Főoldal » Meccsek » 2019. február 13.

Meccsek - 2019. február 13.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. február 13.)


2 mérkőzés
febr. 13. 21:00
Ajax - Real Madrid
1:2 (0:0)
febr. 13. 21:00
Tottenham - Borussia Dortmund
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 13. 19:00
St. Etienne - Strasbourg
2:1 (2:0)
febr. 13. 19:30
Caen - Nantes
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
febr. 13. 20:45
Leeds United - Swansea
2:1 (2:0)
febr. 13. 20:45
Brentford - Aston Villa
1:0 (0:0)
febr. 13. 20:45
Ipswich - Derby
1:1 (0:1)
febr. 13. 20:45
Preston - Norwich
3:1 (2:0)
febr. 13. 20:45
Wigan - Stoke
0:0
febr. 13. 20:45
Sheffield United - Middlesbrough
1:0 (0:0)
febr. 13. 21:00
Reading - Blackburn Rovers
2:1 (1:0)

4 mérkőzés
febr. 13. 00:30
Barcelona SC - Defensor Sporting
1:0 (1:0)
febr. 13. 00:30
Independiente Medellín - Palestino
1:1 / tizenegyesekkel 1:3 (1:1)
febr. 13. 22:15
Libertad - The Strongest
5:1 (1:1)
1 mérkőzés
febr. 13. 00:30
Macará - Guabirá
2:1 (2:1)
12 mérkőzés
febr. 13. 00:30
Imperatriz - Náutico
1:1 (0:1)
febr. 13. 19:30
Brasiliense - CRB
0:0
febr. 13. 19:30
Bragantino PA - ASA
1:0 (0:0)
febr. 13. 23:00
Sao Raimunde EC - Criciúma
0:2 (0:1)
febr. 13. 23:30
Boavista SC - Figueirense
1:2 (0:1)
febr. 13. 23:30
Brusque - Atlético GO
1:1 (1:0)
febr. 13. 23:30
Avenida - Guarani FC
0:0
febr. 13. 23:30
Sergipe - Goiás
0:2 (0:0)
febr. 13. 23:30
Real Ariquemes - Avaí
1:4 (1:2)
febr. 13. 23:30
Galvez - ABC
0:1 (0:0)
febr. 13. 23:30
Serra - Remo
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 13. 18:45
Luzern - Sion
1:3 (1:1)
febr. 13. 19:00
Lausanne - Kriens
3:2 (1:2)
febr. 13. 14:30
Vibonese - Rieti
0:2 (0:0)
febr. 13. 20:30
Trapani - Catania
1:0 (0:0)
febr. 13. 20:30
Juve Stabia - Catanzaro
0:0
febr. 13. 20:30
Paganese - Monopoli
1:3 (0:2)
febr. 13. 20:30
Sicula Leonzio - Bisceglie
2:1 (1:0)
febr. 13. 20:30
Matera - Cavese
0:3 (0:0)

febr. 13. 14:30
Carrarese - Piacenza
0:2 (0:0)
febr. 13. 14:30
Cuneo - Siena
1:1 (1:0)
febr. 13. 14:30
Gozzano - Pontedera
1:1 (1:0)
febr. 13. 18:00
Alessandria - Olbia
0:0
febr. 13. 18:30
Aurora Pro Patria - Novara
1:0 (1:0)
febr. 13. 18:30
Arzachena - Lucchese
1:0 (0:0)
febr. 13. 18:30
Pro Piacenza - Pisa
0:3 (0:0)
febr. 13. 18:30
Entella - Pro Vercelli
2:1 (1:1)
febr. 13. 18:30
Arezzo - Juventus II
1:1 (1:1)
febr. 13. 18:30
Pistoiese - Albissola
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 13. 16:00
EN THOI Lakatamia - AEL Limassol
0:6 (0:2)
1 mérkőzés
febr. 13. 14:00
Nkana - Al Hilal Omdurman
2:1 (1:1)
febr. 13. 17:00
Asante Kotoko - ZESCO
2:1 (2:0)
febr. 13. 17:00
Salitas - Étoile Sahel
0:0
febr. 13. 17:00
Petro de Luanda - Gor Mahia
2:1 (2:0)
febr. 13. 20:00
Zamalek - Hussein Dey
1:1 (1:0)
febr. 13. 20:00
CS Sfaxien - Enugu Rangers
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 13. 21:00
Llaneros FC - Tigres FC
0:1 (0:0)
febr. 13. 21:30
Real Cartagena - Barranquilla
4:0 (3:0)
febr. 13. 22:00
Envigado - Jaguares de Córdoba
1:1 (0:0)

febr. 13. 02:00
Morobe Wawens - Central
0:7 (0:0)
febr. 13. 04:00
Malampa Revivors - Toti City
2:4 (0:0)
febr. 13. 05:00
Lautoka - Henderson Eels
5:6 (0:0)
febr. 13. 07:00
Hienghene Sport - Tefana
1:0 (0:0)
febr. 13. 05:30
Southern United - Auckland City
1:1 (1:0)
febr. 13. 13:50
Al Hazm - Al Baten
1:0 (0:0)
febr. 13. 16:10
Al Ittifaq - Al Faisaly
3:4 (2:1)
febr. 13. 22:00
Pérez Zeledón - Limón
3:0 (1:0)
febr. 13. 22:05
Grecia - Guadalupe
2:2 (2:1)
febr. 13. 15:00
Ain M'lila - USM Alger
0:0
febr. 13. 15:00
Belouizdad - Kabylie
2:1 (1:1)
febr. 13. 17:00
ES Sétif - Olympique Médéa
1:0 (1:0)
febr. 13. 22:00
Marathón - Vida
4:3 (3:2)
febr. 13. 23:30
UPNFM - Real de Minas
2:2 (1:1)
febr. 13. 00:30
Colorado Rapids - Toronto FC
0:2 (0:1)
febr. 13. 03:00
Fagiano Okayama - Honda FC
0:1 (0:0)
febr. 13. 04:00
Orange County SC - Club Tijuana
5:1 (2:1)
febr. 13. 09:00
Baltika Kaliningrad - Steaua Bukarest
7:0 (4:0)
febr. 13. 09:30
Volga Ulyanovsk - Khimik-Avgust
3:0 (2:0)
febr. 13. 09:30
APIA Tigers - Northern Tigers
4:1 (2:1)
febr. 13. 10:00
FC Yerevan - Lokomotiv Yerevan
0:1 (0:1)
febr. 13. 10:00
Ripensia Timisoara - UTA Arad
1:0 (1:0)
febr. 13. 10:00
Slavia Mozyr - Isloch
0:5 (0:2)
febr. 13. 11:00
Teleoptik - Macva Sabac
0:0
febr. 13. 12:00
Garbarnia Krakow - Hutnik Nowa Huta
3:2 (1:2)
febr. 13. 12:00
Górnik Leczna - Wisla Pulawy
1:0 (0:0)
febr. 13. 12:30
Tychy - Widzew Lódz
2:3 (2:3)
febr. 13. 13:00
Tomsk - Torpedo Moszkva
2:0 (1:0)
febr. 13. 13:30
Kaluga - Kamaz
0:4 (0:2)
febr. 13. 13:30
Botev Plovdiv - Maritsa
1:2 (1:0)
febr. 13. 13:30
Pirin Blagoevgrad - Vihren Sandanski
3:2 (1:2)
febr. 13. 14:00
Fredrikstad - Nest-Sotra
3:1 (1:1)
febr. 13. 14:00
Vorskla Poltava - Gorodeya
1:1 (0:1)
febr. 13. 14:00
Vojvodina - Sloboda Uzice
5:0 (3:0)
febr. 13. 14:00
1860 München - Ulm
1:0 (1:0)
febr. 13. 14:00
Monastir - Hammam-Sousse
2:1 (1:1)
febr. 13. 15:00
Yenisey - Shakter Karaganda
4:0 (0:0)
febr. 13. 15:00
FK Sochi - Suwon Blue Wings
2:1 (2:0)
febr. 13. 16:00
Wattens - Odd Grenland
0:3 (0:0)
febr. 13. 16:00
Karpaty Lviv - Torpedo Kutaisi
3:0 (2:0)
febr. 13. 16:30
Polonia Bytom - Pniowek Pawlowice
5:1 (1:1)
febr. 13. 17:00
Jastrzebie - Skra Czestochowa
2:0 (1:0)
febr. 13. 17:00
Lisen - Skalica
1:3 (0:0)
febr. 13. 17:00
Osijek - Zrinski Jurjevac
5:0 (3:0)
febr. 13. 17:00
Rozwój Katowice - Trzebinia Siersza
4:0 (1:0)
febr. 13. 17:10
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
1:0 (0:0)
febr. 13. 18:00
Viking - Sandnes Ulf
5:1 (1:1)
febr. 13. 18:00
FK Arendal - Vindbjart
3:3 (1:2)
febr. 13. 18:00
Neusiedl - Admira
2:1 (2:1)
febr. 13. 18:00
Holicky Olomouc - Spartak Hulín
1:3 (0:1)
febr. 13. 18:00
Gyula - Békéscsabai Előre II.
0:5 (0:3)
febr. 13. 18:30
Austria Wien II - Wiener SK
1:7 (0:3)
febr. 13. 19:00
1860 München II - Pipinsried
1:1 (1:1)
febr. 13. 19:00
Wiener Viktoria - Lac-Inter Wien
4:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
93
13 (14%)
40 (43%)
145
103
18 (17%)
24 (23%)
138
   Zozoka42
91
14 (15%)
34 (37%)
138
103
10 (10%)
40 (39%)
130
103
14 (14%)
29 (28%)
128
6. AltT
103
11 (11%)
36 (35%)
127
   Dania
103
13 (13%)
31 (30%)
127
103
13 (13%)
30 (29%)
125
   Ptomy
103
11 (11%)
35 (34%)
125
   Xxy
101
9 (9%)
40 (40%)
125

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont