Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 15.

Meccsek - 2018. szeptember 15.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. szeptember 15.)


4 mérkőzés
szept. 15. 13:00
Atlético Madrid - Eibar
1:1 (0:0)
szept. 15. 16:15
Real Sociedad - FC Barcelona
1:2 (1:0)
szept. 15. 18:30
Valencia - Betis
0:0
szept. 15. 20:45
Athletic Bilbao - Real Madrid
1:1 (1:0)
7 mérkőzés
szept. 15. 13:30
Tottenham - Liverpool
1:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Chelsea - Cardiff
4:1 (2:1)
szept. 15. 16:00
Newcastle United - Arsenal
1:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
Manchester City - Fulham
3:0 (2:0)
szept. 15. 16:00
Bournemouth - Leicester
4:2 (3:0)
szept. 15. 16:00
Huddersfield - Crystal Palace
0:1 (0:1)
szept. 15. 18:30
Watford - Manchester United
1:2 (0:2)
6 mérkőzés
szept. 15. 17:00
Újpest - Debreceni VSC
1:0 (1:0)
szept. 15. 17:00
Puskás Akadémia - Vidi
2:1 (1:1)
szept. 15. 17:00
Mezőkövesd - Diósgyőr
4:2 (3:0)
szept. 15. 17:00
Kisvárda - Szombathelyi Haladás
4:1 (2:0)
szept. 15. 17:00
Paks - MTK
3:0 (1:0)
szept. 15. 19:30
Budapest Honvéd - Ferencváros
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Inter - Parma
0:1 (0:0)
szept. 15. 18:00
Napoli - Fiorentina
1:0 (0:0)
szept. 15. 20:30
Frosinone - Sampdoria
0:5 (0:1)
6 mérkőzés
szept. 15. 15:30
Bayern München - Bayer Leverkusen
3:1 (2:1)
szept. 15. 15:30
Wolfsburg - Hertha BSC
2:2 (0:0)
szept. 15. 15:30
RB Leipzig - Hannover 96
3:2 (2:1)
szept. 15. 15:30
Mainz - Augsburg
2:1 (0:0)
szept. 15. 15:30
Fortuna Düsseldorf - Hoffenheim
2:1 (1:0)
szept. 15. 18:30
Mönchengladbach - Schalke 04
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 15. 17:00
Caen - Lyon
2:2 (0:1)
szept. 15. 20:00
Toulouse - AS Monaco
1:1 (0:0)
szept. 15. 20:00
Montpellier HSC - Strasbourg
1:1 (0:0)
szept. 15. 20:00
Amiens SC - Lille
2:3 (0:1)
szept. 15. 20:00
Dijon - Angers
1:3 (1:3)

4 mérkőzés
szept. 15. 18:30
Den Haag - PSV Eindhoven
0:7 (0:2)
szept. 15. 18:30
De Graafschap - Venlo
1:2 (0:2)
szept. 15. 20:45
Ajax - Groningen
3:0 (1:0)
szept. 15. 20:45
Willem II - Excelsior Rotterdam
2:2 (0:1)
szept. 15. 13:00
Hamburger SV - Heidenheim
3:2 (0:0)
szept. 15. 13:00
Darmstadt - Sandhausen
1:1 (0:0)
szept. 15. 13:00
Greuther Fürth - Holstein Kiel
4:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Gimnastic - Osasuna
1:0 (0:0)
szept. 15. 18:00
Málaga - Córdoba
3:0 (2:0)
szept. 15. 18:00
Tenerife - Reus Deportiu
0:1 (0:0)
szept. 15. 20:00
Alcorcón - Deportivo La Coruna
1:0 (1:0)
11 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Swansea - Nottingham Forest
0:0
szept. 15. 16:00
Millwall - Leeds United
1:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Norwich - Middlesbrough
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Bolton Wanderers - Queens Park
1:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Hull - Ipswich
2:0 (1:0)
szept. 15. 16:00
Preston - Reading
2:3 (1:1)
szept. 15. 16:00
Rotherham - Derby
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Sheffield Wednesday - Stoke
2:2 (1:2)
szept. 15. 16:00
Bristol City - Sheffield United
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Brentford - Wigan
2:0 (1:0)
szept. 15. 18:30
Blackburn Rovers - Aston Villa
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Brescia - Pescara
1:1 (0:0)
szept. 15. 15:00
Cittadella - Cosenza 1914
2:0 (0:0)
szept. 15. 15:00
Ascoli - Lecce
1:0 (0:0)
szept. 15. 18:00
Cremonese - Spezia
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 16:30
Pacos de Ferreira - Aves
0:0
szept. 15. 19:00
Benfica - Rio Ave
2:1 (1:0)
szept. 15. 21:30
Braga - Tondela
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 15. 13:00
Rubin Kazan - Yenisey
1:0 (1:0)
szept. 15. 15:30
Ufa - CSKA Moszkva
0:3 (0:1)
szept. 15. 18:00
Arsenal-Tula - Sovjetov
4:0 (1:0)
szept. 15. 15:00
Lens - Sochaux
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 14:00
Dunarea Calarasi - Botosani
3:2 (2:1)
szept. 15. 20:00
Gaz Metan Medias - CS U Craiova
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
szept. 15. 21:00
Ceará - EC Vitória
2:0 (1:0)
szept. 15. 21:00
Gremio Porto Alegre - Paraná
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Ankaragücü - Akhisar Belediyespor
1:0 (1:0)
szept. 15. 19:00
Besiktas - Malatyaspor
2:1 (0:0)
szept. 15. 19:00
Göztepe Izmir - Kayserispor
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 13:00
Oleksandria - Shakhtar Donetsk
0:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Karpaty Lviv - Vorskla Poltava
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Hibernian - Kilmarnock
3:2 (2:2)
szept. 15. 16:00
Rangers FC - Dundee FC
4:0 (3:0)
szept. 15. 16:00
Livingston - Hamilton
1:0 (1:0)
szept. 15. 16:00
St. Johnstone - Aberdeen
1:1 (1:0)
szept. 15. 16:00
Motherwell - Heart of Midlothian
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 15. 20:00
Waasland-Beveren - AS Eupen
0:0
szept. 15. 20:00
KV Oostende - Cercle Brugge
1:1 (0:0)
szept. 15. 20:30
Genk - Anderlecht
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 17:00
Admira - Sturm Graz
2:3 (1:1)
szept. 15. 17:00
St. Pölten - Salzburg
1:3 (1:1)
szept. 15. 17:00
Hartberg - Altach
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 17:15
OFI Heraklion - PAOK Saloniki
1:3 (1:2)
szept. 15. 18:00
Apollon Smyrnis - PAS Giannina
1:2 (0:1)
szept. 15. 19:30
AEK Athen - Panionios Athen
4:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Kitheron Kapareliou - Irodotos
1:3 (0:0)
szept. 15. 15:30
Antimachos - Volos NFC
0:2 (0:0)
8 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Echallens - Basel
2:7 (0:0)
szept. 15. 16:00
Red Star Zürich - Cham
1:0 (1:0)
szept. 15. 17:30
Servette - Luzern
3:3 / tizenegyesekkel 4:5 (2:1)
szept. 15. 17:30
Bellinzona - Winterthur
1:2 (0:1)
szept. 15. 17:30
Wohlen - Wil
0:1 (0:1)
szept. 15. 19:00
FC Schaffhausen - BSC Young Boys
2:3 (0:0)
szept. 15. 19:00
Breitenrain - FC Zürich
2:4 (0:3)
szept. 15. 19:30
Azzurri 90 Lausanne - Lugano
0:1 (0:1)
10 mérkőzés
szept. 15. 10:00
Luch-Energia - FK Tambov
0:1 (0:0)
szept. 15. 13:00
Tomsk - Tyumen
1:0 (0:0)
szept. 15. 13:00
Shinnik - Krasnodar II
2:2 (1:2)
szept. 15. 14:00
Szpartak Moszkva II - Torpedo Armavir
1:2 (0:1)
szept. 15. 15:00
Khimki - Baltika Kaliningrad
3:3 (3:2)
szept. 15. 17:00
Fakel - Olimpiyets
1:0 (0:0)
szept. 15. 17:00
Conquense - Olot
0:1 (0:0)
szept. 15. 19:00
Villarreal II - Alcoyano
2:0 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 15. 14:00
Hansa Rostock - 1860 München
2:2 (0:1)
szept. 15. 14:00
Aalen - Preußen Münster
4:1 (2:0)
szept. 15. 14:00
Osnabrück - Karlsruhe
0:1 (0:0)
szept. 15. 14:00
Wehen Wiesbaden - Meppen
3:0 (0:0)
szept. 15. 14:00
Uerdingen - Hallescher
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 15:30
Wisla Plock - Miedz Legnica
2:2 (1:2)
szept. 15. 18:00
Piast Gliwice - Arka Gdynia
1:0 (0:0)
szept. 15. 20:30
Wisla Kraków - Lechia Gdansk
5:2 (2:2)
12 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Wimbledon - Scunthorpe
2:3 (0:2)
szept. 15. 16:00
Burton Albion - Sunderland AFC
2:1 (2:0)
szept. 15. 16:00
Bradford - Charlton Athletic
0:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Coventry - Barnsley
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Luton - Bristol Rovers
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Peterborough - Portsmouth
1:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
Wycombe - Oxford United
0:0
szept. 15. 16:00
Plymouth - Blackpool
0:1 (0:1)
szept. 15. 16:00
Fleetwood - Accrington Stanley
1:1 (1:0)
szept. 15. 16:00
Rochdale - Gillingham
3:0 (2:0)
szept. 15. 16:00
Shrewsbury - Southend
2:0 (2:0)
szept. 15. 16:00
Walsall - Doncaster
1:4 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 15. 21:30
Colorado Rapids - Atlanta United
0:3 (0:3)
5 mérkőzés
szept. 15. 00:00
Estudiantes - Aldosivi
0:2 (0:0)
szept. 15. 02:00
Atlético Tucumán - Tigre
3:0 (2:0)
szept. 15. 18:15
CA Independiente - Colón
3:0 (1:0)
szept. 15. 20:30
River Plate - San Martín
4:1 (2:0)
szept. 15. 22:45
Belgrano - Newell's Old Boys
0:0
2 mérkőzés
szept. 15. 16:30
NK Gorica - Dinamo Zágráb
0:1 (0:0)
szept. 15. 19:00
Hajduk Split - Rude Zágráb
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Nordsjaelland - Randers
4:1 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Örebro - Sundsvall
2:1 (0:1)
szept. 15. 18:00
Östersunds - Malmö FF
2:3 (2:2)
6 mérkőzés
szept. 15. 16:45
Slovan Bratislava - Dunaszerdahely
3:2 (2:0)
szept. 15. 18:00
Trnava - Zilina
1:2 (0:0)
szept. 15. 19:00
FK Senica - Trencín
0:2 (0:0)
szept. 15. 19:00
Zlate Moravce - Ruzomberok
1:1 (0:0)
szept. 15. 19:00
Podbrezová - Nitra
3:2 (2:1)
szept. 15. 19:00
Sered - Zemplín Michalovce
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Proleter Novi Sad - Partizan
0:1 (0:1)
szept. 15. 19:00
Dinamo Vranje - Rad Belgrád
0:1 (0:0)
szept. 15. 20:00
Backa Palanka - Mladost Lucani
0:2 (0:0)
szept. 15. 20:00
Macva Sabac - FK Zemun
0:2 (0:1)
szept. 15. 20:30
Crvena Zvezda - Radnik Surdulica
6:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 17:00
Pribram - Sigma Olomouc
1:0 (0:0)
szept. 15. 19:00
Viktoria Plzen - Opava
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 18:00
Haugesund - Brann
1:3 (0:2)
szept. 15. 14:30
Wacker Innsbruck II - Vorwärts Steyr
1:0 (0:0)
12 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Swindon - Bury FC
1:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Colchester - Cambridge United
3:0 (2:0)
szept. 15. 16:00
Carlisle - Tranmere
0:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
Cheltenham - Crewe
0:0
szept. 15. 16:00
Grimsby - Oldham
0:3 (0:0)
szept. 15. 16:00
Macclesfield - Lincoln City
1:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Mansfield - Exeter
1:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Newport - Yeovil
0:6 (0:3)
szept. 15. 16:00
Notts - Stevenage
3:3 (2:2)
szept. 15. 16:00
Port Vale - Northampton
2:0 (1:0)
szept. 15. 16:00
Crawley - Morecambe
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 20:45
Sligo Rovers - St. Patricks
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 15. 15:45
Kamza - Kastrioti
2:0 (2:0)
szept. 15. 18:45
Teuta Durres - Kukësi
0:1 (0:1)
szept. 15. 00:15
Coritiba - Londrina
0:1 (0:1)
szept. 15. 01:30
Figueirense - Sao Bento
2:2 (1:1)
szept. 15. 02:30
Sampaio Correa - Fortaleza
1:0 (1:0)
szept. 15. 21:30
Brasil de Pelotas - CRB
1:0 (0:0)
szept. 15. 21:30
Criciúma - Avaí
3:2 (2:0)
szept. 15. 21:30
Boa - Paysandu
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 15. 13:45
Dunav Ruse - Etar
2:4 (1:3)
szept. 15. 16:30
Beroe - Septemvri Szófia
1:0 (0:0)
szept. 15. 19:00
CSKA Szófia - Cherno More Varna
3:1 (2:1)
szept. 15. 14:00
Brage - Norrby
2:3 (2:1)
szept. 15. 16:00
AFC Eskilstuna - Helsingborg
0:0
szept. 15. 16:00
Leioa - Athletic Bilbao II
1:4 (0:3)
szept. 15. 17:00
Amorebieta - Tudelano
1:1 (1:0)
szept. 15. 18:00
Arenas de Getxo - Durango
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Aluminij - ND Gorica
0:0
szept. 15. 18:00
Rudar Velenje - Celje
0:1 (0:1)
szept. 15. 20:15
Krsko - Maribor
0:2 (0:0)
szept. 15. 12:45
Tychy - Podbeskidzie
2:2 (0:2)
szept. 15. 15:00
Jastrzebie - Garbarnia Krakow
1:2 (0:0)
szept. 15. 19:10
Sandecja Nowy Sacz - Bytovia Bytow
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 15. 07:00
Vegalta Sendai - FC Tokyo
1:0 (0:0)
szept. 15. 10:00
Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima
1:0 (0:0)
szept. 15. 11:00
Nagoya Grampus - V-Varen Nagasaki
3:4 (1:1)
szept. 15. 12:00
Vissel Kobe - Gamba Osaka
1:2 (1:0)
szept. 15. 12:00
Kashiwa Reysol - Shimizu
2:3 (0:1)
szept. 15. 12:00
Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo
7:0 (3:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 17:00
Doxa Katokopia - Alki Oroklini
4:0 (1:0)
szept. 15. 18:00
Apollon Limassol - Paphos FC
5:1 (3:0)
szept. 15. 19:00
Nea Salamina - AEK Larnaka
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 15. 19:30
FK Sarajevo - Tuzla City
2:0 (0:0)
szept. 15. 20:00
Zrinjski - Siroki Brijeg
0:0
szept. 15. 03:00
Central Córdoba SdE - Quilmes
1:0 (1:0)
szept. 15. 20:40
Villa Dálmine - Club Atlético Mitre
2:2 (1:0)
szept. 15. 21:30
Gimnasia Mendoza - Chacarita Juniors
2:1 (1:0)
szept. 15. 23:00
Agropecuario - Temperley
1:1 (0:1)
szept. 15. 13:30
FK Minsk - Vitebsk
1:3 (0:1)
szept. 15. 19:45
BATE Borisov - Dnepr Mogilev
3:1 (2:0)
szept. 15. 17:00
Tubize - Oud-Heverlee
3:1 (3:0)
szept. 15. 20:30
Union St. Gilloise - Roeselare
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 15. 17:00
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Ra'anana
4:1 (1:0)
szept. 15. 18:00
Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Hadera
1:1 (0:0)
szept. 15. 18:45
Bnei Sakhnin - Hapoel Tel Aviv
1:1 (0:0)
szept. 15. 19:30
Ashdod - Hapoel Be'er Sheva
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 14:30
Lokomotiv Tbilisi - Sioni Bolnisi
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 04:00
Veracruz - Toluca
2:3 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 15. 12:00
Kalev Tallinn - Paide
1:2 (0:0)
szept. 15. 15:00
Flora Tallinn - Trans Narva
2:2 (1:0)
szept. 15. 18:00
Parnu - Kuressaare
3:1 (1:1)
12 mérkőzés
szept. 15. 16:00
Dagenham & Redbridge - Chesterfield
1:1 (0:1)
szept. 15. 16:00
Leyton - Barnet
3:1 (1:1)
szept. 15. 16:00
Hartlepool - Eastleigh
1:1 (1:0)
szept. 15. 16:00
Havant & Waterlooville - Sutton
1:2 (1:0)
szept. 15. 16:00
Maidenhead - Halifax
3:0 (3:0)
szept. 15. 16:00
Fylde - Aldershot
3:0 (2:0)
szept. 15. 16:00
Boreham Wood - Barrow
1:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Bromley - Salford
0:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Dover Athletic - Solihull Moors
0:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
Gateshead - Braintree
0:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Maidstone - Harrogate Town
0:2 (0:2)
szept. 15. 16:00
Wrexham - Ebbsfleet
4:1 (4:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 21:15
Stjarnan - Breidablik
0:0 / tizenegyesekkel 4:1
1 mérkőzés
szept. 15. 18:30
Sabail - Zira
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 15. 10:15
Chrudim - Varnsdorf
0:1 (0:1)
szept. 15. 10:15
Trinec - Banik Sokolov
2:0 (1:0)
szept. 15. 13:00
Jihlava - Hradec Králové
0:1 (0:0)
szept. 15. 16:30
Prostejov - Usti nad Labem
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Inverness - Partick Thistle
3:2 (3:0)
szept. 15. 16:00
Dunfermline - Alloa
0:0
szept. 15. 16:00
Queen Of The South - Ross
0:0
szept. 15. 16:00
Ayr - Falkirk
3:2 (0:2)
szept. 15. 16:00
Dundee United - Greenock Morton
1:1 (0:1)
szept. 15. 16:00
Bilje - Tabor Sezana
0:5 (0:0)
szept. 15. 16:00
Roltek Dob - Fuzinar
0:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Ilirija Ljubljana - NS Drava
3:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Radomlje - Beltinci
4:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Rogaska - Brezice
4:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
NK Krka - Ankaran Hrvatini
2:2 (0:0)
szept. 15. 16:00
Jadran Dekani - Brda
5:3 (0:0)
szept. 15. 20:30
Nafta - Bravo
3:2 (0:1)
szept. 15. 16:00
Istanbulspor - Adanaspor
1:1 (0:1)
szept. 15. 19:00
Adana Demirspor - Hatayspor
3:0 (1:0)
szept. 15. 15:30
Grbalj - Buducnost Podgorica
0:1 (0:0)
szept. 15. 15:30
Sutjeska Niksic - Zeta
0:1 (0:0)
szept. 15. 15:30
Mornar Bar - Titograd Podgorica
0:1 (0:1)
szept. 15. 15:30
Lovcen - Iskra Danilovgrad
0:2 (0:0)
szept. 15. 15:30
OFK Petrovac - Rudar Pljevlja
3:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 15. 13:00
Spartaks Jürmala - Riga
1:3 (0:1)
szept. 15. 15:00
Valmieras - Jelgava
1:4 (1:2)
szept. 15. 17:00
Liepaja - Rigas FS
1:0 (0:0)
szept. 15. 19:00
FS METTA/LU Riga - Ventspils
0:2 (0:2)
szept. 15. 18:00
1º de Agosto - Mazembe
0:0
szept. 15. 21:00
ES Tunis - Étoile Sahel
2:1 (1:1)
szept. 15. 01:15
Libertad - General Díaz
1:0 (1:0)
szept. 15. 22:30
Sol de América - Club Olimpia
2:1 (1:0)

2 mérkőzés
szept. 15. 12:00
Artsakh - Ararat-Armenia
1:1 (0:1)
szept. 15. 14:00
Lori - Gandzasar Kapan
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Sfintul Gheorghe - Zaria
1:0 (0:0)
szept. 15. 18:00
Petrocub - Dinamo-Auto
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 15. 12:00
Kauno Zalgiris - Zalgiris Vilnius
0:3 (0:2)
szept. 15. 16:00
Crusaders - Newry City FC
1:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Linfield - Dungannon Swifts
3:0 (2:0)
szept. 15. 16:00
Ards - Coleraine
0:0
szept. 15. 16:00
Warrenpoint - Cliftonville
2:1 (0:0)
szept. 15. 16:00
Institute - Glenavon
1:4 (1:3)
3 mérkőzés
szept. 15. 15:30
Caernarfon Town - Barry Town
0:1 (0:0)
szept. 15. 15:30
Cefn Druids - Carmarthen
4:0 (2:0)
szept. 15. 20:30
Aberystwyth - Bala
3:2 (1:0)
szept. 15. 17:30
Progres Niedercorn - Differdange
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 15. 15:00
KPV Kokkola - EIF Ekenas
2:0 (0:0)
szept. 15. 16:00
Jaro - Jyväskylä
3:0 (1:0)
szept. 15. 16:00
AC Kajaani - Haka
1:2 (0:0)
szept. 15. 03:00
Patriotas - Atlético Huila
1:0 (1:0)
szept. 15. 21:00
Leones - Deportivo Cali
0:0
szept. 15. 23:00
Jaguares de Córdoba - Millonarios
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 15. 22:30
Cajamarca - Ayacucho
0:0
2 mérkőzés
szept. 15. 18:00
Qormi - Pieta Hotspurs
2:2 (1:1)
szept. 15. 20:15
Senglea Athletic - Balzan
0:5 (0:2)
1 mérkőzés
szept. 15. 12:00
Suduva - Palanga
5:0 (2:0)
szept. 15. 13:00
Wydad Casablanca - FUS Rabat
elhalasztva
szept. 15. 13:00
Youssoufia Berrechid - Raja Casablanca
elhalasztva
szept. 15. 13:00
Renaissance Berkane - Difaa El Jadidi
elhalasztva
szept. 15. 17:00
Chabab Rif Hoceima - FAR Rabat
1:4 (0:0)
szept. 15. 02:00
Sport Boys Warnes - The Strongest
2:2 (0:1)
szept. 15. 21:00
Royal Pari - Real Potosí
2:1 (0:1)
szept. 15. 22:00
Club Bolívar - Club Destroyers
5:1 (2:1)
3 mérkőzés
szept. 15. 09:30
Changchun Yatai - Guizhou Zhicheng
3:0 (1:0)
szept. 15. 13:35
Shanghai Shenhua - Jiangsu Suning
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 15. 15:35
Al Ain - Al Dhafra
2:1 (0:1)
szept. 15. 15:40
Al-Jazira Club - Al Fujairah
3:2 (1:0)
szept. 15. 18:15
Ajman - Al-Ahli Dubai
1:3 (0:1)
szept. 15. 14:30
Barendrecht - Scheveningen
3:0 (1:0)
szept. 15. 14:30
Hardenberg - Maassluis
2:0 (1:0)
szept. 15. 14:30
GVVV - Almere City II
4:2 (3:0)
szept. 15. 15:30
Rijnsburgse - Kozakken Boys
1:3 (0:3)
szept. 15. 15:30
Lienden - Spakenburg
3:4 (2:2)
szept. 15. 15:30
Katwijk - Sint Bavo
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 15. 15:00
Olmaliq - Neftchi Fargona
0:1 (0:0)
szept. 15. 17:00
Bunyodkor - Buxoro
3:0 (2:0)
szept. 15. 16:00
Thróttur Reykjavík - Thor Akureyri
3:4 (2:2)
szept. 15. 16:00
Magni Grenivik - Fram Reykjavik
2:1 (1:1)
szept. 15. 16:00
Kopavogur - ÍR Reykjavík
3:0 (2:0)
szept. 15. 16:00
Selfoss - Akranes
1:3 (0:2)
szept. 15. 16:00
Vikingur Olafsvik - Njardvik
1:2 (0:2)
szept. 15. 16:00
Leiknir Reykjavik - Haukar
0:0
szept. 15. 15:00
Cape Town City - Kaizer Chiefs
1:4 (1:1)
szept. 15. 15:00
Chippa United - Baroka
1:0 (0:0)
szept. 15. 20:15
Orlando Pirates - SuperSport United
3:1 (1:0)
szept. 15. 20:15
Polokwane City - Free State Stars
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 17:00
Al-Gharrafa - Umm-Salal
2:3 (2:2)
szept. 15. 19:10
Al Ahli Doha - Al Kharaitiyat
3:2 (2:0)
szept. 15. 07:00
Jeonbuk - Jeju
4:0 (1:0)
szept. 15. 07:00
Ulsan Hyundai - Pohang
2:0 (0:0)
szept. 15. 09:00
Incheon - Suwon Blue Wings
0:0
szept. 15. 03:15
Honduras Progreso - UPNFM
2:1 (1:0)
szept. 15. 16:30
Stade Gabésien - Club Africain Tunis
1:0 (0:0)
szept. 15. 17:30
Bizertin - Ben Guerdane
1:0 (0:0)
szept. 15. 08:30
Tai Po - Pegasus
4:3 (2:0)
szept. 15. 11:30
Warriors - Yuen Long
0:2 (0:1)
szept. 15. 09:30
Yanbian Funde - Liaoning Hongyun
2:1 (1:1)
szept. 15. 13:30
Wuhan Zall - Qingdao Huanghai
1:0 (0:0)
szept. 15. 13:30
Shijiazhuang Ever Bright - Shenzhen
1:0 (0:0)
szept. 15. 13:35
Zhejiang Greentown - Beijing BG
2:2 (2:0)
szept. 15. 15:45
Gjilani - Ballkani
1:3 (0:0)
szept. 15. 15:45
Feronikeli - Drita Gijlan
4:0 (0:0)
szept. 15. 19:45
Prishtina - Ferizaj
0:0
szept. 15. 23:45
Portuguesa FC - Caracas
1:2 (0:0)
szept. 15. 12:00
Daejeon Citizen - Seoul E-Land
1:0 (1:0)
szept. 15. 12:00
Asan Mugunghwa - Gwangju
1:0 (0:0)
szept. 15. 12:00
Anyang - Seongnam Ilhwa
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 15. 23:00
Swope Park Rangers - Saint Louis
3:4 (1:2)
szept. 15. 15:00
Maldív-szigetek - India
2:1 (1:0)
szept. 15. 11:00
Omiya Ardija - Machida Zelvia
1:0 (0:0)
szept. 15. 12:00
Tochigi - Ehime
1:3 (0:0)
szept. 15. 12:00
Fagiano Okayama - Kyoto Sanga
2:2 (1:1)
szept. 15. 12:00
Tokushima Vortis - Gifu
2:1 (1:0)
szept. 15. 12:00
Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa
2:1 (1:1)
szept. 15. 12:00
Oita Trinita - Kamatamare Sanuki
5:0 (3:0)
szept. 15. 12:00
Montedio Yamagata - Ventforet Kofu
1:1 (1:0)
szept. 15. 18:00
Belouizdad - Olympique Médéa
0:1 (0:0)
szept. 15. 18:45
Béjaia - Hussein Dey
1:2 (0:0)
szept. 15. 20:00
Paradou AC - MC Oran
3:2 (0:2)
szept. 15. 21:00
Saoura - Bordj Bou Arreridj
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 15. 14:45
Al Talaba - Al Diwaniya
1:1 (0:0)
szept. 15. 17:00
Al Shorta - Naft Al-Wasat
2:0 (0:0)
szept. 15. 09:00
Peninsula Power - Brisbane Roar
2:3 (1:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
361
33 (9%)
157 (43%)
479
2. Xxy
366
31 (8%)
160 (44%)
475
362
32 (9%)
156 (43%)
472
368
38 (10%)
140 (38%)
470
362
33 (9%)
147 (41%)
459
364
40 (11%)
127 (35%)
454
367
28 (8%)
155 (42%)
450
362
33 (9%)
142 (39%)
449
367
33 (9%)
140 (38%)
445
368
35 (10%)
135 (37%)
445

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont