Főoldal » Meccsek » 2018. március 4. » Mallorca - Ebro

Mallorca - Ebro 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2018. március 4. 12:00
Helyszín: Iberostar Estadi (Palma de Mallorca)

Mallorca győzelem:
28 tipp (90%)
1 tipp (3%)
Ebro győzelem:
2 tipp (6%)

Mallorca utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Ebro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Mallorca csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Mallorca háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Mallorca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mallorca 9 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Mallorca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mallorca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Elche, a Villarreal II. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alcoyano vagy a Valencia II. A Mallorca erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Mallorca 271., Ebro 1328. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mallorca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Mallorca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.