Főoldal » Meccsek » 2019. február 24.

Meccsek - 2019. február 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. február 24.)


4 mérkőzés
febr. 24. 12:00
Leganés - Valencia
1:1 (0:1)
febr. 24. 16:15
Atlético Madrid - Villarreal
2:0 (1:0)
febr. 24. 18:30
Valladolid - Betis
0:2 (0:1)
febr. 24. 20:45
Levante - Real Madrid
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 24. 15:05
Arsenal - Southampton
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
febr. 24. 17:30
Chelsea - Manchester City
0:0 / tizenegyesekkel 3:3

6 mérkőzés
febr. 24. 12:30
Sampdoria - Cagliari
1:0 (0:0)
febr. 24. 15:00
Bologna - Juventus
0:1 (0:0)
febr. 24. 15:00
Chievo - Genoa
0:0
febr. 24. 15:00
Sassuolo - SPAL
1:1 (1:0)
febr. 24. 18:00
Parma - Napoli
0:4 (0:2)
febr. 24. 20:30
Fiorentina - Inter
3:3 (1:2)
2 mérkőzés
febr. 24. 15:30
Hannover 96 - Eintracht Frankfurt
0:3 (0:0)
febr. 24. 18:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
3:2 (2:1)
10 mérkőzés
febr. 24. 14:00
Nyíregyháza - Monor
2:1 (2:0)
febr. 24. 14:00
Győri ETO - Siófok
1:0 (0:0)
febr. 24. 14:00
Soroksár - Gyirmót
4:2 (0:0)
febr. 24. 14:00
Budafok - Csákvár
2:2 (0:1)
febr. 24. 14:00
Dorog - Kazincbarcika
1:2 (1:1)
febr. 24. 14:00
Vác - Mosonmagyaróvár
2:1 (1:0)
febr. 24. 14:00
Cegléd - Duna Aszfalt Tiszakécske
1:1 (0:0)
febr. 24. 17:00
Békéscsabai Előre - Vasas
2:1 (1:1)
febr. 24. 18:00
Kaposvár - ZTE
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
febr. 24. 15:00
Nantes - Bordeaux
1:0 (0:0)
febr. 24. 15:00
Toulouse - Caen
1:1 (0:1)
febr. 24. 15:00
Montpellier HSC - Reims
2:4 (1:1)
febr. 24. 17:00
Stade Rennes - Olympique Marseille
1:1 (1:0)
febr. 24. 21:00
AS Monaco - Lyon
2:0 (2:0)

4 mérkőzés
febr. 24. 12:15
Den Haag - Ajax
1:5 (1:2)
febr. 24. 14:30
PSV Eindhoven - Feyenoord
1:1 (0:0)
febr. 24. 14:30
FC Emmen - Vitesse
0:3 (0:1)
febr. 24. 16:45
Willem II - Alkmaar
2:1 (2:0)
febr. 24. 13:30
Regensburg - Hamburger SV
2:1 (0:1)
febr. 24. 13:30
Magdeburg - Paderborn
1:1 (1:0)
febr. 24. 13:30
Aue - Duisburg
0:0
febr. 24. 12:00
Sporting Gijón - Rayo Majadahonda
2:3 (0:1)
febr. 24. 16:00
Almería - Córdoba
3:1 (1:1)
febr. 24. 18:00
Lugo - Elche
2:2 (0:1)
febr. 24. 20:00
Extremadura - Numancia
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 24. 21:00
Livorno - Venezia
1:0 (0:0)
febr. 24. 16:30
Santa Clara - Nacional
2:0 (0:0)
febr. 24. 18:30
Boavista Porto - Rio Ave
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 24. 17:00
FK Rostov - FK Krasnodar
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 24. 16:00
Botosani - Gaz Metan Medias
1:1 (1:1)
febr. 24. 19:00
Steaua Bukarest - CS U Craiova
3:2 (1:1)
4 mérkőzés
febr. 24. 11:30
Ankaragücü - Erzurum BB
2:1 (1:0)
febr. 24. 14:00
Konyaspor - Kayserispor
0:1 (0:0)
febr. 24. 17:00
Galatasaray - Akhisar Belediyespor
1:0 (0:0)
febr. 24. 17:00
Istanbul Basaksehir - Bursaspor
3:0 (2:0)

2 mérkőzés
febr. 24. 13:15
Hamilton - Rangers FC
0:5 (0:4)
febr. 24. 16:00
Celtic - Motherwell
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 24. 14:30
Anderlecht - Club Brugge
2:2 (1:1)
febr. 24. 18:00
Genk - Royal Antwerp
0:0
febr. 24. 20:00
Sint-Truidense - Sporting Charleroi
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
febr. 24. 13:00
Arsenal Kiev - Desna
0:2 (0:1)
febr. 24. 16:00
Vorskla Poltava - Karpaty Lviv
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 24. 14:30
Mattersburg - Sturm Graz
1:1 (1:0)
febr. 24. 14:30
Hartberg - St. Pölten
1:1 (0:0)
febr. 24. 17:00
Rapid Wien - Salzburg
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 24. 16:00
Lugano - BSC Young Boys
0:1 (0:0)
febr. 24. 16:00
FC Zürich - Luzern
1:1 (1:0)
febr. 24. 16:00
Thun - Grasshoppers
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 24. 13:00
Kaiserslautern - Zwickau
1:1 (1:0)
febr. 24. 14:00
Wehen Wiesbaden - Würzburger Kickers
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 24. 14:00
Panionios Athen - Panathinaikosz
2:0 (1:0)
febr. 24. 15:00
Xanthi - Levadiakos
0:1 (0:0)
febr. 24. 18:00
Lamia - Larisa
2:1 (1:1)
febr. 24. 18:30
PAOK Saloniki - Aris Saloniki
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 24. 13:00
Luton - Coventry
1:1 (1:1)
febr. 24. 12:00
Atlético Baleares - Barcelona II
1:0 (1:0)
febr. 24. 12:00
Espanyol II - Sabadell
3:0 (0:0)
febr. 24. 12:00
Levante II - Hércules
1:1 (1:0)
febr. 24. 12:00
Ebro - Ejea
0:0
febr. 24. 16:30
Valencia II - Lleida Esportiu
2:3 (1:2)
febr. 24. 17:00
Badalona - Olot
0:0
febr. 24. 17:00
Teruel - Alcoyano
4:1 (2:1)
febr. 24. 17:15
Ontinyent - Conquense
1:2 (1:0)
febr. 24. 18:00
Cornella - Castellón
2:2 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 24. 15:30
Miedz Legnica - Wisla Plock
2:1 (1:1)
febr. 24. 18:00
Cracovia Krakow - Jagiellonia
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 24. 01:30
CA Independiente - Racing Club
1:3 (1:1)
febr. 24. 21:10
River Plate - San Martín Tucumán
2:1 (1:0)
febr. 24. 23:20
Estudiantes - Talleres Córdoba
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 24. 17:30
Dinamo Zágráb - Osijek
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 24. 12:00
Hobro - Esbjerg
2:0 (1:0)
febr. 24. 14:00
Horsens - Odense BK
1:2 (1:1)
febr. 24. 16:00
Aarhus - Midtjylland
1:2 (1:1)
febr. 24. 18:00
Bröndby - Randers
2:1 (1:0)
7 mérkőzés
febr. 24. 15:00
Eskilsminne - Hammarby
1:1 (1:1)
febr. 24. 15:00
Dalkurd - Varberg
1:0 (1:0)
febr. 24. 15:00
Rosengard - Häcken
0:4 (0:2)
febr. 24. 15:00
Brommapojkarna - Brage
4:2 (0:1)
febr. 24. 15:00
Nyköping - Örebro
1:0 (0:0)
febr. 24. 17:00
Norrby - AIK
1:1 (1:1)
febr. 24. 17:00
Örgryte - Jönköpings Södra
1:2 (1:0)
febr. 24. 14:30
Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles
6:1 (3:0)
2 mérkőzés
febr. 24. 13:00
Cukaricki - Vozdovac
3:0 (2:0)
febr. 24. 14:00
Rad Belgrád - Dinamo Vranje
1:1 (1:0)

1 mérkőzés
febr. 24. 17:00
Sparta Praha - Banik Ostrava
3:2 (1:1)
febr. 24. 16:00
FC Vaduz - Aarau
2:0 (1:0)
febr. 24. 14:30
Rende - Virtus Francavilla
3:1 (1:1)
febr. 24. 14:30
Catanzaro - Monopoli
1:0 (0:0)
febr. 24. 14:30
Vibonese - Casertana
1:1 (0:0)
febr. 24. 14:30
Viterbese Castrense - Catania
2:0 (2:0)
febr. 24. 14:30
Trapani - Cavese
2:2 (0:1)
febr. 24. 15:00
Juve Stabia - Reggina
1:0 (0:0)
febr. 24. 20:30
Paganese - Bisceglie
0:0
febr. 24. 10:30
Ried - Vorwärts Steyr
1:1 (0:1)
febr. 24. 14:30
Pro Vercelli - Pisa
1:2 (1:1)
febr. 24. 14:30
Entella - Piacenza
3:1 (2:1)
febr. 24. 14:30
Arzachena - Cuneo
0:0
febr. 24. 14:30
Arezzo - Olbia
1:0 (0:0)
febr. 24. 14:30
Aurora Pro Patria - Albissola
2:0 (1:0)
febr. 24. 14:30
Juventus II - Lucchese
1:0 (1:0)
febr. 24. 14:30
Carrarese - Pontedera
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 24. 14:00
Kukësi - Kamza
3:2 (1:1)
febr. 24. 14:00
Kastrioti - Laci
1:1 (0:1)
febr. 24. 12:15
Benfica II - Cova Piedade
1:2 (1:0)
febr. 24. 12:15
Farense - Pacos de Ferreira
1:2 (0:0)
febr. 24. 16:00
Arouca - FC Porto II
1:0 (1:0)
febr. 24. 16:00
Academico Viseu - Braga II
4:0 (0:0)
febr. 24. 18:00
Guimaraes II - Varzim
0:0
febr. 24. 21:00
Estoril - Académica
1:0 (0:0)

febr. 24. 12:00
Las Palmas II - Celta Vigo II
1:2 (0:1)
febr. 24. 12:00
S.S. Reyes - Salamanca CF UDS
0:1 (0:0)
febr. 24. 16:45
Coruxo - Burgos
3:1 (2:0)
febr. 24. 17:00
Leonesa - Unión Adarve
3:0 (1:0)
febr. 24. 17:00
Rápido de Bouzas - Ponferradina
2:2 (1:2)
febr. 24. 17:00
Pontevedra - Fuenlabrada
3:0 (0:0)
febr. 24. 12:00
Real Oviedo II - Tudelano
2:1 (0:0)
febr. 24. 17:00
Gernika - Torrelavega
0:0
febr. 24. 17:00
Izarra - Union Langreo
0:0
febr. 24. 18:00
Real Sociedad II - Real Unión
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 24. 12:00
Levszki Szófia - CSKA Szófia
1:0 (1:0)
febr. 24. 17:00
Beroe - Dunav Ruse
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 24. 13:30
Triglav - Aluminij
3:0 (3:0)
febr. 24. 15:30
Domzale - Rudar Velenje
6:2 (1:0)
febr. 24. 17:30
Krsko - Olimpija Ljubljana
1:4 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 24. 15:00
Nea Salamina - Alki Oroklini
1:1 (1:1)
febr. 24. 16:00
Apollon Limassol - APOEL Nikosia
1:2 (0:0)
febr. 24. 17:00
AEK Larnaka - Enosis
3:0 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 24. 17:00
Siroki Brijeg - Zrinjski
1:1 (1:0)
febr. 24. 21:00
Arsenal FC - Los Andes
1:1 (0:0)
febr. 24. 21:00
GyE Jujuy - Olimpo
1:1 (0:1)
febr. 24. 21:00
Deportivo Morón - Quilmes
1:0 (1:0)
febr. 24. 22:00
Gimnasia Mendoza - Platense
0:3 (0:3)
febr. 24. 16:00
Tubize - Oud-Heverlee
1:3 (1:1)
febr. 24. 11:00
Don Benito - Melilla
0:0
febr. 24. 12:00
UCAM Murcia - Almería II
2:0 (1:0)
febr. 24. 12:00
Marbella - Badajoz
0:0
febr. 24. 12:00
Linense - Atletico Sanluqueno
1:0 (0:0)
febr. 24. 12:00
Jumilla - Huelva
0:1 (0:0)
febr. 24. 17:00
San Fernando - Real Murcia
2:1 (2:0)
febr. 24. 17:00
El Ejido - UD Ibiza
0:0
febr. 24. 17:00
FC Cartagena - Atlético Malagueno
3:1 (1:1)
febr. 24. 17:00
Talavera - Villanovense
1:0 (1:0)
febr. 24. 11:30
Karabükspor - Elazigspor
1:3 (0:2)
febr. 24. 11:30
Giresunspor - Altay Izmir
1:2 (0:1)
febr. 24. 14:00
Denizlispor - Osmanlispor
0:2 (0:0)
febr. 24. 14:00
Gazisehir Gaziantep - Eskisehirspor
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 24. 19:30
Hapoel Hadera - Hapoel Be'er Sheva
1:2 (0:2)
febr. 24. 14:00
Kerkyra - Aittitos Spata
0:2 (0:0)
febr. 24. 14:00
Kissamikos - Trikala
1:0 (0:0)
febr. 24. 14:00
Apollon Pontou - Volos NFC
1:0 (1:0)
febr. 24. 14:00
Aiginiakos - Iraklis Saloniki
1:0 (1:0)
febr. 24. 14:00
Giorgos Karaiskakis - Irodotos
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 24. 13:00
Neftchi - Sabail
1:2 (0:2)
febr. 24. 15:30
Sumgayit Shekher - Zira
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
febr. 24. 00:00
Querétaro - Monarcas Morelia
3:0 (0:0)
febr. 24. 02:00
Monterrey - Puebla
0:0
febr. 24. 02:00
CF América - Lobos de la BUAP
3:0 (1:0)
febr. 24. 04:00
Pachuca - Club Guadalajara
3:1 (1:1)
febr. 24. 04:00
Club Necaxa - Club Tijuana
1:2 (0:0)
febr. 24. 19:00
UNAM Pumas - Club León
1:3 (0:2)
1 mérkőzés
febr. 24. 13:00
Saburtalo - Torpedo Kutaisi
0:1 (0:0)
febr. 24. 00:30
Blooming - Real Potosí
5:3 (1:2)
febr. 24. 20:00
Jorge Wilstermann - Guabirá
0:2 (0:1)
febr. 24. 21:00
Club Bolívar - Royal Pari
3:0 (1:0)
febr. 24. 22:15
Nacional Potosí - Oriente Petrolero
2:1 (0:1)

3 mérkőzés
febr. 24. 00:30
Curicó Unido - Coquimbo
0:0
febr. 24. 16:00
Cobresal - Audax Italiano
1:2 (0:2)
febr. 24. 21:30
Palestino - Huachipato
3:1 (1:0)
5 mérkőzés
febr. 24. 14:00
Renova - Vardar Skopje
4:0 (2:0)
febr. 24. 14:00
Makedonija Gjorce Petrov - Shkendija
1:1 (0:1)
febr. 24. 14:00
Shkupi - Pobeda
3:0 (1:0)
febr. 24. 14:00
Rabotnicki - Sileks Kratovo
1:1 (0:1)
febr. 24. 14:00
Belasica - Akademija Pandev
0:1 (0:1)
11 mérkőzés
febr. 24. 05:00
Kagoshima - Tokushima Vortis
4:3 (0:0)
febr. 24. 06:00
V-Varen Nagasaki - Yokohama FC
1:0 (0:0)
febr. 24. 06:00
Fagiano Okayama - Mito Hollyhock
0:1 (0:0)
febr. 24. 06:00
Gifu - Montedio Yamagata
2:0 (0:0)
febr. 24. 06:00
Machida Zelvia - Tokyo Verdy
1:0 (0:0)
febr. 24. 06:00
Tochigi - Zweigen Kanazawa
0:0
febr. 24. 08:00
Ehime - JEF United
0:0
febr. 24. 08:00
Renofa Yamaguchi - Kashiwa Reysol
1:2 (1:1)
febr. 24. 08:00
Ryukyu - Avispa Fukuoka
3:1 (1:1)
febr. 24. 15:00
El Gounah - Al Ahly
1:2 (0:0)
febr. 24. 18:00
Pyramids - Al Mokawloon
1:0 (0:0)

febr. 24. 14:00
Nkana - Asante Kotoko
3:1 (2:1)
febr. 24. 14:00
Gor Mahia - Hussein Dey
2:0 (0:0)
febr. 24. 17:00
ZESCO - Al Hilal Omdurman
1:1 (0:0)
febr. 24. 17:00
CS Sfaxien - Salitas
0:0
febr. 24. 20:00
Hassania Agadir - Otoho d'Oyo
2:1 (0:0)
febr. 24. 20:00
Étoile Sahel - Enugu Rangers
2:1 (1:1)
febr. 24. 20:00
Zamalek - Petro de Luanda
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 24. 14:00
UE Santa Coloma - Engordany
2:3 (0:0)
febr. 24. 16:00
Lusitanos - Encamp
0:1 (0:0)
febr. 24. 18:00
Sant Julia - Ordino
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 24. 15:00
Hamm Benfica - UNA Strassen
1:3 (0:0)
febr. 24. 16:00
Differdange - F91 Dudelange
0:4 (0:0)
febr. 24. 16:00
Hostert - UT Pétange
0:3 (0:0)
febr. 24. 16:00
Fola Esch - Mondorf-les-Bains
5:0 (0:0)
febr. 24. 16:00
Victoria Rosport - RFCU Luxemburg
1:1 (0:0)

febr. 24. 15:00
Wydad Casablanca - Rapide Oued Zem
3:0 (0:0)
febr. 24. 17:00
Olympique Safi - Mouloudia Oujda
1:3 (0:0)
febr. 24. 03:00
Auckland City - Magenta
2:1 (2:0)
febr. 24. 06:00
Tupapa Maraerenga - Solomon Warriors
1:10 (0:5)
febr. 24. 00:45
Guaraní - General Díaz
1:1 (1:0)
febr. 24. 22:45
Libertad - Club Olimpia
2:3 (1:1)
1 mérkőzés
febr. 24. 14:00
Suduva - Zalgiris Vilnius
2:0 (1:0)
febr. 24. 15:00
Tre Fiori - Libertas
2:0 (2:0)
febr. 24. 15:00
La Fiorita - Murata
3:0 (0:0)
febr. 24. 15:00
Folgore / Falciano - Pennarossa
1:0 (1:0)
febr. 24. 15:00
Domagnano - Fiorentino
2:1 (1:0)
febr. 24. 04:35
Waitakere - Hawke's Bay United
7:2 (4:1)
febr. 24. 01:00
Alajuelense - Santos Guápiles
0:1 (0:1)
febr. 24. 18:00
Cartaginés - Grecia
1:1 (0:1)
febr. 24. 20:30
Carmelita - Pérez Zeledón
2:4 (0:2)
febr. 24. 23:00
UCR - Guadalupe
1:0 (0:0)
febr. 24. 14:30
Bloemfontein - Free State Stars
2:3 (0:3)
febr. 24. 13:00
Prishtina - Liria Prizren
4:0 (0:0)
febr. 24. 13:00
Feronikeli - Llapi
2:0 (0:0)
febr. 24. 13:00
Trepca'89 - Drita Gijlan
1:0 (0:0)

febr. 24. 14:00
Stade Gabésien - Stade Tunisien
2:1 (1:0)
febr. 24. 14:00
Hammam-Lif - Kairouan
1:1 (0:0)
febr. 24. 14:00
ES Tunis - Métlaoui
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 24. 13:30
Saipa - Tractor Sazi
0:0
febr. 24. 16:00
Esteghlal - Zob Ahan
3:0 (2:0)
febr. 24. 07:30
Hoi King - Dreams
1:4 (1:1)
febr. 24. 10:30
Yuen Long - R&F
0:1 (0:0)
febr. 24. 02:00
Real Espana - UPNFM
1:1 (1:0)
febr. 24. 02:15
Honduras Progreso - Marathón
0:1 (0:1)
febr. 24. 22:00
Real de Minas - CD Olimpia
1:3 (0:2)
febr. 24. 22:30
Vida - CD Platense
1:1 (0:0)
febr. 24. 23:00
Motagua - Juticalpa
4:0 (4:0)
febr. 24. 21:00
Trujillanos - Zulia
1:2 (1:2)
febr. 24. 22:00
Deportivo Lara - Anzoátegui
3:0 (1:0)
febr. 24. 23:00
Academica Puerto Cabello - Caracas
1:0 (0:0)
febr. 24. 23:00
Zamora FC - Mineros Guyana
3:0 (1:0)

febr. 24. 00:00
Sacramento Republic - Reno 1868
1:0 (0:0)
febr. 24. 05:00
Colorado Rapids - L. A. Galaxy
3:1 (1:0)
febr. 24. 09:00
Mashuk-KMV - Nalchik
1:1 (1:1)
febr. 24. 09:00
Blacktown City - Sydney Olympic
0:1 (0:1)
febr. 24. 09:00
Sovjetov - Shakter Karaganda
3:0 (1:0)
febr. 24. 11:00
Greuther Fürth II - Erlangen
3:0 (1:0)
febr. 24. 12:00
Ullern - Moss
1:1 (1:0)
febr. 24. 12:10
Rakvere Tarvas - TJK Legion
1:2 (1:1)
febr. 24. 13:00
Kalmar - Helsingborg
1:1 (1:0)
febr. 24. 13:00
Lyngby - HB Koge
1:2 (0:2)
febr. 24. 13:00
Sogndal - Flora Tallinn
0:2 (0:0)
febr. 24. 13:00
Sandviken - Umea FC
1:3 (0:1)
febr. 24. 14:00
Vasalund - Syrianska FC
2:1 (1:0)
febr. 24. 14:00
FK Sochi - Volgar Astrakhan II
0:1 (0:0)
febr. 24. 14:00
Hradec Králové - Zivanice
3:0 (2:0)
febr. 24. 14:00
Viborg - Skive
0:0
febr. 24. 15:00
Vitkovice - Hanacka Slavia Kromeriz
3:3 (3:3)
febr. 24. 15:00
Gorodeya - Tobol
0:1 (0:1)
febr. 24. 15:15
Torpedo Zhodino - Shakter Karaganda
2:1 (0:0)
febr. 24. 16:00
Mjolner - Tromsdalen
0:3 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
303
35 (12%)
97 (32%)
369
300
32 (11%)
100 (33%)
360
300
39 (13%)
82 (27%)
359
301
35 (12%)
90 (30%)
355
300
34 (11%)
92 (31%)
354
301
35 (12%)
89 (30%)
353
299
34 (11%)
91 (30%)
352
298
27 (9%)
107 (36%)
349
300
29 (10%)
99 (33%)
343
10. Pelya
303
30 (10%)
96 (32%)
342

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont