Főoldal » Meccsek » 2018. július 22.

Meccsek - 2018. július 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. július 22.)


júl. 22. 22:05
Liverpool - Borussia Dortmund
1:3 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 22. 17:30
Ferencváros - Diósgyőr
4:1 (3:1)
júl. 22. 19:30
Újpest - MTK
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 22. 17:00
Famalicao - Arouca
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (1:0)
júl. 22. 20:45
Académica - Leixőes
0:0 / tizenegyesekkel 3:4
2 mérkőzés
júl. 22. 15:00
Avtofavorit - Luki-Energiya
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
júl. 22. 17:00
Viitorul Constanta - Dunarea Calarasi
0:1 (0:1)
júl. 22. 20:00
Dinamo Bukarest - Voluntari
2:1 (0:0)
7 mérkőzés
júl. 22. 00:00
Flamengo RJ - Botafogo
2:0 (2:0)
júl. 22. 02:00
Sao Paulo - Corinthians
3:1 (0:0)
júl. 22. 21:00
Vasco da Gama - Gremio Porto Alegre
1:0 (1:0)
júl. 22. 21:00
Palmeiras - Atlético Mineiro
3:2 (1:0)
júl. 22. 21:00
Bahia - EC Vitória
4:1 (2:0)
júl. 22. 21:00
Sport Recife - Fluminense
1:2 (1:1)
júl. 22. 21:00
Paraná - América MG
1:0 (1:0)

3 mérkőzés
júl. 22. 13:00
Zorya Lugansk - Illichivets
2:1 (0:1)
júl. 22. 16:00
Karpaty Lviv - Oleksandria
0:2 (0:0)
júl. 22. 18:30
Arsenal Kiev - Lviv
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 22. 16:00
Dundee FC - Dunfermline
0:1 (0:1)
júl. 22. 16:00
East Fife - Forfar
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 22. 20:00
Club Brugge - Standard Liege
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
júl. 22. 11:00
Austria XIII - Austria Wien
0:4 (0:1)
júl. 22. 16:30
Parndorf - Altach
0:3 (0:2)
júl. 22. 17:15
Oedt - Salzburg
0:6 (0:2)
3 mérkőzés
júl. 22. 16:00
FC Zürich - Thun
2:1 (1:0)
júl. 22. 16:00
BSC Young Boys - Grasshoppers
2:0 (0:0)
júl. 22. 16:00
Sion - Lugano
1:2 (0:2)
júl. 22. 12:00
Sibir Novosibirsk - Shinnik
0:2 (0:0)
júl. 22. 15:00
Khimki - Tomsk
0:1 (0:0)
júl. 22. 16:00
Fakel - Dinamo Szentpétervár
1:2 (1:1)
júl. 22. 17:00
Olimpiyets - Tyumen
2:1 (1:1)
júl. 22. 17:00
Baltika Kaliningrad - FK Tambov
1:2 (0:1)
júl. 22. 18:00
Torpedo Armavir - Mordovia Saransk
0:1 (0:0)
júl. 22. 18:00
Rotor Volgograd - Luch-Energia
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 22. 15:30
Górnik Zabrze - Korona Kielce
1:1 (0:0)
júl. 22. 18:00
Wisla Plock - Lech Poznan
1:2 (0:1)
7 mérkőzés
júl. 22. 01:00
Philadelphia - L. A. Galaxy
1:3 (1:0)
júl. 22. 01:00
Chicago Fire - Toronto FC
1:2 (0:0)
júl. 22. 01:00
New York Red Bulls - New England
2:0 (0:0)
júl. 22. 01:30
Columbus Crew - Orlando City
3:2 (0:1)
júl. 22. 03:00
Houston Dynamo - FC Dallas
1:1 (1:1)
júl. 22. 04:00
Real Salt Lake - Colorado Rapids
2:2 (2:1)
júl. 22. 05:00
Portland Timbers - Montreal Impact
2:2 (1:2)
3 mérkőzés
júl. 22. 01:10
Colón - Deportivo Morón
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (1:0)
júl. 22. 23:00
River Plate - Central Norte
7:0 (5:0)
4 mérkőzés
júl. 22. 12:00
Horsens - Randers
1:1 (0:1)
júl. 22. 14:00
Odense BK - SonderjyskE
2:2 (0:2)
júl. 22. 16:00
Aarhus - Nordsjaelland
1:1 (0:1)
júl. 22. 18:00
Bröndby - Vejle Boldklub
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
júl. 22. 15:00
AIK - Brommapojkarna
5:1 (1:1)
júl. 22. 15:00
Djurgarden - Häcken
2:1 (1:1)
júl. 22. 17:30
Sirius - IFK Göteborg
3:2 (1:2)
48 mérkőzés
júl. 22. 10:00
Dunajec Stará Ves - Stará Lubovna
0:2 (0:0)
júl. 22. 16:00
Vinica - Detva
5:0 (0:0)
júl. 22. 17:00
Bernolákovo - Lokomotíva DNV
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
júl. 22. 17:00
Ladomerská Vieska - Salková
0:3 (0:0)
júl. 22. 17:00
Kotesová - Rosina
2:3 (0:0)
júl. 22. 17:00
Cierne - Dolny Kubin
4:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Besenová - Fomat Martin
2:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Strojár Krupina - Príbelce
0:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Bacúch - Hrinová
2:0 (1:0)
júl. 22. 17:00
OSK Lieskovec - Tisovec
0:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Hajnácka - Filakovo
0:1 (0:1)
júl. 22. 17:00
Vinohrad Cebovce - Darmoty
0:1 (0:1)
júl. 22. 17:00
Slovan Skalité - Oravské Veselé
0:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Predmier - Javorník Makov
1:2 (0:0)
júl. 22. 17:00
Spartak V. nad Kysucou - Jednota Bánová
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (2:2)
júl. 22. 17:00
Teplican - Dynamo Diviaky
5:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Nizná - Cadca
1:2 (0:0)
júl. 22. 17:00
Spartak Brekov - Strázske
0:2 (0:0)
júl. 22. 17:00
Sacurov - Tatran Kracúnovce
2:0 (0:0)
júl. 22. 17:00
Tahanovce - Kechnec
0:3 (0:0)
júl. 22. 17:00
Banská Stiavnica - Badín
3:2 (0:2)
júl. 22. 17:00
Visnové - Stránavy
1:2 (0:0)
júl. 22. 17:00
Radzovce - Poltár
1:3 (0:0)
júl. 22. 17:00
Baník Velky Krtís - Tatran VLM
1:2 (0:0)
júl. 22. 17:00
Tvarona Ulic - Humenné
0:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Jasenov - Vranov
1:4 (0:0)
júl. 22. 17:00
Cierna nad Tisou - Pavlovce nad Uhom
2:6 (0:0)
júl. 22. 17:00
Olcnava - Tatran Lubica
5:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Velke Levare - Malacky
0:7 (0:0)
júl. 22. 17:00
Selce - Lokomotíva Zvolen
0:2 (0:1)
júl. 22. 17:00
Lovca - Sokol Medzibrod
0:5 (0:0)
júl. 22. 17:00
Senkvice - Vajnory
1:10 (0:0)
júl. 22. 17:00
Iskra Hnústa - Kovácová
1:2 (0:0)
júl. 22. 17:00
Druzstevník Parchovany - Sobrance
0:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Velká Ida - Spartak Medzev
0:5 (0:0)
júl. 22. 17:00
Hornád Zdana - Geca
3:7 (0:0)
júl. 22. 17:00
Kosická Nová Ves - Cana
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
júl. 22. 17:00
Slovan Poproc - Slávia TU Kosice
1:4 (0:0)
júl. 22. 17:00
Velká Lomnica - Hranovnica
5:2 (0:0)
júl. 22. 17:00
Harichovce - Start Hrabusice
0:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Kezmarok - Gerlachov
1:4 (0:0)
júl. 22. 17:00
Raslavice - Tesla Stropkov
0:3 (0:0)
júl. 22. 17:00
Svosov - Slovan Zabokreky
1:1 / tizenegyesekkel 7:6 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 22. 19:00
Podbrezová - Dunaszerdahely
1:2 (0:1)
júl. 22. 19:00
Zlate Moravce - Slovan Bratislava
1:4 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 22. 19:00
Radnik Surdulica - Partizan
1:0 (0:0)
júl. 22. 20:00
Radnicki Nis - Proleter Novi Sad
3:1 (2:0)
2 mérkőzés
júl. 22. 15:00
Bohemians 1905 - Slovácko
2:1 (2:0)
júl. 22. 18:00
Sigma Olomouc - Slavia Praha
0:3 (0:2)
júl. 22. 17:30
Portugália U19 - Finnország U19
3:0 (2:0)
júl. 22. 17:30
Olaszország U19 - Norvégia U19
1:1 (0:0)
júl. 22. 16:00
Chiasso - FC Vaduz
1:3 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 22. 16:00
Waterford - Shamrock Rovers
0:1 (0:0)
júl. 22. 00:00
Oeste - Paysandu
2:2 (1:2)
júl. 22. 00:00
Boa - Ponte Preta
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
júl. 22. 17:30
Slavia Szófia - Beroe
1:1 (0:1)
júl. 22. 19:45
CSKA Szófia - Lokomotiv Plovdiv
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 22. 16:00
Kuopion - Vaasa
1:2 (1:2)
júl. 22. 16:00
Ilves - Kemi Kings
2:0 (1:0)
júl. 22. 16:00
Lahti - Mariehamn
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 22. 18:15
Rudar Velenje - Maribor
0:5 (0:1)
júl. 22. 20:15
Domzale - Krsko
2:0 (0:0)
9 mérkőzés
júl. 22. 11:00
Vissel Kobe - Shonan Bellmare
0:3 (0:1)
júl. 22. 11:30
Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
6:2 (3:1)
júl. 22. 12:00
FC Tokyo - Yokohama F. Marinos
5:2 (3:0)
júl. 22. 12:00
Gamba Osaka - Shimizu
1:2 (0:1)
júl. 22. 12:00
Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds
1:1 (1:0)
júl. 22. 12:00
Sagan Tosu - Vegalta Sendai
0:1 (0:0)
júl. 22. 12:00
Kawasaki Frontale - V-Varen Nagasaki
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 22. 17:30
Radnik Bijeljina - FK Sarajevo
2:1 (1:0)
júl. 22. 20:30
Siroki Brijeg - Tuzla City
1:0 (1:0)
júl. 22. 15:30
Isloch - Dinamo Minsk
0:1 (0:0)
júl. 22. 17:30
Shakhter Soligorsk - Vitebsk
elhalasztva
júl. 22. 20:30
Newell's Old Boys - Unión de Santa Fe
0:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
5 mérkőzés
júl. 22. 00:00
Cruz Azul - Puebla
3:0 (0:0)
júl. 22. 02:00
Pachuca - Monterrey
0:1 (0:0)
júl. 22. 04:00
Tigres - Club León
2:0 (1:0)
júl. 22. 04:00
Club Tijuana - Club Guadalajara
2:1 (0:0)
júl. 22. 19:00
Toluca - Monarcas Morelia
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 22. 15:00
FCI Levadia - Paide
4:0 (3:0)
júl. 22. 18:00
Trans Narva - Nőmme Kalju
0:3 (0:2)
júl. 22. 18:00
Parnu - Tammeka
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
júl. 22. 16:00
Fjölnir - ÍB Vestmannaeyja
1:1 (1:0)
júl. 22. 18:00
Valur - Víkingur Reykjavík
4:1 (2:0)
júl. 22. 19:00
KR Reykjavik - Stjarnan
1:0 (1:0)
júl. 22. 19:00
KA Akureyri - Fylkir Reykjavik
5:1 (2:0)
júl. 22. 21:15
Breidablik - Hafnarfjördur
4:1 (1:0)

4 mérkőzés
júl. 22. 10:15
Viktoria Zizkov - Chrudim
1:1 (1:1)
júl. 22. 17:00
Budejovice - Trinec
3:1 (0:0)
júl. 22. 17:00
Táborsko - Hradec Králové
0:1 (0:1)
júl. 22. 18:00
Zbrojovka Brno - Jihlava
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
júl. 22. 15:00
Tobol - Irtysh Pavlodar
1:1 (0:0)
júl. 22. 16:00
Ordabasy - Kairat Almaty
2:1 (1:0)
júl. 22. 18:00
Aalesund - Sandnes Ulf
4:0 (1:0)
júl. 22. 18:00
Tromsdalen - Strommen
3:2 (0:1)
júl. 22. 18:00
Ullensaker/Kisa - Nest-Sotra
1:1 (1:0)
júl. 22. 18:00
Sogndal - Ham-Kam
1:0 (1:0)
júl. 22. 18:00
Viking - Jerv
4:1 (3:1)
júl. 22. 18:00
Asane - Notodden
1:0 (1:0)
júl. 22. 18:00
Mjondalen - Levanger
4:0 (3:0)
3 mérkőzés
júl. 22. 02:00
Unión Espanola - Audax Italiano
2:4 (1:1)
júl. 22. 18:00
Curicó Unido - San Luis Quillota
1:0 (0:0)
júl. 22. 23:30
Universidad de Chile - Huachipato
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 22. 16:00
Ventspils - Valmieras
4:1 (3:1)
júl. 22. 16:00
Spartaks Jürmala - Jelgava
4:1 (1:0)
júl. 22. 18:00
FS METTA/LU Riga - Rigas FS
0:2 (0:0)
júl. 22. 21:30
Cerro Porteno - Guaraní
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
júl. 22. 03:00
Huancayo - Universitario
2:1 (1:0)
júl. 22. 18:00
Sporting Cristal - Melgar
2:0 (1:0)
júl. 22. 23:00
Alianza Lima - Comerciantes Unidos
5:1 (2:1)
júl. 22. 21:00
Sport Boys Warnes - Club Destroyers
3:0 (2:0)
júl. 22. 23:15
The Strongest - San José
4:2 (2:1)
júl. 22. 23:15
Real Potosí - Universitario
1:1 (0:1)
júl. 22. 00:30
Deportivo Pasto - Rionegro Águilas
0:1 (0:1)
júl. 22. 02:45
Envigado - Deportivo Cali
1:1 (0:1)
júl. 22. 22:00
Patriotas - Santa Fe
0:0
4 mérkőzés
júl. 22. 13:35
Guangzhou R&F - Guizhou Zhicheng
1:1 (0:1)
júl. 22. 13:35
Hebei CFFC - Jiangsu Suning
0:0
júl. 22. 13:35
Henan Jianye - Shanghai Shenhua
2:2 (1:1)
júl. 22. 13:35
Beijing Guoan - Tianjin Quanjian
3:2 (2:0)
júl. 22. 18:00
Vikingur Olafsvik - ÍR Reykjavík
2:1 (0:0)
júl. 22. 11:00
Incheon - FC Seoul
2:1 (1:1)
júl. 22. 12:00
Ulsan Hyundai - Daegu
2:0 (1:0)
júl. 22. 12:30
Sangju Sangmu - Jeonbuk
0:2 (0:2)
júl. 22. 21:30
Estudiantes Caracas - Monagas
0:1 (0:1)
júl. 22. 21:30
Caracas - Trujillanos
elhalasztva
júl. 22. 22:00
Estudiantes Mérida - Carabobo
1:1 (0:1)
júl. 22. 23:00
Mineros Guyana - Anzoátegui
2:0 (1:0)
júl. 22. 12:00
Ansan Greeners - Busan I'Park
0:1 (0:0)
júl. 22. 12:00
Daejeon Citizen - Seongnam Ilhwa
0:1 (0:0)
13 mérkőzés
júl. 22. 01:00
Ottawa Fury - Nashville
2:0 (0:0)
júl. 22. 01:00
North Carolina - Toronto FC II
3:1 (1:1)
júl. 22. 01:00
Richmond Kickers - Atlanta United II
1:1 (1:0)
júl. 22. 01:30
FC Cincinnati - New York RB II
2:1 (2:1)
júl. 22. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Indy Eleven
3:1 (2:1)
júl. 22. 02:00
Colorado Springs - Tulsa Roughnecks
4:2 (2:1)
júl. 22. 02:30
Saint Louis - Orange County SC
2:2 (0:1)
júl. 22. 02:30
San Antonio - Real Monarchs
4:2 (2:1)
júl. 22. 05:00
Sacramento Republic - OKC Energy
1:1 (1:0)
júl. 22. 04:05
Herediano - UCR
4:0 (2:0)
júl. 22. 19:05
Grecia - Alajuelense
1:4 (0:2)
júl. 22. 21:30
Carmelita - Cartaginés
1:1 (0:0)
júl. 22. 23:00
Pérez Zeledón - Guadalupe
0:1 (0:0)
júl. 22. 23:05
Limón - AD San Carlos
1:2 (1:1)
júl. 22. 10:30
SV Wallern - Blau-Weiss Linz
2:1 (1:0)
júl. 22. 11:30
Barakaldo - Athletic Bilbao
0:5 (0:5)
júl. 22. 12:00
Guimaraes - Santa Clara
3:2 (2:2)
júl. 22. 14:00
Lokomotive Leipzig - Hallescher
1:2 (1:0)
júl. 22. 14:00
Anzhi - Arsenal-Tula
0:0
júl. 22. 14:00
Hessen Kassel - Lippstadt
1:0 (1:0)
júl. 22. 14:00
Altglienicke - Chemie Leipzig
2:0 (0:0)
júl. 22. 14:30
Zulte-Waregem - Alkmaar
0:1 (0:0)
júl. 22. 15:00
Torino - Renate
3:0 (0:0)
júl. 22. 15:00
Southend - Leeds United
1:1 (1:1)
júl. 22. 15:00
Darmstadt - Huddersfield
1:1 (0:0)
júl. 22. 15:00
Cegléd - Kecskeméti TE
2:0 (2:0)
júl. 22. 15:00
Boluspor - Sivasspor
3:1 (2:1)
júl. 22. 16:00
Lincoln City - Blackburn Rovers
0:1 (0:1)
júl. 22. 16:00
Lokeren - Lokomotiv Zágráb
0:1 (0:0)
júl. 22. 16:00
Heist - Genk
1:3 (0:0)
júl. 22. 16:00
Royal Antwerp - Panathinaikosz
2:1 (0:1)
júl. 22. 17:00
Göztepe Izmir - Fortuna Sittard
1:1 (0:1)
júl. 22. 17:00
Al-Hilal - Radomlje
3:0 (2:0)
júl. 22. 17:00
Westfalia Herne - Wanne-Eickel
3:3 (1:1)
júl. 22. 17:00
Cremonese - Pisa
2:2 (0:2)
júl. 22. 17:30
Chievo - Entella
2:0 (1:0)
júl. 22. 17:30
Levadiakos - Larisa
0:0
júl. 22. 19:00
Municipal - Alianza
2:0 (1:0)
júl. 22. 19:15
Tondela - Boavista Porto
1:0 (1:0)
júl. 22. 20:00
Alicante - Elche
0:2 (0:1)
júl. 22. 20:00
Atlético Bembibre - Leonesa
0:4 (0:2)
júl. 22. 21:00
Napoli - Carpi
5:1 (2:0)
júl. 22. 21:00
FC Porto - Everton
1:0 (0:0)
júl. 22. 21:00
Talleres Córdoba - Belgrano
1:2 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
228
31 (14%)
91 (40%)
337
225
25 (11%)
101 (45%)
327
222
31 (14%)
85 (38%)
325
4. Xxy
232
30 (13%)
85 (37%)
320
225
28 (12%)
89 (40%)
318
220
29 (13%)
82 (37%)
309
229
28 (12%)
83 (36%)
306
8. AltT
221
26 (12%)
84 (38%)
298
232
22 (9%)
92 (40%)
294
219
25 (11%)
84 (38%)
293

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont