Főoldal » Meccsek » 2019. január 12.

Meccsek - 2019. január 12.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. január 12.)


4 mérkőzés
jan. 12. 13:00
Leganés - Huesca
1:0 (0:0)
jan. 12. 16:15
Valencia - Valladolid
1:1 (0:0)
jan. 12. 18:30
Girona - Alavés
1:1 (1:0)
jan. 12. 20:45
Villarreal - Getafe
1:2 (0:0)
7 mérkőzés
jan. 12. 13:30
West Ham United - Arsenal
1:0 (0:0)
jan. 12. 16:00
Brighton & Hove Albion - Liverpool
0:1 (0:0)
jan. 12. 16:00
Crystal Palace - Watford
1:2 (1:0)
jan. 12. 16:00
Leicester - Southampton
1:2 (0:2)
jan. 12. 16:00
Burnley - Fulham
2:1 (2:1)
jan. 12. 16:00
Cardiff - Huddersfield
0:0
jan. 12. 18:30
Chelsea - Newcastle United
2:1 (1:1)

3 mérkőzés
jan. 12. 15:00
Lazio - Novara
4:1 (4:0)
jan. 12. 18:00
Sampdoria - AC Milan
0:2 (0:0)
jan. 12. 20:45
Bologna - Juventus
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
jan. 12. 17:00
Amiens SC - Paris St. Germain
0:3 (0:0)
jan. 12. 20:00
Guingamp - St. Etienne
0:1 (0:1)
jan. 12. 20:00
Nice - Bordeaux
1:0 (1:0)
jan. 12. 16:00
Albacete - Sporting Gijón
1:1 (0:1)
jan. 12. 18:00
Las Palmas - Osasuna
4:1 (3:0)
jan. 12. 18:00
Reus Deportiu - Numancia
1:1 (0:1)
jan. 12. 20:30
Real Oviedo - Tenerife
1:0 (1:0)
jan. 12. 20:30
Mallorca - Deportivo La Coruna
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
jan. 12. 16:00
Wigan - Aston Villa
3:0 (1:0)
jan. 12. 16:00
Ipswich - Rotherham
1:0 (1:0)
jan. 12. 16:00
Bristol City - Bolton Wanderers
2:1 (0:0)
jan. 12. 16:00
Reading - Nottingham Forest
2:0 (1:0)
jan. 12. 16:00
Birmingham - Middlesbrough
1:2 (0:1)
jan. 12. 16:00
Brentford - Stoke
3:1 (2:1)
jan. 12. 16:00
Preston - Swansea
1:1 (0:0)
jan. 12. 16:00
West Bromwich - Norwich
1:1 (1:0)
jan. 12. 16:00
Hull - Sheffield Wednesday
3:0 (1:0)
jan. 12. 16:00
Sheffield United - Queens Park
1:0 (1:0)
jan. 12. 18:30
Millwall - Blackburn Rovers
0:2 (0:0)

jan. 12. 16:30
Sporting CP - FC Porto
0:0
jan. 12. 21:30
Boavista Porto - Marítimo
0:1 (0:0)
jan. 12. 15:00
Brest - Troyes
1:1 (1:0)
jan. 12. 15:00
Grenoble - Le Havre
0:0
3 mérkőzés
jan. 12. 16:15
Larisa - Apollon Smyrnis
3:0 (1:0)
jan. 12. 18:00
Atromitos - Panaitolikos
2:2 (0:0)
jan. 12. 18:30
OFI Heraklion - Panionios Athen
1:1 (1:0)
jan. 12. 17:00
Villarreal II - Lleida Esportiu
3:1 (1:1)
12 mérkőzés
jan. 12. 16:00
Barnsley - Bradford
3:0 (2:0)
jan. 12. 16:00
Fleetwood - Oxford United
2:2 (2:0)
jan. 12. 16:00
Burton Albion - Gillingham
2:3 (0:2)
jan. 12. 16:00
Coventry - Wimbledon
1:1 (0:1)
jan. 12. 16:00
Peterborough - Rochdale
2:1 (1:0)
jan. 12. 16:00
Portsmouth - Blackpool
0:1 (0:0)
jan. 12. 16:00
Shrewsbury - Charlton Athletic
0:3 (0:1)
jan. 12. 16:00
Southend - Plymouth
2:3 (0:1)
jan. 12. 16:00
Walsall - Scunthorpe
1:2 (0:1)
jan. 12. 16:00
Sunderland AFC - Luton
1:1 (1:0)
jan. 12. 16:00
Wycombe - Doncaster
3:2 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 12. 12:00
Vietnam - Irán
0:2 (0:1)
jan. 12. 14:30
Jemen - Irak
0:3 (0:2)
jan. 12. 17:00
Libanon - Szaúd-Arábia
0:2 (0:1)

12 mérkőzés
jan. 12. 16:00
Bury FC - Milton Keynes Dons
4:3 (1:2)
jan. 12. 16:00
Notts - Cambridge United
0:1 (0:1)
jan. 12. 16:00
Cheltenham - Tranmere
1:3 (1:0)
jan. 12. 16:00
Grimsby - Macclesfield
0:2 (0:2)
jan. 12. 16:00
Mansfield - Yeovil
0:1 (0:1)
jan. 12. 16:00
Port Vale - Colchester
0:3 (0:2)
jan. 12. 16:00
Crewe - Newport
3:2 (1:0)
jan. 12. 16:00
Exeter - Morecambe
0:0
jan. 12. 16:00
Northampton - Carlisle
3:0 (0:0)
jan. 12. 16:00
Stevenage - Crawley
2:1 (2:1)
jan. 12. 16:00
Swindon - Lincoln City
2:2 (0:2)
jan. 12. 16:00
Leixőes - Penafiel
2:1 (0:0)
jan. 12. 16:00
Real Sociedad II - Racing Santander
0:1 (0:1)
jan. 12. 16:30
Amorebieta - Calahorra
0:0
jan. 12. 17:00
Leioa - Sporting Gijón II
2:0 (1:0)
jan. 12. 18:30
Gernika - Union Langreo
1:1 (0:1)
jan. 12. 19:00
UD Logronés - Durango
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
jan. 12. 16:00
Paphos FC - Nea Salamina
1:3 (0:1)
jan. 12. 17:00
Enosis - Doxa Katokopia
0:1 (0:1)
jan. 12. 18:00
APOEL Nikosia - Anorthosis
4:0 (1:0)

5 mérkőzés
jan. 12. 10:30
Poprad - Prostejov
1:0 (0:0)
jan. 12. 10:30
Nitra - Zbrojovka Brno
1:3 (0:0)
jan. 12. 10:30
Usti nad Labem - Hradec Králové
0:2 (0:0)
jan. 12. 13:00
Vlasim - Pribram
1:2 (0:0)
jan. 12. 13:30
Znojmo - Táborsko
1:4 (0:0)
jan. 12. 14:30
Laval - Boulogne
1:1 (0:0)
jan. 12. 20:00
Roeselare - Beerschot-Wilrijk
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
jan. 12. 02:00
Veracruz - Lobos de la BUAP
0:1 (0:0)
jan. 12. 04:00
Club Atlas - CF América
1:2 (0:0)
5 mérkőzés
jan. 12. 15:00
Maccabi Netanya - Ashdod
1:0 (0:0)
jan. 12. 19:15
Hapoel Hadera - Bnei Sakhnin
2:1 (0:0)
jan. 12. 19:30
Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Haifa
0:2 (0:0)
jan. 12. 16:00
Dundee United - Dunfermline
1:0 (0:0)
jan. 12. 16:00
Partick Thistle - Falkirk
1:1 (0:0)
jan. 12. 16:00
Queen Of The South - Ross
4:0 (2:0)
jan. 12. 16:00
Alloa - Greenock Morton
2:1 (0:1)
jan. 12. 16:00
Inverness - Ayr
1:0 (0:0)

jan. 12. 14:00
Irodotos - Kerkyra
0:2 (0:0)
jan. 12. 14:00
Simba - Saoura
3:0 (1:0)
jan. 12. 14:00
Mazembe - Ismaily
2:0 (0:0)
jan. 12. 20:00
Al Ahly - Vita Club
2:0 (0:0)
jan. 12. 16:00
Linfield - Warrenpoint
4:0 (1:0)
jan. 12. 16:00
Ballymena - Dungannon Swifts
2:2 (1:0)
jan. 12. 16:00
Cliftonville - Ards
4:1 (1:1)
jan. 12. 16:00
Coleraine - Glenavon
1:1 (1:0)
jan. 12. 16:00
Institute - Glentoran
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
jan. 12. 14:00
Pieta Hotspurs - Hibernians
0:2 (0:2)
jan. 12. 16:15
Gzira - Tarxien Rainbows
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
jan. 12. 20:30
The New Saints - Llanelli
5:0 (2:0)
jan. 12. 20:30
Barry Town - Aberystwyth
2:1 (2:0)
jan. 12. 20:30
Carmarthen - Connah's Quay
3:2 (0:1)
jan. 12. 20:30
Llandudno - Cardiff MU
0:3 (0:2)
jan. 12. 20:30
Newtown AFC - Cefn Druids
1:1 (0:1)
jan. 12. 20:30
Bala - Caernarfon Town
1:3 (1:0)
jan. 12. 14:00
Nkana - San-Pédro
3:0 (1:0)
jan. 12. 14:00
Vipers - CS Sfaxien
0:0
jan. 12. 15:00
African Stars - Raja Casablanca
1:1 (1:0)

jan. 12. 14:00
Amsterdamsche - Ijsselmeervogels
2:3 (1:1)
jan. 12. 14:30
Vitesse II - Maassluis
1:3 (0:1)
jan. 12. 14:30
Barendrecht - Almere City II
1:0 (0:0)
jan. 12. 15:00
Kozakken Boys - Scheveningen
2:3 (0:1)
jan. 12. 15:30
Rijnsburgse - GVVV
3:3 (1:2)
jan. 12. 15:30
Spakenburg - Hardenberg
0:2 (0:2)
jan. 12. 15:30
Katwijk - Koninklijke
0:1 (0:1)
jan. 12. 15:00
Cosmos - Faetano
1:0 (0:0)
jan. 12. 15:00
Tre Penne - Juvenes/Dogana
2:1 (0:0)
jan. 12. 15:00
Cailungo - Virtus
3:2 (0:2)
jan. 12. 14:30
Black Leopards - SuperSport United
2:0 (0:0)
jan. 12. 19:15
Cape Town City - Baroka
2:2 (1:0)
jan. 12. 19:15
AmaZulu - Highlands Park
0:0
jan. 12. 15:00
Belouizdad - Paradou AC
0:0
jan. 12. 22:00
Marathón - UPNFM
3:1 (2:0)
jan. 12. 07:30
R&F - Dreams
6:0 (2:0)
jan. 12. 07:30
Southern District - Kitchee
2:0 (2:0)
jan. 12. 02:00
Correcaminos - Atlante
3:1 (1:0)
jan. 12. 08:00
Rochedale Rovers - Eastern Suburbs
0:6 (0:3)
jan. 12. 10:00
Kazincbarcika - Tállya
9:0 (4:0)
jan. 12. 10:00
Western Pride - Gold Coast United
3:1 (2:0)
jan. 12. 10:30
Bohemians 1905 - Viktoria Zizkov
2:0 (2:0)
jan. 12. 10:30
Viktoria Plzen - Banik Sokolov
7:2 (1:1)
jan. 12. 10:45
Sered - Karvina
0:1 (0:1)
jan. 12. 11:00
Mainz - Freiburg
2:2 (2:0)
jan. 12. 11:00
Teplice - Oberlausitz
5:1 (3:0)
jan. 12. 11:00
Trencín - Sigma Olomouc
0:3 (0:1)
jan. 12. 11:00
Vitkovice - Zlín II
1:0 (1:0)
jan. 12. 11:00
Zilina - Opava
0:1 (0:1)
jan. 12. 11:00
Zlín - Zlate Moravce
2:0 (0:0)
jan. 12. 11:00
Cegléd - FC Dabas
1:0 (0:0)
jan. 12. 11:00
Denizlispor - Rizespor
1:2 (1:0)
jan. 12. 11:00
Podbeskidzie - Ruch Zdzieszowice
1:1 (0:0)
jan. 12. 12:00
Karlsruhe - Feyenoord
2:4 (2:3)
jan. 12. 12:00
Gleisdorf - Austria Klagenfurt
1:2 (1:0)
jan. 12. 12:00
Aalborg - Hobro
1:2 (1:2)
jan. 12. 12:00
Budaörs - Békéscsabai Előre
1:1 (1:0)
jan. 12. 12:00
Dorog - Vác
1:2 (0:2)
jan. 12. 12:30
Lucan - Shamrock Rovers
0:5 (0:3)
jan. 12. 13:00
JBK - Jaro
0:8 (0:0)
jan. 12. 13:00
Optik Rathenow - Berlin Ankaraspor
1:6 (0:0)
jan. 12. 13:00
Stadl-Paura - Vorwärts Steyr
0:4 (0:2)
jan. 12. 13:00
Union Fürstenwalde - Lichtenberg
4:4 (0:0)
jan. 12. 13:00
Mlada Boleslav - Olympia Radotín
1:0 (1:0)
jan. 12. 13:00
Lokomotiv Zágráb - NK Gorica
1:1 (1:0)
jan. 12. 13:30
Ilves - HIFK Helsinki
4:0 (2:0)
jan. 12. 13:30
Eskisehirspor - Sabah FK
0:1 (0:0)
jan. 12. 13:30
Slaven Belupo - Krsko
1:0 (1:0)
jan. 12. 14:00
Wolfsburg - Rijeka
3:0 (1:0)
jan. 12. 14:00
Cottbus - Sparta Praha
0:2 (0:1)
jan. 12. 14:00
Liefering - Regensburg
1:10 (0:3)
jan. 12. 14:00
Trnava - Liptovsky Mikulás
2:2 (1:0)
jan. 12. 14:00
Osnabrück - BSC Young Boys
2:1 (1:1)
jan. 12. 14:00
Hammer SpVg - Wiedenbrück
1:2 (0:0)
jan. 12. 14:00
Kriens - Köniz
2:1 (1:1)
jan. 12. 14:00
First Vienna - ASV 13 Vienna
4:1 (1:1)
jan. 12. 14:00
Inter Zapresic - Rude Zágráb
2:2 (1:1)
jan. 12. 14:00
Nőmme Kalju - Tammeka
2:1 (2:0)
jan. 12. 14:30
Venlo - Viktoria Köln
2:0 (1:0)
jan. 12. 14:30
Pro Vercelli - Renate
1:1 (1:0)
jan. 12. 14:30
Salernitana - Rieti
1:1 (0:0)
jan. 12. 15:00
RB Leipzig - Galatasaray
1:1 (1:0)
jan. 12. 15:00
Südtirol - Wacker Innsbruck
3:0 (1:0)
jan. 12. 15:00
Wels - Ried
2:6 (1:1)
jan. 12. 15:00
Wexford Youths - St. Patricks
0:3 (0:0)
jan. 12. 15:00
Cork City - Limerick
5:0 (2:0)
jan. 12. 15:00
Empoli - Perugia
1:0 (1:0)
jan. 12. 15:00
Raufoss - Mjondalen
1:3 (0:1)
jan. 12. 15:15
Rot-Weiss Essen - Fortuna Köln
3:0 (1:0)
jan. 12. 15:30
TPV Tampere - Haka
1:0 (0:0)
jan. 12. 15:30
Deportivo Táchira - Real Frontera
2:3 (1:2)
jan. 12. 16:00
St. Pölten - Amstetten
4:2 (3:2)
jan. 12. 19:00
Sao Paulo - Ajax
2:4 (1:0)
jan. 12. 19:00
Ituano - Botafogo/SP
2:0 (0:0)
jan. 12. 22:15
Flamengo RJ - Eintracht Frankfurt
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
186
22 (12%)
77 (41%)
264
181
16 (9%)
84 (46%)
248
   Xxy
182
20 (11%)
74 (41%)
248
187
19 (10%)
76 (41%)
247
182
22 (12%)
68 (37%)
246
187
25 (13%)
58 (31%)
241
185
20 (11%)
70 (38%)
240
188
18 (10%)
74 (39%)
238
178
21 (12%)
66 (37%)
237
10. Tatrai
181
22 (12%)
61 (34%)
232

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont