Főoldal » Meccsek » 2019. január 13.

Meccsek - 2019. január 13.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. január 13.)


4 mérkőzés
jan. 13. 12:00
Atlético Madrid - Levante
1:0 (0:0)
jan. 13. 16:15
Athletic Bilbao - Sevilla
2:0 (1:0)
jan. 13. 18:30
FC Barcelona - Eibar
3:0 (1:0)
jan. 13. 20:45
Betis - Real Madrid
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
jan. 13. 15:15
Everton - Bournemouth
2:0 (0:0)
jan. 13. 17:30
Tottenham - Manchester United
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
jan. 13. 15:00
Torino - Fiorentina
0:2 (0:0)
jan. 13. 18:00
Inter - Benevento
6:2 (3:0)
jan. 13. 20:45
Napoli - Sassuolo
2:0 (1:0)

4 mérkőzés
jan. 13. 15:00
Nantes - Stade Rennes
0:1 (0:1)
jan. 13. 17:00
Toulouse - Strasbourg
1:2 (1:1)
jan. 13. 17:00
Dijon - Montpellier HSC
1:1 (0:0)
jan. 13. 21:00
Olympique Marseille - AS Monaco
1:1 (1:1)
jan. 13. 12:00
Córdoba - Rayo Majadahonda
1:1 (0:1)
jan. 13. 16:00
Alcorcón - Almería
0:0
jan. 13. 18:00
Lugo - Extremadura
1:1 (1:0)
jan. 13. 18:00
Zaragoza - Málaga
0:2 (0:1)
jan. 13. 20:00
Elche - Gimnastic
1:0 (0:0)
jan. 13. 16:00
Nacional - Belenenses
0:1 (0:0)
jan. 13. 18:30
Chaves - Tondela
2:1 (1:0)
jan. 13. 21:00
Rio Ave - Setúbal
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
jan. 13. 16:15
Levadiakos - Olympiakos Pireus
0:2 (0:1)
jan. 13. 18:00
Panathinaikosz - Xanthi
2:2 (0:1)
jan. 13. 18:30
Asteras Tripolis - PAOK Saloniki
0:3 (0:0)
jan. 13. 12:00
Espanyol II - Badalona
2:0 (1:0)
jan. 13. 12:00
Conquense - Ejea
0:3 (0:1)
jan. 13. 12:00
Ebro - Valencia II
2:1 (1:0)
jan. 13. 16:00
Peralada - Sabadell
2:0 (0:0)
jan. 13. 16:30
Barcelona II - Alcoyano
2:0 (0:0)
jan. 13. 16:30
Teruel - Levante II
2:1 (1:0)
jan. 13. 17:00
Ontinyent - Hércules
1:0 (1:0)
jan. 13. 18:00
Cornella - Olot
3:0 (0:0)

jan. 13. 14:30
MVV - Twente
0:2 (0:2)
jan. 13. 14:30
Eindhoven - Nijmegen
3:2 (1:0)
jan. 13. 14:30
Cambuur - Sparta Rotterdam
3:3 (2:2)
jan. 13. 14:30
Utrecht II - Alkmaar II
1:3 (1:0)
jan. 13. 14:30
Dordrecht - Den Bosch
2:6 (1:1)
jan. 13. 14:30
Roda - Go Ahead Eagles
3:1 (2:1)
jan. 13. 14:30
Ajax II - PSV Eindhoven II
2:2 (1:1)
jan. 13. 14:30
Oss - Waalwijk
1:2 (0:0)
jan. 13. 14:30
Almere City - Volendam
0:2 (0:0)
jan. 13. 14:30
Telstar - Helmond
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
jan. 13. 12:00
Észak-Korea - Katar
0:6 (0:3)
jan. 13. 14:30
Omán - Japán
0:1 (0:1)
jan. 13. 17:00
Türkmenisztán - Üzbegisztán
0:4 (0:4)
jan. 13. 12:15
Cova Piedade - Pacos de Ferreira
0:3 (0:1)
jan. 13. 12:15
Benfica II - Braga II
2:3 (1:1)
jan. 13. 16:00
Mafra - Covilha
1:2 (0:0)
jan. 13. 16:00
FC Porto II - Guimaraes II
1:0 (0:0)
jan. 13. 16:00
Academico Viseu - Farense
2:1 (1:1)
jan. 13. 18:00
Académica - Varzim
2:0 (1:0)
jan. 13. 18:00
Arouca - UD Oliveirense
0:0
jan. 13. 12:00
Tudelano - Athletic Bilbao II
3:2 (0:1)
jan. 13. 12:00
Real Oviedo II - Barakaldo
0:1 (0:0)
jan. 13. 17:00
Torrelavega - Real Unión
1:1 (0:0)
jan. 13. 17:30
Mirandés - Izarra
1:1 (0:1)
jan. 13. 18:00
Arenas de Getxo - Vitoria
0:0

jan. 13. 12:00
S.S. Reyes - Real Valladolid II
1:0 (0:0)
jan. 13. 12:00
Burgos - Ponferradina
2:0 (1:0)
jan. 13. 16:30
Coruxo - Navalcarnero
3:1 (2:0)
jan. 13. 16:30
Rápido de Bouzas - Leonesa
1:0 (1:0)
jan. 13. 17:00
Guijuelo - Celta Vigo II
1:0 (1:0)
jan. 13. 17:00
Salamanca CF UDS - Fuenlabrada
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
jan. 13. 15:00
Apollon Limassol - Omonia Nikosia
2:1 (0:1)
jan. 13. 17:00
AEK Larnaka - Ermis Aradippou
2:2 (1:2)
3 mérkőzés
jan. 13. 10:30
Táborsko - Nitra
0:1 (0:0)
jan. 13. 10:30
FK Pardubice - Varnsdorf
1:4 (0:0)
jan. 13. 13:00
Chrudim - Jablonec
1:3 (0:0)
jan. 13. 16:00
Union St. Gilloise - Mechelen
1:2 (1:1)
jan. 13. 20:00
Oud-Heverlee - Tubize
0:2 (0:2)
6 mérkőzés
jan. 13. 00:00
Monterrey - Club León
2:2 (0:0)
jan. 13. 02:00
Cruz Azul - Club Guadalajara
0:1 (0:0)
jan. 13. 02:06
Pachuca - Querétaro
3:0 (0:0)
jan. 13. 04:00
Club Necaxa - UNAM Pumas
2:1 (1:0)
jan. 13. 04:00
Club Tijuana - Tigres
0:3 (0:0)
jan. 13. 19:00
Toluca - Puebla
2:0 (1:0)

1 mérkőzés
jan. 13. 08:00
Sydney FC - Adelaide United
2:1 (1:0)
jan. 13. 13:30
Platanias - Aiginiakos
3:0 (0:0)
jan. 13. 14:00
Doxa Dramas - Sparta
2:0 (1:0)
jan. 13. 14:00
Giorgos Karaiskakis - Kalamarias
0:2 (0:1)
jan. 13. 14:00
Aittitos Spata - Kissamikos
0:1 (0:0)
jan. 13. 14:00
Volos NFC - Panachaiki
2:1 (1:1)
jan. 13. 14:00
Iraklis Saloniki - Ergotelis
2:1 (1:1)
jan. 13. 12:00
UD Ibiza - Sevilla Atlético
2:0 (1:0)
jan. 13. 12:00
Marbella - Almería II
2:0 (0:0)
jan. 13. 12:00
Granada II - FC Cartagena
0:2 (0:0)
jan. 13. 12:00
El Ejido - Melilla
1:1 (0:0)
jan. 13. 12:00
Linense - UCAM Murcia
0:2 (0:1)
jan. 13. 16:30
Real Murcia - Atletico Sanluqueno
1:0 (0:0)
jan. 13. 17:00
San Fernando - Atlético Malagueno
1:2 (1:1)
jan. 13. 17:00
Badajoz - Villanovense
2:1 (1:0)
jan. 13. 17:00
Talavera - Jumilla
2:0 (2:0)
jan. 13. 17:00
Don Benito - Huelva
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
jan. 13. 14:00
Balzan - Birkirkara
0:0
jan. 13. 14:00
St. Andrews - Mosta
1:1 (1:0)
jan. 13. 16:00
Senglea Athletic - Qormi
4:0 (1:0)
jan. 13. 16:00
Valletta - Sliema Wanderers
2:0 (1:0)

jan. 13. 14:00
Gor Mahia - New Star
2:1 (0:0)
jan. 13. 14:00
ZESCO - Kaizer Chiefs
3:1 (0:0)
jan. 13. 14:00
Jimma Kenema - Hassania Agadir
0:1 (0:0)
jan. 13. 15:00
Bantu - Enugu Rangers
1:2 (0:0)
jan. 13. 15:30
Otoho d'Oyo - KCCA
3:0 (0:0)
jan. 13. 15:30
Cotonsport - Asante Kotoko
2:3 (0:0)
jan. 13. 16:00
Ittihad Tanger - Zamalek
0:0
jan. 13. 17:00
Al-Nasr - Salitas
1:0 (0:0)
jan. 13. 18:00
Al Hilal Omdurman - Mukura
3:0 (0:0)
jan. 13. 15:00
Kawkab de Marrakech - Olympique Safi
1:2 (0:0)
jan. 13. 14:30
Bloemfontein - Golden Arrows
1:1 (1:0)
jan. 13. 15:00
Libertas - Pennarossa
3:0 (0:0)
jan. 13. 15:00
Tre Fiori - Fiorentino
2:2 (0:0)
jan. 13. 15:00
La Fiorita - Domagnano
4:0 (0:0)
jan. 13. 14:30
De Treffers - Sparta Rotterdam II
3:1 (2:0)
jan. 13. 14:30
Lienden - Sint Bavo
0:0
jan. 13. 02:00
Hamilton Wanderers - Tasman United
2:3 (1:2)
jan. 13. 02:00
Team Wellington - Waitakere
1:2 (0:2)
jan. 13. 02:00
Auckland City - Southern United
2:1 (0:1)

jan. 13. 02:55
Herediano - AD San Carlos
1:1 (1:1)
jan. 13. 18:05
Grecia - Cartaginés
0:1 (0:1)
jan. 13. 20:30
Pérez Zeledón - Carmelita
2:1 (0:1)
jan. 13. 22:00
Santos Guápiles - Alajuelense
1:3 (1:2)
jan. 13. 22:35
Guadalupe - UCR
1:4 (0:2)
jan. 13. 23:00
Saprissa - Limón
2:2 (0:2)
jan. 13. 07:30
Tai Po - Hoi King
3:0 (2:0)
jan. 13. 10:30
Pegasus - Yuen Long
1:1 (0:0)
jan. 13. 21:00
Juticalpa - Real Espana
1:2 (0:2)
jan. 13. 22:15
Vida - CD Olimpia
0:1 (0:0)
jan. 13. 23:00
Motagua - Honduras Progreso
4:0 (2:0)
jan. 13. 23:00
CD Platense - Real de Minas
3:1 (1:1)
jan. 13. 09:00
Konyaspor - Istanbulspor
1:0 (0:0)
jan. 13. 10:45
Rödinghausen - Havelse
1:0 (1:0)
jan. 13. 11:00
Dánia U19 - Izrael U19
1:1 (1:0)
jan. 13. 12:00
RB Leipzig - Wolfsberger
1:0 (1:0)
jan. 13. 12:30
Union Berlin - Shenzhen
2:0 (2:0)
jan. 13. 13:00
Bröndby - BSF
8:0 (4:0)
jan. 13. 13:00
Jippo - Kuopion
0:2 (0:1)
jan. 13. 13:00
Sivasspor - Sepsi
2:1 (1:0)
jan. 13. 13:00
Dunarea Calarasi - Uerdingen
1:1 (0:0)
jan. 13. 14:00
CS U Craiova - Adana Demirspor
2:1 (1:0)
jan. 13. 14:00
TuRU Düsseldorf - Ennepetal
2:3 (2:0)
jan. 13. 14:00
Etar - Spartak Pleven
3:0 (1:0)
jan. 13. 14:10
Mönchengladbach - Hertha BSC
1:0 (1:0)
jan. 13. 14:30
Hannover 96 - Heracles
4:1 (2:0)
jan. 13. 14:30
Cremonese - Renate
2:0 (1:0)
jan. 13. 15:00
Rubin Kazan - Diósgyőr
2:0 (2:0)
jan. 13. 15:00
Pescara - Fano
1:2 (1:1)
jan. 13. 15:00
Udinese - Padova
1:0 (1:0)
jan. 13. 15:00
Hajduk Split - Dinamo Bukarest
2:0 (1:0)
jan. 13. 15:30
Anderlecht - Heidenheim
1:2 (0:0)
jan. 13. 20:30
Corinthians - Santos
1:1 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
161
24 (15%)
61 (38%)
242
160
25 (16%)
58 (36%)
241
159
20 (13%)
68 (43%)
236
159
20 (13%)
67 (42%)
234
161
18 (11%)
71 (44%)
232
157
23 (15%)
56 (36%)
227
160
21 (13%)
60 (38%)
225
   Toni52
156
21 (13%)
60 (38%)
225
160
21 (13%)
58 (36%)
221
157
21 (13%)
58 (37%)
221

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont