Főoldal » Meccsek » 2019. december 22. » Marino de Luanco - Atlético Baleares

Marino de Luanco - Atlético Baleares 3:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2019. december 22. 12:00
Helyszín: Estadi Municipal de Miramar (Luanco)

Álex Arias ('13, 1-0), Álex Arias ('70, 11-esből, 2-0), Guaya ('73, 3-0)

Marino de Luanco utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Atlético Baleares győzelem
Az elmúlt fél évben a Marino de Luanco négyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Marino de Luanco sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Marino de Luanco 4 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Atlético Baleares szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Marino de Luanco olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sporting Gijón II, a S.S. Reyes vagy a Las Palmas II. Az Atlético Baleares pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pontevedra, a Racing Ferrol vagy az UD Ibiza. Az Atlético Baleares erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Marino de Luanco olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Getafe II, az Atlético Madrid II vagy a Coruxo. Az Atlético Baleares gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Getafe II, az Unionistas de Salamanca vagy a S.S. Reyes. A Marino de Luanco csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Marino de Luanco 3475., Atlético Baleares 1134. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint az Atlético Baleares nyeri ezt a találkozót.