Főoldal » Meccsek » 2018. december 8.

Meccsek - 2018. december 8.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. december 8.)


4 mérkőzés
dec. 8. 13:00
Atlético Madrid - Alavés
3:0 (1:0)
dec. 8. 16:15
Valencia - Sevilla
1:1 (0:0)
dec. 8. 18:30
Villarreal - Celta Vigo
2:3 (0:1)
dec. 8. 20:45
Espanyol - FC Barcelona
0:4 (0:3)
8 mérkőzés
dec. 8. 13:30
Bournemouth - Liverpool
0:4 (0:1)
dec. 8. 16:00
Manchester United - Fulham
4:1 (3:0)
dec. 8. 16:00
Arsenal - Huddersfield
1:0 (0:0)
dec. 8. 16:00
West Ham United - Crystal Palace
3:2 (0:1)
dec. 8. 16:00
Cardiff - Southampton
1:0 (0:0)
dec. 8. 16:00
Burnley - Brighton & Hove Albion
1:0 (1:0)
dec. 8. 18:30
Chelsea - Manchester City
2:0 (1:0)
dec. 8. 20:45
Leicester - Tottenham
0:2 (0:1)

6 mérkőzés
dec. 8. 17:00
Ferencváros - Mezőkövesd
3:2 (1:0)
dec. 8. 17:00
Debreceni VSC - Budapest Honvéd
2:0 (1:0)
dec. 8. 17:00
Diósgyőr - Kisvárda
1:1 (1:1)
dec. 8. 17:00
MTK - Szombathelyi Haladás
4:0 (1:0)
dec. 8. 17:00
Puskás Akadémia - Paks
1:1 (0:1)
dec. 8. 19:30
Újpest - Vidi
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
dec. 8. 15:00
Napoli - Frosinone
4:0 (2:0)
dec. 8. 18:00
Cagliari - AS Roma
2:2 (0:2)
dec. 8. 20:30
Lazio - Sampdoria
2:2 (0:1)
6 mérkőzés
dec. 8. 15:30
Bayern München - FC Nürnberg
3:0 (2:0)
dec. 8. 15:30
Schalke 04 - Borussia Dortmund
1:2 (0:1)
dec. 8. 15:30
Freiburg - RB Leipzig
3:0 (2:0)
dec. 8. 15:30
Bayer Leverkusen - Augsburg
1:0 (0:0)
dec. 8. 15:30
Wolfsburg - Hoffenheim
2:2 (2:1)
dec. 8. 18:30
Hertha BSC - Eintracht Frankfurt
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 8. 20:00
Guingamp - Amiens SC
1:2 (0:0)
dec. 8. 20:00
Stade Rennes - Dijon
2:0 (0:0)
28 mérkőzés
dec. 8. 13:30
Versailles - Lens
2:4 (2:2)
dec. 8. 14:30
Cote Bleue - Lyon-Duchére
1:2 (0:0)
dec. 8. 15:00
Boulogne - Iris Club de Croix
2:2 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
dec. 8. 15:00
Raon-l'Etape - St. Maur Lusi
2:2 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
dec. 8. 16:00
Chamalieres - Villefranche/Saone
0:0 / tizenegyesekkel 0:3
dec. 8. 16:30
Villers Houlgate - Le Havre
1:5 (0:0)
dec. 8. 17:00
Saint-Louis Neuweg - Nancy
0:2 (0:0)
dec. 8. 17:00
Illkirch Graffenstaden - Sochaux
0:1 (0:0)
dec. 8. 17:00
Bobigny - Clermont
0:2 (0:0)
dec. 8. 17:00
Entente SSG - Sedan
1:0 (1:0)
dec. 8. 17:00
Schiltigheim - Biesheim
2:1 (0:0)
dec. 8. 17:30
Viry-Chatillon - Angouleme
4:2 (1:0)
dec. 8. 18:00
Chateauroux - Pau
4:0 (1:0)
dec. 8. 18:00
Avion - Red Star FC 93
0:1 (0:0)
dec. 8. 18:00
Paray - US Orléans
0:4 (0:0)
dec. 8. 18:00
Hyeres - Grenoble
1:1 / tizenegyesekkel 1:3 (0:0)
dec. 8. 18:00
St-Pryvé St-Hilaire - Troyes
3:2 (1:0)
dec. 8. 18:00
Vertou - Bergerac
1:3 (0:1)
dec. 8. 18:00
Le Poire-sur-Vie - Les Herbiers
1:6 (1:1)
dec. 8. 18:00
Canet - Fréjus St. Raphaël
4:2 (2:0)
dec. 8. 18:00
Vitré - Montagnarde
2:0 (1:0)
dec. 8. 18:00
Stade Pontivy - Avranches
1:0 (0:0)
dec. 8. 18:00
Besancon - Tours
1:2 (0:0)
dec. 8. 18:30
Concarneau - Saint-Malo
2:0 (1:0)
dec. 8. 19:00
Ales - Marignane Gignac
0:2 (0:0)

3 mérkőzés
dec. 8. 18:30
Willem II - Heerenveen
1:5 (1:2)
dec. 8. 19:45
Zwolle - Ajax
1:4 (1:2)
dec. 8. 20:45
Den Haag - De Graafschap
0:0
dec. 8. 13:00
Heidenheim - Duisburg
4:1 (1:0)
dec. 8. 13:00
Greuther Fürth - Aue
0:5 (0:1)
dec. 8. 13:00
Darmstadt - Ingolstadt
1:1 (0:1)
dec. 8. 13:00
Deportivo La Coruna - Numancia
2:2 (2:0)
dec. 8. 16:00
Gimnastic - Granada
0:1 (0:1)
dec. 8. 18:00
Albacete - Osasuna
2:2 (2:1)
dec. 8. 18:00
Mallorca - Málaga
1:2 (0:1)
dec. 8. 20:00
Real Oviedo - Almería
1:2 (1:2)
4 mérkőzés
dec. 8. 12:30
Padova - Palermo
1:3 (1:1)
dec. 8. 15:00
Lecce - Perugia
0:0
dec. 8. 15:00
Spezia - Cosenza 1914
4:0 (1:0)
dec. 8. 15:00
Venezia - Ascoli
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
dec. 8. 16:00
Millwall - Hull
2:2 (1:1)
dec. 8. 16:00
Norwich - Bolton Wanderers
3:2 (1:0)
dec. 8. 16:00
Nottingham Forest - Preston
0:1 (0:0)
dec. 8. 16:00
Birmingham - Bristol City
0:1 (0:0)
dec. 8. 16:00
Brentford - Swansea
2:3 (1:3)
dec. 8. 16:00
Middlesbrough - Blackburn Rovers
1:1 (0:1)
dec. 8. 16:00
Leeds United - Queens Park
2:1 (1:1)
dec. 8. 16:00
Sheffield Wednesday - Rotherham
2:2 (1:0)
dec. 8. 16:00
Stoke - Ipswich
2:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Wigan - Derby
0:1 (0:1)
dec. 8. 18:30
Reading - Sheffield United
0:2 (0:0)

dec. 8. 16:30
Belenenses - Chaves
1:0 (1:0)
dec. 8. 19:00
Tondela - Braga
0:1 (0:1)
dec. 8. 21:30
Setúbal - Benfica
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
dec. 8. 10:30
Sovjetov - FK Rostov
1:0 (1:0)
dec. 8. 13:00
CSKA Moszkva - Yenisey
2:1 (2:0)
dec. 8. 18:00
Anzhi - Szpartak Moszkva
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 8. 16:00
Hermannstadt - Dinamo Bukarest
1:1 (1:1)
dec. 8. 19:00
CFR Cluj - Gaz Metan Medias
2:2 (1:2)
3 mérkőzés
dec. 8. 11:30
Sivasspor - Göztepe Izmir
2:0 (0:0)
dec. 8. 14:00
Trabzonspor - Konyaspor
3:0 (0:0)
dec. 8. 17:00
Galatasaray - Rizespor
2:2 (1:0)
5 mérkőzés
dec. 8. 16:00
Celtic - Kilmarnock
5:1 (4:0)
dec. 8. 16:00
Aberdeen - St. Johnstone
0:2 (0:0)
dec. 8. 16:00
Hamilton - Hibernian
0:1 (0:0)
dec. 8. 16:00
Heart of Midlothian - Motherwell
1:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Livingston - St. Mirren
3:1 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 8. 13:00
Karpaty Lviv - Dinamo Kiev
0:4 (0:1)
dec. 8. 13:00
Zorya Lugansk - Arsenal Kiev
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 8. 18:00
Genk - Kortrijk
1:1 (1:1)
dec. 8. 20:00
KV Oostende - Lokeren
1:0 (0:0)
dec. 8. 20:30
Sint-Truidense - Standard Liege
1:1 (1:0)

3 mérkőzés
dec. 8. 17:00
Admira - Salzburg
2:2 (1:1)
dec. 8. 17:00
St. Pölten - Altach
2:1 (1:0)
dec. 8. 17:00
Wolfsberger - LASK Linz
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
dec. 8. 19:00
BSC Young Boys - Thun
3:2 (0:1)
dec. 8. 19:00
St. Gallen - Neuchatel Xamax FC
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
dec. 8. 16:15
Asteras Tripolis - PAS Giannina
1:0 (0:0)
dec. 8. 18:30
AEK Athen - Lamia
2:0 (1:0)
6 mérkőzés
dec. 8. 14:00
Braunschweig - Hallescher
0:1 (0:1)
dec. 8. 14:00
Osnabrück - Wehen Wiesbaden
2:1 (2:1)
dec. 8. 14:00
Karlsruhe - Preußen Münster
5:0 (3:0)
dec. 8. 14:00
Uerdingen - Hansa Rostock
2:1 (1:1)
11 mérkőzés
dec. 8. 16:00
Peterborough - Oxford United
2:2 (1:1)
dec. 8. 16:00
Plymouth - Bradford
3:3 (1:2)
dec. 8. 16:00
Portsmouth - Southend
2:0 (2:0)
dec. 8. 16:00
Wimbledon - Rochdale
1:1 (0:1)
dec. 8. 16:00
Blackpool - Charlton Athletic
2:1 (1:0)
dec. 8. 16:00
Bristol Rovers - Doncaster
0:4 (0:2)
dec. 8. 16:00
Burton Albion - Shrewsbury
2:1 (1:0)
dec. 8. 16:00
Luton - Fleetwood
2:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Walsall - Coventry
2:1 (0:1)
dec. 8. 16:00
Scunthorpe - Gillingham
0:2 (0:0)
dec. 8. 16:00
Wycombe - Barnsley
1:0 (0:0)

dec. 8. 16:00
Levante II - Ontinyent
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 8. 18:00
Korona Kielce - Wisla Plock
2:2 (2:1)
dec. 8. 20:30
Wisla Kraków - Jagiellonia
2:2 (2:0)
5 mérkőzés
dec. 8. 21:10
San Lorenzo - Estudiantes
1:1 (0:0)
dec. 8. 21:10
Unión de Santa Fe - Banfield
0:1 (0:0)
dec. 8. 23:20
Defensa y Justicia - Colón
3:0 (2:0)
dec. 8. 23:20
Lanus - Talleres Córdoba
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
dec. 8. 15:00
Rijeka - Lokomotiv Zágráb
3:0 (1:0)
dec. 8. 17:30
Hajduk Split - Istra 1961
3:1 (0:0)
dec. 8. 14:30
Vicenza - Teramo
1:1 (1:0)
dec. 8. 14:30
Renate - Fano
0:1 (0:1)
dec. 8. 14:30
Rimini - AlbinoLeffe
3:2 (1:2)
dec. 8. 14:30
Pordenone - Ravenna
2:1 (2:0)
dec. 8. 14:30
Triestina - Gubbio
2:2 (0:1)
dec. 8. 14:30
Vis Pesaro - Feralpisalo
1:0 (0:0)
dec. 8. 18:30
Imolese - Virtus Verona
3:1 (0:0)
dec. 8. 20:30
Monza - Giana Erminio
3:0 (2:0)
dec. 8. 20:45
Ternana - Fermana
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
dec. 8. 16:00
Hobro - SonderjyskE
0:0

6 mérkőzés
dec. 8. 13:45
Slovan Bratislava - Zilina
5:2 (4:0)
dec. 8. 14:00
Sered - Dunaszerdahely
0:1 (0:0)
dec. 8. 14:00
Podbrezová - Zemplín Michalovce
0:1 (0:0)
dec. 8. 14:00
FK Senica - Ruzomberok
1:1 (1:1)
dec. 8. 14:00
Zlate Moravce - Nitra
0:3 (0:0)
dec. 8. 15:45
Trnava - Trencín
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
dec. 8. 19:00
Crvena Zvezda - Napredak
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 8. 15:00
Banik Ostrava - Bohemians 1905
2:0 (0:0)
dec. 8. 15:00
Sigma Olomouc - Slovácko
1:0 (1:0)
dec. 8. 15:00
Karvina - Jablonec
2:1 (1:1)
dec. 8. 17:00
Slavia Praha - Mlada Boleslav
3:2 (1:0)
12 mérkőzés
dec. 8. 14:00
Mansfield - Notts
2:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Tranmere - Cambridge United
1:0 (0:0)
dec. 8. 16:00
Bury FC - Exeter
2:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Cheltenham - Grimsby
2:1 (1:0)
dec. 8. 16:00
Colchester - Macclesfield
1:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Crawley - Northampton
0:1 (0:0)
dec. 8. 16:00
Crewe - Oldham
0:2 (0:2)
dec. 8. 16:00
Milton Keynes Dons - Carlisle
2:0 (0:0)
dec. 8. 16:00
Morecambe - Port Vale
2:2 (2:0)
dec. 8. 16:00
Stevenage - Lincoln City
0:1 (0:1)
dec. 8. 16:00
Swindon - Newport
2:1 (1:0)
dec. 8. 16:00
Yeovil - Forest Green Rovers
1:2 (0:0)

dec. 8. 17:00
Lausanne - Servette
1:1 (0:1)
dec. 8. 17:30
FC Schaffhausen - Kriens
3:2 (2:1)
dec. 8. 18:00
Rapperswil-Jona - Chiasso
0:2 (0:0)
dec. 8. 14:30
Trapani - Juve Stabia
1:2 (1:1)
dec. 8. 14:30
Rieti - Paganese
4:1 (4:1)
2 mérkőzés
dec. 8. 14:00
KF Tiranë - Kastrioti
4:0 (2:0)
dec. 8. 17:00
Teuta Durres - Partizani Tirana
1:1 (1:0)
dec. 8. 12:00
Estoril - Covilha
1:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
FC Porto II - Académica
3:0 (2:0)
dec. 8. 16:00
Famalicao - Leixőes
1:0 (2:0)
dec. 8. 16:00
Arenas de Getxo - Real Oviedo II
0:3 (0:1)
dec. 8. 16:30
Calahorra - Real Unión
1:1 (1:0)
dec. 8. 17:00
Durango - Amorebieta
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 8. 14:00
Botev Vratsa - Beroe
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 8. 14:00
ND Gorica - Olimpija Ljubljana
1:3 (1:1)
dec. 8. 16:05
Domzale - Krsko
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
dec. 8. 16:00
Paphos FC - AEK Larnaka
1:0 (1:0)
dec. 8. 17:00
Alki Oroklini - Omonia Nikosia
0:2 (0:1)
dec. 8. 18:00
Enosis - Apollon Limassol
0:2 (0:2)
dec. 8. 21:00
Villa Dálmine - Olimpo
1:0 (1:0)
dec. 8. 21:05
Platense - Los Andes
0:1 (0:1)
dec. 8. 17:00
Beerschot-Wilrijk - Tubize
5:2 (3:0)
dec. 8. 20:30
Westerlo - Mechelen
1:3 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 8. 17:00
Ashdod - Maccabi Petach-Tikva
1:1 (1:0)
dec. 8. 17:15
Hapoel Be'er Sheva - Bnei Sakhnin
1:1 (1:0)
dec. 8. 19:30
Bnei Yehuda - Maccabi Tel Aviv
1:3 (0:2)
dec. 8. 11:30
Osmanlispor - Afjet Afyonspor
3:2 (1:1)
dec. 8. 11:30
Karabükspor - Istanbulspor
1:1 (1:0)
dec. 8. 14:00
Altinordu - Adanaspor
2:0 (1:0)
12 mérkőzés
dec. 8. 13:35
Boreham Wood - Leyton
1:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Ebbsfleet - Barnet
1:0 (0:0)
dec. 8. 16:00
Harrogate Town - Aldershot
4:1 (1:1)
dec. 8. 16:00
Barrow - Maidstone
1:0 (0:0)
dec. 8. 16:00
Chesterfield - Salford
2:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Dagenham & Redbridge - Halifax
1:1 (0:0)
dec. 8. 16:00
Dover Athletic - Fylde
2:1 (0:1)
dec. 8. 16:00
Gateshead - Bromley
2:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Maidenhead - Hartlepool
0:1 (0:1)
dec. 8. 16:00
Sutton - Solihull Moors
2:2 (1:1)
dec. 8. 16:00
Wrexham - Eastleigh
2:0 (1:0)

dec. 8. 14:00
Ergotelis - Kerkyra
1:2 (0:0)
dec. 8. 07:35
Sydney FC - Wellington Phoenix
1:3 (0:3)
dec. 8. 12:00
Perth Glory - Melbourne City
1:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Falkirk - Alloa
2:2 (2:1)
dec. 8. 16:00
Greenock Morton - Dundee United
1:1 (0:1)
dec. 8. 16:00
Partick Thistle - Dunfermline
2:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Ross County - Queen Of The South
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
dec. 8. 11:00
Dinamo Tbilisi - Dila Gori
1:2 (0:1)
dec. 8. 11:00
Chikhura - Sioni Bolnisi
2:1 (2:0)
dec. 8. 11:00
Samtredia - Saburtalo
1:4 (0:2)
dec. 8. 15:00
Lokomotiv Tbilisi - Rustavi
1:0 (1:0)
dec. 8. 16:00
Torpedo Kutaisi - Kolkheti-1913
4:0 (3:0)
dec. 8. 20:00
The Strongest - Sport Boys Warnes
6:0 (1:0)
dec. 8. 22:15
Jorge Wilstermann - Universitario
2:0 (2:0)
12 mérkőzés
dec. 8. 14:30
Cwmbran Celtic - The New Saints
0:3 (0:0)
dec. 8. 14:30
Cwmamman United - Aberystwyth
3:4 (0:0)
dec. 8. 15:30
Airbus UK Broughton - Porthmadog
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
dec. 8. 15:30
Goytre United - Carmarthen
0:3 (0:0)
dec. 8. 15:30
Denbigh Town - Cambrian & Clydach
1:2 (0:0)
dec. 8. 15:30
Guilsfield - Connah's Quay
2:4 (0:0)
dec. 8. 15:30
Llangefni Town - Llanelli
1:0 (0:0)
dec. 8. 15:30
Newtown AFC - Rhyl
1:2 (0:0)
dec. 8. 15:30
Ton Pentre - Cardiff MU
1:4 (0:0)
dec. 8. 15:30
Haverfordwest County - Pontypridd
3:0 (0:0)
dec. 8. 15:30
Ynysddu Welfare - Cefn Druids
1:3 (0:0)
dec. 8. 15:30
Briton Ferry - Llandudno
2:3 (0:0)

dec. 8. 13:00
Sutjeska Niksic - Mornar Bar
2:1 (1:0)
dec. 8. 13:00
Zeta - OFK Petrovac
0:0
dec. 8. 13:00
Grbalj - Lovcen
3:2 (0:1)
1 mérkőzés
dec. 8. 05:30
Daegu - Ulsan Hyundai
3:0 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 8. 14:00
Hamrun Spartans - Pieta Hotspurs
3:2 (3:2)
dec. 8. 14:00
St. Andrews - Floriana
3:0*
dec. 8. 16:00
Sliema Wanderers - Balzan
1:3 (0:0)
dec. 8. 16:15
Tarxien Rainbows - Valletta
0:7 (0:5)
dec. 8. 16:00
Cliftonville - Glenavon
4:2 (1:1)
dec. 8. 16:00
Coleraine - Ards
1:0 (0:0)
dec. 8. 16:00
Dungannon Swifts - Newry City FC
1:1 (0:0)
dec. 8. 16:00
Linfield - Crusaders
4:1 (2:0)
dec. 8. 16:00
Warrenpoint - Ballymena
2:4 (1:2)
dec. 8. 16:00
Institute - Glentoran
3:3 (1:2)
2 mérkőzés
dec. 8. 14:00
Al Khor - Al Sailiya
1:2 (0:1)
dec. 8. 16:30
Umm-Salal - Al Arabi Doha
0:3 (0:2)
dec. 8. 21:45
Guaraní - Sportivo Luqueno
3:0 (0:0)
dec. 8. 21:45
Sol de América - General Díaz
1:0 (0:0)

dec. 8. 13:05
Al-Hilal - Al-Nassr
2:2 (2:0)
dec. 8. 15:30
Al Fateh - Al Hazm
3:2 (1:1)
dec. 8. 15:50
Al Raed - Al Ahli Jeddah
0:0
dec. 8. 15:00
Libertas - Tre Fiori
2:2 (0:0)
dec. 8. 15:00
Murata - La Fiorita
0:9 (0:0)
dec. 8. 15:00
Pennarossa - Folgore / Falciano
3:1 (0:0)
dec. 8. 15:00
Fiorentino - Domagnano
2:0 (0:0)
dec. 8. 17:00
Baroka - Orlando Pirates
2:2 / tizenegyesekkel 3:2 (1:0)
dec. 8. 14:30
Barendrecht - Ijsselmeervogels
1:4 (1:1)
dec. 8. 15:00
Kozakken Boys - De Treffers
1:0 (0:0)
dec. 8. 15:00
Spakenburg - Sint Bavo
3:1 (0:0)
dec. 8. 15:30
GVVV - Hardenberg
0:0
dec. 8. 15:30
Sparta Rotterdam II - Maassluis
1:1 (1:1)
dec. 8. 15:30
Rijnsburgse - Koninklijke
0:1 (0:1)
dec. 8. 15:30
Katwijk - Almere City II
1:0 (0:0)
dec. 8. 18:00
Vitesse II - Scheveningen
2:1 (2:1)
dec. 8. 14:00
CS Sfaxien - Kairouan
1:0 (1:0)
dec. 8. 14:00
Bizertin - Monastir
3:1 (2:1)
dec. 8. 14:00
Ben Guerdane - Hammam-Lif
1:0 (1:0)
dec. 8. 14:00
Métlaoui - Stade Tunisien
1:2 (1:2)
dec. 8. 07:30
Tai Po - Warriors
2:1 (2:0)
dec. 8. 07:30
R&F - Southern District
1:1 (1:1)
dec. 8. 10:30
Eastern - Pegasus
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 8. 12:00
Al Kahrabaa - Al Karkh
0:1 (0:0)
dec. 8. 12:00
Al Talaba - Al Zawra'a
1:1 (0:1)
dec. 8. 12:00
Naft - Al Simawa
3:0 (0:0)
dec. 8. 10:30
Bangkok United - Bangkok Glass
3:0 (1:0)
dec. 8. 16:30
Mali U20 - Burkina Faso U20
1:0 (1:0)
dec. 8. 20:00
Togo U20 - Szenegál U20
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
298
43 (14%)
126 (42%)
467
298
37 (12%)
132 (44%)
449
3. AltT
299
36 (12%)
130 (43%)
440
   Gaborka25
296
36 (12%)
130 (44%)
440
298
37 (12%)
127 (43%)
439
299
33 (11%)
135 (45%)
435
7. Xxy
298
29 (10%)
142 (48%)
429
298
33 (11%)
131 (44%)
427
300
38 (13%)
117 (39%)
424
299
40 (13%)
111 (37%)
422

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont