Főoldal » Meccsek » 2018. november 17.

Meccsek - 2018. november 17.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. november 17.)


nov. 17. 15:00
Szerbia - Montenegro
2:1 (2:0)
nov. 17. 18:00
Törökország - Svédország
0:1 (0:0)
nov. 17. 18:00
Azerbajdzsán - Feröer szigetek
2:0 (2:0)
nov. 17. 18:00
Málta - Koszovó
0:5 (0:1)
nov. 17. 20:45
Olaszország - Portugália
0:0
nov. 17. 20:45
Albánia - Skócia
0:4 (0:2)
nov. 17. 20:45
Románia - Litvánia
3:0 (1:0)
42 mérkőzés
nov. 17. 06:00
Magenta - Bobigny
0:1 (0:1)
nov. 17. 14:00
Thaon - Vieux-Habitants
3:0 (1:0)
nov. 17. 14:00
Poitiers - L'Aiglon du Lamentin
0:0 / tizenegyesekkel 1:4
nov. 17. 14:00
Bourny Laval - Oissel
1:5 (1:1)
nov. 17. 14:30
Bastia-Borgo - Sedan
2:4 (1:3)
nov. 17. 15:00
Haguenau - Sochaux
3:4 (1:1)
nov. 17. 15:00
Avize-Grauves - Schiltigheim
0:1 (0:0)
nov. 17. 15:30
Limoges - Villefranche/Saone
0:1 (0:0)
nov. 17. 16:00
Etoile Matoury - Concarneau
2:3 (0:1)
nov. 17. 17:00
Entente Crest-Aouste - Montélimar
2:0 (1:0)
nov. 17. 17:00
Entente SSG - Mtsapere
4:0 (2:0)
nov. 17. 17:00
St-Pryvé St-Hilaire - Matoury
1:0 (0:0)
nov. 17. 17:00
St. Maur Lusi - Drancy
1:0 (0:0)
nov. 17. 17:00
Volvic - Le Puy
0:0 / tizenegyesekkel 1:4
nov. 17. 18:00
Annecy FC - Nancy
0:1 (0:1)
nov. 17. 18:00
Chauray - Chamois Niortais
0:2 (0:0)
nov. 17. 18:00
La Chataigneraie - Tours
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
nov. 17. 18:00
AG Caennaise - US Orléans
0:2 (0:0)
nov. 17. 18:00
Compiegne - Troyes
0:2 (0:0)
nov. 17. 18:00
Montceau - Lyon-Duchére
1:4 (1:2)
nov. 17. 18:00
Paray - Morteau Montlebon
1:0 (0:0)
nov. 17. 18:00
Theix - Vannes
0:2 (0:1)
nov. 17. 18:00
Les Genets d'Anglet - Pau
1:3 (0:0)
nov. 17. 18:00
Saint-Lo Manche - Vitré
0:1 (0:1)
nov. 17. 18:00
Hazebrouck - Gravelines
1:3 (1:0)
nov. 17. 18:00
Andrézieux - Louhans-Cuiseaux
1:0 (0:0)
nov. 17. 18:00
Biars-Bretenoux - Aurillac
2:3 (0:0)
nov. 17. 18:00
Le Poire-sur-Vie - Cholet
2:1 (0:1)
nov. 17. 18:30
Fontenay - Chateauroux
2:3 (1:2)
nov. 17. 18:30
Gamaches - Le Havre
1:7 (0:2)
nov. 17. 19:00
Angouleme - Auxerre
1:0 (1:0)
nov. 17. 19:00
Ales - Ajaccio
2:0 (1:0)
nov. 17. 19:00
Marcq-en-Baroeul - Boulogne
0:2 (0:1)
nov. 17. 19:00
Nogent - Lens
0:2 (0:1)
nov. 17. 19:00
Beaune - Grenoble
0:3 (0:1)
nov. 17. 19:00
Canet - Béziers
2:1 (0:0)
nov. 17. 19:00
Garde Saint-Ivy Pontivy - Plouvorn
1:0 (1:0)
nov. 17. 19:00
Chatellerault - Challans
0:2 (0:0)
nov. 17. 19:00
Montlucon - Viry-Chatillon
0:1 (0:0)
nov. 17. 19:30
Gueugnon - Clermont
1:3 (1:1)
nov. 17. 20:00
Vilaine Atlantique - Brest
1:4 (0:1)
nov. 17. 20:00
SC Bastia - Le Mans
2:1 (1:1)
nov. 17. 16:00
Málaga - Gimnastic
2:0 (1:0)
nov. 17. 18:00
Osasuna - Tenerife
2:0 (2:0)
nov. 17. 18:00
Reus Deportiu - Extremadura
1:4 (1:1)
nov. 17. 20:30
Zaragoza - Mallorca
2:2 (0:2)
nov. 17. 20:45
Real Oviedo - Sporting Gijón
2:1 (2:0)
nov. 17. 13:00
Sárvár - Csepel
1:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
Komárom - Érd
3:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Nagykanizsai TE - BKV Előre
2:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
Pápai Perutz - Andráshida
2:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
THSE-Szabadkikötő - Vidi II
1:0 (0:0)
nov. 17. 15:00
Ajka - Dunaharaszti
5:0 (4:0)
nov. 17. 13:00
Rákosmenti KSK - Kecskeméti TE
1:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Pécsi MFC - Kozármisleny
1:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
SZEOL - Iváncsa
2:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
Taksony - Paks II
2:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Szekszárd - Hódmezővásárhely
0:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Budapest Honvéd II - Szeged 2011
0:2 (0:0)
nov. 17. 13:00
Makó - Dunaújváros
0:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Szentlőrinc - FC Dabas
0:2 (0:0)
nov. 17. 13:00
Cigánd - ESMTK
0:2 (0:0)
nov. 17. 13:00
Nyírbátor - Gyöngyös
1:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
Putnok - Eger
2:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
Salgótarján - Debreceni EAC
1:2 (0:0)
nov. 17. 13:00
Sajóbábony - Szolnoki MÁV
0:2 (0:0)
nov. 17. 13:00
Tállya - DVTK II
1:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
Jászberény - Sényő
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
nov. 17. 22:00
EC Vitória - Atlético PR
1:2 (0:1)
nov. 17. 22:00
Corinthians - Vasco da Gama
1:0 (0:0)
nov. 17. 17:00
Barcelona II - Cornella
2:1 (1:0)
nov. 17. 17:00
Ejea - Lleida Esportiu
4:4 (3:2)
11 mérkőzés
nov. 17. 13:00
Fleetwood - Walsall
0:0
nov. 17. 16:00
Sunderland AFC - Wycombe
1:1 (0:0)
nov. 17. 16:00
Burton Albion - Coventry
1:0 (0:0)
nov. 17. 16:00
Doncaster - Wimbledon
2:1 (1:1)
nov. 17. 16:00
Luton - Plymouth
5:1 (4:0)
nov. 17. 16:00
Oxford United - Gillingham
1:0 (0:0)
nov. 17. 16:00
Peterborough - Bradford
1:1 (0:1)
nov. 17. 16:00
Accrington Stanley - Barnsley
0:2 (0:1)
nov. 17. 16:00
Bristol Rovers - Scunthorpe
1:2 (1:1)
nov. 17. 16:00
Shrewsbury - Rochdale
3:2 (1:1)
nov. 17. 16:00
Southend - Blackpool
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 17. 21:10
Boca Juniors - Patronato
1:0 (0:0)
nov. 17. 18:30
PSV Eindhoven II - Alkmaar II
3:1 (1:0)
nov. 17. 18:30
Oss - Almere City
2:0 (0:0)
nov. 17. 19:45
Dordrecht - Eindhoven
0:3 (0:2)
nov. 17. 19:45
Helmond - Waalwijk
0:2 (0:2)
nov. 17. 20:45
Cambuur - Volendam
1:1 (1:1)
nov. 17. 13:00
Comore-szigetek - Malawi
2:1 (0:0)
nov. 17. 13:30
Seychelles-szigetek - Líbia
1:8 (0:0)
nov. 17. 14:00
Uganda - Zöld-foki Köztársaság
1:0 (0:0)
nov. 17. 15:00
Namíbia - Bissau-Guinea
0:0
nov. 17. 16:00
Egyenlítői-Guinea - Szenegál
0:1 (0:0)
nov. 17. 16:00
Gabon - Mali
0:1 (0:0)
nov. 17. 17:30
Gambia - Benin
3:1 (0:0)
nov. 17. 10:00
Anglia U19 - Izland U19
3:1 (1:1)
nov. 17. 11:00
Franciaország U19 - Litvánia U19
7:0 (5:0)
nov. 17. 11:00
Izrael U19 - Liechtenstein U19
2:1 (1:0)
nov. 17. 13:30
Görögország U19 - Románia U19
5:3 (2:1)
nov. 17. 13:30
Bulgária U19 - Gibraltár U19
6:0 (5:0)
nov. 17. 14:00
Horvátország U19 - Luxemburg U19
2:1 (1:0)
nov. 17. 14:00
Grúzia U19 - Azerbajdzsán U19
1:2 (1:0)
nov. 17. 14:15
Belgium U19 - Málta U19
1:1 (1:1)
nov. 17. 15:00
Skócia U19 - San Marino U19
5:0 (4:0)
nov. 17. 15:00
Törökország U19 - Moldova U19
3:0 (1:0)
nov. 17. 16:00
Svédország U19 - Wales U19
1:2 (1:1)
nov. 17. 17:00
Csehország U19 - Macedónia U19
2:1 (1:0)
11 mérkőzés
nov. 17. 16:00
Crewe - Tranmere
3:2 (1:1)
nov. 17. 16:00
Oldham - Cambridge United
3:1 (0:1)
nov. 17. 16:00
Bury FC - Stevenage
4:0 (0:0)
nov. 17. 16:00
Exeter - Northampton
2:2 (2:1)
nov. 17. 16:00
Forest Green Rovers - Morecambe
0:1 (0:0)
nov. 17. 16:00
Grimsby - Crawley
1:0 (0:0)
nov. 17. 16:00
Mansfield - Port Vale
1:0 (1:0)
nov. 17. 16:00
Milton Keynes Dons - Macclesfield
2:0 (0:0)
nov. 17. 16:00
Newport - Colchester
2:0 (0:0)
nov. 17. 16:00
Notts - Cheltenham
0:3 (0:1)
nov. 17. 16:00
Swindon - Carlisle
0:4 (0:1)
nov. 17. 00:30
Londrina - CRB
1:2 (1:1)
nov. 17. 20:00
Brasil de Pelotas - Guarani FC
1:1 (1:1)
nov. 17. 20:00
CSA - Avaí
0:1 (0:1)
nov. 17. 20:00
Sampaio Correa - Boa
1:0 (1:0)
nov. 17. 22:30
Vila Nova - Criciúma
2:2 (2:2)
nov. 17. 14:30
Siracusa - Bisceglie
1:0 (0:0)
nov. 17. 14:30
Monopoli - Sicula Leonzio
2:1 (1:1)
nov. 17. 14:30
Trapani - Virtus Francavilla
3:1 (2:1)
nov. 17. 16:30
Catanzaro - Rieti
3:0 (2:0)
nov. 17. 18:30
Juve Stabia - Catania
0:0
nov. 17. 18:30
Rende - Vibonese
1:0 (0:0)
nov. 17. 20:30
Paganese - Cavese
2:2 (1:1)
nov. 17. 20:30
Potenza - Matera
0:0
nov. 17. 16:00
Real Unión - Barakaldo
1:2 (0:1)
nov. 17. 16:30
Amorebieta - Arenas de Getxo
0:1 (0:1)
nov. 17. 17:00
Leioa - Mirandés
1:0 (0:0)
nov. 17. 18:30
Gernika - Real Sociedad II
1:0 (0:0)
nov. 17. 12:45
Garbarnia Krakow - Warta Poznan
2:1 (0:1)
nov. 17. 16:00
Chrobry Glogów - Tychy
0:1 (0:0)
nov. 17. 16:00
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytow
3:2 (3:0)
nov. 17. 17:00
Jastrzebie - Rakow Czestochowa
1:5 (1:2)
1 mérkőzés
nov. 17. 14:00
BATE Borisov - Gorodeya
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
nov. 17. 16:00
Motherwell U21 - Ross
1:2 (0:0)
nov. 17. 16:00
Edinburgh City - Alloa
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (1:2)
nov. 17. 17:00
Tubize - Roeselare
3:2 (2:2)
nov. 17. 20:30
Mechelen - Lommel
3:2 (1:0)
nov. 17. 21:00
Colón - Unión Sunchales
0:3 (0:0)
nov. 17. 16:00
Falkirk - Partick Thistle
1:1 (0:0)
nov. 17. 16:00
Ayr - Greenock Morton
0:0
nov. 17. 16:00
Queen Of The South - Inverness
3:3 (1:0)
nov. 17. 14:00
Ergotelis - Trikala
3:0 (1:0)
nov. 17. 14:00
Kissamikos - Volos NFC
1:2 (1:2)
nov. 17. 14:00
Doxa Dramas - Irodotos
2:3 (2:3)
nov. 17. 14:00
Kalamarias - Platanias
0:1 (0:1)
10 mérkőzés
nov. 17. 13:30
Braintree - Solihull Moors
0:3 (0:0)
nov. 17. 16:00
Leyton - Bromley
3:1 (0:1)
nov. 17. 16:00
Maidstone - Wrexham
1:1 (0:0)
nov. 17. 16:00
Boreham Wood - Ebbsfleet
0:0
nov. 17. 16:00
Dagenham & Redbridge - Fylde
2:1 (1:1)
nov. 17. 16:00
Barrow - Eastleigh
0:3 (0:2)
nov. 17. 16:00
Halifax - Dover Athletic
1:0 (1:0)
nov. 17. 16:00
Gateshead - Sutton
0:0
nov. 17. 16:00
Salford - Aldershot
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 17. 21:00
Palestino - Audax Italiano
3:2 (2:2)
1 mérkőzés
nov. 17. 13:30
Prostejov - Trinec
0:1 (0:0)
nov. 17. 22:00
3 de Febrero - Libertad
4:4 (1:1)

nov. 17. 14:00
Ankaran Hrvatini - Fuzinar
0:3 (0:1)
nov. 17. 14:00
NS Drava - Brezice
2:0 (0:0)
nov. 17. 14:00
Jadran Dekani - Roltek Dob
3:3 (2:2)
2 mérkőzés
nov. 17. 14:30
Aberbargoed Buds - Penybont
0:2 (0:0)
nov. 17. 14:30
Cwmamman United - Blaenrhondda
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 17. 15:30
Bala - Aberystwyth
2:3 (1:0)
nov. 17. 15:30
Llandudno - Carmarthen
1:2 (1:1)
nov. 17. 15:30
Barry Town - The New Saints
0:2 (0:0)
nov. 17. 15:30
Llanelli - Cefn Druids
2:0 (1:0)
nov. 17. 18:15
Caernarfon Town - Cardiff MU
2:0 (2:0)
nov. 17. 22:00
Marathón - Real Espana
3:2 (2:1)
nov. 17. 14:00
Institute - Linfield
1:4 (1:1)
nov. 17. 16:00
Ballymena - Cliftonville
2:1 (0:0)
nov. 17. 16:00
Coleraine - Glentoran
1:1 (0:1)
nov. 17. 16:00
Crusaders - Glenavon
3:0 (2:0)
nov. 17. 16:00
Newry City FC - Ards
2:0 (0:0)
nov. 17. 16:00
Warrenpoint - Dungannon Swifts
1:1 (1:1)
nov. 17. 21:00
Royal Pari - Club Destroyers
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 17. 13:45
Al-Wasl Dubai - Dibba Al Fujairah
4:2 (1:1)
nov. 17. 13:50
Al-Wahda - Ittihad Kalba
2:0 (0:0)
nov. 17. 16:30
Al-Ahli Dubai - Baniyas
2:1 (2:1)
3 mérkőzés
nov. 17. 14:00
Umm-Salal - Al Duhail
1:1 (0:0)
nov. 17. 16:10
Al-Gharrafa - Al Kharaitiyat
3:0 (0:0)
nov. 17. 16:10
Al Arabi Doha - Qatar SC
1:2 (1:0)
nov. 17. 14:30
Amsterdamsche - Hardenberg
2:1 (1:0)
nov. 17. 14:30
Koninklijke - Maassluis
1:1 (0:1)
nov. 17. 14:30
Almere City II - Ijsselmeervogels
0:2 (0:0)
nov. 17. 15:00
Kozakken Boys - Barendrecht
4:0 (1:0)
nov. 17. 15:30
Spakenburg - Rijnsburgse
1:1 (1:1)
nov. 17. 15:30
Katwijk - Vitesse II
0:0
nov. 17. 15:30
Lienden - Sparta Rotterdam II
1:7 (0:4)
nov. 17. 15:30
Sint Bavo - Scheveningen
2:0 (2:0)
nov. 17. 18:00
De Treffers - GVVV
0:3 (0:3)
nov. 17. 16:00
Ain M'lila - USM Bel Abbés
1:0 (0:0)
nov. 17. 18:00
Béjaia - MC Alger
1:1 (1:1)
nov. 17. 12:30
Thaiföld - Indonézia
4:2 (2:1)
nov. 17. 13:00
Kelet-Timor - Fülöp-szigetek
2:3 (0:2)
11 mérkőzés
nov. 17. 06:00
JEF United - Tochigi
0:0
nov. 17. 06:00
Montedio Yamagata - Oita Trinita
1:1 (0:1)
nov. 17. 06:00
Machida Zelvia - Tokyo Verdy
1:1 (0:0)
nov. 17. 06:00
Ventforet Kofu - Yokohama FC
0:1 (0:0)
nov. 17. 06:00
Gifu - Avispa Fukuoka
0:0
nov. 17. 06:00
Fagiano Okayama - Omiya Ardija
0:1 (0:0)
nov. 17. 06:00
Roasso Kumamoto - Ehime
3:0 (0:0)
nov. 17. 06:00
Albirex Niigata - Renofa Yamaguchi
0:2 (0:1)
nov. 17. 06:00
Zweigen Kanazawa - Mito Hollyhock
3:1 (2:1)
nov. 17. 06:00
Kamatamare Sanuki - Kyoto Sanga
0:2 (0:1)
nov. 17. 01:00
Argentína - Mexikó
2:0 (1:0)
nov. 17. 01:15
Chile - Costa Rica
2:3 (0:1)
nov. 17. 03:00
Honduras - Panama
1:0 (0:0)
nov. 17. 08:00
Mexikó U21 - Thaiföld U21
6:0 (3:0)
nov. 17. 09:00
Banants - Artsakh
1:2 (1:1)
nov. 17. 09:50
Ausztrália - Dél-Korea
1:1 (0:1)
nov. 17. 10:00
Botosani - Zimbru
4:1 (2:1)
nov. 17. 10:00
FK Minsk - Isloch
3:4 (3:1)
nov. 17. 10:15
Steaua Bukarest - AFC Progresul
3:0 (2:0)
nov. 17. 10:30
Levszki Szófia - Montana
2:3 (2:1)
nov. 17. 11:00
Tsarsko Selo - Etar
0:2 (0:1)
nov. 17. 11:00
FK Mladost Lucani - Radnicki Nis
0:1 (0:0)
nov. 17. 11:00
Sabah FK - MOIK Baku
4:0 (1:0)
nov. 17. 12:00
Cukaricki - Vozdovac
1:1 (0:0)
nov. 17. 12:00
Vojvodina - Spartak Subotica
1:1 (1:0)
nov. 17. 12:00
Podbeskidzie - Cracovia Krakow
2:1 (1:1)
nov. 17. 12:00
Septemvri Szófia - CSKA Szófia
1:2 (0:1)
nov. 17. 12:35
Kína U21 - Izland U21
1:1 (1:0)
nov. 17. 13:00
Meuselwitz - Carl Zeiss Jena
0:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Siroki Brijeg - Dinamo Zágráb
1:1 (1:1)
nov. 17. 13:00
St. Pölten - Zbrojovka Brno
0:4 (0:2)
nov. 17. 14:00
NK Gorica - Krupa na Vrbasu
2:1 (1:1)
nov. 17. 14:00
Rude Zágráb - Zarica
1:2 (1:1)
nov. 17. 14:00
Slovan Bratislava - Dinamo Brest
3:1 (2:0)
nov. 17. 14:00
Hollandia U19 - Németország U19
1:0 (1:0)
nov. 17. 15:30
FC Nürnberg - Usti nad Labem
4:2 (3:0)
nov. 17. 16:00
Maribor - Aluminij
3:1 (2:1)
nov. 17. 18:00
Jordánia - India
2:1 (1:0)
nov. 17. 21:30
Törökország U21 - Skócia U20
2:0 (0:0)
nov. 17. 21:30
Tigres - UNAM Pumas
2:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
239
35 (15%)
91 (38%)
357
236
28 (12%)
106 (45%)
352
239
31 (13%)
98 (41%)
351
4. AltT
239
29 (12%)
101 (42%)
347
   Zozoka42
240
31 (13%)
96 (40%)
347
6. Xxy
240
27 (11%)
103 (43%)
341
   Toni52
240
35 (15%)
83 (35%)
341
239
28 (12%)
97 (41%)
334
239
29 (12%)
93 (39%)
331
10. Pelya
234
20 (9%)
111 (47%)
322

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont