Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 25.

Meccsek - 2018. szeptember 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. szeptember 25.)


3 mérkőzés
szept. 25. 20:00
Espanyol - Eibar
1:0 (0:0)
szept. 25. 21:00
Real Sociedad - Rayo Vallecano
2:2 (1:2)
szept. 25. 22:00
Atlético Madrid - Huesca
3:0 (3:0)
10 mérkőzés
szept. 25. 20:45
Oxford United - Manchester City
0:3 (0:1)
szept. 25. 20:45
Millwall - Fulham
1:3 (0:1)
szept. 25. 20:45
Wolverhampton - Leicester
0:0 / tizenegyesekkel 1:3
szept. 25. 20:45
Bournemouth - Blackburn Rovers
3:2 (1:0)
szept. 25. 20:45
Burton Albion - Burnley
2:1 (0:1)
szept. 25. 20:45
Preston - Middlesbrough
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)
szept. 25. 20:45
Blackpool - Queens Park
2:0 (1:0)
szept. 25. 20:45
Wycombe - Norwich
3:4 (1:3)
szept. 25. 21:00
Manchester United - Derby
2:2 / tizenegyesekkel 7:8 (1:0)
szept. 25. 21:00
West Bromwich - Crystal Palace
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 25. 21:00
Inter - Fiorentina
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 25. 18:30
Werder Bremen - Hertha BSC
3:1 (2:0)
szept. 25. 20:30
Bayern München - Augsburg
1:1 (0:0)
szept. 25. 20:30
Freiburg - Schalke 04
1:0 (0:0)
szept. 25. 20:30
Hannover 96 - Hoffenheim
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 25. 19:00
Békéscsabai Előre - Győri ETO
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 25. 19:00
AS Monaco - Angers
0:1 (0:1)
szept. 25. 19:00
Nantes - Nice
1:2 (0:1)
szept. 25. 21:00
Toulouse - St. Etienne
2:3 (0:1)

18 mérkőzés
szept. 25. 17:00
Amsterdamsche - Telstar
5:0 (1:0)
szept. 25. 18:30
Waalwijk - NAC Breda
2:0 (1:0)
szept. 25. 19:45
Noordwijk - Sparta Rotterdam
3:2 (1:2)
szept. 25. 19:45
DVS '33 - Roda
0:6 (0:3)
szept. 25. 19:45
Den Bosch - Heracles
1:2 (1:1)
szept. 25. 19:45
Go Ahead Eagles - Eindhoven
2:0 (0:0)
szept. 25. 19:45
Sint Bavo - De Graafschap
3:3 / tizenegyesekkel 3:5 (1:1)
szept. 25. 19:45
Scheveningen - Cambuur
2:3 (2:1)
szept. 25. 19:45
Helmond - Fortuna Sittard
0:5 (0:1)
szept. 25. 19:45
Volendam - Willem II
1:2 (1:1)
szept. 25. 19:45
Westlandia - Venlo
0:3 (0:1)
szept. 25. 19:45
Almere City - Dordrecht
1:0 (1:0)
szept. 25. 19:45
Rijnsburgse - Oss
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:1)
szept. 25. 19:45
Koninklijke - Harkemase
4:0 (1:0)
szept. 25. 19:45
ODIN '59 - Lisse
1:0 (1:0)
szept. 25. 19:45
Spakenburg - DFS
3:0 (1:0)
szept. 25. 20:00
Kozakken Boys - Sneek
3:1 (3:1)
szept. 25. 20:45
Excelsior Rotterdam - Nijmegen
2:3 (2:1)
szept. 25. 18:30
1. FC Köln - Ingolstadt
2:1 (0:0)
szept. 25. 18:30
Bochum - Dynamo Dresden
0:1 (0:1)
szept. 25. 18:30
Union Berlin - Holstein Kiel
2:0 (0:0)
szept. 25. 18:30
Darmstadt - Arminia Bielefeld
1:2 (0:0)
7 mérkőzés
szept. 25. 21:00
Brescia - Palermo
2:1 (2:0)
szept. 25. 21:00
Hellas Verona - Spezia
2:1 (1:1)
szept. 25. 21:00
Livorno - Lecce
0:3 (0:1)
szept. 25. 21:00
Pescara - Crotone
2:1 (1:0)
szept. 25. 21:00
Cittadella - Benevento
0:1 (0:1)
szept. 25. 21:00
Perugia - Carpi
0:1 (0:0)
szept. 25. 21:00
Salernitana - Ascoli
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 25. 12:00
Dinamo Barnaul - Gazovik Orenburg
0:2 (0:1)
szept. 25. 17:00
Neftekhimik - FK Ural
2:3 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 25. 15:00
Voluntari - Botosani
2:1 (2:0)
szept. 25. 15:30
Miercurea Ciuc - Sirineasa
2:1 (1:0)
szept. 25. 17:45
Damila Maciuca - CS U Craiova
0:2 (0:1)
szept. 25. 18:00
ASU Poli - Sepsi
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (1:1)
szept. 25. 20:30
Braila - Dinamo Bukarest
1:3 (1:2)
2 mérkőzés
szept. 25. 01:00
Chapecoense - Fluminense
1:2 (0:2)
szept. 25. 01:00
Vasco da Gama - Bahia
2:1 (1:1)
14 mérkőzés
szept. 25. 12:00
Trabzon Karadenizspor - Tuzlaspor
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (1:1)
szept. 25. 12:00
Erzincanspor - Gazisehir Gaziantep
2:1 (1:0)
szept. 25. 13:00
Erzin - Ümraniyespor
1:4 (0:3)
szept. 25. 13:30
Yeni Diyarbakirspor - Samsunspor
1:0 (1:0)
szept. 25. 13:30
Yeni Altindag BS - Manisaspor
3:0 (2:0)
szept. 25. 14:00
Manisa BBSK - Keciörengücü
1:2 (1:0)
szept. 25. 14:00
Bozüyük Vitraspor - Denizlispor
0:1 (0:0)
szept. 25. 14:00
Maltepespor - Menemen Belediye Spor
1:2 (0:0)
szept. 25. 14:00
Nazilli - Tokatspor
5:0 (2:0)
szept. 25. 14:00
Pendikspor - Altinordu
2:1 (1:1)
szept. 25. 17:30
Erzurum BB - Ankara Demirspor
1:0 (1:0)
szept. 25. 19:30
Adana Demirspor - Yeni Orduspor
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 25. 20:45
Hibernian - Aberdeen
0:0 / tizenegyesekkel 5:6
1 mérkőzés
szept. 25. 17:30
Sumy - Karpaty Lviv
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 25. 20:00
AS Eupen - Tubize
3:0 (0:0)
szept. 25. 20:00
Waasland-Beveren - Mandel United
1:2 (0:0)
szept. 25. 20:30
SW Harelbeke - Kortrijk
0:1 (0:0)
8 mérkőzés
szept. 25. 16:00
Leobendorf - Altach
1:2 (0:2)
szept. 25. 18:00
Bruck/Leitha - Austria Lustenau
1:3 (0:2)
szept. 25. 18:30
Wolfsberger - Austria Klagenfurt
4:0 (3:0)
szept. 25. 19:00
Hartberg - Wattens
3:0 (3:0)
szept. 25. 19:00
Deutschlandsberg - Wiener Neustadt
3:4 (1:2)
szept. 25. 19:00
Union Vöcklamarkt - Ried
0:1 (0:1)
szept. 25. 19:30
Horn - Lafnitz
0:2 (0:1)
szept. 25. 20:45
Grazer - Vorwärts Steyr
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
1 mérkőzés
szept. 25. 20:00
Grasshoppers - Thun
0:2 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 25. 15:30
Volos NFC - Apollon Larisa
5:1 (1:0)
szept. 25. 15:30
OF Ierapetra - Kissamikos
0:2 (0:1)
szept. 25. 15:30
Apollon Paralimniou - Trikala
1:1 (1:1)
szept. 25. 18:00
Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis
2:1 (0:0)
szept. 25. 20:30
Atromitos - PAS Giannina
1:2 (0:2)
5 mérkőzés
szept. 25. 19:00
Braunschweig - Kaiserslautern
1:4 (1:1)
szept. 25. 19:00
Lotte - Carl Zeiss Jena
2:0 (1:0)
szept. 25. 19:00
Hansa Rostock - Preußen Münster
1:4 (0:2)
szept. 25. 19:00
Würzburger Kickers - Meppen
2:1 (1:1)
9 mérkőzés
szept. 25. 15:00
Lódzki - Lech Poznan
0:1 (0:0)
szept. 25. 15:00
Slask Swietochlowice - Arka Gdynia
0:3 (0:3)
szept. 25. 15:30
Siarka Tarnobrzeg - Wisla Plock
1:4 (0:1)
szept. 25. 15:30
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
1:3 (0:3)
szept. 25. 16:00
Polonia Glubczyce - Chrobry Glogów
0:8 (0:4)
szept. 25. 17:30
Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
0:1 (0:1)
szept. 25. 18:30
Pogon Siedlce - Stal Mielec
2:1 (0:1)
szept. 25. 19:20
Ruch Chorzów - Odra Opole
1:5 (1:2)
szept. 25. 20:30
Wisla Kraków - Lechia Gdansk
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 25. 01:00
Racing Club - Unión de Santa Fe
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 15:30
Udarnik Kurilovec - Slaven Belupo
0:2 (0:0)
szept. 25. 15:30
Vukovar - Zadar
3:5 (2:3)
2 mérkőzés
szept. 25. 16:30
LSF - Hobro
1:2 (0:0)
szept. 25. 19:00
Kolding - Randers
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 25. 19:00
Örebro - Sirius
0:0
1 mérkőzés
szept. 25. 18:00
Nitra - Trencín
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 25. 16:00
Banik Sokolov - Banik Ostrava
1:2 (1:2)
szept. 25. 16:00
Chrudim - Mlada Boleslav
2:0 (2:0)
szept. 25. 16:00
Slavicín - Zlín
3:9 (1:6)
1 mérkőzés
szept. 25. 20:45
Yeovil - Milton Keynes Dons
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 25. 21:00
Dundalk - Derry City
3:2 (3:0)
szept. 25. 20:00
Aarau - FC Schaffhausen
3:1 (1:1)
szept. 25. 20:00
Chiasso - Rapperswil-Jona
0:1 (0:0)
szept. 25. 20:00
Servette - Kriens
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 15:30
Partizani Tirana - Tërbuni Pukë
4:0 (3:0)
szept. 25. 15:30
KF Tiranë - Iliria Fushë-Krujë
4:0 (3:0)
szept. 25. 20:45
Pisa - Arezzo
0:0
szept. 25. 14:30
Siracusa - Paganese
3:1 (1:1)
szept. 25. 20:30
Monopoli - Rende
0:1 (0:0)
szept. 25. 20:30
Trapani - Sicula Leonzio
3:0 (1:0)
szept. 25. 20:30
Catanzaro - Vibonese
2:0 (1:0)
szept. 25. 20:30
Viterbese Castrense - Reggina
elhalasztva
szept. 25. 20:30
Juve Stabia - Potenza
4:0 (1:0)
szept. 25. 20:30
Virtus Francavilla - Rieti
2:1 (1:1)
szept. 25. 20:30
Bisceglie - Casertana
2:1 (1:0)

9 mérkőzés
szept. 25. 15:00
Pomorie - Lokomotiv Plovdiv
0:1 (0:0)
szept. 25. 15:00
Botev Galabovo - Vitosha Bistritsa
0:0 / tizenegyesekkel 8:9
szept. 25. 15:00
Dobrudzha 1919 - Lokomotiv Szófia
0:1 (0:0)
szept. 25. 15:00
Kariana Erden - Septemvri Szófia
0:1 (0:0)
szept. 25. 15:00
Atletik Kuklen - Levszki Szófia
0:6 (0:0)
szept. 25. 15:00
Strumska Slava - Tsarsko Selo
2:1 (0:0)
szept. 25. 15:00
Hebar 1918 - Beroe
1:6 (0:0)
szept. 25. 16:00
Litex Lovech - Etar
0:2 (0:0)
szept. 25. 18:00
Montana - CSKA Szófia
0:2 (0:0)
szept. 25. 19:00
Halmstad - Landskrona
2:1 (1:0)
szept. 25. 00:00
Ferro Carril Oeste - Atlético Rafaela
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 25. 18:00
FCI Levadia - Flora Tallinn
2:1 (1:1)
szept. 25. 18:00
Trans Narva - Noorus-96
8:0 (3:0)
szept. 25. 18:00
Paide - TJK Legion
2:1 (0:1)
szept. 25. 19:00
Tallinna Charma - Zenit Tallinn
6:1 (1:0)
12 mérkőzés
szept. 25. 20:45
Braintree - Leyton
1:5 (1:2)
szept. 25. 20:45
Ebbsfleet - Bromley
1:2 (0:2)
szept. 25. 20:45
Barnet - Havant & Waterlooville
2:2 (1:0)
szept. 25. 20:45
Chesterfield - Maidenhead
1:3 (0:1)
szept. 25. 20:45
Halifax - Fylde
0:0
szept. 25. 20:45
Harrogate Town - Wrexham
0:0
szept. 25. 20:45
Solihull Moors - Dagenham & Redbridge
2:0 (1:0)
szept. 25. 20:45
Sutton - Dover Athletic
2:2 (2:1)
szept. 25. 20:45
Aldershot - Maidstone
0:1 (0:1)
szept. 25. 20:45
Barrow - Gateshead
1:2 (1:0)
szept. 25. 20:45
Eastleigh - Boreham Wood
1:0 (0:0)
szept. 25. 20:45
Salford - Hartlepool
3:0 (0:0)
szept. 25. 19:00
Mjondalen - Aalesund
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 25. 02:45
Envigado - América de Cali
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 25. 20:45
Cambrian & Clydach - Aberystwyth
3:1 (2:0)
szept. 25. 20:45
Cardiff MU - Carmarthen
3:1 (1:1)
szept. 25. 20:45
Haverfordwest County - Goytre United
6:2 (2:0)
szept. 25. 20:45
Newtown AFC - Penybont
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 25. 22:00
Comerciantes Unidos - Sport Boys
3:2 (2:1)
szept. 25. 20:45
Ards - Glenavon
0:2 (0:1)
szept. 25. 20:45
Coleraine - Ballymena
2:2 (1:2)
szept. 25. 20:45
Dungannon Swifts - Crusaders
3:2 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 25. 12:35
Shandong Luneng - Dalian Aerbin
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 25. 17:00
Atlantas - Palanga
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 15:25
Ajman - Al-Jazira Club
1:5 (0:2)
szept. 25. 18:00
Al-Wasl Dubai - Emirates Club
2:1 (0:0)
szept. 25. 08:30
Dreams - Tai Po
2:2 (0:1)
szept. 25. 11:30
Kitchee - Eastern
1:1 (0:0)
szept. 25. 15:30
Ausztria U17 - Belgium U17
2:1 (2:1)
szept. 25. 16:30
Horvátország U17 - Szlovénia U17
0:2 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
177
30 (17%)
71 (40%)
292
177
21 (12%)
81 (46%)
267
174
24 (14%)
71 (41%)
262
174
20 (11%)
76 (44%)
252
173
21 (12%)
73 (42%)
251
177
16 (9%)
85 (48%)
250
177
16 (9%)
81 (46%)
242
177
19 (11%)
73 (41%)
241
177
12 (7%)
86 (49%)
232
174
15 (9%)
78 (45%)
231

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont