Főoldal » Meccsek » 2018. július 21.

Meccsek - 2018. július 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. július 21.)


júl. 21. 03:05
Manchester City - Borussia Dortmund
0:1 (0:1)
júl. 21. 16:00
Bayern München - Paris St. Germain
3:1 (0:1)
4 mérkőzés
júl. 21. 17:00
Puskás Akadémia - Debreceni VSC
0:1 (0:0)
júl. 21. 20:15
Vidi - Kisvárda
4:0 (3:0)
júl. 21. 20:15
Mezőkövesd - Paks
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
júl. 21. 17:00
Mafra - Covilha
2:0 (0:0)
júl. 21. 17:00
Varzim - Cova Piedade
2:0 (2:0)
júl. 21. 20:45
Farense - Penafiel
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
3 mérkőzés
júl. 21. 16:00
Biolog - Akademiya Futbola
1:0 (1:0)
júl. 21. 16:00
Dinamo Stavropol - Angusht
2:0 (2:0)
júl. 21. 17:00
Kuban Kholding - Urozhay
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 17:00
Hermannstadt - Sepsi
1:0 (1:0)
júl. 21. 20:00
Astra Giurgiu - Steaua Bukarest
1:0 (1:0)
14 mérkőzés
júl. 21. 16:00
Edinburgh City - Queen Of The South
0:4 (0:4)
júl. 21. 16:00
Stranraer - Motherwell
1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (0:1)
júl. 21. 16:00
Dundee United - Alloa
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (1:0)
júl. 21. 16:00
Raith - Heart of Midlothian
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
júl. 21. 16:00
Dumbarton - Kilmarnock
2:4 (1:0)
júl. 21. 16:00
Berwick - Airdrieonians
0:3 (0:2)
júl. 21. 16:00
Livingston - Annan
1:0 (1:0)
júl. 21. 16:00
Queen's Park - Spartans
2:1 (0:0)
júl. 21. 16:00
Montrose - St. Johnstone
0:1 (0:1)
júl. 21. 16:00
Peterhead - Stirling Albion
0:2 (0:1)
júl. 21. 16:00
Arbroath - Elgin
2:0 (0:0)
júl. 21. 16:00
Cowdenbeath - Cove Rangers
1:0 (0:0)
júl. 21. 16:00
Albion - Ayr
0:2 (0:1)
júl. 21. 16:00
Greenock Morton - Stenhousemuir
2:0 (2:0)

14 mérkőzés
júl. 21. 15:00
Dornbirner SV - Ried
0:6 (0:2)
júl. 21. 16:00
Salzburg II - Wattens
0:3 (0:2)
júl. 21. 16:00
Union Vöcklamarkt - Alberschwende
4:0 (3:0)
júl. 21. 16:30
Siegendorf - Sturm Graz
0:2 (0:1)
júl. 21. 16:30
Kitzbühel - Lafnitz
2:4 (0:1)
júl. 21. 17:00
Scheiblingkirchen - Austria Lustenau
0:4 (0:1)
júl. 21. 17:00
Hohenems - FAC Team für Wien
2:5 (1:4)
júl. 21. 17:00
Stadl-Paura - Blau-Weiss Linz
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
júl. 21. 18:00
Gurten - Wolfsberger
1:2 (0:1)
júl. 21. 18:30
Grazer - Mannsdorf
6:0 (3:0)
júl. 21. 18:30
Traiskirchen - Austria Klagenfurt
0:2 (0:0)
júl. 21. 19:00
Lendorf - Bruck/Leitha
0:2 (0:2)
júl. 21. 19:00
Pinzgau Saalfelden - Strasswalchen
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
júl. 21. 20:00
Shakhtar Donetsk - Dinamo Kiev
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 21. 19:00
Basel - St. Gallen
1:2 (0:0)
júl. 21. 19:00
Luzern - Neuchatel Xamax FC
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 21. 15:30
Slask Wroclaw - Cracovia Krakow
3:1 (1:1)
júl. 21. 18:00
Wisla Kraków - Arka Gdynia
0:0
júl. 21. 20:30
Legia Warszawa - Zaglebie Lubin
1:3 (1:2)
3 mérkőzés
júl. 21. 02:10
CA Independiente - Central Ballester
8:0 (3:0)
júl. 21. 20:00
San Martín - Brown de Adrogué
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
2 mérkőzés
júl. 21. 21:30
Atlanta United - D.C. United
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 21. 16:00
Esbjerg - Vendsyssel
2:3 (0:2)
3 mérkőzés
júl. 21. 16:00
Örebro - Malmö FF
1:2 (0:0)
júl. 21. 16:00
Östersunds - Trelleborg
4:1 (4:1)
júl. 21. 18:00
Kalmar - Sundsvall
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
júl. 21. 17:00
Dúbravka Bratislava - Vrakuna
2:1 (0:0)
júl. 21. 17:00
Oravan - Liptovská Stiavnica
3:3 / tizenegyesekkel 5:6 (1:2)
júl. 21. 17:00
Studienka - Lozorno
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
júl. 21. 17:00
Jesenské - Novohrad Lucenec
3:1 (0:0)
júl. 21. 17:00
Ptava NV Pticie - Giraltovce
1:0 (0:0)
júl. 21. 17:00
Levoca - Spisské Podhradie
1:3 (0:0)
júl. 21. 17:00
Tatran Turzovka - Terchová
3:0 (0:0)
júl. 21. 17:30
Dolany - Pezinok - Cajla
4:2 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 18:30
FK Senica - Trnava
1:0 (1:0)
júl. 21. 19:00
Ruzomberok - Sered
0:0
3 mérkőzés
júl. 21. 20:00
Napredak - Rad Belgrád
1:0 (1:0)
júl. 21. 20:00
Cukaricki - FK Zemun
1:1 (1:0)
júl. 21. 20:00
Vozdovac - Backa Palanka
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 21. 17:00
Zlín - Mlada Boleslav
3:2 (0:1)
júl. 21. 17:00
Slovan Liberec - Karvina
1:0 (0:0)
júl. 21. 17:00
Pribram - Teplice
1:1 (1:0)
júl. 21. 19:00
Sparta Praha - Opava
2:0 (0:0)
júl. 21. 17:30
Wil - Winterthur
2:0 (0:0)
júl. 21. 18:00
Rapperswil-Jona - FC Schaffhausen
3:0 (1:0)
júl. 21. 20:00
Aarau - Servette
0:2 (0:2)
júl. 21. 00:15
Criciúma - Londrina
2:1 (1:1)
júl. 21. 01:30
Sampaio Correa - Goiás
1:3 (1:0)
júl. 21. 02:30
CSA - Fortaleza
0:0
júl. 21. 21:30
Juventude - CRB
1:0 (0:0)
júl. 21. 21:30
Coritiba - Sao Bento
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
júl. 21. 17:30
Ludogorets - Etar
1:0 (1:0)
júl. 21. 19:45
Botev Plovdiv - Levszki Szófia
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 16:00
Rovaniemi - SJK
1:0 (0:0)
júl. 21. 16:00
Honka - Turku
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 18:00
NS Mura - Triglav
1:1 (1:1)
júl. 21. 20:15
ND Gorica - Olimpija Ljubljana
2:0 (1:0)
júl. 21. 17:00
Nieciecza - Bytovia Bytow
1:2 (0:1)
júl. 21. 17:45
Odra Opole - Tychy
2:1 (0:1)
júl. 21. 18:00
Katowice - Podbeskidzie
0:1 (0:1)
júl. 21. 20:30
Jastrzebie - Wigry Suwalki
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 21. 17:30
GOSK Gabela - Zeljeznicar Sarajevo
0:1 (0:0)
júl. 21. 17:30
Krupa na Vrbasu - Celik Zenica
3:1 (2:1)
júl. 21. 20:00
Sloboda Tuzla - Zrinjski
0:1 (0:1)
júl. 21. 13:00
Luch Minsk - Dinamo Brest
1:1 (1:1)
júl. 21. 15:30
FK Gomel - Dnepr Mogilev
2:0 (2:0)
júl. 21. 17:30
Gorodeya - Tarpeda
0:0
júl. 21. 20:30
Unión Sunchales - Atlético Rafaela
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 21. 02:00
Veracruz - UNAM Pumas
0:2 (0:2)
júl. 21. 04:00
Club Atlas - Querétaro
0:0
1 mérkőzés
júl. 21. 15:00
Kalev Tallinn - Kuressaare
3:0 (2:0)
júl. 21. 18:00
Kongsvinger - Floro
5:1 (4:1)
2 mérkőzés
júl. 21. 10:15
FK Pardubice - Vitkovice
3:1 (1:0)
júl. 21. 17:00
Prostejov - Vlasim
2:2 (1:1)
4 mérkőzés
júl. 21. 18:00
Unión La Calera - Colo Colo
1:2 (0:0)
júl. 21. 21:00
Deportes Temuco - Antofagasta
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 21. 14:00
Zhetysu - Aktobe
1:2 (0:1)
júl. 21. 15:00
Shakter Karaganda - Kaisar Kyzylorda
2:2 (0:1)
júl. 21. 16:30
Atyrau - Akzhayik
2:0 (1:0)

júl. 21. 21:30
Deportivo Santaní - 3 de Febrero
1:3 (0:1)
júl. 21. 23:45
General Díaz - Club Olimpia
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 21. 20:30
Longford - Wexford Youths
3:0 (0:0)
júl. 21. 00:00
Alianza Petrolera - La Equidad
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
júl. 21. 00:45
Sport Rosario - Academia Cantolao
4:1 (0:0)
júl. 21. 03:00
Sport Boys - Cajamarca
1:1 (0:0)
júl. 21. 22:30
Ayacucho - Unión Comercio
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 21. 12:00
Changchun Yatai - Shandong Luneng
1:2 (1:0)
júl. 21. 13:35
Guizhou Renhe - Dalian Aerbin
3:1 (0:0)
júl. 21. 02:00
Oriente Petrolero - Club Aurora
2:0 (1:0)
júl. 21. 23:15
Royal Pari - Club Bolívar
4:2 (0:2)
júl. 21. 21:30
Aragua - Portuguesa FC
1:0 (1:0)
júl. 21. 18:00
Magni Grenivik - Kopavogur
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 21. 16:00
KPV Kokkola - Haka
1:0 (1:0)
júl. 21. 16:00
KTP Kotka - Jyväskylä
3:1 (2:1)
júl. 21. 16:00
HIFK Helsinki - EIF Ekenas
1:1 (0:0)
júl. 21. 12:00
Pohang - Jeonnam Dragons
3:1 (1:1)
júl. 21. 12:00
Gyeongnam - Suwon Blue Wings
2:2 (1:1)
júl. 21. 13:00
Gangwon - Jeju
3:1 (1:1)
11 mérkőzés
júl. 21. 11:00
Yokohama FC - Gifu
3:0 (2:0)
júl. 21. 11:00
Ventforet Kofu - Roasso Kumamoto
3:2 (1:1)
júl. 21. 11:00
Matsumoto Yamaga - Kyoto Sanga
1:0 (1:0)
júl. 21. 11:00
Kamatamare Sanuki - JEF United
2:1 (1:0)
júl. 21. 11:00
Machida Zelvia - Zweigen Kanazawa
1:0 (1:0)
júl. 21. 12:00
Montedio Yamagata - Albirex Niigata
1:2 (1:0)
júl. 21. 12:00
Oita Trinita - Tochigi
0:0
júl. 21. 12:00
Renofa Yamaguchi - Mito Hollyhock
2:2 (1:1)
júl. 21. 12:00
Tokushima Vortis - Omiya Ardija
2:1 (0:0)
júl. 21. 12:00
Ehime - Fagiano Okayama
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 21. 05:00
Phoenix Rising - Seattle Sounders II
1:0 (0:0)
júl. 21. 11:00
Suwon City - Asan Mugunghwa
0:1 (0:0)
júl. 21. 12:00
Bucheon 1995 - Gwangju
0:1 (0:0)
júl. 21. 12:00
Anyang - Seoul E-Land
1:0 (0:0)
júl. 21. 10:00
Roskilde - B.93 Kobenhavn
3:2 (1:0)
júl. 21. 10:00
Aerostar Bacau - Bucovina Radauti
5:1 (2:0)
júl. 21. 10:00
Hrvatski Dragovoljac - Kustosija
3:0 (1:0)
júl. 21. 10:00
Monor - Érd
3:2 (0:1)
júl. 21. 10:00
Putnok - Tállya
5:1 (4:0)
júl. 21. 10:00
Viktoria Otrokovice - Nové Mesto
0:2 (0:2)
júl. 21. 10:15
National Sebis - UTA Arad
1:5 (1:3)
júl. 21. 10:30
Ebro - Teruel
0:0
júl. 21. 11:00
Cham - Baden
3:2 (1:0)
júl. 21. 11:00
Sokol Brozany - Horovicko
4:3 (3:1)
júl. 21. 11:00
Amarante - Guimaraes II
0:4 (0:2)
júl. 21. 11:00
Felgueiras - AD Oliveirense
4:0 (3:0)
júl. 21. 11:00
Braga - Santa Clara
2:1 (1:1)
júl. 21. 11:00
Wörgl - Hall
0:4 (0:1)
júl. 21. 11:30
Feirense - Chaves
0:0
júl. 21. 11:30
UD Oliveirense - Academico Viseu
1:1 (0:0)
júl. 21. 11:30
Trofense - Pacos de Ferreira
0:1 (0:0)
júl. 21. 11:30
Gil Vicente - Espinho
1:1 (1:1)
júl. 21. 12:00
CSKA Moszkva - Yenisey
1:1 (1:0)
júl. 21. 12:00
Sporting Gijón - Pontevedra
1:1 (0:0)
júl. 21. 12:00
NAC Breda - Sheffield Wednesday
0:1 (0:1)
júl. 21. 12:00
Aalen - Holstein Kiel
0:1 (0:0)
júl. 21. 12:00
Louletano - Peterborough
2:5 (1:3)
júl. 21. 12:00
Naestved - Hellerup
1:0 (1:0)
júl. 21. 12:00
Warta Poznan - Unia Swardzedz
3:0 (2:0)
júl. 21. 13:00
Nantwich - Blackpool
1:2 (1:1)
júl. 21. 13:00
Degerfors - Norrby
0:2 (0:0)
júl. 21. 13:00
Värnamo - Falkenberg
2:1 (1:1)
júl. 21. 13:00
Wuppertal - Steinbach
2:1 (1:0)
júl. 21. 14:00
Genoa - Swansea
1:1 (0:0)
júl. 21. 14:00
Ingolstadt - Karlsruhe
2:1 (1:1)
júl. 21. 14:00
Mönchengladbach II - Fortuna Köln
0:1 (0:1)
júl. 21. 14:00
Halmstad - Varberg
1:1 (0:1)
júl. 21. 14:00
Regensburg - Unterhaching
1:0 (1:0)
júl. 21. 14:00
Preußen Münster - Heracles
2:2 (2:1)
júl. 21. 14:00
Meppen - Stoke
1:0 (1:0)
júl. 21. 14:00
Saarbrücken - Wattenscheid
1:0 (1:0)
júl. 21. 14:00
Gütersloh - Wiedenbrück
3:3 (1:2)
júl. 21. 14:00
Mönchengladbach II - Fortuna Köln
0:1 (0:1)
júl. 21. 14:00
Rödinghausen - Werder Bremen
3:0 (3:0)
júl. 21. 14:00
Kickers Offenbach - Viktoria Köln
0:1 (0:0)
júl. 21. 14:30
Den Haag - Oss
0:3 (0:1)
júl. 21. 14:30
Gemert - Helmond
1:6 (0:2)
júl. 21. 15:00
Bayer Leverkusen - Siegen
3:0 (3:0)
júl. 21. 15:00
Groningen - FC Emmen
0:1 (0:0)
júl. 21. 15:00
Genk - Olympiakos Pireus
4:0 (2:0)
júl. 21. 15:00
Berliner FC Dynamo - Carl Zeiss Jena
1:2 (1:1)
júl. 21. 15:00
Hamburger SV - Stoke
2:1 (2:1)
júl. 21. 15:00
Limavady United - Coleraine
0:3 (0:2)
júl. 21. 15:00
Stevenage - Coventry
2:0 (2:0)
júl. 21. 15:00
Roeselare - Royal Knokke
2:3 (0:0)
júl. 21. 15:00
Kaiserslautern - Dynamo Dresden
2:1 (2:0)
júl. 21. 15:00
Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns
1:2 (0:0)
júl. 21. 15:00
Nuneaton - Chesterfield
0:5 (0:3)
júl. 21. 15:00
Braunschweig - Waldhof Mannheim
1:3 (1:2)
júl. 21. 15:00
Eskisehirspor - Hacettepe
4:2 (3:1)
júl. 21. 15:25
Magdeburg - Swansea
0:0
júl. 21. 15:30
Fortuna Düsseldorf - Watford
1:3 (1:1)
júl. 21. 15:30
Hansa Rostock - Hvidovre
3:0 (1:0)
júl. 21. 16:00
Bolton Wanderers - Girona
0:0
júl. 21. 16:00
Burton Albion - Aston Villa
0:4 (0:1)
júl. 21. 16:00
Wehen Wiesbaden - Eintracht Frankfurt
2:6 (1:1)
júl. 21. 16:00
Derby - Southampton
3:0 (0:0)
júl. 21. 16:00
Paderborn - AS Monaco
3:2 (1:1)
júl. 21. 16:00
Preston - West Ham United
2:2 (1:2)
júl. 21. 16:00
Accrington Stanley - Middlesbrough
4:3 (3:1)
júl. 21. 16:00
Barnet - Ipswich
0:1 (0:0)
júl. 21. 16:00
Cambridge United - Millwall
0:2 (0:0)
júl. 21. 16:00
Cheltenham - Birmingham
0:3 (0:1)
júl. 21. 16:00
Oxford United - Crystal Palace
1:3 (1:0)
júl. 21. 16:00
St. Mirren - Sunderland AFC
0:6 (0:2)
júl. 21. 16:00
Swindon - Portsmouth
0:2 (0:0)
júl. 21. 16:00
Wimbledon - Brighton & Hove Albion
2:1 (2:0)
júl. 21. 16:00
Crawley - Charlton Athletic
0:2 (0:1)
júl. 21. 16:00
Dover Athletic - Gillingham
0:3 (0:1)
júl. 21. 16:00
Notts - Leicester
1:4 (1:2)
júl. 21. 16:00
Tranmere - Fleetwood
0:2 (0:1)
júl. 21. 16:00
De Treffers - Venlo
0:3 (0:1)
júl. 21. 16:00
Bristol Rovers - Forest Green
0:1 (0:1)
júl. 21. 16:00
Carrick Rangers - Ballymena
1:2 (1:0)
júl. 21. 16:00
Ebbsfleet - Gillingham
2:0 (1:0)
júl. 21. 16:00
Port Vale - Blackpool
0:1 (0:1)
júl. 21. 16:00
Waasland - Mechelen
3:0 (1:0)
júl. 21. 16:00
St. Albans - Luton
3:6 (1:4)
júl. 21. 16:00
SPAL - Campodarsego
2:1 (1:1)
júl. 21. 16:00
Dundela - Warrenpoint
4:0 (4:0)
júl. 21. 16:00
Harrogate Town - Bradford
7:2 (6:0)
júl. 21. 16:00
Havant & Waterlooville - Wycombe
2:0 (2:0)
júl. 21. 16:00
Lyngby - Landskrona
4:1 (0:1)
júl. 21. 16:00
Oldham - Nottingham Forest
2:2 (0:1)
júl. 21. 16:00
Rochdale - Hull
1:0 (0:0)
júl. 21. 16:00
Shrewsbury - Brentford
2:3 (1:2)
júl. 21. 16:00
Loughgall - Dungannon Swifts
1:4 (0:1)
júl. 21. 16:00
Newry City FC - Ballinamallard
3:0 (1:0)
júl. 21. 16:00
Fylde - Carlisle
0:1 (0:0)
júl. 21. 16:00
Telford - Wrexham
3:1 (2:1)
júl. 21. 16:00
Bromley - Dulwich Hamlet
1:1 (0:1)
júl. 21. 16:00
Chester - Bury FC
0:1 (0:0)
júl. 21. 16:00
Concord Rangers - Leyton
2:3 (2:1)
júl. 21. 16:00
Harrow Borough - Potters Bar
1:1 (0:0)
júl. 21. 16:00
Hastings - Kingstonian
1:1 (0:1)
júl. 21. 16:00
Leatherhead - Eastleigh
1:3 (0:2)
júl. 21. 16:00
Southport - Barrow
3:0 (2:0)
júl. 21. 16:00
Spennymoor - Hartlepool
0:1 (0:1)
júl. 21. 16:00
Woking - Salford
0:1 (0:0)
júl. 21. 16:00
Yeovil - Plymouth
5:1 (3:1)
júl. 21. 16:00
Heerenveen - Kayserispor
2:1 (1:1)
júl. 21. 16:00
Jeddeloh - VfL Oldenburg
4:0 (1:0)
júl. 21. 16:00
Werder Bremen - Rot-Weiss Essen
0:1 (0:1)
júl. 21. 16:00
Colchester - Dartford
1:0 (0:0)
júl. 21. 16:00
Sligo Rovers - Glentoran
2:1 (1:1)
júl. 21. 16:50
Magdeburg - Genoa
2:0 (1:0)
júl. 21. 17:00
Hoffenheim - Queens Park
2:2 (1:0)
júl. 21. 17:00
Torino - Aurora Pro Patria
4:0 (3:0)
júl. 21. 17:00
Hannover 96 - Zwolle
3:1 (2:1)
júl. 21. 17:00
Panionios Athen - Hapoel Tel Aviv
1:1 (0:1)
júl. 21. 17:00
Békéscsabai Előre - Jászberény
1:1 (1:1)
júl. 21. 17:00
Vác - Vasas
2:1 (1:1)
júl. 21. 17:00
Nitra - Dorog
3:1 (1:0)
júl. 21. 17:00
Zofingen - Wohlen
1:1 (0:0)
júl. 21. 17:00
Garching - 1860 München
1:5 (1:4)
júl. 21. 17:00
Dila Gori - WIT Georgia Tbiliszi
1:1 (1:1)
júl. 21. 17:00
Lokomotiv Szófia - Slivnishki Geroy
1:0 (0:0)
júl. 21. 17:00
Schwarz-Weiss Essen - Schalke 04
0:1 (0:1)
júl. 21. 17:20
Würzburger Kickers - FC Nürnberg
0:4 (0:2)
júl. 21. 17:30
Galatasaray - Valencia
1:2 (0:1)
júl. 21. 17:30
Sampdoria - Feralpisalo
1:1 (0:1)
júl. 21. 17:30
Reims - Cercle Brugge
2:1 (1:0)
júl. 21. 17:30
OFI Heraklion - Apollon Smyrnis
2:0 (2:0)
júl. 21. 17:30
Fiorentina - Venezia
0:1 (0:0)
júl. 21. 17:30
Istra 1961 - Rizespor
0:3 (0:3)
júl. 21. 18:00
Anderlecht - Stade Rennes
3:2 (1:0)
júl. 21. 18:00
Union Berlin - Bordeaux
1:1 (1:0)
júl. 21. 18:00
Oud-Heverlee - Gent
0:2 (0:1)
júl. 21. 18:00
Kortrijk - Metz
1:2 (1:0)
júl. 21. 18:00
Sporting Charleroi - Nice
2:2 (0:0)
júl. 21. 18:00
Afjet Afyonspor - Bursaspor
0:1 (0:1)
júl. 21. 18:00
Ashdod - Szpartak Moszkva
1:1 (1:0)
júl. 21. 18:00
Nyíregyháza - Tiszaújváros
3:0 (1:0)
júl. 21. 18:00
NK Krka - Tabor Sezana
1:2 (1:1)
júl. 21. 18:00
Rude Zágráb - Brezice
2:0 (1:0)
júl. 21. 18:00
Pirmasens - Wormatia Worms
elhalasztva
júl. 21. 18:30
Angers - Lorient
1:3 (1:1)
júl. 21. 18:30
Sochaux - Dijon
0:0
júl. 21. 18:30
Hampton & Richmond - Merstham
1:0 (0:0)
júl. 21. 18:30
Brest - Guingamp
2:2 (1:1)
júl. 21. 18:30
Créteil - Tours
1:0 (0:0)
júl. 21. 19:00
Olympique Marseille - Villarreal
1:1 (0:1)
júl. 21. 19:00
Atromitos - AEK Athen
0:0
júl. 21. 19:00
Lens - St. Etienne
0:1 (0:1)
júl. 21. 19:00
Alavés - UD Logronés
1:1 (0:1)
júl. 21. 19:00
Leganés - Alcorcón
1:1 (0:0)
júl. 21. 19:00
Moreirense - Boavista Porto
0:3 (0:1)
júl. 21. 19:00
Zaragoza - Tudelano
0:0
júl. 21. 19:00
Gimnastic - Peralada
0:2 (0:0)
júl. 21. 19:00
Lommel - Patro Eisden
1:0 (0:0)
júl. 21. 19:00
Ontinyent - FC Porto II
1:5 (1:2)
júl. 21. 19:00
Albacete - Valencia Mestalla
2:0 (1:0)
júl. 21. 19:00
Rot-Weiss Essen - Betis
1:2 (1:2)
júl. 21. 19:00
ZTE - Al Arabi Doha
2:1 (2:0)
júl. 21. 19:15
El Eulma - ES Sétif
1:0 (1:0)
júl. 21. 19:30
Dordrecht - Nijmegen
1:1 (1:0)
júl. 21. 19:30
S.S. Reyes - Real Oviedo
0:3 (0:2)
júl. 21. 19:30
AS Eupen - Tubize
2:0 (0:0)
júl. 21. 19:30
Viveiro - Lugo
0:6 (0:3)
júl. 21. 20:00
Fenerbahce - Feyenoord
3:3 (3:0)
júl. 21. 20:00
Lleida Esportiu - Huesca
2:3 (2:2)
júl. 21. 20:00
Rayo Vallecano - Bristol City
1:0 (0:0)
júl. 21. 20:00
Celta Vigo - Córdoba
1:1 (0:1)
júl. 21. 20:15
Inter - Zenit Szentpétervár
3:3 (1:1)
júl. 21. 20:15
Espanyol II - Reus Deportiu
0:0
júl. 21. 20:30
Atalanta - Hertha BSC
3:2 (2:1)
júl. 21. 21:00
Lyon - Fulham
4:0 (0:0)
júl. 21. 21:00
Aves - Braga
1:2 (0:1)
júl. 21. 21:00
Atlético Tordesillas - Valladolid
1:4 (0:2)
júl. 21. 21:00
Everton - Lille
0:0
júl. 21. 21:30
Las Palmas - Tenerife
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
287
31 (11%)
115 (40%)
385
287
30 (10%)
111 (39%)
372
256
33 (13%)
98 (38%)
361
4. Xxy
284
28 (10%)
109 (38%)
358
287
23 (8%)
116 (40%)
347
287
20 (7%)
119 (41%)
338
288
26 (9%)
104 (36%)
338
284
24 (8%)
107 (38%)
334
288
27 (9%)
99 (34%)
333
287
21 (7%)
113 (39%)
331

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont