Főoldal » Meccsek » 2014. január 22. » Mauritánia - Gabon

Mauritánia - Gabon 2:4 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. szeptember 9-én is volt Mauritánia - Gabon mérkőzés!

Afrikai Nemzetek Bajnoksága mérkőzés, D csoport - 2014. január 22. 18:00
Helyszín: Free State Stadium (Bloemfontein)

Moulaye Khalil ('4, 1-0), Duval N'Zembi ('7, 1-1), Moulaye Khalil ('65, 2-1), Aaron Ondele ('85, 2-2), Bonaventure Sokambi ('90+2, 2-3), Bonaventure Sokambi ('90+4, 11-esből, 2-4)

Mauritánia utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlen

Gabon utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen
2014. jan. 18. 16:00