Főoldal » Meccsek » 2018. március 11.

Meccsek - 2018. március 11.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. március 11.)


4 mérkőzés
márc. 11. 12:00
Espanyol - Real Sociedad
2:1 (0:1)
márc. 11. 16:15
Atlético Madrid - Celta Vigo
3:0 (1:0)
márc. 11. 18:30
Las Palmas - Villarreal
0:2 (0:0)
márc. 11. 20:45
Athletic Bilbao - Leganés
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
márc. 11. 14:30
Arsenal - Watford
3:0 (1:0)
márc. 11. 17:00
Bournemouth - Tottenham
1:4 (1:1)
8 mérkőzés
márc. 11. 12:30
Fiorentina - Benevento
1:0 (1:0)
márc. 11. 15:00
Juventus - Udinese
2:0 (1:0)
márc. 11. 15:00
Cagliari - Lazio
2:2 (1:1)
márc. 11. 15:00
Bologna - Atalanta
0:1 (0:0)
márc. 11. 15:00
Crotone - Sampdoria
4:1 (3:0)
márc. 11. 15:00
Sassuolo - SPAL
1:1 (1:1)
márc. 11. 18:00
Genoa - AC Milan
0:1 (0:0)
márc. 11. 20:45
Inter - Napoli
0:0
2 mérkőzés
márc. 11. 15:30
VfB Stuttgart - RB Leipzig
0:0
9 mérkőzés
márc. 11. 14:00
Soroksár - Nyíregyháza
0:0
márc. 11. 14:30
Kisvárda - Siófok
0:2 (0:1)
márc. 11. 14:30
Soproni VSE - Vác
1:2 (0:0)
márc. 11. 14:30
Kazincbarcika - Budaörs
1:4 (1:0)
márc. 11. 14:30
Szeged 2011 - Budafok
0:2 (0:0)
márc. 11. 14:30
Dorog - Gyirmót
1:3 (0:1)
márc. 11. 17:00
Győri ETO - Cegléd
3:0 (0:0)
márc. 11. 17:00
ZTE - Csákvár
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 11. 15:00
Guingamp - Nice
2:5 (1:1)
márc. 11. 17:00
Lyon - Caen
1:0 (0:0)
márc. 11. 21:00
Toulouse - Olympique Marseille
1:2 (1:1)

4 mérkőzés
márc. 11. 12:30
Groningen - Zwolle
2:0 (1:0)
márc. 11. 14:30
Ajax - Heerenveen
4:1 (1:1)
márc. 11. 14:30
Utrecht - Vitesse
5:1 (2:0)
márc. 11. 16:45
Feyenoord - Alkmaar
2:1 (1:0)
márc. 11. 13:30
Regensburg - Sandhausen
2:1 (1:0)
márc. 11. 13:30
Duisburg - Fortuna Düsseldorf
1:2 (0:1)
márc. 11. 13:30
Union Berlin - Aue
0:0
márc. 11. 12:00
Zaragoza - La Hoya Lorca
3:1 (2:0)
márc. 11. 16:00
Barcelona II - Numancia
2:2 (1:0)
márc. 11. 18:00
Albacete - Osasuna
0:0
márc. 11. 18:00
Córdoba - Lugo
1:0 (0:0)
márc. 11. 18:00
Sporting Gijón - Leonesa
4:0 (1:0)
márc. 11. 20:00
Reus Deportiu - Huesca
0:0
márc. 11. 14:30
Paks II - SZEOL
1:2 (0:0)
márc. 11. 14:30
Hódmezővásárhely - Mórahalom
2:0 (0:0)
márc. 11. 14:30
Budapest Honvéd II - Pécsi MFC
1:2 (0:0)
márc. 11. 11:00
DVTK II - Tiszafüred
3:1 (2:0)
márc. 11. 14:30
MTK II - Balassagyarmat
3:2 (2:2)
márc. 11. 14:30
Jászberény - Salgótarján
14:0 (6:0)
márc. 11. 14:30
Tállya - Gyöngyös
2:1 (0:0)
márc. 11. 11:00
Vidi II - Gyirmót II
2:0 (1:0)
márc. 11. 13:00
Puskás Akadémia II. - Pénzügyőr
4:0 (0:0)
márc. 11. 14:30
BKV Előre - Andráshida
0:1 (0:0)
márc. 11. 14:30
Dunaharaszti - Csepel
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 11. 15:30
Nottingham Forest - Derby
0:0
2 mérkőzés
márc. 11. 15:00
Salernitana - Avellino
2:0 (2:0)
márc. 11. 17:30
Empoli - Entella
2:1 (1:0)
márc. 11. 12:45
Portimonense - Guimaraes
2:1 (1:1)
márc. 11. 17:00
Marítimo - Setúbal
4:2 (3:0)
márc. 11. 19:00
Belenenses - Tondela
0:0
márc. 11. 21:15
Pacos de Ferreira - FC Porto
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 11. 14:30
Akhmat Grozny - CSKA Moszkva
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
márc. 11. 17:00
Voluntari - ACS Poli Timisoara
1:0 (0:0)
márc. 11. 19:45
Steaua Bukarest - Viitorul Constanta
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
márc. 11. 11:30
Kayserispor - Karabükspor
3:2 (1:1)
márc. 11. 11:30
Göztepe Izmir - Antalyaspor
2:1 (1:0)
márc. 11. 14:00
Malatyaspor - Fenerbahce
0:2 (0:1)
márc. 11. 17:00
Galatasaray - Konyaspor
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 11. 13:00
Rangers FC - Celtic
2:3 (2:2)
3 mérkőzés
márc. 11. 13:00
Karpaty Lviv - Olimpik Donetsk
0:3 (0:1)
márc. 11. 16:00
Illichivets - Zorya Lugansk
0:0
márc. 11. 18:30
Dinamo Kiev - Veres
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
márc. 11. 14:30
Anderlecht - Royal Antwerp
2:1 (1:1)
márc. 11. 14:30
Genk - Gent
1:2 (0:1)
márc. 11. 14:30
Kortrijk - Sporting Charleroi
2:0 (2:0)
márc. 11. 14:30
AS Eupen - Mouscron-Péruwelz
4:0 (0:0)
márc. 11. 14:30
KV Oostende - Standard Liege
2:3 (2:0)
márc. 11. 14:30
Mechelen - Waasland-Beveren
2:0 (0:0)
márc. 11. 14:30
Lokeren - Zulte-Waregem
0:2 (0:1)
márc. 11. 14:30
Sint-Truidense - Club Brugge
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 11. 16:30
Mattersburg - Salzburg
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 11. 16:00
Luzern - Basel
1:0 (0:0)
márc. 11. 16:00
Sion - Thun
7:2 (3:1)
márc. 11. 16:00
BSC Young Boys - Grasshoppers
3:1 (1:1)
4 mérkőzés
márc. 11. 14:00
Platanias - Olympiakos Pireus
0:4 (0:3)
márc. 11. 16:15
Xanthi - Panaitolikos
1:0 (1:0)
márc. 11. 16:15
Lamia - Levadiakos
1:1 (1:1)
márc. 11. 18:30
PAOK Saloniki - AEK Athen
0:3*
márc. 11. 12:00
Hércules - Formentera
1:0 (0:0)
márc. 11. 12:00
Villarreal II - Mallorca
1:1 (1:1)
márc. 11. 12:00
Llagostera - Olot
2:1 (0:1)
márc. 11. 12:00
Atlético Saguntino - Badalona
1:2 (1:1)
márc. 11. 12:00
Atlético Baleares - Zaragoza II
2:0 (2:0)
márc. 11. 12:00
Pena Deportiva - Peralada
0:1 (0:0)
márc. 11. 12:00
Ebro - Valencia II
1:0 (0:0)
márc. 11. 17:00
Cornella - Lleida Esportiu
1:0 (0:0)
márc. 11. 17:00
Alcoyano - Elche
1:1 (0:1)
márc. 11. 17:00
Ontinyent - Sabadell
0:0
3 mérkőzés
márc. 11. 14:00
Magdeburg - Aalen
6:1 (3:1)
márc. 11. 14:00
Chemnitzer - Hallescher
1:1 (0:0)
márc. 11. 14:00
Erfurt - Karlsruhe
1:3 (1:2)
2 mérkőzés
márc. 11. 15:30
Lech Poznan - Jagiellonia
5:1 (1:1)
márc. 11. 18:00
Lechia Gdansk - Legia Warszawa
1:3 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 11. 01:30
Patronato - River Plate
0:1 (0:0)
márc. 11. 21:00
Lanus - Estudiantes
0:0
márc. 11. 21:00
Huracán - San Lorenzo
1:1 (1:0)
márc. 11. 23:15
Vélez Sársfield - Rosario Central
2:2 (1:1)
6 mérkőzés
márc. 11. 00:00
Chicago Fire - Kansas
3:4 (0:2)
márc. 11. 01:00
New York Red Bulls - Portland Timbers
4:0 (1:0)
márc. 11. 01:30
Orlando City - Minnesota United
1:2 (1:1)
márc. 11. 20:00
Atlanta United - D.C. United
3:1 (1:0)
márc. 11. 22:00
New York City - L. A. Galaxy
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
márc. 11. 15:00
Inter Zapresic - Rijeka
0:3 (0:2)
márc. 11. 17:00
Cibalia Vinkovci - Osijek
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
márc. 11. 12:00
SonderjyskE - Lyngby
1:0 (1:0)
márc. 11. 14:00
Aalborg - Randers
4:0 (2:0)
márc. 11. 16:00
Nordsjaelland - Midtjylland
1:1 (1:0)
márc. 11. 18:00
Horsens - Bröndby
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 11. 17:00
Östersunds - GAIS Göteborg
1:0 (0:0)
márc. 11. 14:30
AlbinoLeffe - Ravenna
0:1 (0:0)
márc. 11. 14:30
Südtirol - Renate
0:0
márc. 11. 16:30
Mestre - Pordenone
4:3 (2:1)
márc. 11. 16:30
Triestina - Vicenza
0:0
márc. 11. 18:30
Fermana - Reggiana
2:2 (0:2)
márc. 11. 20:30
Teramo - Santarcangelo
0:0
márc. 11. 20:30
Gubbio - Feralpisalo
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 11. 15:20
Zilina - Slovan Bratislava
2:0 (1:0)
8 mérkőzés
márc. 11. 14:00
FK Mladost Lucani - Vojvodina
0:3 (0:1)
márc. 11. 14:00
Backa Palanka - Macva Sabac
2:1 (0:0)
márc. 11. 14:00
FK Zemun - Vozdovac
3:0 (1:0)
márc. 11. 15:00
Cukaricki - Partizan
0:2 (0:2)
márc. 11. 16:00
Rad Belgrád - Javor
2:0 (0:0)
márc. 11. 16:00
Radnicki Nis - Spartak Subotica
0:2 (0:0)
márc. 11. 16:00
Radnik Surdulica - Borac Cacak
1:0 (0:0)
márc. 11. 18:30
Crvena Zvezda - Napredak
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 11. 15:00
Jablonec - Banik Ostrava
2:0 (0:0)
márc. 11. 15:00
Slavia Praha - Sigma Olomouc
3:1 (0:0)
márc. 11. 17:15
Viktoria Plzen - Slovan Liberec
2:2 (2:1)
6 mérkőzés
márc. 11. 18:00
Bodo/Glimt - Lilleström
3:1 (1:0)
márc. 11. 18:00
Molde - Sandefjord
5:0 (2:0)
márc. 11. 18:00
Stromsgodset - Stabaek
2:2 (1:2)
márc. 11. 18:00
Start - Tromso
4:1 (2:0)
márc. 11. 18:00
Odd Grenland - Haugesund
1:2 (0:0)
márc. 11. 20:00
Sarpsborg 08 - Rosenborg
1:0 (0:0)
márc. 11. 16:00
Neuchatel Xamax FC - FC Schaffhausen
1:0 (1:0)
márc. 11. 16:00
Servette - Wohlen
1:1 (0:1)
márc. 11. 16:00
FC Porto II - Academico Viseu
0:1 (0:1)
márc. 11. 14:30
Reggina - Monopoli
1:2 (1:1)
márc. 11. 14:30
Juve Stabia - Akragas
7:0 (4:0)
márc. 11. 14:30
Paganese - Rende
3:0 (1:0)
márc. 11. 14:30
Fondi - Fidelis Andria
1:0 (1:0)
márc. 11. 14:30
Catanzaro - Trapani
1:2 (0:1)
márc. 11. 18:30
Siracusa - Casertana
0:1 (0:1)
márc. 11. 18:30
Lecce - Matera
0:0
márc. 11. 18:30
Bisceglie - Cosenza 1914
0:0
márc. 11. 18:30
Sicula Leonzio - Catania
0:0
3 mérkőzés
márc. 11. 14:00
Pirin Blagoevgrad - CSKA Szófia
1:2 (1:0)
márc. 11. 16:30
Levszki Szófia - Etar
1:1 (0:0)
márc. 11. 12:00
Caudal - Gernika
0:0
márc. 11. 12:00
Lealtad - Arenas de Getxo
2:2 (1:0)
márc. 11. 12:15
Vitoria - Pena Sport
1:1 (1:0)
márc. 11. 16:30
Tudelano - Real Sociedad II
1:2 (0:0)
márc. 11. 17:00
Barakaldo - Racing Santander
2:0 (0:0)
márc. 11. 17:00
Burgos - Mirandés
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 11. 15:00
Triglav - Olimpija Ljubljana
0:1 (0:1)
márc. 11. 17:00
Aluminij - Celje
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 11. 15:00
APOEL Nikosia - AEK Larnaka
0:0
márc. 11. 18:00
Anorthosis - Apollon Limassol
1:2 (1:1)
márc. 11. 11:30
Real Valladolid II - Talavera
3:0 (1:0)
márc. 11. 12:00
S.S. Reyes - Celta Vigo II
1:0 (0:0)
márc. 11. 12:00
Deportivo La Coruna II - Navalcarnero
1:0 (1:0)
márc. 11. 17:00
Toledo - Cerceda
2:3 (2:1)
márc. 11. 17:00
Racing Ferrol - Atlético Madrid II
3:0 (1:0)
márc. 11. 17:00
Ponferradina - Guijuelo
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
4 mérkőzés
márc. 11. 15:00
GOSK Gabela - Sloboda Tuzla
0:0
márc. 11. 17:00
Siroki Brijeg - FK Sarajevo
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 11. 12:00
Krumkachy - Neman Grodno
0:3 (0:0)
márc. 11. 14:00
Shakhter Soligorsk - Dnepr Mogilev
3:1 (0:0)
márc. 11. 21:00
GyE Jujuy - Guillermo Brown
2:0 (0:0)
márc. 11. 23:00
Quilmes - Independiente Rivadavia
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 11. 02:00
Tigres - Club Tijuana
1:0 (1:0)
márc. 11. 04:00
CF América - Club León
2:0 (1:0)
márc. 11. 19:00
UNAM Pumas - Toluca
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 11. 14:00
FCI Levadia - Kuressaare
4:0 (3:0)
2 mérkőzés
márc. 11. 18:00
Hapoel Acre - Ironi Kiryat Shmona
0:3 (0:2)
márc. 11. 19:15
Hapoel Ra'anana - Beitar Jerusalem
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 11. 08:00
Ringwood City - Myrtleford Savoy
3:2 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 11. 13:00
Hafnarfjördur - UMF Grindavik
0:3 (0:0)
márc. 11. 17:15
KR Reykjavik - ÍR Reykjavík
2:0 (0:0)
márc. 11. 18:00
KA Akureyri - Breidablik
4:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 11. 11:00
Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Tbilisi
1:4 (1:1)
márc. 11. 13:00
Samtredia - Sioni Bolnisi
0:1 (0:0)
márc. 11.
Veria - Acharnaikos
3:0*
márc. 11. 14:00
Doxa Dramas - Kallithea
2:0 (2:0)
márc. 11. 14:00
OFI Heraklion - Trikala
3:0 (1:0)
márc. 11. 14:00
Anagennisi Karditsa - Kalamarias
0:2 (0:2)
márc. 11. 14:00
Panegialios - Aiginiakos
2:1 (1:0)
márc. 11. 12:00
Huelva - Melilla
0:2 (0:2)
márc. 11. 12:00
Jumilla - Las Palmas II
1:0 (1:0)
márc. 11. 17:00
Real Murcia - San Fernando
2:1 (1:0)
márc. 11. 17:00
Écija Balompié - UCAM Murcia
1:1 (0:0)
márc. 11. 17:00
Linense - Villanovense
0:0
márc. 11. 17:00
Badajoz - Marbella
1:1 (0:0)

6 mérkőzés
márc. 11. 10:00
Irtysh Pavlodar - Atyrau
2:1 (2:0)
márc. 11. 10:00
Kaisar Kyzylorda - Aktobe
0:1 (0:0)
márc. 11. 10:00
Ordabasy - Shakter Karaganda
2:1 (1:0)
márc. 11. 10:00
Zhetysu - Tobol
0:1 (0:1)
márc. 11. 10:00
Kairat Almaty - Kyzyl-Zhar
2:1 (0:1)
márc. 11. 11:00
FK Astana - Akzhayik
3:0 (1:0)
márc. 11. 16:00
Hostert - Jeunesse Esch
1:2 (0:2)
márc. 11. 16:00
RFCU Luxemburg - UT Pétange
2:3 (1:0)
márc. 11. 16:00
Fola Esch - UNA Strassen
3:1 (2:0)
márc. 11. 16:00
Victoria Rosport - Differdange
1:2 (1:1)
márc. 11. 16:00
Progres Niedercorn - US Esch
3:1 (2:0)
márc. 11. 12:30
NS Mura - Ilirija Ljubljana
2:0 (0:0)
márc. 11. 15:00
Jadran Dekani - Brda
2:1 (0:0)
márc. 11. 11:00
Gaziantepspor - Samsunspor
2:1 (0:0)
márc. 11. 13:30
Giresunspor - Adana Demirspor
0:2 (0:2)
márc. 11. 16:00
Denizlispor - Erzurum BB
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 11. 16:00
Drogheda - Athlone
6:0 (2:0)
márc. 11. 21:45
General Díaz - Guaraní
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 11. 14:00
Mosta - Gzira
3:5 (2:3)
márc. 11. 16:00
Valletta - Hibernians
2:1 (2:1)
márc. 11. 16:00
AB Argir - 07 Vestur
1:1 (0:1)
márc. 11. 16:00
HB Torshavn - Klaksvík
0:3 (0:1)
márc. 11. 16:00
TB / FCS / Royn - Runavik
0:4 (0:2)
márc. 11. 16:00
Vikingur Gota - Skála
1:0 (0:0)
márc. 11. 16:00
EB Streymur - B36 Torshavn
3:2 (0:1)
5 mérkőzés
márc. 11. 13:45
HB Koge - Thisted
3:2 (2:2)
márc. 11. 13:45
Skive - Fremad Amager
0:1 (0:0)
márc. 11. 13:45
Brabrand - Viborg
0:0
márc. 11. 13:45
Roskilde - Vejle Boldklub
0:0
márc. 11. 13:45
Esbjerg - Fredericia
2:4 (1:2)
4 mérkőzés
márc. 11. 12:00
Encamp - FC Santa Coloma
0:5 (0:0)
márc. 11. 12:00
Inter Club d'Escaldes - Lusitanos
1:2 (0:0)
márc. 11. 16:00
UE Santa Coloma - Sant Julia
0:2 (0:0)
márc. 11. 18:00
Penya Encarnada - Engordany
0:2 (0:0)
márc. 11. 15:00
Tre Penne - Faetano
2:0 (0:0)
márc. 11. 15:00
Pennarossa - Cosmos
3:2 (1:2)
márc. 11. 15:00
San Giovanni - Domagnano
2:4 (0:1)
márc. 11. 18:30
Juvenes/Dogana - La Fiorita
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 11. 14:00
Sileks Kratovo - Shkupi
1:1 (0:0)
márc. 11. 14:00
FK Skopje - Vardar Skopje
0:0
márc. 11. 14:00
Pobeda - Akademija Pandev
0:0
2 mérkőzés
márc. 11. 11:00
Pyunik - Ararat Yerevan
3:3 (2:0)
márc. 11. 12:00
Alashkert - Banants
2:2 (2:2)
3 mérkőzés
márc. 11. 08:30
Guizhou Zhicheng - Hebei CFFC
2:3 (0:1)
márc. 11. 12:35
Henan Jianye - Tianjin Teda
1:0 (1:0)
márc. 11. 12:35
Jiangsu Suning - Beijing Guoan
1:2 (0:1)
márc. 11. 00:30
Universitario - Real Potosí
3:1 (2:0)
márc. 11. 20:00
Jorge Wilstermann - Club Bolívar
4:2 (3:1)
márc. 11. 22:15
The Strongest - Club Aurora
2:1 (0:0)
márc. 11. 22:15
Guabirá - Sport Boys Warnes
1:1 (0:0)
márc. 11. 18:00
ENPPI - Al Ahly
0:1 (0:1)
márc. 11. 00:00
Zulia - Zamora FC
2:0 (2:0)
márc. 11. 16:00
Metropolitanos - Caracas
1:2 (0:1)
márc. 11. 21:00
Trujillanos - Monagas
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 11. 14:30
Bloemfontein - Richards Bay
3:1 (1:0)
márc. 11. 14:30
Royal Eagles - Maritzburg United
1:2 (0:1)
márc. 11. 06:00
Jeonnam Dragons - Pohang
2:3 (1:1)
márc. 11. 08:00
FC Seoul - Gangwon
1:2 (1:0)
márc. 11. 14:30
De Treffers - Achilles '29
5:2 (3:2)
márc. 11. 02:00
Waitakere - Hawke's Bay United
1:2 (0:2)
márc. 11. 04:35
Auckland City - Eastern Suburbs
1:0 (0:0)
márc. 11. 12:30
Besa Pejë - Prishtina
1:3 (0:0)
márc. 11. 13:00
Vëllaznimi - Flamurtari
2:0 (0:0)
márc. 11. 13:00
Llapi - Liria Prizren
0:2 (0:0)
márc. 11. 13:00
Gjilani - Vllaznia
1:0 (0:0)
márc. 11. 13:00
Trepca'89 - Drita Gijlan
1:1 (0:0)
márc. 11. 07:00
Ansan Greeners - Daejeon Citizen
3:2 (1:1)
márc. 11. 07:00
Anyang - Bucheon 1995
0:3 (0:1)
márc. 11. 07:00
Seoul E-Land - Busan I'Park
2:2 (0:1)
10 mérkőzés
márc. 11. 05:00
Roasso Kumamoto - Montedio Yamagata
1:2 (0:1)
márc. 11. 06:00
JEF United - Gifu
2:3 (1:1)
márc. 11. 06:00
Tokyo Verdy - Matsumoto Yamaga
2:1 (2:1)
márc. 11. 06:00
Albirex Niigata - Kyoto Sanga
1:1 (1:1)
márc. 11. 06:00
Fagiano Okayama - Oita Trinita
1:0 (1:0)
márc. 11. 06:00
Tochigi - Renofa Yamaguchi
2:5 (0:3)
márc. 11. 06:00
Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka
0:1 (0:0)
márc. 11. 06:00
Kamatamare Sanuki - Mito Hollyhock
1:2 (0:0)
márc. 11. 07:00
Yokohama FC - Ehime
3:0 (2:0)
márc. 11. 08:30
Shanghai Shenxin - Wuhan Zall
0:1 (0:0)
márc. 11. 08:30
Shenzhen - Heilongjiang Litian
2:2 (2:1)
márc. 11. 14:30
Ben Guerdane - Stade Gabésien
1:0 (1:0)
márc. 11. 14:30
Étoile Sahel - Club Africain Tunis
0:1 (0:0)
márc. 11. 14:30
Esperance Zarzis - Monastir
0:0
márc. 11. 19:10
ES Tunis - Stade Tunisien
3:0 (2:0)
márc. 11. 07:30
Yuen Long - Tai Po
2:2 (0:1)
márc. 11. 10:30
Dreams - Pegasus
0:5 (0:1)
márc. 11. 12:00
Honefoss - Alta
1:1 (1:0)
márc. 11. 13:00
Falkenberg - Raufoss
2:3 (2:0)
márc. 11. 16:00
Eskilstuna City - Västeras IK
1:3 (0:2)
márc. 11. 16:00
Strommen - Jerv
1:1 (0:0)
márc. 11. 17:15
Tromsdalen - Levanger
1:3 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
256
30 (12%)
111 (43%)
372
259
26 (10%)
118 (46%)
366
259
28 (11%)
109 (42%)
358
259
31 (12%)
100 (39%)
355
5. Xxy
260
27 (10%)
109 (42%)
353
259
26 (10%)
111 (43%)
352
259
29 (11%)
99 (38%)
343
8. AltT
259
28 (11%)
101 (39%)
342
259
32 (12%)
90 (35%)
340
10. Nadin
259
24 (9%)
106 (41%)
332

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont