Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 8.

Meccsek - 2018. augusztus 8.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. augusztus 8.)


2018. aug. 8. 02:05
Real Madrid - AS Roma
2:1 (2:0)
2018. aug. 8. 19:00
Salzburg - Shkendija
3:0 (2:0)
2018. aug. 8. 19:00
PAOK Saloniki - Szpartak Moszkva
3:2 (3:2)
2018. aug. 8. 20:45
Celtic - AEK Athen
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
2018. aug. 8. 02:45
Estudiantes - Gremio Porto Alegre
2:1 (2:1)
1 mérkőzés
2018. aug. 8. 00:30
Penarol - Atlético PR
1:4 (0:1)
5 mérkőzés
2018. aug. 8. 19:00
Osnabrück - 1860 München
2:2 (0:1)
2018. aug. 8. 19:00
Hansa Rostock - Wehen Wiesbaden
3:2 (2:1)
2018. aug. 8. 19:00
Cottbus - Unterhaching
2:2 (0:1)
2018. aug. 8. 19:00
Uerdingen - Meppen
3:2 (0:1)
2018. aug. 8. 19:00
Lotte - Sonnenhof Großaspach
0:2 (0:2)
10 mérkőzés
2018. aug. 8. 14:00
Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:1 (0:0)
2018. aug. 8. 15:30
Szpartak Moszkva II - Fakel
2:1 (1:1)
2018. aug. 8. 16:00
Tyumen - SKA-Energia Khabarovsk
1:1 (0:1)
2018. aug. 8. 16:00
Zenit Szentpétervár II - PFC Sochi
1:4 (0:3)
2018. aug. 8. 16:00
Shinnik - Khimki
0:1 (0:0)
2018. aug. 8. 17:30
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
1:0 (1:0)
2018. aug. 8. 17:30
FK Tambov - Krasnodar II
1:2 (0:2)
2018. aug. 8. 18:00
Mordovia Saransk - Sibir Novosibirsk
3:0 (1:0)
2018. aug. 8. 18:00
FK Nizhny Novgorod - Luch-Energia
0:0
2018. aug. 8. 18:30
Chertanovo Moszkva - Armavir
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2018. aug. 8. 17:00
Stalowa Wola - Legionovia
2:3 (2:0)
2018. aug. 8. 17:30
Stargard Szczecinski - Kluczbork
1:2 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Energetyk ROW - Gwardia Koszalin
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
55 mérkőzés
2018. aug. 8. 17:00
Darmoty - Zilina
0:7 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Puchov - Dunaszerdahely
2:5 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Horné Oresany - Slovan Bratislava
3:0*
2018. aug. 8. 17:00
Slávia TU Kosice - FK Kosice
0:3 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Jesenské - Liptovsky Mikulás
0:5 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Tisovec - Komarno
0:4 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Rosina - Tatran Presov
0:6 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Stránavy - Lokomotíva Kosice
1:4 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Cana - Podbrezová
0:5 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Surany - Nitra
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Stará Lubovna - Poprad
0:7 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Banská Stiavnica - Lokomotíva Zvolen
0:3 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Besenová - Zemplín Michalovce
0:6 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Slavoj Královsky Chlmec - Lipany
0:9 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Spartak Medzev - Slavoj Trebisov
2:3 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Liptovská Stiavnica - Cadca
3:1 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Bacúch - Príbelce
2:0 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Kysucké Nové Mesto - Poltár
3:2 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Start Hrabusice - Velká Lomnica
4:0 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Dolné Vestenice - FK Senica
0:5 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Druzstevník Besenov - Dubnica
2:10 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Slovan Hlohovec - Baník Horná Nitra
4:1 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Spartak V. nad Kysucou - Námestovo
0:2 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Druzstevník Radimov - Nové Mesto
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Snina - Vranov
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Gerlachov - Sarisské Michalany
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Olcnava - Spisské Podhradie
0:8 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Sacurov - Ptava NV Pticie
2:1 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Cierne - Javorník Makov
2:1 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Tatran VLM - Kovácová
2:5 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Pavlovce nad Uhom - Velké Kapusany
5:2 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Kechnec - Geca
3:2 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Velké Záluzie - Samorín
0:8 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Tvrdosín - Pohronie
0:6 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Plevník-Drienové - Povazská Bystrica
0:4 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Belá - Tatran Krásno
1:3 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Salka - Kolárovo
2:3 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Lokomotíva Kozárovce - Kalná nad Hronom
0:1 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Manín Podmanín - Belusa
0:2 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Rusovce - Sl. Ivanka pri Dunaji
4:0 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Jaslovské Bohunice - Vrbové
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Strázske - Humenné
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Krásnohorské Podhradie - Mladost Kalsa
2:3 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
MFK Malé Dvorníky - Vydrany
1:3 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Sokol Medzibrod - Partizán Cierny Balog
2:0 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Tatran Chlebnice - Teplican
1:0 (0:0)
2018. aug. 8. 17:30
Lokomotíva DNV - Dunajská Luzná
0:2 (0:0)
2018. aug. 8. 17:30
Novy Zivot - Rohozník
2:4 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Velky Kyr - Galanta
1:5 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Solcany - Sered
0:4 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Malzenice - Petrzalka akadémia
3:1 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Slovan Most - Báhon
3:1 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Slovan Simonovany - Hrusovany
3:2 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Slovan Krusovce - Pata
0:3 (0:0)
2018. aug. 8. 19:00
Salková - Inter Bratislava
0:5 (0:0)
19 mérkőzés
2018. aug. 8. 18:00
Vildbjerg - Viborg
0:10 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Holstebro - Silkeborg
0:4 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Nyköbing - Lyngby
1:0 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
B 1913 - Kolding
0:1 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Slagelse - Helsingor
0:2 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Fremad Valby - AB Kobenhavn
2:6 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Ringkobing - Skive
1:5 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Vejgaard B - Aarhus Fremad
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Karlslunde - Naestved
0:3 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Skovshoved - Frem Kobenhavn
1:4 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Djursland - Vatanspor
3:1 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Holbaek - Hellerup
0:2 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Ringe - Fredericia
0:6 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Dalum - Odder
3:1 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
SGI / SSK - Sydvest
2:2 / tizenegyesekkel 1:2 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Birkelse - Thisted
0:10 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Hirtshals - Brabrand
0:9 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Humlebaek - HB Koge
1:4 (0:0)
2018. aug. 8. 18:45
CBS Sport - GVI
1:5 (0:0)
2018. aug. 8. 00:15
Avaí - Vila Nova
1:0 (0:0)
2018. aug. 8. 02:30
Paysandu - Ponte Preta
0:4 (0:2)
5 mérkőzés
2018. aug. 8. 02:00
UNAM Pumas - Club Necaxa
1:3 (1:2)
2018. aug. 8. 02:00
Santos Laguna - Celaya
1:1 (1:0)
2018. aug. 8. 02:00
Querétaro - Mineros de Zacatecas
2:1 (1:1)
2018. aug. 8. 04:00
Venados - Monterrey
0:3 (0:1)
2018. aug. 8. 04:00
Dorados Sinaloa - CF América
0:0
1 mérkőzés
2018. aug. 8. 18:15
Kalev Tallinn - Tartu Santos
3:0 (0:0)
2018. aug. 8. 16:30
Pyramids - El Entag El Harby
1:1 (0:1)
2018. aug. 8. 18:45
Al Mokawloon - Misr Lel Makasa
1:2 (1:0)
2018. aug. 8. 18:45
Smouha - Nojom El Mostabel
0:0
2018. aug. 8. 21:00
Tala'ea El Geish - ENPPI
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
2018. aug. 8. 20:00
Ashdod - Hapoel Tel Aviv
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
2018. aug. 8. 20:00
KA Akureyri - Hafnarfjördur
1:1 (0:0)
2018. aug. 8. 21:15
UMF Grindavik - Víkingur Reykjavík
2:1 (2:1)
2018. aug. 8. 21:15
Fjölnir - Keflavík
0:0
1 mérkőzés
2018. aug. 8. 01:15
Tacuary - Guaraní
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:1)
1 mérkőzés
2018. aug. 8. 17:30
Oulu - Klubi 04 Helsinki
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
2018. aug. 8. 20:00
Sporting Cristal - Academia Cantolao
4:0 (2:0)
2018. aug. 8. 22:00
Ayacucho - Huancayo
3:1 (0:0)
8 mérkőzés
2018. aug. 8. 12:00
Jeonnam Dragons - Chuncheon
2:1 (0:0)
2018. aug. 8. 12:00
Chungnam Asan - Jeonbuk
2:1 (0:1)
2018. aug. 8. 12:00
Busan I'Park - Ulsan Hyundai
0:2 (0:0)
2018. aug. 8. 12:00
Cheonan City - Suwon Blue Wings
2:4 (1:0)
2018. aug. 8. 12:30
Daegu - Yangpyeong
8:0 (2:0)
2018. aug. 8. 12:30
FC Seoul - Jeju
1:2 (0:1)
2018. aug. 8. 12:30
Incheon - Mokpo City
1:2 (1:0)
2018. aug. 8. 12:30
Gimhae City - Gyeongju HNP
1:0 (0:0)
2018. aug. 8. 19:30
Chippa United - Orlando Pirates
0:1 (0:1)
2018. aug. 8. 19:30
Baroka - Cape Town City
2:1 (2:0)
2018. aug. 8. 19:30
Free State Stars - Maritzburg United
2:1 (0:0)
2018. aug. 8. 19:30
Golden Arrows - Bloemfontein
0:2 (0:1)
2018. aug. 8. 19:30
SuperSport United - AmaZulu
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2018. aug. 8. 02:00
Bandits - Motagua
0:1 (0:0)
2018. aug. 8. 02:00
Universitario - Diriangén
3:1 (2:0)
2018. aug. 8. 04:00
Pérez Zeledón - FAS
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
2018. aug. 8. 00:00
Atlanta United II - Ottawa Fury
1:1 (1:1)
2018. aug. 8. 20:00
Magni Grenivik - Selfoss
3:1 (1:0)
2018. aug. 8. 21:15
Vikingur Olafsvik - Haukar
2:2 (0:1)
12 mérkőzés
2018. aug. 8. 21:00
Deportivo Petare - Caracas
1:4 (0:2)
2018. aug. 8. 21:00
LALA - Monagas
1:1 (1:1)
2018. aug. 8. 21:00
Margarita - Anzoátegui
0:1 (0:1)
2018. aug. 8. 21:30
Estudiantes Caracas - Atlético Venezuela
1:3 (0:2)
2018. aug. 8. 21:30
Yaracuyanos - Carabobo
1:0 (0:0)
2018. aug. 8. 21:30
Libertador - Aragua
0:3 (0:2)
2018. aug. 8. 21:30
Llaneros de Guanare - Portuguesa FC
1:2 (1:1)
2018. aug. 8. 22:00
Angostura - Mineros Guyana
2:1 (0:1)
2018. aug. 8. 22:00
Titanes - Zulia
1:2 (0:1)
2018. aug. 8. 22:30
Real Frontera - Deportivo Táchira
0:1 (0:0)
2018. aug. 8. 23:00
Urena - Estudiantes Mérida
2:0 (2:0)
2018. aug. 8. 23:00
ULA - Zamora FC
1:1 (1:0)
2018. aug. 8. 16:00
Oleksandria - Kremin
3:0 (1:0)
2018. aug. 8. 16:30
Luch Minsk - Isloch
1:2 (0:0)
2018. aug. 8. 17:00
Doxa Katokopia - Anagennisi Deryneia
4:1 (4:0)
2018. aug. 8. 17:00
Iraklis Saloniki - Ethnikos Achna
1:0 (0:0)
2018. aug. 8. 17:30
Ermis Aradippou - Nea Salamina
3:1 (2:1)
2018. aug. 8. 18:00
Ausztria U19 - Ciprus U19
4:0 (2:0)
2018. aug. 8. 18:00
Olaszország U20 - San Marino
4:0 (2:0)
2018. aug. 8. 18:00
Paralimni - Omonia Nikosia
2:1 (1:0)
2018. aug. 8. 18:00
HASK Zágráb - Lucko
0:3 (0:0)
2018. aug. 8. 18:00
Solin - Sibenik
0:0
2018. aug. 8. 18:00
Zadar - Dugopolje
1:0 (0:0)
2018. aug. 8. 18:30
Panaitolikos - PAS Giannina
2:1 (0:0)
2018. aug. 8. 19:00
Villarreal - Zaragoza
1:1 (1:0)
2018. aug. 8. 19:00
Real Sociedad - Alavés
1:2 (1:1)
2018. aug. 8. 19:00
Huesca - Real Oviedo
1:2 (0:0)
2018. aug. 8. 19:00
Unterföhring - Heimstetten
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (1:0)
2018. aug. 8. 19:30
Sporting Gijón - Getafe
0:0
2018. aug. 8. 19:30
Osasuna - Lleida Esportiu
0:0
2018. aug. 8. 19:30
Guijuelo - Villanovense
0:0
2018. aug. 8. 20:00
Cagliari - Atlético Madrid
0:1 (0:1)
2018. aug. 8. 20:00
UD Logronés - Numancia
1:0 (1:0)
2018. aug. 8. 20:00
Reus Deportiu - Girona
1:0 (1:0)
2018. aug. 8. 20:00
Atlético Astorga - Ponferradina
0:2 (0:0)
2018. aug. 8. 20:00
Fuenlabrada - Alcorcón
3:1 (1:1)
2018. aug. 8. 20:15
Algeciras - San Fernando
0:2 (0:0)
2018. aug. 8. 20:25
Málaga - Mallorca
0:0
2018. aug. 8. 20:30
Valladolid - Rayo Vallecano
2:0 (0:0)
2018. aug. 8. 20:30
Gimnastic - Espanyol
0:2 (0:1)
2018. aug. 8. 20:30
Albacete - Levante
2:2 / tizenegyesekkel 5:6 (1:2)
2018. aug. 8. 20:30
Perugia - SPAL
0:0
2018. aug. 8. 20:30
Lugo - Deportivo La Coruna
1:2 (0:2)
2018. aug. 8. 20:30
Orihuela - Elche Ilicitano
1:0 (0:0)
2018. aug. 8. 20:30
Freamunde - Leixőes
0:3 (0:2)
2018. aug. 8. 21:00
Melilla - Almería
0:4 (0:1)
2018. aug. 8. 21:00
Gil Vicente - FC Porto II
2:1 (1:0)
2018. aug. 8. 21:15
Huelva - Córdoba
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
162
17 (10%)
80 (49%)
245
177
14 (8%)
84 (47%)
238
3. AltT
162
20 (12%)
68 (42%)
236
177
15 (8%)
78 (44%)
231
5. Xxy
177
14 (8%)
80 (45%)
230
174
14 (8%)
78 (45%)
226
177
15 (8%)
74 (42%)
223
175
13 (7%)
78 (45%)
221
177
13 (7%)
77 (44%)
219
177
11 (6%)
78 (44%)
211

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont