Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:











Meccsek - 2017. augusztus 11.

Előző nap: 2017. augusztus 10. | Következő nap: 2017. augusztus 12.

Meccsek
Premier Liga, 1. forduló
20:45Arsenal - Leicester 4:3
Olasz Kupa, 3. forduló
21:15Torino - Trapani 7:1 - videóval
Német Kupa, 1. forduló
19:00Koblenz - Dynamo Dresden 2:3
20:45Karlsruhe - Bayer Leverkusen 0:3
20:45Holstein Kiel - Braunschweig 2:1
20:45Rot-Weiss Essen - Mönchengladbach 1:2
Francia Bajnokság, 2. forduló
19:00Nice - Troyes 1:2
20:45Stade Rennes - Lyon 1:2
Holland Bajnokság, 1. forduló
19:00Den Haag - Utrecht 0:3 - videóval
Portugál Bajnokság, 2. forduló
21:30Sporting CP - Setúbal 1:0
Libertadores Kupa, nyolcaddöntő
00:15Botafogo - Nacional Montevideo 2:0
02:45Santos - Atlético PR 1:0 - videóval
02:45San Lorenzo - Emelec 0:1 - videóval
Francia Másodosztály, 3. forduló
20:00Paris FC - Le Havre 0:3
20:00Brest - Gazélec Ajaccio 0:0
20:00Chamois Niortais - Auxerre 2:0
20:00US Orléans - Ajaccio 0:0
20:00Quevilly - Bourg-Péronnas 1:4
20:00Tours - Reims 0:1
20:00Valenciennes - Clermont 0:0
Román Bajnokság, 6. forduló
20:00ACS Poli Timisoara - Viitorul Constanta 0:0 - videóval
Török Bajnokság, 1. forduló
20:45Istanbul Basaksehir - Bursaspor 1:0
Ukrán Bajnokság, 5. forduló
18:00Dinamo Kiev - Zirka 3:0
Skót Bajnokság, 2. forduló
20:45Partick Thistle - Celtic 0:1
Belga Bajnokság, 3. forduló
20:30Zulte-Waregem - Club Brugge 1:2 - videóval
Lengyel Bajnokság, 5. forduló
20:30Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Horvát Bajnokság, 5. forduló
19:00Rijeka - Dinamo Zágráb 0:2 - videóval
21:00Hajduk Split - Slaven Belupo 1:0
Dán Bajnokság, 5. forduló
19:00Silkeborg - Helsingor 4:1
Szlovák Bajnokság, 4. forduló
18:30Nitra - Zlate Moravce 1:0 - videóval
Svéd Bajnokság, 19. forduló
19:00Malmö FF - Kalmar 6:0
Cseh Bajnokság, 3. forduló
18:00Slavia Praha - Jihlava 2:0 - videóval
Norvég Bajnokság, 19. forduló
19:00Sandefjord - Sogndal 2:1 - videóval
Ír Kupa, 1. forduló
20:00Cabinteely - UC Dublin 3:1
20:45Waterford - Shelbourne 0:3
21:00Wexford Youths - Crumlin United 1:2
21:00Finn Harps - Bohemian 4:3
21:00Shamrock Rovers - Glenville 1:0
Osztrák Másodosztály, 5. forduló
18:30Austria Lustenau - Kapfenberg 1:2
18:30Hartberg - Liefering 2:2
18:30Blau-Weiss Linz - Ried 1:1
18:30FAC Team für Wien - Wiener Neustadt 0:3
20:30Wattens - Wacker Innsbruck 1:3
Bolgár bajnokság, 5. forduló
17:15Cherno More Varna - Slavia Szófia 1:1
20:00Septemvri Szófia - CSKA Szófia 0:1
Brazil Mádososztály, 20. forduló
23:15Brasil de Pelotas - Guarani FC 1:0
Lengyel Másodosztály, 3. forduló
19:00Stomil Olsztyn - Podbeskidzie 3:1 - videóval
20:45Katowice - Puszcza Niepolomice 1:2
Szlovén Bajnokság, 5. forduló
18:00Celje - Triglav 1:1 - videóval
20:20Maribor - Domzale 0:0 - videóval
Fehérorosz Bajnokság, 18. forduló
17:30Isloch - Gorodeya 0:4
18:00BATE Borisov - Dinamo Brest 1:0
Észt Bajnokság, 23. forduló
18:00Paide - Trans Narva 3:1 - videóval
18:00Tallinna Infonet - Levadia Tallinn 2:1
18:00Flora Tallinn - Tulevik 3:2 - videóval
Belga Másodosztály, első szakasz, 2. forduló
20:30Cercle Brugge - Union St. Gilloise 2:0
Azeri Bajnokság, 1. forduló
19:00Neftchi - Karabakh 1:3
Francia Harmadosztály, 2. forduló
20:00Avranches - Dunkerque 1:1
20:00Béziers - Concarneau 1:0
20:00Chambly - Les Herbiers 0:2
20:00Grenoble - Rodez 1:1
20:00Laval - Entente SSG 1:1
20:00Cholet - Red Star FC 93 1:2
20:00Consolat Marseille - Créteil 2:1
20:00Lyon-Duchére - Pau 2:1
Feröer szigeteki bajnokság, 18. forduló
18:00Klaksvík - Vikingur Gota 1:1
Szlovén Másodosztály, 2. forduló
18:00Bravo - Nafta 1:0
Örmény Bajnokság, 2. forduló
17:00Pyunik - Gandzasar Kapan 2:1
Észak-ír Bajnokság, 1. forduló
19:45Ballymena - Crusaders 1:4
Walesi Bajnokság, 1. forduló
19:45Bangor City - The New Saints 5:2
19:45Bala - Newtown AFC 3:0
19:45Prestatyn - Connah's Quay 0:4
Dél-afrikai 8 Kupa, negyeddöntő
20:00Bidvest Wits - Golden Arrows 2:2
Üzbég Bajnokság, 17. forduló
16:30Bunyodkor - Olmaliq 1:0
Barátságos
15:30USM Alger - Al Kharaitiyat 4:1
17:00Go Ahead Eagles - Almere 1:5
17:00AEL Limassol - Ermis Aradippou 1:0
18:00Lichtenberg - Berlin Ankaraspor 0:2
19:00Osasuna - Eibar 2:0
19:00Cádiz - Las Palmas 0:1 - videóval
19:00Cambuur - Helmond 2:1
19:00Mirandés - Real Oviedo 2:2
19:00Eindhoven - Al Ahli Doha 0:3
19:00Olympiakos Nicosia - Aris Limassol 3:1
20:00Coria - Algeciras 0:1
20:00Barcelona II - Lleida Esportiu 1:0
20:00Hrvatski Dragovoljac - Vinogradar 1:0
20:30Getafe - Atlético Madrid 0:0
20:30Mafra - Oriental 1:1
20:45Badajoz - Betis II 1:0
21:30Valencia - Atalanta 1:2 - videóval
22:00Málaga - Villarreal 1:0

A nap legjobb tippelői
1.Herki105 pont
2.AltT100 pont
3.raul8199 pont
4.karoly98 pont
5.xxy95 pont
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.