Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook

Fontosabb mérkőzések:












Meccsek - 2018. február 11.

Előző nap: 2018. február 10. | Következő nap: 2018. február 12.

Meccsek
Spanyol Bajnokság, 23. forduló
12:00Sevilla - Girona 1:0
16:15Barcelona - Getafe 0:0 - videóval
18:30Celta Vigo - Espanyol 2:2 - videóval
20:45Valencia - Levante 3:1 - videóval
Premier Liga, 27. forduló
13:00Huddersfield - Bournemouth 4:1
15:15Newcastle United - Manchester United 1:0
17:30Southampton - Liverpool 0:2
Serie A, 24. forduló
12:30Sassuolo - Cagliari 0:0
15:00Inter - Bologna 2:1 - videóval
15:00Chievo - Genoa 0:1
15:00Sampdoria - Hellas Verona 2:0
15:00Torino - Udinese 2:0 - videóval
20:45AS Roma - Benevento 5:2 - videóval
Bundesliga, 22. forduló
15:30VfB Stuttgart - Mönchengladbach 1:0
18:00Werder Bremen - Wolfsburg 3:1 - videóval
Francia Bajnokság, 25. forduló
15:00Strasbourg - Troyes 2:1
17:00Nantes - Lille 2:2 - videóval
21:00Lyon - Stade Rennes 0:2
Holland Bajnokság, 23. forduló
12:30Ajax - Twente 2:1 - videóval
14:30Vitesse - Feyenoord 3:1 - videóval
14:30Excelsior Rotterdam - NAC Breda 0:0
16:45Groningen - Den Haag 0:0
Bundesliga 2., 22. forduló
13:30Aue - Ingolstadt 0:0
13:30Sandhausen - Braunschweig 0:0
13:30Greuther Fürth - Dynamo Dresden 1:0
Spanyol Másodosztály, 26. forduló
12:00Albacete - Gimnastic 0:1
16:00Huesca - Leonesa 1:0
18:00Rayo Vallecano - Sevilla Atlético 2:0 - videóval
18:00Reus Deportiu - La Hoya Lorca 3:0
20:00Tenerife - Córdoba 5:1
20:30Zaragoza - Lugo 2:0
Angol Bajnokság, 31. forduló
13:00Aston Villa - Birmingham 2:0
Serie B, 25. forduló
15:00Parma - Perugia 1:1
17:30Cittadella - Novara 1:3
Portugál Bajnokság, 22. forduló
17:00Belenenses - Aves 2:5 - videóval
17:00Chaves - FC Porto 0:4 - videóval
19:00Sporting CP - Feirense 2:0 - videóval
21:15Boavista Porto - Guimaraes 1:0
Román Bajnokság, 24. forduló
19:45CS U Craiova - Sepsi 1:0 - videóval
Török Bajnokság, 21. forduló
11:30Kayserispor - Sivasspor 1:1 - videóval
11:30Akhisar Belediyespor - Bursaspor 1:0
14:00Alanyaspor - Konyaspor 1:2 - videóval
17:00Istanbul Basaksehir - Fenerbahce 0:2 - videóval
Skót FA Kupa, 5. forduló
15:30Ayr - Rangers FC 1:6
17:30Aberdeen - Dundee United 4:2
Belga Bajnokság, 26. forduló
14:30Waasland-Beveren - Club Brugge 1:1 - videóval
18:00Standard Liege - Mouscron-Péruwelz 4:3
20:00Sporting Charleroi - Lokeren 1:1 - videóval
Osztrák Bajnokság, 22. forduló
16:30Admira - Rapid Wien 2:1 - videóval
Görög Bajnokság, 21. forduló
14:00Apollon Smyrnis - Levadiakos 1:1
16:15AEK Athen - Asteras Tripolis 1:0
16:15Panaitolikos - Platanias 3:0
18:30Atromitos - Olympiakos Pireus 2:2 - videóval
Svájci Bajnokság, 21. forduló
16:00Grasshoppers - Luzern 1:2
16:00Lausanne - BSC Young Boys 1:4 - videóval
16:00St. Gallen - FC Zürich 1:2
Spanyol harmadosztály, 3. csoport, 25. forduló
11:30Alcoyano - Formentera 0:0 - videóval
12:00Llagostera - Mallorca 0:0 - videóval
12:00Atlético Saguntino - Lleida Esportiu 1:0
12:00Atlético Baleares - Elche 1:1
12:00Pena Deportiva - Olot 1:0
12:00Peralada - Sabadell 3:2
17:00Hércules - Ebro 0:0
17:00Ontinyent - Valencia II 1:1 - videóval
18:00Cornella - Villarreal II 3:0
Lengyel Bajnokság, 22. forduló
15:30Nieciecza - Korona Kielce 0:3
18:00Arka Gdynia - Lech Poznan 0:0
Argentin Bajnokság, 15. forduló
21:00Godoy Cruz - Belgrano 2:1 - videóval
21:00Talleres Córdoba - Banfield 1:0 - videóval
23:15Boca Juniors - Temperley 1:0 - videóval
Argentin Kupa, selejtező, 2. forduló, B csoport
22:15Sportivo Penarol - Racing Córdoba 2:1
Horvát Bajnokság, 21. forduló
15:00Cibalia Vinkovci - Hajduk Split 0:5 - videóval
17:00Lokomotiv Zágráb - Rude Zágráb 2:2
Dán Bajnokság, 20. forduló
14:00Odense BK - Helsingor 6:1 - videóval
16:00SonderjyskE - Nordsjaelland 2:1
18:00Lyngby - Bröndby 1:3 - videóval
Serie C, B csoport, 25. forduló
Mestre - Modena
3. Liga, 24. forduló
14:00Unterhaching - Hallescher 1:1
14:00Wehen Wiesbaden - Werder Bremen II 2:2
Svájci Másodosztály, 20. forduló
16:00Chiasso - Wil 0:1
16:00Rapperswil-Jona - FC Vaduz 1:2
Portugál Másodosztály, 24. forduló
12:15Gil Vicente - Académica 0:4
16:00Leixőes - Braga II 1:1 - videóval
16:00Nacional - Covilha 1:1
16:00UD Oliveirense - Famalicao 2:0
16:00Guimaraes II - Cova Piedade 1:0
16:00Arouca - Real SC 1:0
16:00Sporting CP II - Madeira 0:1
17:00Santa Clara - FC Porto II 2:0
17:00Benfica II - Academico Viseu 1:5 - videóval
Finn Kupa, A csoport
17:00MuSa - Kemi Kings 2:2
Spanyol harmadosztály, 1. csoport, 25. forduló
12:00Rayo Majadahonda - Talavera 0:0 - videóval
12:00S.S. Reyes - Pontevedra 1:0
16:30Cerceda - Atlético Madrid II 1:1
16:30Rápido de Bouzas - Celta Vigo II 2:1
17:00Toledo - Unión Adarve 1:3
17:00Fuenlabrada - Gimnástica Segoviana 1:1
17:00Racing Ferrol - Guijuelo 0:2
19:00Real Madrid II - Navalcarnero 2:3
Spanyol harmadosztály, 2. csoport, 25. forduló
12:00Lealtad - Tudelano 0:0 - videóval
12:00Vitoria - Gernika 1:0
17:00Izarra - Sporting Gijón II 1:0
17:00Burgos - Real Sociedad II 0:0
18:30Caudal - UD Logronés 0:3
Serie C, C csoport, 25. forduló
14:30Casertana - Trapani 0:0 - videóval
14:30Monopoli - Fidelis Andria 2:0 - videóval
14:30Reggina - Virtus Francavilla 0:0 - videóval
14:30Paganese - Matera 1:0 - videóval
14:30Fondi - Juve Stabia 1:2
14:30Catanzaro - Sicula Leonzio 0:3 - videóval
16:30Catania - Cosenza 1914 2:2
16:30Siracusa - Akragas 1:0
Serie C, A csoport, 25. forduló
14:30Arezzo - Alessandria 0:2 - videóval
14:30Cuneo - Pistoiese 3:3 - videóval
14:30Monza - Arzachena 1:1 - videóval
14:30Olbia - Pro Piacenza 0:0 - videóval
14:30Piacenza - Lucchese 1:0
16:30Livorno - Pontedera 0:1
18:30Prato - Pisa 2:2
18:30Viterbese Castrense - Gavorrano 2:0
Ciprusi Bajnokság, 24. forduló
14:00Paphos FC - APOEL Nikosia 2:3 - videóval
16:00Apollon Limassol - AEK Larnaka 2:0
16:00Olympiakos Nicosia - Anorthosis 0:3
Argentin Másodosztály, 14. forduló
00:00Atlético Rafaela - Brown de Adrogué 2:3 - videóval
21:00All Boys - Aldosivi 0:1 - videóval
21:00Deportivo Morón - Ferro Carril Oeste 0:0
21:00Quilmes - Flandria 0:2 - videóval
21:00Los Andes - Almagro 1:1 - videóval
22:00Estudiantes de San Luis - Nueva Chicago 0:0
Belga Másodosztály, második szakasz, 12. forduló
16:00Lierse - Oud-Heverlee 0:1 - videóval
Izraeli Bajnokság, 22. forduló
18:00Maccabi Netanya - Bnei Sakhnin 1:1
19:15Hapoel Acre - Maccabi Tel Aviv 0:2
Izlandi Liga Kupa, 2. csoport
19:00KA Akureyri - Magni Grenivik 2:0
Izlandi Liga Kupa, 3. csoport
19:15Leiknir Reykjavik - Haukar 1:4
Izlandi Liga Kupa, 4. csoport
21:15Fylkir Reykjavik - Hafnarfjördur 2:1
Azeri Bajnokság, 15. forduló
12:00Inter Baku - Sabail 1:1
14:30Neftchi - Kapaz 1:0
Francia Harmadosztály, 21. forduló
15:00Grenoble - Créteil 1:0 - videóval
Spanyol harmadosztály, 4. csoport, 25. forduló
11:00Betis II - Melilla 1:1 - videóval
12:00Real Murcia - Villanovense 2:0 - videóval
12:00Linense - Huelva 2:0
12:00Las Palmas II - Marbella 0:0
12:00Granada II - San Fernando 0:0
17:00FC Cartagena - Mérida AD 0:0 - videóval
17:00Lorca Deportiva - El Ejido 0:2 - videóval
Görög Másodosztály, 16. forduló
Panegialios - Acharnaikos 3:0
14:00Trikala - Kallithea 1:0
14:00Kalamarias - Giorgos Karaiskakis 0:0
14:00Aiginiakos - Ergotelis 3:2
14:00Anagennisi Karditsa - Panachaiki 1:2
14:00Sparta - Doxa Dramas 1:0
Andorrai Bajnokság, 16. forduló
12:00Engordany - Encamp 11:1
14:00FC Santa Coloma - UE Santa Coloma 2:0
16:00Inter Club d'Escaldes - Penya Encarnada 3:0
18:00Lusitanos - Sant Julia 1:1
Ausztrál Bajnokság, 7. forduló
09:00Western Sydney Wanderers - Wellington Phoenix 4:0 - videóval
Walesi Bajnokság, rájátszás, felső ház, 2. forduló
15:30Cardiff MU - Connah's Quay 0:2
Török Másodosztály, 21. forduló
11:00Istanbulspor - Ümraniyespor 2:1 - videóval
11:00Samsunspor - Erzurum BB 1:0
13:30Eskisehirspor - Giresunspor 3:1
16:00Balikesirspor - Ankaragücü 1:3 - videóval
Dél-afrikai Kupa, 16 közé jutás
14:30Mariveni United - EC Bees 1:3
14:30Kaizer Chiefs - Golden Arrows 3:0 - videóval
14:30Bloemfontein - SuperSport United 1:1
14:30Happy Wanderers - Royal Eagles 0:1
San marinói Bajnokság, 16. forduló
15:00Murata - Libertas 1:4
15:00Domagnano - Tre Penne 0:3
15:00San Giovanni - Juvenes/Dogana 1:4
Barátságos
02:00Jubilo Iwata - Shonan Bellmare 3:1
08:00Rockdale City Suns - St. George Saints 4:1
11:00Dnepr Mogilev - Slavia Mozyr 2:0
11:00Érd - Budaörs 3:2
12:00Grorud - Alta 3:0
12:15Rakvere Tarvas - Nőmme Kalju II 2:1
13:00Örebro - Degerfors 1:0
13:00Debreceni VSC - FCI Levadia 2:2
13:00Kvik Halden - Frigg 4:2
13:15Akropolis - Nyköping 0:1
14:00Unicov - Vitkovice 3:4
14:00Vasas - Putnok 7:1
14:00Velez Mostar - Zeljeznicar Sarajevo 0:0
14:30ND Gorica - Rudar Velenje 1:6
15:00Buducnost Podgorica - Amkar 0:3
15:00Debreceni VSC - Karpaty Lviv 4:1
15:00Németország U17 - Anglia U17 1:1
15:30Ordabasy - Oleksandria 1:1
16:00Lysekloster - Nest-Sotra 0:1
16:00Portugália U17 - Hollandia U17 0:2
16:00Guizhou Zhicheng - Wattens 0:0
16:15Ranheim - Nardo 6:0
16:30Sarpsborg 08 - Dinamo Kiev 1:0
17:00Mariehamn - Paide 2:1
18:30Deportivo Quito - Aucas 2:2

A nap legjobb tippelői
1.Attila87239 pont
2.heurek232 pont
3.zozoka42230 pont
4.Sió227 pont
5.tatrai220 pont
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2018, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.