Főoldal » Meccsek » 2018. október 28. » Marbella - El Ejido

Marbella - El Ejido 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 2-án is volt El Ejido - Marbella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2018. október 28. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Marbella (Marbella)

35%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább El Ejido győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Marbella csapatának kedvez (5:1).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Marbella stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Marbella csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Marbella háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Marbella sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Marbella 4 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Marbella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Marbella olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II. Az El Ejido pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Ibiza. A Marbella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Marbella olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ebro, a Cádiz. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno vagy a Melilla. A Marbella csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Marbella 1181., El Ejido 1880. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Marbella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.