Főoldal » Meccsek » 2020. január 19. » Marino de Luanco - Real Madrid II

Marino de Luanco - Real Madrid II 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2020. január 19. 17:00
Helyszín: Estadi Municipal de Miramar (Luanco)

48%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Marino de Luanco győzelem:
11 tipp (27%)
13 tipp (32%)
Real Madrid II győzelem:
16 tipp (40%)

Marino de Luanco utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Real Madrid II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Madrid II csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Marino de Luanco négyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Madrid II egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Marino de Luanco sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Marino de Luanco 5 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Madrid II pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Marino de Luanco jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Marino de Luanco olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares, a Sporting Gijón II. A Real Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II vagy a Pontevedra. A Real Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Marino de Luanco olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Getafe II, az Atlético Madrid II vagy a Coruxo. A Real Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pena Deportiva, az Atlético Madrid II vagy a Sporting Gijón II. A Marino de Luanco csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Marino de Luanco 3383., Real Madrid II 777. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Real Madrid II nyeri ezt a találkozót.