Főoldal » Meccsek » 2018. május 13.

Meccsek - 2018. május 13.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. május 13.)


2 mérkőzés
máj. 13. 16:15
Espanyol - Málaga
4:1 (3:1)
máj. 13. 20:45
Levante - FC Barcelona
5:4 (2:1)
10 mérkőzés
máj. 13. 16:00
Liverpool - Brighton & Hove Albion
4:0 (2:0)
máj. 13. 16:00
Manchester United - Watford
1:0 (1:0)
máj. 13. 16:00
Huddersfield - Arsenal
0:1 (0:1)
máj. 13. 16:00
Newcastle United - Chelsea
3:0 (1:0)
máj. 13. 16:00
Tottenham - Leicester
5:4 (1:2)
máj. 13. 16:00
Burnley - Bournemouth
1:2 (1:0)
máj. 13. 16:00
Southampton - Manchester City
0:1 (0:0)
máj. 13. 16:00
Crystal Palace - West Bromwich
2:0 (0:0)
máj. 13. 16:00
Swansea - Stoke
1:2 (1:2)
máj. 13. 16:00
West Ham United - Everton
3:1 (1:0)
8 mérkőzés
máj. 13. 15:00
Fiorentina - Cagliari
0:1 (0:1)
máj. 13. 15:00
Crotone - Lazio
2:2 (1:1)
máj. 13. 15:00
Torino - SPAL
2:1 (0:1)
máj. 13. 15:00
Bologna - Chievo
1:2 (1:0)
máj. 13. 15:00
Hellas Verona - Udinese
0:1 (0:1)
máj. 13. 18:00
Atalanta - AC Milan
1:1 (0:0)
máj. 13. 20:45
AS Roma - Juventus
0:0
máj. 13. 20:45
Sampdoria - Napoli
0:2 (0:0)
10 mérkőzés
máj. 13. 17:00
Gyirmót - Szolnoki MÁV
1:1 (0:1)
máj. 13. 17:00
Budafok - Vác
0:2 (0:0)
máj. 13. 17:00
Budaörs - Békéscsabai Előre
1:1 (1:1)
máj. 13. 17:00
Nyíregyháza - Cegléd
0:2 (0:0)
máj. 13. 17:00
Dorog - Csákvár
2:1 (0:1)
máj. 13. 17:00
Soroksár - Siófok
1:1 (1:1)
máj. 13. 17:00
Kazincbarcika - Kisvárda
3:1 (1:1)
máj. 13. 17:00
Szeged 2011 - ZTE
2:0 (0:0)
máj. 13. 17:00
Soproni VSE - Mosonmagyaróvár
1:4 (0:0)
máj. 13. 19:30
MTK - Győri ETO
3:1 (2:1)
máj. 13. 15:30
Dynamo Dresden - Union Berlin
0:1 (0:0)
máj. 13. 15:30
Heidenheim - Greuther Fürth
1:1 (0:0)
máj. 13. 15:30
Ingolstadt - Kaiserslautern
1:3 (0:2)
máj. 13. 15:30
Bochum - Regensburg
1:1 (0:0)
máj. 13. 15:30
Duisburg - St. Pauli
2:0 (1:0)
máj. 13. 15:30
FC Nürnberg - Fortuna Düsseldorf
2:3 (2:1)
máj. 13. 15:30
Darmstadt - Aue
1:0 (0:0)
máj. 13. 15:30
Holstein Kiel - Braunschweig
6:2 (4:2)
máj. 13. 12:00
Leonesa - Lugo
1:1 (1:0)
máj. 13. 16:00
Huesca - Alcorcón
1:1 (0:1)
máj. 13. 18:00
Rayo Vallecano - Córdoba
1:2 (1:0)
máj. 13. 18:00
Sevilla Atlético - Gimnastic
1:0 (0:0)
máj. 13. 20:00
Almería - Granada
2:0 (1:0)

máj. 13. 17:00
BKV Előre - Gyirmót II
3:0 (0:0)
máj. 13. 17:00
Dunaharaszti - Vidi II
3:2 (0:0)
máj. 13. 17:00
Csorna - Puskás Akadémia II.
1:1 (0:0)
máj. 13. 17:00
MTK II - Tállya
0:0
máj. 13. 17:00
Jászberény - DVTK II
1:0 (0:0)
máj. 13. 17:00
FC Dabas - Makó
0:3 (0:0)
máj. 13. 17:00
SZEOL - Dunaújváros
1:0 (0:0)
máj. 13. 17:00
Paks II - Duna Aszfalt Tiszakécske
1:3 (0:0)
máj. 13. 19:00
Marítimo - Sporting CP
2:1 (1:1)
máj. 13. 19:00
Rio Ave - Braga
1:0 (1:0)
máj. 13. 19:00
Feirense - Estoril
0:0
máj. 13. 19:00
Portimonense - Pacos de Ferreira
3:1 (1:0)
máj. 13. 19:00
Benfica - Moreirense
1:0 (0:0)
máj. 13. 19:00
Setúbal - Tondela
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
máj. 13. 13:00
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva
0:1 (0:1)
máj. 13. 13:00
Arsenal-Tula - Lokomotiv Moszkva
2:0 (1:0)
máj. 13. 13:00
CSKA Moszkva - Anzhi
2:1 (1:1)
máj. 13. 13:00
FK Rostov - FK Ural
1:0 (0:0)
máj. 13. 13:00
FK Krasnodar - Rubin Kazan
1:1 (0:0)
máj. 13. 13:00
Ufa - Ruan Tosno
5:0 (2:0)
máj. 13. 13:00
Amkar - Akhmat Grozny
0:0
2 mérkőzés
máj. 13. 20:30
Astra Giurgiu - CFR Cluj
0:2 (0:2)
6 mérkőzés
máj. 13. 16:00
Cruzeiro - Sport Recife
2:0 (1:0)
máj. 13. 21:00
Atlético PR - Atlético Mineiro
1:2 (1:0)
máj. 13. 21:00
Chapecoense - Flamengo RJ
3:2 (1:0)
máj. 13. 21:00
Bahia - Sao Paulo
2:2 (2:1)
máj. 13. 21:00
Vasco da Gama - EC Vitória
2:3 (1:1)
máj. 13. 21:00
Corinthians - Palmeiras
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 13. 15:00
Bursaspor - Trabzonspor
1:3 (1:3)
máj. 13. 18:00
Osmanlispor - Besiktas
2:3 (1:0)
máj. 13. 18:00
Sivasspor - Alanyaspor
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 13. 13:30
Celtic - Aberdeen
0:1 (0:0)
máj. 13. 13:30
Hibernian - Rangers FC
5:5 (3:3)
máj. 13. 13:30
Kilmarnock - Heart of Midlothian
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 13. 18:30
Zorya Lugansk - Dinamo Kiev
0:1 (0:0)
máj. 13. 18:30
Shakhtar Donetsk - Veres
1:0 (1:0)
máj. 13. 18:30
Illichivets - Vorskla Poltava
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 13. 18:00
Standard Liege - Club Brugge
1:1 (1:1)
máj. 13. 18:00
Gent - Anderlecht
1:0 (0:0)
máj. 13. 18:00
Genk - Sporting Charleroi
4:1 (2:1)
1 mérkőzés
máj. 13. 16:30
Rapid Wien - Salzburg
1:4 (0:3)
5 mérkőzés
máj. 13. 16:00
Luzern - Grasshoppers
1:1 (0:0)
máj. 13. 16:00
BSC Young Boys - Lugano
3:1 (1:1)
máj. 13. 16:00
FC Zürich - Basel
4:1 (0:0)
máj. 13. 16:00
Lausanne - Thun
0:3*
máj. 13. 16:00
Sion - St. Gallen
3:2 (2:1)
máj. 13. 18:00
Olot - Elche
2:2 (0:0)
máj. 13. 18:00
Sabadell - Lleida Esportiu
0:0
máj. 13. 18:00
Peralada - Formentera
3:0 (0:0)
máj. 13. 18:00
Pena Deportiva - Villarreal II
0:1 (0:0)
máj. 13. 18:00
Atlético Baleares - Ebro
3:1 (2:1)
máj. 13. 18:00
Atlético Saguntino - Cornella
0:1 (0:0)
máj. 13. 18:00
Ontinyent - Alcoyano
0:0
máj. 13. 18:00
Hércules - Llagostera
2:2 (1:1)
máj. 13. 18:00
Badalona - Valencia II
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 13. 18:15
Shrewsbury - Charlton Athletic
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 13. 18:00
Wisla Kraków - Lech Poznan
1:1 (0:0)
máj. 13. 18:00
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
2:0 (1:0)
máj. 13. 18:00
Zaglebie Lubin - Jagiellonia
1:2 (0:1)
máj. 13. 18:00
Wisla Plock - Korona Kielce
4:1 (3:0)
2 mérkőzés
máj. 13. 01:00
Belgrano - Temperley
2:3 (0:2)
máj. 13. 22:45
Godoy Cruz - Tigre
2:0 (0:0)
5 mérkőzés
máj. 13. 01:30
Columbus Crew - Chicago Fire
3:0 (1:0)
máj. 13. 01:30
New England - Toronto FC
3:2 (2:0)
máj. 13. 03:00
Colorado Rapids - New York Red Bulls
1:2 (0:1)
máj. 13. 03:00
Real Salt Lake - D.C. United
3:2 (2:1)
máj. 13. 22:00
Portland Timbers - Seattle Sounders
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 13. 17:00
Cibalia Vinkovci - Rijeka
0:0
máj. 13. 19:00
Hajduk Split - Osijek
1:1 (1:0)
máj. 13. 21:00
Inter Zapresic - Lokomotiv Zágráb
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 13. 16:00
Hobro - SonderjyskE
3:2 (0:1)
máj. 13. 18:00
Odense BK - Aarhus
2:3 (0:1)
máj. 13. 20:00
Aalborg - FC Kobenhavn
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 13. 15:00
Djurgarden - Dalkurd
1:0 (0:0)
máj. 13. 15:00
IFK Göteborg - Norrköping
0:2 (0:0)
máj. 13. 17:30
Örebro - Hammarby
1:2 (1:0)
máj. 13. 17:30
Trelleborg - Malmö FF
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
máj. 13. 17:00
Vojvodina - Crvena Zvezda
1:2 (1:1)
máj. 13. 17:00
Napredak - Cukaricki
3:2 (2:1)
máj. 13. 19:00
Spartak Subotica - Radnicki Nis
2:0 (0:0)
máj. 13. 19:00
Vozdovac - Partizan
2:1 (0:0)
máj. 13. 19:00
Borac Cacak - Radnik Surdulica
2:0 (0:0)
máj. 13. 19:00
FK Mladost Lucani - Backa Palanka
1:3 (1:2)
máj. 13. 19:00
Rad Belgrád - FK Zemun
3:2 (1:1)
máj. 13. 19:00
Macva Sabac - Javor
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 13. 17:00
Bohemians 1905 - Mlada Boleslav
1:3 (1:1)
máj. 13. 17:00
Teplice - Zbrojovka Brno
1:4 (0:1)
máj. 13. 18:00
Jablonec - Karvina
2:1 (1:0)
6 mérkőzés
máj. 13. 18:00
Haugesund - Kristiansund
3:2 (1:1)
máj. 13. 18:00
Molde - Bodo/Glimt
1:2 (1:0)
máj. 13. 18:00
Ranheim - Odd Grenland
3:1 (2:1)
máj. 13. 18:00
Stromsgodset - Sarpsborg 08
1:2 (1:0)
máj. 13. 18:00
Tromso - Lilleström
1:2 (1:2)
máj. 13. 20:00
Stabaek - Rosenborg
0:1 (0:0)
máj. 13. 15:00
Olaszország U17 - Svédország U17
1:0 (1:0)
máj. 13. 19:00
Norvégia U17 - Anglia U17
0:2 (0:1)
máj. 13. 16:00
Chiasso - Rapperswil-Jona
0:1 (0:0)
máj. 13. 16:00
Aarau - Wil
2:2 (1:1)
máj. 13. 16:00
Neuchatel Xamax FC - Wohlen
4:1 (2:0)
máj. 13. 11:15
Nacional - Guimaraes II
0:0
máj. 13. 17:00
Real SC - Gil Vicente
1:1 (1:1)
máj. 13. 00:00
Fortaleza - Goiás
3:0 (0:0)
máj. 13. 21:00
Vila Nova - Ponte Preta
0:0
5 mérkőzés
máj. 13. 17:00
Laci - Lushnja
3:1 (1:0)
máj. 13. 17:00
Skenderbeu - Teuta Durres
1:3 (0:1)
máj. 13. 17:00
Kukësi - Luftëtari Gjirokastër
2:2 (2:0)
máj. 13. 17:00
Partizani Tirana - Vllaznia
2:0 (1:0)
máj. 13. 17:00
Kamza - Flamurtari Vlorë
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 13. 18:00
Slavia Szófia - Lokomotiv Plovdiv
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 13. 17:30
Rovaniemi - Kuopion
2:0 (1:0)
máj. 13. 17:30
Kemi Kings - Turku
2:2 (2:1)
máj. 13. 18:00
Mariehamn - Ilves
2:0 (1:0)
máj. 13. 18:00
Leioa - Burgos
1:0 (0:0)
máj. 13. 18:00
Barakaldo - Lealtad
4:0 (3:0)
máj. 13. 18:00
Athletic Bilbao II - Tudelano
2:0 (0:0)
máj. 13. 18:00
Izarra - UD Logronés
0:2 (0:1)
máj. 13. 18:00
Pena Sport - Real Sociedad II
1:3 (0:1)
máj. 13. 18:00
Racing Santander - Real Unión
0:2 (0:0)
máj. 13. 18:00
Vitoria - Osasuna II
4:0 (2:0)
máj. 13. 18:00
Sporting Gijón II - Arenas de Getxo
3:2 (0:2)
máj. 13. 18:00
Mirandés - Gernika
1:0 (0:0)
máj. 13. 18:00
Racing Ferrol - Rayo Majadahonda
3:3 (0:2)
máj. 13. 18:00
Fuenlabrada - Ponferradina
0:3 (0:2)
máj. 13. 18:00
Cerceda - Talavera
0:2 (0:1)
máj. 13. 18:00
Atlético Madrid II - Pontevedra
0:2 (0:1)
máj. 13. 18:00
Real Valladolid II - Real Madrid II
1:2 (1:2)
máj. 13. 18:00
Celta Vigo II - Guijuelo
4:1 (2:1)
máj. 13. 18:00
S.S. Reyes - Coruxo
2:4 (1:3)
4 mérkőzés
máj. 13. 16:00
Doxa Katokopia - Paphos FC
0:3 (0:2)
máj. 13. 16:00
Nea Salamina - Alki Oroklini
4:0 (3:0)
máj. 13. 18:00
Omonia Nikosia - Apollon Limassol
1:0 (0:0)
máj. 13. 18:00
AEK Larnaka - AEL Limassol
3:2 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 13. 18:00
Aluminij - Domzale
1:2 (0:0)
máj. 13. 20:00
Celje - Rudar Velenje
1:3 (0:2)
máj. 13. 15:00
Öster - Värnamo
0:0
máj. 13. 17:30
Halmstad - GAIS Göteborg
1:0 (1:0)
máj. 13. 17:45
Chrobry Glogów - Stal Mielec
3:5 (2:2)
máj. 13. 19:00
Górnik Leczna - Miedz Legnica
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
3 mérkőzés
máj. 13. 17:00
Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina
1:3 (0:0)
máj. 13. 17:00
FK Sarajevo - Zrinjski
4:1 (0:0)
máj. 13. 17:00
Siroki Brijeg - Zeljeznicar Sarajevo
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 13. 13:00
Pripyat - Bumprom
4:1 (0:0)
máj. 13. 14:00
Shakhter Soligorsk - Isloch
3:0 (2:0)
máj. 13. 16:15
Neman Grodno - Gorodeya
1:0 (0:0)
máj. 13. 18:30
BATE Borisov - Tarpeda
2:0 (0:0)
máj. 13. 20:10
Sarmiento - Brown de Adrogué
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 13. 19:00
Toluca - Club Tijuana
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
máj. 13. 14:00
Kuressaare - Paide
1:4 (1:2)
4 mérkőzés
máj. 13. 19:00
Ashdod - Ironi Kiryat Shmona
1:2 (0:2)
máj. 13. 19:00
Hapoel Acre - Bnei Sakhnin
1:2 (1:1)
máj. 13. 19:00
Maccabi Haifa - Hapoel Ra'anana
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 13. 19:00
Fjölnir - Hafnarfjördur
2:3 (1:0)
máj. 13. 22:00
Valur - Fylkir Reykjavik
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 13. 14:00
Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi
0:1 (0:1)
máj. 13.
Aris Saloniki - Veria
3:0 (0:0)
máj. 13.
Acharnaikos - Doxa Dramas
0:3 (0:0)
máj. 13. 14:00
Kissamikos - Kalamarias
2:1 (0:1)
máj. 13. 14:30
Giorgos Karaiskakis - OFI Heraklion
1:2 (1:0)
máj. 13. 16:00
Trikala - Aiginiakos
1:0 (0:0)
máj. 13. 16:00
Apollon Larisa - Panegialios
3:2 (2:0)
máj. 13. 16:00
Kallithea - Anagennisi Karditsa
3:1 (2:0)
máj. 13. 16:00
Panachaiki - Sparta
2:1 (0:1)
máj. 13. 18:00
Granada II - Melilla
0:2 (0:1)
máj. 13. 18:00
Jumilla - Huelva
1:0 (0:0)
máj. 13. 18:00
Badajoz - Lorca Deportiva
1:0 (0:0)
máj. 13. 18:00
Extremadura - Betis II
5:0 (4:0)
máj. 13. 18:00
Córdoba II - Mérida AD
1:2 (1:0)
máj. 13. 18:00
Marbella - Villanovense
1:0 (0:0)
máj. 13. 18:00
San Fernando - UCAM Murcia
1:1 (1:0)
máj. 13. 18:00
Las Palmas II - El Ejido
1:1 (0:1)
máj. 13. 18:00
Real Murcia - Linense
0:2 (0:0)

máj. 13. 15:00
Ullensaker/Kisa - Sogndal
2:0 (1:0)
máj. 13. 18:00
Asane - Aalesund
2:3 (1:2)
máj. 13. 18:00
Ham-Kam - Nest-Sotra
1:1 (0:0)
máj. 13. 18:00
Kongsvinger - Mjondalen
0:1 (0:1)
máj. 13. 18:00
Levanger - Viking
0:0
máj. 13. 18:00
Notodden - Tromsdalen
2:3 (0:2)
máj. 13. 18:00
Sandnes Ulf - Floro
4:0 (3:0)
máj. 13. 18:00
Strommen - Jerv
2:3 (1:1)
5 mérkőzés
máj. 13. 12:00
Shakter Karaganda - Irtysh Pavlodar
0:1 (0:0)
máj. 13. 13:00
Tobol - Kairat Almaty
1:0 (0:0)
máj. 13. 14:30
Atyrau - FK Astana
0:2 (0:0)
máj. 13. 15:00
Aktobe - Akzhayik
5:3 (3:0)
4 mérkőzés
máj. 13. 01:00
Everton FC - Curicó Unido
1:1 (0:1)
máj. 13. 21:00
Deportes Temuco - Unión Espanola
2:0 (2:0)
máj. 13. 23:30
Audax Italiano - O'Higgins
1:2 (1:1)
máj. 13. 16:00
UT Pétange - Jeunesse Esch
1:0 (1:0)
máj. 13. 16:00
RFCU Luxemburg - Victoria Rosport
2:2 (1:1)
máj. 13. 16:00
Hostert - Progres Niedercorn
1:6 (1:1)
máj. 13. 18:00
UNA Strassen - Hamm Benfica
6:0 (2:0)
máj. 13. 18:30
Differdange - F91 Dudelange
0:6 (0:5)
máj. 13. 01:00
Patriotas - Atlético Huila
1:1 (1:0)
máj. 13. 03:00
Deportivo Cali - Atlético Nacional
1:0 (0:0)
máj. 13. 14:00
Radomlje - Roltek Dob
3:0 (0:0)
máj. 13. 17:00
NS Drava - Verzej
6:0 (0:0)
máj. 13. 17:00
NS Mura - Tabor Sezana
3:0 (0:0)
máj. 13. 16:00
07 Vestur - TB / FCS / Royn
0:3 (0:2)
máj. 13. 16:00
AB Argir - EB Streymur
2:0 (0:0)
máj. 13. 16:00
Klaksvík - Runavik
1:1 (0:0)
máj. 13. 16:00
Vikingur Gota - HB Torshavn
1:2 (1:2)
máj. 13. 18:15
B36 Torshavn - Skála
5:1 (3:0)
máj. 13. 15:00
Tre Penne - Folgore / Falciano
0:0 / tizenegyesekkel 2:4
3 mérkőzés
máj. 13. 12:00
Sant Julia - FC Santa Coloma
2:1 (0:0)
máj. 13. 12:00
Engordany - Lusitanos
0:0
máj. 13. 12:00
Encamp - Penya Encarnada
3:0 (0:0)
5 mérkőzés
máj. 13. 16:30
Akademija Pandev - Rabotnicki
0:1 (0:0)
máj. 13. 16:30
Shkendija - FK Skopje
3:1 (0:0)
máj. 13. 16:30
Vardar Skopje - Pelister
2:3 (0:0)
máj. 13. 16:30
Pobeda - Sileks Kratovo
1:0 (0:0)
máj. 13. 16:30
Shkupi - Renova
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 13. 13:35
Henan Jianye - Guizhou Renhe
1:0 (1:0)
máj. 13. 13:35
Jiangsu Suning - Dalian Aerbin
1:0 (0:0)
máj. 13. 04:00
Team Wellington - Lautoka
6:0 (1:0)
4 mérkőzés
máj. 13. 16:00
Zaria - Sheriff Tiraspol
0:1 (0:1)
máj. 13. 16:00
Speranta Nisporeni - Sfintul Gheorghe
1:1 (1:1)
máj. 13. 16:00
Dinamo-Auto - Milsami
0:2 (0:2)
máj. 13. 18:00
Zimbru - Petrocub
2:2 (1:0)
máj. 13. 02:45
Club Bolívar - Nacional Potosí
1:0 (0:0)
máj. 13. 21:00
Club Aurora - Guabirá
0:0
máj. 13. 21:00
Real Potosí - Sport Boys Warnes
1:2 (1:1)
máj. 13. 23:15
Universitario - Royal Pari
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
máj. 13. 17:30
KPV Kokkola - AC Kajaani
2:1 (2:1)
máj. 13. 17:30
Jyväskylä - EIF Ekenas
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
máj. 13. 12:00
Lietava Jonava - Stumbras
0:2 (0:1)
máj. 13. 17:00
Kauno Zalgiris - Palanga
0:0
máj. 13.
Monagas - Metropolitanos
1:0 (0:0)
máj. 13. 00:00
Zamora FC - Caracas
1:0 (1:0)
máj. 13. 21:30
Zulia - Aragua
2:4 (1:1)
máj. 13. 21:30
Estudiantes Caracas - Trujillanos
0:1 (0:0)
máj. 13. 21:30
Carabobo - Portuguesa FC
4:0 (2:0)
máj. 13. 14:00
ASV De Dijk - Sint Bavo
0:1 (0:1)
máj. 13. 07:00
Sangju Sangmu - Incheon
3:2 (3:0)
máj. 13. 09:00
Ulsan Hyundai - Gyeongnam
1:1 (1:0)
máj. 13. 09:00
Suwon Blue Wings - Daegu
2:0 (1:0)
máj. 13. 13:30
Wuhan Zall - Yanbian Funde
1:0 (0:0)
máj. 13. 13:30
Shenzhen - Meizhou Meixian Hakka
4:1 (2:0)
máj. 13. 13:35
Shanghai Shenxin - Zhejiang Yiteng
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 13. 16:30
Club Africain Tunis - Étoile Sahel
4:1 (1:0)
máj. 13. 08:30
Kitchee - Yuen Long
2:0 (0:0)
máj. 13. 08:30
Southern District - Eastern
3:2 (2:0)
máj. 13. 08:30
Tai Po - Pegasus
2:1 (0:1)
máj. 13. 08:30
Warriors - R&F
1:4 (0:1)
máj. 13. 08:30
Rangers FC - Dreams
1:1 (0:0)
9 mérkőzés
máj. 13. 00:00
Nashville - Louisville City
2:0 (1:0)
máj. 13. 01:00
Charleston Battery - Bethlehem Steel
2:1 (1:0)
máj. 13. 01:00
Richmond Kickers - Tampa Bay Rowdies
1:0 (1:0)
máj. 13. 02:00
Tulsa Roughnecks - Phoenix Rising
1:5 (1:1)
máj. 13. 04:00
Orange County SC - Saint Louis
1:1 (0:0)
máj. 13. 04:30
Sacramento Republic - Reno 1868
2:3 (2:0)
máj. 13. 17:00
Vllaznia - Besa Pejë
1:4 (0:0)
máj. 13. 07:00
Montedio Yamagata - Omiya Ardija
1:1 (0:0)
máj. 13. 07:00
Mito Hollyhock - Fagiano Okayama
3:0 (3:0)
máj. 13. 07:00
Oita Trinita - Gifu
2:1 (0:1)
máj. 13. 09:00
Machida Zelvia - Kamatamare Sanuki
3:0 (1:0)
máj. 13. 07:00
Busan I'Park - Seoul E-Land
2:0 (1:0)
máj. 13. 14:00
Gor Mahia - Hull
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
271
33 (12%)
100 (37%)
365
271
30 (11%)
103 (38%)
356
3. Sió
271
21 (8%)
115 (42%)
335
271
33 (12%)
83 (31%)
331
   Raul81
271
25 (9%)
103 (38%)
331
271
29 (11%)
89 (33%)
323
264
28 (11%)
91 (34%)
322
271
27 (10%)
89 (33%)
313
271
23 (8%)
99 (37%)
313
252
30 (12%)
79 (31%)
308

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont