Főoldal » Meccsek » 2020. január 15. » Marbella - Talavera

Marbella - Talavera 0:0

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 20. forduló - 2020. január 15. 19:30
Helyszín: Estadio Municipal Antonio Lorenzo Cuevas (Marbella)

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Talavera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Marbella csapatának kedvez (6:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Marbella stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Marbella csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Marbella ötször nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Talavera egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Marbella sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Marbella 6 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Talavera pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Marbella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Marbella olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a Melilla. A Talavera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Algeciras vagy a RSD Alcalá. A Marbella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Marbella 1037., Talavera 1725. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Marbella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.