Főoldal » Meccsek » 2019. május 5.

Meccsek - 2019. május 5.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. május 5.)


5 mérkőzés
2019. máj. 5. 12:00
Getafe - Girona
2:0 (1:0)
2019. máj. 5. 14:00
Eibar - Betis
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 16:15
Real Madrid - Villarreal
3:2 (2:1)
2019. máj. 5. 18:30
Valladolid - Athletic Bilbao
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 20:45
Huesca - Valencia
2:6 (0:5)
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:00
Chelsea - Watford
3:0 (0:0)
2019. máj. 5. 15:00
Huddersfield - Manchester United
1:1 (0:1)
2019. máj. 5. 17:30
Arsenal - Brighton & Hove Albion
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
2019. máj. 5. 12:30
Empoli - Fiorentina
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 15:00
Lazio - Atalanta
1:3 (1:1)
2019. máj. 5. 15:00
Parma - Sampdoria
3:3 (1:2)
2019. máj. 5. 15:00
Sassuolo - Frosinone
2:2 (0:2)
2019. máj. 5. 18:00
Genoa - AS Roma
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 20:30
Napoli - Cagliari
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
2019. máj. 5. 13:30
Schalke 04 - Augsburg
0:0
2019. máj. 5. 15:30
Freiburg - Fortuna Düsseldorf
1:1 (1:1)
2019. máj. 5. 18:00
Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt
6:1 (6:1)
10 mérkőzés
2019. máj. 5. 17:00
Győri ETO - Gyirmót
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 17:00
Nyíregyháza - Dorog
2:1 (2:0)
2019. máj. 5. 17:00
Kaposvár - Vác
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Csákvár - Kazincbarcika
0:2 (0:1)
2019. máj. 5. 17:00
Békéscsabai Előre - Soroksár
3:5 (0:1)
2019. máj. 5. 17:00
ZTE - Budafok
4:1 (2:1)
2019. máj. 5. 17:00
Monor - Cegléd
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Siófok - Mosonmagyaróvár
3:1 (1:0)
2019. máj. 5. 18:00
Vasas - Budaörs
3:3 (1:3)
5 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:00
Montpellier HSC - Amiens SC
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 15:00
Nantes - Dijon
3:0 (0:0)
2019. máj. 5. 15:00
Toulouse - Stade Rennes
2:2 (1:1)
2019. máj. 5. 17:00
AS Monaco - St. Etienne
2:3 (1:0)
2019. máj. 5. 21:00
Lyon - Lille
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
2019. máj. 5. 18:00
Willem II - Ajax
0:4 (0:2)
2019. máj. 5. 13:30
Darmstadt - Union Berlin
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 13:30
Regensburg - Aue
1:3 (0:0)
2019. máj. 5. 13:30
Holstein Kiel - Duisburg
0:2 (0:0)

2019. máj. 5.
Córdoba - Reus Deportiu
1:0*
2019. máj. 5. 12:00
Lugo - Almería
4:2 (2:1)
2019. máj. 5. 16:00
Mallorca - Sporting Gijón
2:1 (1:1)
2019. máj. 5. 18:00
Albacete - Numancia
0:0
2019. máj. 5. 18:00
Elche - Rayo Majadahonda
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 20:30
Real Oviedo - Granada
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Hódmezővásárhely - SZEOL
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Kozármisleny - Iváncsa
2:2 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Taksony - Szekszárd
0:2 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
FC Dabas - Pécsi MFC
0:3 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Kecskeméti TE - Budapest Honvéd II
2:2 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Rákosmenti KSK - Szentlőrinc
0:2 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Paks II - Makó
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 19:00
Dunaújváros - Szeged 2011
1:2 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Gyöngyös - Sajóbábony
4:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Tiszaújváros - Jászberény
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Szolnoki MÁV - DVTK II
2:2 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Nyírbátor - Putnok
2:3 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Sényő - Salgótarján
1:2 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Eger - Cigánd
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Debreceni EAC - ESMTK
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Füzesgyarmat - Tállya
4:0 (0:0)

2019. máj. 5. 11:00
Vidi II - Pápai Perutz
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Csepel - Pénzügyőr
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Andráshida - Dunaharaszti
0:3 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Komárom - Nagykanizsai TE
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Érd - Puskás Akadémia II.
2:0 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Sárvár - THSE-Szabadkikötő
2:0 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
BKV Előre - Ajka
0:3 (0:0)
12 mérkőzés
2019. máj. 5. 13:30
Aston Villa - Norwich
1:2 (1:1)
2019. máj. 5. 13:30
Ipswich - Leeds United
3:2 (1:1)
2019. máj. 5. 13:30
Wigan - Millwall
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 13:30
Derby - West Bromwich
3:1 (1:0)
2019. máj. 5. 13:30
Brentford - Preston
3:0 (1:0)
2019. máj. 5. 13:30
Hull - Bristol City
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 13:30
Nottingham Forest - Bolton Wanderers
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 13:30
Rotherham - Middlesbrough
1:2 (0:2)
2019. máj. 5. 13:30
Sheffield Wednesday - Queens Park
1:2 (0:1)
2019. máj. 5. 13:30
Stoke - Sheffield United
2:2 (1:0)
2019. máj. 5. 13:30
Blackburn Rovers - Swansea
2:2 (1:2)
2019. máj. 5. 13:30
Reading - Birmingham
0:0
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:00
Benevento - Padova
3:3 (1:1)
2019. máj. 5. 15:00
Livorno - Carpi
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 21:00
Salernitana - Cosenza 1914
1:2 (0:1)

2019. máj. 5. 16:00
Tondela - Santa Clara
1:3 (0:1)
2019. máj. 5. 18:30
Belenenses - Sporting CP
1:8 (0:2)
2019. máj. 5. 21:00
Guimaraes - Nacional
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 13:00
Sovjetov - Ufa
1:1 (1:0)
2019. máj. 5. 15:30
CSKA Moszkva - Dinamo Moszkva
2:2 (1:2)
2019. máj. 5. 18:00
FK Rostov - FK Krasnodar
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
2019. máj. 5. 14:00
Voluntari - CSMS Iasi
0:0
2019. máj. 5. 20:00
CS U Craiova - Steaua Bukarest
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:00
Akhisar Belediyespor - Malatyaspor
0:2 (0:0)
2019. máj. 5. 15:00
Göztepe Izmir - Antalyaspor
4:1 (2:1)
2019. máj. 5. 18:00
Galatasaray - Besiktas
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. máj. 5. 14:30
Anderlecht - Standard Liege
2:1 (1:0)
2019. máj. 5. 18:00
Gent - Club Brugge
0:1 (0:1)
8 mérkőzés
2019. máj. 5. 00:00
Palmeiras - Internacional RS
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 00:00
Vasco da Gama - Corinthians
1:1 (1:1)
2019. máj. 5. 02:00
Ceará - Atlético Mineiro
1:2 (1:1)
2019. máj. 5. 16:00
Chapecoense - Atlético PR
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 21:00
Sao Paulo - Flamengo RJ
1:1 (0:1)
2019. máj. 5. 21:00
Botafogo - Fortaleza
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 21:00
CSA - Santos
0:0
2019. máj. 5. 21:00
Cruzeiro - Goiás
2:1 (0:0)

1 mérkőzés
2019. máj. 5. 16:30
Rangers FC - Hibernian
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 14:30
St. Pölten - Sturm Graz
0:1 (0:1)
2019. máj. 5. 14:30
LASK Linz - Wolfsberger
3:0 (1:0)
2019. máj. 5. 17:00
Austria Wien - Salzburg
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 13:00
Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava
1:1 (0:1)
2019. máj. 5. 16:00
Desna - Chernomorets Odessa
2:4 (2:1)
2019. máj. 5. 16:00
Karpaty Lviv - Arsenal Kiev
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
2019. máj. 5. 13:00
Uerdingen - Cottbus
1:2 (1:1)
2019. máj. 5. 14:00
Aalen - Braunschweig
1:3 (0:2)
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 16:00
Lugano - Luzern
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 16:00
Thun - Neuchatel Xamax FC
0:2 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
Sion - BSC Young Boys
0:4 (0:2)
7 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:00
Panathinaikosz - Panaitolikos
4:0 (3:0)
2019. máj. 5. 18:00
Larisa - Olympiakos Pireus
0:3 (0:1)
2019. máj. 5. 18:00
Aris Saloniki - Xanthi
7:2 (2:1)
2019. máj. 5. 18:00
Asteras Tripolis - Panionios Athen
3:0 (1:0)
2019. máj. 5. 18:00
Atromitos - OFI Heraklion
0:2 (0:1)
2019. máj. 5. 18:00
Levadiakos - AEK Athen
0:3 (0:1)
2019. máj. 5. 18:00
PAS Giannina - PAOK Saloniki
0:2 (0:0)
2019. máj. 5.
Valencia II - Ontinyent
1:0*
2019. máj. 5. 12:00
Cornella - Espanyol II
0:2 (0:0)
2019. máj. 5. 12:00
Badalona - Atlético Baleares
0:0
2019. máj. 5. 17:00
Teruel - Ebro
4:1 (2:0)
2019. máj. 5. 18:00
Lleida Esportiu - Barcelona II
1:2 (0:0)
2019. máj. 5. 18:30
Castellón - Peralada
3:1 (0:1)

6 mérkőzés
2019. máj. 5. 01:30
Philadelphia - New England
6:1 (1:1)
2019. máj. 5. 02:00
D.C. United - Columbus Crew
3:1 (2:0)
2019. máj. 5. 02:00
Minnesota United - Seattle Sounders
1:1 (1:1)
2019. máj. 5. 03:00
Real Salt Lake - Portland Timbers
1:2 (0:1)
2019. máj. 5. 04:00
San Jose Earthquakes - FC Cincinnati
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 04:30
Los Angeles FC - Chicago Fire
0:0
2 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:30
Zaglebie Sosnowiec - Slask Wroclaw
2:4 (0:1)
2019. máj. 5. 18:00
Cracovia Krakow - Lechia Gdansk
2:0 (0:0)
2019. máj. 5. 15:00
Gubbio - Virtus Verona
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 15:00
Südtirol - Monza
0:3 (0:2)
2019. máj. 5. 15:00
AlbinoLeffe - Vicenza
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 15:00
Rimini - Renate
0:0
2019. máj. 5. 15:00
Fano - Triestina
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 15:00
Fermana - Sambenedettese
1:3 (0:1)
2019. máj. 5. 15:00
Teramo - Ternana
0:0
2019. máj. 5. 15:00
Ravenna - Imolese
3:3 (3:1)
2019. máj. 5. 15:00
Feralpisalo - Pordenone
2:2 (1:0)
2019. máj. 5. 15:00
Giana Erminio - Vis Pesaro
3:3 (2:0)
2019. máj. 5. 18:30
Catania - Rieti
1:1 (1:1)
2019. máj. 5. 18:30
Catanzaro - Trapani
6:3 (4:3)
2019. máj. 5. 18:30
Juve Stabia - Virtus Francavilla
1:2 (1:2)
2019. máj. 5. 18:30
Monopoli - Siracusa
4:1 (4:0)
2019. máj. 5. 18:30
Paganese - Viterbese Castrense
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 18:30
Sicula Leonzio - Casertana
0:3 (0:2)
2019. máj. 5. 18:30
Bisceglie - Cavese
4:3 (2:2)
2019. máj. 5. 18:30
Potenza - Vibonese
1:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:00
Ruzomberok - Slovan Bratislava
3:2 (2:1)
2019. máj. 5. 17:00
Zilina - Dunaszerdahely
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
2019. máj. 5. 16:30
Slaven Belupo - Osijek
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 19:00
Dinamo Zágráb - Lokomotiv Zágráb
3:0 (0:0)
4 mérkőzés
2019. máj. 5. 12:00
Aalborg - Aarhus
0:1 (0:1)
2019. máj. 5. 14:00
SonderjyskE - Randers
1:1 (1:0)
2019. máj. 5. 16:00
FC Kobenhavn - Bröndby
3:2 (2:1)
2019. máj. 5. 18:00
Odense BK - Midtjylland
3:1 (1:0)
2019. máj. 5. 11:30
Real Valladolid II - Salamanca CF UDS
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 12:00
Las Palmas II - Pontevedra
2:1 (2:0)
2019. máj. 5. 12:00
Atlético Madrid II - Rápido de Bouzas
5:1 (1:0)
2019. máj. 5. 12:00
Celta Vigo II - Ponferradina
1:1 (1:1)
2019. máj. 5. 12:00
Fuenlabrada - Unión Adarve
4:0 (1:0)
2019. máj. 5. 12:00
Inter de Madrid - Burgos
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Navalcarnero - Guijuelo
0:1 (0:1)
8 mérkőzés
2019. máj. 5. 16:00
Backa Palanka - Rad Belgrád
1:2 (0:1)
2019. máj. 5. 16:00
Dinamo Vranje - FK Zemun
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 16:00
Spartak Subotica - Radnik Surdulica
3:3 (2:2)
2019. máj. 5. 16:00
Vozdovac - Macva Sabac
1:1 (1:1)
2019. máj. 5. 18:00
Crvena Zvezda - FK Mladost Lucani
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 18:00
Radnicki Nis - Vojvodina
0:0
2019. máj. 5. 18:00
Cukaricki - Proleter Novi Sad
3:0 (2:0)
2019. máj. 5. 18:00
Partizan - Napredak
2:1 (0:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
4 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:00
Falkenberg - Malmö FF
1:2 (1:2)
2019. máj. 5. 15:00
Kalmar - Östersunds
1:1 (0:1)
2019. máj. 5. 15:00
Häcken - Sundsvall
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 17:30
Örebro - Hammarby
2:3 (0:1)
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:30
Slovácko - Pribram
5:1 (3:1)
2019. máj. 5. 15:30
Opava - Karvina
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 18:00
Viktoria Plzen - Jablonec
2:1 (0:1)
2019. máj. 5. 00:00
Paraná - CRB
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 00:00
Cuiabá - Operário PR
2:1 (2:1)
6 mérkőzés
2019. máj. 5. 18:00
Bodo/Glimt - Lilleström
4:0 (3:0)
2019. máj. 5. 18:00
Haugesund - Molde
1:2 (0:1)
2019. máj. 5. 18:00
Odd Grenland - Stromsgodset
2:1 (1:0)
2019. máj. 5. 18:00
Kristiansund - Tromso
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 18:00
Brann - Ranheim
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 20:00
Rosenborg - Sarpsborg 08
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 10:30
Blau-Weiss Linz - Juniors OÖ
0:2 (0:2)
2019. máj. 5. 12:15
Pacos de Ferreira - Mafra
2:0 (1:0)
2019. máj. 5. 12:15
Benfica II - FC Porto II
1:1 (1:1)
2019. máj. 5. 17:00
Covilha - Leixőes
1:1 (0:1)
2019. máj. 5. 17:00
Estoril - Academico Viseu
1:3 (0:1)
2019. máj. 5. 17:00
Farense - Arouca
2:2 (1:1)

ORGANIC SHOP EPRES DESSZERTEK AJÁNDÉKCSOMAG (TESTRADÍR, TESTÁPOLÓ MOUSSE) 2 X 450ML
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 18:00
Enosis - Ermis Aradippou
4:1 (2:1)
2019. máj. 5. 18:00
Anorthosis - Paphos FC
1:1 (1:0)
2019. máj. 5. 18:00
Doxa Katokopia - Alki Oroklini
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2019. máj. 5. 17:30
Lahti - SJK
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 17:30
Kuopion - KPV Kokkola
3:1 (0:1)
2019. máj. 5. 12:00
Sporting Gijón II - Tudelano
0:0
2019. máj. 5. 17:00
Izarra - Real Oviedo II
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 18:00
Racing Santander - Gernika
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 18:00
Calahorra - Athletic Bilbao II
0:3 (0:0)
2019. máj. 5. 18:00
Barakaldo - Amorebieta
4:3 (0:2)
2019. máj. 5. 13:00
Energetik-BGU Minsk - Slavia Mozyr
1:2 (0:1)
2019. máj. 5. 15:00
Slutsk - Dinamo Minsk
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 18:00
FK Minsk - Dinamo Brest
1:2 (1:0)
2019. máj. 5. 17:00
Wigry Suwalki - Sandecja Nowy Sacz
1:2 (1:1)
2019. máj. 5. 18:00
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie
2:2 (0:0)
2019. máj. 5. 19:00
Puszcza Niepolomice - Stomil Olsztyn
1:2 (1:0)
2019. máj. 5. 20:00
Brown de Adrogué - Sarmiento
0:1 (0:1)
7 mérkőzés
2019. máj. 5. 00:00
Cruz Azul - Monarcas Morelia
1:1 (0:1)
2019. máj. 5. 02:00
Tigres - Club Guadalajara
2:1 (1:0)
2019. máj. 5. 02:00
Club León - Pachuca
2:1 (1:0)
2019. máj. 5. 04:00
Club Necaxa - Querétaro
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 04:06
Club Tijuana - Puebla
4:0 (0:0)
2019. máj. 5. 19:00
Toluca - Lobos de la BUAP
4:0 (1:0)
2019. máj. 5. 23:00
Club Atlas - Monterrey
2:0 (1:0)

2019. máj. 5. 15:00
GAIS Göteborg - Jönköpings Södra
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 17:30
Halmstad - Öster
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2019. máj. 5. 17:00
GOSK Gabela - Tuzla City
0:3 (0:1)
2019. máj. 5. 20:00
Zeljeznicar Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 14:30
NS Mura - Rudar Velenje
3:3 (1:1)
2019. máj. 5. 16:15
ND Gorica - Maribor
1:3 (0:2)
2019. máj. 5. 17:55
Olimpija Ljubljana - Triglav
4:2 (2:1)
2019. máj. 5. 15:00
Sandefjord - Nest-Sotra
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 18:00
Ham-Kam - Sandnes Ulf
2:3 (1:2)
2019. máj. 5. 18:00
Start - Strommen
4:0 (1:0)
2019. máj. 5. 18:00
KFUM Oslo - Jerv
5:0 (3:0)
2019. máj. 5. 18:00
Raufoss - Kongsvinger
0:0
2019. máj. 5. 18:00
Tromsdalen - Notodden
0:2 (0:1)
2019. máj. 5. 18:00
Ullensaker/Kisa - Skeid
3:2 (2:1)
2019. máj. 5. 20:30
ADIUR - Sportivo Bombal
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
Giresunspor - Adana Demirspor
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 18:30
Balikesirspor - Gazisehir Gaziantep
1:2 (0:1)
2019. máj. 5. 18:30
Genclerbirligi - Denizlispor
0:3 (0:1)
4 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:00
Kesla - Zira
1:3 (1:1)
2019. máj. 5. 16:00
Qabala - Neftchi
1:3 (0:1)
2019. máj. 5. 16:00
Karabakh - Sabail
4:0 (2:0)
2019. máj. 5. 18:00
Sumgayit Shekher - Sabah FK
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
2019. máj. 5. 16:30
Salford - Eastleigh
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (1:0)
2 mérkőzés
2019. máj. 5. 17:00
Dila Gori - Chikhura
2:0 (2:0)
2019. máj. 5. 19:00
Saburtalo - Lokomotiv Tbilisi
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 17:30
Pyramids - Al Masry
1:1 (1:0)
2019. máj. 5. 19:00
Nojom El Mostabel - Al Ahly
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
2019. máj. 5. 14:00
Nőmme Kalju - FCI Levadia
2:1 (1:0)
2019. máj. 5. 18:00
Renaissance Berkane - CS Sfaxien
3:0 (3:0)
2019. máj. 5. 21:00
Étoile Sahel - Zamalek
0:0
1 mérkőzés
2019. máj. 5. 19:30
Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda
2:3 (1:1)
5 mérkőzés
2019. máj. 5. 00:00
Huachipato - Deportes Iquique
1:1 (1:0)
2019. máj. 5. 02:30
Coquimbo - Unión Espanola
2:0 (2:0)
2019. máj. 5. 18:30
Cobresal - Antofagasta
2:2 (2:1)
2019. máj. 5. 21:00
Unión La Calera - Colo Colo
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 23:30
Audax Italiano - Universidad de Chile
3:1 (2:0)
2019. máj. 5. 11:30
Almería II - UD Ibiza
0:1 (0:1)
2019. máj. 5. 11:30
Sevilla Atlético - Villanovense
2:1 (1:0)
2019. máj. 5. 12:00
UCAM Murcia - San Fernando
2:1 (1:0)
2019. máj. 5. 12:00
Jumilla - El Ejido
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 12:00
Melilla - Badajoz
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 19:00
Don Benito - Talavera
0:1 (0:1)
2019. máj. 5. 19:00
FC Cartagena - Marbella
2:0 (1:0)

2019. máj. 5. 13:30
Amsterdamsche - Scheveningen
5:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. máj. 5. 17:00
Táborsko - Usti nad Labem
2:3 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Varnsdorf - Vlasim
0:2 (0:2)
2019. máj. 5. 11:00
Adelaide United - Melbourne City
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
AB Argir - Klaksvík
0:4 (0:1)
2019. máj. 5. 16:00
B36 Torshavn - Fuglafjordur
3:0 (1:0)
2019. máj. 5. 16:00
Skála - Vikingur Gota
2:3 (0:1)
2019. máj. 5. 16:00
EB Streymur - HB Torshavn
0:3 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
TB Tvoroyri - Runavik
0:3 (0:2)
2019. máj. 5. 14:00
Doxa Dramas - Ergotelis
0:2 (0:1)
2019. máj. 5. 14:00
Aiginiakos - Sparta
3:0 (0:0)
2019. máj. 5. 14:00
Kerkyra - Panachaiki
0:2 (0:1)
2019. máj. 5. 14:00
Irodotos - Apollon Larisa
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 14:00
Apollon Pontou - Kissamikos
1:3 (1:0)
2019. máj. 5. 14:00
Giorgos Karaiskakis - Trikala
1:3 (0:0)
2019. máj. 5. 14:00
Platanias - Iraklis Saloniki
2:1 (1:0)
2019. máj. 5. 16:00
Aittitos Spata - Volos NFC
0:3 (0:0)
4 mérkőzés
2019. máj. 5. 18:00
KA Akureyri - Valur
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 19:00
KR Reykjavik - ÍB Vestmannaeyja
3:0 (0:0)
2019. máj. 5. 21:15
Fylkir Reykjavik - Akranes
2:2 (0:1)
2019. máj. 5. 21:15
UMF Grindavik - Stjarnan
1:1 (0:1)

2019. máj. 5. 21:00
Guabirá - Jorge Wilstermann
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 21:00
Real Potosí - Blooming
2:2 (1:1)
2019. máj. 5. 23:15
The Strongest - San José
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:45
Connah's Quay - The New Saints
0:3 (0:2)
2019. máj. 5. 16:00
Fola Esch - Hamm Benfica
2:0 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
Mondorf-les-Bains - Hostert
2:2 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
UT Pétange - Rumelange
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
RFCU Luxemburg - Progres Niedercorn
5:0 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
UNA Strassen - Etzella Ettelbruck
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 18:30
F91 Dudelange - Victoria Rosport
2:0 (0:0)
2019. máj. 5. 18:30
Differdange - Jeunesse Esch
2:0 (0:0)
2019. máj. 5. 02:45
Atlético Huila - Jaguares de Córdoba
0:2 (0:1)
2019. máj. 5. 22:30
Cúcuta - Atlético Junior
2:1 (2:1)
2019. máj. 5. 22:30
Deportivo Cali - Envigado
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 22:30
Deportivo Pasto - América de Cali
1:1 (1:0)
2019. máj. 5. 22:30
Deportes Tolima - Independiente Medellín
0:1 (0:1)
2019. máj. 5. 22:30
Alianza Petrolera - Patriotas
3:0 (1:0)
2019. máj. 5. 22:30
Unión Magdalena - Once Caldas
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 22:30
Atlético Nacional - Santa Fe
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
2019. máj. 5. 13:45
Lyngby - HB Koge
1:1 (0:1)
2019. máj. 5. 13:45
Viborg - Roskilde
3:1 (1:0)
2019. máj. 5. 13:45
Hvidovre - Naestved
3:1 (1:0)
2019. máj. 5. 13:45
Helsingor - Fremad Amager
1:2 (0:1)
2019. máj. 5. 13:45
Thisted - Nyköbing
0:1 (0:0)

2019. máj. 5. 07:00
Yokohama FC - Kyoto Sanga
1:3 (1:1)
2019. máj. 5. 07:00
Tokushima Vortis - Tochigi
3:2 (1:1)
2019. máj. 5. 07:00
Ventforet Kofu - JEF United
1:2 (0:0)
2019. máj. 5. 08:00
Tokyo Verdy - V-Varen Nagasaki
2:1 (1:0)
2019. máj. 5. 08:00
Machida Zelvia - Mito Hollyhock
0:2 (0:0)
2019. máj. 5. 09:00
Montedio Yamagata - Fagiano Okayama
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 11:00
Gifu - Ryukyu
2:1 (0:1)
2019. máj. 5. 13:00
Tabor Sezana - Roltek Dob
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 17:00
Moghreb Tétouan - Chabab Rif Hoceima
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 18:00
Youssoufia Berrechid - Difaa El Jadidi
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 19:00
Kawkab de Marrakech - Ittihad Tanger
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
2019. máj. 5. 14:00
Pyunik - Shirak
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
2019. máj. 5. 09:30
Guizhou Renhe - Henan Jianye
1:2 (1:1)
2019. máj. 5. 13:35
Jiangsu Suning - Dalian Aerbin
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 13:35
Shenzhen - Shanghai Shenhua
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 13:35
Tianjin Quanjian - Chongqing Dangdai Lifan
3:3 (0:2)
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 14:20
Andijan - Dinamo Samarqand
2:2 (2:1)
2019. máj. 5. 14:30
AGMK - Surkhon
2:0 (1:0)
2019. máj. 5. 16:45
Qizilqum - Bunyodkor
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
2019. máj. 5. 03:00
Melgar - Huancayo
2:2 (1:1)
2019. máj. 5. 18:15
Universidad San Martín - Sport Boys
1:1 (0:1)
2019. máj. 5. 22:30
Alianza Universidad - Deportivo Binacional
2:3 (1:1)
2019. máj. 5. 23:00
Universitario - Universidad César Vallejo
0:4 (0:3)

6 mérkőzés
2019. máj. 5. 11:00
Okzhetpes - Shakter Karaganda
2:2 (0:0)
2019. máj. 5. 13:00
Ordabasy - Atyrau
1:1 (0:0)
2019. máj. 5. 13:00
Zhetysu - Taraz
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 14:00
Kairat Almaty - Tobol
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 15:00
FK Astana - Irtysh Pavlodar
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 15:00
Aktobe - Kaisar Kyzylorda
1:3 (1:3)
10 mérkőzés
2019. máj. 5. 01:00
Hartford Athletic - Charlotte Independence
1:1 (1:1)
2019. máj. 5. 01:00
Indy Eleven - North Carolina
0:0
2019. máj. 5. 01:30
Charleston Battery - Pittsburgh Riverhounds
2:2 (0:2)
2019. máj. 5. 01:30
Atlanta United II - Nashville
0:2 (0:2)
2019. máj. 5. 02:00
Colorado Springs - El Paso Locomotive
0:2 (0:0)
2019. máj. 5. 02:30
OKC Energy - Tacoma Defiance
2:1 (1:1)
2019. máj. 5. 04:00
Reno 1868 - Tulsa Roughnecks
2:2 (2:1)
2019. máj. 5. 04:00
Orange County SC - Phoenix Rising
2:1 (1:0)
2019. máj. 5. 04:00
L. A. Galaxy II - Austin Bold
1:0 (0:0)
2019. máj. 5. 04:30
Las Vegas Lights - Sacramento Republic
4:2 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
Fjölnir - Haukar
2:1 (2:0)
2019. máj. 5. 16:00
Keflavík - Fram Reykjavik
2:1 (0:1)
2019. máj. 5. 16:00
Thróttur Reykjavík - Njardvik
2:3 (1:1)
2019. máj. 5. 16:00
Vikingur Olafsvik - Grotta
2:0 (1:0)
2019. máj. 5. 09:00
Gangwon - Incheon
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 09:00
Suwon Blue Wings - FC Seoul
1:1 (0:0)

3 mérkőzés
2019. máj. 5. 14:00
Palanga - Kauno Zalgiris
0:3 (0:2)
2019. máj. 5. 16:00
Suduva - Atlantas
4:0 (1:0)
2019. máj. 5. 18:00
Zalgiris Vilnius - Panevezys
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
2019. máj. 5. 12:00
Ordino - Lusitanos
3:0 (0:0)
2019. máj. 5. 12:00
Encamp - UE Santa Coloma
0:2 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
Sant Julia - Inter Club d'Escaldes
3:2 (0:0)
2019. máj. 5. 04:00
Herediano - AD San Carlos
2:0 (1:0)
2019. máj. 5. 23:00
Pérez Zeledón - Saprissa
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
2019. máj. 5. 17:00
St. Andrews - Santa Lucia
1:4 (0:2)
2019. máj. 5. 16:00
Ferizaj - Liria Prizren
3:1 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
KEK-u - Ballkani
0:3 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
Gjilani - Flamurtari
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 16:00
Llapi - Trepca'89
4:1 (0:0)
2019. máj. 5. 09:30
Guizhou Zhicheng - Zhejiang Greentown
6:2 (1:2)
2019. máj. 5. 08:30
Yuen Long - Eastern
3:4 (0:3)
2019. máj. 5. 11:30
Dreams - Warriors
6:0 (2:0)
2019. máj. 5. 15:00
Folgore / Falciano - Tre Penne
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
2019. máj. 5. 15:45
Saipa - Shahr Khodrou
0:1 (0:0)
2019. máj. 5. 22:00
Mineros Guyana - Estudiantes Caracas
2:1 (0:0)
2019. máj. 5. 22:00
Estudiantes Mérida - Portuguesa FC
1:1 (1:0)
2019. máj. 5. 22:00
Monagas - Carabobo
2:4 (2:3)
2019. máj. 5. 22:00
Trujillanos - Llaneros de Guanare
1:3 (0:2)
2019. máj. 5. 22:00
Caracas - LALA
2:2 (1:1)
2019. máj. 5. 22:00
Zulia - Deportivo La Guaira
1:0 (1:0)
2019. máj. 5. 08:00
Daejeon Citizen - Busan I'Park
0:5 (0:3)
2019. máj. 5. 08:00
Bucheon 1995 - Anyang
2:2 (0:1)
2019. máj. 5. 10:00
Suwon City - Seoul E-Land
3:1 (1:1)
2019. máj. 5. 16:30
Szaúd-Arábia U20 - Nigéria U20
2:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
377
45 (12%)
140 (37%)
505
377
40 (11%)
149 (40%)
498
377
46 (12%)
133 (35%)
496
375
39 (10%)
146 (39%)
487
377
39 (10%)
141 (37%)
477
377
39 (10%)
140 (37%)
475
376
43 (11%)
127 (34%)
469
   Tila
375
43 (11%)
127 (34%)
469
377
40 (11%)
134 (36%)
468
375
37 (10%)
140 (37%)
465

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont