Főoldal » Luxemburgi Kupa » 2. forduló

Luxemburgi Kupa 2021/2022 - 2. forduló

2021. okt. 3. 17:00
2. forduló
Résidence Walferdange - Marisca Mersch
0:1 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Obercorn - F91 Dudelange
0:4 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
The Belval Belvaux - Jeunesse Esch
0:3 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Grevenmacher - Mamer
0:2 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Sandweiler - Hostert
0:4 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
CeBra 01 - Progres Niedercorn
2:2 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
URB - Etzella Ettelbruck
0:11 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Sporting Bertrange - RFCU Luxemburg
1:3 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Union Kayl-Tétange - UT Pétange
4:4 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Wincrange - Bettembourg
0:2 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Red Boys Aspelt - Alisontia Steinsel
0:4 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Orania Vianden - Rodange
0:4 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Syra Mensdorf - Schifflange
1:4 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Red Black Egalité - Wiltz
1:4 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Kehlen - Berdenia Berbourg
1:0 (0:0)

2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Young Boys Diekirch - Hamm Benfica
0:4 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Rupensia Lusitanos - Union Mertert
1:0 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Munsbach - Jeunesse Canach
1:3 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Koeppchen - Rumelange
0:1 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Heiderscheid/Eschdorf - Blo-Weiss Medernach
0:4 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Miniere Lasauvage - Mondercange
3:8 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Avenir Beggen - UNA Strassen
2:5 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Blo Weiss Itzig - Victoria Rosport
0:6 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Schengen - Yellow Boys Weiler
3:4 (0:0)
2021. okt. 3. 16:00
2. forduló
Sanem - US Esch
0:2 (0:0)
2021. okt. 2. 19:00
2. forduló
Les Ardoisiers Perlé - Mondorf-les-Bains
1:10 (0:0)
2021. okt. 2. 18:00
2. forduló
Colmarberg - Swift Hesperange
0:11 (0:0)
2021. okt. 2. 18:00
2. forduló
Boevange/Attert - Differdange
0:13 (0:0)
2021. okt. 2. 18:00
2. forduló
Jeunesse Useldange - Jeunesse Junglinster
2:0 (0:0)
2021. okt. 2. 17:30
2. forduló
Lorentzweiler - Fola Esch
0:7 (0:0)
2021. okt. 2. 17:30
2. forduló
Alliance Aischdall - Atert Bissen
1:3 (0:0)
2021. okt. 2. 16:00
2. forduló
Rambrouch - Käerjéng
1:3 (0:0)