Főoldal » Meccsek » 2018. október 6.

Meccsek - 2018. október 6.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. október 6.)


4 mérkőzés
okt. 6. 13:00
Girona - Eibar
2:3 (2:2)
okt. 6. 16:15
Getafe - Levante
0:1 (0:0)
okt. 6. 18:30
Alavés - Real Madrid
1:0 (0:0)
okt. 6. 20:45
Leganés - Rayo Vallecano
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 6. 16:00
Leicester - Everton
1:2 (1:1)
okt. 6. 16:00
Tottenham - Cardiff
1:0 (1:0)
okt. 6. 16:00
Crystal Palace - Wolverhampton
0:1 (0:0)
okt. 6. 16:00
Watford - Bournemouth
0:4 (0:3)
okt. 6. 16:00
Burnley - Huddersfield
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 6. 14:45
Budapest Honvéd - Diósgyőr
1:0 (0:0)
okt. 6. 17:00
Újpest - Puskás Akadémia
2:0 (0:0)
okt. 6. 17:00
Paks - Kisvárda
4:1 (3:1)
okt. 6. 19:30
Ferencváros - Debreceni VSC
2:2 (0:1)

3 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Cagliari - Bologna
2:0 (1:0)
okt. 6. 18:00
Udinese - Juventus
0:2 (0:2)
okt. 6. 20:30
Empoli - AS Roma
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 6. 15:30
Borussia Dortmund - Augsburg
4:3 (0:1)
okt. 6. 15:30
Mainz - Hertha BSC
0:0
okt. 6. 15:30
Fortuna Düsseldorf - Schalke 04
0:2 (0:0)
okt. 6. 15:30
Hannover 96 - VfB Stuttgart
3:1 (2:0)
5 mérkőzés
okt. 6. 17:00
Lille - St. Etienne
3:1 (1:1)
okt. 6. 20:00
Amiens SC - Dijon
1:0 (1:0)
okt. 6. 20:00
Angers - Strasbourg
2:2 (0:2)
okt. 6. 20:00
Guingamp - Montpellier HSC
1:1 (0:1)
okt. 6. 20:00
Nimes - Reims
0:0
4 mérkőzés
okt. 6. 18:30
Den Haag - Groningen
1:0 (1:0)
okt. 6. 19:45
PSV Eindhoven - Venlo
4:0 (1:0)
okt. 6. 19:45
Zwolle - Excelsior Rotterdam
2:0 (1:0)
okt. 6. 20:45
De Graafschap - Heerenveen
0:5 (0:4)
okt. 6. 13:00
Greuther Fürth - Regensburg
1:1 (0:0)
okt. 6. 13:00
Magdeburg - Dynamo Dresden
2:2 (0:2)
okt. 6. 13:00
Aue - Holstein Kiel
2:1 (0:1)
okt. 6. 16:00
Mallorca - Tenerife
4:1 (2:0)
okt. 6. 18:00
Numancia - Extremadura
1:0 (1:0)
okt. 6. 20:00
Córdoba - Almería
1:0 (0:0)
okt. 6. 20:30
Las Palmas - Alcorcón
0:0

11 mérkőzés
okt. 6. 13:30
Leeds United - Brentford
1:1 (0:0)
okt. 6. 16:00
Middlesbrough - Nottingham Forest
0:2 (0:0)
okt. 6. 16:00
Millwall - Aston Villa
2:1 (1:1)
okt. 6. 16:00
Norwich - Stoke
0:1 (0:1)
okt. 6. 16:00
Birmingham - Rotherham
3:1 (2:0)
okt. 6. 16:00
Preston - Wigan
4:0 (1:0)
okt. 6. 16:00
Queens Park - Derby
1:1 (0:1)
okt. 6. 16:00
West Bromwich - Reading
4:1 (0:1)
okt. 6. 16:00
Sheffield United - Hull
1:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
Swansea - Ipswich
2:3 (1:2)
5 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Pescara - Benevento
2:1 (1:0)
okt. 6. 15:00
Carpi - Cosenza 1914
1:1 (0:0)
okt. 6. 15:00
Foggia - Ascoli
3:2 (2:2)
okt. 6. 15:00
Cremonese - Salernitana
0:0
okt. 6. 18:00
Perugia - Venezia
1:0 (0:0)
okt. 6. 16:30
Setúbal - Moreirense
3:0 (1:0)
okt. 6. 19:00
Marítimo - Guimaraes
1:3 (0:1)
okt. 6. 21:30
Braga - Rio Ave
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 6. 13:00
Sovjetov - Dinamo Moszkva
1:0 (0:0)
okt. 6. 15:30
FK Rostov - Gazovik Orenburg
0:1 (0:1)
okt. 6. 18:00
Rubin Kazan - FK Ural
1:0 (1:0)

okt. 6. 15:00
Auxerre - Lens
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 6. 17:00
CS U Craiova - Hermannstadt
1:1 (1:1)
okt. 6. 20:00
Astra Giurgiu - CFR Cluj
1:2 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 6. 00:00
Sport Recife - Internacional RS
2:1 (0:0)
okt. 6. 02:00
Corinthians - Flamengo RJ
0:3 (0:0)
okt. 6. 02:30
EC Vitória - Santos
0:1 (0:1)
okt. 6. 21:00
Chapecoense - Atlético Mineiro
1:0 (0:0)
okt. 6. 21:00
Atlético PR - América MG
4:0 (2:0)
okt. 6. 23:00
Sao Paulo - Palmeiras
0:2 (0:2)
4 mérkőzés
okt. 6. 12:30
Kayserispor - Rizespor
2:2 (0:1)
okt. 6. 15:00
Bursaspor - Ankaragücü
1:0 (1:0)
okt. 6. 15:00
Erzurum BB - Alanyaspor
1:0 (0:0)
okt. 6. 18:00
Antalyaspor - Galatasaray
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 6. 13:00
Illichivets - Karpaty Lviv
1:1 (0:1)
okt. 6. 16:00
Oleksandria - Chernomorets Odessa
3:2 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 6. 16:00
Aberdeen - St. Mirren
4:1 (3:0)
okt. 6. 16:00
Hibernian - Hamilton
6:0 (3:0)
okt. 6. 16:00
Dundee FC - Kilmarnock
1:2 (1:1)
okt. 6. 16:00
Motherwell - Livingston
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 6. 18:00
AS Eupen - Royal Antwerp
1:2 (1:0)
okt. 6. 20:00
Lokeren - Kortrijk
1:3 (1:0)
okt. 6. 20:30
Waasland-Beveren - KV Oostende
1:1 (0:0)

3 mérkőzés
okt. 6. 17:00
Altach - Austria Wien
2:0 (0:0)
okt. 6. 17:00
Wolfsberger - Hartberg
3:4 (2:1)
okt. 6. 17:00
St. Pölten - Admira
0:0
2 mérkőzés
okt. 6. 19:00
St. Gallen - Basel
1:3 (1:1)
okt. 6. 19:00
BSC Young Boys - Luzern
2:3 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 6. 17:15
Panionios Athen - Aris Saloniki
1:0 (1:0)
okt. 6. 18:00
Panaitolikos - Levadiakos
2:1 (0:0)
okt. 6. 19:30
Asteras Tripolis - Panathinaikosz
1:1 (0:0)
10 mérkőzés
okt. 6. 12:00
Tomsk - Sibir Novosibirsk
1:1 (0:0)
okt. 6. 13:00
Shinnik - FK Tambov
3:0 (1:0)
okt. 6. 15:00
Rotor Volgograd - Krasnodar II
1:0 (0:0)
okt. 6. 17:00
Fakel - Mordovia Saransk
1:2 (0:2)
okt. 6. 17:00
Baltika Kaliningrad - Olimpiyets
1:2 (1:1)
okt. 6. 17:30
Barcelona II - Atlético Baleares
1:1 (1:1)
okt. 6. 19:00
Castellón - Cornella
0:0
6 mérkőzés
okt. 6. 14:00
Braunschweig - Lotte
2:2 (2:0)
okt. 6. 14:00
Aalen - Fortuna Köln
0:1 (0:0)
okt. 6. 14:00
Osnabrück - Kaiserslautern
2:0 (0:0)
okt. 6. 14:00
Unterhaching - Preußen Münster
1:1 (1:0)
okt. 6. 14:00
Cottbus - Zwickau
2:1 (1:1)
okt. 6. 14:00
Uerdingen - Carl Zeiss Jena
2:1 (1:1)

12 mérkőzés
okt. 6. 16:00
Bradford - Sunderland AFC
1:2 (0:1)
okt. 6. 16:00
Charlton Athletic - Coventry
1:2 (1:0)
okt. 6. 16:00
Plymouth - Wimbledon
1:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
Southend - Oxford United
0:0
okt. 6. 16:00
Blackpool - Rochdale
2:2 (2:1)
okt. 6. 16:00
Bristol Rovers - Walsall
0:1 (0:0)
okt. 6. 16:00
Doncaster - Fleetwood
0:4 (0:3)
okt. 6. 16:00
Luton - Scunthorpe
3:2 (2:1)
okt. 6. 16:00
Peterborough - Barnsley
0:4 (0:2)
okt. 6. 16:00
Portsmouth - Gillingham
0:2 (0:2)
okt. 6. 16:00
Shrewsbury - Accrington Stanley
1:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
Wycombe - Burton Albion
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 15:30
Pogon Szczecin - Wisla Plock
4:0 (1:0)
okt. 6. 20:30
Slask Wroclaw - Legia Warszawa
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 6. 18:15
Aldosivi - San Martín Tucumán
2:0 (1:0)
okt. 6. 20:30
Gimnasia La Plata - Godoy Cruz
1:0 (0:0)
okt. 6. 22:45
San Martín - Vélez Sársfield
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 6. 21:00
Montreal Impact - Columbus Crew
3:0 (2:0)
okt. 6. 21:30
Atlanta United - New England
2:1 (1:0)
okt. 6. 23:00
Toronto FC - Vancouver Whitecaps
1:2 (0:1)

2 mérkőzés
okt. 6. 15:00
NK Gorica - Rijeka
2:1 (0:1)
okt. 6. 19:00
Slaven Belupo - Istra 1961
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 6. 16:00
Odense BK - Aarhus
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
okt. 6. 14:00
Sirius - Elfsborg
4:2 (2:2)
okt. 6. 16:00
IFK Göteborg - Trelleborg
2:2 (1:1)
okt. 6. 20:45
Sambenedettese - Monza
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 6. 16:00
Ruzomberok - Nitra
3:1 (2:1)
okt. 6. 17:00
Slovan Bratislava - FK Senica
2:2 (0:1)
okt. 6. 17:00
Trencín - Zemplín Michalovce
1:2 (0:0)
okt. 6. 17:00
Zilina - Podbrezová
2:0 (1:0)
okt. 6. 18:00
Dunaszerdahely - Zlate Moravce
3:1 (2:1)
6 mérkőzés
okt. 6. 16:00
FK Mladost Lucani - Radnicki Nis
0:1 (0:0)
okt. 6. 17:00
Macva Sabac - Backa Palanka
2:0 (0:0)
okt. 6. 18:00
Vojvodina - Napredak
0:1 (0:1)
okt. 6. 18:00
Rad Belgrád - Proleter Novi Sad
1:3 (1:1)
okt. 6. 18:00
Cukaricki - Dinamo Vranje
6:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 6. 17:00
Mlada Boleslav - Banik Ostrava
2:2 (1:0)
okt. 6. 19:00
Sigma Olomouc - Sparta Praha
1:0 (1:0)
okt. 6. 12:30
Magyarország U17 - Szerbia U17
1:0 (1:0)
okt. 6. 12:30
Litvánia U17 - Románia U17
0:4 (0:1)

2 mérkőzés
okt. 6. 15:30
Stabaek - Valerenga
1:1 (1:0)
okt. 6. 18:00
Stromsgodset - Haugesund
0:1 (0:0)
okt. 6. 17:30
Kriens - FC Vaduz
2:2 (1:0)
12 mérkőzés
okt. 6. 16:00
Crawley - Cambridge United
2:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
Morecambe - Tranmere
3:4 (1:2)
okt. 6. 16:00
Bury FC - Mansfield
2:2 (0:1)
okt. 6. 16:00
Forest Green Rovers - Newport
1:1 (1:1)
okt. 6. 16:00
Grimsby - Port Vale
2:0 (1:0)
okt. 6. 16:00
Lincoln City - Crewe
1:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
Macclesfield - Notts
0:1 (0:0)
okt. 6. 16:00
Milton Keynes Dons - Cheltenham
3:0 (1:0)
okt. 6. 16:00
Oldham - Carlisle
1:3 (0:1)
okt. 6. 16:00
Stevenage - Colchester
3:1 (1:1)
okt. 6. 16:00
Swindon - Northampton
1:1 (0:0)
okt. 6. 16:00
Yeovil - Exeter
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 6. 20:45
Sligo Rovers - Bray Wanderers
2:1 (0:0)
okt. 6. 00:00
Sao Bento - Guarani FC
1:0 (0:0)
okt. 6. 01:30
Avaí - Boa
2:0 (1:0)
okt. 6. 01:30
Brasil de Pelotas - Fortaleza
0:1 (0:0)
okt. 6. 02:00
Coritiba - Juventude
2:1 (0:0)
okt. 6. 21:30
Atlético GO - Vila Nova
2:2 (0:1)
okt. 6. 23:30
Ponte Preta - CRB
1:0 (0:0)

okt. 6. 17:00
Pacos de Ferreira - Farense
1:0 (1:0)
okt. 6. 17:00
Mafra - Famalicao
1:1 (0:1)
okt. 6. 17:00
Covilha - Penafiel
0:0
okt. 6. 16:30
Pro Vercelli - Carrarese
3:1 (2:0)
okt. 6. 14:30
Monopoli - Trapani
0:0
okt. 6. 14:30
Cavese - Sicula Leonzio
0:0
okt. 6. 18:30
Bisceglie - Matera
1:0 (0:0)
okt. 6. 18:30
Catania - Vibonese
3:0 (1:0)
okt. 6. 18:30
Virtus Francavilla - Casertana
1:2 (1:0)
okt. 6. 20:30
Juve Stabia - Rende
2:1 (1:1)
okt. 6. 20:30
Potenza - Paganese
1:1 (1:0)
okt. 6. 16:30
Amorebieta - Leioa
1:3 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 6. 14:00
Botev Plovdiv - Dunav Ruse
4:1 (2:1)
okt. 6. 16:30
Septemvri Szófia - CSKA Szófia
0:3 (0:1)
okt. 6. 19:00
Beroe - Lokomotiv Plovdiv
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 6. 14:45
Domzale - NS Mura
2:2 (1:0)
okt. 6. 17:00
Maribor - Aluminij
2:1 (1:0)
okt. 6. 20:15
Celje - Olimpija Ljubljana
1:3 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 6. 14:00
Kemi Kings - Inter Turku
0:2 (0:0)
okt. 6. 15:00
Turku - Rovaniemi
1:2 (0:2)
okt. 6. 17:00
SJK - Honka
0:1 (0:1)

okt. 6. 14:00
Öster - Landskrona
5:0 (2:0)
okt. 6. 16:00
Halmstad - Värnamo
0:3 (0:3)
3 mérkőzés
okt. 6. 16:00
Nea Salamina - Paphos FC
3:0 (3:0)
okt. 6. 17:00
Doxa Katokopia - Enosis
2:1 (0:0)
okt. 6. 18:00
Anorthosis - APOEL Nikosia
2:3 (2:2)
4 mérkőzés
okt. 6. 07:00
Cerezo Osaka - Gamba Osaka
0:1 (0:1)
okt. 6. 12:00
Vissel Kobe - V-Varen Nagasaki
1:1 (1:1)
okt. 6. 12:00
Sagan Tosu - Shonan Bellmare
0:1 (0:0)
okt. 6. 15:00
Lódzki - Wigry Suwalki
2:1 (1:0)
okt. 6. 16:00
Bytovia Bytow - Jastrzebie
1:2 (0:0)
okt. 6. 17:00
Nieciecza - Puszcza Niepolomice
2:2 (2:1)
okt. 6. 18:00
Tychy - Sandecja Nowy Sacz
0:1 (0:0)
okt. 6. 19:00
Stomil Olsztyn - Katowice
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 6. 15:30
Mladost Doboj Kakanj - FK Sarajevo
0:6 (0:3)
okt. 6. 15:30
Radnik Bijeljina - Tuzla City
3:1 (2:0)
okt. 6. 15:30
GOSK Gabela - Zrinjski
0:4 (0:2)
okt. 6. 18:30
Siroki Brijeg - Krupa na Vrbasu
2:0 (1:0)

okt. 6. 13:00
Slutsk - Vitebsk
0:2 (0:2)
okt. 6. 15:00
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest
1:4 (1:2)
okt. 6. 17:00
FK Gomel - Shakhter Soligorsk
0:3 (0:1)
okt. 6. 17:00
Lommel - Roeselare
3:1 (2:0)
okt. 6. 20:30
Beerschot-Wilrijk - Tubize
1:0 (0:0)
okt. 6. 02:05
Instituto - Deportivo Santamarina
1:2 (1:1)
okt. 6. 18:30
Brown de Adrogué - Almagro
1:1 (1:0)
okt. 6. 20:30
Quilmes - Gimnasia Mendoza
1:1 (0:1)
okt. 6. 20:30
Temperley - GyE Jujuy
1:0 (0:0)
okt. 6. 22:05
Chacarita Juniors - Arsenal FC
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 6. 02:00
Santos Laguna - Club Atlas
3:1 (1:0)
okt. 6. 04:10
Veracruz - Club Necaxa
0:0
4 mérkőzés
okt. 6. 17:00
Hapoel Ra'anana - Maccabi Haifa
1:1 (0:0)
okt. 6. 17:45
Hapoel Haifa - Bnei Sakhnin
0:3 (0:1)
okt. 6. 18:45
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda
1:3 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 6. 13:30
Sioni Bolnisi - Saburtalo
2:3 (2:2)
okt. 6. 16:00
Samtredia - Lokomotiv Tbilisi
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
4 mérkőzés
okt. 6. 12:00
Tulevik - Kuressaare
1:2 (1:1)
okt. 6. 12:00
Parnu - Trans Narva
0:1 (0:0)
okt. 6. 15:00
Kalev Tallinn - FCI Levadia
1:4 (1:2)
okt. 6. 18:00
Tammeka - Paide
1:1 (1:1)

okt. 6. 16:00
Falkirk - Dunfermline
0:2 (0:1)
okt. 6. 16:00
Inverness - Greenock Morton
1:1 (1:1)
okt. 6. 16:00
Partick Thistle - Ross
0:2 (0:1)
okt. 6. 16:00
Ayr - Dundee United
2:0 (1:0)
okt. 6. 16:00
Queen Of The South - Alloa
3:3 (2:3)
12 mérkőzés
okt. 6. 16:00
Chesterfield - Fylde
0:0
okt. 6. 16:00
Ebbsfleet - Harrogate Town
0:2 (0:1)
okt. 6. 16:00
Hartlepool - Boreham Wood
2:0 (1:0)
okt. 6. 16:00
Aldershot - Halifax
3:0 (2:0)
okt. 6. 16:00
Barnet - Solihull Moors
2:0 (0:0)
okt. 6. 16:00
Barrow - Sutton
2:1 (2:0)
okt. 6. 16:00
Braintree - Eastleigh
1:2 (0:2)
okt. 6. 16:00
Dover Athletic - Salford
1:4 (0:2)
okt. 6. 16:00
Gateshead - Dagenham & Redbridge
2:0 (2:0)
okt. 6. 16:00
Maidenhead - Leyton
0:2 (0:2)
okt. 6. 16:00
Maidstone - Bromley
0:1 (0:1)
okt. 6. 16:00
Wrexham - Havant & Waterlooville
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 6. 12:00
Kaisar Kyzylorda - Atyrau
2:2 (0:0)
okt. 6. 12:00
Zhetysu - Shakter Karaganda
1:1 (0:1)
okt. 6. 13:00
Ordabasy - Kairat Almaty
2:0 (1:0)
okt. 6. 13:00
Akzhayik - Kyzyl-Zhar
0:0
okt. 6. 13:00
Tobol - Irtysh Pavlodar
1:2 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 6. 10:15
FK Pardubice - Usti nad Labem
2:0 (1:0)
okt. 6. 10:15
Banik Sokolov - Budejovice
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
okt. 6. 17:00
Deportes Temuco - O'Higgins
0:1 (0:1)
okt. 6. 20:00
Palestino - Universidad de Chile
1:3 (0:2)
okt. 6. 22:30
Huachipato - Universidad Católica
3:0 (0:0)
okt. 6. 13:00
Afjet Afyonspor - Karabükspor
5:0 (1:0)
okt. 6. 13:00
Ümraniyespor - Denizlispor
3:0 (2:0)
okt. 6. 18:30
Altinordu - Istanbulspor
1:1 (1:0)
okt. 6. 13:00
Rogaska - Roltek Dob
1:1 (0:0)
okt. 6. 15:30
NS Drava - Brda
1:2 (0:0)
okt. 6. 15:30
Ankaran Hrvatini - Jadran Dekani
1:0 (0:0)
okt. 6. 15:30
Fuzinar - Ilirija Ljubljana
4:2 (0:0)
okt. 6. 15:30
Brezice - NK Krka
0:1 (0:0)
okt. 6. 15:30
Bilje - Nafta
2:2 (0:0)
okt. 6. 16:00
07 Vestur - Klaksvík
4:2 (2:2)
okt. 6. 16:00
AB Argir - Vikingur Gota
1:0 (1:0)
okt. 6. 17:00
B36 Torshavn - TB / FCS / Royn
1:0 (0:0)
okt. 6. 17:00
Skála - HB Torshavn
0:1 (0:1)
okt. 6. 17:00
EB Streymur - Runavik
2:4 (1:1)
okt. 6. 07:00
Matsumoto Yamaga - Ehime
0:0
okt. 6. 08:00
Tokyo Verdy - Ventforet Kofu
0:1 (0:0)
okt. 6. 09:00
Omiya Ardija - Mito Hollyhock
2:1 (1:1)
okt. 6. 10:00
Avispa Fukuoka - Fagiano Okayama
1:1 (1:1)

okt. 6. 14:30
Mornar Bar - Buducnost Podgorica
0:1 (0:0)
okt. 6. 14:30
Sutjeska Niksic - Lovcen
1:1 (0:0)
okt. 6. 14:30
Grbalj - OFK Petrovac
4:0 (1:0)
okt. 6. 14:30
Zeta - Rudar Pljevlja
0:0
1 mérkőzés
okt. 6. 14:00
Riga - FS METTA/LU Riga
2:1 (0:1)
okt. 6. 01:30
Nacional Potosí - Guabirá
3:2 (2:1)
4 mérkőzés
okt. 6. 09:30
Dalian Aerbin - Jiangsu Suning
3:1 (1:1)
okt. 6. 13:35
Tianjin Teda - Changchun Yatai
3:3 (1:2)
okt. 6. 13:35
Hebei CFFC - Guangzhou
0:3 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Vardar Skopje - Akademija Pandev
3:0 (1:0)
okt. 6. 15:00
Shkendija - Renova
2:2 (1:0)
okt. 6. 15:00
Shkupi - Rabotnicki
1:1 (1:0)
okt. 6. 15:00
Makedonija Gjorce Petrov - Pobeda
1:0 (1:0)
okt. 6. 15:00
Belasica - Sileks Kratovo
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 6. 14:00
Zaria - Dinamo-Auto
1:1 (1:0)
okt. 6. 14:00
Sfintul Gheorghe - Zimbru
3:1 (1:1)
okt. 6. 14:00
Milsami - Petrocub
1:2 (1:2)

okt. 6. 16:00
Ballymena - Newry City FC
3:0 (1:0)
okt. 6. 16:00
Coleraine - Glenavon
1:4 (1:2)
okt. 6. 16:00
Dungannon Swifts - Warrenpoint
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 6. 15:30
Carmarthen - The New Saints
0:3 (0:0)
okt. 6. 15:30
Newtown AFC - Barry Town
2:0 (1:0)
okt. 6. 15:30
Llandudno - Llanelli
1:2 (1:1)
5 mérkőzés
okt. 6. 13:00
KPV Kokkola - Klubi 04 Helsinki
6:0 (1:0)
okt. 6. 16:00
Jaro - Oulu
0:2 (0:1)
okt. 6. 16:00
Haka - Jyväskylä
3:0 (2:0)
okt. 6. 16:00
HIFK Helsinki - KTP Kotka
1:0 (1:0)
okt. 6. 16:00
AC Kajaani - EIF Ekenas
1:1 (1:1)
okt. 6. 16:00
UT Pétange - UNA Strassen
3:1 (2:1)
okt. 6. 18:00
Etzella Ettelbruck - Differdange
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 6. 15:00
Gzira - Qormi
1:0 (0:0)
okt. 6. 15:00
Floriana - Senglea Athletic
4:1 (2:1)
okt. 6. 17:00
Tarxien Rainbows - Hibernians
2:4 (1:1)
okt. 6. 17:15
St. Andrews - Birkirkara
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 6. 02:45
Once Caldas - Millonarios
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 6. 16:40
Al Khor - Al-Rayyan
1:0 (0:0)
okt. 6. 18:50
Al Shahaniya - Al Ahli Doha
1:2 (0:1)

okt. 6. 15:30
Free State Stars - Bloemfontein
2:0 (1:0)
okt. 6. 18:00
Kaizer Chiefs - Polokwane City
0:1 (0:1)
okt. 6. 20:15
Highlands Park - Chippa United
2:1 (1:0)
okt. 6. 20:15
AmaZulu - Orlando Pirates
1:1 (0:1)
okt. 6. 07:00
Daegu - Incheon
1:2 (1:1)
okt. 6. 07:00
Gangwon - Pohang
1:1 (1:0)
okt. 6. 09:00
Jeonnam Dragons - FC Seoul
1:0 (0:0)
okt. 6. 15:00
Faetano - Cosmos
0:4 (0:0)
okt. 6. 15:00
Virtus - Pennarossa
0:2 (0:0)
okt. 6. 15:00
Libertas - Cailungo
1:0 (0:0)
okt. 6. 14:30
Maassluis - Spakenburg
1:2 (1:2)
okt. 6. 14:30
GVVV - Lienden
2:2 (1:0)
okt. 6. 14:30
Scheveningen - Amsterdamsche
3:3 (1:2)
okt. 6. 14:30
Koninklijke - Almere City II
3:1 (2:1)
okt. 6. 15:00
Ijsselmeervogels - De Treffers
4:1 (1:1)
okt. 6. 15:30
Sparta Rotterdam II - Barendrecht
5:3 (1:1)
okt. 6. 15:30
Rijnsburgse - Vitesse II
4:3 (1:2)
okt. 6. 15:30
Hardenberg - Katwijk
1:3 (1:2)
okt. 6. 18:00
Sint Bavo - Kozakken Boys
3:4 (2:0)

okt. 6. 08:30
Southern District - Tai Po
1:0 (0:0)
okt. 6. 11:30
Eastern - Dreams
4:0 (3:0)
7 mérkőzés
okt. 6. 14:30
Al Simawa - Al-Quwa Al-Jawiya
0:2 (0:0)
okt. 6. 14:30
Naft - Amanat Baghdad
1:1 (0:0)
okt. 6. 14:30
Naft Maysan - Al Hussein
1:0 (0:0)
okt. 6. 14:30
Al Diwaniya - Al Kahrabaa
1:1 (0:0)
okt. 6. 14:30
Al Karkh - Al Bahri
3:1 (0:0)
okt. 6. 16:45
Naft Al-Wasat - Al Minaa Basra
0:1 (0:0)
okt. 6. 18:00
Al Zawra'a - Al Najaf
1:0 (0:0)
okt. 6. 17:05
Qadisiya Khubar - Al Wehda
0:1 (0:0)
okt. 6. 02:00
Potros UAEM - Juárez
0:1 (0:0)
okt. 6. 03:00
Atlante - Atlético San Luis
2:3 (0:1)
okt. 6. 03:08
Correcaminos - Celaya
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 6. 16:45
Naft Masjed Soleyman - Esteghlal
1:2 (0:2)
okt. 6. 16:00
Kairouan - Stade Gabésien
1:1 (0:0)
okt. 6. 16:00
Gabes - Métlaoui
2:1 (1:1)
okt. 6. 16:00
Ben Guerdane - Tataouine
2:2 (1:1)
okt. 6. 23:00
Marathón - Juticalpa
4:3 (3:1)

okt. 6. 18:45
USM Alger - MC Alger
0:0
2 mérkőzés
okt. 6. 02:00
Toronto FC II - Louisville City
1:3 (0:2)
okt. 6. 04:00
Fresno - Colorado Springs
3:0 (1:0)
okt. 6. 15:00
Drenica Skënderaj - Drita Gijlan
1:2 (0:0)
okt. 6. 15:00
Feronikeli - KEK-u
4:1 (0:0)
okt. 6. 15:00
Ballkani - Ferizaj
0:1 (0:0)
okt. 6. 18:45
Prishtina - Llapi
2:1 (0:0)
okt. 6. 08:00
Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa
2:1 (0:1)
okt. 6. 08:00
Gwangju - Bucheon 1995
1:1 (0:0)
okt. 6. 08:00
Suwon City - Busan I'Park
0:3 (0:2)
okt. 6. 08:00
Ansan Greeners - Anyang
0:2 (0:0)
okt. 6. 15:30
Trikala - Volos NFC
2:2 (0:0)
okt. 6. 19:15
Al-Hilal - Zamalek
1:2 (0:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
392
38 (10%)
150 (38%)
490
2. Tila
390
38 (10%)
148 (38%)
486
389
46 (12%)
121 (31%)
472
392
44 (11%)
120 (31%)
460
390
40 (10%)
129 (33%)
458
391
33 (8%)
146 (37%)
457
7. AltT
391
42 (11%)
123 (31%)
456
   Ptomy
392
42 (11%)
123 (31%)
456
9. BeZo
391
39 (10%)
129 (33%)
453
391
37 (9%)
126 (32%)
437

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont