Főoldal » Meccsek » 2018. július 7.

Meccsek - 2018. július 7.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. július 7.)


2 mérkőzés
júl. 7. 16:00
Svédország - Anglia
0:2 (0:1)
júl. 7. 20:00
Oroszország - Horvátország
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)
4 mérkőzés
júl. 7. 13:00
Sirius - Malmö FF
0:4 (0:1)
júl. 7. 19:30
Häcken - Sundsvall
3:0 (1:0)
júl. 7. 19:30
Dalkurd - Brommapojkarna
3:0 (3:0)
júl. 7. 19:30
Trelleborg - AIK
1:4 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 7. 18:00
Rosenborg - Tromso
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 7. 13:00
Turku - Kemi Kings
3:2 (1:0)
júl. 7. 18:00
Lahti - Inter Turku
1:2 (1:2)
júl. 7. 18:00
Dinamo Minsk - Tarpeda
1:0 (0:0)
júl. 7. 19:45
Dinamo Brest - Neman Grodno
1:0 (0:0)
júl. 7. 20:30
Colón - Ex Alumnos 185
5:0 (0:0)
júl. 7. 20:30
Rosario Central - Federación
2:1 (0:0)

1 mérkőzés
júl. 7. 12:00
FCI Levadia - Nőmme United
4:1 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 7. 14:15
Hafnarfjördur - UMF Grindavik
2:1 (1:0)
júl. 7. 18:00
Keflavík - Stjarnan
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
júl. 7. 13:00
Kyzyl-Zhar - Aktobe
2:1 (0:1)
júl. 7. 14:00
Zhetysu - Atyrau
2:2 (0:1)
júl. 7. 15:00
Shakter Karaganda - Akzhayik
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 7. 23:30
Universidad de Chile - Cobreloa
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 7. 20:30
Longford - Cobh Ramblers
1:2 (0:0)
7 mérkőzés
júl. 7. 11:00
Grobina - BFC Daugavpils
2:6 (1:2)
júl. 7. 12:00
BetLanes - Ventspils
1:2 (0:0)
júl. 7. 13:00
Preilu BJSS - Valmieras
0:3 (0:1)
júl. 7. 13:00
Super Nova - Riga
0:2 (0:2)
júl. 7. 15:00
FS METTA/LU Riga - Jelgava
2:1 (1:1)
júl. 7. 16:00
RTU - Liepaja
0:5 (0:3)
júl. 7. 20:00
Limbazi - Rigas FS
0:15 (0:8)
4 mérkőzés
júl. 7. 16:30
CS Sparta - Sfintul Gheorghe
3:3 (0:0)
júl. 7. 16:30
CS Sparta II - Zimbru
1:4 (0:0)
júl. 7. 16:30
Dinamo-Auto - Cahul
5:0 (0:0)
júl. 7. 16:30
Codru Lozova - Speranta Nisporeni
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 7. 13:35
Dalian Aerbin - Sichuan
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 7. 14:00
Klubi 04 Helsinki - KTP Kotka
3:3 (0:0)
júl. 7. 14:00
EIF Ekenas - Jyväskylä
2:1 (0:0)
júl. 7. 14:00
Oulu - Haka
0:1 (0:1)
júl. 7. 14:00
AC Kajaani - KPV Kokkola
0:1 (0:0)

júl. 7. 18:00
Fram Reykjavik - Magni Grenivik
3:1 (1:1)
júl. 7. 12:00
Suwon Blue Wings - Jeju
2:3 (0:1)
júl. 7. 12:00
Jeonbuk - Incheon
3:3 (2:3)
júl. 7. 12:00
Gyeongnam - Pohang
2:0 (1:0)
júl. 7. 11:00
Tokyo Verdy - Fagiano Okayama
0:1 (0:0)
júl. 7. 11:00
JEF United - Omiya Ardija
1:3 (1:1)
júl. 7. 11:00
Machida Zelvia - Tochigi
0:1 (0:1)
júl. 7. 11:00
Mito Hollyhock - Kamatamare Sanuki
5:0 (3:0)
júl. 7. 11:00
Yokohama FC - Montedio Yamagata
1:1 (0:0)
júl. 7. 11:00
Matsumoto Yamaga - Albirex Niigata
2:0 (0:0)
júl. 7. 12:00
Tokushima Vortis - Roasso Kumamoto
1:0 (0:0)
júl. 7. 12:00
Oita Trinita - Ventforet Kofu
2:4 (0:2)
júl. 7. 12:00
Seongnam Ilhwa - Seoul E-Land
1:1 (0:1)
júl. 7. 12:00
Ansan Greeners - Asan Mugunghwa
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 7. 01:00
Penn - Bethlehem Steel
3:2 (2:1)
júl. 7. 01:00
New York RB II - Atlanta United II
6:1 (2:0)
júl. 7. 09:30
Septemvri Szófia - Botev Vratsa
1:1 (1:0)
júl. 7. 09:30
Afumati - Chindia Targoviste
1:2 (1:0)
júl. 7. 10:00
Lokomotiv Zágráb - Brezice
4:0 (3:0)
júl. 7. 10:00
Győri ETO - Komarno
1:2 (1:1)
júl. 7. 10:00
Érd - Iváncsa
4:4 (2:3)
júl. 7. 10:00
Dinamo Kiev Youth - Arsenal Kiev
2:1 (0:0)
júl. 7. 10:15
UTA Arad - Békéscsabai Előre
2:2 (0:0)
júl. 7. 10:30
FK Pardubice - Viktoria Zizkov
3:3 (1:2)
júl. 7. 10:30
Zlín - Frydek-Mistek
4:1 (0:0)
júl. 7. 10:30
Lille - Dunkerque
3:0 (1:0)
júl. 7. 10:30
Trinec - Zilina II
3:1 (1:0)
júl. 7. 11:00
Dinamo Zágráb - Cracovia Krakow
1:0 (0:0)
júl. 7. 11:00
Hobro - Vendsyssel
1:2 (1:0)
júl. 7. 11:00
Zbrojovka Brno - Skalica
2:2 (0:0)
júl. 7. 11:00
Varzim - Moreirense
1:1 (1:0)
júl. 7. 11:00
Aves - Dezembro
0:0
júl. 7. 11:00
Karvina - Vitkovice
4:1 (2:0)
júl. 7. 11:00
Piast Gliwice - Podbeskidzie
3:1 (2:0)
júl. 7. 11:00
Chrobry Glogów - Polonia Sroda
1:1 (0:1)
júl. 7. 11:00
Jagiellonia - Wigry Suwalki
2:2 (1:0)
júl. 7. 11:00
Leixőes - Fafe
4:0 (2:0)
júl. 7. 11:00
FK Senica - Budafok
1:1 (0:0)
júl. 7. 11:00
Elversberg - 1. FC Köln II
1:1 (0:1)
júl. 7. 11:15
Guimaraes - Penafiel
3:1 (3:1)
júl. 7. 11:30
Mezőkövesd - Slavia Praha
2:1 (0:1)
júl. 7. 11:30
Pirmasens - Karlsruhe
1:4 (0:3)
júl. 7. 11:30
Rio Ave - Famalicao
1:1 (0:0)
júl. 7. 11:30
Queens Park - Charlton Athletic
3:3 (1:2)
júl. 7. 11:30
Académica - Anadia
1:1 (0:0)
júl. 7. 11:30
UD Oliveirense - Guimaraes II
1:1 (1:0)
júl. 7. 12:00
Magdeburg - Eintracht Norderstedt
2:1 (1:0)
júl. 7. 12:00
Buchbach - Unterhaching
1:1 (0:0)
júl. 7. 12:00
Rozwój Katowice - Jastrzebie
0:1 (0:1)
júl. 7. 12:00
Garbarnia Krakow - Stalowa Wola
3:0 (0:0)
júl. 7. 12:00
Elana Torun - Lódzki
1:0 (0:0)
júl. 7. 12:15
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziadz
2:1 (2:0)
júl. 7. 12:15
Setúbal - Mansfield
1:0 (0:0)
júl. 7. 12:30
Harlow - Leyton
0:7 (0:1)
júl. 7. 12:30
Carlton - Coalville
0:1 (0:0)
júl. 7. 12:30
Kaiserslautern II - Fola Esch
0:3 (0:2)
júl. 7. 13:00
Bonner - 1. FC Köln
1:0 (0:0)
júl. 7. 13:00
Steinbach - Fortuna Köln
0:0
júl. 7. 13:00
Wimbledon - Reading
4:2 (2:0)
júl. 7. 13:00
Hvidovre - Fremad Amager
3:0 (1:0)
júl. 7. 13:00
Parkgate - Rotherham
1:3 (0:1)
júl. 7. 13:00
Naestved - Nyköbing
3:3 (0:0)
júl. 7. 13:00
Dartford - Millwall
0:5 (0:5)
júl. 7. 13:00
Gainsborough - Barnsley
0:2 (0:2)
júl. 7. 13:00
Alfreton - Doncaster
0:1 (0:0)
júl. 7. 13:00
Khimki - Torpedo Vladimir
0:1 (0:1)
júl. 7. 13:00
Lechia Gdansk - Podbrezová
3:0 (1:0)
júl. 7. 13:00
Macva Sabac - Krupa na Vrbasu
0:1 (0:1)
júl. 7. 13:00
Halifax - Stockport
1:2 (0:2)
júl. 7. 13:00
Sheffield FC - Chesterfield
1:5 (0:2)
júl. 7. 13:00
Deal - Margate
1:0 (1:0)
júl. 7. 13:00
PSV Eindhoven II - Utrecht II
1:0 (1:0)
júl. 7. 13:00
Babelsberg - Chemie Leipzig
3:3 (2:1)
júl. 7. 13:00
Preußen Münster - Wiedenbrück
1:2 (0:1)
júl. 7. 13:15
Clyde - Hamilton
2:0 (2:0)
júl. 7. 13:30
Folkestone Invicta - Gillingham
1:1 (1:0)
júl. 7. 13:30
Crawley - Fulham
2:4 (1:1)
júl. 7. 13:30
West Bromwich - Barnet
3:0 (0:0)
júl. 7. 13:30
Hayes & Yeading - Queens Park
1:0 (0:0)
júl. 7. 13:30
Bamber Bridge - Preston
0:7 (0:5)
júl. 7. 13:30
Todesfelde - Holstein Kiel
0:4 (0:2)
júl. 7. 13:30
Bedford Town - Peterborough
2:4 (0:1)
júl. 7. 13:30
Union Fürstenwalde - Lichtenberg
1:1 (0:0)
júl. 7. 13:30
Velbert - Oberhausen
1:1 (1:1)
júl. 7. 13:30
Kidsgrove - Port Vale
1:1 (1:1)
júl. 7. 13:30
St. Albans - Northampton
0:4 (0:2)
júl. 7. 13:30
St. Neots - Cambridge United
1:7 (1:2)
júl. 7. 13:30
Tonbridge Angels - Whyteleafe
0:2 (0:2)
júl. 7. 14:00
Sutton - Coventry
2:0 (1:0)
júl. 7. 14:00
Aalborg - Silkeborg
1:2 (0:1)
júl. 7. 14:00
Carl Zeiss Jena - Usti nad Labem
1:0 (0:0)
júl. 7. 14:00
Magdeburg - Askania Bernburg
6:0 (5:0)
júl. 7. 14:00
Viborg - Thisted
6:3 (3:1)
júl. 7. 14:00
Coleraine - Derry City
2:0 (2:0)
júl. 7. 14:00
PSNI - Glenavon
0:5 (0:4)
júl. 7. 14:00
Dungannon Swifts - Armagh City
7:0 (3:0)
júl. 7. 14:00
Waasland - Cercle Brugge
1:2 (1:2)
júl. 7. 14:00
H&W Welders - Ballymena
0:1 (0:0)
júl. 7. 14:00
Bayern Alzenau - FSV Frankfurt
1:2 (1:1)
júl. 7. 14:00
Rhyl - Altrincham
0:3 (0:0)
júl. 7. 14:30
Thun - Aarau
2:3 (1:0)
júl. 7. 14:30
Ards - Sport & Leisure Swifts
2:0 (1:0)
júl. 7. 15:00
Ajax - Nordsjaelland
1:3 (0:0)
júl. 7. 15:00
Clachnacuddin - Inverness
1:3 (1:1)
júl. 7. 15:00
Braunschweig - Vejle Boldklub
1:0 (0:0)
júl. 7. 15:00
Alkmaar - Midtjylland
1:1 (1:0)
júl. 7. 15:00
Tsarsko Selo - CSKA Szófia
1:1 (1:1)
júl. 7. 15:00
NK Gorica - Concordia Chiajna
1:1 (1:1)
júl. 7. 15:00
Wismut Gera - Zwickau
1:5 (1:3)
júl. 7. 16:00
Chester - Liverpool
0:7 (0:0)
júl. 7. 16:00
MTK - Nitra
3:3 (3:1)
júl. 7. 16:00
Salzburg - Jablonec
5:0 (3:0)
júl. 7. 16:00
Dumbarton - Heart of Midlothian
0:2 (0:1)
júl. 7. 16:00
Shamrock Rovers - Celtic
0:7 (0:4)
júl. 7. 16:00
AS Eupen - Aachen
1:0 (0:0)
júl. 7. 16:00
Forfar - Greenock Morton
0:0
júl. 7. 16:00
Falkirk - Airdrieonians
3:2 (3:1)
júl. 7. 16:00
Dunfermline - Tranmere
0:4 (0:1)
júl. 7. 16:00
Fraserburgh - Peterhead
1:2 (0:1)
júl. 7. 16:00
Montrose - Cove Rangers
3:2 (0:2)
júl. 7. 16:00
Arbroath - Huntly
4:1 (3:0)
júl. 7. 16:00
Stranraer - Stirling Albion
0:2 (0:1)
júl. 7. 16:00
Kelty Hearts - Cowdenbeath
2:1 (1:1)
júl. 7. 16:00
Mainz II - Schott Mainz
3:1 (1:1)
júl. 7. 16:00
Mlada Boleslav - Sepsi
2:1 (2:1)
júl. 7. 16:00
Elgin - Buckie Thistle
4:0 (1:0)
júl. 7. 16:00
Olimpik Donetsk - Hirnyk-Sport
2:2 (1:1)
júl. 7. 16:00
Slask Wroclaw - Opava
1:2 (1:1)
júl. 7. 16:00
Inter Zapresic - Persepolis
0:1 (0:1)
júl. 7. 16:00
Elana Torun - Górnik Konin
3:1 (2:0)
júl. 7. 16:00
Berwick - Alloa
1:3 (0:2)
júl. 7. 16:30
Vác - Besztercebánya
2:0 (1:0)
júl. 7. 17:00
Diósgyőr - Partizán Bardejov
4:0 (2:0)
júl. 7. 17:00
Budapest Honvéd - Zlate Moravce
2:1 (0:1)
júl. 7. 17:00
Rudar Velenje - Hajduk Split
1:1 (1:0)
júl. 7. 17:00
Scheveningen - Den Haag
1:3 (0:2)
júl. 7. 17:00
Chamois Niortais - Le Mans
1:2 (1:0)
júl. 7. 17:00
Astra Giurgiu II - Slaven Belupo
0:1 (0:1)
júl. 7. 17:00
Dunav Ruse - Chernomorets Balchik
3:2 (1:0)
júl. 7. 17:00
NK Krka - Istra 1961
0:1 (0:0)
júl. 7. 17:30
Andrézieux - St. Etienne
0:7 (0:6)
júl. 7. 17:30
Triglav - ND Gorica
1:3 (0:3)
júl. 7. 17:30
Blau-Weiss Linz - Budejovice
8:0 (3:0)
júl. 7. 17:30
Debreceni VSC - Kisvárda
0:0
júl. 7. 17:30
Etar - Botev Galabovo
2:0 (1:0)
júl. 7. 18:00
CSKA Moszkva - FC Kobenhavn
1:4 (0:2)
júl. 7. 18:00
Wisla Kraków - AS Monaco
1:1 (1:0)
júl. 7. 18:00
St. Pölten - Slovácko
2:0 (2:0)
júl. 7. 18:00
Nantes - Servette
1:0 (0:0)
júl. 7. 18:00
Sochaux - Nancy
1:0 (0:0)
júl. 7. 18:00
Lausanne - Sion
2:0 (2:0)
júl. 7. 18:00
Zulte-Waregem - Lokeren
0:1 (0:1)
júl. 7. 18:00
Stade Nyonnais - Nice
2:4 (0:3)
júl. 7. 18:00
Les Herbiers - Tours
3:2 (2:2)
júl. 7. 18:00
US Orléans - Laval
1:1 (1:0)
júl. 7. 18:00
Thun - Wil
1:0 (0:0)
júl. 7. 18:00
Ebreichsdorf - Hartberg
1:3 (0:0)
júl. 7. 18:00
Wiener Neustadt - Karabakh Wien
1:2 (1:1)
júl. 7. 18:00
Auxerre - Chambly
1:0 (1:0)
júl. 7. 18:00
Istanbulspor - Fenerbahce
1:1 (0:1)
júl. 7. 18:00
Celje - Vorskla Poltava
2:0 (1:0)
júl. 7. 18:00
Lech Poznan - AEK Larnaka
0:0
júl. 7. 18:00
Meerssen - MVV
1:1 (1:0)
júl. 7. 18:00
Krsko - Vozdovac
1:7 (1:0)
júl. 7. 18:00
Concarneau - Brest
0:1 (0:0)
júl. 7. 18:00
MTK - Csákvár
3:0 (2:0)
júl. 7. 18:00
Besiktas - Siófok
1:1 (1:0)
júl. 7. 18:00
Tabor Sezana - Ilirija Ljubljana
2:3 (2:2)
júl. 7. 18:00
Cholet - Le Havre
2:1 (1:1)
júl. 7. 18:30
Grödig - Borussia Dortmund II
1:2 (0:0)
júl. 7. 19:00
Ajax - Steaua Bukarest
1:1 (1:1)
júl. 7. 19:00
Ginsheim - Mainz
1:5 (1:2)
júl. 7. 19:00
VW Hamme - Mechelen
0:3 (0:1)
júl. 7. 19:00
Miedz Legnica - AEK Athen
1:0 (1:0)
júl. 7. 19:00
Spouwen-Mopertingen - Lommel
1:5 (0:1)
júl. 7. 19:00
Heerenveen - Mönchengladbach II
3:3 (2:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
188
19 (10%)
82 (44%)
259
191
16 (8%)
85 (45%)
250
3. Xxy
188
15 (8%)
86 (46%)
247
184
16 (9%)
82 (45%)
244
179
16 (9%)
81 (45%)
242
   Sió
187
16 (9%)
81 (43%)
242
178
14 (8%)
85 (48%)
240
176
14 (8%)
83 (47%)
236
188
14 (7%)
82 (44%)
234
183
15 (8%)
79 (43%)
233

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont