Főoldal » Meccsek » 2019. április 14.

Meccsek - 2019. április 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. április 14.)


5 mérkőzés
ápr. 14. 12:00
Valladolid - Getafe
2:2 (1:1)
ápr. 14. 14:00
Athletic Bilbao - Rayo Vallecano
3:2 (1:1)
ápr. 14. 16:15
Real Sociedad - Eibar
1:1 (1:0)
ápr. 14. 18:30
Girona - Villarreal
0:1 (0:1)
ápr. 14. 20:45
Valencia - Levante
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 15:05
Crystal Palace - Manchester City
1:3 (0:1)
ápr. 14. 17:30
Liverpool - Chelsea
2:0 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 14. 12:30
Torino - Cagliari
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Fiorentina - Bologna
0:0
ápr. 14. 15:00
Sampdoria - Genoa
2:0 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Sassuolo - Parma
0:0
ápr. 14. 18:00
Chievo - Napoli
1:3 (0:1)
ápr. 14. 20:30
Frosinone - Inter
1:3 (0:2)

3 mérkőzés
ápr. 14. 13:30
Hoffenheim - Hertha BSC
2:0 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Eintracht Frankfurt - Augsburg
1:3 (1:2)
10 mérkőzés
ápr. 14. 16:30
Monor - Gyirmót
3:3 (0:2)
ápr. 14. 16:30
Vác - Csákvár
1:1 (0:1)
ápr. 14. 16:30
Cegléd - Mosonmagyaróvár
1:1 (1:0)
ápr. 14. 16:30
Budaörs - Budafok
4:2 (4:1)
ápr. 14. 17:00
ZTE - Kazincbarcika
1:0 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Vasas - Soroksár
4:0 (2:0)
ápr. 14. 17:00
Siófok - Dorog
1:1 (0:1)
ápr. 14. 18:00
Nyíregyháza - Kaposvár
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Stade Rennes - Nice
0:0
ápr. 14. 15:00
Montpellier HSC - Toulouse
2:1 (0:0)
ápr. 14. 17:00
St. Etienne - Bordeaux
3:0 (0:0)
ápr. 14. 21:00
Lille - Paris St. Germain
5:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 12:15
PSV Eindhoven - De Graafschap
2:1 (0:1)
ápr. 14. 14:30
Willem II - Zwolle
2:0 (1:0)
ápr. 14. 14:30
Heerenveen - Groningen
1:1 (1:0)
ápr. 14. 16:45
Utrecht - Vitesse
0:0

ápr. 14. 13:30
St. Pauli - Arminia Bielefeld
1:1 (0:1)
ápr. 14. 13:30
Ingolstadt - Holstein Kiel
1:1 (1:0)
ápr. 14. 13:30
Bochum - Greuther Fürth
3:2 (1:2)
ápr. 14. 12:00
Albacete - Elche
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Numancia - Mallorca
1:1 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Córdoba - Lugo
0:4 (0:1)
ápr. 14. 20:00
Las Palmas - Cádiz
0:3 (0:0)
ápr. 14. 20:30
Zaragoza - Alcorcón
0:2 (0:1)
ápr. 14. 16:00
ESMTK - Gyöngyös
3:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Sajóbábony - Tiszaújváros
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Salgótarján - Putnok
3:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
DVTK II - Füzesgyarmat
2:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Szolnoki MÁV - Eger
3:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Tállya - Nyírbátor
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Jászberény - Debreceni EAC
4:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Cigánd - Sényő
2:3 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Szeged 2011 - Kecskeméti TE
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Szentlőrinc - Kozármisleny
4:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Iváncsa - Paks II
2:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Makó - Rákosmenti KSK
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Pécsi MFC - Szekszárd
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
SZEOL - FC Dabas
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Budapest Honvéd II - Taksony
0:2 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Dunaújváros - Hódmezővásárhely
6:2 (0:0)

ápr. 14. 11:00
Puskás Akadémia II. - Sárvár
3:2 (0:0)
ápr. 14. 13:00
III. Kerületi TUE UPE - Csepel
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Pénzügyőr - Komárom
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
THSE-Szabadkikötő - Andráshida
4:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Ajka - Vidi II
3:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Pápai Perutz - Nagykanizsai TE
2:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Dunaharaszti - Érd
2:3 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Ménfőcsanak - BKV Előre
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Wigan - Norwich
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Padova - Cosenza 1914
0:0
ápr. 14. 15:00
Spezia - Ascoli
3:2 (0:2)
ápr. 14. 21:00
Benevento - Palermo
1:2 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Rio Ave - Guimaraes
2:1 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Marítimo - Feirense
2:0 (2:0)
ápr. 14. 18:30
Boavista Porto - Nacional
1:0 (1:0)
ápr. 14. 18:30
Braga - Tondela
3:0 (1:0)
ápr. 14. 21:00
Benfica - Setúbal
4:2 (2:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Dinamo Moszkva - FK Krasnodar
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:30
Zenit Szentpétervár - Anzhi
5:0 (2:0)
ápr. 14. 18:00
FK Rostov - Szpartak Moszkva
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 17:00
Voluntari - Gaz Metan Medias
1:2 (1:1)
ápr. 14. 20:00
CFR Cluj - Steaua Bukarest
0:0

4 mérkőzés
ápr. 14. 12:30
Kayserispor - Ankaragücü
0:2 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Antalyaspor - Kasimpasa
1:0 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Malatyaspor - Alanyaspor
1:1 (1:1)
ápr. 14. 18:00
Fenerbahce - Galatasaray
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Desna - Karpaty Lviv
2:1 (1:1)
ápr. 14. 16:00
Arsenal Kiev - Vorskla Poltava
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Aberdeen - Celtic
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 14. 18:00
Genk - Club Brugge
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 14:30
Wolfsberger - Austria Wien
1:1 (1:1)
ápr. 14. 14:30
LASK Linz - St. Pölten
0:0
ápr. 14. 17:00
Salzburg - Sturm Graz
3:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
FC Zürich - BSC Young Boys
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Lugano - Sion
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Thun - St. Gallen
0:0
8 mérkőzés
ápr. 14. 18:00
Larisa - PAOK Saloniki
1:1 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Lamia - AEK Athen
2:2 (1:1)
ápr. 14. 18:00
Aris Saloniki - Atromitos
0:2 (0:2)
ápr. 14. 18:00
Olympiakos Pireus - Xanthi
4:0 (3:0)
ápr. 14. 18:00
Panathinaikosz - OFI Heraklion
1:3 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Apollon Smyrnis - Panaitolikos
0:1 (0:1)
ápr. 14. 18:00
Levadiakos - Panionios Athen
1:2 (1:1)

ápr. 14.
Ontinyent - Teruel
0:1*
ápr. 14. 12:00
Atlético Baleares - Cornella
2:0 (1:0)
ápr. 14. 12:00
Peralada - Badalona
1:2 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Olot - Espanyol II
0:1 (0:1)
ápr. 14. 17:00
Sabadell - Lleida Esportiu
1:0 (1:0)
ápr. 14. 17:15
Alcoyano - Castellón
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Unterhaching - Zwickau
0:1 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Uerdingen - Osnabrück
1:3 (0:1)
6 mérkőzés
ápr. 14. 01:30
New England - Atlanta United
0:2 (0:1)
ápr. 14. 02:00
FC Dallas - Portland Timbers
2:1 (1:0)
ápr. 14. 03:00
Colorado Rapids - D.C. United
2:3 (1:3)
ápr. 14. 03:00
Real Salt Lake - Orlando City
2:1 (1:0)
ápr. 14. 04:30
Los Angeles FC - FC Cincinnati
2:0 (1:0)
ápr. 14. 04:30
L. A. Galaxy - Philadelphia
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 16:30
NK Gorica - Slaven Belupo
4:3 (3:1)
ápr. 14. 19:00
Lokomotiv Zágráb - Hajduk Split
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 12:00
Hobro - Randers
1:2 (0:1)
ápr. 14. 14:00
Nordsjaelland - Esbjerg
1:2 (1:1)
ápr. 14. 16:00
Bröndby - FC Kobenhavn
1:2 (1:2)
ápr. 14. 18:00
Midtjylland - Odense BK
2:0 (1:0)
ápr. 14. 14:30
Sparta Rotterdam - Top Oss
1:4 (1:1)

ápr. 14. 14:30
Triestina - Fermana
3:0 (2:0)
ápr. 14. 16:30
Sambenedettese - AlbinoLeffe
3:0 (1:0)
ápr. 14. 16:30
Vicenza - Gubbio
2:2 (2:2)
ápr. 14. 16:30
Monza - Rimini
3:0 (2:0)
ápr. 14. 16:30
Pordenone - Teramo
4:0 (4:0)
ápr. 14. 16:30
Ternana - Südtirol
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Vis Pesaro - Fano
1:0 (0:0)
ápr. 14. 20:30
Virtus Verona - Ravenna
1:2 (0:1)
ápr. 14. 20:30
Renate - Giana Erminio
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
AIK - Sirius
2:1 (0:1)
ápr. 14. 15:00
Elfsborg - Sundsvall
3:1 (1:1)
ápr. 14. 17:30
Malmö FF - Östersunds
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Zilina - Slovan Bratislava
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
ápr. 14. 15:30
Jablonec - Dukla Praha
2:1 (1:1)
ápr. 14. 18:00
Slavia Praha - Sparta Praha
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
ápr. 14. 18:00
Stabaek - Rosenborg
3:1 (1:1)
ápr. 14. 18:00
Odd Grenland - Kristiansund
2:0 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Bodo/Glimt - Molde
3:2 (2:0)
ápr. 14. 18:00
Ranheim - Haugesund
0:2 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Sarpsborg 08 - Lilleström
1:0 (1:0)
ápr. 14. 20:00
Valerenga - Tromso
4:1 (2:0)

ápr. 14. 16:00
FC Vaduz - Kriens
3:2 (1:1)
ápr. 14. 16:00
Servette - Chiasso
3:2 (1:2)
ápr. 14. 12:15
Farense - Estoril
3:1 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Leixőes - Mafra
1:0 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Arouca - Covilha
1:1 (0:0)
ápr. 14. 19:00
Penafiel - Varzim
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 15:45
Kukësi - Flamurtari Vlorë
1:2 (0:1)
ápr. 14. 15:45
Luftëtari Gjirokastër - Laci
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:45
Skenderbeu - Kastrioti
4:0 (3:0)
ápr. 14. 18:45
Teuta Durres - KF Tiranë
1:3 (0:1)
ápr. 14. 14:30
Cavese - Reggina
0:1 (0:0)
ápr. 14. 14:30
Casertana - Siracusa
2:1 (0:1)
ápr. 14. 14:30
Viterbese Castrense - Catanzaro
2:2 (2:2)
ápr. 14. 14:30
Trapani - Potenza
2:1 (0:0)
ápr. 14. 14:30
Rieti - Rende
1:1 (1:1)
ápr. 14. 16:30
Virtus Francavilla - Catania
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Sicula Leonzio - Juve Stabia
2:3 (1:0)
ápr. 14. 18:30
Vibonese - Monopoli
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 15:30
Botev Vratsa - Vereya
5:0 (2:0)
ápr. 14. 18:00
Levszki Szófia - Ludogorets
0:2 (0:1)

ápr. 14. 12:00
Real Oviedo II - Real Sociedad II
2:1 (1:1)
ápr. 14. 12:00
Tudelano - Durango
1:0 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Calahorra - Sporting Gijón II
1:3 (0:1)
ápr. 14. 17:30
Vitoria - UD Logronés
0:2 (0:2)
ápr. 14. 12:00
Celta Vigo II - CF Internacional
5:0 (0:0)
ápr. 14. 12:00
S.S. Reyes - Las Palmas II
0:2 (0:0)
ápr. 14. 12:00
Fuenlabrada - Real Valladolid II
2:0 (1:0)
ápr. 14. 17:00
Burgos - Leonesa
2:2 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Guijuelo - Real Madrid II
2:1 (0:1)
ápr. 14. 18:00
Coruxo - Pontevedra
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 14:30
Celje - NS Mura
0:2 (0:2)
ápr. 14. 17:00
Olimpija Ljubljana - Aluminij
2:0 (0:0)
ápr. 14. 19:00
ND Gorica - Krsko
1:2 (1:1)
ápr. 14. 15:00
Brommapojkarna - GAIS Göteborg
1:2 (0:1)
ápr. 14. 17:30
Syrianska FC - Varberg
1:5 (0:2)
ápr. 14. 17:00
Rakow Czestochowa - Warta Poznan
3:0 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Puszcza Niepolomice - Katowice
1:2 (1:2)
1 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Ilves - Vaasa
0:0
2 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
AEL Limassol - AEK Larnaka
2:3 (1:1)
ápr. 14. 17:00
Omonia Nikosia - Apollon Limassol
0:2 (0:1)

7 mérkőzés
ápr. 14. 07:00
FC Tokyo - Kashima Antlers
3:1 (3:0)
ápr. 14. 07:00
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale
0:1 (0:0)
ápr. 14. 08:00
Jubilo Iwata - Shimizu
1:2 (0:1)
ápr. 14. 09:00
Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds
0:1 (0:0)
ápr. 14. 09:00
Oita Trinita - Vegalta Sendai
2:0 (0:0)
ápr. 14. 09:00
Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima
2:4 (2:1)
ápr. 14. 10:00
Shonan Bellmare - Matsumoto Yamaga
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 16:30
GOSK Gabela - Sloboda Tuzla
3:2 (1:0)
ápr. 14. 19:30
FK Sarajevo - Siroki Brijeg
0:0
ápr. 14. 14:00
BATE Borisov - Dinamo Brest
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Isloch - Neman Grodno
1:0 (0:0)
ápr. 14. 17:45
Vitebsk - Tarpeda
1:1 (1:0)
ápr. 14. 19:45
Dinamo Minsk - Gorodeya
1:0 (1:0)
ápr. 14. 20:30
Platense - Instituto
2:1 (1:0)
ápr. 14. 21:00
Guillermo Brown - Quilmes
2:1 (0:1)
ápr. 14. 21:00
Villa Dálmine - GyE Jujuy
4:4 (2:2)
ápr. 14. 20:00
Oud-Heverlee - Roeselare
3:0 (2:0)
ápr. 14. 20:30
Ferro Dho - 9 de Julio Rafaela
1:9 (0:0)
ápr. 14. 20:30
Penarol Rafaela - Libertad
2:4 (0:0)
ápr. 14. 20:30
Arteaga - Jorge Newbery VT
0:0
ápr. 14. 20:30
Coronel Aguirre - Tiro Federal
1:0 (0:0)
ápr. 14. 20:30
Porvenir Talleres - Provincial
3:2 (0:0)
ápr. 14. 20:30
Defensores Centeno - Unión Totoras
1:2 (0:0)
ápr. 14. 22:00
Romang - Ex Alumnos 185
1:0 (0:0)

5 mérkőzés
ápr. 14. 00:00
Querétaro - Toluca
0:0
ápr. 14. 02:00
Pachuca - Veracruz
9:2 (6:1)
ápr. 14. 04:00
Monarcas Morelia - Club Guadalajara
1:0 (1:0)
ápr. 14. 19:00
UNAM Pumas - Club Tijuana
1:0 (0:0)
ápr. 14. 23:00
Lobos de la BUAP - Tigres
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 18:00
Hapoel Hadera - Bnei Yehuda
2:3 (0:2)
ápr. 14. 19:30
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 12:00
Kuressaare - Paide
0:1 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Nőmme Kalju - Tammeka
2:0 (1:0)
ápr. 14. 11:00
Perth Glory - Newcastle Jets
1:0 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Apollon Larisa - Trikala
3:1 (3:0)
ápr. 14. 15:00
Kalamarias - Giorgos Karaiskakis
2:1 (2:0)
ápr. 14. 11:30
Sevilla Atlético - Melilla
0:0
ápr. 14. 11:30
Huelva - Talavera
1:0 (0:0)
ápr. 14. 12:00
UD Ibiza - FC Cartagena
1:0 (0:0)
ápr. 14. 12:00
Badajoz - Jumilla
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Villanovense - Almería II
2:1 (2:0)
ápr. 14. 18:00
El Ejido - Don Benito
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Kesla - Qabala
1:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Sabail - Neftchi
2:2 (0:1)

ápr. 14. 15:00
Nest-Sotra - Ham-Kam
2:0 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Strommen - Sandnes Ulf
0:0
ápr. 14. 15:00
Kongsvinger - KFUM Oslo
0:0
ápr. 14. 15:00
Skeid - Jerv
0:0
ápr. 14. 18:00
Start - Raufoss
2:1 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Sogndal - Notodden
4:1 (0:1)
ápr. 14. 18:00
Tromsdalen - Ullensaker/Kisa
0:8 (0:3)
3 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Selfoss - Thróttur Vogar
3:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Skallagrímur - KV Reykjavik
1:4 (0:0)
ápr. 14. 19:00
Úlfarnir - Vatnaliljur
6:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 15:30
Táborsko - Zbrojovka Brno
1:2 (0:2)
ápr. 14. 16:30
Varnsdorf - Chrudim
2:2 (1:0)
6 mérkőzés
ápr. 14. 10:00
Aktobe - Atyrau
2:0 (2:0)
ápr. 14. 11:00
Shakter Karaganda - Irtysh Pavlodar
4:0 (3:0)
ápr. 14. 11:00
Okzhetpes - Tobol
1:2 (0:1)
ápr. 14. 12:00
Taraz - Kaisar Kyzylorda
1:2 (1:1)
ápr. 14. 12:00
Zhetysu - Kairat Almaty
3:0 (1:0)
ápr. 14. 15:00
FK Astana - Ordabasy
2:1 (1:1)
ápr. 14. 13:00
Karabükspor - Giresunspor
0:0
ápr. 14. 15:30
Genclerbirligi - Balikesirspor
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:30
Gazisehir Gaziantep - Adanaspor
4:1 (2:0)

3 mérkőzés
ápr. 14. 00:00
Audax Italiano - Coquimbo
2:0 (1:0)
ápr. 14. 03:00
Unión La Calera - Huachipato
2:1 (2:0)
ápr. 14. 16:30
Brda - Tabor Sezana
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 14. 13:45
Nyköbing - Roskilde
0:5 (0:3)
ápr. 14. 13:45
Thisted - Viborg
0:4 (0:0)
ápr. 14. 13:45
HB Koge - Fremad Amager
1:1 (1:1)
ápr. 14. 13:45
Helsingor - Fredericia
0:0
ápr. 14. 13:45
Lyngby - Hvidovre
1:0 (0:0)
ápr. 14. 17:30
Al Masry - Ismaily
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Klaksvík - Runavik
2:0 (2:0)
ápr. 14. 16:00
TB Tvoroyri - HB Torshavn
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Fuglafjordur - Skála
0:3 (0:2)
ápr. 14. 17:00
EB Streymur - AB Argir
5:1 (2:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 20:30
Unión Comercio - Melgar
1:1 (0:0)
ápr. 14. 22:30
Alianza Universidad - Carlos Manucci
3:0 (1:0)
ápr. 14. 23:00
Sporting Cristal - Cajamarca
3:1 (0:1)
ápr. 14. 07:00
Gifu - V-Varen Nagasaki
0:4 (0:0)
ápr. 14. 07:00
Kyoto Sanga - Zweigen Kanazawa
2:1 (1:0)
ápr. 14. 07:00
Omiya Ardija - Yokohama FC
2:1 (1:0)
ápr. 14. 07:00
Ventforet Kofu - Mito Hollyhock
1:2 (1:1)
ápr. 14. 08:00
Kashiwa Reysol - Tochigi
0:0
ápr. 14. 09:00
Renofa Yamaguchi - Kagoshima
1:0 (0:0)
ápr. 14. 09:00
Tokushima Vortis - Ehime
1:1 (0:0)

3 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
FS METTA/LU Riga - Spartaks Jürmala
3:0 (2:0)
ápr. 14. 15:00
Riga - Ventspils
2:0 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Valmieras - Liepaja
1:0 (1:0)
ápr. 14. 01:30
River Plate - Cerro Porteno
1:5 (0:1)
ápr. 14. 23:00
General Díaz - Libertad
1:3 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 12:00
Inter Club d'Escaldes - Sant Julia
2:0 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Lusitanos - Ordino
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
FC Santa Coloma - Engordany
2:1 (0:0)
ápr. 14. 18:00
UE Santa Coloma - Encamp
1:2 (0:0)
ápr. 14. 21:00
San José - Always Ready
6:2 (4:0)
ápr. 14. 21:00
The Strongest - Oriente Petrolero
4:0 (2:0)
ápr. 14. 23:15
Jorge Wilstermann - Royal Pari
2:1 (1:1)
ápr. 14. 18:00
CS Sfaxien - Nkana
2:0 (1:0)
ápr. 14. 21:00
Renaissance Berkane - Gor Mahia
5:1 (3:1)
ápr. 14. 21:00
Zamalek - Hassania Agadir
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 09:30
Guizhou Renhe - Guangzhou
2:1 (1:1)
ápr. 14. 11:30
Shandong Luneng - Dalian Aerbin
0:1 (0:1)
ápr. 14. 13:35
Beijing Guoan - Henan Jianye
2:1 (0:0)
ápr. 14. 13:35
Shanghai East Asia - Wuhan Zall
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Vardar Skopje - Shkendija
0:0
ápr. 14. 16:00
Renova - Rabotnicki
1:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Shkupi - Sileks Kratovo
2:1 (2:0)
ápr. 14. 16:00
Belasica - Pobeda
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Alashkert - Lori
0:1 (0:1)
ápr. 14. 14:00
Gandzasar Kapan - Ararat Yerevan
1:0 (1:0)
ápr. 14. 16:00
F91 Dudelange - RFCU Luxemburg
2:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Hostert - Jeunesse Esch
2:3 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Hamm Benfica - Victoria Rosport
1:3 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Fola Esch - Rumelange
7:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
UNA Strassen - UT Pétange
2:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Differdange - Etzella Ettelbruck
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Hamrun Spartans - Balzan
1:1 (0:0)
ápr. 14. 18:00
St. Andrews - Valletta
0:4 (0:0)
ápr. 14. 01:00
Santa Fe - La Equidad
1:1 (0:0)
ápr. 14. 22:00
Patriotas - Millonarios
1:3 (0:3)
ápr. 14. 22:00
Alianza Petrolera - Cúcuta
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Atlantas - Panevezys
2:1 (2:0)
ápr. 14. 16:00
Suduva - Palanga
3:0 (1:0)
ápr. 14. 14:30
Koninklijke - Sparta Rotterdam II
1:0 (1:0)
ápr. 14. 14:30
De Treffers - Vitesse II
3:0 (2:0)
ápr. 14. 01:05
Guadalupe - Grecia
1:2 (1:0)
ápr. 14. 02:00
Santos Guápiles - Herediano
1:1 (0:0)
ápr. 14. 04:00
AD San Carlos - Cartaginés
2:0 (0:0)
ápr. 14. 04:00
Saprissa - UCR
4:0 (3:0)
ápr. 14. 21:30
Carmelita - Alajuelense
1:1 (1:1)
ápr. 14. 23:05
Limón - Pérez Zeledón
3:1 (0:0)

ápr. 14. 21:00
Estudiantes Caracas - Caracas
0:3 (0:0)
ápr. 14. 22:00
Mineros Guyana - Metropolitanos
1:0 (1:0)
ápr. 14. 22:00
Deportivo Lara - Zamora FC
3:0 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Golden Arrows - AmaZulu
1:1 (1:1)
ápr. 14. 15:00
Bloemfontein - Cape Town City
0:3 (0:0)
ápr. 14. 07:00
Suwon Blue Wings - Daegu
0:0
ápr. 14. 09:00
Gangwon - FC Seoul
1:2 (0:1)
ápr. 14. 09:00
Incheon - Ulsan Hyundai
0:3 (0:1)
ápr. 14. 15:00
Folgore / Falciano - Tre Penne
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 13:15
Surkhon - Pakhtakor
0:0
ápr. 14. 14:00
Kokand-1912 - Buxoro
1:3 (0:2)
ápr. 14. 15:20
Lokomotiv Tashkent - AGMK
2:1 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Al Zawra'a - Amanat Baghdad
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Stade Gabésien - Gabes
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Bizertin - Club Africain Tunis
1:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Tataouine - Kairouan
2:2 (1:2)
ápr. 14. 16:00
Ben Guerdane - Stade Tunisien
1:0 (0:0)
ápr. 14. 03:00
Real Espana - CD Olimpia
0:1 (0:1)
ápr. 14. 03:15
Honduras Progreso - UPNFM
1:0 (0:0)

ápr. 14. 15:30
Flamurtari - Liria Prizren
1:0 (0:0)
ápr. 14. 15:30
Drita Gijlan - Drenica Skënderaj
2:2 (0:0)
ápr. 14. 06:00
Seoul E-Land - Anyang
4:1 (1:1)
ápr. 14. 08:00
Gwangju - Daejeon Citizen
0:0
15 mérkőzés
ápr. 14. 01:30
Bethlehem Steel - Charleston Battery
3:1 (1:0)
ápr. 14. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Louisville City
1:1 (1:0)
ápr. 14. 01:30
Atlanta United II - North Carolina
2:1 (1:1)
ápr. 14. 02:00
Nashville - Memphis 901
2:0 (0:0)
ápr. 14. 02:30
San Antonio - L. A. Galaxy II
2:0 (2:0)
ápr. 14. 02:30
Rio Grande Valley - OKC Energy
2:1 (0:0)
ápr. 14. 02:30
Saint Louis - Birmingham Legion
2:3 (0:1)
ápr. 14. 03:30
El Paso Locomotive - Phoenix Rising
0:2 (0:1)
ápr. 14. 03:30
New Mexico United - Real Monarchs
5:1 (4:1)
ápr. 14. 04:30
Colorado Springs - Reno 1868
0:2 (0:0)
ápr. 14. 04:30
Fresno - Tulsa Roughnecks
3:1 (1:1)
ápr. 14. 04:30
Las Vegas Lights - Tacoma Defiance
5:0 (3:0)
ápr. 14. 00:00
Potros UAEM - Atlante
2:1 (0:0)
ápr. 14. 02:00
Juárez - Cafetaleros de Tapachula
3:1 (1:0)
ápr. 14. 02:00
Celaya - Universidad Guadalajara
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
373
42 (11%)
157 (42%)
524
373
41 (11%)
156 (42%)
517
374
41 (11%)
155 (41%)
515
4. AltT
374
41 (11%)
152 (41%)
509
371
42 (11%)
149 (40%)
508
374
39 (10%)
154 (41%)
503
374
42 (11%)
146 (39%)
502
373
42 (11%)
145 (39%)
500
9. Xxy
374
35 (9%)
158 (42%)
491
10. Somi12
374
42 (11%)
140 (37%)
490

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont