Főoldal » Meccsek » 2018. november 18.

Meccsek - 2018. november 18.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. november 18.)


nov. 18. 15:00
Anglia - Horvátország
2:1 (0:0)
nov. 18. 18:00
Észak-Írország - Ausztria
1:2 (0:0)
nov. 18. 18:00
Moldova - Luxemburg
1:1 (0:0)
nov. 18. 18:00
San Marino - Fehéroroszország
0:2 (0:1)
nov. 18. 20:45
Magyarország - Finnország
2:0 (2:0)
nov. 18. 20:45
Svájc - Belgium
5:2 (3:2)
nov. 18. 20:45
Görögország - Észtország
0:1 (0:1)
43 mérkőzés
nov. 18. 14:00
Sarreguemines - Metz
1:1 / tizenegyesekkel 1:4 (0:1)
nov. 18. 14:00
FCA Troyes - Bourges Foot
1:2 (1:1)
nov. 18. 14:00
Auch - Gazélec Ajaccio
0:1 (0:0)
nov. 18. 14:00
Versailles - Dragon
2:0 (0:0)
nov. 18. 14:00
Sainte Geneviéve - Sainte-Suzanne
4:0 (0:0)
nov. 18. 14:00
Labrede - Bergerac
0:8 (0:2)
nov. 18. 14:00
Tartas-St Yaguen - Lege-Cap-Ferret
4:6 (1:4)
nov. 18. 14:00
Fréjus St. Raphaël - Toulon
1:0 (0:0)
nov. 18. 14:00
Guipavas - Montagnarde
0:1 (0:1)
nov. 18. 14:00
Stella Maris Douarnenez - Lannion
0:3 (0:0)
nov. 18. 14:00
Grand-Quevilly - Cherbourg
4:1 (1:1)
nov. 18. 14:00
Longueau - Blois
2:1 (2:1)
nov. 18. 14:00
Villers Houlgate - Mondeville
2:0 (1:0)
nov. 18. 14:00
Wasquehal Football - Saint-Quentin
3:5 (1:1)
nov. 18. 14:00
Marck - Saint-Omer
0:1 (0:0)
nov. 18. 14:00
Escaudoeuvres - La Chapelle
1:3 (1:1)
nov. 18. 14:00
Pays Neslois - Chambly
1:0 (0:0)
nov. 18. 14:00
Raon-l'Etape - Bourg-Péronnas
1:0 (1:0)
nov. 18. 14:00
Heillecourt - Saint-Louis Neuweg
0:3 (0:0)
nov. 18. 14:00
Rossfeld - Biesheim
0:2 (0:2)
nov. 18. 14:00
Annecy-le-Vieux - Val Lyonnais
2:1 (0:0)
nov. 18. 14:00
Feillens - Limonest
0:4 (0:2)
nov. 18. 14:00
Noisy-le-Grand - Riom
1:0 (0:0)
nov. 18. 14:00
Melun - Chamalieres
0:2 (0:1)
nov. 18. 14:00
Chapelle-des-Marais - Avranches
0:5 (0:2)
nov. 18. 14:00
Bellevue Nantes - Vertou
1:2 (0:0)
nov. 18. 14:00
Prix-lés-Méziéres - Saint-Amand
2:0 (1:0)
nov. 18. 14:00
Wasquehal - Saint-Quentin
3:5 (1:1)
nov. 18. 14:30
Luzenac - Rodez
2:5 (2:3)
nov. 18. 14:30
Vimy - Créteil
0:2 (0:1)
nov. 18. 14:30
St-Orens - Sete
1:2 (0:1)
nov. 18. 14:30
Les Herbiers - Chauvigny
2:0 (0:0)
nov. 18. 14:30
Avion - Épernay Champagne
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
nov. 18. 15:00
Chassieu Decines - Hyeres
1:5 (0:2)
nov. 18. 15:30
Jeanne d'Arc - Besancon
0:1 (0:0)
nov. 18. 16:30
Saint-Malo - Lorient
1:0 (1:0)
nov. 18. 12:00
Numancia - Rayo Majadahonda
1:2 (0:1)
nov. 18. 16:00
Córdoba - Cádiz
1:3 (0:0)
nov. 18. 18:00
Alcorcón - Elche
1:0 (0:0)
nov. 18. 18:00
Albacete - Lugo
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 18. 15:00
Spezia - Benevento
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
nov. 18. 12:45
Setúbal - Tondela
1:2 (0:1)
nov. 18. 16:00
Belenenses - Chaves
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
nov. 18. 00:00
Atlético Mineiro - Bahia
1:0 (0:0)
nov. 18. 20:00
América MG - Santos
2:1 (1:1)
nov. 18. 20:00
Paraná - Palmeiras
1:1 (1:0)
nov. 18. 20:00
Botafogo - Internacional RS
1:0 (1:0)
nov. 18. 20:00
Sport Recife - Flamengo RJ
0:1 (0:0)
nov. 18. 22:00
Sao Paulo - Cruzeiro
1:0 (1:0)
nov. 18. 22:00
Gremio Porto Alegre - Chapecoense
2:0 (1:0)

10 mérkőzés
nov. 18. 11:00
Rotor Volgograd - Tomsk
0:0
nov. 18. 12:00
Szpartak Moszkva II - Shinnik
1:4 (0:4)
nov. 18. 12:00
Olimpiyets - FK Tambov
1:0 (1:0)
nov. 18. 13:00
Krasnodar II - Mordovia Saransk
1:2 (1:2)
nov. 18. 14:00
Torpedo Armavir - Tyumen
1:0 (0:0)
nov. 18. 15:00
Fakel - Avangard Kursk
3:2 (3:2)
nov. 18. 12:00
Villarreal II - Espanyol II
3:1 (2:0)
nov. 18. 12:00
Atlético Baleares - Teruel
4:3 (2:2)
nov. 18. 12:00
Conquense - Levante II
2:0 (0:0)
nov. 18. 16:00
Peralada - Valencia II
elhalasztva
nov. 18. 16:30
Olot - Castellón
1:1 (1:1)
nov. 18. 17:00
Sabadell - Badalona
0:0
nov. 18. 17:00
Alcoyano - Hércules
1:0 (1:0)
nov. 18. 17:00
Ontinyent - Ebro
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 18. 21:10
San Lorenzo - Atlético Tucumán
0:2 (0:2)
nov. 18. 23:20
Defensa y Justicia - Estudiantes
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 18. 21:10
Temperley - Rosario Central
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
nov. 18. 12:15
MVV - Roda
2:0 (0:0)
nov. 18. 14:30
Twente - Go Ahead Eagles
0:1 (0:1)
nov. 18. 14:30
Telstar - Den Bosch
1:4 (1:1)
nov. 18. 16:45
Nijmegen - Sparta Rotterdam
1:1 (1:0)
nov. 18. 14:30
Monza - Pordenone
0:2 (0:1)
nov. 18. 14:30
Imolese - Ternana
0:0
nov. 18. 14:30
Gubbio - Giana Erminio
1:1 (0:1)
nov. 18. 14:30
Fermana - Fano
2:1 (2:0)
nov. 18. 14:30
Sambenedettese - Feralpisalo
2:0 (1:0)
nov. 18. 14:30
Südtirol - Vis Pesaro
0:1 (0:0)
nov. 18. 14:30
Virtus Verona - Teramo
2:0 (0:0)
nov. 18. 18:30
Ravenna - Rimini
0:0
nov. 18. 18:30
AlbinoLeffe - Renate
2:0 (1:0)
nov. 18. 19:00
Triestina - Vicenza
1:1 (1:0)
nov. 18. 12:30
Madagaszkár - Szudán
1:3 (0:0)
nov. 18. 14:00
Etiópia - Ghána
0:2 (0:0)
nov. 18. 14:00
Kenya - Sierra Leone
elhalasztva
nov. 18. 14:30
Szváziföld - Niger
1:2 (0:0)
nov. 18. 14:30
Mozambik - Zambia
1:0 (0:0)
nov. 18. 15:00
Lesotho - Tanzánia
1:0 (0:0)
nov. 18. 16:00
Angola - Burkina Faso
2:1 (0:0)
nov. 18. 17:00
Libéria - Zimbabwe
1:0 (0:0)
nov. 18. 17:00
Togo - Algéria
1:4 (0:0)
nov. 18. 18:00
Guinea - Elefántcsontpart
1:1 (0:0)
nov. 18. 18:00
Mauritánia - Botswana
2:1 (0:0)
nov. 18. 15:30
Covilha - Académica
0:1 (0:0)
nov. 18. 16:00
Academico Viseu - Estoril
1:2 (1:1)
nov. 18. 16:00
Farense - Mafra
1:0 (1:0)
nov. 18. 18:00
UD Oliveirense - Famalicao
1:2 (0:1)
nov. 18. 00:00
Oeste - Goiás
1:3 (0:0)
nov. 18. 14:30
Pisa - Olbia
1:1 (1:1)
nov. 18. 14:30
Arzachena - Pro Vercelli
1:3 (1:1)
nov. 18. 14:30
Cuneo - Novara
0:0
nov. 18. 16:30
Pistoiese - Piacenza
2:0 (1:0)
nov. 18. 16:30
Pro Piacenza - Aurora Pro Patria
2:1 (1:1)
nov. 18. 16:30
Gozzano - Albissola
1:0 (0:0)
nov. 18. 16:30
Juventus II - Pontedera
1:2 (1:2)
nov. 18. 16:30
Entella - Alessandria
3:1 (0:1)
nov. 18. 18:30
Lucchese - Siena
2:3 (2:2)
nov. 18. 12:00
Tudelano - Racing Santander
1:1 (0:0)
nov. 18. 12:00
Real Oviedo II - UD Logronés
0:1 (0:1)
nov. 18. 16:30
Calahorra - Union Langreo
2:4 (1:4)
nov. 18. 17:00
Vitoria - Sporting Gijón II
1:2 (1:1)
nov. 18. 17:00
Athletic Bilbao II - Durango
2:2 (0:1)
nov. 18. 17:00
Torrelavega - Izarra
0:0
nov. 18. 12:00
S.S. Reyes - Pontevedra
2:1 (1:0)
nov. 18. 12:00
Burgos - Unionistas de Salamanca
0:1 (0:0)
nov. 18. 12:00
Fuenlabrada - Navalcarnero
2:0 (0:0)
nov. 18. 12:00
Unión Adarve - CF Internacional
1:3 (1:0)
nov. 18. 17:00
Guijuelo - Atlético Madrid II
1:0 (0:0)
nov. 18. 17:00
Salamanca CF UDS - Real Madrid II
3:3 (1:1)
nov. 18. 17:00
Ponferradina - Leonesa
0:0
nov. 18. 16:00
Westerlo - Beerschot-Wilrijk
1:2 (0:0)
nov. 18. 21:00
Guillermo Brown - Villa Dálmine
2:2 (0:0)
nov. 18. 23:15
Chacarita Juniors - GyE Jujuy
1:0 (1:0)
nov. 18. 14:00
Panachaiki - Iraklis Saloniki
1:0 (1:0)
nov. 18. 14:00
Kerkyra - Giorgos Karaiskakis
0:1 (0:0)
nov. 18. 14:00
Apollon Larisa - Sparta
1:1 (0:0)
nov. 18. 14:00
Aiginiakos - Aittitos Spata
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 18. 17:30
Hartlepool - Barnet
1:3 (1:2)
nov. 18. 12:00
El Ejido - Granada II
2:0 (1:0)
nov. 18. 12:00
UD Ibiza - Don Benito
0:1 (0:0)
nov. 18. 12:00
Huelva - Melilla
0:1 (0:0)
nov. 18. 16:30
Marbella - Talavera
2:0 (1:0)
nov. 18. 17:00
Real Murcia - FC Cartagena
1:2 (1:0)
nov. 18. 17:00
Badajoz - UCAM Murcia
1:0 (1:0)
nov. 18. 17:00
Atletico Sanluqueno - Almería II
2:1 (1:0)
nov. 18. 17:00
San Fernando - Linense
0:1 (0:0)
nov. 18. 17:00
Villanovense - Jumilla
1:0 (0:0)

nov. 18. 13:00
Radomlje - Nafta
0:2 (0:0)
nov. 18. 14:00
Brda - Rogaska
1:0 (1:0)
nov. 18. 14:00
Tabor Sezana - Bravo
3:0 (2:0)
nov. 18. 14:00
Beltinci - Bilje
0:1 (0:1)
nov. 18. 14:00
Ilirija Ljubljana - NK Krka
1:2 (1:0)
nov. 18. 02:00
Deportes Tolima - Santa Fe
0:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:1)
nov. 18. 23:15
Once Caldas - Rionegro Águilas
1:1 (1:1)
6 mérkőzés
nov. 18. 13:45
HB Koge - Lyngby
3:0 (0:0)
nov. 18. 13:45
Silkeborg - Fremad Amager
0:0
nov. 18. 13:45
Naestved - Nyköbing
1:0 (0:0)
nov. 18. 13:45
Hvidovre - Fredericia
2:0 (1:0)
nov. 18. 13:45
Roskilde - Helsingor
2:1 (0:0)
nov. 18. 16:00
Viborg - Thisted
2:0 (1:0)
nov. 18. 02:00
UPNFM - CD Platense
0:1 (0:1)
nov. 18. 20:00
San José - Real Potosí
2:1 (1:0)
nov. 18. 22:15
Club Aurora - Jorge Wilstermann
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 18. 13:45
Al Ain - Emirates Club
0:0
nov. 18. 13:45
Al-Nasr Dubai - Al Dhafra
4:1 (2:1)
nov. 18. 16:30
Sharjah - Al Fujairah
2:3 (0:1)
nov. 18. 02:00
Auckland City - Canterbury United
4:1 (0:0)
nov. 18. 04:35
Waitakere - Southern United
1:1 (0:0)
nov. 18. 14:00
Métlaoui - ES Tunis
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 18. 21:00
Social Venus - Santos FC
1:1 (0:0)
nov. 18. 21:30
UDA - Las Palmas
1:0 (0:0)
nov. 18. 10:30
Karabakh - Sumgayit Shekher
0:1 (0:1)
nov. 18. 12:00
Dinamo Kiev - Olimpik Donetsk
3:0 (1:0)
nov. 18. 12:00
Dinamo Tbilisi - Alashkert
2:0 (1:0)
nov. 18. 13:00
Zenit Szentpétervár - Schalke 04
2:1 (1:1)
nov. 18. 14:00
Pafos FC - AEL Limassol
4:2 (1:2)
nov. 18. 14:00
Albánia U19 - Románia U18
1:0 (1:0)
nov. 18. 15:00
Bolívia U20 - Ecuador U20
0:4 (0:3)
nov. 18. 18:00
Ufa - Riga
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (1:0)
nov. 18. 18:00
Mali U20 - Marokkó U20
1:2 (0:2)
nov. 18. 18:00
Portugália U20 - Szlovákia U20
2:1 (0:0)
nov. 18. 20:30
Venezuela U20 - Peru U20
0:3 (0:3)
nov. 18. 20:45
Spanyolország - Bosznia-Hercegovina
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
194
26 (13%)
56 (29%)
242
191
33 (17%)
38 (20%)
241
198
24 (12%)
57 (29%)
234
198
27 (14%)
49 (25%)
233
199
23 (12%)
57 (29%)
229
197
24 (12%)
51 (26%)
222
198
18 (9%)
66 (33%)
222
190
20 (11%)
60 (32%)
220
198
23 (12%)
51 (26%)
217
191
25 (13%)
45 (24%)
215

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont