20. 11:00
Reading - Lincoln City
0:1 (0:0)
júl. 20. 11:00
WS Wanderers - Leeds United
1:2 (0:1)
júl. 20. 11:00
Tondela - Academico Viseu
3:4 (0:0)
júl. 20. 11:00
Nacional Madeira - Belenenses
1:1 (1:0)
júl. 20. 11:00
Podbeskidzie - Warta Poznan
0:1 (0:0)
júl. 20. 11:00
Fafe - Felgueiras
1:0 (0:0)
júl. 20. 11:00
Novi Pazar - Metalac
0:1 (0:0)
júl. 20. 11:00
Kecskeméti TE - Dorog
0:1 (0:1)
júl. 20. 11:00
NS Drava - Tiszakanyár
3:2 (2:1)
júl. 20. 11:00
Olimpia Elblag - Baltyk Gdynia
3:0 (1:0)
júl. 20. 11:00
Kluczbork - Ruch Zdzieszowice
3:4 (0:0)
júl. 20. 11:30
Aves - Académica
0:0
júl. 20. 11:30
Penafiel - Vila Real
3:0 (2:0)
júl. 20. 11:30
Real Sociedad II - Beasain
4:0 (2:0)
júl. 20. 12:00
Arenas de Getxo - Athletic Bilbao
1:6 (1:1)
júl. 20. 12:00
Gil Vicente - Chaves
0:1 (0:1)
júl. 20. 12:00
Nijmegen - Almere City
2:2 (0:1)
júl. 20. 12:00
Stalowa Wola - Hapoel Katamon
0:1 (0:1)
júl. 20. 12:00
Sintrense - Marinhense
1:4 (0:1)
júl. 20. 12:00
Oriental - Caldas
2:1 (1:0)
júl. 20. 12:00
Puszcza Niepolomice - Nieciecza
0:1 (0:0)
júl. 20. 13:00
Sparta Rotterdam - NAC Breda
3:0 (1:0)
júl. 20. 13:00
Nyköbing - Hvidovre
3:0 (1:0)
júl. 20. 13:00
Frem Kobenhavn - Roskilde
0:3 (0:2)
júl. 20. 13:00
Evesham - Gloucester
1:7 (0:3)
júl. 20. 13:00
Grimsby - Doncaster
1:0 (0:0)
júl. 20. 13:15
Sandecja Nowy Sacz - Tychy
0:3 (0:2)
júl. 20. 13:30
Wolverhampton - Manchester City
0:0 / tizenegyesekkel 3:2
júl. 20. 13:30
Hamburger SV - Anderlecht
2:2 (1:0)
júl. 20. 13:30
Viborg - Skive
1:0 (0:0)
júl. 20. 13:30
Hayes & Yeading - Slough
0:2 (0:1)
júl. 20. 13:30
Lokomotive Leipzig - Wuppertal
1:3 (1:2)
júl. 20. 14:00
Bristol Rovers - Birmingham
1:2 (1:1)
júl. 20. 14:00
Erfurt - Steinbach
2:3 (1:2)
júl. 20. 14:00
VfB Stuttgart II - Aalen
1:1 (0:0)
júl. 20. 14:00
Freiburg II - Cham
5:2 (1:1)
júl. 20. 14:00
Ahlen - Haltern
0:2 (0:2)
júl. 20. 14:00
Elversberg - Mönchengladbach II
1:0 (0:0)
júl. 20. 14:00
York - Scarborough
2:1 (1:0)
júl. 20. 14:00
Homburg - Fola Esch
1:0 (0:0)
júl. 20. 14:00
Top Oss - De Graafschap
1:3 (0:0)
júl. 20. 14:30
Twente - Oud-Heverlee
0:0
júl. 20. 14:30
Volendam - Heracles
2:1 (1:0)
júl. 20. 15:00
Bayer Leverkusen - Watford
1:2 (0:1)
júl. 20. 15:00
Alanyaspor - Konyaspor
1:0 (0:0)
júl. 20. 15:00
Hannover 96 - Groningen
0:1 (0:1)
júl. 20. 15:00
Gillingham - Charlton Athletic
3:1 (1:1)
júl. 20. 15:00
Heerenveen - St. Pauli
1:1 (1:0)
júl. 20. 15:00
Schwarz-Weiss Rehden - Wattenscheid
1:0 (0:0)
júl. 20. 15:00
Fredericia - Hamburger SV II
0:1 (0:0)
júl. 20. 15:00
Coleraine - Institute
4:0 (1:0)
júl. 20. 15:00
Darmstadt - Vitesse
0:1 (0:1)
júl. 20. 15:00
Hornchurch - Chelmsford
0:2 (0:1)
júl. 20. 15:00
Cappellen - Lommel
2:1 (0:1)
júl. 20. 15:00
Dundela - Linfield
1:2 (0:1)
júl. 20. 15:00
Zulte-Waregem - Willem II
1:1 (1:0)
júl. 20. 15:00
Alkmaar - KV Oostende
0:1*
júl. 20. 15:00
Hutnik Nowa Huta - Ruch Chorzów
2:2 (2:1)
júl. 20. 15:00
Kortrijk - Excelsior Rotterdam
4:0 (2:0)
júl. 20. 15:15
Heider - Phoenix Rising
3:5 (2:2)
júl. 20. 15:15
Fortuna Köln - Hessen Kassel
2:1 (1:0)
júl. 20. 15:30
Arminia Bielefeld - Barnsley
2:3 (1:2)
júl. 20. 15:30
Krupa na Vrbasu - Grbalj
4:2 (1:1)
júl. 20. 16:00
Cheltenham - Leicester
1:2 (1:0)
júl. 20. 16:00
Fulham - Brighton & Hove Albion
2:1 (0:1)
júl. 20. 16:00
Crewe - Burnley
1:0 (1:0)
júl. 20. 16:00
Telford - Coventry
1:1 (0:1)
júl. 20. 16:00
Altrincham - Blackpool
2:1 (2:1)
júl. 20. 16:00
Bradford - Wigan
1:1 (1:0)
júl. 20. 16:00
Barnet - Peterborough
1:3 (1:1)
júl. 20. 16:00
Barrow - Blackpool
0:3 (0:1)
júl. 20. 16:00
Exeter - Swansea
1:3 (0:2)
júl. 20. 16:00
Mansfield - Hull
2:2 (1:1)
júl. 20. 16:00
Scunthorpe - West Bromwich
0:4 (0:0)
júl. 20. 16:00
Carlisle - Fleetwood
1:3 (1:1)
júl. 20. 16:00
Curzon Ashton - Wrexham
0:2 (0:0)
júl. 20. 16:00
Dagenham & Redbridge - Southend
1:1 (1:1)
júl. 20. 16:00
Guiseley - Stockport
2:2 (0:0)
júl. 20. 16:00
Hampton & Richmond - Maidenhead
2:3 (1:1)
júl. 20. 16:00
Northampton - Sheffield United
0:2 (0:2)
júl. 20. 16:00
Oxford United - Queens Park
1:2 (1:2)
júl. 20. 16:00
Stevenage - Portsmouth
0:1 (0:0)
júl. 20. 16:00
Tranmere - Stoke
0:2 (0:0)
júl. 20. 16:00
Venlo - Eindhoven
2:0 (1:0)
júl. 20. 16:00
Haringey Borough - Boreham Wood
0:2 (0:0)
júl. 20. 16:00
Harrogate Town - Farsley
3:1 (1:0)
júl. 20. 16:00
Horsham - Crawley
3:1 (1:1)
júl. 20. 16:00
Notts - Walsall
2:1 (0:1)
júl. 20. 16:00
Tiverton - Torquay
0:1 (0:1)
júl. 20. 16:00
Wycombe - Brentford
2:2 (2:1)
júl. 20. 16:00
Aue - Union Berlin
1:1 (0:1)
júl. 20. 16:00
Heidenheim - Middlesbrough
5:1 (0:1)
júl. 20. 16:00
Union St. Gilloise - Waasland
3:1 (1:0)
júl. 20. 16:00
Warrenpoint - Ballinamallard
0:1 (0:0)
júl. 20. 16:00
Annagh United - Carrick Rangers
4:3 (3:0)
júl. 20. 16:00
Ballyclare Comrades - Glentoran
0:1 (0:1)
júl. 20. 16:00
Dartford - Leyton
0:2 (0:1)
júl. 20. 16:00
Dorchester - Yeovil
1:1 (1:0)
júl. 20. 16:00
Dungannon Swifts - H&W Welders
3:2 (1:0)
júl. 20. 16:00
Oldham - Rochdale
2:3 (2:2)
júl. 20. 16:00
Rot-Weiss Essen - Kickers Offenbach
2:2 (2:1)
júl. 20. 16:00
Welling - Dover Athletic
1:2 (0:1)
júl. 20. 16:00
Frickley - Matlock
2:2 (1:1)
júl. 20. 16:00
Burton Albion - Derby
2:5 (1:3)
júl. 20. 16:00
Port Vale - Burnley
1:3 (1:0)
júl. 20. 16:00
Preston - Southampton
1:3 (1:2)
júl. 20. 16:00
Chesterfield - Rotherham
1:2 (1:2)
júl. 20. 16:00
Cirencester - Chippenham
0:4 (0:1)
júl. 20. 16:00
Halesowen - Stourbridge
1:2 (0:0)
júl. 20. 16:00
Hemel Hempstead - Ebbsfleet
1:1 (0:1)
júl. 20. 16:00
Lewes - Eastbourne Borough
3:1 (1:0)
júl. 20. 16:00
Oxford City - Rushden & Diamonds
3:1 (1:0)
júl. 20. 16:00
Darlington FC - Halifax
1:2 (1:1)
júl. 20. 16:00
Bala - Accrington Stanley
1:0 (1:0)
júl. 20. 16:00
Dunston - Woking
1:1 (0:1)
júl. 20. 16:00
Bedworth United - Loughborough
2:0 (1:0)
júl. 20. 16:00
Brackley - Banbury
0:0
júl. 20. 16:00
Colne - Chester
2:1 (1:0)
júl. 20. 16:00
Dorking Wanderers - Leatherhead
2:1 (1:0)
júl. 20. 16:00
Sint-Truidense - PAOK Saloniki
0:4 (0:2)
júl. 20. 16:30
Angers - Le Havre
3:2 (3:1)
júl. 20. 16:30
Lokeren - Panachaiki
0:0
júl. 20. 16:50
Werder Bremen - 1. FC Köln
1:0 (0:0)
júl. 20. 17:00
AS Monaco - Valencia
1:0 (1:0)
júl. 20. 17:00
Reims - Gent
1:1 (0:0)
júl. 20. 17:00
Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk
0:3 (0:1)
júl. 20. 17:00
Dordrecht - Den Bosch
1:0 (1:0)
júl. 20. 17:00
Nacional Madeira - Cova Piedade
2:1 (0:0)
júl. 20. 17:00
Fiorentina - Benevento
0:3 (0:1)
júl. 20. 17:00
Mioveni - Hapoel Haifa
0:2 (0:0)
júl. 20. 17:00
AEL Limassol - Sektzia Nes Tziona
1:0 (1:0)
júl. 20. 17:00
Pirin Blagoevgrad - Slivnishki Geroy
3:0 (1:0)
júl. 20. 17:00
Tikves Kavadarci - Dinamo Vranje
1:1 (0:0)
júl. 20. 17:10
Katowice - Rekord Bielsko Biala
2:2 (1:2)
júl. 20. 17:30
Mönchengladbach - Rayo Vallecano
2:1 (0:1)
júl. 20. 17:30
Ironi Kiryat Shmona - MTK
0:3 (0:3)
júl. 20. 17:30
Göztepe Izmir - Eskisehirspor
1:1 (1:0)
júl. 20. 17:30
Legionovia - Hapoel Kfar Saba
1:3 (1:2)
júl. 20. 18:00
Lens - Espanyol
1:3 (1:2)
júl. 20. 18:00
Lorient - Laval
1:0 (1:0)
júl. 20. 18:00
Guingamp - Brest
1:2 (0:2)
júl. 20. 18:00
Varzim - Al Duhail
4:1 (4:1)
júl. 20. 18:00
Béziers - Le Puy
0:1 (0:0)
júl. 20. 18:00
Bochum - Hertha BSC
1:1 (1:1)
júl. 20. 18:00
Croatia Zmijavci - Sibenik
2:2 (1:0)
júl. 20. 18:00
Villefranche/Saone - Yverdon
3:1 (2:1)
júl. 20. 18:00
Mosta - Santa Lucia
0:0
júl. 20. 18:00
Rude Zágráb - Radomlje
2:2 (2:1)
júl. 20. 18:00
Sfintul Gheorghe - Desna
1:2 (0:0)
júl. 20. 18:00
Jagodina - Radnicki Pirot
1:4 (1:2)
júl. 20. 18:00
Taksony - Füzesgyarmat
1:2 (0:0)
júl. 20. 18:30
FC Nürnberg - Paris St. Germain
1:1 (0:1)
júl. 20. 18:30
Bayer Leverkusen - Eibar
2:2 (0:1)
júl. 20. 18:30
Avranches - Concarneau
0:3 (0:1)
júl. 20. 19:00
Numancia - Atlético Madrid
0:3 (0:0)
júl. 20. 19:00
AEK Athen - Volos NFC
2:0 (1:0)
júl. 20. 19:00
Levante - Villarreal
1:2 (0:1)
júl. 20. 19:00
Vasas - Kisvárda
2:2 (1:2)
júl. 20. 19:00
Lyon - Genoa
3:4 (1:1)
júl. 20. 19:00
Real Sociedad - Racing Santander
0:1 (0:1)
júl. 20. 19:00
Nancy - Dijon
2:2 (1:1)
júl. 20. 19:00
UD Oliveirense - Moreirense
0:1 (0:1)
júl. 20. 19:00
MVV - Spouwen-Mopertingen
7:0 (2:0)
júl. 20. 19:10
Covilha - Pacos de Ferreira
1:1 (0:1)
júl. 20. 19:15
Lealtad - Sporting Gijón
0:4 (0:2)
júl. 20. 19:15
Wigry Suwalki - Palanga
2:0 (2:0)
júl. 20. 19:30
Granada - Reading
1:0 (0:0)
júl. 20. 19:30
Valencia Mestalla - Waalwijk
0:2 (0:1)
júl. 20. 20:00
Girona - Bournemouth
2:1 (0:0)
júl. 20. 20:00
Calahorra - Huesca
0:0
júl. 20. 20:15
Tarxien Rainbows - Balzan
1:0 (1:0)
júl. 20. 20:15
Almirante Brown - Argentína U23
2:3 (2:1)
júl. 20. 20:30
Rio Ave - Santa Clara
1:1 (0:0)
júl. 20. 20:30
Belenenses - Sunderland AFC
1:0 (0:0)
júl. 20. 20:30
La Roda - Albacete
2:3 (0:3)
júl. 20. 20:30
Celta Vigo - Lugo
3:0 (1:0)
júl. 20. 21:00
Marítimo - Lille
0:0
júl. 20. 21:30
Portimonense - Getafe
0:0 / tizenegyesekkel 2:3
júl. 20. 22:00
Aragua - Deportivo Petare
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
335
36 (11%)
137 (41%)
454
334
29 (9%)
146 (44%)
437
336
34 (10%)
124 (37%)
418
335
29 (9%)
136 (41%)
417
   Pifti84
332
31 (9%)
131 (39%)
417
6. Xxy
336
20 (6%)
146 (43%)
392
324
28 (9%)
125 (39%)
390
320
31 (10%)
114 (36%)
383
336
30 (9%)
115 (34%)
380
316
21 (7%)
137 (43%)
379

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont