Főoldal » Meccsek » 2019. február 17.

Meccsek - 2019. február 17.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. február 17.)


4 mérkőzés
febr. 17. 12:00
Real Madrid - Girona
1:2 (1:0)
febr. 17. 16:15
Valencia - Espanyol
0:0
febr. 17. 18:30
Villarreal - Sevilla
3:0 (2:0)
febr. 17. 20:45
Betis - Alavés
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 17. 14:00
Bristol City - Wolverhampton
0:1 (0:1)
febr. 17. 17:00
Doncaster - Crystal Palace
0:2 (0:2)
febr. 17. 17:00
Swansea - Brentford
4:1 (0:1)
6 mérkőzés
febr. 17. 12:30
SPAL - Fiorentina
1:4 (1:1)
febr. 17. 15:00
Genoa - Lazio
2:1 (0:1)
febr. 17. 15:00
Empoli - Sassuolo
3:0 (2:0)
febr. 17. 15:00
Udinese - Chievo
1:0 (0:0)
febr. 17. 18:00
Inter - Sampdoria
2:1 (0:0)
febr. 17. 20:30
Napoli - Torino
0:0

2 mérkőzés
10 mérkőzés
febr. 17. 14:00
Vasas - Győri ETO
0:4 (0:3)
febr. 17. 14:00
ZTE - Nyíregyháza
2:1 (2:0)
febr. 17. 14:00
Siófok - Csákvár
1:2 (0:1)
febr. 17. 14:00
Cegléd - Kaposvár
1:2 (0:1)
febr. 17. 14:00
Monor - Békéscsabai Előre
2:2 (1:1)
febr. 17. 14:00
Soroksár - Budafok
0:1 (0:0)
febr. 17. 14:00
Kazincbarcika - Vác
0:5 (0:2)
febr. 17. 18:00
Gyirmót - Dorog
3:1 (1:1)
5 mérkőzés
febr. 17. 15:00
Bordeaux - Toulouse
2:1 (1:0)
febr. 17. 15:00
Caen - Strasbourg
0:0
febr. 17. 15:00
Lille - Montpellier HSC
0:0
febr. 17. 17:00
Reims - Stade Rennes
2:0 (1:0)
febr. 17. 21:00
St. Etienne - Paris St. Germain
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 17. 12:15
Ajax - NAC Breda
5:0 (1:0)
febr. 17. 14:30
Groningen - Feyenoord
1:0 (1:0)
febr. 17. 14:30
Excelsior Rotterdam - FC Emmen
2:1 (0:0)
febr. 17. 16:45
De Graafschap - Utrecht
0:1 (0:0)

febr. 17. 13:30
Dynamo Dresden - Regensburg
0:0
febr. 17. 13:30
Holstein Kiel - Greuther Fürth
2:2 (0:0)
febr. 17. 13:30
Arminia Bielefeld - Magdeburg
1:3 (0:2)
febr. 17. 12:00
Mallorca - Lugo
3:0 (1:0)
febr. 17. 16:00
Numancia - Osasuna
1:1 (1:0)
febr. 17. 18:00
Rayo Majadahonda - Málaga
0:1 (0:0)
febr. 17. 20:30
Las Palmas - Sporting Gijón
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 17. 14:00
Blackburn Rovers - Middlesbrough
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 17. 15:00
Cosenza 1914 - Cremonese
2:0 (0:0)
febr. 17. 15:00
Lecce - Livorno
3:2 (0:2)
febr. 17. 21:00
Spezia - Hellas Verona
1:2 (1:1)
febr. 17. 16:00
Belenenses - Marítimo
0:1 (0:0)
febr. 17. 16:00
Moreirense - Tondela
2:0 (1:0)
febr. 17. 18:30
Chaves - Boavista Porto
1:1 (1:0)
febr. 17. 21:00
Sporting CP - Braga
3:0 (1:0)
febr. 17. 13:00
Sochaux - Lens
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 17. 16:30
Gaz Metan Medias - Sepsi
0:1 (0:1)
febr. 17. 19:00
Dinamo Bukarest - Botosani
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
febr. 17. 11:30
Erzurum BB - Sivasspor
4:2 (2:1)
febr. 17. 14:00
Trabzonspor - Alanyaspor
0:2 (0:0)
febr. 17. 14:00
Kayserispor - Göztepe Izmir
2:1 (1:0)
febr. 17. 17:00
Kasimpasa - Galatasaray
1:4 (1:2)

2 mérkőzés
febr. 17. 13:15
Motherwell - Heart of Midlothian
2:1 (1:1)
febr. 17. 17:00
Kilmarnock - Celtic
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 17. 14:30
Club Brugge - Genk
3:1 (2:0)
febr. 17. 18:00
Royal Antwerp - Anderlecht
0:1 (0:0)
febr. 17. 20:00
Mouscron-Péruwelz - Cercle Brugge
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 17. 15:00
Wiener Neustadt - Salzburg
1:2 (0:0)
febr. 17. 17:15
Rapid Wien - Hartberg
5:2 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 17. 16:00
BSC Young Boys - FC Zürich
2:0 (0:0)
febr. 17. 16:00
Basel - Sion
1:0 (1:0)
febr. 17. 16:00
Grasshoppers - Neuchatel Xamax FC
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 17. 14:00
Larisa - Xanthi
1:1 (1:1)
febr. 17. 16:15
Levadiakos - Panaitolikos
1:0 (0:0)
febr. 17. 17:00
Aris Saloniki - Panionios Athen
1:1 (0:0)
febr. 17. 18:30
Olympiakos Pireus - AEK Athen
4:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 17. 13:00
Würzburger Kickers - Hansa Rostock
0:2 (0:2)
febr. 17. 14:00
Zwickau - Carl Zeiss Jena
2:0 (1:0)
febr. 17. 12:00
Ejea - Espanyol II
1:1 (1:0)
febr. 17. 12:00
Peralada - Ontinyent
0:1 (0:0)
febr. 17. 17:00
Olot - Barcelona II
1:1 (0:0)
febr. 17. 17:00
Sabadell - Villarreal II
1:1 (0:0)
febr. 17. 17:00
Lleida Esportiu - Levante II
2:0 (0:0)
febr. 17. 17:00
Badalona - Valencia II
1:0 (0:0)
febr. 17. 17:00
Alcoyano - Ebro
0:1 (0:1)
febr. 17. 17:15
Castellón - Teruel
1:1 (1:0)

2 mérkőzés
febr. 17. 15:30
Zaglebie Lubin - Miedz Legnica
3:0 (2:0)
febr. 17. 18:00
Legia Warszawa - Cracovia Krakow
0:2 (0:2)
4 mérkőzés
febr. 17. 01:30
San Martín - CA Independiente
1:1 (0:1)
febr. 17. 21:10
Rosario Central - Tigre
0:2 (0:2)
febr. 17. 21:10
Talleres Córdoba - Huracán
0:0
febr. 17. 23:20
Boca Juniors - Lanus
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 17. 15:00
Osijek - Istra 1961
1:0 (0:0)
febr. 17. 17:30
Dinamo Zágráb - Slaven Belupo
3:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 17. 12:00
Horsens - Vendsyssel
3:0 (0:0)
febr. 17. 14:00
Odense BK - Vejle Boldklub
1:0 (1:0)
febr. 17. 16:00
Randers - FC Kobenhavn
0:2 (0:1)
febr. 17. 18:00
Esbjerg - Bröndby
2:1 (1:0)
7 mérkőzés
febr. 17. 15:00
Assyriska Turab. - AFC Eskilstuna
0:4 (0:3)
febr. 17. 15:00
Malmö FF - Degerfors
3:2 (1:1)
febr. 17. 15:00
Falkenberg - Öster
1:2 (0:1)
febr. 17. 15:00
Nyköping - IFK Göteborg
0:2 (0:1)
febr. 17. 15:00
Djurgarden - Frej
2:1 (1:0)
febr. 17. 15:00
Hässleholms IF - Elfsborg
1:5 (1:1)
febr. 17. 17:00
Norrköping - Värnamo
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 17. 14:00
Rad Belgrád - FK Zemun
2:2 (1:1)
febr. 17. 14:00
Dinamo Vranje - Spartak Subotica
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
febr. 17. 15:00
Jablonec - Opava
2:2 (1:1)
febr. 17. 17:00
Viktoria Plzen - Slavia Praha
2:0 (1:0)
febr. 17. 15:00
Aarau - Chiasso
1:0 (0:0)
febr. 17. 12:15
Covilha - Pacos de Ferreira
3:0 (1:0)
febr. 17. 16:00
FC Porto II - UD Oliveirense
1:1 (0:0)
febr. 17. 16:00
Braga II - Arouca
0:2 (0:0)
febr. 17. 16:00
Mafra - Estoril
1:1 (0:0)
febr. 17. 16:00
Académica - Farense
1:0 (0:0)
febr. 17. 18:00
Leixőes - Guimaraes II
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 17. 14:00
Kamza - Kastrioti
0:1 (0:0)
febr. 17. 14:00
Laci - Partizani Tirana
1:0 (1:0)
febr. 17. 17:00
Flamurtari Vlorë - Skenderbeu
2:0 (0:0)
febr. 17. 17:00
KF Tiranë - Luftëtari Gjirokastër
1:1 (0:1)
febr. 17. 14:30
Pontedera - Pro Vercelli
0:2 (0:2)
febr. 17. 14:30
Novara - Pistoiese
1:1 (0:1)
febr. 17. 14:30
Pisa - Gozzano
2:0 (2:0)
febr. 17. 14:30
Siena - Juventus II
3:2 (1:2)
febr. 17. 14:30
Olbia - Carrarese
3:1 (1:1)
febr. 17. 14:30
Alessandria - Arzachena
0:1 (0:1)
febr. 17. 14:30
Albissola - Arezzo
1:2 (0:1)
febr. 17. 15:30
Cuneo - Pro Piacenza
3:0*
febr. 17. 18:30
Lucchese - Entella
1:1 (1:0)
febr. 17. 18:30
Piacenza - Aurora Pro Patria
1:0 (0:0)

febr. 17. 14:30
Catania - Paganese
2:1 (1:1)
febr. 17. 14:30
Cavese - Viterbese Castrense
1:1 (1:0)
febr. 17. 14:30
Sicula Leonzio - Vibonese
2:0 (1:0)
febr. 17. 16:30
Monopoli - Juve Stabia
0:0
febr. 17. 16:30
Virtus Francavilla - Reggina
1:0 (0:0)
febr. 17. 16:30
Potenza - Siracusa
2:0 (1:0)
febr. 17. 16:30
Bisceglie - Rende
2:1 (0:0)
febr. 17. 20:30
Casertana - Matera
3:0*
febr. 17. 12:00
Sporting Gijón II - Mirandés
0:2 (0:0)
febr. 17. 16:15
Tudelano - Gernika
0:0
febr. 17. 17:00
Torrelavega - Leioa
1:1 (1:0)
febr. 17. 17:00
Real Unión - UD Logronés
0:0
febr. 17. 17:00
Calahorra - Real Sociedad II
0:1 (0:0)
febr. 17. 17:00
Barakaldo - Izarra
1:0 (0:0)
febr. 17. 17:00
Union Langreo - Arenas de Getxo
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 17. 11:30
Etar - Dunav Ruse
3:0 (0:0)
febr. 17. 14:00
Septemvri Szófia - Beroe
1:0 (1:0)
febr. 17. 16:30
Levszki Szófia - Lokomotiv Plovdiv
1:1 (0:1)
febr. 17. 12:00
CF Internacional - Las Palmas II
2:0 (0:0)
febr. 17. 12:00
Unión Adarve - Guijuelo
0:1 (0:1)
febr. 17. 12:00
Burgos - S.S. Reyes
0:2 (0:0)
febr. 17. 12:00
Fuenlabrada - Rápido de Bouzas
2:0 (0:0)
febr. 17. 12:00
Celta Vigo II - Pontevedra
0:1 (0:0)
febr. 17. 16:30
Navalcarnero - Real Madrid II
2:3 (1:3)
febr. 17. 17:00
Ponferradina - Coruxo
1:1 (1:0)
febr. 17. 17:00
Leonesa - Unionistas de Salamanca
1:1 (1:0)

3 mérkőzés
febr. 17. 15:00
Anorthosis - Omonia Nikosia
0:0
febr. 17. 16:00
AEL Limassol - Nea Salamina
3:2 (2:2)
febr. 17. 17:00
Doxa Katokopia - Ermis Aradippou
1:1 (0:0)
febr. 17. 16:00
Lommel - Beerschot-Wilrijk
0:2 (0:1)
febr. 17. 21:00
Almagro - Gimnasia Mendoza
0:0
febr. 17. 21:00
Guillermo Brown - GyE Jujuy
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 17. 00:00
Cruz Azul - Santos Laguna
1:2 (1:1)
febr. 17. 02:00
Club León - Toluca
3:0 (0:0)
febr. 17. 02:00
Tigres - Club Necaxa
3:2 (1:0)
febr. 17. 04:00
Club Guadalajara - Club Atlas
3:0 (2:0)
febr. 17. 19:00
UNAM Pumas - CF América
1:0 (0:0)
febr. 17. 23:00
Lobos de la BUAP - Querétaro
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 17. 19:30
Maccabi Haifa - Hapoel Hadera
3:1 (2:0)
febr. 17. 07:00
Sydney FC - Central Coast Mariners
1:1 (0:1)
febr. 17. 14:00
Iraklis Saloniki - Kerkyra
1:1 (1:0)
febr. 17. 14:00
Platanias - Giorgos Karaiskakis
2:0 (0:0)
febr. 17. 14:00
Apollon Larisa - Aiginiakos
3:2 (0:2)
febr. 17. 14:00
Trikala - Kalamarias
0:1 (0:0)
febr. 17. 14:00
Volos NFC - Doxa Dramas
2:1 (1:1)
febr. 17. 14:00
Aittitos Spata - Irodotos
1:1 (0:0)
febr. 17. 14:00
Sparta - Panachaiki
2:3 (1:1)

2 mérkőzés
febr. 17. 12:00
Sabail - Sabah FK
1:0 (0:0)
febr. 17. 14:30
Karabakh - Qabala
2:1 (2:1)
febr. 17. 11:30
Sevilla Atlético - Linense
2:0 (1:0)
febr. 17. 11:30
Almería II - FC Cartagena
2:2 (1:2)
febr. 17. 12:00
Melilla - Granada II
1:1 (0:1)
febr. 17. 12:00
Atlético Malagueno - Don Benito
0:2 (0:1)
febr. 17. 12:00
Huelva - UD Ibiza
0:0
febr. 17. 12:00
Badajoz - San Fernando
2:0 (0:0)
febr. 17. 12:00
Jumilla - UCAM Murcia
1:3 (0:1)
febr. 17. 17:00
Real Murcia - El Ejido
1:1 (0:1)
febr. 17. 17:00
Villanovense - Marbella
0:0
febr. 17. 17:30
Atletico Sanluqueno - Talavera
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
febr. 17. 16:00
Huachipato - O'Higgins
2:1 (0:0)
febr. 17. 23:00
Unión Espanola - Colo Colo
1:3 (1:1)
febr. 17. 14:00
Altinordu - Gazisehir Gaziantep
1:0 (1:0)
febr. 17. 14:00
Osmanlispor - Karabükspor
3:0 (1:0)
febr. 17. 17:00
Afjet Afyonspor - Giresunspor
3:2 (1:1)
febr. 17. 17:00
Adanaspor - Istanbulspor
1:1 (1:0)
febr. 17. 17:00
Zamalek - ENPPI
2:1 (2:0)

3 mérkőzés
febr. 17. 02:00
Huancayo - Sporting Cristal
0:2 (0:1)
febr. 17. 19:30
Unión Comercio - Universitario
1:1 (1:0)
febr. 17. 22:00
Melgar - Deportivo Municipal
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
febr. 17. 16:00
Blue Boys Muhlenbach - Atert Bissen
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 17. 12:00
Encamp - UE Santa Coloma
1:1 (0:0)
febr. 17. 12:00
Ordino - Inter Club d'Escaldes
1:3 (0:0)
febr. 17. 16:00
Engordany - Sant Julia
0:2 (0:0)
febr. 17. 18:00
FC Santa Coloma - Lusitanos
2:0 (0:0)
febr. 17. 00:45
River Plate - Libertad
1:1 (0:0)
febr. 17. 23:00
Club Olimpia - Cerro Porteno
2:2 (0:1)
febr. 17. 20:00
San José - Real Potosí
2:2 (2:1)
febr. 17. 20:00
Nacional Potosí - Royal Pari
4:1 (1:1)
febr. 17. 22:15
Jorge Wilstermann - The Strongest
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
febr. 17. 14:00
Rabotnicki - Renova
1:1 (1:0)
febr. 17. 14:00
Sileks Kratovo - Shkupi
2:2 (2:0)
febr. 17. 14:00
Shkendija - Vardar Skopje
1:0 (1:0)
febr. 17. 14:00
Pobeda - Belasica
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 17. 14:00
Pieta Hotspurs - Balzan
0:3 (0:1)
febr. 17. 16:00
Gzira - Birkirkara
1:1 (0:0)
febr. 17. 01:45
Atlético Junior - Rionegro Águilas
1:1 (0:0)
febr. 17. 22:00
Deportes Tolima - Envigado
2:0 (1:0)
febr. 17. 23:00
Cúcuta - Atlético Bucaramanga
3:2 (2:2)

febr. 17. 15:00
FUS Rabat - Wydad Casablanca
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 17. 14:00
The Magic - Kaizer Chiefs
0:3 (0:0)
febr. 17. 14:00
Jomo Cosmos - TS Galaxy
0:1 (0:0)
febr. 17. 01:00
Santos Guápiles - Cartaginés
2:1 (1:1)
febr. 17. 03:00
Saprissa - Grecia
4:2 (3:0)
febr. 17. 22:00
Pérez Zeledón - Herediano
1:1 (1:1)
febr. 17. 22:05
Limón - UCR
1:2 (1:1)
febr. 17. 01:30
Tasman United - Southern United
1:2 (1:0)
febr. 17. 02:00
Canterbury United - Team Wellington
2:1 (0:0)
febr. 17. 04:35
Auckland City - Hamilton Wanderers
3:2 (0:0)
febr. 17. 15:00
Fiorentino - Murata
0:3 (0:0)
febr. 17. 15:00
Libertas - Folgore / Falciano
0:1 (0:1)
febr. 17. 15:00
Domagnano - Tre Fiori
2:2 (2:1)
febr. 17. 15:00
Pennarossa - La Fiorita
1:0 (1:0)
febr. 17. 14:30
De Treffers - Amsterdamsche
1:1 (0:0)
febr. 17. 02:00
UPNFM - Honduras Progreso
3:0 (2:0)
febr. 17. 22:00
Real de Minas - Vida
3:0 (3:0)
febr. 17. 23:00
CD Olimpia - Real Espana
0:0
febr. 17. 23:00
CD Platense - Juticalpa
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
febr. 17. 12:30
Alsinaat Alkahrabaiya - Al Simawa
2:2 (1:1)
febr. 17. 20:00
Estudiantes Caracas - LALA
0:0
febr. 17. 21:00
Mineros Guyana - Deportivo Lara
1:0 (0:0)
febr. 17. 21:00
Trujillanos - Metropolitanos
0:2 (0:0)
febr. 17. 21:30
Zulia - Academica Puerto Cabello
2:1 (0:0)
febr. 17. 07:30
Dreams - Yuen Long
4:1 (1:1)
febr. 17. 10:30
Eastern - Southern District
1:4 (1:2)
2 mérkőzés
febr. 17. 13:30
Zob Ahan - Saipa
elhalasztva
febr. 17. 14:00
Kairouan - Étoile Sahel
0:2 (0:2)
febr. 17. 02:00
Venados - Potros UAEM
1:0 (0:0)
febr. 17. 04:00
Dorados Sinaloa - Atlante
3:6 (1:2)
febr. 17. 05:00
Belconnen United - Wollongong Wolves
0:2 (0:1)
febr. 17. 05:00
Kashiwa Reysol - JEF United
2:2 (1:1)
febr. 17. 06:00
Renofa Yamaguchi - Cerezo Osaka
1:0 (0:0)
febr. 17. 07:00
Taringa - North Star
7:3 (2:1)
febr. 17. 08:00
Brisbane Knights - Annerley
0:3 (0:2)
febr. 17. 08:30
Manly - Sydney Olympic
2:1 (0:0)
febr. 17. 08:30
Sydney United - GHFA Spirit
2:1 (2:1)
febr. 17. 09:00
Zorya Lugansk - Nieciecza
3:4 (1:2)
febr. 17. 10:00
Kamaz - Biolog
1:2 (0:2)
febr. 17. 10:30
Zilina II - Trinec
4:2 (1:2)
febr. 17. 11:00
Mikolaiv - Balkany Zorya
0:0
febr. 17. 11:30
PK-35 Vantaa - Espoo
1:3 (1:2)
febr. 17. 12:00
Buriram United - Nakhon Ratchasima
1:1 (1:0)
febr. 17. 13:00
Hoffenheim II - Waldhof Mannheim
1:3 (0:3)
febr. 17. 13:00
Tromsdalen - Alta
0:0
febr. 17. 13:00
FK Mladost Lucani - Sloboda Uzice
2:0 (0:0)
febr. 17. 14:00
VfB Stuttgart II - Augsburg II
2:2 (1:0)
febr. 17. 14:00
Yenisey - Silkeborg
2:1 (1:0)
febr. 17. 14:45
Ranheim - Byasen
4:1 (2:0)
febr. 17. 15:00
Gefle - Akropolis
2:0 (0:0)
febr. 17. 15:00
Shakhter Soligorsk - Oleksandria
1:0 (0:0)
febr. 17. 16:00
Skócia U19 - Azerbajdzsán U19
2:0 (0:0)
febr. 17. 16:30
FK Rostov - Lilleström
1:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
264
37 (14%)
85 (32%)
355
265
31 (12%)
100 (38%)
355
265
33 (12%)
94 (35%)
353
4. AltT
264
31 (12%)
92 (35%)
339
5. Sió
264
30 (11%)
89 (34%)
328
265
33 (12%)
81 (31%)
327
265
27 (10%)
94 (35%)
323
265
29 (11%)
88 (33%)
321
264
31 (12%)
82 (31%)
319
10. Ptomy
265
23 (9%)
101 (38%)
317

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont