Főoldal » Meccsek » 2018. október 7.

Meccsek - 2018. október 7.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. október 7.)


5 mérkőzés
2018. okt. 7. 12:00
Valladolid - Huesca
1:0 (1:0)
2018. okt. 7. 16:15
Atlético Madrid - Betis
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 18:30
Espanyol - Villarreal
3:1 (1:1)
2018. okt. 7. 18:30
Sevilla - Celta Vigo
2:1 (1:0)
2018. okt. 7. 20:45
Valencia - FC Barcelona
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:00
Fulham - Arsenal
1:5 (1:1)
2018. okt. 7. 15:15
Southampton - Chelsea
0:3 (0:1)
2018. okt. 7. 17:30
Liverpool - Manchester City
0:0
1 mérkőzés
2018. okt. 7. 18:00
Fehérvár - MTK
0:3 (0:2)

6 mérkőzés
2018. okt. 7. 12:30
Genoa - Parma
1:3 (1:3)
2018. okt. 7. 15:00
AC Milan - Chievo
3:1 (2:0)
2018. okt. 7. 15:00
Lazio - Fiorentina
1:0 (1:0)
2018. okt. 7. 15:00
Atalanta - Sampdoria
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Napoli - Sassuolo
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 20:30
SPAL - Inter
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:30
Freiburg - Bayer Leverkusen
0:0
2018. okt. 7. 15:30
Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
1:2 (0:1)
2018. okt. 7. 18:00
RB Leipzig - FC Nürnberg
6:0 (4:0)
10 mérkőzés
2018. okt. 7. 15:00
Soroksár - Monor
2:1 (2:1)
2018. okt. 7. 15:00
Cegléd - Kazincbarcika
1:3 (1:1)
2018. okt. 7. 15:00
Budaörs - Mosonmagyaróvár
3:0 (1:0)
2018. okt. 7. 17:00
Vasas - Dorog
1:1 (1:0)
2018. okt. 7. 17:00
Nyíregyháza - Budafok
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 17:00
Győri ETO - Duna Aszfalt Tiszakécske
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 17:00
Siófok - Vác
0:0
2018. okt. 7. 17:00
ZTE - Gyirmót
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 17:00
Csákvár - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
3:0 (1:0)
2018. okt. 7. 17:00
Békéscsabai Előre - Kaposvár
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
2018. okt. 7. 15:00
Bordeaux - Nantes
3:0 (3:0)
2018. okt. 7. 17:00
AS Monaco - Stade Rennes
1:2 (0:1)
2018. okt. 7. 17:00
Olympique Marseille - Caen
2:0 (2:0)
2018. okt. 7. 21:00
Paris St. Germain - Lyon
5:0 (1:0)

4 mérkőzés
2018. okt. 7. 12:15
FC Emmen - Fortuna Sittard
3:3 (1:0)
2018. okt. 7. 14:30
Willem II - Feyenoord
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Vitesse - Heracles
4:0 (2:0)
2018. okt. 7. 16:45
Ajax - Alkmaar
5:0 (1:0)
2018. okt. 7. 13:30
St. Pauli - Sandhausen
3:1 (1:0)
2018. okt. 7. 13:30
Ingolstadt - Paderborn
1:2 (0:1)
2018. okt. 7. 13:30
Union Berlin - Heidenheim
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 12:00
Reus Deportiu - Granada
1:2 (0:1)
2018. okt. 7. 16:00
Real Oviedo - Albacete
1:0 (1:0)
2018. okt. 7. 18:00
Deportivo La Coruna - Málaga
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Elche - Lugo
2:1 (1:0)
2018. okt. 7. 20:00
Cádiz - Gimnastic
1:1 (1:1)
2018. okt. 7. 14:30
Iváncsa - Kecskeméti TE
2:0 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Szeged 2011 - Hódmezővásárhely
5:0 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Pécsi MFC - Rákosmenti KSK
1:4 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Makó - Taksony
1:2 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Szentlőrinc - Szekszárd
2:0 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
SZEOL - Paks II
4:0 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Budapest Honvéd II - FC Dabas
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Dunaújváros - Kozármisleny
0:0
2018. okt. 7. 11:00
Tállya - Sényő
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Salgótarján - Tiszaújváros
0:6 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Szolnoki MÁV - Debreceni EAC
5:1 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
ESMTK - Füzesgyarmat
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Cigánd - Gyöngyös
2:2 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Sajóbábony - Nyírbátor
3:0 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Jászberény - Putnok
4:0 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
DVTK II - Eger
3:2 (0:0)

2018. okt. 7. 11:00
Puskás Akadémia II. - Komárom
0:2 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Pápai Perutz - Sárvár
0:0
2018. okt. 7. 14:30
Dunaharaszti - Csepel
1:2 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
III. Kerületi TUE UPE - BKV Előre
3:2 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
THSE-Szabadkikötő - Nagykanizsai TE
2:1 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Ménfőcsanak - Andráshida
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Pénzügyőr - Vidi II
1:3 (0:0)
2018. okt. 7. 16:00
Ajka - Érd
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2018. okt. 7. 14:30
Bristol City - Sheffield Wednesday
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 15:00
Livorno - Spezia
1:3 (1:3)
2018. okt. 7. 15:00
Brescia - Padova
4:1 (0:1)
2018. okt. 7. 21:00
Palermo - Crotone
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 16:00
Boavista Porto - Aves
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 18:30
Benfica - FC Porto
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 21:00
Portimonense - Sporting CP
4:2 (2:0)
4 mérkőzés
2018. okt. 7. 10:30
Yenisey - Szpartak Moszkva
2:3 (0:0)
2018. okt. 7. 13:00
Akhmat Grozny - Anzhi
0:0
2018. okt. 7. 15:30
Zenit Szentpétervár - FK Krasnodar
2:1 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
CSKA Moszkva - Lokomotiv Moszkva
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:00
Dunarea Calarasi - Voluntari
1:1 (1:0)
2018. okt. 7. 17:00
Sepsi - Gaz Metan Medias
1:2 (1:1)
2018. okt. 7. 20:00
Steaua Bukarest - Concordia Chiajna
0:1 (0:0)

1 mérkőzés
2018. okt. 7. 02:00
Gremio Porto Alegre - Bahia
2:2 (0:1)
4 mérkőzés
2018. okt. 7. 12:30
Malatyaspor - Sivasspor
4:4 (1:3)
2018. okt. 7. 17:00
Fenerbahce - Istanbul Basaksehir
0:0
2018. okt. 7. 18:00
Akhisar Belediyespor - Trabzonspor
1:3 (0:2)
2018. okt. 7. 19:30
Konyaspor - Besiktas
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 14:30
Zulte-Waregem - Anderlecht
1:2 (0:1)
2018. okt. 7. 18:00
Standard Liege - Club Brugge
3:1 (1:0)
2018. okt. 7. 20:00
Gent - Genk
1:5 (1:3)
2 mérkőzés
2018. okt. 7. 16:00
Rangers FC - Heart of Midlothian
3:1 (3:0)
2018. okt. 7. 16:30
St. Johnstone - Celtic
0:6 (0:5)
4 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:00
Lviv - Desna
1:3 (0:2)
2018. okt. 7. 16:00
Shakhtar Donetsk - Zorya Lugansk
1:1 (1:0)
2018. okt. 7. 16:00
Dinamo Kiev - Olimpik Donetsk
1:0 (1:0)
2018. okt. 7. 18:30
Vorskla Poltava - Arsenal Kiev
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 14:30
Rapid Wien - Mattersburg
1:0 (1:0)
2018. okt. 7. 14:30
Wacker Innsbruck - LASK Linz
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 17:00
Sturm Graz - Salzburg
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 16:00
Neuchatel Xamax FC - Sion
1:1 (1:1)
2018. okt. 7. 16:00
Thun - FC Zürich
2:2 (0:1)
2018. okt. 7. 16:00
Grasshoppers - Lugano
2:1 (2:1)
4 mérkőzés
2018. okt. 7. 15:00
Lamia - OFI Heraklion
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 17:15
PAOK Saloniki - Apollon Smyrnis
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 18:00
Atromitos - PAS Giannina
1:0 (1:0)
2018. okt. 7. 19:30
AEK Athen - Olympiakos Pireus
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:00
Meppen - 1860 München
1:0 (1:0)
2018. okt. 7. 14:00
Wehen Wiesbaden - Hallescher
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 12:00
Conquense - Ontinyent
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 12:00
Peralada - Villarreal II
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 12:00
Ejea - Ebro
0:0
2018. okt. 7. 17:00
Sabadell - Espanyol II
3:2 (0:1)
2018. okt. 7. 17:00
Olot - Badalona
4:0 (2:0)
2018. okt. 7. 18:00
Alcoyano - Teruel
1:1 (0:1)
2018. okt. 7. 18:00
Lleida Esportiu - Valencia II
2:0 (0:0)
2018. okt. 7. 19:00
Hércules - Levante II
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
2018. okt. 7. 01:00
Patronato - CA Independiente
1:2 (0:0)
2018. okt. 7. 16:00
Banfield - San Lorenzo
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 18:15
Atlético Tucumán - Lanus
0:0
2018. okt. 7. 20:00
Rosario Central - Unión de Santa Fe
0:4 (0:2)
2018. okt. 7. 22:00
Talleres Córdoba - Belgrano
3:0 (1:0)
7 mérkőzés
2018. okt. 7. 01:30
Philadelphia - Minnesota United
5:1 (4:0)
2018. okt. 7. 02:00
FC Dallas - Orlando City
2:0 (0:0)
2018. okt. 7. 02:30
Kansas - L. A. Galaxy
1:1 (0:1)
2018. okt. 7. 03:00
Colorado Rapids - Los Angeles FC
0:3 (0:2)
2018. okt. 7. 03:30
Real Salt Lake - Portland Timbers
1:4 (0:1)
2018. okt. 7. 04:30
San Jose Earthquakes - New York Red Bulls
1:3 (0:2)
2018. okt. 7. 19:00
D.C. United - Chicago Fire
2:1 (0:0)

1 mérkőzés
2018. okt. 7. 20:30
River Plate - Sarmiento Resistencia
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 15:30
Arka Gdynia - Zaglebie Lubin
3:1 (0:1)
2018. okt. 7. 15:30
Korona Kielce - Jagiellonia
1:1 (0:1)
2018. okt. 7. 18:00
Cracovia Krakow - Wisla Kraków
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
2018. okt. 7. 16:30
Rude Zágráb - Dinamo Zágráb
0:3 (0:2)
2018. okt. 7. 19:00
Hajduk Split - Osijek
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
2018. okt. 7. 12:00
Hobro - Nordsjaelland
3:2 (2:1)
2018. okt. 7. 14:00
Horsens - Esbjerg
1:2 (0:1)
2018. okt. 7. 16:00
FC Kobenhavn - Randers
4:0 (1:0)
2018. okt. 7. 18:00
Aalborg - Bröndby
1:3 (0:1)
2018. okt. 7. 20:00
Midtjylland - Vendsyssel
3:0 (2:0)
2018. okt. 7. 14:30
Feralpisalo - Teramo
3:1 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Giana Erminio - Rimini
2:2 (1:2)
2018. okt. 7. 14:30
Ternana - Renate
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Triestina - Virtus Verona
2:0 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Vicenza - Vis Pesaro
2:1 (2:1)
2018. okt. 7. 18:30
Südtirol - AlbinoLeffe
0:0
2018. okt. 7. 18:30
Imolese - Pordenone
1:1 (1:0)
2018. okt. 7. 18:30
Gubbio - Fano
0:0
2018. okt. 7. 18:30
Fermana - Ravenna
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
2018. okt. 7. 17:00
Trnava - Sered
2:1 (1:1)

4 mérkőzés
2018. okt. 7. 15:00
Häcken - Malmö FF
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 17:30
AIK - Örebro
1:1 (1:0)
2018. okt. 7. 17:30
Brommapojkarna - Hammarby
2:4 (1:1)
2018. okt. 7. 17:30
Norrköping - Djurgarden
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:00
FK Zemun - Crvena Zvezda
1:2 (1:1)
5 mérkőzés
2018. okt. 7. 15:00
Karvina - Dukla Praha
0:2 (0:0)
2018. okt. 7. 15:00
Jablonec - Slovácko
2:0 (2:0)
2018. okt. 7. 15:00
Viktoria Plzen - Teplice
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 15:00
Opava - Bohemians 1905
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Slavia Praha - Pribram
4:1 (3:1)
6 mérkőzés
2018. okt. 7. 18:00
Bodo/Glimt - Molde
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Start - Sarpsborg 08
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Rosenborg - Sandefjord
1:1 (0:1)
2018. okt. 7. 18:00
Kristiansund - Tromso
5:1 (1:0)
2018. okt. 7. 18:00
Odd Grenland - Ranheim
2:0 (0:0)
2018. okt. 7. 20:00
Brann - Lilleström
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 14:30
Chiasso - Lausanne
1:1 (0:1)
2018. okt. 7. 15:00
Aarau - Winterthur
2:3 (1:1)
2018. okt. 7. 16:00
Servette - Wil
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 10:30
Juniors OÖ - Blau-Weiss Linz
3:2 (1:2)
2018. okt. 7. 12:15
Académica - Estoril
2:7 (1:4)
2018. okt. 7. 16:00
FC Porto II - Arouca
0:1 (0:1)
2018. okt. 7. 17:00
Varzim - Guimaraes II
1:2 (0:0)
2018. okt. 7. 17:00
Leixőes - UD Oliveirense
1:1 (0:1)
2018. okt. 7. 17:00
Braga II - Academico Viseu
2:0 (1:0)

4 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:45
Kamza - Flamurtari Vlorë
2:2 (1:1)
2018. okt. 7. 13:45
Luftëtari Gjirokastër - Skenderbeu
0:2 (0:0)
2018. okt. 7. 16:45
KF Tiranë - Laci
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 16:45
Teuta Durres - Kastrioti
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 14:30
Lucchese - Cuneo
1:1 (1:0)
2018. okt. 7. 14:30
Pontedera - Olbia
2:1 (1:0)
2018. okt. 7. 16:30
Pisa - Alessandria
0:0
2018. okt. 7. 16:30
Arzachena - Albissola
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 20:30
Piacenza - Novara
0:3 (0:0)
2018. okt. 7. 20:30
Siena - Arezzo
0:0
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 16:00
Mariehamn - Lahti
3:0 (1:0)
2018. okt. 7. 16:00
HJK Helsinki - Vaasa
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 16:00
Kuopion - Ilves
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 12:00
Sporting Gijón II - Arenas de Getxo
1:1 (0:1)
2018. okt. 7. 12:30
Vitoria - Durango
1:1 (1:1)
2018. okt. 7. 17:00
Torrelavega - Gernika
1:0 (1:0)
2018. okt. 7. 17:00
Real Unión - Real Sociedad II
2:1 (2:0)
2018. okt. 7. 17:00
Tudelano - Real Oviedo II
1:3 (0:1)
2018. okt. 7. 17:00
Union Langreo - Izarra
4:0 (2:0)
2018. okt. 7. 17:30
Calahorra - Mirandés
2:3 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Barakaldo - Racing Santander
0:1 (0:1)

3 mérkőzés
2018. okt. 7. 16:00
AEL Limassol - Alki Oroklini
5:1 (4:0)
2018. okt. 7. 17:00
Omonia Nikosia - Apollon Limassol
0:2 (0:1)
2018. okt. 7. 18:00
Ermis Aradippou - AEK Larnaka
1:2 (1:1)
2018. okt. 7. 12:00
Celta Vigo II - Las Palmas II
0:1 (0:1)
2018. okt. 7. 12:00
Unión Adarve - Leonesa
0:1 (0:1)
2018. okt. 7. 12:00
CF Internacional - Atlético Madrid II
5:1 (1:1)
2018. okt. 7. 12:00
Fuenlabrada - Pontevedra
0:2 (0:1)
2018. okt. 7. 12:00
Salamanca CF UDS - S.S. Reyes
0:3 (0:1)
2018. okt. 7. 17:00
Ponferradina - Rápido de Bouzas
3:0 (1:0)
2018. okt. 7. 17:00
Real Valladolid II - Real Madrid II
1:2 (1:1)
2018. okt. 7. 17:00
Navalcarnero - Unionistas de Salamanca
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 17:00
Burgos - Coruxo
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 18:30
Guijuelo - Deportivo La Coruna II
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2018. okt. 7. 06:05
Vegalta Sendai - Urawa Red Diamonds
1:1 (1:1)
2018. okt. 7. 08:00
Shimizu - Jubilo Iwata
5:1 (2:0)
2018. okt. 7. 09:00
Nagoya Grampus - FC Tokyo
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:30
Etar Veliko Tarnovo - Vitosha Bistritsa
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 15:45
Botev Vratsa - Ludogorets
1:4 (0:4)
2018. okt. 7. 18:15
Levszki Szófia - Slavia Szófia
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 15:00
Varberg - Norrby
4:0 (1:0)
2018. okt. 7. 17:30
Helsingborg - Falkenberg
1:0 (1:0)

1 mérkőzés
2018. okt. 7. 15:30
Triglav - ND Gorica
2:4 (1:1)
2018. okt. 7. 21:00
Guillermo Brown - Atlético Rafaela
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 22:00
Independiente Rivadavia - Villa Dálmine
2:1 (0:1)
2018. okt. 7. 16:00
Union St. Gilloise - Westerlo
2:0 (0:0)
2018. okt. 7. 13:30
Isloch - BATE Borisov
2:1 (1:0)
2018. okt. 7. 15:30
Torpedo Zhodino - Neman Grodno
3:0 (0:0)
2018. okt. 7. 17:30
Dinamo Minsk - Smolevichi
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 13:00
Elazigspor - Gazisehir Gaziantep
0:5 (0:1)
2018. okt. 7. 15:30
Boluspor - Giresunspor
1:1 (1:0)
2018. okt. 7. 18:30
Osmanlispor - Adana Demirspor
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 18:30
Adanaspor - Balikesirspor
2:1 (1:1)
2018. okt. 7. 11:00
UD Ibiza - El Ejido
1:3 (1:1)
2018. okt. 7. 11:30
Sevilla Atlético - Granada II
1:1 (0:1)
2018. okt. 7. 11:30
Almería II - UCAM Murcia
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 12:00
Melilla - Don Benito
3:0 (2:0)
2018. okt. 7. 12:00
Atlético Malagueno - FC Cartagena
0:2 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Real Murcia - San Fernando
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Badajoz - Marbella
0:0
2018. okt. 7. 18:00
Villanovense - Talavera
1:3 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Huelva - Jumilla
1:1 (1:0)
2018. okt. 7. 18:30
Atletico Sanluqueno - Linense
0:0

6 mérkőzés
2018. okt. 7. 00:00
Cruz Azul - Monterrey
2:1 (1:1)
2018. okt. 7. 02:00
Club León - Monarcas Morelia
1:2 (0:0)
2018. okt. 7. 02:00
Tigres - CF América
2:3 (1:1)
2018. okt. 7. 04:06
Club Guadalajara - UNAM Pumas
1:2 (1:1)
2018. okt. 7. 04:36
Club Tijuana - Querétaro
1:1 (1:0)
2018. okt. 7. 19:00
Toluca - Pachuca
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
2018. okt. 7. 18:00
Hapoel Hadera - Ironi Kiryat Shmona
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 20:00
Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
2018. okt. 7. 14:00
Flora Tallinn - Nőmme Kalju
2:2 (2:2)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 16:00
Hradec Králové - Trinec
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 16:00
Táborsko - Prostejov
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 16:00
Varnsdorf - Viktoria Zizkov
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 01:00
Audax Italiano - Unión La Calera
4:0 (1:0)
2018. okt. 7. 20:00
Curicó Unido - Everton FC
3:1 (1:1)
2018. okt. 7. 22:30
San Luis Quillota - Antofagasta
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:30
Rustavi - Dinamo Tbilisi
0:3 (0:2)
2018. okt. 7. 17:00
Dila Gori - Torpedo Kutaisi
0:0
1 mérkőzés
2018. okt. 7. 15:00
Aktobe - FK Astana
1:2 (0:1)
2018. okt. 7. 15:00
Ham-Kam - Aalesund
1:3 (1:0)
2018. okt. 7. 15:00
Nest-Sotra - Notodden
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 15:00
Strommen - Floro
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 16:00
Jerv - Levanger
0:0
2018. okt. 7. 18:00
Kongsvinger - Asane
7:2 (4:1)
2018. okt. 7. 18:00
Sandnes Ulf - Sogndal
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Ullensaker/Kisa - Mjondalen
2:2 (1:1)
2018. okt. 7. 18:00
Viking - Tromsdalen
2:4 (2:1)

5 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:45
Fremad Amager - Hvidovre
2:2 (0:1)
2018. okt. 7. 13:45
Thisted - Fredericia
0:3 (0:2)
2018. okt. 7. 13:45
Naestved - Helsingor
1:1 (1:0)
2018. okt. 7. 13:45
Silkeborg - Lyngby
1:2 (1:0)
2018. okt. 7. 13:45
Roskilde - Nyköbing
2:2 (0:1)
2018. okt. 7. 15:00
Haras El Hodood - Tala'ea El Geish
1:3 (0:1)
2018. okt. 7. 18:00
Wadi Degla - Smouha
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 21:00
Al Ahly - Al-Ittihad
3:4 (1:2)
2018. okt. 7. 15:30
Tabor Sezana - Beltinci
3:0 (3:0)
2018. okt. 7. 07:00
Tochigi - Yokohama FC
0:0
2018. okt. 7. 07:00
Oita Trinita - Kyoto Sanga
2:1 (1:1)
2018. okt. 7. 07:00
Renofa Yamaguchi - Gifu
4:1 (2:0)
2018. okt. 7. 07:00
Tokushima Vortis - Zweigen Kanazawa
0:3 (0:1)
2018. okt. 7. 08:00
Roasso Kumamoto - JEF United
1:3 (1:1)
2018. okt. 7. 01:00
Deportivo Cali - Patriotas
0:2 (0:1)
2018. okt. 7. 02:45
Rionegro Águilas - Santa Fe
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
2018. okt. 7. 13:35
Guangzhou R&F - Beijing Guoan
0:3 (0:1)
2018. okt. 7. 13:35
Shanghai East Asia - Guizhou Zhicheng
5:0 (1:0)
4 mérkőzés
2018. okt. 7. 12:00
Lori - Shirak
3:1 (1:0)
2018. okt. 7. 12:00
Banants - Noah
2:1 (0:1)
2018. okt. 7. 13:00
Ararat Yerevan - Ararat-Armenia
0:1 (0:1)
2018. okt. 7. 16:00
Pyunik - Alashkert
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
2018. okt. 7. 12:00
Jelgava - Rigas FS
0:4 (0:3)
2018. okt. 7. 14:00
Spartaks Jürmala - Valmieras
4:0 (1:0)
2018. okt. 7. 16:00
Liepaja - Ventspils
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2018. okt. 7. 12:00
Sant Julia - FC Santa Coloma
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 16:00
UE Santa Coloma - Inter Club d'Escaldes
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
Lusitanos - Ordino
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2018. okt. 7. 15:30
Cardiff MU - Connah's Quay
1:3 (1:2)
2018. okt. 7. 21:00
Club Aurora - Oriente Petrolero
0:0
2018. okt. 7. 21:00
Universitario - Real Potosí
0:0
2018. okt. 7. 22:00
Club Bolívar - Royal Pari
7:5 (5:2)
2018. okt. 7. 23:15
Club Destroyers - Sport Boys Warnes
2:3 (1:2)
2018. okt. 7. 23:15
San José - The Strongest
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
2018. okt. 7. 16:40
Al Duhail - Umm-Salal
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 18:50
Al-Sadd - Al Sailiya
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
2018. okt. 7. 12:00
Atlantas - Zalgiris Vilnius
1:5 (1:3)
2018. okt. 7. 12:00
Stumbras - Suduva
1:2 (1:1)
2018. okt. 7. 16:00
Jeunesse Esch - Hostert
3:0 (0:0)
2018. okt. 7. 16:00
Victoria Rosport - Hamm Benfica
3:1 (0:0)
2018. okt. 7. 16:00
Rumelange - Fola Esch
0:3 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
RFCU Luxemburg - F91 Dudelange
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 18:00
MC Oran - ES Sétif
0:1 (0:0)

2018. okt. 7. 02:00
Guaraní - Cerro Porteno
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 22:40
Club Olimpia - General Díaz
2:2 (1:1)
2018. okt. 7. 02:00
Cafetaleros de Tapachula - Venados
3:2 (1:0)
2018. okt. 7. 02:00
Alebrijes de Oaxaca - Tampico Madero
2:0 (1:0)
11 mérkőzés
2018. okt. 7. 01:00
Richmond Kickers - Nashville
0:3 (0:2)
2018. okt. 7. 01:00
Indy Eleven - Bethlehem Steel
1:1 (0:1)
2018. okt. 7. 01:00
North Carolina - New York RB II
1:2 (0:1)
2018. okt. 7. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Charlotte Independence
1:2 (0:2)
2018. okt. 7. 02:00
Tulsa Roughnecks - Rio Grande Valley
1:2 (0:0)
2018. okt. 7. 02:30
San Antonio - Las Vegas Lights
3:1 (1:1)
2018. okt. 7. 04:00
Orange County SC - Tacoma Defiance
2:1 (0:0)
2018. okt. 7. 04:30
L. A. Galaxy II - Sacramento Republic
1:2 (1:2)
2018. okt. 7. 04:30
Phoenix Rising - Reno 1868
0:0
2018. okt. 7. 22:00
Atlanta United II - Charleston Battery
2:1 (0:1)
2018. okt. 7. 07:00
Gyeongnam - Jeju
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 07:00
Sangju Sangmu - Suwon Blue Wings
1:2 (1:0)
2018. okt. 7. 09:00
Ulsan Hyundai - Jeonbuk
2:2 (0:0)
2018. okt. 7. 15:30
Golden Arrows - Black Leopards
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 15:30
Baroka - SuperSport United
0:0
2018. okt. 7. 15:30
Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits
1:1 (0:0)

2018. okt. 7. 03:15
Herediano - Saprissa
2:0 (0:0)
2018. okt. 7. 19:00
Cartaginés - Guadalupe
5:1 (3:1)
2018. okt. 7. 19:05
Grecia - AD San Carlos
1:0 (0:0)
2018. okt. 7. 22:00
Pérez Zeledón - Limón
1:1 (0:1)
2018. okt. 7. 23:00
Santos Guápiles - UCR
2:1 (0:0)
2018. okt. 7. 23:00
Carmelita - Alajuelense
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 08:30
Hoi King - R&F
0:5 (0:1)
2018. okt. 7. 11:30
Yuen Long - Kitchee
2:2 (0:2)
2018. okt. 7. 15:00
Tre Penne - Murata
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 15:00
San Giovanni - Tre Fiori
0:5 (0:0)
2018. okt. 7. 15:00
Folgore / Falciano - Juvenes/Dogana
2:1 (0:0)
2018. okt. 7. 15:00
Gjilani - Liria Prizren
0:1 (0:0)
2018. okt. 7. 15:00
Trepca'89 - Flamurtari
2:2 (0:0)
2018. okt. 7. 01:00
Real de Minas - CD Platense
0:3 (0:1)
2018. okt. 7. 22:00
Honduras Progreso - Real Espana
2:6 (2:2)
2018. okt. 7. 16:00
Bizertin - Hammam-Lif
3:2 (0:1)
2018. okt. 7. 16:00
Étoile Sahel - Monastir
5:3 (3:1)
2018. okt. 7. 16:00
CS Sfaxien - ES Tunis
2:0 (1:0)
2018. okt. 7. 07:00
Seongnam Ilhwa - Seoul E-Land
1:2 (0:0)
2018. okt. 7. 21:30
Aragua - Deportivo La Guaira
1:2 (1:1)
2018. okt. 7. 22:00
Estudiantes Mérida - Zulia
1:1 (0:0)
2018. okt. 7. 22:00
Trujillanos - Zamora FC
2:0 (2:0)
2018. okt. 7. 23:00
Mineros Guyana - Monagas
1:2 (0:1)
2018. okt. 7. 17:10
Mexikó U17 - Argentína U17
2:0 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
358
38 (11%)
140 (39%)
470
358
40 (11%)
132 (37%)
464
358
35 (10%)
141 (39%)
457
4. Tila
357
41 (11%)
123 (34%)
451
   Toni52
358
35 (10%)
138 (39%)
451
6. Sió
357
38 (11%)
128 (36%)
446
358
38 (11%)
127 (35%)
444
8. AltT
358
38 (11%)
125 (35%)
440
9. Xxy
358
29 (8%)
141 (39%)
427
358
39 (11%)
115 (32%)
425

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont