Főoldal » Meccsek » 2021. június 4. » Macarthur - Wellington Phoenix

Macarthur - Wellington Phoenix 0:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 27-én is lesz Wellington Phoenix - Macarthur mérkőzés!

Ausztrál Bajnokság mérkőzés, 24. forduló - 2021. június 4. 11:05
Helyszín: Campbelltown Stadium (Sydney)

David Ball ('45+1, 0-1), Tomer Hemed ('46, 0-2), Ben Waine ('90+2, 0-3)

• A Wellington Phoenix már tizenegy mérkőzés óta veretlen, utoljára 2021. április 5-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Melbourne City verte őket).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Macarthur utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Wellington Phoenix utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Wellington Phoenix győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Macarthur csapatának kedvez (2:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Macarthur stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Macarthur háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Wellington Phoenix kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Macarthur sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Ausztrál Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Macarthur 4 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Wellington Phoenix pedig idegenben négyszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Wellington Phoenix szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Macarthur olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Adelaide United, a Melbourne Victory vagy a Perth Glory. A Wellington Phoenix pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Perth Glory, a Western Sydney Wanderers vagy a Newcastle Jets. A Macarthur erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Macarthur olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Central Coast Mariners, a Brisbane Roar vagy a Sydney FC. A Wellington Phoenix gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Western Sydney Wanderers, a Melbourne Victory vagy a Sydney FC. A Wellington Phoenix csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Macarthur 3510., Wellington Phoenix 1386. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Wellington Phoenix jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Macarthur csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.