Főoldal » Meccsek » 2019. április 19.

Meccsek - 2019. április 19.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. április 19.)


1 mérkőzés
ápr. 19. 21:00
Alavés - Valladolid
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 19. 19:00
Dijon - Stade Rennes
3:2 (1:0)
ápr. 19. 20:45
Lyon - Angers
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 19. 20:00
Heracles - Heerenveen
2:1 (1:1)

ápr. 19. 21:00
Alcorcón - Málaga
1:4 (1:2)
12 mérkőzés
ápr. 19. 13:00
Bristol City - Reading
1:1 (0:0)
ápr. 19. 13:30
Sheffield United - Nottingham Forest
2:0 (0:0)
ápr. 19. 14:00
Millwall - Brentford
1:1 (1:1)
ápr. 19. 16:00
Bolton Wanderers - Aston Villa
0:2 (0:0)
ápr. 19. 16:00
Leeds United - Wigan
1:2 (1:1)
ápr. 19. 16:00
Middlesbrough - Stoke
1:0 (1:0)
ápr. 19. 16:00
Swansea - Rotherham
4:3 (1:2)
ápr. 19. 16:00
Birmingham - Derby
2:2 (2:2)
ápr. 19. 16:00
Preston - Ipswich
4:0 (2:0)
ápr. 19. 16:00
Queens Park - Blackburn Rovers
1:2 (0:1)
ápr. 19. 16:00
West Bromwich - Hull
3:2 (1:0)
ápr. 19. 20:45
Norwich - Sheffield Wednesday
2:2 (1:1)
ápr. 19. 16:30
Setúbal - Portimonense
1:1 (0:0)
ápr. 19. 16:30
Tondela - Boavista Porto
1:0 (1:0)
ápr. 19. 19:00
Nacional - Sporting CP
0:1 (0:0)
ápr. 19. 21:30
Guimaraes - Aves
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 19. 18:30
Anzhi - Akhmat Grozny
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 19. 02:30
Huancayo - Montevideo Wanderers
1:1 (0:0)
ápr. 19. 02:30
Mushuc Runa - Unión Espanola
1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (1:1)
ápr. 19. 20:00
Le Havre - Paris FC
2:1 (1:1)
ápr. 19. 20:00
Gazélec Ajaccio - Metz
0:2 (0:0)
ápr. 19. 20:00
Auxerre - Sochaux
1:0 (1:0)
ápr. 19. 20:00
Brest - US Orléans
3:1 (1:0)
ápr. 19. 20:00
Chateauroux - Chamois Niortais
2:1 (0:1)
ápr. 19. 20:00
Clermont - Ajaccio
0:0
ápr. 19. 20:00
Lorient - Troyes
0:3 (0:2)
ápr. 19. 20:00
Red Star FC 93 - Nancy
1:1 (1:0)
ápr. 19. 20:00
Valenciennes - Béziers
5:6 (3:2)

2 mérkőzés
ápr. 19. 17:00
Hermannstadt - Voluntari
1:1 (1:1)
ápr. 19. 20:00
Astra Giurgiu - CS U Craiova
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 19. 01:00
Bahia - Londrina
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 19. 19:30
Kasimpasa - Bursaspor
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 19. 20:30
Standard Liege - Genk
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 19. 20:00
Sion - Basel
0:3 (0:1)
ápr. 19. 20:00
Lugano - FC Zürich
3:0 (1:0)
11 mérkőzés
ápr. 19. 14:00
Coventry - Bradford
2:0 (1:0)
ápr. 19. 14:00
Oxford United - Charlton Athletic
2:1 (2:1)
ápr. 19. 16:00
Burton Albion - Portsmouth
1:2 (0:1)
ápr. 19. 16:00
Scunthorpe - Blackpool
0:0
ápr. 19. 16:00
Wimbledon - Bristol Rovers
1:1 (1:0)
ápr. 19. 16:00
Fleetwood - Peterborough
1:1 (0:0)
ápr. 19. 16:00
Gillingham - Plymouth
3:1 (0:1)
ápr. 19. 16:00
Rochdale - Wycombe
1:0 (0:0)
ápr. 19. 16:00
Walsall - Southend
1:1 (0:1)
ápr. 19. 16:00
Barnsley - Shrewsbury
2:1 (1:1)
ápr. 19. 18:15
Sunderland AFC - Doncaster
2:0 (2:0)
ápr. 19. 16:00
Teruel - Villarreal II
0:2 (0:2)
ápr. 19. 17:00
Badalona - Conquense
0:0

ápr. 19. 18:00
Khimki - Krasnodar II
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
ápr. 19. 16:30
Istra 1961 - Osijek
1:0 (0:0)
ápr. 19. 19:00
Slaven Belupo - Dinamo Zágráb
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 19. 16:00
Randers - Hobro
1:0 (1:0)
ápr. 19. 18:00
Odense BK - Nordsjaelland
2:2 (0:0)
ápr. 19. 20:00
Sparta Rotterdam - Helmond
3:1 (2:0)
ápr. 19. 20:00
Roda - Top Oss
1:1 (0:0)
ápr. 19. 20:00
Volendam - Nijmegen
2:3 (0:2)
ápr. 19. 20:00
Eindhoven - Cambuur
2:2 (0:0)
ápr. 19. 20:00
Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven II
2:1 (2:1)
ápr. 19. 20:00
Den Bosch - Utrecht II
2:2 (1:1)
ápr. 19. 20:00
Waalwijk - Dordrecht
4:4 (0:1)
ápr. 19. 20:00
Almere City - Telstar
2:0 (1:0)
ápr. 19. 20:00
Alkmaar II - MVV
2:3 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 19. 13:30
Östersunds - Elfsborg
1:1 (0:1)
ápr. 19. 16:00
Norrköping - Falkenberg
4:3 (2:1)
ápr. 19. 16:00
Örebro - AIK
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 19. 16:00
FK Zemun - Spartak Subotica
0:0
12 mérkőzés
ápr. 19. 14:00
Exeter - Crawley
1:3 (0:2)
ápr. 19. 16:00
Cambridge United - Swindon
0:0
ápr. 19. 16:00
Cheltenham - Oldham
0:0
ápr. 19. 16:00
Crewe - Yeovil
2:0 (1:0)
ápr. 19. 16:00
Mansfield - Morecambe
4:0 (1:0)
ápr. 19. 16:00
Northampton - Macclesfield
3:1 (1:1)
ápr. 19. 16:00
Notts - Milton Keynes Dons
1:2 (0:0)
ápr. 19. 16:00
Tranmere - Forest Green Rovers
0:1 (0:0)
ápr. 19. 16:00
Carlisle - Lincoln City
1:0 (0:0)
ápr. 19. 16:00
Colchester - Grimsby
1:0 (1:0)
ápr. 19. 16:00
Newport - Bury FC
3:1 (2:1)
ápr. 19. 16:00
Port Vale - Stevenage
1:4 (0:1)

ápr. 19. 19:10
Lafnitz - Austria Lustenau
2:3 (1:0)
ápr. 19. 19:10
Horn - Amstetten
2:0 (1:0)
ápr. 19. 19:10
Blau-Weiss Linz - Kapfenberg
0:2 (0:0)
ápr. 19. 19:10
Liefering - Juniors OÖ
5:1 (2:1)
ápr. 19. 20:30
Austria Wien II - Ried
3:3 (1:1)
5 mérkőzés
ápr. 19. 20:45
Bohemian - UC Dublin
3:0 (1:0)
ápr. 19. 20:45
Derry City - Shamrock Rovers
0:1 (0:1)
ápr. 19. 20:45
Dundalk - Finn Harps
3:0 (1:0)
ápr. 19. 20:45
St. Patricks - Sligo Rovers
2:1 (2:0)
ápr. 19. 20:45
Waterford - Cork City
2:0 (0:0)
ápr. 19. 12:15
Covilha - FC Porto II
2:1 (0:1)
ápr. 19. 17:00
Estoril - UD Oliveirense
3:1 (3:1)
ápr. 19. 17:00
Cova Piedade - Leixőes
1:1 (1:0)
ápr. 19. 19:00
Varzim - Braga II
1:0 (0:0)
ápr. 19. 19:00
Farense - Penafiel
1:1 (1:0)
ápr. 19. 12:00
Sporting Gijón II - Real Unión
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 19. 16:30
Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
2:0 (2:0)
ápr. 19. 19:00
Septemvri Szófia - Slavia Szófia
3:2 (1:2)
1 mérkőzés
ápr. 19. 17:30
Lahti - Inter Turku
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 19. 16:00
Olimpija Ljubljana - ND Gorica
3:1 (1:0)
ápr. 19. 18:15
Celje - Aluminij
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
ápr. 19. 12:00
Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare
2:0 (2:0)
ápr. 19. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo
0:1 (0:0)
ápr. 19. 16:00
GAIS Göteborg - Brage
0:3 (0:1)
ápr. 19. 20:30
Lódzki - Sandecja Nowy Sacz
2:0 (1:0)
ápr. 19. 20:00
Lyon-Duchére - Pau
3:2 (1:1)
ápr. 19. 20:00
Entente SSG - Dunkerque
1:1 (0:0)
ápr. 19. 20:00
Drancy - Tours
1:0 (1:0)
ápr. 19. 20:00
Boulogne - Quevilly
2:1 (1:0)
ápr. 19. 20:00
Concarneau - Chambly
0:3 (0:0)
ápr. 19. 20:00
Bourg-Péronnas - Rodez
0:2 (0:0)
ápr. 19. 20:00
Laval - Villefranche/Saone
2:1 (1:0)
ápr. 19. 20:00
Marignane Gignac - Avranches
2:1 (0:0)
ápr. 19. 20:30
Tubize - Oud-Heverlee
0:3 (0:2)
ápr. 19. 17:45
FK Minsk - Dnyapro Mahiljov
0:0
ápr. 19. 19:45
Neman Grodno - Vitebsk
1:0 (0:0)
ápr. 19. 18:00
Elazigspor - Osmanlispor
1:2 (0:0)
12 mérkőzés
ápr. 19. 16:00
Gateshead - Chesterfield
1:0 (1:0)
ápr. 19. 16:00
Hartlepool - Halifax
2:1 (1:1)
ápr. 19. 16:00
Fylde - Barnet
1:0 (1:0)
ápr. 19. 16:00
Leyton - Harrogate Town
2:0 (1:0)
ápr. 19. 16:00
Boreham Wood - Salford
2:3 (1:2)
ápr. 19. 16:00
Bromley - Solihull Moors
0:2 (0:1)
ápr. 19. 16:00
Dagenham & Redbridge - Eastleigh
2:0 (1:0)
ápr. 19. 16:00
Dover Athletic - Aldershot
1:0 (0:0)
ápr. 19. 16:00
Havant & Waterlooville - Ebbsfleet
3:3 (3:0)
ápr. 19. 16:00
Maidenhead - Barrow
1:1 (0:1)
ápr. 19. 16:00
Maidstone - Braintree
0:2 (0:1)
ápr. 19. 16:00
Wrexham - Sutton
1:0 (0:0)

ápr. 19. 20:05
Ayr - Ross County
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 19. 14:00
Qabala - Zira
2:1 (1:0)
ápr. 19. 16:30
Sabah FK - Neftchi
0:2 (0:0)
ápr. 19. 11:50
Adelaide United - Melbourne Victory
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 19. 20:45
Athlone - Galway United
0:4 (0:1)
ápr. 19. 20:45
Bray Wanderers - Drogheda
3:1 (2:0)
ápr. 19. 20:45
Shelbourne - Limerick
2:0 (2:0)
ápr. 19. 20:45
Wexford Youths - Cabinteely
0:2 (0:2)
ápr. 19. 02:15
Club Aurora - San José
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 19. 13:00
Spartaks Jürmala - Valmieras
2:0 (1:0)
ápr. 19. 15:00
Liepaja - BFC Daugavpils
2:3 (1:0)
ápr. 19. 17:00
Jelgava - FS METTA/LU Riga
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 19. 17:30
El Entag El Harby - Al Mokawloon
1:2 (1:2)
ápr. 19. 20:00
El Gounah - Tala'ea El Geish
2:0 (0:0)
ápr. 19. 20:00
El Daklyeh - Smouha
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 19. 13:35
Guangzhou - Shandong Luneng
2:1 (1:1)

1 mérkőzés
3 mérkőzés
ápr. 19. 13:00
Alashkert - Ararat Yerevan
2:0 (2:0)
ápr. 19. 14:00
Shirak - Banants
0:0
ápr. 19. 14:00
Ararat-Armenia - Lori
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 19. 15:30
Newtown AFC - Bala
2:3 (2:2)
ápr. 19. 20:45
Newry City FC - Glentoran
0:2 (0:2)
ápr. 19. 02:30
Atlético Nacional - Patriotas
4:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 19. 16:30
Panevezys - Suduva
1:2 (1:1)
ápr. 19. 18:00
Zalgiris Vilnius - Kauno Zalgiris
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
ápr. 19. 15:55
Ajman - Ittihad Kalba
0:0
ápr. 19. 16:00
Al-Jazira Club - Dibba Al Fujairah
2:2 (0:1)
ápr. 19. 18:30
Al-Nasr Dubai - Emirates Club
3:1 (0:0)
ápr. 19. 17:45
Qadisiya Khubar - Al Baten
0:2 (0:0)
ápr. 19. 19:30
Al Raed - Ohod
5:1 (3:0)
ápr. 19. 19:45
Al Ahli Jeddah - Al Wehda
3:2 (2:0)

ápr. 19. 20:45
Tre Fiori - Folgore / Falciano
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 19. 13:00
Chigatoy - Yashnobod
0:1 (0:0)
ápr. 19. 13:00
Ittifok Navoiy - Ittifok Buxoro
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 19. 15:30
Qizilqum - Kokand-1912
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 19. 14:30
Tractor Sazi - Paykan
0:1 (0:0)
ápr. 19. 15:00
Foolad Khuzestan - Sanat Naft
1:4 (1:0)
ápr. 19. 16:30
Pars Jam Bushehr - Sepidrood Rasht
2:2 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 19. 14:30
Amanat Baghdad - Naft
1:0 (1:0)
ápr. 19. 14:30
Naft Al-Janoob - Al Hudod
0:0
ápr. 19. 16:45
Al-Quwa Al-Jawiya - Al Simawa
3:0 (2:0)
ápr. 19. 02:00
Venados - Atlético Zacatepec
2:0 (1:0)
ápr. 19. 13:00
Dinamo Kiev - Vorskla Poltava
5:0 (4:0)
ápr. 19. 13:00
Jaro - SJK Akatemia
5:0 (1:0)
ápr. 19. 14:00
Klubi 04 Helsinki - Viikingit
4:4 (2:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
178
23 (13%)
67 (38%)
249
176
24 (14%)
61 (35%)
242
176
24 (14%)
58 (33%)
236
178
19 (11%)
69 (39%)
233
5. Tila
179
22 (12%)
61 (34%)
232
178
22 (12%)
59 (33%)
228
177
21 (12%)
61 (34%)
227
8. AltT
177
20 (11%)
63 (36%)
226
173
19 (11%)
65 (38%)
225
   Szabiö7
179
17 (9%)
70 (39%)
225

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont