Főoldal » Meccsek » 2018. november 18. » Marbella - Talavera

Marbella - Talavera 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. január 15-én is volt Marbella - Talavera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2018. november 18. 16:30
Helyszín: Estadio Municipal de Marbella (Marbella)

Juanma García ('40, 1-0), Mustafá Azman ('59, 2-0)

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Talavera győzelem
Az elmúlt fél évben a Marbella négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Talavera háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Marbella sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Marbella 4 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Talavera pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Marbella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Marbella olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a Celta Vigo II vagy a Sevilla Atlético. A Talavera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villanovense, az El Ejido vagy az Atlético Malagueno. A Marbella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Marbella olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az El Ejido, az Ebro. A Talavera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Jumilla vagy a Real Murcia. A Talavera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Marbella 1181., Talavera 1813. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Marbella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.