Főoldal » Meccsek » 2018. július 11.

Meccsek - 2018. július 11.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. július 11.)


1 mérkőzés
júl. 11. 20:00
Horvátország - Anglia
2:1 (0:1)
júl. 11. 16:00
FK Astana - Sutjeska Niksic
1:0 (1:0)
júl. 11. 18:00
Suduva - APOEL Nikosia
3:1 (3:0)
júl. 11. 18:00
Trnava - Zrinjski
1:0 (0:0)
júl. 11. 19:00
Ludogorets - Crusaders
7:0 (2:0)
júl. 11. 19:00
Kukësi - Valletta
0:0
júl. 11. 20:00
Olimpija Ljubljana - Karabakh
0:1 (0:0)
júl. 11. 22:00
Valur - Rosenborg
1:0 (0:0)
júl. 11. 15:30
Banants - FK Sarajevo
1:2 (1:2)
júl. 11. 17:30
Rabotnicki - Budapest Honvéd
2:1 (1:1)
júl. 11. 17:45
FC Vaduz - Levszki Szófia
1:0 (1:0)
júl. 11. 18:00
Klaksvík - Zalgiris Vilnius
1:2 (0:1)
júl. 11. 18:00
Fola Esch - Prishtina
0:0
júl. 11. 20:45
Glenavon - Molde
2:1 (1:1)
15 mérkőzés
júl. 11. 11:30
Kashima Antlers - Machida Zelvia
5:1 (0:0)
júl. 11. 12:00
Vissel Kobe - JEF United
6:1 (0:0)
júl. 11. 12:00
FC Tokyo - Albirex Niigata
3:1 (0:0)
júl. 11. 12:00
Yokohama F. Marinos - Yokohama FC
2:1 (0:0)
júl. 11. 12:00
Kawasaki Frontale - Mito Hollyhock
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (1:0)
júl. 11. 12:00
Shonan Bellmare - V-Varen Nagasaki
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
júl. 11. 12:00
Sagan Tosu - Tokushima Vortis
3:1 (0:0)
júl. 11. 12:00
Kashiwa Reysol - Montedio Yamagata
1:2 (0:0)
júl. 11. 12:00
Vegalta Sendai - Omiya Ardija
1:0 (0:0)
júl. 11. 12:00
Kwansei Gakuin - Tokyo Verdy
0:1 (0:0)
júl. 11. 12:00
Cerezo Osaka - Zweigen Kanazawa
3:0 (0:0)
júl. 11. 12:00
Shimizu - Ventforet Kofu
0:1 (0:0)
júl. 11. 12:00
Consadole Sapporo - Avispa Fukuoka
4:0 (0:0)
júl. 11. 12:00
Jubilo Iwata - Renofa Yamaguchi
4:1 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 11. 15:00
Zorka-BDU - BATE Borisov
1:2 (0:1)
júl. 11. 12:30
Ulsan Hyundai - Jeonbuk
0:2 (0:0)
júl. 11. 12:30
Jeju - Gyeongnam
0:0
júl. 11. 12:30
Pohang - FC Seoul
0:3 (0:2)
júl. 11. 12:30
Jeonnam Dragons - Suwon Blue Wings
0:2 (0:0)
júl. 11. 12:30
Sangju Sangmu - Daegu
0:1 (0:0)
júl. 11. 12:30
Incheon - Gangwon
3:3 (2:0)

1 mérkőzés
7 mérkőzés
júl. 11. 21:00
Atlético El Vigía - Urena
1:2 (0:0)
júl. 11. 21:00
Gran Valencia - Yaracuy
2:5 (0:0)
júl. 11. 21:00
Angostura - LALA
3:2 (0:0)
júl. 11. 21:00
ULA - Hermanos Colmenares
4:1 (0:0)
júl. 11. 22:00
Titanes - Deportivo Zulia
4:0 (0:0)
júl. 11. 04:00
Real Salt Lake - Eintracht Frankfurt
1:1 (1:0)
júl. 11. 04:00
Alajuelense - Cartaginés
4:0 (1:0)
júl. 11. 04:20
Querétaro - Santos
0:0
júl. 11. 09:00
Tyumen - Chelyabinsk
3:1 (0:1)
júl. 11. 10:30
Oberlausitz - Usti nad Labem
0:4 (0:2)
júl. 11. 10:30
Slovan Liberec II - Varnsdorf
0:6 (0:1)
júl. 11. 11:00
Ruch Chorzów - Odra Opole
2:1 (1:1)
júl. 11. 11:00
Nieciecza - Siarka Tarnobrzeg
5:1 (2:1)
júl. 11. 11:00
Szolnoki MÁV - Szeged 2011
2:6 (1:2)
júl. 11. 11:00
Mioveni - Pandurii
0:0
júl. 11. 11:00
Dorog - BKV Előre
3:0 (2:0)
júl. 11. 11:00
Katowice - Garbarnia Krakow
1:2 (1:2)
júl. 11. 11:00
Shinnik - Tekstilshchik
4:1 (1:0)
júl. 11. 11:00
Nacional Madeira - Uniao Torreense
3:0 (1:0)
júl. 11. 11:30
Tondela - Académica
2:1 (1:0)
júl. 11. 11:30
Gil Vicente - Pacos de Ferreira
1:0 (0:0)
júl. 11. 13:00
Perth SC - Perth Glory
0:3 (0:2)
júl. 11. 13:00
FK Minsk - Veles
1:1 (0:1)
júl. 11. 13:30
Schalke 04 - Hebei CFFC
3:1 (0:0)
júl. 11. 14:00
Jiangsu Suning - Southampton
2:3 (2:2)
júl. 11. 15:00
Olimpik Donetsk - Dnipro-1
3:0 (0:0)
júl. 11. 15:00
Fakel - Khimik Novomoskovsk
0:1 (0:0)
júl. 11. 15:00
Volyn Lutsk - Kisvárda
0:0
júl. 11. 15:00
Srí Lanka - Litvánia
0:2 (0:1)
júl. 11. 15:30
Pribram - Botosani
2:0 (1:0)
júl. 11. 16:00
Zenit Szentpétervár - Grasshoppers
2:0 (1:0)
júl. 11. 16:00
Magdeburg - Lübeck
2:2 (1:1)
júl. 11. 16:00
Sonnenhof Großaspach - Wattens
3:0 (2:0)
júl. 11. 16:00
Sepsi - Zlate Moravce
0:1 (0:0)
júl. 11. 16:00
Chernomorets Odessa - Balkany Zorya
1:0 (1:0)
júl. 11. 16:00
Dinamo Moszkva - Jablonec
2:2 (0:1)
júl. 11. 16:00
Korona Kielce - Górnik Leczna
6:2 (3:0)
júl. 11. 16:00
Diósgyőr - Poprad
1:2 (0:1)
júl. 11. 16:00
Rukh Vynnyky - Prykarpattya
2:1 (2:0)
júl. 11. 16:15
Javor - Gaz Metan Medias
3:1 (2:0)
júl. 11. 16:15
Sabah FK - Sumgayit Shekher
0:2 (0:0)
júl. 11. 16:30
Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa
1:1 (1:1)
júl. 11. 16:30
Slaven Belupo - Vereya
2:0 (1:0)
júl. 11. 16:40
Puskás Akadémia - Aluminij
0:1 (0:0)
júl. 11. 16:40
Metalac - Krupa na Vrbasu
2:0 (1:0)
júl. 11. 16:45
Füzesgyarmat - Kecskeméti TE
3:0 (2:0)
júl. 11. 17:00
Litomenice - Teplice
0:6 (0:4)
júl. 11. 17:00
Thun - Chiasso
3:2 (2:0)
júl. 11. 17:00
Lokomotive Leipzig - Zwickau
3:0 (1:0)
júl. 11. 17:00
Arminia Bielefeld - Banik Ostrava
2:0 (1:0)
júl. 11. 17:00
Jihlava - Velké Mezirící
10:0 (6:0)
júl. 11. 17:00
Jastrzebie - Kluczbork
1:0 (0:0)
júl. 11. 17:00
Cegléd - Maccabi Netanya
0:2 (0:0)
júl. 11. 17:00
Viktoria Zizkov - Slavoj Vysehrad
3:2 (3:0)
júl. 11. 17:00
Bnei Yehuda - Hapoel Ramat Gan
1:0 (0:0)
júl. 11. 17:00
Znojmo - Lisen
4:1 (1:1)
júl. 11. 17:00
Gyirmót - Dunaújváros
1:2 (0:2)
júl. 11. 17:15
Zorya Lugansk - Rude Zágráb
1:1 (1:1)
júl. 11. 17:30
Slovácko - Szpartak Moszkva
0:1 (0:0)
júl. 11. 17:30
Cherno More Varna - Nesebar
3:0 (2:0)
júl. 11. 17:30
Partizán Bardejov - Vranov
4:3 (2:1)
júl. 11. 17:30
Győri ETO - FC Petrzalka
2:3 (2:0)
júl. 11. 17:45
UC Dublin - Oxford United
0:2 (0:2)
júl. 11. 17:45
CSKA Moszkva - Hamburger SV
0:1 (0:0)
júl. 11. 18:00
BSC Young Boys - Feyenoord
3:0 (1:0)
júl. 11. 18:00
Olympique Marseille - Béziers
1:2 (1:2)
júl. 11. 18:00
Hapoel Haifa - KV Oostende
0:2 (0:1)
júl. 11. 18:00
Lorient - Brest
2:3 (1:1)
júl. 11. 18:00
Clermont - Rodez
0:0
júl. 11. 18:00
Valenciennes - Sporting Charleroi
0:1 (0:0)
júl. 11. 18:00
Hartberg - Budafok
1:1 (0:1)
júl. 11. 18:00
Union St. Gilloise - Mechelen
0:2 (0:2)
júl. 11. 18:00
Penafiel - Belenenses
5:2 (2:1)
júl. 11. 18:00
Sered - Dubnica
3:0 (1:0)
júl. 11. 18:00
Academico Viseu - Feirense
2:0 (1:0)
júl. 11. 18:00
Csákvár - Iváncsa
3:3 (0:1)
júl. 11. 18:00
Vác - ESMTK
2:1 (1:0)
júl. 11. 18:00
FC Dabas - Monor
0:1 (0:0)
júl. 11. 18:00
Pohronie - Dunajská Luzná
3:0 (2:0)
júl. 11. 18:00
Traiskirchen - Katar
0:4 (0:0)
júl. 11. 18:00
Radomlje - Sencur
6:0 (3:0)
júl. 11. 18:30
UD Oliveirense - Guimaraes
0:1 (0:1)
júl. 11. 18:30
Pinzgau Saalfelden - St. Pauli
0:8 (0:5)
júl. 11. 18:30
Roda - Aachen
1:0 (0:0)
júl. 11. 18:30
Nimes - Lens
3:3 (2:1)
júl. 11. 18:30
Grenoble - Gazélec Ajaccio
1:1 (1:1)
júl. 11. 18:30
Dunkerque - Paris FC
1:0 (1:0)
júl. 11. 19:00
Guimaraes II - Fafe
1:1 (0:0)
júl. 11. 19:00
Tondela - Anadia
1:1 (0:0)
júl. 11. 19:00
Dongen - Willem II
0:9 (0:3)
júl. 11. 19:00
Aves - Arouca
0:1 (0:0)
júl. 11. 19:30
Nacional Madeira - Caldas
3:1 (2:0)
júl. 11. 20:00
Louletano - Wrexham
2:2 (0:2)
júl. 11. 22:00
Setúbal - Napredak
2:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
122
13 (11%)
54 (44%)
173
2. Xxy
119
15 (13%)
44 (37%)
163
117
10 (9%)
53 (45%)
156
4. AltT
114
13 (11%)
45 (39%)
155
119
9 (8%)
54 (45%)
153
122
6 (5%)
59 (48%)
148
119
10 (8%)
47 (39%)
144
121
8 (7%)
51 (42%)
142
9. Tila
113
10 (9%)
45 (40%)
140
113
6 (5%)
52 (46%)
134

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont