Főoldal » Meccsek » 2017. október 29.

Meccsek - 2017. október 29.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2017. október 29.)


4 mérkőzés
2017. okt. 29. 12:00
Getafe - Real Sociedad
2:1 (0:1)
2017. okt. 29. 16:15
Girona - Real Madrid
2:1 (0:1)
2017. okt. 29. 18:30
Eibar - Levante
2:2 (0:2)
2017. okt. 29. 20:45
Málaga - Celta Vigo
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 14:30
Brighton & Hove Albion - Southampton
1:1 (0:1)
2017. okt. 29. 17:00
Leicester - Everton
2:0 (2:0)
7 mérkőzés
2017. okt. 29. 12:30
Benevento - Lazio
1:5 (0:3)
2017. okt. 29. 15:00
Crotone - Fiorentina
2:1 (2:1)
2017. okt. 29. 15:00
Napoli - Sassuolo
3:1 (2:1)
2017. okt. 29. 15:00
Sampdoria - Chievo
4:1 (3:1)
2017. okt. 29. 15:00
SPAL - Genoa
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 15:00
Udinese - Atalanta
2:1 (1:1)
2017. okt. 29. 20:45
Torino - Cagliari
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 15:30
Werder Bremen - Augsburg
0:3 (0:2)
2017. okt. 29. 18:00
VfB Stuttgart - Freiburg
3:0 (2:0)
10 mérkőzés
2017. okt. 29. 13:30
Soroksár - Kisvárda
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 13:30
Szeged 2011 - Győri ETO
0:0
2017. okt. 29. 13:30
Dorog - Siófok
2:1 (0:0)
2017. okt. 29. 13:30
Budafok - Békéscsabai Előre
0:2 (0:1)
2017. okt. 29. 13:30
Kazincbarcika - ZTE
2:0 (1:0)
2017. okt. 29. 13:30
Budaörs - Cegléd
1:1 (1:0)
2017. okt. 29. 13:30
Szolnoki MÁV - Vác
1:5 (0:4)
2017. okt. 29. 15:00
MTK - Mosonmagyaróvár
6:1 (3:0)
2017. okt. 29. 17:00
Nyíregyháza - Csákvár
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 17:00
Gyirmót - Soproni VSE
0:0
3 mérkőzés
2017. okt. 29. 15:00
Lyon - Metz
2:0 (2:0)
2017. okt. 29. 17:00
Toulouse - St. Etienne
0:0
2017. okt. 29. 21:00
Lille - Olympique Marseille
0:1 (0:1)

4 mérkőzés
2017. okt. 29. 12:30
Vitesse - PSV Eindhoven
2:4 (1:1)
2017. okt. 29. 14:30
Utrecht - NAC Breda
2:2 (1:1)
2017. okt. 29. 14:30
Sparta Rotterdam - Groningen
2:1 (2:1)
2017. okt. 29. 16:45
Heerenveen - Alkmaar
1:2 (1:0)
2017. okt. 29. 13:30
Duisburg - Union Berlin
1:1 (0:0)
2017. okt. 29. 13:30
Heidenheim - FC Nürnberg
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Dynamo Dresden - Braunschweig
1:1 (1:0)
2017. okt. 29. 12:00
Barcelona II - Sevilla Atlético
1:1 (1:0)
2017. okt. 29. 16:00
Córdoba - Numancia
1:1 (1:1)
2017. okt. 29. 18:00
Alcorcón - Real Oviedo
2:0 (1:0)
2017. okt. 29. 20:00
Reus Deportiu - Valladolid
2:2 (1:1)
2017. okt. 29. 20:30
Tenerife - Osasuna
0:0
2017. okt. 29. 11:00
Vidi II - Dunaharaszti
2:2 (0:0)
2017. okt. 29. 13:00
Puskás Akadémia II. - Csorna
2:2 (0:0)
2017. okt. 29. 13:30
Gyirmót II - BKV Előre
0:2 (0:0)
2017. okt. 29. 13:30
ESMTK - Nyírbátor
1:1 (0:0)
2017. okt. 29. 13:30
Tállya - MTK II
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 13:30
DVTK II - Jászberény
1:3 (0:0)
2017. okt. 29. 13:30
Rákosmenti KSK - Budapest Honvéd II
3:1 (0:0)
2017. okt. 29. 13:30
Duna Aszfalt Tiszakécske - Paks II
3:2 (0:0)
1 mérkőzés
2017. okt. 29. 13:00
Birmingham - Aston Villa
0:0
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 15:00
Parma - Avellino
2:0 (1:0)
2017. okt. 29. 17:30
Pro Vercelli - Foggia
1:4 (1:2)
2017. okt. 29. 17:00
Braga - Chaves
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 19:00
Pacos de Ferreira - Estoril
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 21:15
Aves - Guimaraes
1:3 (1:2)
4 mérkőzés
2017. okt. 29. 09:30
Amkar - FK Ural
1:1 (1:0)
2017. okt. 29. 12:00
Dinamo Moszkva - Ruan Tosno
0:1 (0:1)
2017. okt. 29. 14:30
Zenit Szentpétervár - Lokomotiv Moszkva
0:3 (0:0)
2017. okt. 29. 17:00
FK Krasnodar - SKA-Energia Khabarovsk
4:1 (2:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 17:00
CFR Cluj - Gaz Metan Medias
0:0
2017. okt. 29. 19:45
CS U Craiova - Steaua Bukarest
2:5 (0:2)
7 mérkőzés
2017. okt. 29. 01:00
Atlético PR - Chapecoense
0:0
2017. okt. 29. 20:00
Fluminense - Bahia
1:1 (1:1)
2017. okt. 29. 20:00
Atlético Mineiro - Botafogo
0:0
2017. okt. 29. 20:00
Ponte Preta - Corinthians
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 21:00
Sport Recife - Coritiba
3:4 (2:2)
2017. okt. 29. 21:00
EC Vitória - Atlético GO
1:1 (0:1)
2017. okt. 29. 22:00
Avaí - Gremio Porto Alegre
2:2 (1:2)
4 mérkőzés
2017. okt. 29. 12:00
Karabükspor - Sivasspor
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 12:00
Konyaspor - Osmanlispor
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 14:30
Bursaspor - Antalyaspor
4:0 (1:0)
2017. okt. 29. 17:30
Trabzonspor - Galatasaray
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
2017. okt. 29. 13:00
Zirka - Vorskla Poltava
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 16:00
Zorya Lugansk - Oleksandria
2:2 (2:0)
2017. okt. 29. 16:00
Veres - Olimpik Donetsk
1:1 (1:0)
2017. okt. 29. 18:30
Karpaty Lviv - Dinamo Kiev
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
2017. okt. 29. 14:30
Club Brugge - Sint-Truidense
4:1 (2:1)
2017. okt. 29. 18:00
Standard Liege - Waasland-Beveren
3:1 (3:0)
2017. okt. 29. 20:00
Mouscron-Péruwelz - Royal Antwerp
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
2017. okt. 29. 16:30
Wolfsberger - Sturm Graz
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
2017. okt. 29. 16:00
Lugano - Luzern
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 16:00
St. Gallen - Grasshoppers
3:1 (1:1)
2017. okt. 29. 16:00
BSC Young Boys - Sion
5:1 (3:1)
4 mérkőzés
2017. okt. 29. 14:00
Xanthi - Atromitos
0:2 (0:1)
2017. okt. 29. 16:15
Panaitolikos - Apollon Smyrnis
1:1 (1:0)
2017. okt. 29. 16:15
Lamia - Platanias
2:0 (0:0)
2017. okt. 29. 18:30
Panionios Athen - AEK Athen
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 10:00
Tomsk - Luch-Energia
0:0
2017. okt. 29. 11:00
Sibir Novosibirsk - Baltika Kaliningrad
3:0 (1:0)
2017. okt. 29. 11:30
FK Tambov - Avangard Kursk
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 12:00
Tyumen - Yenisey
1:1 (1:1)
2017. okt. 29. 12:00
Sovjetov - Olimpiyets
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 12:00
Gazovik Orenburg - Szpartak Moszkva II
2:1 (1:0)
2017. okt. 29. 13:00
Shinnik - Fakel
0:1 (0:1)
2017. okt. 29. 14:00
Volgar Astrakhan - Rotor Volgograd
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 12:00
Ebro - Lleida Esportiu
1:1 (0:1)
2017. okt. 29. 12:00
Atlético Baleares - Peralada
0:0
2017. okt. 29. 12:00
Hércules - Pena Deportiva
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 12:00
Villarreal II - Valencia II
2:2 (0:2)
2017. okt. 29. 18:00
Cornella - Elche
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 14:00
Karlsruhe - Magdeburg
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 14:00
Wehen Wiesbaden - Preußen Münster
6:2 (4:1)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 15:30
Jagiellonia - Zaglebie Lubin
3:1 (2:0)
2017. okt. 29. 18:00
Legia Warszawa - Arka Gdynia
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
2017. okt. 29. 01:20
Talleres Córdoba - River Plate
4:0 (1:0)
2017. okt. 29. 15:05
Newell's Old Boys - Chacarita Juniors
2:1 (2:0)
2017. okt. 29. 18:05
Gimnasia La Plata - Vélez Sársfield
4:0 (1:0)
2017. okt. 29. 20:05
Temperley - San Lorenzo
0:2 (0:1)
2017. okt. 29. 22:05
Boca Juniors - Belgrano
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 15:00
Slaven Belupo - Hajduk Split
0:0
2017. okt. 29. 19:00
Rude Zágráb - Cibalia Vinkovci
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
2017. okt. 29. 12:00
SonderjyskE - Hobro
1:1 (1:1)
2017. okt. 29. 14:00
Lyngby - Midtjylland
2:2 (2:1)
2017. okt. 29. 16:00
Horsens - FC Kobenhavn
1:1 (0:0)
2017. okt. 29. 18:00
Aalborg - Odense BK
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
2017. okt. 29. 15:00
Sirius - Malmö FF
0:4 (0:2)
2017. okt. 29. 15:00
Sundsvall - Hammarby
1:4 (1:1)
2017. okt. 29. 17:30
Häcken - Kalmar
2:0 (0:0)
2017. okt. 29. 17:30
Djurgarden - Jönköpings Södra
0:0
2017. okt. 29. 14:30
MVV - Volendam
2:1 (2:1)
2017. okt. 29. 14:30
Telstar - Almere City
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
2017. okt. 29. 17:00
Trencín - Trnava
1:2 (0:0)
2017. okt. 29. 14:30
Südtirol - Vicenza
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 14:30
AlbinoLeffe - Teramo
1:1 (1:0)
2017. okt. 29. 14:30
Fermana - Pordenone
0:0
2017. okt. 29. 16:30
Gubbio - Reggiana
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 16:30
Mestre - Ravenna
0:0
2017. okt. 29. 16:30
Sambenedettese - Fano
0:0
2017. okt. 29. 18:30
Bassano Virtus - Renate
0:2 (0:0)
7 mérkőzés
2017. okt. 29. 13:00
FK Zemun - Crvena Zvezda
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 13:00
Backa Palanka - Javor
2:1 (2:1)
2017. okt. 29. 17:00
Borac Cacak - Partizan
1:2 (0:0)
2017. okt. 29. 17:00
Cukaricki - Vozdovac
2:1 (0:1)
2017. okt. 29. 17:00
Radnicki Nis - Napredak
1:3 (0:1)
2017. okt. 29. 17:00
Radnik Surdulica - Spartak Subotica
5:1 (4:1)
2017. okt. 29. 17:00
FK Mladost Lucani - Macva Sabac
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
2017. okt. 29. 15:00
Mlada Boleslav - Jihlava
2:1 (1:0)
2017. okt. 29. 15:45
Slovácko - Slavia Praha
0:3 (0:2)
2017. okt. 29. 18:00
Sparta Praha - Banik Ostrava
3:2 (1:1)
6 mérkőzés
2017. okt. 29. 18:00
Rosenborg - Stabaek
0:0
2017. okt. 29. 18:00
Sarpsborg 08 - Sandefjord
5:0 (3:0)
2017. okt. 29. 18:00
Stromsgodset - Sogndal
4:1 (1:1)
2017. okt. 29. 18:00
Tromso - Viking
3:0 (2:0)
2017. okt. 29. 18:00
Kristiansund - Odd Grenland
2:2 (1:1)
2017. okt. 29. 20:00
Valerenga - Molde
1:2 (1:1)
2017. okt. 29. 11:00
Belgium U17 - Észak-Írország U17
3:0 (0:0)
2017. okt. 29. 14:00
Svájc U17 - Málta U17
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Románia U17 - Ausztria U17
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Luxemburg U17 - Litvánia U17
1:2 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Winterthur - FC Vaduz
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Neuchatel Xamax FC - Wohlen
4:2 (4:1)
2017. okt. 29. 12:15
Covilha - FC Porto II
2:1 (1:0)
2017. okt. 29. 16:00
Sporting CP II - Leixőes
1:1 (1:1)
2017. okt. 29. 16:00
Madeira - UD Oliveirense
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 16:00
Cova Piedade - Academico Viseu
0:0
2017. okt. 29. 16:00
Varzim - Nacional
0:0
2017. okt. 29. 17:00
Santa Clara - Penafiel
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 14:00
Kukësi - Vllaznia
2:2 (1:2)
2017. okt. 29. 17:00
Partizani Tirana - Flamurtari Vlorë
0:1 (0:1)
2017. okt. 29. 14:30
Pontedera - Gavorrano
2:1 (0:0)
2017. okt. 29. 16:30
Livorno - Pro Piacenza
3:0 (0:0)
2017. okt. 29. 16:30
Giana Erminio - Alessandria
2:2 (1:1)
2017. okt. 29. 16:30
Pistoiese - Prato
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 16:30
Siena - Monza
0:3 (0:1)
2017. okt. 29. 20:30
Arzachena - Olbia
3:0 (2:0)
2017. okt. 29. 20:30
Lucchese - Carrarese
3:2 (1:2)
2017. okt. 29. 20:30
Arezzo - Viterbese Castrense
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 14:45
Vereya - Beroe
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 17:15
Ludogorets - Levszki Szófia
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
2017. okt. 29. 17:00
Paphos FC - Aris Limassol
0:0
2017. okt. 29. 17:00
Apollon Limassol - Doxa Katokopia
4:2 (4:0)
2017. okt. 29. 18:00
Olympiakos Nicosia - Nea Salamina
1:1 (0:0)
2017. okt. 29. 19:00
Ermis Aradippou - AEL Limassol
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 16:50
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
0:0
2017. okt. 29. 18:45
Aluminij - ND Gorica
0:3 (0:2)
2017. okt. 29. 12:00
Burgos - Sporting Gijón II
1:1 (0:0)
2017. okt. 29. 12:00
Caudal - Mirandés
1:3 (1:3)
2017. okt. 29. 12:00
Tudelano - Real Unión
3:0 (2:0)
2017. okt. 29. 12:00
Osasuna II - Arenas de Getxo
1:1 (1:0)
2017. okt. 29. 15:00
Örgryte - Helsingborg
0:3 (0:1)
2017. okt. 29. 15:00
Gefle - Degerfors
1:1 (0:0)
2017. okt. 29. 17:30
Syrianska FC - Falkenberg
1:2 (1:0)
2017. okt. 29. 12:00
Rayo Majadahonda - Unión Adarve
3:1 (0:0)
2017. okt. 29. 12:00
S.S. Reyes - Rápido de Bouzas
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 17:00
Ponferradina - Pontevedra
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 17:00
Deportivo La Coruna II - Guijuelo
0:0
2017. okt. 29. 18:30
Fuenlabrada - Cerceda
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 18:00
Ruch Chorzów - Odra Opole
3:1 (1:0)
9 mérkőzés
2017. okt. 29. 06:00
Albirex Niigata - Sagan Tosu
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 07:00
Jubilo Iwata - Yokohama F. Marinos
2:1 (1:1)
2017. okt. 29. 08:00
Ventforet Kofu - Vissel Kobe
2:3 (1:1)
2017. okt. 29. 08:00
Consadole Sapporo - Kashima Antlers
1:2 (0:0)
2017. okt. 29. 08:00
Cerezo Osaka - Omiya Ardija
2:1 (1:0)
2017. okt. 29. 08:00
Gamba Osaka - Vegalta Sendai
1:1 (1:1)
2017. okt. 29. 08:00
Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 08:30
Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale
2:2 (0:0)
2017. okt. 29. 09:00
FC Tokyo - Shimizu
0:0
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 16:30
Siroki Brijeg - Zrinjski
2:1 (0:1)
2017. okt. 29. 19:00
FK Sarajevo - Celik Zenica
5:0 (4:0)
2017. okt. 29. 12:00
Slavia Mozyr - Vitebsk
0:1 (0:1)
2017. okt. 29. 13:00
FK Minsk - Neman Grodno
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 15:00
Dinamo Brest - Torpedo Zhodino
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 21:00
Boca Unidos - Deportivo Santamarina
1:1 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Tubize - Cercle Brugge
1:1 (0:0)
7 mérkőzés
2017. okt. 29.
Cruz Azul - Tigres
1:2 (1:1)
2017. okt. 29.
Querétaro - Club Atlas
2:2 (2:1)
2017. okt. 29. 02:00
Monterrey - CF América
2:0 (2:0)
2017. okt. 29. 02:06
Club León - Veracruz
6:2 (2:1)
2017. okt. 29. 03:00
Club Necaxa - Lobos de la BUAP
5:0 (3:0)
2017. okt. 29. 03:06
Club Guadalajara - Club Tijuana
3:1 (2:1)
2017. okt. 29. 19:00
Toluca - Monarcas Morelia
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 19:10
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Acre
5:2 (2:0)
2017. okt. 29. 20:00
Ashdod - Hapoel Be'er Sheva
1:3 (1:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 10:00
Lokomotiv Tbilisi - Kolkheti-1913
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 12:00
Shukura - Dinamo Batumi
0:0
2017. okt. 29. 07:00
Newcastle Jets - Western Sydney Wanderers
1:1 (0:1)
2017. okt. 29. 09:00
Central Coast Mariners - Melbourne Victory
1:1 (0:0)

2017. okt. 29. 14:00
Ergotelis - Kallithea
0:0
2017. okt. 29. 14:00
Veria - Kalamarias
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 14:00
Sparta - Panegialios
1:1 (0:1)
2017. okt. 29. 14:00
Doxa Dramas - Anagennisi Karditsa
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2017. okt. 29. 15:00
Neftchi - Sumgayit Shekher
2:1 (1:1)
2017. okt. 29. 12:00
Bodo/Glimt - Asane
6:0 (3:0)
2017. okt. 29. 12:00
Start - Elverum
0:1 (0:1)
2017. okt. 29. 12:00
Mjondalen - Levanger
3:1 (1:0)
2017. okt. 29. 12:00
Ranheim - Jerv
3:1 (2:0)
2017. okt. 29. 12:00
Sandnes Ulf - Kongsvinger
0:3 (0:1)
2017. okt. 29. 12:00
Ullensaker/Kisa - FK Arendal
4:2 (1:1)
2017. okt. 29. 12:00
Floro - Strommen
1:5 (0:1)
2017. okt. 29. 12:00
Tromsdalen - Fredrikstad
5:0 (1:0)
2017. okt. 29. 11:00
FC Cartagena - Las Palmas II
1:1 (0:0)
2017. okt. 29. 11:30
Betis II - Marbella
1:1 (1:1)
2017. okt. 29. 12:00
El Ejido - Melilla
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 12:00
Linense - Mérida AD
2:0 (1:0)
2017. okt. 29. 12:00
Lorca Deportiva - Córdoba II
0:6 (0:2)
2017. okt. 29. 17:00
Real Murcia - Granada II
2:0 (2:0)
2017. okt. 29. 17:00
Badajoz - San Fernando
2:2 (1:2)
13 mérkőzés
2017. okt. 29. 16:00
Rumelange - Victoria Rosport
3:0 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Fola Esch - UT Pétange
2:3 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Jeunesse Esch - UNA Strassen
2:1 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Norden - Differdange
0:9 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Jeunesse Schieren - US Esch
1:2 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Swift Hesperange - Mondorf-les-Bains
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Wiltz - Etzella Ettelbruck
3:1 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Union Kayl-Tétange - Erpeldange
1:2 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
F91 Dudelange - Progres Niedercorn
3:3 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Koeppchen - Hamm Benfica
0:2 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Union Mertert - RFCU Luxemburg
0:4 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Blue Boys Muhlenbach - Jeunesse Canach
3:2 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Sandweiler - Käerjéng
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 01:00
Rionegro Águilas - Deportes Tolima
1:1 (1:1)
2017. okt. 29. 01:00
Deportivo Cali - América de Cali
0:0
2017. okt. 29. 02:00
Once Caldas - Envigado
1:1 (1:1)
2017. okt. 29. 23:15
Santa Fe - La Equidad
0:0
2017. okt. 29. 11:00
Bravo - Fuzinar
4:0 (0:0)
2017. okt. 29. 14:00
Brezice - Nafta
2:3 (0:0)
2017. okt. 29. 14:00
Brda - Rogaska
0:0
2017. okt. 29. 14:00
Jadran Dekani - Ilirija Ljubljana
4:2 (0:0)
2017. okt. 29. 14:00
Roltek Dob - Radomlje
2:1 (0:0)
2017. okt. 29. 14:00
NK Krka - Zarica
4:2 (0:0)
2017. okt. 29. 11:00
Erzurum BB - Denizlispor
4:1 (1:1)
2017. okt. 29. 11:00
Gazisehir Gaziantep - Elazigspor
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 13:30
Manisaspor - Ümraniyespor
0:2 (0:1)
2017. okt. 29. 13:30
Adana Demirspor - Giresunspor
1:2 (0:2)
2017. okt. 29. 00:10
Sportivo Luqueno - Nacional Asunción
1:1 (1:0)
2017. okt. 29. 01:10
Cerro Porteno - Deportivo Capiatá
2:0 (1:0)
2017. okt. 29. 22:00
Guaraní - Club Olimpia
3:0 (1:0)
6 mérkőzés
2017. okt. 29. 14:30
Viborg - Thisted
2:2 (1:1)
2017. okt. 29. 14:30
Vendsyssel - Skive
2:0 (1:0)
2017. okt. 29. 14:30
HB Koge - Brabrand
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 14:30
Fremad Amager - Roskilde
0:1 (0:1)
2017. okt. 29. 14:30
Nyköbing - Esbjerg
0:0
2017. okt. 29. 14:30
Fredericia - Vejle Boldklub
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
2017. okt. 29. 12:00
Encamp - FC Santa Coloma
1:7 (0:0)
2017. okt. 29. 12:00
Inter Club d'Escaldes - Lusitanos
0:2 (0:0)
2017. okt. 29. 16:00
Penya Encarnada - Engordany
0:6 (0:0)
2017. okt. 29. 18:00
UE Santa Coloma - Sant Julia
1:1 (0:0)
2017. okt. 29. 15:00
Domagnano - Pennarossa
3:0 (1:0)
2017. okt. 29. 15:00
Folgore / Falciano - Fiorentino
3:1 (1:0)
2017. okt. 29. 15:00
Virtus - Murata
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 12:00
Shirak - Alashkert
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 15:00
Gandzasar Kapan - Ararat Yerevan
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
2017. okt. 29. 13:30
Sileks Kratovo - Vardar Skopje
0:0
2017. okt. 29. 13:30
Pobeda - Shkendija
0:2 (0:1)
2017. okt. 29. 13:30
FK Skopje - Pelister
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 13:30
Rabotnicki - Shkupi
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
2017. okt. 29. 08:00
Hebei CFFC - Guangzhou
3:0 (1:0)
2017. okt. 29. 08:00
Jiangsu Suning - Beijing Guoan
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 08:00
Tianjin Quanjian - Liaoning Hongyun
4:1 (3:0)
2017. okt. 29. 08:00
Guizhou Zhicheng - Shandong Luneng
3:0 (1:0)
2017. okt. 29. 08:00
Henan Jianye - Shanghai East Asia
2:4 (1:0)
2017. okt. 29. 08:00
Changchun Yatai - Chongqing Dangdai Lifan
3:1 (2:1)
2017. okt. 29. 08:00
Shanghai Shenhua - Yanbian Funde
5:1 (3:0)
2017. okt. 29. 08:00
Guangzhou R&F - Tianjin Teda
3:2 (0:0)
1 mérkőzés
2017. okt. 29. 15:30
Barry Town - Connah's Quay
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 13:00
Speranta Nisporeni - Petrocub
0:0
2017. okt. 29. 13:00
Milsami - Dinamo-Auto
2:1 (1:0)
2017. okt. 29. 20:00
Guabirá - Jorge Wilstermann
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 20:00
Sport Boys Warnes - The Strongest
1:5 (1:2)
2017. okt. 29. 21:00
Club Bolívar - Petrolero Yacuiba
2:0 (1:0)
2017. okt. 29. 22:15
Real Potosí - Nacional Potosí
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 29. 12:00
Lietava Jonava - Utenis Utena
3:0 (1:0)
2017. okt. 29. 14:00
Suduva - Atlantas
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 20:30
Deportivo Lara - Aragua
2:0 (0:0)
2017. okt. 29. 20:30
Trujillanos - Caracas
3:2 (2:2)
2017. okt. 29. 20:30
Deportivo Táchira - Zulia
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 20:34
Carabobo - Metropolitanos
1:1 (1:1)
2017. okt. 29. 20:34
Atlético Socopó - Portuguesa FC
1:2 (1:1)
2017. okt. 29. 20:37
Deportivo La Guaira - Anzoátegui
2:0 (1:0)
2017. okt. 29. 20:37
Monagas - Zamora FC
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 20:39
Deportivo Zulia - Mineros Guyana
0:3 (0:2)
2017. okt. 29. 20:49
Atlético Venezuela - Estudiantes Mérida
1:1 (1:0)
2017. okt. 29. 14:00
ASV De Dijk - TEC
2:4 (0:2)
2017. okt. 29. 14:30
Amsterdamsche - Lienden
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 18:00
Wadi Degla - Zamalek
0:3 (0:0)
2017. okt. 29. 14:30
Chippa United - Mamelodi Sundowns
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 14:30
Baroka - Cape Town City
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 07:00
Jeonbuk - Jeju
3:0 (0:0)
2017. okt. 29. 07:00
Suwon Blue Wings - Gangwon
2:1 (1:1)
2017. okt. 29. 07:00
Incheon - Gwangju
0:0
2017. okt. 29. 02:00
Hamilton Wanderers - Hawke's Bay United
0:1 (0:1)
2017. okt. 29. 02:00
Southern United - Eastern Suburbs
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 02:00
Canterbury United - Tasman United
0:1 (0:0)
2017. okt. 29. 04:35
Waitakere - Auckland City
0:5 (0:2)
2017. okt. 29. 13:00
Drita Gijlan - Besa Pejë
2:0 (0:0)
2017. okt. 29. 13:00
Llapi - Vllaznia
4:1 (0:0)
2017. okt. 29. 13:00
Trepca'89 - Liria Prizren
2:0 (0:0)
2017. okt. 29. 13:00
Vëllaznimi - Drenica Skënderaj
1:1 (0:0)
2017. okt. 29. 14:00
Stade Gabésien - Ben Guerdane
1:0 (1:0)
2017. okt. 29. 14:00
Kairouan - Médenine
1:0 (0:0)
2017. okt. 29. 14:00
Shakhter Soligorsk U19 - Nitra U19
2:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
271
32 (12%)
106 (39%)
372
2. Xxy
275
25 (9%)
117 (43%)
359
275
30 (11%)
104 (38%)
358
275
30 (11%)
104 (38%)
358
271
24 (9%)
115 (42%)
350
275
31 (11%)
97 (35%)
349
275
23 (8%)
117 (43%)
349
   Raul81
275
23 (8%)
117 (43%)
349
275
28 (10%)
104 (38%)
348
   Sió
275
22 (8%)
119 (43%)
348

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont